تعبیر خواب نارنج

دیدن نارنج در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نارنج در خواب چیست؟

تعبیر دیدن نارنج در خواب چیست

در تقسیم بندی خاصی که معبران دارند گل ها و میوه های پاییزی یا زرد رنگ را خوب نمی دانند مگر در مواردی استثنایی.

از دانیال نبی علیه السلام نقل شده که اگر چه نارنج زرد است و نباید میوه خوبی باشد اما بوی خوش دارد و از جمله میوه های بهشت است لاجرم دیدن آن به تاویل نیکو بود در خواب نامه های غربی نیز انواع مرکبات و نارنج را خوب دانسته و از میوه هایی قلمداد کرده اند که ارباب انواع از ماورای دنیای محسوسات ما و از بهشت به زمین آورده و در اختیار انسان خاکی قرار داده اند.

از امام صادق علیه السلام نیز روایت می کنند که نارنج دوست خوب و منفعت است در این صورت از نظر آن امام که استاد علم تعبیر بودند نارنج میوه خوبی است.

ابن سیرین می گوید تعداد اندک نارنج فرزند است و تعداد زیاد و انبوه نارنج مال و نعمت و خود او از ابراهیم نقل می کند که هر کس در خواب نارنج به خروار داشت مال تمام حاصل کند.

مولف نفایس الفنون هم نوشته نارنج نام نیک است. به هر حال دیدن نارنج در خواب خوب است ولی اگر نارنج را بشکافیم و ترشی آن را بچشیم غم و غصه و اندوه است.


تعبیر خواب مرتبط:


☺ تعبیر خواب «نارنج» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نارنج» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. مرزبان

  با سلام
  امروز صبح قبل ساعت 6 26تیرماه 6ذی الحجه خواب دیدم داخل حیاط خونمون رفتم سمت درخت نارنج باغچه دست دراز کردم طرف پایین ترین شاخه یک دفعه دیدم شدم نارنج و به شاخه چسبیدم (یه نارنج رسیده نارنجی رنگ بزرگ)دیدم یکی میخوات نارنج بچینه گفتم امیدوارم منو نچینه یه دست اومد ویه نارنجدیگه رو چید من خیالم راحت شد با خیال راحت چشمام رو بستم ممنون از زحماتتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس خوابی که دیده اید و تعبیر خواب نارنج ممکن است این خواب به این معنا باشد که شما بسیار انسانی خیر و خوب هستید که در اینده ممکن است موقعیتی برای ارتباط با دیگری داشته باشید که برای شما به صلاح نباشد و از این رو در خواب ممکن است به این صورت امده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید