تعبیر خواب نامه

دیدن نامه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نامه در خواب چیست؟

تعبیر خواب نامه گرفتن چیست

نامه به هر حال حامل پیغام و خبر و سلام است چه در بیداری و چه در خواب ولی در خواب واکنش شما که بیننده خواب هستید نسبت به دریافت آن و مطالبی که در نامه نوشته شده تعبیر را متفاوت می کند.

اگر در خواب نامه ای دریافت داشتید و از دریافت آن مسرور و خوشحال شدید در روزهای آینده یک شادی برای شما می رسد و به موفقیت می رسید یا به دیدار دوستی عزیز توفیق می یابید یا بالاخره مهمانی دوست داشتنی و گرامی برایتان می رسد.

چنان چه در خواب ببینید نامه ای به دوستان می نویسید امیدی در شما ایجاد می شود و حالت انتظار در شما پیدا خواهد شد.

اگر دیدید نامه ای اداری می نویسید و از نوشتن آن خوشحال هستید، گره ای از کارهایتان باز می شود و چنان چه نژند باشید مشکلی برایتان پیش می آید.


تعابیر مرتبط:


☺ تعبیر خواب «نامه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نامه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. خیام

  سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه.
  من خواب دیدم یک پاکت نامه ی آبی رنگی دریافت میکنم که داخلش پول زیادی موجوده و اونم رو میگیرم و باز میکنم و پول ها نگاهی میندازم.
  اگه تعبیرش رو بگید خیلی خوشحال میشم , خیلی ممنون.

 2. مژگان

  سلام من خواب دیدم ینفر میاد مرد همسایه بود من اصلا باهاش سلام علیکم ندارم حتی، فقط میدونم اون بود . اومد خونمون گفت چرا از دستم ناراحتی گفتم اصن تو کی هستی که من بخام از دستت ناراحت باشم ن ناراحت نیستم گفت ن چرا ناراحتی بعد ی نامه بهم داد پشتشو خوندم نوشته بود برای کسی که تیرماه امتحان مهم ایرانو داد و بعدش رفت جمکران دیدن امام زمان….بعد توی نامه انقد باااااحترام نوشته شده بود که من خودم تعجب کرده بودم تایپ کرده بود بعد چاپ رنگی خیلی بااحترام یه جاهاییشو انگلیسی نوشته بود حالا من اصلا تیرماه امتحانی ندادم.نمدونم منظورش چی بود.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب نامه امده است که می تواند نشان از وضعیتی باشد که در اینده به ان رسید و اگر خیر باشد خوب است و اگر نه هم به همین صورت و از این رو می تواند نشان از ان باشد که چیزی در زندگی شما رخ داده است که در اینده نتیجه آن را ببینید و از این رو می تواند برای شما به هر صورتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرحناز

  باسلام
  خواب میدیدم امتحان دارم وهیچی بلدنیستم .رفتم کناررفیقم که خیلی درسش خوبه نشستم وازروی ذستش تقلب میکردم.باخودکارمشکی می نوشتم و خیلی بدخط می نوشتم.هی خط میزدم ودوباره میخواستم بنویسم.به خودم میگفتم خودم نمی تونم بخونم ولی استادمون که میتونه بخونه .واستادمون هم یک صفحه از برگه امتحانمو خوند ذیدم همشو تیک زده که درست نوشتی.
  بنده خانوم هستم و
  متاهل

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر نباشد و نشان از ان باشد که در اینده ممکن است در چیزی که باید سربلند باشید بی محابا عمل کنید و همین سبب شود که اینده ای خوبی برای شما در انتظار نباشد. از این رو سعی کنید که بسیار دقیق انتخاب کنید.
   سربلند و پیروزباشید

 4. ….

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که از پسری که دوستش دارم دوتا نامه دریافت کردم(تقریبا میشه گفت خوشحال بودم چون باهم قطع رابطه کردیم)بهم گفت که یکی از این ها ماله تو و یکی دیگه شَم ماله زینب خیلی تعجب کردم نمیدونستم باید چیکار کنم و بدش اون دوتا نامه را توی دستم نگه شون داشتم و اصلا بازش نکردم و بخونمش .
  این خواب من بود اصلا هم نمیدونم واقعیت داره یانه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از ان جایی که در ناخوداگاه شما هنوز تاثیراتی از گذشته وجود دارد دارای تعبیر نیست و نباید ذهن خود را به آن مشغول کنید و بدانید که دیدن این نوع خواب های برای کسانی که چیزی را از دست داده اند بسیار طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. نفس

  سلام خواب دیدم کسی ک دوسش دارم نامه ای داد بهم ک در خلوت بخونم اما نتونستم هیچ جا بخونمش تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این صورت می تواند دارای تعبیر باشد که شما به شادی خواهید رسید که از ابراز آن عاجز خواهید بود و در خفا باید به شادی خود بپردازید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سمیه

  سلام خسته نباشید،من خواب دیدم که پیامبر صلی الله علیه وآله اومدن خونه ما تو اتاق نشستن( خونه تو بیداریمون نبود) با یه بلوز سفید شبیه آدمای امروزی نه با عباواینجور چیزا،بعد من اومدم تواتاق پیامبر یه چیزی به من گفت که یادم نیست،من همینجور که از جلوشون رد شدم نگاشون کردم باکمی شاید خجالت،نه خجالت بد،بلکه چون شخصیت بزرگی بود،بعد پیامبر رفتن،بعد یه نفر یه نامه تا خورده ولی بدون پاکت به من داد،که از رسول الله صلی الله علیه وآله بود،من با خوشحالی و شگفتی نامه رو باز کردم ،حتی گفتم نامه از رسول الله،تو نامه انگار وصیتای پیامبر بود درباره پدر ومادر وخانواده،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این گونه خوابی برای شما بسیار خیر است و بر اساس تعابیر خواب نشان از صداقت و پاکی طینت بیننده ی خواب می تواند باشد. دریافت نامه در خواب هم نشان از رسیدن خبری خوش به شماست.
   سربلندو پیروز باشید

 7. حسن

  باسلام درخواب دیدم نامه ای سر باز بدستم دادند،تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب نامه به هر حال حامل پيغام و خبر و سلام است چه در بيداري و چه در خواب ولي در خواب واکنش شما که بيننده خواب هستيد نسبت به دريافت آن و مطالبي که در نامه نوشته شده تعبير را متفاوت مي کند. اگر در خواب نامه اي دريافت داشتيد و از دريافت آن مسرور و خوشحال شديد در روزهاي آينده يک شادي براي شما مي رسد و به موفقيت مي رسيد يا به ديدار دوستي عزيز توفيق مي يابيد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید