تعبیر خواب حاملگی (بارداری)

دیدن حاملگی (بارداری) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حاملگی (بارداری) در خواب چیست؟

تعبیر خواب زن حامله,تعبیر خواب حامله بودن

دیدن زن حامله در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست.

اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما می رسد.


دیدن خواب های بارداری و حاملگی از جمله رویاهایی هستند که در بین زنان و به خصوص زنان باردار بسیار متداول است.

در اصل این خواب اشاره به توانایی‌های درونی فرد و یا جنبه‌ای از زندگی شخص بیننده رویا دارد. معمولا این خواب به صورت‌های زیر دیده می‌شود:

 • رویای بارداری در زنان حامله
 • دیدن فرد دیگری که باردار است
 • زایمان فرزندی به اشکال عجیب و غریب
 • انجام تست بارداری
 • حاملگی دختر مجرد
 • و…

تعبیر دیدن بیمارستان در هنگام بارداری

هنگامی که شما در زندگی واقعی باردار هستید، ممکن است خوابی که می بینید راهی برای آماده کردن ذهن شما برای زایمان و به دینا آمدن کودک باشد. ذهن شما مراحل و روش های بالقوه ای را که قرار است طی روند زایمان دنبال کنید، را مرور می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیمارستان

تعبیر خواب حاملگی از دیدگاه روانشناسی

ممکن است در رویا خود یا دیگران را حامله مشاهده کنید. این رویا می‌تواند توسط هر انسانی و با هر جنسیتی دیده شود. معمولا اینگونه خواب‌ها در کمتر مواردی به دغدغه‌های شما درباره‌ی تولید مثل یا پرورش فرزند در زندگی بیداری اشاره دارد.

سمبل حاملگی در تعبیر خواب روانشناسی با پیگیری اهداف جدید مرتبط است. اهدافی که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری به سمت آن‌ها حرکت کرده باشید یا مراحلی از آن را پیش برده باشید.

اهداف در ذهن شما دارای ارزش و اهمیت هستند و گا‌ها ممکن است که هیچ نمودی نداشته باشند و جنبه‌های مادی زندگی را نیز شامل نشوند. حاملگی می‌تواند اشاره به نوعی سفر معنوی داشته باشد.

اگر در رویا بدانید که همسر شما کیست، باید بدانید که انسان‌هایی که در رویا با آن‌ها مواجه می‌شویم، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خود ما هستند. انسان‌هایی که ممکن است در واقعیت نیز آن‌ها را به خوبی بشناسیم.

خاطرات، افکار و رفتار‌هایی که از انسان‌ها مشاهده و حفظ می‌کنیم، تاثیر عمیقی بر روی روان و افکار ما می‌گذارند و گا‌ها تبدیل به بخشی از هویت و شخصیت ما می‌شوند.

پس زمانی که آن‌ها را در رویا مشاهده می‌کنیم، در حال مواجهه با بخشی از شخصیت خود هستیم که ویژگی‌ها و افکار و صفاتش، با آن شخصیت خاص مشابهت دارد؛ و هنگامی که با نماد حاملگی نیز رو به رو باشیم، نشان دهنده‌ی این معناست که اهدافی که در پیش گرفته ایم، تا حد زیادی با ویژگی‌های شخصیتی آن فرد که در رویا به عنوان جفت ما در نظر گرفته شده است همپوشانی دارد.

دیدن رویایی با موضوع حاملگی به مسائلی اشاره دارد که هم اکنون در حال کسب آگاهی در مورد آن‌ها هستید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اهداف ارزشمند جز با سختی و صبر حاصل نمی‌شوند. پیش برای اهدافی تلاش کنید که واقعا به آن‌ها علاقه داشته و برای شما دارای ارزش عمیقی هستند.

معمولا ممکن است در رویایی با سمبل حاملگی، با انسان‌های دیگر در قالب خانواده یا دوستان خود رو به رو شوید. همانطور که گفته شد همه‌ی این افراد سمبل بخشی از شخصیت رویابین هستند.

اگر انسان‌های دیگر در رویا، از شنیدن خبر حاملگی شما دچار بهت و حیرت شوند، به این معناست که شما مسئولیت یا هدفی را بر عهده گرفته اید که احساس می‌کنید با شخصیت و زندگی شما همخوانی نداشته یا برای شما غیر معمول است.

اگر دیگران با شنیدن خبر حاملگی شما عصبانی یا ناراحت شوند، می‌تواند به این معنا باشد که شما خود را در مسیر اهدافی مشاهده می‌کنید که احساس می‌کنید برای شما خوشایند نبوده یا نمی‌توانید از پس آن‌ها برآیید.

اگر در رویا مشاهده کردید که دیگران از شنیدن خبر حاملگی شما خوشحال هستند، به این معناست که اهداف کنونی مطابق ارزش‌ها و هنجار‌های فکری شما هستند و مایل به پیگیری آن‌ها هستید.

اگر در رویا خود را به طور ناخواسته حامله ببینید و در تلاش باشید تا فرزند خود را سقط کنید، این رویا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک فکر و عقیده‌ی خاص در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. این خواب بعضا می‌تواند به تلاش شما برای کنار گذاشتن یک رشته‌ی تحصیلی یا شغلی که با ارزش‌های شما در تضاد است نیز مرتبط باشد.

تعبیر خواب زن حامله

تعبیر خواب زن حامله

تعبیر خواب حاملگی و بارداری به زبان کتاب فرهنگ تفسیر رویا و کارل گوستاو یونگ

بارداری: بخش جدیدی از توانایی‌های بالقوه یا شخصیت شما در حال ایجاد و گسترش است، افزایش شناخت از ناخودآگاه که محیط جدیدی از تجربه را فراهم می‌کند – هنوز ابراز نشده و در حال گسترش است. طرحی نو یا ایده‌ای خلاق.

در رویای زنان: شاید به تمایل ایشان برای داشتن کودکی اشاره کند، ترس از بارداری

رویای بارداری در زنان باردار: تشویش و اضطراب فرد درباره بارداری و تولد. در یک تحقیق کارولین وینجت و فردریک کپ رویا‌های هفتاد زن باردار را مطالعه کردند.

زنانی که رویا‌هایی با زمینه اضطراب بیشتری داشتند فرزندان خود را در کمترین زمان، کمتر از ده ساعت به دنیا آوردند. نتیجه این تحقیق آن بود که با اجازه دادن به اضطراب در رویا، در بیداری کمتر دچار اضطراب می‌شویم و با اعتماد به نفس بیشتری از عهده شرایط سخت برمی‌آییم.

اگر شخص دیگر باردار بود: جنبه‌ای از وجود فرد در حال “زایش” خصوصیات شخصیتی جدید است. درک شهودی درباره آن شخص.


کارل گوستاو یونگ درباره خواب بارداری می‌گوید:

 • خواب دیدن اینکه شما حامله هستید نمادی از جنبه‌ای از خودتان یا جنبه‌ای از زندگی شخصی تان است که در حال رشد و توسعه است. شما ممکن است آماده‌ی صحبت در مورد آن یا اقدام کردن در مورد آن نباشید. حامله بودن در خوابتان ممکن است بیانگر تولد یک ایده، جهت، پروژه یا هدف جدید باشد.
 • خواب دیدن اینکه شما نفهمیدید که حامله بودید بیانگر این است که شما چیزی را انکار می‌کنید. شما تمایل دارید که چیز‌ها را تا زمانی که درست جلوی چشم شما ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید. تعبیر دیگر این است که اگر شما تلاش می‌کنید حامله شوید (برای حامله شدن اقدام می‌کنید)، پس خواب ممکن است تعبیر یک آرزو (انجام یک خواسته) باشد. اگر شما تلاش نمی‌کنید که حامله شوید، اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت‌های جدید است.
 • خواب دیدن اینکه شما حامله هستید و بچه‌ای مرده درون شکمتان دارید بیانگر پروژه ایست که تلاش زیادی برایش کشیده اید و الان از هم پاشیده است و به آرامی رو به زوال است. هیچ چیز آنطور که پیش بینی کرده اید کار نمی‌کند
 • خواب دیدن اینکه کس دیگری حامله است بیانگر این است که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می‌کنید
 • تعبیر خواب اینکه دوست دختر یا فرد مهم زندگی تان، از کس دیگری، حامله است، بیانگر این است که فرد مهم زندگی تان، به سمت جهتی متفاوت از چیزی که پیش بینی کردید حرکت می‌کند. دو تای شما دیگر اهداف مشترک با هم به اشتراک نمی‌گذارید
 • اگر شما واقعا حامله اید و این خواب را می‌بینید، پس بیانگر نگرانی شما در مورد حاملگی است. اگر شما در سه ماهه‌ی اول حاملگی تان هستید، خواب‌های در مورد مخلوقات ریز، حیوانات ریز و پشمالو، گل هاع میوه‌ها و آب میبینید. در سه ماهه‌ی دوم، خواب ها، بازتابی از نگرانی در مورد مادر خوب بودن و نگرانی در مورد مشکلات احتمالی تولد بچه (زایمان) می‌باشد.
 • خواب‌های به دنیا آوردن یک بچه غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج است. نهایتا، در سه ماهه‌ی سوم، خواب‌ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می‌افتد می‌باشد. هرچقدر بچه‌ی شما تغییر می‌کند و بزرگ می‌شود، خواب‌های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن است در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید.
 • اگر حامله اید و خواب جنسیت بچه را می‌بینید، پس خواب، بازتابی از تمایل بیداری شما در مورد جنسیت بچه است. طبیعی است که این دغدغه را داشته باشید که آیا پسر دارید یا دختر. در حقیقت وقتی دیگران می‌فهمند که شما حامله اید، می‌پرسند که پسر است یا دختر. شواهدی وجود ندارد که خواب می‌تواند جنسیت بچه را به شما بگوید.
 • خواب دیدن اینکه تست بارداری می‌دهید بیانگر این است که وارد فاز جدیدی در زندگی تان می‌شوید (یک شغل، رابطه‌ی جدید و غیره) شما حس می‌کنید که امتحان می‌شوید که آیا برای این تغییرات آماده هستید یا خیر. تعبیر دیگر این است که این خواب ممکن است به معنای دقیق این مساله و مربوط به نگرانی شما در مورد حامله شدن باشد.

آنلی بیتون درباره خواب حامله بودن می‌گوید:

 • اگر زنی خواب ببیند حامله است، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید.
 • اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد.
 • اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است، نشانه آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت.

تام چت ویندرا گوید: تعبیر حاملگی زندگی پر بار تازه است. اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی حامله ببیند و یا خواب بیننده زن خود را حامله ببیند تعبیرش به این طریق است که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می‌برد که پر از مایه‌های امید و امکانات نیکو باشد.

خواب دیدن حاملگی به هر صورت مقدمه ای است بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می‌کند و چنین خوابی که خودش طالع است نیروی قوی پا نهادن و پیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می‌کند.


تعبیر خواب حامله بودن مرد

لیلا برایت می‌گوید: اگر مردی در خواب ببیند که حامله است، به پول و ثروت فراوانی می‌رسد.

تعبیر خواب بارداری به زبان معبرین اسلامی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زن حامله در خواب مواجه با گناه و بار غم است.

اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می‌گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرس است.

اگر احیاناً در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده‌اید غمی برای شما می‌رسد که به اندازه حمل جنین طول می‌کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله‌ای می‌گذرد خبر ناخوشایندی به شما می‌رسد.


تعبیر خواب حامله بودن

محمد بن سیرین گوید: اگر بیند كه شكم او بزرگ شده بود چون زنان حامله، دلیل كند كه او را مال و نعمت دنیا حاصل گردد و هر چند كه شكم بزرگ‌تر بیند، مال دنیا بیشتر بود.

تعبیر خواب حامله شدن فرزند نابالغ

كرمانى گوید: اگر فرزند نابالغ خود را حامله بیند، دلیل كه اگر پسر بود، پدرش را نعمت و مال حاصل گردد و اگر بیننده‌ى خواب دختر بود، مادرش را نعمت و مال حاصل شود.


تعبیر خواب زایمان و بارداری

تعبیر خواب زایمان و بارداری

خواب زایمان ممکن است باهم دیده شود که در این صورت باید دقت کنید که کدامیک از این دو موضوع خواب اصلی شما را تشکیل داده است.

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

لوک اویتنهاو می‌گوید: زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

ادامه تعبیر خواب زایمان

تعبیر دیدن جنین در خواب

جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند یا اصلا نمی بینند. معمولا زنان در خواب جنین می بینند و چنانچه زنی در خواب جنین ببیند که…

متعلق به خودش باشد از غم و غصه نجات می یابد و اگر جنین متعلق به دیگری باشد غمی به زنگی او راه می یابد که انگیزه اش در وجود دیگری است.

دیدن جنین دیگران برای زنان گویای غمی است که دیگران به وجود می آورند ولی به شما می رسد. برای مردان دیدن جنین در خواب خوب نیست و شرمساری و ننگ و گناه است و تقریبا همان تعبیر را دارد که در مورد جفت گفته شد.

اگر زنی در خواب ببیند که جنینی حرکت می کند و حرف می زند به هیچ وجه خوب نیست زیرا شئامت دارد و بهتر است صدقه بدهد.

☺ تعبیر خواب «حاملگی (بارداری)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حاملگی (بارداری)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


111 دیدگاه

 1. مهناز

  سلام من چند ساله همسرم فوت کرده و خواب دیدم حامله ام و شکمم بزرگ بود هی فکر میکردم که چطور به کسی بگم این بچه برا شوهرم هست اون که چند ساله فوت کرده بعد میدیدم شکمم بزرگ و کسی چیزی نگفته به خودم میگفتم با این بچه همه کنار اومدن پس تا الان چیزی نپرسیدن جالبه که تو خواب دوستم هم که شرایطش مثله خودم اون هم باردار بود و کلی تخم پرنده تو خونه بود که انگار میخواست جوجه ازش بیاد بیرون بعضی ها هم خراب بودن ،و سه تا کبوتر وسط خونه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را باید به این صورت ببینید که شما با مشکلاتی که پس از دست دادن ایشان مواجه شده اید سازگاری پیدا نکرده اید و همین موضوع سبب شده است تا شما به چیزهای احتمالی که ممکن است در اینده با ان مواجه شوید دائما فکر کنید که در خواب شما امده است. از بابت این خواب نگران نباشید و به خدا توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. دخی

  سلام من مجردم خواب دیدم ازدواج کردم حاملم تعبیرش چیع؟

 3. Atena

  سلام من خواب دیدم باردارم و بچه اصلا تکون نمیخوره ولی وقتی دردم میگیره تکون میخوره و پاش از شکمم و بینیم میزنه بیرون …

 4. زهرا

  سلام خسته نباشین دختر مجردی هستم ک خواب دیدم از دوست پسر خود باردار شدم ودر فکر سقط ان هستم ولی کسی ام باهام مخالفتی نداشت و درخواب انگاری امر عادی بود این چه تعبیری دارد

 5. Eli

  من خوابم یکم واسه خودم عجیب بودش ..
  خواب دیدم که برای بار ششم باردارمیشوم و آقایی که نمیشناسم درکنارم ایستاده ودرحمایت ازمن باهمسرم جنگ وجدال میکرد که چرا باز این خانمت باردارشده بسه دیگه …..( البته همسرم درخواب راهم نمیشناختم چون من مجردم درحال حاضر ……ودرتلاش بود اون آقا که دربیمارستان برای زایمان جا رزف کنه که متآسفانه میگفتن جا نیست و نمیتونه بیاد …اما من اصلا نگران زیاد نبودم

 6. Alipour

  سلام
  من دختریی مجرد هستم خواب دیدم که حاملم و نزدیک به دنیا اومدع بچه بود ولی نمی دونستم بچه چیه ؟
  تعبیر ش چیعه؟

 7. سهیلا وف

  سلام من خواب دیدم در بیمارستانم و دکتر بهم گفت که حامله ام و من ذوق زده شدم چون فکرش برام غیرممکن بود داه افتادم برم به همسرم خبر بدم که به فکرم اومد خواهرم اگر بشنوهدرحالی که خودش هنوز بچه نداره من بچه دومم رو حامله شدم چی میگه که از خواب بیدار شدم دیدم صبح ساعت ۵ است این در حالیه که من فقط یک بچه دارم وخیلی دوست داشتیم که دو تا بچه میداشتیم ولی به دلایلی نشده و من الان جلوگیری هم می کنممیشه خوابمو تعبیر کنید

 8. سهیلا وف

  سلام
  دیشب خواب دیدم تو بیمارستان هستم و دکتر بهم گفت تو حامله ای خیلی ذوق کردم چون انتظارشو نداشتم بعد راهی خونه شدم به همسرم خبر بدم که یه دختر حدودان۴ ساله دیدم بغلش کردم و رو به آسمان گفتم خدایا میشه یه دختر خوشگل مثل این بهم بدی و تو دلم فکر خواهرم بودم که اگه بشنوه که حاملم چی میگه چون اونم هنوز بچه نداره بعد بیدار شدم دیدم ساعت ۵ صبحهمیشه لطفابگید تعبیرش چیه؟ چون ما الان یه پسر ۷ساله داریم و از حدود ۴ سال پیش خیلی تلاش کردیم و دوست داشتیم یه بچه دیگه خدا بهمون بده من دختردوست دارم ولی به خاطر بیماری عصبی که دارم و اینکه دیگه سنمم ۴۲ هست دکترها از این خواسته بازمون داشتن ….این در حالیه که الان من با دستگاه هم جلوگیری میکنم

 9. سهیلا وف

  سلام
  من امروز صبح خواب دیدم تو بیمارستان هستم و دکتر بهم گفت که باردارم و من تو راه برگشت خونم و یه دختر مو بلند تو راه دیدمتقریبا ۴ ساله بغلش کردم و گفتم خدایا میشه یه دختر خوشگل مثل این بهم بدی و خوشحال بودم و میخواستم برم و خبر رو به همسرم بدمهمون لحظه بیدار شدم دیدم ساعت ۵ صبحه این در حالیه که در واقعیت من یه پسر۷ساله دارم و خیلی تلاش کردیم و دوست داشتیم بچه دوم داشته باشیم ولی به دلیل بیماریم و اینکه دیگه سنمم ۴۲ شده دیگه الان پیشگیری با دستگاه می کنم وامکان نداره که دیگه باردار شم میشه خواهش کنم تعبیر کنید؟

 10. هدی

  سلام من متانلم سه تا بچه دارم .ولی های دیدم دوقلو پسر باردارم

 11. لیلا

  خواب دیدم.دوقلو باردارم وبه مادرم میگویم .بعد سرم را حنا گذاشتم ورفتم حمام آن را شستم .من متاهلم ویک فرزند هم دارم.وبه فکر بارداری نیستم.وقتی درخواب به مادرم گفتم، هردویمان ناراحت شدیم.چون درحال حاظر از لحاط مالی وضع خوبی نداریم.

 12. آیه یاراحمدی

  سلام من مجردم خاب دیدم یه بچه دارم ک تازه چند روزیه به دمیا اومده انگار اون فضای بیمارستان و اثرات بعدشو ت ذهنم حس میکردم به اون بچه شیر میدادم
  تعبیرش چیه.؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد. یا اینکه در واقعیت به این موضوع دست یابید و یا اینکه نشان از ان باشد که شما در اینده از چیزی که برای شما ممکن است ازار دهنده باشد فارغ شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. زهرا محمدی

  سلام خاب دیدم مادر شوهرم که چند ساله فوت شده یه فروشگاه لباس بچه و نوزاد داره من رفتم توی مغاز ش صبح اول وقت بود تازه اومد مغازه رو با ز کرد دیدم حامله هستش و انگار خجالت می کشه از حاملگيش جوون و خوشگل شده بود وشکمش به هشت ماهه میخورد من قیمت لباس نوزادی ازش میگرفتم وميخاستم برای بچه ش بخرم فقط هم دنبال رنگ صورتی بودم انگار میدونستم دختره وآبيهارو پس میزدم بعدش تصمیم گرفتم تشک و بالش نوزادی بخرم براش خیلی خوشگل بودن بعدش من روی تخت آخر مغازه دراز کشیدم دیدم اومد پیشم انگار شرمنده بود گفتم خجالت نداره خدا بهتون داده خوشحال باشین پیش من دراز کشید من بوسيدمش ودست روی صورتش کشیدم حس خوبی داشتم دیدم یه لباس مخمل بلند به رنگ موشی روشن برای خودش وبه سری لباس نوزادی برای بچه توی چمدون گذاشته پدر شوهرم رو هم می دیدم که خوشحال بود ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را می توان از منظر روانشناسی تحلیل کرد و به این صورت به ان نگاه کنید که برای شما در خواب نشان از ان دارد که چیزی در درون شما در حال اضافه شدن است که خودتان از ان ترس دارید و ممکن است مربوط به زندگی شما در چند سال گذشته باشد که شخصی را از ان سالها به ان وارد کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. .

  سلام من دختر مجردیم که خواب دیدم کمی شکمم بزرگ شده و حس میکنم حامله شده بودم، در دوران عقد تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اولا برای شما نشان از حس مادر بودن در اینده دارد که حس می کنید به ان خواهید رسید و از طرف دیگر ممکن است نشانگری از اینده ای حقیقی باشد که انشالله به خیر محقق شود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ylda

  سلام ممنون میشم خواب منم تعبیرکنید. خواب دیدم تازه یه پسرزایمان کردم ویه بچه دیگه هم توشکمم بودوشکمم پاره بودتانصف ومیدونستم ک بعدیش دختره.

 16. پروانه

  سلام وقت بخير.لطفا منو راهنمايي بفرماييد.خواب بارداري خودم رو ميديدم.انگار كه قصد بارداري نداشته باشم اما متوجه شدم بار دارم.شككم خيلي بزرگ بود.تو شك بودم كه باردارم يا شايد مشكلي دارم.كه حس كردم بچه تو شكمم جابه جا شد و كاملا دست و پاو سرش رو حس كردم.تو همين حين يهو ديدم كه با كيسه ابش گرفتم تو دستم كيسه اب پاره شد فهميدم كه دختره.يه دختر با موهاي مشكي تقريبا درشت.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها همانگونه که در بالا هم خوانده اید نشانی از ان می تواند باشد که دیدن این خواب ها به عنوان زن بسیار طبیعی است و می تواند تلاشی از غریضه ی شما را نشان دهد که این حس را در خواب نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Ronii

  من خواب دیدم 5 ماهه از کسی ک 1 ماه قبل کات کردیم باردارم و البته مجردم ولی توی خواب ازدواج کرده بودیم.
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند دارای تعبیر نباشد وحالتی را نشان دهد که شما در ان از چیزی که به ان فکر کرده اید تحققی به دست امده است و در خواب ان را به شکل واقعیت دیده اید که این گونه نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 18. علی

  من خواب دیدم که خواهرم از کسی که دوستش دارم حامله شده و تو خواب خیلی گریه میکردم و بغض داشتم با گریه از خواب بیدار شدم .معنی این خواب چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب ممکن است این خواب به این معنا باشد که در اینده از شما تکلیفی بزرگ بر گردن ایشان نهاده شود که باید از پس ان بربیاید و از این رو ممکن است برای ایشان سخت باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Sepid

  سلام ببخشید میشه خواب منم تعبیر کنید؟من تقریبا ۸ماهه پیش دوماهه باردار بودم ولی چون یه دوقلو ۷ساله دارم و شرایط دوباره بچه دار شدن رو‌نداشتم سقط کردم…از اون موقع تا همین چند شب پیش من چند بار خواب یچه دیدم و دوبارش که خیلی خوب یادمه این هست که خواب میبینم باردارم و کاملا حرکت بچه رو تو شکمم حس میکنم و پوست شکمم انقدری نازک بود ک کاملا میشد دست و پای بچه رو از داخل شکمم دیدبعد سری اول این صحنه رو دیدم و بعد خود ب خود شکمم بازشدو بچه بیرون اومد ولی سری دوم ک چند شب پیش بود همون صحنه اول ک بچه تو شکمم مشخص بود رو دیدم ولی یادم نیست چطور زایمان کردم و یه دختر تقریبا یکی دوساله رو به روی ایستاده بود با موهای بور و چشمای آبی فقط نگام میکردو اصلا حرفی نمیزددلیل این خواب ها همون سقطم میتونه باشه یا دلیل دیگه ای داره؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها برای شما دارای تعبیر نیست و به علت شرایطی که برای شما پیش امده است این گونه خواب هایی را می بینید که شرایط قبلی را برای شما بازافرینی کند و به علت عذاب وجدان بابت کاری که انجام داده اید این خواب را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. بچه

  سلام من خواب دیدم که رفتم سونوگرافی یکی ازهمسایه هامون سونومو انجام دادم گفت حامله ای منم کلی خوشحال شدم و بعدش دستشو فشارداد داخل شکمم گفت که ۳روزهست که حامله ای
  و اینک من متاهل هستم و خیلی وقته که میخوایم بچه دارشیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب اشاره ای به واقعیت باشد و برای شما به همین صورت به وقوع بپیوندد و از این رو انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. ملیکا طاهری

  سلام من یبار بچه انداختم ۳ ماهه بعد ۲ سال خواب دیدم حاملم و به اون پسری که باهاشم و خانوادم گفتم ایندفعه میخوام نگه دارم حتی خانوادمم پشتمو گرفتن با اینکه مجردم حتی تا مرز زایمانم رفتم از درد زیاد زایمان طبیعی بیدار شدم تروخدا بهم بگین چیکار کنم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب برای شما تعبیری نمی تواند داشته باشد و به علت انکه در واقعیت این موضوع برای شما عذاب وجدانی داشته است، از این رو این خواب را به این صورت دیده اید که دوباره این کار را نکرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. روشنک

  من دختر مجردی هستم خواب دیدم انگار داشتم یه جای کار می کردم و یه خانم ازم پرسید بارداری گفتم آره گفت بچه ات چیه من اول درنگ کردم و بعد گفتم دختره وقتی گفتم دختره انگار از قبل می دونستم در صورتی که شکمم بزرگ نبود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را بر دو وجه دانسته اند، اولا انکه می تواند نشان از خوابی طبیعی باشد که تمام زنان در سن شما می بینند و تعبیری ندارد و دوما که می تواند نشان از ان باشد که در اینده نزدیک خیری به شما رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. May

  سلام من سنی ندارم هنوز به ۱۸ سالم نرسیدم خواب دیدم حامله ام بعد میترسیدم بچه رو به دنیا بیارم… دقیقا معنیش چی میشه از اون موقع تا حالا بدنم داره میلرزه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها را قبلا هم تعبیر کرده ایم و دارای تعبیر نیستند و برای دختران نشان از ترس های اینده زندگیشان دارد و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سمیه

  سلام من متاهلم .خواب دیدم رفتم بیمارستان برای اینکه بفهمم باردارم یا ن. تو حیاط بیمارستان ی دکتر ازم پرسید دختر میخوای یا پسر؟ منم گفتم پسر. منو برد آزمایشگاه . چند نفر توآزمایشکاه منتظر وایساده بودن. دکتره ب خانومی ک اونجا بود گفت ازم آزمایش بگیره.رو صندلی نشستم ازدست راستم با سرنگ خون گرف. بعدش رفتم تو حیاط منتظر جواب بودم یکم ک گذشت دیدم جوابم نیومد خودم رفتم آزمایشگاه. دیدم همون آقای دکتر داره با منشی بحث میکنه چرا زودتر جواب آزمایشمو نداده . منشی داشت برگه آزمایشمو میزاشت تو پاکت. دکتر پرسید دختره یا پسر؟ گفت پسر . وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم از بینارستان برگشتم ک برم زودتر خبربارداری رو ب مادر همسرم یگم. میشه لطفا تعبیر کنید. البته ما تصمیم ب بچه دارشدن هم داریم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته امام صادق اینگونه است و اینکه زنی اگر در خواب ببیند پسر باردار است دختر می زاید و برعکس و اینکه خواب شما بد نیست و نشان بر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. Sargol

  سلام من یه بچه ده ماهه دارم اما خواب دیدم باردار هستم وقتی دستم گذاشتم روی شکمم قشنگ حسش کردم که درون شکمم بچه هست و فک می کردم که سه یا چهار ماهه باشه تعبیرش چیه وجود بچه رو تو شکمم مث دوران هشت ماهگی کاملا واضح حس کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما بسیار طبیعی است چون که ناخوداگاهتان آن این دوران را تجربه کرده است و احتمالا دیدن این خواب بر این دلیل است و تعبیری بد ندارد و حاملگی برای زن متاهل نشان بر خیر و برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. فرشته

  سلام تو خواب متوجه شدم حاملم ولی نمیدونسنم از کسی که ۳ سال قبل در واقعیت دوستیمون تموم شد یا کسی یه مدت با هم ارتباطمون و قطع کردیم ،
  بعد تو خواب فهمیدم که‌ از دومی هست
  ما تو‌ واقعا حتی زیاد همو نمیبییم و هیچ‌ ارتباط نزدیکی هم نداشتیم تو خواب فقط متوجه شدم حاملم و با هم خوب و صمیمی بودیم داشتیم میرفتیم‌یه جایی که ادمای دیگه هم بودن و اونجا انگار یک نفر مثل کسی دنبال ما بود اونو شناخت.. انگار ما داشتیم پنهون میشدیم
  ولی حس بدی از حاملگی‌ نداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بارداری برای فرد مجرد بعضی از معبران آن را به خوب دانسته اند و بعضی به بد. معبران اسلامی و به گفته امام صادق اگر خواب ببینی که حامله ای معنی خواب این است که به اندازه ای که شکم تو بزرگ شده باشد به تو خیر و برکت می رسد. و اما به گفته آنلی بیتون نشان بر بدی دارد و به معنی غم و غصه برای فرد مجرد تعبیر شده است. صدقه بدهید و به خیر بدانید که خیر ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. شیدا

  سلام

  من مجردم و دوست من خواب دیدن که من عقد کرده ام و باردارم ولی صورت همسرم رو ندیدن. ممنون میشم تعبیر خواب رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عقد کردن آمده است که باید نگران حوادث آینده باشید و اینکه بارداری برای فرد مجرد هم خوب نیست و نشان بر امری است که شما آن را انجام خواهید داد و دیگران به شما زخم زبان خواهند زد و نشان از کار ناپسند است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. سلام من مجردم خواب دیدم چهارمین بچمم رو حامله ام سه تای قبلی به ترتیب پسر دختر و دختر بودن و من اون سه تا رو قبلا سقط کرده بودم و الان چهارمی رو که دختر بود ۵ ماهه از پسر خالم که تو واقعیت دوسش دارم حامله بودم.تو خواب خالم رو می بینم و اون به محض اینکه متوجه میشه من که تو خواب عروسش می شم حامله ام خیلی خوشحال میشه و من رو بغل می کنه و من و خاله باهم یه مسیری رو طی میکنیم و من بهش میگم که نگرانم از اینکه این چهارمی هم سقط بشه چون اصلا حسش نمی کنم والبته تو خواب حس نمیکردم بچه رو.
  توی صحنه ی بعدی پسر خالم رو میبینم اونم از من سه تا سوال می پرسه خوبی؟ خودت خوبی؟ بچه خوبه ؟ منم بهش میگم خودم خوبم ولی نمیدونم حاله بچه چه طوره.
  میشه این خواب رو لطفا تعبیر کنید.برام خیلی مهمه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما در گذشته مسولیت های را بر عهده داشته اید اما انها را به سر انجام نرسانده اید و اینکه شما در مورد رابطه تان با پسر خالتان مسولیتی به عهده شما قرار خواهد گرفت و اینکه باید بیشتر اهمیت بدهید و اینکه ان را به نتیجه برسانید و این خواب برای زنان میتواند خواب طبیعی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. درسآ بانو

  سلام خسته نباشید ممنونم بابت سایت خوبتون
  من چند شب پیش دم دمای صبح بود که از خواب پریدم بعدش که خوابیدم خواب دیدم حامله هستم انگار هفته اول بارداریم بود چون شکمم بر آمده نبود و تاریخ دقیق ب دنیا اومدن این بچه رو مشخص کردن که نیمه اول فروردین هست و پدرشون هم متولد نیمه دوم فروردین (نکته جالب این خواب این بود که دیقا تا فروردین میشه 9 ماه) بعد من توی این خواب انگار پدرم خبر نداشت از ازدواجم و حاملگیم دیگ جای خودش و فقط مادرم خبر داشت، من خیلی تعجب کرده بودم که من با وجود اخلاق و طرز تفکرم چطوری بدون اجازه بابام ازدواج کردم و حالا حامله ام شدم
  بیشتر از شادی دوس داشتم راحت بشم از این شرایط و وقتی بیدار شدم خدا رو شکر کزدم خواب دیدم فقط
  اما اینم بگم که بابای بچم کسی بود که حدودا 4 ماه باهم دوست بودیم و 1 سالی هست که جدا شدیم
  آخرین خوابی که از این آقا دیدم بر میگرده ب ماه رمضون همون سال کات که این آقا ب من گردنبند هدیه دادن و من توی اون خواب هم اصلا خوشحال نبودم و بیشتر تردید داشتم و تعجب از نگاه های این آقا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بارداری برای دختر مجرد به گفته معبران اسلامی نشان بر خوبی ندارد و به معنی عملی است که شما انجام خواهید داد و با کسی مشورت نخواهید کرد و اما اطرافیانتان از دیدن این عمل ناپسند شما را سرزنش خواهند کرد صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. یاس

  خواب دیدم هفت قلو باردارم و بچه هام که به دنیا میان ،سرم شلوغ میشه ،باید دونه دونه ببرمشون حمام ،از همسرم کمک خواستم اما گفت خسته و کمکم نکرد و رفت سرکار ،منم شروع کردم بچه هامو بردم حمام .چهامین بچه رو که شستم و آوردم بیرون و خشکش کردم دیدم همسرم پشیمون شده برگشته داره میاد کمکم کنه
  میشه تعبیرشو بدونم ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما مسئولیت سنگینی را به عهده خواهید گرفت و اینکه در این امر انتظار دارید همسرتان شما راهمراهی کند اما مقداری کوتاهی کرده و بعد از ان کوتاهی
   که خود متوجه و پشیمان خواهد شد و اینکه عمل درست را در قبال شما انجام نداده است مجددا در نصفه راه به شما خواهد پیوست.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. فائزه حقیقی

  سلام من دختر مجردم و خواب دیدم حامله هستم وقتی حامله بودم احساس خیلی خوبی داشتم بعد از مدتی که بچم به دنیا اومد فهمیدیم که دختره.اسمش و زهرا گذاشتیم .ولی مادرشوهرم از اینکه بچه دختر بود می خواست من و بیرون کنه .تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب های از جمله بارداری برای زنان نشان بر امری طبیعی است و تعبیر خواب شما به این صورت است که شما عملی انجام خواهید داد که باعث خجالت شما خواهد شد و احتمالا اطرافیانتان از این رفتار شما ناراحت خواهند شد . حتما صدقه بدهید که رفع به خیر شود.
   سربلند وپیروز باشید.

 32. سمیه حیدری

  سلام. خواب دیدم خواهر بیوه ام حامله داره. وای از شدت استرس دارم می میرم. خواهشا جواب بدین. تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان خیر است و در تعبیر خواب امده است که اگر در خواب بینید که دیگری باردار است نشان از ان دارد که ایشان خیری خواهند دید.
   سربلند و پیروز باشید

 33. Ermia

  سلام
  من دیشب خواب دیدم حامله هستم درحالی که در واقعیت مجردم و درآستانه ی ازدواج هم نیستم . داشتم با مادرم درباره اسم بچه صحبت میکردیم که اسم فردی که من ازش باردار شدم هم گفته شد. با اینکه از بچه اصلا خوشم نمیاد ولی در خواب حس خیلی خیلی خوبی داشتم. احساسم هم این بود که حاملگیم بدون ازدواج بود در حالی که اسم اون فرد رو میدونستم ولی تو خواب حسم این بود که با هم ازدواج نکرده بودیم . ولی از این موضوع گله مند نبودم.
  میشه بگید تعبیرش چی میشه ؟ آیا خواب من به اون فردی که اسمش برده شد در خواب ربطی داره ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در تعبیر بالا بارها گفته ام دیدن خواب باری برای بانوان امری طبیعی است و ربطی به مجرد یا متاهل بودن ندارد و اینکه شما این خواب را دیده اید احتمالا بر این موضوع دلالت میکند که شما عملی را انجام خواهید داد که از نظر دیگران ناپسند است و شما را به خاطر ان سرزنش خواهند کرد اما شما خودتان از ان عمل پشیمان نیستید.
   و نام فرد میتواند نشان بر ناخوداگاه و علاقه شما باشد به این موضوع با ان فرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. هاترا

  سلام.من خواب دیدم که با پسر عمم ( که قبلا نامزدم بود وبه علت اعتیاد ش نامزدیمو بهم زدم ) ازدواج کرده بودم و نمی‌دونستم کی این اتفاق افتاده و چطور قبول کردم اما ازش باردار بودم و پسر عمه م هم خیلی سر حال شده بود انگار که دیگه اعتیاد نداشت وتو خواب قلبا خیلی خوشحال بودم .انگار که ما تو خونه عمه م زندگی میکردیم وخونه عمه م به همون شکلی که در واقعیت هست بود اما تو روستا بود .برا منم یه کاسه بزرگ عسل آوردن وگفتن بخورم که بچه م پسر بشه روی عسل هم یه مقدار کمی دارچین ریخته بودند منو پسر عمه م هر کدوم یه مقدار ازش خوردیم و اون اصرار میکرد که من بیشتر از اون عسل بخورم…..ممنون میشم تعبیر کنید واسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که دو حالت وجود دارد
   اول آنکه ممکن است عینا این حالت را در واقعیت ببینید و دوم انکه نشان از عاقبتی خیر هم برای شما و هم برای ایشان دارد زیرا در این خواب تمامی الگوهایی که آمده است نشان از خیر برای شما و ایشان دارد .
   سربلند و پیروز باشید

 35. Zahra

  سلام من دختر مجردم خواب دیدم که حامله ام منتظر بدنیا اومدن بچه ولی شکمم کاملا تخت و اصلا جنین داخل شکمم هیچ حرکتی نداره هرچقدر منتظر وضع حمل بودم اصلا خبری نبود و هیچ دردی نداشتم تا گفتن ازمایشاتت اشتباه شده باردار نبودی ولی من همچنان برای احتیاط میگفتم شاید باردار باشم . تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما عملی ناپسند انجام خواهید داد و اطرافیانتان از این امر ناراحت هستند و اینکه نفس این عمل رر اطرافیانتان آشکار خواهد شد و اطرافیانتان این رفتارشان پشیمان خواهند شد.
   سربلندو پیروز باشید.

