تعبیر خواب اسهال

دیدن اسهال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اسهال در خواب چیست؟

استهال Diarrhea

تعبیر اسهال در خواب با دیدن مدفوع در خواب متفاوت است و بهتر است بعد از اطمینان از خواب خود به دنبال تعبیر خواب درست باشید:

تعبیر دیدن اسهال در خواب

تعبیر خواب اسهال به روایت امام صادق (ع): دیدن اسهال به خواب، چون به جایگاه خود بود، بر چهار وجه بود.
 1. مال حرام
 2. گشایش
 3. نفقه کردن مال بر عیال
 4. زوال غم

تعبیر اسهال داشتن در خواب

هانس کورت می‌گوید: اگر در خواب ببینید که اسهال گرفته‌اید، نشانه‌ی غم و اندوه است.

آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب ببینید که فردی دچار اسهال شده، به معنای آن است که در اثر بی‌دقتی دیگران از انجام کار خود ناامید شده که این امر موجب نگرانی شما می‌شود.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: شما اسهال دارید: یک هدیه پر ارزش دریافت می‌کنید.

تعبیر خواب اسهال دیگران

کتاب سرزمین رویاها:

 • بچه‌ها اسهال دارند: به یک مهمانی بزرگ دعوت خواهید شد.
 • تمام فامیل همگی اسهال دارند: مشکلات بی خطر

☺ تعبیر خواب «اسهال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اسهال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


15 دیدگاه

 1. مینا

  در خواب من مادرشوهرم که ناراحتی قلبی داره دراز کشیده بود با پدرشوهرم حرف میزد بعد گوزید همراه با اسهال بلافاصله پدرشوهرم رفت من برای اینکه خجالت نکشه نشستم و در ادامه برای اینکه به خودش دلداری بده و لاپوشانی کنه برای خودش لالایی خوند

 2. مم

  سلام خواب دیدم در خانه مادر فوت کرده خود هستم با ناپدری(من ناپدری نداشتم) من به مز غ های همسایه ها از پنجره غذا میدهدم مادرم مریض بود و اسهال کرد ک یک پارچه بزرگ سفید را کاملا کثیف کرد من حالم بد از این موضوع شد جواب این‌رو ندادید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما با وجود تلاشی که در اینده خواهید داشت ممکن است خانوادیتان را درگیر غم و اندوهی ببنید که باید برای ان صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد

  با سلام .
  من خواب دیدم که همه جای یک دستشویی بزرگ تا کمر اسهالی است و من با ادرار خود دارم اینها را پاک میکنم به شکلی که ۲ نفر هم تماشاچی دارم . و من این کار را تا جایی انجام می‌دادم که تمام اسهال از بین رفت . و هم اسهال از من بود و هم ادرار . ودر منظر دیگری یک نفر که به من نزدیک بود به شکل عجیبی تغییر شکل داد و آب دماغ خودش را در دستش جمع می‌کرد و آن را به فرشی از جایی می‌مالید (مکان بسیار بزرگی بود ) که مسئولیت آن مکان با من بود . و این فرد نمی‌خواست اینکار را بکند یعنی آب بینی رو روی فرش بمالد و با تمام توانش سعی می‌کرد جمع آوریشان کند .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده نزدیک کاری از خودتان را که قبلا انجام داده اید که سبب مشکلاتی شده است را رفع خواهید کرد که از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. عذرا

  سلام همسرم در خواب دید اسهال شده و توی دستشویی یک اداره دستشویی میکنه به حدی حجم بیرون رویش زیاد بوده که کل توالت اداره رو الوده میکنه و هم خودشو چند نفری میان و اعتراض میکنن و همسرم میگه باشه حالا ابروم رو نبرید من از خجالتتون درمیام ولی انگار دیگه چند نفری متوجه شدن و همسرم بی خیال میشه میگه کار اشتباهی انجام ندادم یانی انگار یکم خجالت میکشیده که کسی نبیندش نه اینکه احساس گناه کنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اسهال بودن امده است که نشان از غمم و اندوه است و از این رو حتما صدقه بدهید که انشالله برای شما خیر است و مشکلی پیش نمی اید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. خاطره

  با سلام من خواب دیدم ک وقتی خوابيدم ادرار و کمی اسهال سبز رنگ شلوار و لباسمو خراب کردم و بلافاصله بیدارشدم و رفتم دستشویی و لباسامو عوض کردمو خودمو اب کشیدم ،تعبیرش چیه!؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده ممکن است کاری را اشتباه انجام دهید که سبب ناراحتی شما شود ولی بابد در صدد رفع آن برایید و بدانید که این موضوع برای شما نشان از بدی نیست و مشکلی برای شما پیش نخواهد امد انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ستاره

  سلام من خواب دیدم که اسهل شدم و لباسم کثیف شده ولی هیچ کس نفهمیده و من لباسم رو عوض نکردم و رفتم یه سری کار انجام دادم و بعدش رفتم لباسم رو عوض کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان دارد که ممکن است شما دچار غمی بشوید و در ادامه ی آن هم به این صورت است که به آن اهمیت ندهید اما باید بسیار اگاه باشید.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. م

  خواب دیدم مادرم اسهال زرد رنگ گرفته و بی قرار است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران غربی نشان از آن دارد که مادرتان به وسیله بی دقتی دیگران از انجام. کار های خود ناامید می‌شود و باعث نگرانیشان خواهند شد و اینکه اسهال هم نشان از غم و ناراحتی دارد و صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. زهرا

  سلام..
  من خواب دیدم ی پسر بچه دارم ک اسهال گرفته همراه اسهالش تمام احزا بدنش روده اینا اومده بیرون تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک نیست و نشان از مشکلی است که به علت مسولیتی که بر عهده گرفته اید لحاظ کاری برایتان پیش خواهد امد.
   حتما صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید