تعبیر خواب برگشتن معشوق

دیدن برگشتن معشوق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برگشتن معشوق در خواب چیست؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق سابق در خواب برای کسانی که معشوق دارند و برای کسانی که معشوق ندارند متفاوت تعبیر می شود. در ادامه به تفسیر آن می‌پردازیم.

تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق نشانه آرامش و شادی، برکت و فراوانی است و به فال نیک تعبیر می شود. دیدن بازگشت معشوق سابق در خواب بیانگر آن است که تعهدات مالی شما کاهش می یابد، درآمد و رزق شما افزایش می یابد، به جای کاهش، از عادت های مضر دوری می کنید، افکار مثبت بیشتری در مورد زندگی خود ایجاد می کنید، بر مشکلات غلبه می کنید و مشکلاتی را که تجربه می کنید و کسب و کار جدیدی راه اندازی می‌کنید که از نظر مالی بسیار خوب خواهد بود.گفته می شود پروژه ای است که ارائه خواهد داد.

تعبیر دیگری برای این خواب وجود دارد. تعبیر خواب برگشتن معشوق می تواند به این معنی باشد که می‌خواهید او را برگردانید. یعنی اینکه شما هنوز به دنبال او هستید، یا اینکه هنوز مجذوب او هستید و می‌خواهید دوباره در کنار او باشید . معشوق شما ممکن است عمداً از شما اجتناب کرده باشد تا به شما بگوید که او احساسی نسبت به شما ندارد.  این باعث شود شما احساس طرد شدن کنید. حالا، روزها یا سال‌ها بعد، وقتی خواب برگشتن معشوق را می‌بینید. با این وجود، بگذارید گذشتگان گذشته باشند و ادامه دهید.

تعبیر خواب برگشتن معشوق و مشاجره بین آنها نیز به شکل مثبت تعبیر می‌شود. مشاجره با معشوق سابق در خواب به ازدواج تعبیر می‌شود. اگر شخصی که در خواب مورد بحث قرار می‌گیرد، معشوق سابق باشد، بیانگر آن است که شخصی که دوست دارد با او ازدواج کند، وارد زندگیش می شود، عاقبت بدی‌ها به خیر می شود، خواب بیننده زندگی خانوادگی شاد و هیجان انگیزی خواهد داشت.


تعبیر خواب برگشتن معشوق قبلی و سابق

تعبیر خواب برگشتن معشوق قبلی و سابق، اینطور تعبیر می‌شود که تمام مشکلات زندگی خصوصی را پشت سر می‌گذارید. ممکن است افرادی باشند که از ظلمی که در حق شما شده پشیمان شوند و اشتباه خود را در مقابل شما بپذیرد و به دنبال شما بدود. ممکن است اتفاقات غیرمنتظره‌ای در زندگی عاشقانه شما رخ دهد و ممکن است اخبار غیرمنتظره ای دریافت کنید و حرف‌هایی بشنوید.

به بیانی دیگر تعبیر خواب برگشتن معشوق، به عنوان لبخندی بر لب در زندگی عاشقانه و خوشحالی از اخباری است که به زودی منتشر می‌شود. ممکن است معشوق شما برای به دست آوردن دوباره شما تلاش کند. او ممکن است بخواهد دوباره با شما باشد و به دنبالتان بدود. اگر مدت زیادی است که از معشوق خود خبری ندارید، ممکن است در روزهای آینده مسیرهایتان به هم برسند و عشق دوباره شعله‌ور شود.

در تعبیر خواب اسلامی تعبیر خواب برگشتن معشوق سابق در خواب به آرزوی بیننده خواب برای معشوق سابق معنا می‌شود. اما امکان ندارد همه چیز بین شما از نو شروع شود. این خواب نباید شما را امیدوار کند، برعکس، تعبیر می شود که مسیرهای شما کاملاً از هم جدا شده است، حتی اگر وضعیتی غیرقابل برگشت باشد، باز هم می توانید حس کنجکاوی و اشتیاق برای آن داشته باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عشق | دیدن معشوق قدیمی در خانه به چه معناست؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق قبلی و سابق


تعبیر خواب برگشتن معشوق از سفر

تعبیر خواب برگشتن معشوق از سفر یا کسی که دوستش داشته‌ایم به خوبی معنا می‌شود. این خواب بیشتر برای افراد مجرد و آنهایی زن و فرزند ندارند نوید بخش است. این ‌می‌تواند خبر از یک وصلت یا نشانه و خبر ازدواج باشد. با این حال اگر فرد متاهل خواب برگشتن معشوق از سفر ببینید، این می‌تواند نشانه اختلافات شدید و حتی جدایی از همسرش باشد.


تعبیر خواب برگشتن معشوق به خانه

تعبیر خواب برگشتن معشوق به خانه به این معنی است که شخصی که خواب را می‌بیند رابطه خوشی خواهد داشت. این نشان می‌دهد که خواب بیننده یک زندگی عاشقانه بسیار پرشور خواهد داشت، به تمام رویاهای خود در مورد آینده تحقق می‌بخشد و هیچ مشکل جدی نخواهد داشت. سرنوشت کسی که در خواب معشوق خود را در خانه ببیند مشخص است. فردی که این خواب را می‌بیند می‌تواند سرمایه‌گذاری های جدیدی را نیز انجام دهد و بنابراین درآمد او افزایش می‌یابد و زندگی آرامی خواهد داشت.


تعبیر خواب دیدن معشوق با شخص جدید

این خواب به صاحبش می‌گوید که باید گذشته و زیبایی بخشش را رها کند. بیننده باید فوراً آثار زندگی قبلی خود را پاک کند و به آینده نگاه کند. اگر مجردی این خواب را ببیند ازدواج می‌کند و تشکیل خانواده می‌دهد. برای کسانی که در زندگی خود کاندیدای مناسبی برای ازدواج نیستند، این خواب تعبیر می‌شود که شخصی به او اعتراف می‌کند که دوستش دارد. اگر متاهل ببیند خانه اش خراب نمی‌شود. علاوه بر این، خواب را می‌توان به عنوان فرصت های جدید و تسکین مالی نیز تعبیر کرد. فرد باید از فرصت‌هایی که برایش پیش می‌آید استفاده کند و به کارهایی که او را خوشحال می‌کند، روی بیاورد.

همچنین بخوانید: دیدن دوباره عشق قدیمی بعد از سالها | دیدار عشق بعد از ازدواج

سخن آخر

تعبیر خواب برگشت معشوق استعاره ای از روشنگری معنوی، امید، ایده ها و دیدگاه‌های جدید است. شما می‌توانید مشکلات خود را رها کنید و از موقعیت فراتر بروید. شما باید به آنچه که به دست آورده اید افتخار کنید. خواب شما نشان دهنده سعادت و رفاه خانگی است. شما به آرامی در رویدادهای زندگی گذر می‌کنید.

☺ تعبیر خواب «برگشتن معشوق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برگشتن معشوق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. ناشناس

  سلام
  یکی از دوستانم عاشق پسری بود و به تازگی فراموشش کرده بود و عاشق یک پسر دیگه شده بود و با این پسر دعوا کرده بودند
  امروز خواب دیدم معشوقه قبلی دوستم میخواهد برگردد پیش دوستم و دوستم برق خاصی در چشمانش بود
  ممنون میشم تعبیر این خوابو بهم بگید

 2. زهرا

  سلام وقت بخیر
  من سالها پیش حدود ۱۰-۱۱ سال قبل عاشق پسری شدم ولی اون دوستم نداشت و وقتی فهمید گذاشت و رفت، چون براش کم بودم انگار…
  به من خیلی سخت گذشت اما بعد فراموشش کردم و سعی کردم تلاش کنم و آدم موفقی بشم و تاحدودی اینطور شد… مدتهاست حتی اصلا بهش فکرم نکردم و میدونم که ازدواج کرده.
  حالا دیشب خواب دیدم یه جای شلوغی اتفاقی دیدیدمش، من یکم غمگین شدم و اومدم توی اتاقم، فکرکردم اون منو ندیده و رفته ازونجا ولی بعد سریع اومد تو اتاقم و سلام کرد، جوابشو ندادم، اما اومد از دلم دربیاره و نوازشم کرد و گفت زهرا من ازون نامزدم هم جداشدم و …
  من هم ته دلم خوشحال بودم که حالا اونم دوسم داره و هم ناراحت که چرا بعد این همه مدت و ازدواج و جداشدنش و … اومده! دوستم بهم میگفت اینکه قیافه شم خوب نیست و یه اخلاقایی هم داره، من گفتم قیافه ش که از نظر من خوشگله و اون یه ذره غرور داره اما آدم خیلی خوبیه… و همش داشت باهام ارتباط میگرفت و انگار رابطه مون بهتر شده بود.
  من که بهش فکرنمیکردم و اصلا دیگه حسی ندارم بهش، تعبیرش چیه؟

 3. بهروز

  سلام من خواب دیدم که منزل پدری همسر خانومم سابقم سابقم رفتم و بهش گفتم که من حاضر نبودم به غیر از تو با هیچ کسی زندگی کنم و او هم هنوز ازدواج نکرده بود و به پدر خانوم و مادر خانومم هم گفته بودم که خیلی دلم براتون تنگ شده بود . اینکه تصمیم داشتیم از اول زندگیمون رو شروع کنیم

 4. Mitra

  سلام ،
  خواب ديدم معشوق سابقم را در خانه مهمان كردم و وقتي به خانه مييايد با خواهرم كه در حقيقت ٢ ماه قبل مرده حرف ميزند و باهم خيلي عاشقانه حرف ميزنند و من اورا از خانه بيرون ميكنم و با خواهر مرده ام ميجنگم ( جر و بحس) ميكنم…. معني اش چيست؟

 5. parya

  سلام و عرض ادب…❤️
  من خواب دیدم خواستگار جدیدم اومده بود خونه ما… و مادر خواستگار قبلیم ک میشد عمه م و خیلی دوسش داشتم همراهش بود…. منم اصلا تعجب نکردم ک چرا با همدیگه اومدن…
  یه لباس بلند زرد رنگ پوشیده بودم و عمه م سر این لباس زرد رنگ باهام دعوا کرد و خواستگار جدیدم ازم دفاع کرد…. بعد یهویی دیدم تو ماشین با پسر عمم ک قبلاخواستگارم بود نشسته بودم و برگشته بود پیشم و بغلش کردم گفتم دیگه هیچ جا نری…. اونم گفت ن دیگه برگشتم تا همیشه با تو باشم… تو خوابم عذاب وجدان خواستگار جدیدمو داشتم ک میخواستم ردش کنم و خیلیم پسر خوبیه…
  میشه برام تعبیر کنین

 6. simin

  مرسی از توضیحات کامل و جامع بود❤️

 7. Hosna

  سلام من خواب کسیو و که دوسش دارم و دیدم . ما باهم کات گردیم ولی من هنوز دوسش دارم . تو خوابم دیدم من رفتم شهرشون تو فرودگاهشون اون هم اونجا بود و صدام میزد . من هم دوییدم که بهش برسم ولی بعدش از خواب بیدار شدم

 8. کاربر

  سلام من دائما خواب عشقم که رفته رو میبینم و اونی که باعث جدایی‌مون شده همش توی خوابمه و آخرین بار عشقم بهم گفت دوسداره که برگرده من براش ماهی سرخ کردم گذاشتم جلوی خودش و خانوادش

 9. ….

  سلام.من خواب دیدم که خودم حس خاصی بهش نداشتم ولی بازم ی احساس عجیب تو دلم بود.
  رو به روم نشسته بود.منم چند ثانیه چشمام رو بستم بعد این که باز کردم چشمام رو دیدم با داداشم اومده پیشم با زل نگاهم میکنه.:/

 10. Nader

  با درود
  من خواب یکی از دختر های فامیلمون رو دیدم وقتی بهش گفتم دارم میرم
  هیچ واکنشی نشون نداد
  ولی یه گوشه تو خیابون مخفی شدم
  چند دقیقه بعد با سرعت اومد بیرون و دنبالم میگشت و بعد دستم رو محکم گرفت و بغلم کرد
  بعدش دست های همیدگه رو گرفتیم
  و درحالی که اومدیم تو خیابون و داشتیم راه میرفتیم
  یکدفعه در مورد نامزدی و ازدواج صحبت کردیم
  من قبلا با این خانوم چند سال پیش ملاقات داشتم و در آخر همون دوره اذیتم کرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر به ایشان میلی دارید که این خواب بیانگر ان است که می خواهید و در ناخوداگاه خود دوست دارید که این شرایط برایتان پیش بیاید و از این رو دارای تعبیر عینی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 11. منصور حبیبی

  السلام علیکم !

  اسم من منصور است و در فرانسه ۷ سال زندگی میکنم و سن واقعی ۲۶ است و بجز ۷ سال بقیه عمرم در کشور ایران سپری شده!

  هیچ وقت کسی رو در زندگیم نداشتم و دو سال پیش در محل کار یا بهتر بگویم موسسه ای که برای مهاجرین بود کار میکردم و از قوانین کرفته تا بقیه مسایل مهم فرانسه و دولتش را برای مهاجرین افغان ترجمه میکردم و بنده هم افغان هستم.

  یک روز محل کارم بودم که از موسسه زنگ آمد که یک خانمی که در جلسات قبلی اشتراک داشت همسرش زیر ظلم کرفته ایشان را اکر‌ میتوانید لطف کرده بیایید و کمکش کنی بعنوان هم وطن.
  بعد از چند وقت کمک روزی علاقمند این خانم شدم و با ایشان در جریان گذاشتم و چند بار این خانم را ملاقات کردم بدون در جریان گذاشتن خانوادم.

  خلاصه بعد از چند وقت اتفاقات بد و ناپسند بین این خانم و خانوادم بعد از ۱ سال و نیم مجبور به ترکش شدم چون این خانم هم حرف هایی که زده بود واقعیت نداشت و قول های که داده بود هیچ کدامش انحام نشد و حتی این داستان را از برادران و پدرش همیشه سعی میکرد پنهان کند.

  بعد از تقریبا ۲ ماه جدایی دیشب یک خواب بدی دیدم که با این خانم روبرو میشم و برم می‌گوید من باردار هستم و از تو بچه دارم و وقتی با جریان گذاشتن ای داستان به خانواده که باز هم مشکلاتی وسط میاد طرف خانم می‌روم ‌ در آخر که برمیگردم پیشش یک ظرف پر از گوشت و خون در میان دستانش است که وقتی جویا میشوم می‌گوید بچه تو است نخواستم به دنیا بیاد از بین بردمش و که در آخر از خواب ناگهان بیدار شدم.

  تمام روز است که پر از احساس بد هستم.

نظر خود را بیان کنید