تعبیر خواب جنین

دیدن جنین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جنین در خواب چیست؟

جنین Fetus

جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند یا اصلا نمی بینند.

معمولا زنان در خواب جنین می بینند و چنانچه زنی در خواب جنین ببیند که متعلق به خودش باشد از غم و غصه نجات می یابد و اگر جنین متعلق به دیگری باشد غمی به زنگی او راه می یابد که انگیزه اش در وجود دیگری است.

دیدن جنین دیگران برای زنان گویای غمی است که دیگران به وجود می آورند ولی به شما می رسد.

برای مردان دیدن جنین در خواب خوب نیست و شرمساری و ننگ و گناه است و تقریبا همان تعبیر را دارد که در مورد جفت گفته شد.

اگر زنی در خواب ببیند که جنینی حرکت می کند و حرف می زند به هیچ وجه خوب نیست زیرا شئامت دارد و بهتر است صدقه بدهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه

☺ تعبیر خواب «جنین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جنین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

27 دیدگاه

 1. زهرا

  سلام من خواب دیدم لاشه هایی آویزان بودند مثل اینکه مال گاو باشند ویک نفر جنین ها رو یکی یکی در می آورد.همهوجنین ها پیچیده در یک پوست سفید بودند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در شکم گاو جنین انسان باشد نشان بر نیکی نیست و به معنی آن است که از مال حلال شما کاسته خواهد شد و ضرر به مال شما وارد می‌شود. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. ..

  با سلام . خواب دیدم جنین مرده ای رو کفن کردن و بعد گفتن که باید اونو بسوزونیم و دست هر کدوم از ما میله هایی دادن که با اون میله ها جنین مرده رو تو آتیش بچرخونیم ولی من از این کار میترسیدم و میله به دست فرار کردم اما بعدا فهمیدم که جنین رو سوزوندن و دوستم رو هم به جرم سوزاندن جنین گرفتن تعبیرش چیه لطفا راهنمایی کنین .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر عملی ناگسند دارد که شما را افرادی به آن وادار خواهند کرد که شما از آن عمل زشت دست خواهید کشید و این ن سی ک است و احتمالا برای دوستتان مشکلی در باب عملی ناپسند پیش خواهد آمد که باید هوشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مهشید

  سلام همسر من خواب دیده که من یک فیلم سونوگرافی به او نشان دادم که در ان ده جنین نشان داده میشود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و به گفته معبران به معنی رهایی از غم و غصه است و اینکه ناراحتی را از بین میبرد.و اینکه همسرتان هم حلش بد شده تعبیر به خوبی دارد اگر غیر این بود نشان از غم برای وی داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ماهی

  سلام
  من دیشب خواب دیدم یکی از آشناهامون که بارداره من از نزدیک میتونم جنین تو شکمش ببینم و جنینش دست منو میگیره بعدش من خیلی ناراحت شدم و گریه کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب بینید که کسی دیگر جنین دارد نشان از ان میتواند داشته باشد که خدای ناکرده غمی در زندگی شما راه یابد واین خود برای شما خیر نیست و بدانید که این غم که علت آن در وجود دیگری است برای شما واضح است و به همین دلیل میتوانید خودتان از ان جلوگیری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

  • مبینا

   سلام من خواب دیدم جنین توی شکمم چرخی زد به شکلی که صورتش رو به بیرون بود و پوست شکمم بقدری نازک و شفاف شد که صورتش پیدا بود و بسیار زیبا بود ، این خواب چه تعبیری داره ؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در تعبیر این خواب امده است که اگر در خواب جنین خود را بینید خیر است و نشان از خیر برای شما دارد و رهایی از رنج.
    اینکه هم در خواب شما جنین را به چشم خود دیده اید ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما خود به ان رهایی اگاهید.
    سربلند و پیروز باشید

 5. لیلا آزرم

  با سلام دختری یک و نیم ساله دارم که در خواب دیدم از ارتفاعی افتاد سرش به زمین خورد و بیهوش شد صبح روز بعد از خواب بیدار شد ، بعد هم دیدم چیزی در شکمم در حال حرکت است مادرم گفت تو حامله ای گفتم نه بعد احساس کردم شکمم بزرگ تر از آنست که بتوان گفت باردار نیستم پیش همسرم که نزد خواهر و … اش بود (بجز مادر شوهرم که آنجا نبود)و(در واقعیت با خواهرش ارتباط ندارد) رفتم همسرم مثل اینکه شکمم باز بود و بدون خونریزی دست در شکم من فرو برد و جنین را بیرون کشید و من دیدم که واقعا بچه ای ۶ یا ۸ ماهه است و بعد آنرا دوباره سر جایش برگرداند.
  لازم است عرض کنم که مادرش دوماه است در بیمارستان بستری است.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که برای شما خیر است . قسمت اول خواب که فرمایش کرده اید تعبیر ندارد و نگرانی های هر مادری است که بسیار هم در خواب دیده شده است . اما برای قسمت دوم بسیار خیر است و ممکن است به معنای رهایی شما از غم و ی رنجی که بدان درگیرید باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ترلان

  من خواب دیدم باردار هستم درحالی که اصلن معلوم نیست و وقت زایمانم رسیده و من زایمان راحتی داشتم مادرم هم همراه من بود من بچه رو ندیدم و گفتند پسر است بعد که زایمان تمام شد من سرحال شدم و از اتاق بیرون اومدم که فهمیدم دوباره حامله ام انگار یه مدت گذشته بود از زایمان اولم بعد دوباره داشتم آماده میشدم برای زایملن که دکتر داخل گوش منو نگاه کردو گفت متاسفانه بچه مرده و من از این حرف ناراحت نشدم مادرم هم داشت لیست سیسمونی مینوشت و جالب اینجاست که من تصوری از بچه اولم نداشتم فقط میدونستم پسره و کلن دوست نداشتم بچه دار بشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعیبر خواب جنین برای زن امده است که بسیار خیر خواهد بود که اگر متعلق به خود ایشان باشد و نشان از رهایی از غم و ناراحتی است و باقی فضاهای دیگر موجود درخواب برای طبیعی سازی خواب بوده است و دارای تعبیر نیستند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سوین

  سلام،من چندرورپیش خواب دیدم باشوهرم رفتیم سونوگرافی،بعددکترعکس جنین رورومانیتوربه مانشون دادگفت بچه توشکمت شبیه گرگه،الان چندروزازااون خواب گذشته،امروزفهمیدم حامله ام،درحالیکه وقتی خواب ودیدم نمیدونستم حاملهذهستم،لطفاتعبیرشومیگین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این است که اگر زنی ببیند جنین متعلق به خودش است از غم و رنج رهایی می یابد و به گفته امام صادق اگر زنی جنین ببیند ابستن شود و اینکه حالت ایستاده جنین شما به حالت گرگ بوده است می‌تواند نشان از این باشد که جنسیت بچه شما دختر باشد. و اینکه جای نگرانی نیست. صدقه بدهید و شکر گذاری به جای آورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. احمد

  سلام در خواب دیدم که برای ادرار به دسشویی منزل قدیمی عمویم رفتم دستشویی پر از ادرار بود و جنین مرده نوزادی سفید و زیبا در آن افتاده بود و بالا و پایین می شد ممنون اگه کسی تعبیر کنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن ادرار در خواب به معنای رهایی از غم است و این خیر است.اما دیدن جنین دیگری به معنای مشکلی است که از دیگری وارد زندگی شما میشود و این ممکن است که خدای ناکرده از طرف خانواده ی عمویتان برای شما ازردگی خاطری ایجاد شود ولی این موضوع برطرف و حل خواهد شد.
   سربلند وپیروز باشید

 9. مبینا

  خواب دیدم جنین خالم رو تودستم گرفتم ، شوهر خالم میگه نسبت به بچه های دیگه خیلی کوچیکه ، منم اونو خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدین جنین دیگران در خواب تعبیری دارد که در متن هم امده است اما برای تکمیل تعبیر این خواب باید بدانید که احتمالا مشکلی بر سر راه شما قرار خواهد گرفت ولی بدانید که اصلا موضوضع بزرگی نیست که از ان بترسید.و میدانید که تنها شخص برطرف کننده ی این مشکل شخص خودتان هستید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سحر

  سلام خواب دیدم دستم روی میذارم روی شکمی که باردار و اصلن نمیدونم اون شکم خودم بود یا نه بعد بچه یجوری در اون شکم حرکت میکنه که من حالم یجوری میشه انگار مشمئز میشم. در ضمن من مجرد هستم.

 11. .

  سلام خواب دیدم پایین شکمم ی چیزی سفته وبا دستم میگیرم و میکشمش بیرون یهو ی نوزاد کامل وسالم میاد بیرون نافشم خودم قیچی میزنم واینم بگم من مجردم اگه میشه تعبیرش کنین

 12. bahar

  منم خواب دیدم جنین تو شکمم خیلی وحشتناک از اینطرف به اونطرف میرفت و خیلی سریع حرکت میکرد و همسرم اونو از بیرون شکمم ب سمت خودش میکشید بعد از چند ساعت خبر فوت عموم رو دادن بهم

 13. ساناز

  من دوماهه باردارم دیشب خواب دیدم رفتم سنو گرافی بچم تو شکمم داره غرق میشه داد میزنه درخواست کمک میکنه لطفا بگید تعبیرش چیه

 14. خواب

  سلام. خواب عجیبی دیدم.دیدم که جنین کوچکی تو کف دستم دارم که زنده است و تو دستم تکون میخوره و بند ناف بلندی بهش وصله،و تو خواب مجرد نبودم. نمیدونم تعبیرش چیه..ممنون میشم جواب بدید.

 15. جنین در خواب

  اینکه من هفته ای سه بار خواب جنین رو میبینم عجیب نیست؟

 16. مهلا

  وای من خیلی خواب جنین میبینم.اونم جنین های وحشت ناک.یعنی تا حدودی وحشتناک ک یا چشم ندارم یا یک جایشون زخمیه و خون میاد
  من خیلی میترسم:-(((((((

نظر خود را بیان کنید