 36. مرسا

  سلام.من مادر ۲ تا پسرم.خواب دیدم باردارم ۹ ماهه،میخام برم زایمان کنم.لحظه اخر فهمیدم بچم دختره.بیمارستان نزدیک حرم حضرت معصومه بود اول رفتم گریه کردم و ازش تشکر کردم که بهم دختر داده.بعد رفتم بیمارستان برای زایمان.رو تخت خوابیده بودم که برم اتاق عمل.که بیدار شدم.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است اما بسیار هم طبیعی است که اینگونه خوابی دیده اید و باید بدانید برای شما که علاقه ی شدیدی به دختر دارید این خواب نشان از میل درونیتان است و نمی توان انرا صددرصد دارای تعبیر دانست و از این رو از خداوند و عزیزانش بخواهید که انچه را دوست دارید به شما اعطا کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 37. عاطفه

  سلام خسته نباشین من مجردم و خواب دیدم حامله ام وشکمم ام بالااومده بود تاحدی و فکر کنم تو بیمارستان بستری بودم مادرمم همراهم بود ومشکلی ام با قضیه بارداری نداشتم و اصلا اسمی و حرفی ازشوهرم نبود صبح قبل از دیدن خواب رفته بودم قسمتی از کارای فارغ التحصیلیموانجام بدم وخیلی خسته بودم جوری که معمولا خواب شب ندارم ولی اون شب از خستگی خوابم برد
  بنظرتون این خواب تعبیرداره?خیلی نگرانم
  اینم بگم که خوابم دقیق یادم نمونده فقط همین چیزا یادم مونده و خواب زیاد میبینم معمولا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است شما به مشکلی دچار شوید اما باید بدانید که این خواب اگر هم در اینده تعبیر شود به صلاحیت شما بستگی دارد که آیا مشکلی که برای شما پیش می اید قابل حل باشد ویا خیر و بدانید که خواب های ما از اینده ای ممکن است خبر بدهند اما اختیار ما در ان بی تاثیر نیست.
   سعی کنید پیش از هرکاری بسیار فکر و دقت کنید که انشالله برای شما خیر باشد
   سربلند و پیروز باشید

 38. زهرا

  سلام. من دختری مجردم. خواب دیدم باردارم و دختر دارم. شکمم هم بزرگ بود.. از نامزد دوستم حامله بودم انگار. دختر که به دنیا اومد، پدرش اسم همون دوستم رو روی دخترمون گذاشت و بسیار هم خوشحال بود. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در آینده به طریق دوستتان مسولیتی بر عهده خواهید گرفت اما از پس آن خوب بر نخواهید اند و موجب ناکامیتان خواهد شد پس قبل از اقدام بر عملی آن رابسنجید.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. آیدا

  سلام
  من خواب دیدم از پسری که قبلا باهاش تو رابطه بودم 4 ماهه حامله ام و اون خوشحال ولی خیلی ناراحت از اینکه آبروم بره تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما میرسد و صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله.

 40. Fatma

  من خواب دیدم که باردارم از کسی ک دوسش دارم و این بچه رو 5 ماهه به دنیا اوردم و خیلی سریع با اون فرد ازدواج کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آرزو و احساس شما است و تعبیر بدی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. رها انصاری

  سلام من دیشب خواب دیدم ک حامله ام و خیلی خوشحالم و همش بیرون بودم و اصلا خسته نمیشدم در حالی و هنو مجردم امیدوارم جواب منو بدین خ نگرانم!!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب یا نشان از وقوع این موضوع برای شماست و یا اینکه به صورت معمول دیدن این خواب برای زنان بسیار طبیعی است و نباید از بابت ان به هیچ وجه نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 42. اکرم

  سلام خواب دیدم پدرم که چند ماهه فوت کردن..دوقلو بچه دار شدن درضمن مادرم در قید حیاتن .این خواب آشفته ام کرده لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر این دارد که مسولیتی بر فرزندان مرحوم پدرتان گذاشته میشود و اینکه بچه در خواب نشان بر خیری است که برای شما است که بازماندگان ایشان هستید . بر پدرتان خیرات هدیه بفرستید .
   سربلند و پیروز باشید .

 43. آمنه

  سلام. من خواب دیدم که همزمان خودم و خواهرم باردار هستیم و فرزند من پسره و فرزند خواهرم دختره. چون خواهرم در واقعیت دو دختر داره، توی خواب به این فکر میکردم که ای کاش فرزندش پسر بود و حالا که ناخواسته باردار شده و قصد بچه دار شدن نداشته کاش سقط کنه و یا اینکه خودم کاری کنم سقط کنه (فکر میکنم تلاش هم کردم که فرزندش سقط بشه) و دوباره برای بارداری پسر اقدام کنه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر گرفته از ناخوداگاه شماست و تعبیر ضمنی ندارد و به دلیل انکه در ذهن شما این اتفاق افتاده است و برای شما پسر داشتن ایشان ارزش محسوب می شود از این رو این خواب را دیده اید.
   به هیچ وجه نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. تنها…..

  خواب دیدم ازپسری که عاشقشم وباهاش دوستم حامله شدم وازدواج کردیم تعبیرش و پیدانکردم کسی میدونه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند همان تعبیر وصال باشد که ممکن است به واقعیت بپیوندد و بسیار مواقع خواب هایی که عین واقعیت در اینده هستند را می بینیم.
   سربلند و پیروز باشید

 45. ایلیا

  باسلام
  خواب دیدم خبر بارداری به مامانم دادم اونم بلند بلند کل میزد و همه میشنیدن تعبیرش چی میتونه باشه البته من هنوز باکرم فقط عقدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و احتمالا به این معناست که شما دقیقا همانگونه که در خواب دیده اید ایشان را خبری مسرت بخش خواهید داد که برای خود شما منفعت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 46. فاطمه

  سلام من خواب دیدم با کسی که دوستش دارم ازدواج کردم .ولی بچه نداشتیم و من دکتر می‌رفتم.خالم توی خواب بهم گفت وقتی بیست سال از ازدواجتون گذشت تو بچه دار میشی و این خبرو ب من رسوند.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ازدواج برای خانمها نشان از رسیدن به هدف دارد و اینکه در بعضی مواقع نشان بر اختلاف نظر هم می‌تواند داشته باشد با شخص مورد نظرتان و اینکه عدد ها در خواب تعابیری دارند. و در اینجا برای شما عدد بیست مورد نظر است که نشان از افزونی مال است و نشان خیر برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. سارا

  سلام وقت بخیر
  پسرخاله شوهرم خواب دیده که ما پسر دار شدیم.. البته ما فرزندی نداریم و تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم..میشه لطفا بگیر تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برای شما خیر است و نشان از خبرهای نیک و خبر از
   مسئولیت پذیری برای شما می‌دهد. و برای کسی که این خواب را دیده نشان از مشاجره فامیلی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. آمنه

  سلام. خسته نباشید. من دیشب خواب دیدم که مادرم که الان حدود ۶۵ سال سن دارن به تازگی باردار دوقلو پسر هستن. در خوابم انگار فرزند اول شون دوقلو دختر بوده و الان برای یک دوقلو پسر باردار شدن و به هر حال پدر و مادرم راضی هستن که بعد از دو دختر الان دو پسر خواهند داشت و موازنه برقرار میشه. در ادامه خواب که انگار مجزا از بخش بارداری مادرم بود، خانمی که از آشنایان هست سوالی از مادرم میکنه و مادرم هم جواب میده ولی برخورد و لحن اون خانوم با مادرم تند و باتحقیر هست که من بهش واکنش نشون میدم، بعد از چند دقیقه و در یک صحنه دیگه اون خانوم لحن اش رو ملایم میکنه و توضیح میده که خیلی از مسائل و رفتارهاش به خاطر همسرش هست و اون مقصره و دستاش رو به حالت رقص تووی جمع حرکت میده. قبلش هم مادرم یکبار دستاش رو شبیه به رقص در اون جمع حرکت داده بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن اینکه کس دیگری حامله است بیانگر این است که شما ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می‌کنید و اینکه تعبیر پسر دوقلو این خبر رابه شما می دهد که امنیت شغلی دارید و در زندگی خود محیط صمیمانه ای را تجربه می کنید.و مادرتان انالله عمر خوب و طولانی و با عزت را تجربه خواهند کرد. برخورد شما با پرستار ناشی از محبت و احترام شما به مادرتان است.
   و حالت دست به شکل رقص در خواب خوب نیست صدقه بدهید. سربلند و پیروز باشید

 49. Alale

  باسلام
  اگر در خواب دیده شود زنی حامله است و دچار درد زایمان بصورت منقطع و در این حین سعی داشته باشیم تا دوباره درد برنگشته به هر نحوی شده دکتر پیدا کنیم تعبیرش چیه ؟
  (زن را نشناسیم و نسبتی هم نداریم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از دیدگاه یونگ دیدن اینکه شخص دیگری در خواب باردار است و شما از ان رنج میبرید به این معناست که شما در حال زایش بخش جدیدی از وجودتان هستید که از ان ترس دارید و این برای هر فردی صحیح است و باید بدانید که به زودی زود بخشی از وجودتان برای شما اشکار خواهد شد که ممکن است برای شما انچنان خوشایند نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

  • Alale

   باسلام
   اگر در خواب دیده شود زنی حامله است و دچار درد زایمان بصورت منقطع و در این حین سعی داشته باشیم تا دوباره درد برنگشته به هر نحوی شده دکتر پیدا کنیم تعبیرش چیه ؟
   (زن را نشناسیم و نسبتی هم نداریم)

   • یاسین صداقت

    با سلام
    به گفته ی یونگ تعبیر این خواب به معنای زایش حالت یا احساسی در شخصیت و و جود شماست و تمام ان مبارزه و تلاش برای بازنگشتن درد هم تلاش ناخوداگاه شما برای جلوگیری از روشن شدن حقیقت میتواند باشد.
    سربلند و پیروز باشید

 50. م

  دوست من متاهله من مجرد خاب دیده ک من باردار شده بودم از کسی ک دوستش دارم بعد بچمم بدنیا اوردم میشه بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بارداری در خواب نشانه ای از این سمبل است که شما در حال زایش ایده ای یا فکری در مغزتان هستید که میتواند شما را موفق کند و این خواب بیشتر از دیدگاه روانکاوی برای بیننده خواب موثر است نه شخص دیگر که در خواب است.
   اما از دیدگاه عقبا نیز این امر وجود دارد که حاملگی در خوا برای فرد دیگر روزی و رزق نیکو است که به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. سمانه

  سلام خواب دیدم باردارم ولی تازه متوجه شدم که چند ماه از بارداریم میگذره که ضربان قلب فرزندم رو متوجه میشم ،ویه بشقاب میوه با نمک زیاد میخورم تعبیرش چیه ممنون؟؟

  • سمانه

   جواب بدید

 52. کوثر

  مجرد باشی حامله بشی درخواب تعبیرش چیه؟

 53. مهی

  سلام من خواب دیدم 9ماهه حامله ام ولی شکمم اصلا بزرگ نشده معنیش چی میتونه باشه

 54. لیلا

  من دختری هستم ک نامزد دارم خواب دیدم باردار هستم انگار وقت زایمانم بود اما شکمم خ بزرگ نبود وتوی بیمارستان دردمیکشیدم اما وقت زایمانم نمیرسید و خیلی درد میکشم دوس دارم تعبیرشو بدونم

 55. Sahar

  من مجردم خواب دیدم حامله م

 56. ملکا

  خواب دیدم برای وضع حمل رفتم و پشت اتاق عمل منتظرم نوبتم بشه برم داخل اتاق . ولی شکمم صاف بود و اصلا مشخص نبود حامله ام . مجردم . این خواب خیلی ذهنمو درگیر کرده !

 57. Mahsa

  سلام من خواب دیدم حامله شدم تو خواب درد زیادی داشتم بااینکه به نظر میومد چهارماهش بیشتر نباشه ولی انگار میخواستم زایمان کنم

 58. mamad

  مردی متاهل هستم و نامزد خواب دیدم که حامله شدم و نمیتونستم زایمان کنم و درد زیادی میکشیدم تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 59. Dana

  من در خواب دیدم دختری را حامله کردم و با آن ازدواج کردم این چه معنی دارد

 60. محسن

  تعبیر خواب حامله شدن مرد چیست؟

 61. سامانتا حصاری

  عجیبه .تو خوابم دیدم حامله شدم .بعد زایمان کردم .پسرم بود .تعبیرش ک خیلی بد در اومده ولی من هنوز دخترم و ازدواج‌نکرده .این تعبیر شما برای کساییه ک ازدوتج کردن یا خیر ؟

 62. تبسم

  سلام من نامزد استم تا هنوز ازدواج نکردم خواب دیدم که حامله استم سه جنین در بطنم است پیش دکتور میروم آنها میگویند دو تا پسر است یک تا دختر زیاد خوش میباشم

 63. ستاره

  سلام خواب ديدم باردار شدم و زنان اخر زايمانم هست توسط درست پسرم ميخوام بدونم تعبير اين خواب چيه

 64. parisa

  من دیدم تو ازمایش میگن مشکوک به بارداری هستی خودمم ازدواج کردم ولی جوابشو پیدا نکردم

 65. اتريا

  خواب زن حامله در يك مهماني ديدم كه نميشناختم ميشه تعبيرش و بگيد

 66. shiwa

  من خواب دیدم که خودم یک ماه حامله هستم میخواهم سقط کنم مادرم نمی گذارد ون. ر خواب دو بچه دیگر هم دارم یک دختر ششماهه

 67. نگاه

  من خواب دیدم دخترعموم حامله شده شکمش هم تقریبا بزرگه خب این چ ربطی ب من داره ک خواب دیدم‌

 68. s

  من دیدم حامله شدم . ولی اینجا نوشته این تعبیر برای زنان است ولی من دخترم . ینی همون تعبیر میشه؟؟؟؟

 69. خانومی

  من دیدم حامله شدم شکمم کجه…تعبیر نداره؟؟؟؟؟وااای غم بزرگ…

نظر خود را بیان کنید