تعبیر خواب نامه

دیدن نامه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نامه در خواب چیست؟

تعبیر خواب نامه گرفتن چیست

نامه به هر حال حامل پیغام و خبر و سلام است چه در بیداری و چه در خواب ولی در خواب واکنش شما که بیننده خواب هستید نسبت به دریافت آن و مطالبی که در نامه نوشته شده تعبیر را متفاوت می کند.

اگر در خواب نامه ای دریافت داشتید و از دریافت آن مسرور و خوشحال شدید در روزهای آینده یک شادی برای شما می رسد و به موفقیت می رسید یا به دیدار دوستی عزیز توفیق می یابید یا بالاخره مهمانی دوست داشتنی و گرامی برایتان می رسد.

چنان چه در خواب ببینید نامه ای به دوستان می نویسید امیدی در شما ایجاد می شود و حالت انتظار در شما پیدا خواهد شد.

اگر دیدید نامه ای اداری می نویسید و از نوشتن آن خوشحال هستید، گره ای از کارهایتان باز می شود و چنان چه نژند باشید مشکلی برایتان پیش می آید.


تعابیر مرتبط:


☺ تعبیر خواب «نامه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نامه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. سمیه در 1399/07/11در9:43 ق.ظ

  سلام خسته نباشید،من خواب دیدم که پیامبر صلی الله علیه وآله اومدن خونه ما تو اتاق نشستن( خونه تو بیداریمون نبود) با یه بلوز سفید شبیه آدمای امروزی نه با عباواینجور چیزا،بعد من اومدم تواتاق پیامبر یه چیزی به من گفت که یادم نیست،من همینجور که از جلوشون رد شدم نگاشون کردم باکمی شاید خجالت،نه خجالت بد،بلکه چون شخصیت بزرگی بود،بعد پیامبر رفتن،بعد یه نفر یه نامه تا خورده ولی بدون پاکت به من داد،که از رسول الله صلی الله علیه وآله بود،من با خوشحالی و شگفتی نامه رو باز کردم ،حتی گفتم نامه از رسول الله،تو نامه انگار وصیتای پیامبر بود درباره پدر ومادر وخانواده،

  • یاسین صداقت در 1399/08/20در12:24 ب.ظ

   با سلام
   دیدن این گونه خوابی برای شما بسیار خیر است و بر اساس تعابیر خواب نشان از صداقت و پاکی طینت بیننده ی خواب می تواند باشد. دریافت نامه در خواب هم نشان از رسیدن خبری خوش به شماست.
   سربلندو پیروز باشید

 2. حسن در 1399/03/25در10:58 ب.ظ

  باسلام درخواب دیدم نامه ای سر باز بدستم دادند،تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/29در11:57 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب نامه به هر حال حامل پيغام و خبر و سلام است چه در بيداري و چه در خواب ولي در خواب واکنش شما که بيننده خواب هستيد نسبت به دريافت آن و مطالبي که در نامه نوشته شده تعبير را متفاوت مي کند. اگر در خواب نامه اي دريافت داشتيد و از دريافت آن مسرور و خوشحال شديد در روزهاي آينده يک شادي براي شما مي رسد و به موفقيت مي رسيد يا به ديدار دوستي عزيز توفيق مي يابيد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید