تعبیر خواب زایمان

دیدن زایمان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زایمان در خواب چیست؟

زایمانchildbirth-pain

خواب حاملگی و زایمان ممکن است باهم دیده شود که در این صورت باید دقت کنید که کدامیک از این دو موضوع خواب اصلی شما را تشکیل داده است.

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

لوک اویتنهاو می‌گوید: زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

آنلی بیتون درباره تعبیر خواب زایمان می‌گوید:

 • خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.
 • دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها
 • اگر دختری خواب ببیند زایمان می‌کند، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می‌گردانید و به رفتاری نادرست رو می‌آورید.
 • اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می‌آورد، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید.

تعبیر خواب زایمان مرد

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: نفس عمل زایمان در خواب فراغت از غم و رنج است ولی استثنائا این کار در خواب تعبیرات و تاویلات بسیار گوناگون دارد. به طور کلی اگر مردی در خواب ببیند که بار دار شده و وضع حمل می‌کند به هیچ وجه خوب نیست.

چنانچه مردی ببیند باردارد بی آبرو و رسوا می‌شود همه اموری که خاص زن‌هاست برای مردان زشت است به خصوص بارداری که بی آبرویی تعبیر می‌شود ولی اگر مردی در خواب ببیند که وضع حمل کرده و بچه آورده است بسیار شرم آور است.

تعبیر خواب زایمان حیوانات

معبرین غربی:

 • اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است. این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند.
 • به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

لیلا برایت: اگر در خواب زايمان حيوانى را ببينيد، به اين معناست كه روزهاى خوبى پيش رو داريد.

تعبیر خواب زایمان نوزاد بزرگ

معبرین غربی گویند:

 • دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد. شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید.
 • اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبیر خواب زایمان دختر در خواب

برایت: اگر خواب ببينيد كه دختر زاييده‌ايد، نشانه‌ى آن است كه در كارى دچار مشكل مى‌شويد.

محمدبن سیرین درمورد خواب زایمان گوید:

اگر در خواب ببینید که صاحب بچه دختری شده‌اید نشانه سلامتی می‌باشد و از اهل خود شاد می‌شوید.

اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد.

اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

حضرت صادق علیه السلام می‌فرماید: اگر زنی در خواب ببیند دختری بچه‌ای به دنیا آورد، ازنسل او فرزندی به وجود می‌آید که بزرگ خاندان خود می‌شود.

تعبیر زایمان پسر در خواب

برايت مى‌گويد: اگر خواب ببينيد كه پسر زاييده‌ايد، نشانه‌ى خوش‌شانسى است.

ابن سیرین گوید: اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید.

حضرت صادق علیه السلام می‌فرماید: اگر زنی در خواب ببیند که بچه پسری به دنیا بیاورد و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است.

تعبیرخواب زایمان بچه مرده

لیلا برایت: اگر خواب ببينيد كه بچه‌اى مرده به دنيا آورده‌ايد، به اين معناست كه موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

تعبیرخواب زایمان سخت

برایت می‌گوید: اگر خواب ببينيد كه زايمان سختى داشته‌ايد، به اين معناست كه بيمارى شما را تهديد مى‌كند.

منبع: setare.com

☺ تعبیر خواب «زایمان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زایمان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


70 دیدگاه

 1. زینب

  سلام من دختر مجردم خواب دیدم ک حامله بودم ناگهان دردم گرفت و اما خیلی کم و در منزل خودمون بچه مو ب دنیا اوردم ب صورت طبیعی، تو این خواب بچه ب دنیا نمی اومد من رو تخت دراز کشیده بودم و خون ریزی داشتم یهو دکترا اومدن کمکم و بچه ک ب دنیا اومد اصلا دردی نداشت و همه میگفتن پسره و خیلی خوشگله اما من با خودم میگفتم چطور شوهری نداشتم و با کسی رابطه نداشتم من بچه دارم اما خوشحال بودم از اینک بچه ایی ک دارم پسره ، تعبیرش چیه؟

 2. دهقان

  سلام
  تعبیر خواب پیدا کردن نوزادی که نمیدونستم مال کیه ولی ترسیدم و ازش فرار کردم و یکی شوخیش گرفته بود و دنبالم افتاد با اون بجه و بعد من از ترس دچار قاعدگی شدم چیه
  البته پسر بود
  اون موقع در واقعیت نمیدونستم باردارم

  یا خواب انتظار واسه زایمان خودم
  البته جنسیت معلوم نبود

  یا خواب صحبت با دکتر واسه دیر شدن دوره چیه
  آیا میشه چیزی درباره‌ی جنسیت یا سالمی یا سقط کردنش فهمید

 3. زهرا

  سلام وقت بخیر من متاهل هستم ولی هنوز خونه خودم نرفتم خواب دیدم رفتم بیمارستان و بدون اینکه شکم داشته باشم و دردی حس کنم یه پسر دنیا آوردم بعد ولش کردم و رفتم وقتی رسیدم خونه بچه رو دادن بهم با شیشه شیر بهش شیر میدادم و وقتی خوابش برد دوباره ازش دور میشدم انگار نمی خواستمش ولی دوباره برام میوردنش

 4. زهرا

  سلام من یک دختر مجردم
  خواب دیدم باردارم و شکمم مثل باردار ها بزرگ شده و بعد از مدتی بچه رو ب صورت طبیعی ب دنیا اوردم البته فرد دیگه ی اون رو ب دنیا اوردی داخل بیمارستان
  بچه ی خوشگلی بود ب نوزاد نمیخورد بهش هم ب زور شیر دادم تویه خواب حس خوبی از شیر دادن نداشتم میشه بگید تعبیرش چیه

 5. رویا

  سلام,من دوتاخواب مشابه دیدم دخترمجردم و خواب دیدم9تاپسر خیلیی خوشگل به دنیا اوردم,دومین خوابم هم دوباره یدونه پسر خوشگل اوردم ولی توخواب دکترم میگفت باید بری چکاب شی تو سرت یه بیماری داری..ولی حس و حالم تو خواب خیلی خوب بود.

 6. نارین

  سلام من دختر مجرد هستم خواب دیدم که دوقلو باردار هستم تعبیرش چی هستش

 7. «»

  سلام من یه دختر مجردم خواب دیدم که حامله ام و یه پسر دنیا آوردم و خیلیم دوسش داشتم تعبیرش چی میشه از نظر شما؟

 8. سلیمیان

  سلام من خواب دیدم ازدواج کردم باشخص خاص و حامله ام یهو دردم میگیره ومن بچه رو بدنیا میارم و بیهوش میشم و بعد مامانم ی بچه میاره بهم میده که بچه پسره و همه از این بابت خوشحالن ولی من درد زایمان دارم و نمیتونم تکون بخورم

 9. مهدیس

  سلام من خاب دیدم ازدواج کردم باشخص خاص و حامله ام یهو دردم میگیره ومن بچه رو بدنیا میارم و بیهوش میشم و بعد مامانم ی بچه میاره بهم میده که بچه پسره و همه از این بابت خوشحالن ولی من درد زایمان دارم و نمیتونم تکون بخورم

 10. مسعود

  سلام
  من پسری مجردم. خواب دیده‌ام که در خانه‌ای دور از پدر و مادرم که خانه‌ای نسبتاً مجلل و شیک است، زندگی نسبتاً مرفهی دارم و بچه‌ای در نیم‌طبقه‌ی بالای خانه دارم. نوزادی که فکر میکنم پسر بود و کوچک هم نبود ولی خیلی تپل و گنده هم نبود. در خواب میدانستم که من زن نگرفته‌ام. زن ندارم و نمیدانستم که این بچه که مال من است از کجا آمده. پدر و مادرم هم در طبقه‌ی پایین خانه‌‎ام آمده بودند. من نمازم را خواندم(عصر بود و هوا آفتابی چون آفتاب به داخل خانه تابیده بود) و بچه‌ام را بوسیدم در حالی که خواب بود و پایین آمدم پیش پدر و مادرم. این در حالیست که من متعجب بودم برای چه این بچه را دارم و از چه کسی است؟ مادرش کجاست؟ در صورتی که نه قصد ازدواج دارم و نه به ازدواج فکر می‌کنم. چون قصد رفتن از کشور را دارم. ضمناً پدرم در خواب واضح‌تر به یادم می‌آید و تصویری از مادرم ندارم با اینکه حس کردم او هم در خواب من هست. به تقویم قمری هم که تاریخ رو نگاه کردم به تعبیر امام صادق علیه السلام نوشته بود که تعبیر دارد. تعبیرش را می‌دونید؟

 11. Fatima

  سلام من یه دختر مجردم.خواب دیدم که یه زن غریبه اومد نوزادمو بهم داد.و وقتی یکم گذشت،نوزاد شروع کرد به صحبت کردن.ولی به طور واضح حرف نمیزد.انگار یکی دوسالشه.تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به شرایطی که در خواب شما دلالت دارد می تواند نشان از انباشد که چیزی در اینده به شمارسد بی انکه برای ان زحمتی کشیده باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. نینا

  سلام من خواب دیدم که یک فیل داره زایمان می‌کنه و فیل های دیگه دورش جمع شدن منم با فاصله دارم تماشا میکنم تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تبعیر خواب فیل می تواند نشان از ان باشد که در اینده چیزی که قدرتی به شما داده است زیادت شود و این بسیار برای شما خیر است و بدانید که باید در پیشرفت خود بسیار تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مهدی

  سلام من پسر مجردم خواهرم حواب دیده درد زایمان دارم و زاییده و یه بچه به دنیا آکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما نشان بر خیر بودن ندارد و در تعابییر حاملگی برای مرد امده است که نشان از عملی است که بی ابرویی و شرمساری به همراه خواهد داشت.برای رفع این خواب صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. M

  سلام
  من دختری مجرد و ۱۶ ساله هستم
  خواب دیدم ک با مردی کلیپ ساز توی اینستا که میشناسمشون ازدواج کردم
  ولی عروسی نگرفته بودم و فامیل هم از ازدواج من با خبر نبود
  و بعد دیدم که حامله هستم و شکمم خیلی بزرگ شده بود
  دکتر نرفته بودم ک زایمان طبیعی داشته باشم و وقتی دیدم بچه به دنیا نمیاد رفتم و تو ۱۱ ماهگی سزارین بچه رو به دنیا آوردم
  وقتی بچه رو میخواستن بهم بدن گفتم رو بخیه هام نزارین ولی وقتی بلند شدم اصلا دردی احساس نکردم و دردی نداشتم
  بچه رو بقل کردم و پسر بچه و خیلی خوشگل بود و میخندید
  و زایمان خیلی راحتی داشتم و اصلا بعدش هم دردی نداشتم
  خیلی ذهنم مشغوله
  میشه لطفا تعبیرش رو بگین

 15. لاله

  انگاری با یکی ی مدت بودم ک خانواده ها در جریان بودن من از اون اقا باردار شدم
  ولی بعدش ما باهم نبودیم و کل فکرم تو‌خواب این بود من تنهایی چه جوری میتونم از پس بچه بر بیام
  رسما شوک عصبی بهم وارد شد تو خواب

 16. لاله

  سلام مجردم‌ خواب دیدم باردارم و انگار وقتش رسیده ک زایمان کنم ولی بچه اصلا ب سمت پایین حرکت نمیکرد در مرحله آخر فهمیدم پسره و دکتر بهم میگ دستت رو بزار رو شمکت ک بیاد پایین ولی جنین مسر بود ک همون قسمت بمونه
  ولی من خیلی مردد بودم برای زایمان همش میگفتم آیا من میتونم از بچه مراقبت کنم ؟

 17. عباس بابایی

  سلام من در خواب دیدم که یک گوسفند مرده بود و خانم من شکم ان را با چاقو پاره کرد و یک بچه از ان بیرون اورد ان بچه یک دختر بود شبیه دختر که الان دارم در خواب گفتم شبیه فاطمه است

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که شما خیری را به واسطه ی فرزندتان به دست خواهید اورد که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مرسل

  سلام من مجردم خواب دیدم که من و دختر خالم که عروسی کرده یک طفل هم تازه به دنیا آورده طفل به دنیا آوردیم عمل شدیم و در خواب پسر دختر خالم را می بینم برش میگم هی ماشاءالله طفلت بزرگ شده اما خودم در خواب تازه طفل آوردیم بسیار کم درد دارم ولی طفل خود را نمی بینم و این را هم نمیدونم که پسر است یا دختر تعبیر خوابم چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب تعبیر عینی ندارد و برای زنان مجرد دیدن این خواب طبیعی است و از این رو نشانی از حسادت شما به ایشان هم می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ملی

  سلام من دختر متاهل هستم خواب دیدم که به سختی دارم درد زایمان رو تحمل میکنم و توی یه جای صعب العبود هستم ولی میرم پیش یک ماما و کمکم میکنه بجه ها دوقلو بودن یک دختر و یک پسر توی خواب انگار قبلا دوتا زایمان داشتم که دوقلو بودن ولی بجه ها مرده بودن و این دفه هم پسره میمیره و فقط یه دختر میمونه تعبیر چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   درباره ی این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که شما از تصمیمی در اینده ترس دارید که نمی دانید به چه شکل باید ان را به سرانجام برسانید و از این رو حس می کنید که نتیجتا نمی توانید به همه ان چیز که می خواهید برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. ناشناس

  سلام من مجردم. خواب دیدم باردارم و دردم گرفته بعد یهو نفهمیدم چی شد مامانم یه بچه تپلو خوشگل داد من شیر دادمش اول نگرفت بعد خندیدو با ولع خورد من انگار ن انگار تازه زایمان کرده بودم هی کار میکردم تو خواب با خودم فکر کردم چرا بقیه کار نمیکنن ولی انگار من دوست داشتم کار کنم سه تا پسر بچه حدودا دوسه ساله بودن مامانشون بهم گفت لباس تنشون کنم منم کردم لباسا واسه یکیشون کوتاه بود بعد رفتم تو اتاق(بچه برای فرد مورد علاقم بود مامانم گفت ازت خوشگل تره گفتم وای نگو حسودیم میشه به ابروهاش نگا کردم شبیه اون بود ولی نمیدونم چی شد انگار شوهر خواهرم شوهر من بود یعنی منو خواهرم هوو بودیم من رفتم تو اتاقی که خواهرم با شوهرش بود از یخچال دو تا شیرینی برداشتم بعد رفتم بیرون خس کردم خواهرم ازم بدش میاد. میشه بگین تعبیرشو

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیری ندارد و در تعابیر خواب برای دختران مجرد گفته شده است که دیدن خوب زایمان بی تعبیر است و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. آرزو

  من مجرد هستم و خواب دیدم زایمان کردم و بهم گفتن بچم مرده و خانومی بچه رو برده تو اتاقی و به یه خانوم دیگه داده گفته این بچه زندست و من میدونستم زنده با همه دعوا افتادم که بچمو بهم بدن کسی کاری نمیکرد خیلی تو خواب دلم اون بچه رو میخواست.تعبیرش رو بهم بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کودک برای زنان امری طبیعی است و اینکه نشان بر ترس های شما از این موضوعی استه شانس‌های خود را در زندگی از دست بدهید. و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. ارمغان

  سلام من مجرد هستم اما در خواب ديدم كه باردار بودم از دوست پسر قبليم، ايشون در خواب در حال رفتن به سفري بود و هنگام زايمان من نبود. من پسر درشت هيكلي به دنيا آوردم و ايشان بعد از سفر پيش ما آمد
  و البته در طول سفر هم در ارتباط بوديم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که موضوعی در حال انجام دارید که در حال حاضر زمان آن فرا نرسیده و باید مدتی صبر کنید تا نتیجه مطلوب را کسب کنید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. M

  سلام من دختر مجردی هستم که خواب دیدم زایمان سزارین داشتم و پسر به دنیا اوردم بعد زایمان درد زیادی میکشیدم اما در حال استراحت نبودم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبز ندارد و به این صورت است که عملی انجام خواهید داد که از آن اذیت خواهید شد و اطرافیان به شما خوب نخواهند گفت و شما را شماتت خواهند کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. محمد

  سلام خانم من بارداره و هنوز تعیین جنسیت نشده
  خواب دیدم بچه بدنیا اومده و پاها و دست ها و قیافه کشیده و مردانه ای داره و همگی در نظر داشتیم پسر هست و همه بهم میگفتن پسره ناگهان پارچه ای روی بدنش کنار زدم و متوجه شدم دختره و ناراحت شدم تعبیر چی می‌تونه باشه .
  البته یک دختر سه ساله هم دارم
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از احوالات روحی شما است که منتظر این هستید که جنسیت فرزند پسر باشد و از جنسیت دختر ناراحت خواهید شد و اینکه احتمالا بر این است که فرزند پسر باشد و اگر این خواب را همسرتان میدید احتمالا دختر می‌بود به گفته معبران و اما اگر خانمتان در ماه های اول بارداری به سر می‌برند شما با وضو دست بر پهلو و شکم همسر خود بگذارید و نام محمد را بر فرزندتان بخوانید و از حضرت محمد ص بخواهید که فرزندی پسر صالح و سالم و پاک به شما و خانوادتان هدیه بدهد.
   امام صادق_ع_در مورد پسر شدن جنین می فرماید
   هرکس که زنش باردار است و فرزندش چهار ماهه شد رو به قبله بایستد و آیة الکرسى بخواند و دست به پهلوى همسرش گذارد و بگوید اللَّهُمَّ إِنِّی قَدْ سَمَّیْتُهُ مُحَمَّدا (خداوندا من این فرزند، را محمد نام گذاردم) خداوند این جنین را پسر می‌کند و اگر به عهد خود وفا کند و نام او را محمد نهد خداوند آن را وسیله برکت او قرار دهد و گرنه اختیار با خداست که او را نگهدارد یا ببرد. که انشاله به حاجت دلتان برسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. Sami

  سلام من در خواب دیدم نوزاد نارسی به دنیا آوردم به صورت طبیعی با اینکه نارس بود داخل کیسه آب پاره نشده بود،حتا با اینکه اولین بار بود زایمان می کردم هیچ دردی حس نکردم هیچییی نوزاد یکی از پاهاش دچار مشکل بود خیلی واسش گریه کردم و غصه خوردم مادرم گفت نگران نباش ازش مراقبت میکنیم درست میشه،و درست هم شد لازمه بگم این نوزاد نارس در چهارماهگی بارداری به دنیا اومدن و جنسیتشو قطعی نمیدونستم چون تو خواب خیلی می ترسیدم زیاد لمسش کنم ولی حسم تو خواب بهم می گفت نوزاد پسره البته تو خواب همش به خودم می گفتم خدایا غلط کردم من همش می گفتم من پسر دوست دارم البته اینم بگم من دخترم دوست دارم ولی خب چون بچه پسر همیشه دورم بوده و خیلی باحال بودن دوست داشتم اگه زمانی باردار شدم منم پسر داشته باشم،لطفا تعبیر خواب من رو هم می گید؟ ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب نوزاد نارس به این صورت است که شما از ناشکری به امری دست خواهید زد که خیر نیست و باعث خجالت شما در برابر دیگران خواهد شد و هر چند که خواب زایمان خوابی طبیعی است برای زنان. حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. الهه

  سلام.من مجردم.خواب دیدم حامله هستم دوستم متاهل حاملس ایشون زایمان کردن بچش بدنیا اومد. من هم رفتم تو اتاق عمل برای زایمان طبیعی اونم پسر کله بچه داشت میومد بیرون هرچقدر موندیم بچه از رحم بیاد بیرون نیومد بیرون بعدش دیگه شکمم بزرگ نبود رفتیم بیرون از اتاق منتطر باشبم دردم گرفت برم داخل اتاق عمل .بعد اون دیگه شکم نداشتم از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زایمان برای فرد مجرد نشان از این است که شما در زندگیتان یک به موضوعی دچار هستید که در حال حاظر وقت آن نرسیده است که این موضوع حل شود و زمان آن مانده است و شما باید مقداری صبر کنید تا زمان حل آن فرا برسد.
   که نتیجه آن خیر است و پشیمانی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. کاظم جلیل پور

  سلام. اگردرخواب مرده ای را مادرت رادر حالزایمان دیدی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما بر این تعبیر است که شما عمر دوباره یافته اید و اگر مادرتان در قید حیات هستن به گردن شما مسولیتی خواهند گذاشت که انشالله برایتان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. ناشناس

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که دختر عمه ام که همسر و یک فرزند داره بچه ای پسر به دنیا آورد. نوزاد از همان ابتدای تولد به سرعت بزرگ میشد و رشد سریعی داشت و سریع به حرف زدن افتاد و علم الهی و مذهبی داشت
  ممنون میشم تعبیر ابن خواب رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و در تعابیر اسلامی امده است که نشان از خبری بد است که به شما و خانوادتان خواهد رسید و برای مدتی شما را درگیر خواهد کرد و نشان از غم دارد.حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. زهرا

  درود به شما من دختر مجردي هستم امروز صبح خواب ديدم
  بچه زيبا روي پسر بدنيا اوردم
  و يك شوهر خوب دارم و تا وقتي بيدار شدمم از خوابي ك ديدم خوشحال بودم ميخواستم تعبيرش رو بدونم ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از روحیه شما به زندگی زناشویی دارد که از علایق و خواسته شما خبر می‌دهد که به نشان امید است و نیک است و اینکه تعبیر خواب شما نشان بر تغییر و تحول در زندگی شما است که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. سمیرا

  با سلام. تو خواب دیدم که مادرشوهرم که خاله من هست و سنش بالاس زایمان کرده و دختری به دنیا آورده. تو خواب همه ما و خیلی آدم های دیگری که نمیشناختم تو خونه مادرشوهرم به خاطر زایمانش جمع شده بودیم. اول خود مادرشوهرم نبود عمه خودم که اونم سنش بالاس داشت به نوزاد مادرشوهرم شیر میداد و بعد ازکه مادرشوهرم مثلا از بیمارستان اومد خونه بچه رو از عمه من گرفت. فکرمو مشغول کرده این خواب البته اینم بگم چه خودم چه همسرم باخانواده همسرم رابطه ای زیاد خوبی نداریم چون مدام درحال سوع استفاده ازما وشرایط ما هستن
  ممنون میشم اهنمایی کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که عمتان خیری به دخترش می‌رسد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. * …… *

  سلام خسته نباشین
  خواهش میکنم که تعبیر خوابم رو بگین
  من دختری مجردم خواب دیدم که سه قولو به دنیا آوردم و هر سه مرده حتی دیدم که بند ناف هم داشتن ولی همش میترسیدم که نکنه کسی بفهمه
  ولی بابام تو خواب انگار متوجه شد توی خواب میدونستم که پاکم و هیچ کاری نکردم ولی همش به این فک میکردم که چطور به بقیه بگم من هیچ کاری نکردم و نمیدونم این بچه ها چرا به دنیا اومدن برا همین قایمشون کردم میخواستم خاکشون کنم یا یه طوری از دسشتون خلاص شم همش از آبروم میترسیدم
  بابام فهمید توی خواب انگار میخواست کمکم کنه
  ترسم رو درک میکرد میدونست که کاری نکردم
  خوااااااهش میکنم تعبیرش رو بگین خواب ندارم یه مدته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما مسئولیتی بر عهده خواهید گرفت و از ان عمل را به سر انجام نخواهید رساند و از این مشکل ناراحت خواهید شد و این که در این ناراحتی پدرتان شما را مقصر نخواهد دانست و شما را حمایت خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. امین

  سلام خواب دیدم همسرم فرزند مرده را به دنیا آورده بود و اجازه دیدن فرزند را ندادند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواب شما به گفته لیلا برایت: اگر خواب ببينيد كه بچه‌اى مرده به دنيا آورده‌ايد، به اين معناست كه موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. ش.م

  سلام خسته نباشین
  ببخشید من یه دختر مجرد هستم و خواب دیدم که باردارم و شکمم بزرگه و بعدش بچه ی من زودتر از وقتش انگار به دنیا اومده بود و من همش نگران بودم که نکنه بچم مشکلی داشته باشه اما انگار مشکلی نداشت و بچم هم پسر بود انگار و بعد آروم بودم کنارش و بغلمم گرد…اما شیش ماهه به دنیا اومده بود و همه میگفتن این بچه مشکل دار میشه ختما و من خیلی ناراحت بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید در تعبیر این خواب باید بدانید که این گونه خواب ها برای زنان بسیار طبیعی هستند و چون روح مادر بودن در انها همیشه زنده است این خواب را دیده اید و بدانید که در پایان خواب شما اگر ایرادی در ان نوزاد دیده اید به این معنا خواهد بود که ترس های موجود در ناخوداگاه شما به این صورت نمایش داده شده است و نباید از بابت این خواب فکر شما درگیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 34. فخری

  مادرم چندین بار دیده در خواب که من بچه شده ام این تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از جهاتی طبیعی است و دارای تعبیر نیست اما میتوان بر اساس برخی تعابیر ان را به این صورت تبعیر کرد که خیری برای شما در اینده وجود دارد که انشالله به ان دست پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 35. نجمه سادات

  من دوقلو دختر باردارم و خواب دیدم زایمان کردم یکی از بچه هام خیلی درشت و بزرگ در حد بچه 2 ساله بود و حرف میزد و یکی از بچه هام خیلییی ریز و کوچیک بود این خواب تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب از دو حالت برای شما خارج نیست.
   اول انکه این خواب را مادران باردار بسیار می بینند و نشان از ان دارد که شما از اینده ترس دارید و برای نوزادان خود نگران هستید که کاملا طبیعی است و دوم انکه میتواند به این معنا باشد که در اینده ی بسیار دور یکی ازفرزندان شما بسیار موفق خواهد شد و دیگری نه.
   این خواب اگر شامل حالت اول نباشد تعبیری در این مضمون دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 36. زهرا دوکوهی

  سلام من دریک شب اول خواب دیدم دختر خواهرشوهر سابقم که اصلا رفت وامدی ندارم باهاشون بارداره ومادرش اش کوفته وعدس پلو ویارونه درست کرده وجمعیت زیادی رو مهمون کرده ومنم برا سفره انداختن کمکش کردم بعدم کنارهم ازاش خوردیم بعدش بیدارشدم دوباره که خوابیدم خواب دیدم زن برادر خودم زایمان کرده وپسر تپل وخوشکلی بدنیا اورده بچه خونه پدری قدیمی بود اما خود زن برادرم نبود چون رفت وامدی هم باما نداره بعد من با بچه بازی میکردم یدفه صدام زد مامان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اول میتوان گفت که اشاره ای به ایشان دارد که به خیری و رزقی خیر دست خواهند یافت و ممکن است شما از ان بی نصیب نباشید.
   اما در خواب دوم باید عرض کنم که به شخص دیگری که در خواب دیده اید مربوط نیست و به خود شما مربوط است و شاید نشان از واقعیتی عینی داشته باشد که در ان شما دارای فرزند خواهید شد و دور از ذهن نیست اما زمان ان نامشخص است.
   سربلند و پیروز باشید

 37. مهدی

  اگر درخواب ببینیم پیرزنی مرده درحال زایمان است وما به او کمک میکنیم تعبیر چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن زایمان به معنای راحت شدن میتواند باشد و این به این معنا است که کسی و یا فردی که میشناسید و فوت کرده است نیاز به کمک دارد تا انچه که را موجب عذاب ایشان است شما برطرف نمایدد و این برطرف کردن میتواند به شکل خیرات باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 38. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم در زایمان سزارین کودک دختر به دنیا اوردم که نارس است و مرده است و دو نفر از نزدیکانم کودکم را به دنیا اوردن میشه لطفا تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   باسلام
   زایمان کردن در خواب تقریبا تعابیر بسیار متفاوتی دارد اما در خواب شما میتواند به این تعبیر باشد که زایمان به معنای برآورده شدن ارزو باشد و اینکه آن کودک در خواب مرده است ممکن است به این معنا باشد که یکی از ارزوهای شما از دست برود که صواب و ناصواب بودن آن دال بر این نیست و این عمل احتمالا به دست نزدیکان شما رخ می دهد.اما بدانید که ممکن است نزدیکانتان صلاحی در این امر بدانند و این کار را در آینده خودتان هم میفهمید.
   سربلند و پیروز باشید

 39. Mana

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستانم که با او قطع ارتباط کردم زایمان کرده دختری به دنیااورده وخیلی خوشحال است تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز آمده است این خواب به احتمال زیاد به این شکل تعبیر خواهد شد که خدای ناکرده برایشان در زندگی مشکلی ایجاد خواهد شد اما باید نکاتی نیز در این خواب مد نظر قرار گیرد به مانند اینکه ایا ایشان مجرد است و یا متاهل؟کودکی دارند و یا نه ؟
   و این ها خود در تعبیر خواب موثر خواهد بود زیرا هر خوابی برای هر شخص به شکل های گوناگون تعبیر خواهد شد.
   به ایشان بفرمایید که صدقه بدهن و ایمان خدا را سرلوحه ی کارهایشان قرار دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 40. شهرزاد

  سلام .من دختر مجردم ازدواج نکردم.خواب دیدم فرزند پسری را باردارم و میخواستم زایمان کنم ولی نکردم.بعدش دست رو شکمم که میکشیدم شکمم خالی تر میشد انگار بچه ای وجود نداره.لطفا تعبیر این خواب چیه؟ممنون

 41. شهرزاد

  سلام .من دختر مجردم ازدواج نکردم.خواب دیدم فرزند پسری را باردارم و میخواستم زایمان کنم ولی نکردم.بعدش دست رو شکمم که میکشیدم شکمم خالی تر میشد انگار بچه ای وجود نداره.لطفا تعبیر این خواب چیه؟ممنون

 42. رویا

  سلام من دختری مجردم خواب دیدم دخترخالم ک زنی شوهرداره و 3تا بچه داره زایمان کرد و پسر بدنیا اورد تعبیرش چیه

 43. صبا

  سلام من دختر مجرد هستم خواب دیدم که زایمان کردم .البته خیلی راحت. تعبیرش چی می شه؟

 44. پوران

  خواب دیدم دخترم که مجرداست زایمان کرده و دربیمارستان است ومن میخواستم برم پیشش و همش ناراحت بودم که جرا الان تو وضع اون من اونجا نیستم که اون به کمک من نیاز داره

نظر خود را بیان کنید