تعبیر خواب موفقیت

دیدن موفقیت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن موفقیت در خواب چیست؟

رویای موفقیت

مطالعات همواره به ما اجازه می دهند تا به کسب دانش و اطلاعات جدید در رابطه با یک موضوع خاص بپردازیم و از طریق تحقیق و تفحص، معانی جدیدی را کشف نماییم و دانش خود را در رابطه با موضوع مورد نظر گسترش دهیم.

در واقع مطالعات ما را با دنیای نوینی آشنا خواهند ساخت که سرشار از اطلاعات تازه است و می توانند ذهن بازتری را برایمان به ارمغان آورند.

پس باید سعی کنید بر روی آن چه که در رویاهای خود به دنبال تحقیق بر روی آن هستید تمرکز کنید تا رویاهایتان به حقیقت تبدیل شوند. چرا که اگر در راستای رسیدن به رویاهایتان تلاش نکنید، آن ها همواره به صورت رویایی صرف باقی خواهند ماند و هرگز شکل واقعی به خود نخواهند گرفت.

داشتن رویا و آرزویی خاص ممکن است سبب گردد تا درک بهتر و جامع تری از یک مسئله داشته باشید و با کسب دانش و اطلاعات لازم در رابطه با آن به برنامه ای استثنایی دست یابید و بتوانید با استفاده از یک استراتژی مناسب به هدفتان دست یابید.

بنابراین داشتن یک رویای منحصر به فرد در حقیقت اولین گام رسیدن به هدف و دستیابی به چیزی است که همواره منتظرش بودید.

به عنوان مثال اگر همواره آرزو دارید که به تحصیل در رشته ی خاصی بپردازید، مشاهده ی این رویای خاص در خواب هایتان ممکن است به مشوقی برایتان تبدیل شده و انگیزه و الهام لازم را به شما بدهد تا بتوانید مرحله به مرحله پیش رفته و به این آرزو دست پیدا کنید.

شاید زمانی حتی تصور این که آرزویتان به مرحله ی عمل می رسد برایتان غیر ممکن باشد اما اگر رویاهایتان را فراموش نکنید و مدام آن ها را در ذهنتان تکرار کنید قطعا زمانی بدان ها دست پیدا خواهید کرد.

در ذیل برخی از رویاهایی که ممکن است در خواب هایتان مشاهده کنید عنوان شده است؛ ممکن است شما به عنوان یک انسان همواره در خواب هایتان برخی از رویاهای زیر را مشاهده کنید و با این امید زندگی کنید که زمانی به آن ها دست خواهید یافت:

 • شما کتابی را مطالعه کرده و چیزهای زیادی را از آن آموخته اید.
 • به مدرسه و دانشگاه مورد علاقه تان رفته اید و تحصیلات خود را به پایان رسانده اید.
 • به تحصیل در رشته ی زبان های خارجی پرداخته و هم اکنون در آن حرفه ای شده اید.
 • در حال تحصیل موسیقی هستید و استعداد فراوانی در این رشته از خودتان نشان داده اید.
 • شما در حال تحصیل در رشته ای هستید که امکان کار با یک ابزار جدید را برایتان فراهم خواهد نمود.
 • شما در حال آموختن انواع رقص ها هستید و استعداد خاصی در این زمینه دارید.
 • شما در حال مطالعه ی چیزهای جدیدی هستید و کنجکاوی خاصی را از خود نشان می دهید.
 • شما در حال مطالعه ی ادبیات هستید و این رشته را تا مدارج عالی طی می کنید.
 • شما می خواهید به مطالعه ی موضوع جدیدی بپردازید و اشتیاق فراوانی دارید.
 • شما از یک موسسه تحصیلی مجوز ورود گرفته اید و هم اکنون درهای موفقیت به رویتان باز شده اند.

و حالا نوبت آن است تا از رویاهایتان پند بگیرید و خود را برای عملی نمودن این آمال و آرزوها آماده نمایید.

پس برای تحقق این رویاها می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

از کسب فرصت های جدید در زندگی خود ترسی نداشته باشید و به جای این که بترسید از آن ها استقبال کنید چرا که ساکن ماندن در یک جا هرگز شما را به هیچ جایی نخواهد رساند.

همواره برای فراگیری چیزهای جدید در زندگی خود مشتاق باشید تا درب های علوم و اطلاعات جدید به رویتان باز شوند.

رویای یک تجربه ی مثبت را در ذهنتان بپرورانید و سپس با سعی و تلاش بی نظیر سعی کنید تا آن رویا را به مرحله واقعیت برسانید و از تجربه ی واقعیتان لذت ببرید.

از مطالعه در رویاهایتان لذت می برید پس همین کار را در واقعیت انجام داده و به مطالعه ی چیزهایی که بدان ها علاقه مند هستید بپردازید.

شما واقعا چیزهای جدیدی از رویاهایتان خواهید آموخت اگر بتوانید بدان ها جامه ی عمل بپوشانید.

حالا زمان آن است تا به برآورده شدن آمال و آرزوهای دیگران کمک کنید و این واقعیت را بپذیرید که هدف از خلقت ما چیزی فراتر از زندگی روزمره ی مان بوده است.


