تعبیر خواب فنچ (فینچ)

دیدن فنچ (فینچ) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فنچ (فینچ) در خواب چیست؟

تعبیر فنچ
فنچ مرغی است زینتی که بومی سرزمین ما نیست و از کشورهای دیگر به ایران آورده شده لذا تعبیری که برای ما دارد با آنچه معبران غربی درباره اش می نویسند باید متفاوت باشد.
معبران سنتی و کهن درباره فنچ چیزی ننوشته اند چون آن را نمی شناخته اند.
اگر در خواب ببینیم که یک یا چند فنچ در قفس داریم با یک یا چند نفر انسان پر تحرک و شلوغ و پر سر و صدا و غیر مفید برخورد خواهیم داشت.
فنچ ضمنا همسایه ای است پرگو و وراج.
اگر در خواب ببیند که یک فنچ وارد خانه شما شده از یک نفر غریب و بیگانه سود می برید.
اگر دیدید فنچی داشته اید که رفته یا مرده دوستی را از دست می دهید.
اگر دیدید تعدادی فنچ روی سیم برق یا تلفن به طرف خانه شما نشسته اند مردم درباره شما حرف خواهند زد ولی اگر پشتشان به طرف خانه شما باشد نزد شما از دیگران بد می گویند.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب سهره

☺ تعبیر خواب «فنچ (فینچ)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فنچ (فینچ)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. آرشیدا

  سلام دوشب پشت هم خواب فنچ دیدم توخونه ام دارم فنچ.شب اول خواب دیدم کلی فنچ دارم بالای پنجاه تا تودامنم نگه داشتم میخواستن فرار کنن محکم گرفتمشون بعدکه یکم فکر کردم نظرم عوش شدوآزادشون کردم.همشون رفتن بایه دسته فنچ دیگه توآسمون پروازمیکردن.شب دوم خواب دیدم فنچای توقفسم مردن بعدکه خوب نگاه کردم یه گربه کزکرده بود توقفس بااینکه میدونستم گربه کشته دلم سوختو گربه روآزاد کردم.تعبیرش رو میتونین بگین بهم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   قسمت اول خواب شما می تواند بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که در روابطتان که سبب سلب ارامش شما شده اند تجدید نظر کنید و به واسطه ی ان کسانی که برای شما دوست نبوده اند از شما دور خواهند شد.
   سربلند و یپروز باشید

 2. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم دوتا فنچ که داخل قفس هستند دارم و یکی اومد و یکی از اونا رو آزاد کرد ولی اون فرار نکرد و اومد سمت من و روی دستم نشست .
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان از کسی باشد که برای شما خیری ندارد و می تواند نشانی از کسان غیر مفید باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. غزل

  با سلام
  خواب دیدم یه قفس بزرگ با پرنده های زینتی زیادی دارم که یکی از انها جوجه بود و چسبیده بود به قفس و یکیشون توی همون فضای خونه از قفس خارج شد و من چون در قفس باز بود دنبال اون یکی نرفتم که حواسم به بقیه شون باشه تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب فنچ می تواند به این معنا باشد که شما اطراف خود را با شاخاصی که برای شما مفید نیستند شلوغ کرده اید که باید بسیار از این جهت اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ابوالفضل

  سلام من کلی فنچ توخونه داشتم که خیلی ریز بودن درقفس هم باز بود ولی اونا تو گلدون کوچیکی که داشتم بازی می‌کردم ویکیش که بزرگتر بود باهام حرف میزد تعبیرش چی می‌تونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن فنچ به خیر امده است و گفته شده است که ممکن است به معنای داشتن سودی باشد که از کسی که برای شما خیر نبوده باشد و ازاین رو ممکن است به همین تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. لعیا

  مردی هستم که کبوتر در خانه دارم .خواب دیدم فنچ به کبوترم چسبیده جداش کردم به دست خودم چسبید منم کشتمش
  لطفا تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن فنچ آمده است که ممکن است به این معنا باشد که شما برای کسی دل کس دیگر از نزدیکان خود را می شکنید و از این رو باید بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. علی حسین پور

  سلام وقتتون ببخیرمردی هستم که ازنم جداشدم ودوتاپسرام بامن زندگی میکنندخواب دیدم که 3تاپرنده کوچک شبیه فنج یکرنگ که دوتاشون انگاربیحال بودن ولی سومی یکم جون داشت بهم دادن بهشون اب رسیدبه یکباره دیم هرسه تاشون نیستندتعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رفتن فنچ آمده است که می تواند به معنای از دست دادن دوستی باشد که دارید و از این رو سعی بر آن کنید که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. علی

  تعبیر خواب پرنده فنچ که دوباره زنده شده چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است به معنای دوستی دوباره با کسی باشد که از زندگی شما رفته است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید