تعبیر خواب وصیت نامه

دیدن وصیت نامه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن وصیت نامه در خواب چیست؟

دیدن وصیت نامه در خواب چه تعبیری دارد

نامه به هر حال حامل پیغام و خبر و سلام است چه در بیداری و چه در خواب ولی در خواب واکنش شما که بیننده خواب هستید نسبت به دریافت آن و مطالبی که در نامه نوشته شده تعبیر را متفاوت می کند. دیدن وصیت نامه نیز در خواب به اندازه نامه رایج است که در ادامه به بررسی تعبیر وصیت نامه در شرایط مختلف می پردازیم.


تعبیر خواب وصیت نوشتن دیگران

 • اگر ببینی یکی از دوستان نزدیک خودت در حال انجام این کار است به این علامت است که چند اتفاق خوش ایند و طلایی بزودی برای این شخص خواهد افتاد و بلا ترس و خطر از سمت ایشان دور می شود.
 • اگر یکی از اعضای خانواده ات وصیت می نوشت و شما فقط شاهد این کار بودید دلالت بر بلند شدن طول عمر ، بخشش گناهان ، اینده ای موفق و آرام و همچنین سعادتمندی و موفقیت برای خود شماست.

تعبیر خواب وصیت نامه علامه طباطبایی

وصیت نامه در رویاهای ما را نماد بلند شدن طول عمر ، داشتن وژدان و نفسی پاک و آینده ای بدون ترس و خطر میدانند.


تعبیرخواب وصیت کردن

آنلی بیتون می گوید:

 • اگر خواب ببینید هنگام مرگ شما فرا رسیده است و وصیت خود را می نویسید ، علامت آن است که در امور تجاری معاملاتی مهم انجام خواهید داد.
 • اگر خواب ببینید در وصیتی ، حرفهایی بر علیه شما مکتوب شده است ، علامت آن است که با دیگران مشاجرات و اختلافاتی پیدا خواهید کرد .
 • اگر خواب ببینید نمی توانید از حقوق خود که در وصیتی قید شده است دفاع کنید ، نشانه آن است که در معرض سخنانی افترا آمیز قرار خواهید گرفت .

در سر زمین رویاها آمده:

 • به نفع یکی از بستگان وصیت می کنند : عمر شما طولانی است .
 • به نفع زنتان وصیت می کنید : زنتان قبل از شما فوت می کند .
 • به نفع بچه هایتان وصیت می کنید : شادی و خوشبختی بزرگ
 • به نفع یکی از دوستان وصیت می کنید : بزودی خواهید مرد

تعبیرخواب نوشتن وصیت نامه

آنلی بیتون می گوید:

اگر در خواب مشاهده کنید که مشغول نوشتن وصیت هستید، به این معنا است که دست به کارهاى مهمى مى‏زنید.

در سر زمین رویاها آمده:

وصیت نامه خود را می نویسید : سلامتی شما به خطر خواهد افتاد .

معبران می گویند:

 • اگر خواب ببینی مشغول نوشتن وصیت نامه هستی به این تعبیر است که زندگی شما به یکباره در مسیر صحیح قرار خواهد گرفت و تمام کارها و یا برنامه ریزی های شما سر و سامان پیدا میکند و در بیشتر امور خود به منفعت و موفقیت خواهید رسید
 • اگر ببینی همراه با گریه و یا ناراحتی برای کسی یا کسانی وصیت می نویسی به این نشانه است که تا چند روز آینده بواسطه شنیدن خبرهایی خوش در مورد زندگی احساس خوشحالی عمیق میکنی و روحیه و امیدت دو چندان می شود.

تعبیر خواب وصیت نامه مرده

دیدن وصیت نامه مرده بیشتر بر این موضوع دلالت دارد که کار یا مسئولیتی که به شما واگذار شده است به درستی و دقت در حال انجام شدن است و به گونه ای زندگی خواهید کرد که سایر افراد از شما تقدیر میکنند و مورد حمایت قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب گم کردن وصیت نامه

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید وصیتنامه ای را گم می کنید ، علامت آن است که در فریب و خیانتی شریک می شوید .

☺ تعبیر خواب «وصیت نامه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «وصیت نامه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. رزا

  سلام من قرار بود با یه اقایی که ۵سال با هم ارتباط داشتیم ازدواج کنم که فوت شدن.در خواب دیدم که ایشون زنده شدن و رفتیم منزلشون .اونجا ازم پرسید وقتی من مردم تو چه چیزی از دارایی من بردی و من گفتم هیچ.و ایشون گفتن شما ثابت کردی بخاطر پول با من نموندی برای همین میخام این بار تا زنده هستم وصیت کنم تا شما هم سهم از اموال و دارایی من ببرید..ایشون از من خوشحال و راضی بودن.در ضمن ایشون وصیتی ننوشته بودن زمانی که فوت کردن.لطفا تعبیرش رو بگین چی میشه

 2. سهیلا

  سلام، پدر بزرگ من حدود پانزده سال پیش فوت شدن، من خواب دیدم که ایشون در حال مرگ هستند و مادرم به من میگه که بیا پدربزرگت میخواد وصیت کنه تو بنویس؛ منم با ترس رفتم و میخواستم وصیتشون رو بنویسم ولی قبل از اینکه بتونه وصیتش رو بگه جون دادند و مردند…
  سپاس

 3. Halala

  سلام، من در خوابم دیدم کاغذ می خرم واسە وصیت نویشتن ولی ندیدم کە بنویسم ، کاغذش خیلی زیبا بود

 4. سعید

  سلام خواب دیدم ک لحظات پایانی عمرمه در بستر مرگ بودم و با بغض از پدر ومادرم خاستم که دخترمو پیش خودشون نگهدارن و مقصر مرگمم رو نبخشیده لطفا تعبیرشو بگید ممنون

 5. سعید

  سلام من خواب دیدم که در حال مرگ هستم لحظات پایانی عمرم هست و ب پدر ومادرم وصیت میکنم که دخترمو پیش خودشون نگهدارن و مقصر مرگمم نبخشیدم تعبیرش چی میشه؟؟؟؟؟

 6. نازنین اسماعیلی

  سلام من خواب دیدم پدر بزرگم که به رحمت خدا رفته تو خونه ی خودش مادر بزرگم و بوس میکنه و مادر بزرگم از پدر بزرگم خواست که وصیت نامه بنویسه و پدر بزرگم به من گفت بیا وصیت نامه من و بنویس و من وصیت نامه پدر بزرگم و نوشتم و بقیه وصیت نامه و رو نمیدونم کی کامل کرده بود میشه تعبیرش کنید

 7. مهدیس

  من خواب دیدم که پدرم در خواب از یک بیماری رنج میبرد و به خواهرم گفت به زودی برای من باید وصیت نامه ای بنویسی

 8. نادر زارعی

  سلام توخواب دیدم که پدرم که در قید حیاته توجیب کتش وصیت نامه خودشو گذاشته من بصورت پنهانی ور میدارم در حال خوندنش بودم که میادو من فرار میکنم اونم دنبالم میاد تا وصیت نامه رو ازم میگیره

 9. نلین

  سلام من خواب دیدم پدرم صدام زد و داشت برام وصیت نامشو میخوند
  چیزی ازش یادم نمیاد فقط خیلی نگرانم… لطفا تعبیر خواب منو میگید ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از بابت این خواب نگران نباشید و بدانید که وصیت نامه در خواب نشان از طول عمر برای ایشان دارد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. رومیسا

  سلام من خواب دیدم باخانواده ی ناتنیم پدرم دعوامیکنه و ازمن میخواد وصیتشو بنویسم درحالی ک من دشمن خودمودلداری میدادم. وصیت بابام هرچه می‌نوشتم برگه باجوهرخودکار خط خطی میشد دوباره ازسر می‌نوشتم تعبیرش چیست لطفابگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب وصیت نامه باید بدانید که نشان از کار بزرگی است و در این خواب برای شما ممکن است به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده برای انجام کاری بارها تلاش کنید اما موفق به انجام آن نشوید و از این رو این خواب برای شما نشانه ای از اگاهی دهی برای اینده می تواند باشد که باید بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. طیبه

  سلام.خواب دیدم وصیت نامه خود را نوشتم بیست مورد بود.سپس آماده میشوم که به دلخواه خود وارد قبر شوم . هیچ ترسی نداشتم و به مادرم سفارش کردم که برایم گریه نکند و قرآن بخواند . دیگه چیزی متوجه نشدم و از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب آمده است که می تواند به این تعبیر باشد که در زندگی شخصی شما اتفاقی مهم خواهد افتاد که سبب زیاد شدن رزق شما شود و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. پویا

  سلام من‌خواب دیدم کسی امده پیشم وصیت میکنه به پچه هام بگو همه چیز تقسیم کنن منم با گریه میرم پیش اونا که بهشون بگم‌

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان دارد که برای ایشان خیری در انتظار است و از این رو این خواب بسیار برای ایشان خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. امیر

  سلام من خواب دیدم در حال مرگم ووصیت کردم به خانمم که بدهکاری خودم به فردی بدهد تعبیرش چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب وصیت نامه این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در زندگی خود کارهای مهمی انجام خواهید داد که برای شما خوب و خیر هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ثریا خرسندی

  سلام
  من خواب دیدم وصیت نامه خودمو نوشتم متن وصیت هم این بود که بعد از مرگم همه اعضای بدنم را اهدا کنند..
  لطفا تعبیرش را بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و ممکن است به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور کاری بسیار بزرگ خواهید کرد که سبب تغییر در زندگیتان می شود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. خانم منوچهری

  سلام
  خواب دیدم از باغ میاومدیم دنباله زیر خاکی بودیم یه هو که زمینو کندیم بجای طلا و چیزای دیگه چنتا کاغذ پیدا کردم که انگار مثلا وصیت یه شهید بود .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده نه چندان دور به چیزی که ممکن است به دنبال ان هستید بروید اما چیزی دیگر بیابید که سبب شود از مسیری که در ان هستید دست بکشید.
   از این رو بسیار در برابر تغییراتی که در اینده احتمالی برای شما اتفاق میفتد ارام و صبور باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ناصر ایمانی

  سلام.
  من خواب دیدم که یکی از اعضای زنده فامیل نزدیکم منو صدا کرد و ازم خواست که در نوشتن وصیت نامه پدرم یا پدر بزرگم به او کمک نمایم… اون از جزییات وصیت خبر داشت و از من میخواست اونارو بنویسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم برای شما خیر است و هم برای ان دونفر.
   و بر اساس تعابیر نشان از طول عمر برای ایشان هم دارد و نباید از بابت آن اصلا نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. اردلان

  سلام من تو خواب دیدم که پدرم داشت برای پدر بزرگم که در کنارش نشسته بود وصیتنامشو مینوشت. پدربزرگم الان ده سالی میشه که فوت کرده ولی پدر من در قید حیات هست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای هردوی ایشان خیر است و در متن بالا هم می توانید تمامی آن را به ریز بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. آمین محبوبی

  من خواب دیدم وصیت نامه خودم را نوشتم و به دست خواهرم دادم…نمیدونم دقیقا معنی و تعبیر خوابم یعنی چی…
  ممنون میشم کمکم کنید با تشکر از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که در امور تجاری امر مالی را برای خود رقم خواهید زد و نیک است
   سربلند و پیروز باشید.

 19. محدثه حسینی

  سلام خسته نباشید من توی خواب دیدم که تعدادی وصیت نامه از کسایی که توی حادثه ای همگی باهم فوت شده بودند؛تحویل گرفتم و مسئول تحویل اونها به خانواده هاشون بودم.ضمنا اینکه یکی از اونها به شدت خاص بود و خودم اون رو خوانده بودم و شدیدا تاکید داشتم که هیچکس جز مادرش نباید اون رو بخونه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اشاره ای به مسئولیتی است که ممکن است در اینده به شما محول شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید و دقیق که خدای ناکرده در ان اهمال نکنید و بدانید که آن نامه ی آخر هم گوش زدی به شما بوده است.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید