تعبیر خواب کتک زدن

دیدن کتک زدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کتک زدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب کتک زدن

تعبیر خواب کتک زدن

رؤیای کتک زدن چیزی یا کتک زدن جسمانی شخصی به این معنی است که موضوع مهمی برای شما وجود دارد که باید به آن توجه کنید. کتک خوردن، چه از نظر فیزیکی و چه در بازی، می تواند نشان دهد که برخی چیزها در زندگی قابل قبول هستند، در حالی که برخی غیرقابل قبول هستند. این هشداری است برای اطمینان از اینکه هر کاری که در زندگی خود انجام می دهید، دیگران و مهمتر از آن احساسات دیگران را در نظر می گیرد. در زندگی، ما در طول رویا با احساسات مثبت و منفی روبرو می شویم و چنین رویایی در مورد چگونگی کنار آمدن ما با زندگی، آنچه در حال وقوع است و اهداف کلی ما است. کتک خوردن، کتک خوردن یا دیدن کسی که کتک می خورد می تواند نشان دهنده این باشد که شما دقیقاً احساس عدم کنترل دارید. اگر با دوستان و خانواده خوبی احاطه شده اید (در زندگی واقعی)، این خواب می تواند نشان دهنده این باشد که ممکن است متوجه شوید که نگران از دست دادن راحتی در زندگی هستید، حتی از نظر مادی. در ادامه تعبیر خواب کتک زدن را بخوانید.


تعبیر خواب کتک زدن همسر

کتک خوردن در خواب، می تواند ذهن ما را در طول روز آزار دهد. اگر توسط شوهر زن مورد ضرب و شتم قرار گرفتید، این به رابطه شما مرتبط است. همیشه در انتهای تونل نور وجود دارد. اساساً، این رویا در مورد حفظ سلامت عقل شماست. به یاد داشته باشید که بخشیدن دیگران موهبتی است که ما داریم وگرنه همیشه تلخ خواهیم بود.

همچنین بخوانید: تعبیرخواب آنلاین با پاسخگویی سریع


تعبیر خواب کتک زدن فرزند

این واقعیت که در خواب فرزندتان را کتک می‌زنید می‌تواند بازتابی از کنترل شما در زندگی باشد. شما خوشحال خواهید شد که بدانید این با عمل واقعی در زندگی واقعی مرتبط نیست. بلکه کتک زدن کودک شما نشان می دهد که کودک درونی شما در حال کتک خوردن است. سوالاتی که باید از خود بپرسید این است: اهداف کلیدی شما چیست و اخیراً چه کنترلی را از دست داده اید؟


تعبیر خواب کتک زدن مرده

اگر در خواب خود درگیر خشونت یا دعوا شده اید و مورد ضرب و شتم قرار گرفته اید، این نشان می دهد که می توانستید از برخی مسئولیت هایی که با کمال میل به عهده گرفته اید فرار کرده باشید. خواب دیدن اینکه شخصی یا حیوانی را کتک می زنید به این معنی است که شخصی سعی دارد تعادل ذهنی و سلامت عقل شما را از بین ببرد. هر دعوای فیزیکی بین افراد می تواند پیش بینی نزاع در خانواده شما باشد. اگر در حال تماشای دعوا هستید، این نشانه بهبودی است. اگر دعوا یا ضرب و شتم با مشت ببینید، مثلاً بوکس یا دعوای بین ارتشی ها، خواب مثبت است. در این مورد، خواب نشان دهنده خوش شانسی و سلامتی است. خواب دیدن افرادی که نمی‌شناسید که یکدیگر را کتک می‌زنند نشان می‌دهد که ممکن است مشکلاتی برای شما پیش بیاید. کتک زدن افراد ضعیفتر از خود در خواب به این معنی است که دچار مشکلات یا بدشانسی خواهید شد.


تعبیر خواب کتک زدن دیگران

اگر در رویای خود مانند برنده شدن در یک بازی، دیگران را شکست می دهید، این خواب نشان می دهد که شما بر دیگران قدرت دارید. این ممکن است چیز خوبی باشد. با این حال، مهم است که با مردم با احترام و وقار رفتار کنیم تا در آینده از مزایای آن بهره مند شویم. با این حال، خواب دیدن اینکه در یک بازی کسی را شکست می دهید، معمولاً یک نشانه مثبت است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قیامت

تعبیر خواب کتک زدن دیگران


تعبیر خواب کتک زدن مادر

خواب دیدن اینکه مادر یا پدرتان شما را کتک می زند معمولاً علامت بدی است و ممکن است اختلاف خانوادگی داشته باشید. اگر خواب کتک زدن کودک است، در افسانه های قدیمی خواب نشان می دهد که شما در هر شرایطی فرد بهتری خواهید شد. شکست دادن یک دونده در یک مسابقه نشان می دهد که روزهای خوشی در پیش دارید. شکست دادن یک نفر در ورزش به معنای روابط خوب است. این خواب اغلب به این موضوع اشاره می کند که در گذشته مشکلی را تجربه کرده اید و به احتمال زیاد به زودی پایان می یابد.


تعبیر خواب کتک زدن خواهر

ممکن است شما در حال جذب چیزی باشید که اخیراً یا حتی در گذشته اتفاق افتاده است که باعث استرس، افسردگی یا عصبانیت شما شده است. قرار گرفتن در یک محیط خوش بینانه و حمایتگر مهم است تا بتوانید مؤثرتر باشید و آینده خود را آنطور که می خواهید شکل دهید.   کتک زدن یک فرد ضعیف در خواب نماد قدرتمندی شما است.


تعبیر خواب کتک زدن پدر

رویاهای مورد ضرب و شتم یا حمله اغلب به مسائل کنترل زندگی شما و آسیب پذیری شما مربوط می شود. حتی اگر احساس می کنید که کنترل کامل زندگی خود را در دست دارید، ممکن است همچنان رویایی تهاجمی داشته باشید، زیرا در اعماق وجود، می توانید جنگی را برای کنترل خود به راه بیندازید و از اینکه اگر کنترل خود را از دست بدهید می ترسید چه اتفاقی بیوفتد. مورد حمله قرار گرفتن در خواب معمولاً به این معنی نیست که بخواهید به خود یا دیگران صدمه بزنید، بلکه می تواند مربوط به درگیری حل نشده داخلی شما باشد. آنها می توانند با خشونت خود مزاحمت ایجاد کنند، اما حمله به رویاها اغلب راهی برای حل مسالمت آمیز نشان می دهد.


تعبیر خواب کتک زدن دختر

عدم اطمینان می تواند باعث شود احساس بی قراری کنید و ناامیدی شما می تواند به عنوان خشم منعکس شود. بنابراین، وقتی در خواب خود را در حال دعوا می بینید، می تواند به این معنی باشد که واقعاً می خواهید خشم خود را با انتخاب دعوا تخلیه کنید.


تعبیر خواب کتک زدن زن

اگر مسائل حل نشده ای در زندگی واقعی وجود داشته باشد، ممکن است در خواب خود را در حال دعوا ببینیم. ممکن است نیاز به  پاسخ شخصی داشته باشید، و شخص مورد نظر ممکن است در مورد آن صحبت کند. و از آنجایی که پاسخ او برای شما اهمیت زیادی دارد، سکوت او ممکن است روی شما تأثیر بگذارد.


تعبیر خواب کتک زدن با چوب

دیدن کسی که در خواب با چوب مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، بیانگر این است که باید برای عقاید خود بجنگید. این همچنین مستلزم تجسم برای درک اینکه دوست دارید چگونه زندگی کنید. دیدن کسی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است نشان می دهد که ممکن است لازم باشد افرادی را که احساس می کنید در زندگی محترمانه رفتار نمی کنند مرور کنید.

☺ تعبیر خواب «کتک زدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کتک زدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


26 دیدگاه

 1. علیرضا رحمانی

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که پسر همسایه میخواهد موتورم را بگیرد و من نمیزارم و بد زیرا می‌گوید من هم آنقدر کتک میزنم به خودرو دیگران آن را پرت میکنم و به پدر و مادر پسر همسایه میگویم زنگ بزنید پلیس بیاد و چند نفر از دوستانه او را میزنم و از رو نمیروند و هی میخواند موتورم را سوار شود وقتی که او را به ماشین میکوبم میگویم اجازه دارم این را به ماشین شما بکوبم طرف میگوید خیر نمیشه ولی من حرفش را نادیده میگیرم و پسر همسایه را میکوبم به ماشین و خواب دیدم من ماشین دار شده ام به نام پراید پس چرا من به ماشین خودم او را نکوبیدم تعبیر چیز آیا من ماشین دار خواهم شد و کی خواهم شد ممنون از پاسخگویی شما بزرگوار

 2. خوشبختی

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم یک نفر که اصلا نمی‌شناختم و تا حالا تو بیداری ندیدمش رو در حد مرگ میزنم آخر گریه افتاد دلم براش سوختبغلش کردم و بوسش کردم! اسمشم توی خواب بهم گفت این تعبیر خاصی داره؟

 3. کرجی

  سلام.بنده خانم هستم.دیشب خواب دیدم یکی از همکاران همسرم که دختر هم هست در منزل ما بود و همسرم از من درخواست چای کرد، همین که رفتم آشپزخانه که واسشون چای بریزم، ایشون بدو بدو جلوتر از من رفتن و می‌خواستن برای همسرم چای بریزن. من که این حرکت رو دیدم کنترل خودمو از دست دادم و با ایشون کتک کاری کردم.ممنون میشم تعبیر خوابمو بگین.

 4. فرهاد

  من زنم فوت شده وخواب دیدم در مکانی مشغول کار با پسر عمو ودوستم هستم که متوجه شدم دارن به جایی نگاه میکنن زمانی که من هم نگاه کردم زنم رو دیدم که نشسته ودرحالی که سینه هاش عریانه منو نگاه میکنه ومن هم شروع به تکرار کلمه بی ناموس وفشار دادن گلوی او وزدن توی گوشش شدم وهیچ حرف یا اعتراصی از همسرم نشنیدم تا جایی که خون از بینی ودهان او خارج شد و جونش رو از دست داد ومرد یک دامن سیاه پوشیده بود وسرش هم روسری نداشت عرق کرده بود وسینه هاش هم اویزان بود تعبیرش چگونه است ممنون

 5. نفس

  سلام وقت بخیر .ممنونم از شما.من خواب دیدم مدیر قبلی من تواتاقش جلسه داشت من و شوهرم با کلک به اینکه ما ارباب رجوعیم منشی رو دور زدیم و وارد اتاقش شدیم من با مشت میزدم تو صورتش و شوهرم هم اتاقش رو به هم ریخت وکلای وسیله شکست ازش .ممنونم اگر تعبیرش رو بگین

 6. علیرضا

  سلام و درود،
  من در خواب دیدم که از خواب بیدار شدم ولی هرچه صدا میکنم کسی جواب مرا نمیدهد ناگهان یکی از خواهرانم خود را به من نشان میدهد و میگوید که چکار داری من هم تا میتوانم آنرا کتک میزنم در همین حال ۲خواهر دیگر و مادرم میان جلو و من شروع به زدن آنها میکنم مادرم کلی با من جروبحث میکند ولی خواهرانم باتوجه به کتکی که خورده اند شروع به حرف زدن با یکدیگر میکنند و اصلا برایشان مهم نیست.ضمنا باید بگویم من مدت چند سال است با همه خواهر و مادرم قهر هستم.

 7. علیرضا

  سلام و درود،
  من در خواب دیدم که از خواب بیدار شدم ولی هرچه صدا میکنم کسی جواب مرا نمیدهد ناگهان یکی از خواهرانم خود را به من نشان میدهد و میگوید که چکار داری من هم تا میتوانم آنرا کتک میزنم در همین حال ۲خواهر دیگر و مادرم میان جلو و من شروع به زدن آنها میکنم مادرم کلی با من جروبحث میکند ولی خواهرانم باتوجه به کتکی که خورده اند شروع به حرف زدن با یکدیگر میکنند و اصلا برایشان مهم نیست.ضمنا باید بگویم من مدت چند سال است با همه خواهر و مادرم قهر هستم.

 8. نیلوفر رضایی

  من دیشب خواب دیدم داشتم با یکی صحبت میکردم میگفتم تنها زندگی کردن خیلی هم خوبه خیلی راحتی احتیاجی نیست به کسی حساب پس بدی که یهو دوست پسرم که به تازگی باهاش مشکل پیدا کردم وجدا شدم ظاهر شدو بهم سیلی زد ومن از خواب پریدم محبت کنید بگین تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که شما به نسبت زندگی خود احساس کنترل ندارید و از این رو برای شما می تواند به همان موضوع اشاره کند که خودتان هم ذکر کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. شکریه

  من خواب دیدم که
  یک زن به من میگه کدام پسرم را خوش کردی و هم از آن حامله دار شو و هم ازدواج کن میگه
  و من هم آن زن را کتک زدم و راهی بیمارستان کردم
  لطفاً معلومات دهید

 10. شکریه

  من خواب دیدم که
  یک زن به من میگه کدام پسرم را خوش کردی و هم از آن حامله دار شو و هم ازدواج کن میگه
  و من هم آن زن را کتک زدن و آن بیمارستان رفت

 11. ارمان

  سلام
  من خواب دیدم که خواهرم را با چوپ کتک مزنم

 12. س

  سلام استاد گرامی صبح جمعه ساعت ده تو همین حوالی خواب دیدم تا از بیمارستانی برمیگردم دو ظرف که گویا برای کسی چیزی برده بودم یکیشو حواسم نبود جا گداشتم بعد سوار تاکسی شدم که بیام خون مردی میانسال حدودا ۶۰ ساله بدون ریش سبیل ولی ز ومعمولی بود من سوار ماشینش شدم متوجه شدم قصد زاحمت داره من میخواستم منو برگردونه که اون ظرف جامونده رو بیارم ولی اون گویا میخواست به من دست بزنه رابطه برقرا کنه دست درازی میکرد حرفای تیکه دار میزد من خودمو به نفهمیدن میزدم واخرش یکی دوبار اختار دادم دیدم اصلا دست بردار نیست حسابی کتکش زدم محکم میزدم تو سرو صورتشدستش را جلو اطرف سروصورتش میگرفت که دست من نخوره ولی لی با من دعوا وکتک کاری نمیکرد کرد بازم قصد داشت دست رسی داشته باشه اخرش حسابی کتک خورد وبیدار شدم محبت کنید برام تعبیر کنید

 13. محمدیان

  سلام خواب دیدم توی یه اتاق در رو کلید کرده بودم می ترسیدم از اونی که بیرون در بود داخل اتاق من ودختر عموهام وخواهرم بودیم. دیدم دختر عموم کلید رو ازم گرفت که دررو باز کنه در محکم باز شد بابام پشت دربود اومد داخل همه آدمهای اونجارو با مشت زد نوبت که به من رسید منصرف شد نزد تو خواب می گفت احترامت رو داشت .

 14. سارا

  سلام من خواب دیدم پسری که قبلا باهاش در ارتباط بودم و خیلی عاشقش بودم اما بهم خیانت کرده و کاملا از هم جدا شدیم رو کتک میزدم نمیتونست از خودش دفاع کنه خواست بهم سیلی بزنه ولی اشک تو چشماش جمع شد نتونست میشه تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تبعیر نیست و بیشتر به این صورت می تواند باشد که شما در ذهن خود دوست داشته اید که این شرایط برای ایشان را رغم بزنید و از این رو بهتر است که این خواب را نادیده بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مهرنوش

  سلام
  من خواب دیدم پسری بد حجاب با شلوار پاره پاره در خیابان مادرم را سیلی زد ، من دنبال آن پسر کردم تا بزنمش ( دختر هستم) به یک خانه ای آپارتمانی رفت و من هم همچنان دنبال آن پسر بودم ، به داخل پارکینگ اون خونه که رسیدم ، تعدادی عنکبوت کوچک و یک عنکبوت اندازه یک توپ والیبال دیدم ، و اونها از من فرار کردند و من به دنبال آن پسر رفتم و به شدت کتکش زدم و وقتی که برگشتم پیش مادرم ، مادرم گفت من اون پسر رو زده بودم ، برای همین تون هم وقتی منو دید زد .

 16. R

  سلام من خواب دیدم که تا سرحد مرگ دامادمون رو کتک میزنم و فکر میکنم مرده بعد میبینم زنده است و با زخم های سنگین برمیگرده خونه تعبیرش چیه؟

 17. محمدرضا

  سلام من خواب دیدم همراه دوستام داریم میریم برای مراسم ترحیم کسی، و همین که میخایم وارد بشیم یکی از دوستام با خانومش شروع به جر و بحث میکنن و یکدفعه دوستم خانومشو میزنه، من و دوست دیگم هم فقط متعجبانه نگاه میکنیم.

 18. نلین

  سلام لطفا جواب بدید من خواب دیدم دوست صمیمیم یه نفر رو که نمیشناسم در حد مرگ کتک میزنه من همش تلاش تو جداکردنشون داشتم

 19. R-r

  سلام خواهش ميكنم جواب بدين دختر خالم خواب ديده كه شوهر كردم و دارم جدا ميشم شوهرم كتكم زده و شوهرم غريبه است.مجرد هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانگر استرس ایشان برای رابطه ی شما و همچنین نگرانی ایشان به نسبت آینده شما باشد و از این رو ممکن است تعبیری روایی در اینده شما را معنا ندهد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. ..

  سلام من خواب دیدم کسیو ک ازش خیلی بدم میاد در حد مرگ میزنم و حتی پلیس هم کنارمونه‌ ولی واکنشی نشون نمیده و کاری نمیکنه…تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب بر دو وجه است. اول انکه تنفر شما را در خواب به نسبت ایشان نشان دهد و دوم نشان از ان دارد که بر ایشان غلبه دارید و از این بابت نباید نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. روح الله مرادی

  سلام کاربرگرامی من خواب دیدم که درسالن خانه ام کسی را باکابل کتک میزنم ولی شخص راهم نمیشناسم درابتدای کتک میزدم اونهامیخواست فرارکندولی من نمیذاشتم بعدازمدت کتک من میخواستم رهایش کنم ولی خودش نمی‌رفت حیران بودم چی کارش کنم لطفا معلومات بدهید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است بیانگر ان باشد که شما بر دیگران احساس قدرتی را دارید که باید ان را کنترل کنید و بسیار از بابت آن اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید