تعبیر خواب حاملگی (بارداری)

دیدن حاملگی (بارداری) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حاملگی (بارداری) در خواب چیست؟

تعبیر خواب زن حامله,دیدن بارداری در خواب

دیدن زن حامله در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست.

اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما می رسد.


به نقل از سایت ستاره: دیدن خواب های بارداری و حاملگی از جمله رویاهایی هستند که در بین زنان و به خصوص زنان باردار بسیار متداول است.

در اصل این خواب اشاره به توانایی‌های درونی فرد و یا جنبه‌ای از زندگی شخص بیننده رویا دارد. معمولا این خواب به صورت‌های زیر دیده می‌شود:

 • رویای بارداری در زنان حامله
 • دیدن فرد دیگری که باردار است
 • زایمان فرزندی به اشکال عجیب و غریب
 • انجام تست بارداری
 • حاملگی دختر مجرد
 • و…

تعبیر دیدن بیمارستان در هنگام بارداری

هنگامی که شما در زندگی واقعی باردار هستید، ممکن است خوابی که می بینید راهی برای آماده کردن ذهن شما برای زایمان و به دینا آمدن کودک باشد. ذهن شما مراحل و روش های بالقوه ای را که قرار است طی روند زایمان دنبال کنید، را مرور می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیمارستان

تعبیر خواب حاملگی از دیدگاه روانشناسی

ممکن است در رویا خود یا دیگران را حامله مشاهده کنید. این رویا می‌تواند توسط هر انسانی و با هر جنسیتی دیده شود. معمولا اینگونه خواب‌ها در کمتر مواردی به دغدغه‌های شما درباره‌ی تولید مثل یا پرورش فرزند در زندگی بیداری اشاره دارد.

سمبل حاملگی در تعبیر خواب روانشناسی با پیگیری اهداف جدید مرتبط است. اهدافی که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری به سمت آن‌ها حرکت کرده باشید یا مراحلی از آن را پیش برده باشید.

اهداف در ذهن شما دارای ارزش و اهمیت هستند و گا‌ها ممکن است که هیچ نمودی نداشته باشند و جنبه‌های مادی زندگی را نیز شامل نشوند. حاملگی می‌تواند اشاره به نوعی سفر معنوی داشته باشد.

اگر در رویا بدانید که همسر شما کیست، باید بدانید که انسان‌هایی که در رویا با آن‌ها مواجه می‌شویم، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خود ما هستند. انسان‌هایی که ممکن است در واقعیت نیز آن‌ها را به خوبی بشناسیم.

خاطرات، افکار و رفتار‌هایی که از انسان‌ها مشاهده و حفظ می‌کنیم، تاثیر عمیقی بر روی روان و افکار ما می‌گذارند و گا‌ها تبدیل به بخشی از هویت و شخصیت ما می‌شوند.

پس زمانی که آن‌ها را در رویا مشاهده می‌کنیم، در حال مواجهه با بخشی از شخصیت خود هستیم که ویژگی‌ها و افکار و صفاتش، با آن شخصیت خاص مشابهت دارد؛ و هنگامی که با نماد حاملگی نیز رو به رو باشیم، نشان دهنده‌ی این معناست که اهدافی که در پیش گرفته ایم، تا حد زیادی با ویژگی‌های شخصیتی آن فرد که در رویا به عنوان جفت ما در نظر گرفته شده است همپوشانی دارد.

دیدن رویایی با موضوع حاملگی به مسائلی اشاره دارد که هم اکنون در حال کسب آگاهی در مورد آن‌ها هستید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اهداف ارزشمند جز با سختی و صبر حاصل نمی‌شوند. پیش برای اهدافی تلاش کنید که واقعا به آن‌ها علاقه داشته و برای شما دارای ارزش عمیقی هستند.

معمولا ممکن است در رویایی با سمبل حاملگی، با انسان‌های دیگر در قالب خانواده یا دوستان خود رو به رو شوید. همانطور که گفته شد همه‌ی این افراد سمبل بخشی از شخصیت رویابین هستند.

اگر انسان‌های دیگر در رویا، از شنیدن خبر حاملگی شما دچار بهت و حیرت شوند، به این معناست که شما مسئولیت یا هدفی را بر عهده گرفته اید که احساس می‌کنید با شخصیت و زندگی شما همخوانی نداشته یا برای شما غیر معمول است.

اگر دیگران با شنیدن خبر حاملگی شما عصبانی یا ناراحت شوند، می‌تواند به این معنا باشد که شما خود را در مسیر اهدافی مشاهده می‌کنید که احساس می‌کنید برای شما خوشایند نبوده یا نمی‌توانید از پس آن‌ها برآیید.

اگر در رویا مشاهده کردید که دیگران از شنیدن خبر حاملگی شما خوشحال هستند، به این معناست که اهداف کنونی مطابق ارزش‌ها و هنجار‌های فکری شما هستند و مایل به پیگیری آن‌ها هستید.

اگر در رویا خود را به طور ناخواسته حامله ببینید و در تلاش باشید تا فرزند خود را سقط کنید، این رویا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک فکر و عقیده‌ی خاص در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. این خواب بعضا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک رشته‌ی تحصیلی یا شغلی که با ارزش‌های شما در تضاد است نیز مرتبط باشد.

تعبیر خواب زن حامله

تعبیر خواب زن حامله

تعبیر خواب حاملگی و بارداری به زبان کتاب فرهنگ تفسیر رویا و کارل گوستاو یونگ

بارداری: بخش جدیدی از توانایی‌های بالقوه یا شخصیت شما در حال ایجاد و گسترش است، افزایش شناخت از ناخودآگاه که محیط جدیدی از تجربه را فراهم می‌کند – هنوز ابراز نشده و در حال گسترش است. طرحی نو یا ایده‌ای خلاق.

در رویای زنان: شاید به تمایل ایشان برای داشتن کودکی اشاره کند، ترس از بارداری

رویای بارداری در زنان باردار: تشویش و اضطراب فرد درباره بارداری و تولد. در یک تحقیق کارولین وینجت و فردریک کپ رویا‌های هفتاد زن باردار را مطالعه کردند.

زنانی که رویا‌هایی با زمینه اضطراب بیشتری داشتند فرزندان خود را در کمترین زمان، کمتر از ده ساعت به دنیا آوردند. نتیجه این تحقیق آن بود که با اجازه دادن به اضطراب در رویا، در بیداری کمتر دچار اضطراب می‌شویم و با اعتماد به نفس بیشتری از عهده شرایط سخت برمی‌آییم.

اگر شخص دیگر باردار بود: جنبه‌ای از وجود فرد در حال “زایش” خصوصیات شخصیتی جدید است. درک شهودی درباره آن شخص.


کارل گوستاو یونگ درباره خواب بارداری می‌گوید:

 • خواب دیدن اینکه شما حامله هستید نمادی از جنبه‌ای از خودتان یا جنبه‌ای از زندگی شخصی تان است که در حال رشد و توسعه است. شما ممکن است آماده‌ی صحبت در مورد آن یا اقدام کردن در مورد آن نباشید. حامله بودن در خوابتان ممکن است بیانگر تولد یک ایده، جهت، پروژه یا هدف جدید باشد.
 • خواب دیدن اینکه شما نفهمیدید که حامله بودید بیانگر این است که شما چیزی را انکار می‌کنید. شما تمایل دارید که چیز‌ها را تا زمانی که درست جلوی چشم شما ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید. تعبیر دیگر این است که اگر شما تلاش می‌کنید حامله شوید (برای حامله شدن اقدام می‌کنید)، پس خواب ممکن است تعبیر یک آرزو (انجام یک خواسته) باشد. اگر شما تلاش نمی‌کنید که حامله شوید، اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت‌های جدید است.
 • خواب دیدن اینکه شما حامله هستید و بچه‌ای مرده درون شکمتان دارید بیانگر پروژه ایست که تلاش زیادی برایش کشیده اید و الان از هم پاشیده است و به آرامی رو به زوال است. هیچ چیز آنطور که پیش بینی کرده اید کار نمی‌کند
 • خواب دیدن اینکه کس دیگری حامله است بیانگر این است که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می‌کنید
 • تعبیر خواب اینکه دوست دختر یا فرد مهم زندگی تان، از کس دیگری، حامله است، بیانگر این است که فرد مهم زندگی تان، به سمت جهتی متفاوت از چیزی که پیش بینی کردید حرکت می‌کند. دو تای شما دیگر اهداف مشترک با هم به اشتراک نمی‌گذارید
 • اگر شما واقعا حامله اید و این خواب را می‌بینید، پس بیانگر نگرانی شما در مورد حاملگی است. اگر شما در سه ماهه‌ی اول حاملگی تان هستید، خواب‌های در مورد مخلوقات ریز، حیوانات ریز و پشمالو، گل هاع میوه‌ها و آب میبینید. در سه ماهه‌ی دوم، خواب ها، بازتابی از نگرانی در مورد مادر خوب بودن و نگرانی در مورد مشکلات احتمالی تولد بچه (زایمان) می‌باشد.
 • خواب‌های به دنیا آوردن یک بچه غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج است. نهایتا، در سه ماهه‌ی سوم، خواب‌ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می‌افتد می‌باشد. هرچقدر بچه‌ی شما تغییر می‌کند و بزرگ می‌شود، خواب‌های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن است در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید.
 • اگر حامله اید و خواب جنسیت بچه را می‌بینید، پس خواب، بازتابی از تمایل بیداری شما در مورد جنسیت بچه است. طبیعی است که این دغدغه را داشته باشید که آیا پسر دارید یا دختر. در حقیقت وقتی دیگران می‌فهمند که شما حامله اید، می‌پرسند که پسر است یا دختر. شواهدی وجود ندارد که خواب می‌تواند جنسیت بچه را به شما بگوید.
 • خواب دیدن اینکه تست بارداری می‌دهید بیانگر این است که وارد فاز جدیدی در زندگی تان می‌شوید (یک شغل، رابطه‌ی جدید و غیره) شما حس می‌کنید که امتحان می‌شوید که آیا برای این تغییرات آماده هستید یا خیر. تعبیر دیگر این است که این خواب ممکن است به معنای دقیق این مساله و مربوط به نگرانی شما در مورد حامله شدن باشد.

آنلی بیتون درباره خواب حامله بودن می‌گوید:

 • اگر زنی خواب ببیند حامله است، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید.
 • اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد.
 • اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است، نشانه آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت.

تام چت ویندرا گوید: تعبیر حاملگی زندگی پر بار تازه است. اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی حامله ببیند و یا خواب بیننده زن خود را حامله ببیند تعبیرش به این طریق است که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می‌برد که پر از مایه‌های امید و امکانات نیکو باشد.

خواب دیدن حاملگی به هر صورت مقدمه ای است بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می‌کند و چنین خوابی که خودش طالع است نیروی قوی پا نهادن و پیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می‌کند.


تعبیر خواب حامله بودن مرد

لیلا برایت می‌گوید: اگر مردی در خواب ببیند که حامله است، به پول و ثروت فراوانی می‌رسد.

تعبیر خواب بارداری به زبان معبرین اسلامی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زن حامله در خواب مواجه با گناه و بار غم است.

اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می‌گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرس است.

اگر احیاناً در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده‌اید غمی برای شما می‌رسد که به اندازه حمل جنین طول می‌کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله‌ای می‌گذرد خبر ناخوشایندی به شما می‌رسد.

تعبیر خواب حامله بودن

محمد بن سیرین گوید: اگر بیند كه شكم او بزرگ شده بود چون زنان حامله، دلیل كند كه او را مال و نعمت دنیا حاصل گردد و هر چند كه شكم بزرگ‌تر بیند، مال دنیا بیشتر بود.

تعبیر خواب حامله شدن فرزند نابالغ

كرمانى گوید: اگر فرزند نابالغ خود را حامله بیند، دلیل كه اگر پسر بود، پدرش را نعمت و مال حاصل گردد و اگر بیننده‌ى خواب دختر بود، مادرش را نعمت و مال حاصل شود.


تعبیر خواب زایمان و بارداری

زایمان در خواب

خواب زایمان ممکن است باهم دیده شود که در این صورت باید دقت کنید که کدامیک از این دو موضوع خواب اصلی شما را تشکیل داده است.

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

لوک اویتنهاو می‌گوید: زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

ادامه تعبیر خواب زایمان

تعبیر خواب سقط جنین

 1. اگر زنی خواب ببیند او را وادار به سقط می كنند ، علامت آن است كه وی به موضوعی می اندیشد كه اگر موضوع اتفاق بیفتد او به سمت سختی و رسوایی خواهد غلتید.
 2. اگر دكتری خواب ببیند در سقط جنین نوزادی شركت می كند ، نشانة آن است كه در حرفة خود ، به علت كوتاهی در انجام وظیفه و عدم دقت لازم به زحمت خواهد افتاد.

تعبیر دیدن جنین در خواب

جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند یا اصلا نمی بینند. معمولا زنان در خواب جنین می بینند و چنانچه زنی در خواب جنین ببیند که…

متعلق به خودش باشد از غم و غصه نجات می یابد و اگر جنین متعلق به دیگری باشد غمی به زنگی او راه می یابد که انگیزه اش در وجود دیگری است.

دیدن جنین دیگران برای زنان گویای غمی است که دیگران به وجود می آورند ولی به شما می رسد. برای مردان دیدن جنین در خواب خوب نیست و شرمساری و ننگ و گناه است و تقریبا همان تعبیر را دارد که در مورد جفت گفته شد.

اگر زنی در خواب ببیند که جنینی حرکت می کند و حرف می زند به هیچ وجه خوب نیست زیرا شئامت دارد و بهتر است صدقه بدهد.

تعبیر خواب «حاملگی (بارداری)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حاملگی (بارداری)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

47 دیدگاه

 1. سلام. من دختری مجردم. خواب دیدم باردارم و دختر دارم. شکمم هم بزرگ بود.. از نامزد دوستم حامله بودم انگار. دختر که به دنیا اومد، پدرش اسم همون دوستم رو روی دخترمون گذاشت و بسیار هم خوشحال بود. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در آینده به طریق دوستتان مسولیتی بر عهده خواهید گرفت اما از پس آن خوب بر نخواهید اند و موجب ناکامیتان خواهد شد پس قبل از اقدام بر عملی آن رابسنجید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام
  من خواب دیدم از پسری که قبلا باهاش تو رابطه بودم 4 ماهه حامله ام و اون خوشحال ولی خیلی ناراحت از اینکه آبروم بره تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما میرسد و صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله.

 3. من خواب دیدم که باردارم از کسی ک دوسش دارم و این بچه رو 5 ماهه به دنیا اوردم و خیلی سریع با اون فرد ازدواج کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آرزو و احساس شما است و تعبیر بدی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. رها انصاری در

  سلام من دیشب خواب دیدم ک حامله ام و خیلی خوشحالم و همش بیرون بودم و اصلا خسته نمیشدم در حالی و هنو مجردم امیدوارم جواب منو بدین خ نگرانم!!!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب یا نشان از وقوع این موضوع برای شماست و یا اینکه به صورت معمول دیدن این خواب برای زنان بسیار طبیعی است و نباید از بابت ان به هیچ وجه نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام خواب دیدم پدرم که چند ماهه فوت کردن..دوقلو بچه دار شدن درضمن مادرم در قید حیاتن .این خواب آشفته ام کرده لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر این دارد که مسولیتی بر فرزندان مرحوم پدرتان گذاشته میشود و اینکه بچه در خواب نشان بر خیری است که برای شما است که بازماندگان ایشان هستید . بر پدرتان خیرات هدیه بفرستید .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. سلام. من خواب دیدم که همزمان خودم و خواهرم باردار هستیم و فرزند من پسره و فرزند خواهرم دختره. چون خواهرم در واقعیت دو دختر داره، توی خواب به این فکر میکردم که ای کاش فرزندش پسر بود و حالا که ناخواسته باردار شده و قصد بچه دار شدن نداشته کاش سقط کنه و یا اینکه خودم کاری کنم سقط کنه (فکر میکنم تلاش هم کردم که فرزندش سقط بشه) و دوباره برای بارداری پسر اقدام کنه.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بر گرفته از ناخوداگاه شماست و تعبیر ضمنی ندارد و به دلیل انکه در ذهن شما این اتفاق افتاده است و برای شما پسر داشتن ایشان ارزش محسوب می شود از این رو این خواب را دیده اید.
   به هیچ وجه نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. تنها….. در

  خواب دیدم ازپسری که عاشقشم وباهاش دوستم حامله شدم وازدواج کردیم تعبیرش و پیدانکردم کسی میدونه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند همان تعبیر وصال باشد که ممکن است به واقعیت بپیوندد و بسیار مواقع خواب هایی که عین واقعیت در اینده هستند را می بینیم.
   سربلند و پیروز باشید

 8. ایلیا در

  باسلام
  خواب دیدم خبر بارداری به مامانم دادم اونم بلند بلند کل میزد و همه میشنیدن تعبیرش چی میتونه باشه البته من هنوز باکرم فقط عقدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و احتمالا به این معناست که شما دقیقا همانگونه که در خواب دیده اید ایشان را خبری مسرت بخش خواهید داد که برای خود شما منفعت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم با کسی که دوستش دارم ازدواج کردم .ولی بچه نداشتیم و من دکتر می‌رفتم.خالم توی خواب بهم گفت وقتی بیست سال از ازدواجتون گذشت تو بچه دار میشی و این خبرو ب من رسوند.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ازدواج برای خانمها نشان از رسیدن به هدف دارد و اینکه در بعضی مواقع نشان بر اختلاف نظر هم می‌تواند داشته باشد با شخص مورد نظرتان و اینکه عدد ها در خواب تعابیری دارند. و در اینجا برای شما عدد بیست مورد نظر است که نشان از افزونی مال است و نشان خیر برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. سلام وقت بخیر
  پسرخاله شوهرم خواب دیده که ما پسر دار شدیم.. البته ما فرزندی نداریم و تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم..میشه لطفا بگیر تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب برای شما خیر است و نشان از خبرهای نیک و خبر از
   مسئولیت پذیری برای شما می‌دهد. و برای کسی که این خواب را دیده نشان از مشاجره فامیلی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سلام. خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم که مادرم که الان حدود ۶۵ سال سن دارن به تازگی باردار دوقلو پسر هستن. در خوابم انگار فرزند اول شون دوقلو دختر بوده و الان برای یک دوقلو پسر باردار شدن و به هر حال پدر و مادرم راضی هستن که بعد از دو دختر الان دو پسر خواهند داشت و موازنه برقرار میشه. در ادامه خواب که انگار مجزا از بخش بارداری مادرم بود، خانمی که از آشنایان هست سوالی از مادرم میکنه و مادرم هم جواب میده ولی برخورد و لحن اون خانوم با مادرم تند و باتحقیر هست که من بهش واکنش نشون میدم، بعد از چند دقیقه و در یک صحنه دیگه اون خانوم لحن اش رو ملایم میکنه و توضیح میده که خیلی از مسائل و رفتارهاش به خاطر همسرش هست و اون مقصره و دستاش رو به حالت رقص تووی جمع حرکت میده. قبلش هم مادرم یکبار دستاش رو شبیه به رقص در اون جمع حرکت داده بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن اینکه کس دیگری حامله است بیانگر این است که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می‌کنید و اینکه تعبیر پسر دوقلو این خبر رابه شما می دهد که امنیت شغلی دارید و در زندگی خود محیط صمیمانه ای را تجربه می کنید.و مادرتان انالله عمر خوب و طولانی و با عزت را تجربه خواهند کرد. برخورد شما با پرستار ناشی از محبت و احترام شما به مادرتان است.
   و حالت دست به شکل رقص در خواب خوب نیست صدقه بدهید. سربلند و پیروز باشید

 12. باسلام
  اگر در خواب دیده شود زنی حامله است و دچار درد زایمان بصورت منقطع و در این حین سعی داشته باشیم تا دوباره درد برنگشته به هر نحوی شده دکتر پیدا کنیم تعبیرش چیه ؟
  (زن را نشناسیم و نسبتی هم نداریم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   از دیدگاه یونگ دیدن اینکه شخص دیگری در خواب باردار است و شما از ان رنج میبرید به این معناست که شما در حال زایش بخش جدیدی از وجودتان هستید که از ان ترس دارید و این برای هر فردی صحیح است و باید بدانید که به زودی زود بخشی از وجودتان برای شما اشکار خواهد شد که ممکن است برای شما انچنان خوشایند نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

  • باسلام
   اگر در خواب دیده شود زنی حامله است و دچار درد زایمان بصورت منقطع و در این حین سعی داشته باشیم تا دوباره درد برنگشته به هر نحوی شده دکتر پیدا کنیم تعبیرش چیه ؟
   (زن را نشناسیم و نسبتی هم نداریم)

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    به گفته ی یونگ تعبیر این خواب به معنای زایش حالت یا احساسی در شخصیت و و جود شماست و تمام ان مبارزه و تلاش برای بازنگشتن درد هم تلاش ناخوداگاه شما برای جلوگیری از روشن شدن حقیقت میتواند باشد.
    سربلند و پیروز باشید

 13. دوست من متاهله من مجرد خاب دیده ک من باردار شده بودم از کسی ک دوستش دارم بعد بچمم بدنیا اوردم میشه بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بارداری در خواب نشانه ای از این سمبل است که شما در حال زایش ایده ای یا فکری در مغزتان هستید که میتواند شما را موفق کند و این خواب بیشتر از دیدگاه روانکاوی برای بیننده خواب موثر است نه شخص دیگر که در خواب است.
   اما از دیدگاه عقبا نیز این امر وجود دارد که حاملگی در خوا برای فرد دیگر روزی و رزق نیکو است که به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. سمانه در

  سلام خواب دیدم باردارم ولی تازه متوجه شدم که چند ماه از بارداریم میگذره که ضربان قلب فرزندم رو متوجه میشم ،ویه بشقاب میوه با نمک زیاد میخورم تعبیرش چیه ممنون؟؟

 15. سلام من خواب دیدم 9ماهه حامله ام ولی شکمم اصلا بزرگ نشده معنیش چی میتونه باشه

 16. من دختری هستم ک نامزد دارم خواب دیدم باردار هستم انگار وقت زایمانم بود اما شکمم خ بزرگ نبود وتوی بیمارستان دردمیکشیدم اما وقت زایمانم نمیرسید و خیلی درد میکشم دوس دارم تعبیرشو بدونم

 17. خواب دیدم برای وضع حمل رفتم و پشت اتاق عمل منتظرم نوبتم بشه برم داخل اتاق . ولی شکمم صاف بود و اصلا مشخص نبود حامله ام . مجردم . این خواب خیلی ذهنمو درگیر کرده !

 18. مردی متاهل هستم و نامزد خواب دیدم که حامله شدم و نمیتونستم زایمان کنم و درد زیادی میکشیدم تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. من در خواب دیدم دختری را حامله کردم و با آن ازدواج کردم این چه معنی دارد

 20. سامانتا حصاری در

  عجیبه .تو خوابم دیدم حامله شدم .بعد زایمان کردم .پسرم بود .تعبیرش ک خیلی بد در اومده ولی من هنوز دخترم و ازدواج‌نکرده .این تعبیر شما برای کساییه ک ازدوتج کردن یا خیر ؟

 21. سلام من نامزد استم تا هنوز ازدواج نکردم خواب دیدم که حامله استم سه جنین در بطنم است پیش دکتور میروم آنها میگویند دو تا پسر است یک تا دختر زیاد خوش میباشم

 22. ستاره در

  سلام خواب ديدم باردار شدم و زنان اخر زايمانم هست توسط درست پسرم ميخوام بدونم تعبير اين خواب چيه

 23. من دیدم تو ازمایش میگن مشکوک به بارداری هستی خودمم ازدواج کردم ولی جوابشو پیدا نکردم

 24. اتريا در

  خواب زن حامله در يك مهماني ديدم كه نميشناختم ميشه تعبيرش و بگيد

 25. من خواب دیدم که خودم یک ماه حامله هستم میخواهم سقط کنم مادرم نمی گذارد ون. ر خواب دو بچه دیگر هم دارم یک دختر ششماهه

 26. من خواب دیدم دخترعموم حامله شده شکمش هم تقریبا بزرگه خب این چ ربطی ب من داره ک خواب دیدم‌

 27. من دیدم حامله شدم . ولی اینجا نوشته این تعبیر برای زنان است ولی من دخترم . ینی همون تعبیر میشه؟؟؟؟

نظر خود را بیان کنید