تعبیر خواب عصبانیت

دیدن عصبانیت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عصبانیت در خواب چیست؟

تعبیر خواب عصبانیت

عصبانیت در خواب معولاً با دعوا همراه است که تعبیری دیگر دارد اما اگر بدون هیچ دعوایی فقط خواب خشمگین شدن را دیدید تعبیر آن به صورت زیر است:

ابراهیم کرمانی بیان می‌کند که اگر فردی در خواب ببیند که پدر و مادرش از دست او خشمگین و با عصبانی هستند نشانه آن است که از مرتبه و مقام خود افول خواهد کرد.


تعبیر خواب خشم و عصبانیت

مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینید که با کسی جر و بحث می‌کنید و او را نمی‌شناسید و این درگیری منجر به عصبانیت و بگو مگو گردد از دست خویشاوندان و اعضای فامیل تکدر و آزردگی پیدا می‌کنید که بعد به صلح و دوستی می‌انجامد.

لوک اویتنهاو: عصبانی شدن: سوء تفاهم در خانواده

لوک اویتنهاو: از دست یک دوست عصبانی بودن: یک دوست خوب

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید همسایه‌های شما عصبانی یا اندوهگین به نظر می‌رسند، نشانه آن است که درگیر اختلاف و مشاجرات خواهید شد.


تعبیر خواب خشمگین شدن

محمدبن سیرین گوید:

 • اگر کسی بیند که کسی خشم گرفت از بهر خدای تعالی، دلیل بر خیر و نیکویی او کند.
 • اگر بیند از بهر دنیا خشم گرفت، دلیل که کار دین را حقیر و خوار گرداند و به دنیا مغرور شود.

تعبیر خواب عصبانیت پدر و مادر

ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند پدر و مادر بر وی خشم گرفتند، دلیل که از جایگاهی بلند بیفتد.


تعبیر خواب عصبانیت از دیگران

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید خشمگین هستید و با فریاد از دیگران انتقاد می‌کنید و اشیاء را به سویی پرت می‌کنید، علامت آن است که دوستانتان با وقایعی تلخ روبرو خواهند شد.
 • اگر خواب ببینید دیگران خشمگین شده‌اند، علامت آن است که با اوضاع نامساعد کار خود در محیط اجتماعی روبرو خواهید شد.

تعبیر خواب خشمگین شدن معشوق

آنلی بیتون: اگر دختری نامزد خود را در خواب خشمگین ببیند، علامت آن است که در امور عاشقانه با سوء تفاهمی مواجه خواهد شد.

لوک اویتنهاو می‌گوید: عصبانی بودن از دست کسی که به او علاقمند هستید: عشق و یا پایانی خوش برای انجام کاری


تعبیر خواب نعره کشیدن

خشم و نعره کشیدن در خواب

نعره کشیدن در خواب تعبیر روشن و مشخصی ندارد و بیشتر به خاطر پرخوری و زود خوابیدن است. بسیاری از اشخاص، به خاطر خوردن شام سنگین و نداشتن وقت کافی برای بیدار ماندن، با معده پر می خوابند و خواب می بینند که بختک روی آنها افتاده و به خاطر رهایی از بختک، نعره می کشند و با وحشت از خواب می پرند. این نوع خواب دیدن را زیاد جدی نگیرید.

☺ تعبیر خواب «عصبانیت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عصبانیت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


25 دیدگاه

 1. سحر

  سلام من خواب دیدم مادرم ک کمتر از یککساله ک فوت شده تو خوابم اومد در حال خرید بودیم گفتم بچه م تو ماشینه گفت میرم پیشش و دوید ک بره پیش بچه من صداش زدم و دویدم دنبالش وایساد ی جا نشستیم بعد ب من حرفی بدی زدد با عصبانیت منم ناراحت شدم ..
  تعبیرش چی هست ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که بین شما چیزی رخ دهد که باعث ناراحتی شود و در نهایت به خیر انجامد اما شما باید ملاک را احترام بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Hasan Bigdeli

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما معبر کرامی
  در خواب دیدم در خانه پدری (پدرم در واقعیت فوت کرده)هستم که برادرم چند عدد حلب ۱۷ کیلویی را روی پله های داخل ساختمان چیده و من فکر میکردم مادرم در داخل آنها گل کاشته و من میخواستم از خانه خارج شوم که مادرم به من گفت نرو آنها میخواهند به طلاها آب بدهند و من گفتم به من ارتباطی نداره به صدای بلند من برادرم و زنش آمدن داخل واحد مادرم تا مبادا همسایه ها بفهمند و من به برادرم گفتم که کمتر بابارو تو قبر بلرزون که برادرم سر مرا بغل کرد و من با زنش بحث کردم و به او گفتم که همش زیر سر توست و ما هر چه میکشیم از دست توست و زن برادرم طلاهایش را پنهان میکرد که مبادا من چشم و نظر بزنم و من به برادرم گفتم واگذارت میکنم به خدا که اینقدر ما و بابارو تو قبر ناراحت میکنی و من از خانه خارج شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما کاملا بستگی به ان دارد که درزندگی وواقعیتان چه اتفاقاتی رخ داده است و بر اساس ان ها می توان این خواب را تعبیر کرد و به غیر از آن الگوهای داخل خواب شما نشان از خیر دارد اما ممکن است به مفهومی دیگر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه

  سلام.من خواب دیدم باپدرم ازکنارارامگاهی ردشدیم و ب خانه ی خالم رفتیم اونجامغازه داشت.پدرم پول نداشت و خواست چیزی بخره ک عصبانی شد.اگ میشه تعبیروب من بگیدهرپی ک خوندم مطابق بااین خواب نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که پدرتان برای حل مشکلات به شخص خاصی متوسل می‌شوند که راه خیر و و منفعت را به زندگی‌شان نشان دهد و پول نداشتن در خواب نشان بر خیر است و نشان بر خوبی است برای ایشان چون پول داشتن و پول شمردن در خواب نشان بر غم است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. الاهه

  سلام اینو بگم پدرم زنده هستن خواب دیدم واسمون مهمون اومده و پدرم جلوی مهمونا باهام سرد و با عسبانیت حرف میزنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به تعبیر ابراهیم کرمانی به این صورت است که وقتی در خواب ببینید که پدر یا مادر از دست بیننده خواب ناراحت و عصبانی هستند نشان بر خوبی ندارد و به معنی ان است که از مقام و مرتبه خود افول خواهد کرد.حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Hasan bigdeli

  با سلام خدمت شما
  من در خواب پدر فوت شده ام را دیدم
  که با عصبانیت میخواست با ساعت دیواری که در دست راستش بود به سمت صورت مادرم بزند که من پدرم را به مرگ خودم قسم دادم نزند که پدرم دستش را آورد پایین و با نگاهش به من دیگر او را نزد و انگار با نگاهش به من میخواست بفهماند که بخاطر من نزد در ضمن در خواب کلمه ای سخن نگفت
  با سپاس از زحمات شما معبر محترم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب برعکس ان چه که فکر می کنید تعبیر شده است و به این معنا میتواند باشد که از ایشان برای شما و مادرتان خیری در راه است ودر تعابیر خواب دعوا کردن امده است که اصلاحی در وضع موجود برای شما رخ خواهد داد واین برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مجید

  سلام. من خواب دیدم ماشین سنگین یکی از اقوام رو چپ کردم مادر مرحومم در خواب اومد و با عصبانیت زیاد فقط بهم ذل زد و رفت لطفا تعبیرش چیه؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که بر دیگران ضرری خواهد رساند و اینکه ان فرد بر شما ناراحت خواهد شد برای ارامشتان حتما صدقه بدهید .
   سربلندو پیروز باشید .

 7. فاطمه

  سلام من خواب ديدم ك پدرم وقتي ب خانه امد عصباني بود و بعد ب من و مادرم گف ك ازمون متنفره و ميخواد با يكي ديگه زندگي كنه ،من ب شدت عصبي شدم ولي
  هيچي نگفتم با ناراحتي عميق ك هنوز اثارش تو صورتم هست از اتاقي ك بود رفتم و شروع ب گريه زاري و هق هق كردم ك مادرم رفت و بهش گفت چقد حالم بده ، پدرم مدام صدام ميكرد ك برم پيشش و باهام شوخي كرده ولي من باور نميكردم و نميرفتم تا اينكه پدر و مادرم با رويي خندون اومدن پيشم و من از خواب پريدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است عملی مرتکب شوید که باعث افول درجه ی شما باشد و باید از این رو بسیار دقت کنید که این اتفاق برای شما نیفتد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 8. پری

  باسلام اگرخواب ببینیم همسرمان که فوت کرده عصبانی هست تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر بینید که کسی که فوت شده است مریض است خیر نیست ولی اگر عصبانی باشد برای شما خیر است و نشان از ان دارد که رضایتی بین شما و ایشان برقرار است.
   برای ایشان خیراتی بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 9. علی

  درخواب دیدم مادرم با عصبانیت به طرف من آمد ووقتی نزدیکم شد با هردودستش با خشونت کامل به سرمن زد و باوحشت ازخواب بیدارشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام خشمگین شدن مادر و پدر در خواب . نشان از این است که شما درجه و مقامی دارید و مورد لغزش قرار خواهید گرفت از جا و م قامتان تزول میکنید. با احتیاط رفتار کنید و به نیازمند صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 10. الی

  خواب دیدم شخصی ناشناس که انگار پدرم هست و به من میگن که پدر من هستن . من رو بغل میکنند و همراه خودشون به مسافرت میبرند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به اینگونه خواهد بود که جز اصلی این خواب سفر است و در خواب دیدن سفر و مسافرت به معنای مسیر زندگی و شروع مسیری است به سوی کامیابی و بسیار خواب نیکویی است و شما میتوانید به آن ایمان داشته باشید و آن شخص که در شکل پدرتان بوده است هم به معنای اجازه است و در خواب معمولا به معنای بت مالکیت و اجازه دادن است و این به معنای این است که ایشان هم از مسیر شما راضی هستند.
   سربلندو پیروز باشید

 11. بهاره

  خواب بیبینی مرده بیاد خونتو خراب بکنه دلیلش چیه

  • علی ع

   انشالله فعلا حالا حالاها داغ عزیزی رو نمیبینی.

 12. دخترک

  خواب دیدم پدرم اومده ک صدام کنه تا به جایی برویم و من به اتاق میرم و ولبخند میزنم و بابام عصبانی میشه و بحث دیگه ای رو میکشه وسط (یه حور غر زدن) دلم شور میزنه میترسم مر بوط به گذشته باشه در ضمن شبش خیلی بهش فکر کردم و خوابم خواب سحر بود تقریا صبح لطفا کمک کنید هر جوری تعبیر رو در آوردم بد بود…

 13. Dayyii

  خواب دیدم کسی ک بهش علاقه مند شدم داره با پدر و مادرم دعوا میکنه و پدرم میگه صدبار گفتم ذات خانواده اینها خاله زنک بازه ولش کن و دختره نشست ی گوشه و داشت ادای نوزادا رو در میاورد و بابام با خشم میگفت دست بکش از این دختره من ک ترسیده بودم از خشم بابام و دلم نمیخاس از دختره دست بکشم ولی جراتشو نداشتم بگم ب بابام و زیر لب میگفتم ببخشش و اونم هی داد و بیداد میکرد تعبیرش چی میشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

 14. کشاورز

  دیدن خواب مرده ای از دست آدم ناراحت باشد ودر حال کتک زدن فرد باشد.

نظر خود را بیان کنید