تعبیر خواب موفق شدن در زندگی و رسیدن به هدف

اگر در خواب و رویایتان دیدید که در حال مطالعه ی کتاب و یا موضوع جدیدی هستید که تا کنون، آن را مطالعه نکرده بودید و یا هیچ سر رشته ای در آن نداشتید و یا در حال گذراندن امتحانات و تست های مدرسه هستید باید بدانید که تعبیر آن نشان می دهد که شما نباید از فرصت های جدیدی که در زندگی پیش رویتان قرار می گیرند فرار کنید و به جای فرار از آن ها باید درب ها را به سویشان بگشایید و از آن ها استقبال نمایید.


اما اگر در خواب و رویایتان مشاهده نمودید که کتاب های درسی پیش رویتان قرار دارند و شما در حال مطالعه و تلاش برای درک مفهومی جدید هستید، این رویا نشان می دهد که زمان رشد شخصیتان فرا رسیده و هم اکنون این فرصت را دارید تا به بالاترین مراحل زندگیتان دست یابید و با چالش های جدید مقابله کرده و بر آن ها پیروز شوید.

در واقع اکنون زمان آن است تا اهداف والای زندگیتان را یکی پس از دیگری در آغوش بگیرید و آن چیزی را که حقتان است به دست آورید.

مشاهده ی این امر که در رویاهایتان در حال خواندن چیزی جدید و یا مطالعه ی یک کتاب هستید یک نشانه ی بسیار خوب است و به باز شدن درب های رحمت الهی و سرازیر شدن دانش و اطلاعاتی جدید به سویتان اشاره دارد.

در واقع اگر در عمل بتوانید در راستای رویایی که مشاهده نموده اید گام بردارید و از هیچ تلاشی مضایقه نکنید حتما به موفقیتی استثنایی دست خواهید یافت که هرگز پیش از این در مخیله ی تان نمی گنجید.

لکن اگر شما در رویای خود دید که اطلاعات و دانش خود را با مطالعه ی چیزها و یا کتب جدید بهبود می بخشید و یا در حال تحصیل در یک حرفه ی جدید که برایتان از اهمیت والایی برخوردار است هستید، باید بدانید که این رویا بدان معنی است که شما نه تنها دوستان و خانواده ای قابل اعتماد دارید بلکه باید دوستان قابل اعتمادی نیز برای خود بیابید. البته این رویا به شما اطمینان خاطر می دهد که به زودی چنین دوستانی را در واقعیت خواهید یافت.


اگر در رویاهایتان دائما در حال مطالعه باشید و همواره در طلب کسب علم و مهارت های جدید باشید، باید بدانید که در هر کاری که در حال انجامش هستید و یا قصد شروع کردنش را دارید موفق خواهید شد و موفقیت بالایی در زندگیتان به دست خواهید آورد که هرگز فکرش را هم نمی کردید.

مکتب سنتی مشرق زمین در مورد این گونه خواب ها اذعان داشته که اگر شما در خواب دیدید که در حال تحصیل و در طلب کسب علوم و دانش جدید هستید و همواره اطلاعات جدیدی را جست و جو می کنید، هر کاری که انجام دهید به موفقیت ختم خواهد شد و در زندگیتان به فرد برجسته ای تبدیل خواهید گردید و به اصطلاح دست به خاک بزنید طلا می شود.

در واقع دیدن چنین خواب هایی می تواند همانند نوری باشد که شما را به سمت مسیر درست هدایت می کند و اعتماد به نفس لازم جهت شروع یک کسب و کار جدید را در اختیارتان قرار می دهد چرا که مطمئن خواهید بود که موفق می شوید و به مدارج عالی ای دست پیدا می کنید و از این طریق، رویاهایتان جامه ی عمل خواهند پوشید.


و اما اگر در خواب مشاهده نمودید که در حال تحصیل در رشته ی کاریتان هستید و یا اینکه در نظر دارید در رشته ای که به موفقیت در مسیر شغلیتان به شما کمک می کند تحصیل نمایید و یا به طور کلی در تلاشید تا به هر گونه پیشرفتی در مسیر حرفه ای و شغلیتان دست یابید و از ارتقا و پیشرفت در این زمینه لذت می برید و مدام در تکاپو هستید، باید به شما بگویم که تعبیر خواب و رویای منحصر به فردتان این است که شما در ذهن خود احساس می کنید که در وضعیت حاضر به اندازه کافی برای رسیدن به موفقیت تلاش کرده اید و لذا هرگز دست از تلاش نخواهید کشید و مدام به کسب موفقیت های بیشتر در مسیر شغلیتان فکر می کنید و هیچ چیز نمی تواند شما را از رسیدن به بالاترین مدارج کاری مایوس سازد.

اما اگر در خواب و رویایتان مشاهده نمودید که در حال مطالعه ی چیز و یا کتاب جدیدی هستید که هرگز قبلا به مطالعه ی آن نپرداخته و یا هیچ دانش و اطلاعاتی راجع بدان نداشتید و مدام مشتاقید تا چیزهای بیشتری را در رابطه با آن بدانید و در حال جست و جو و کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر هستید، به عنوان مثال در حال آموختن درس های جدیدی هستید که هرگز فکرش را هم نمی کردید بتوانید اطلاعاتی در موردشان داشته باشید، تعبیر خواب شما نشان دهنده ی این امر است که برای شروع راه جدیدتان در زندگی و یا آغاز مسیر شغلی جدید خود باید از یک شخص صالح و یا فردی که در زمینه ی مورد نظر دارای اطلاعات بالا و گاها به خصوصی است که می تواند راه را برایتان هموار نموده و درب های موفقیت را یکی پس از دیگری به رویتان باز نماید برای مشاوره کمک بگیرید و همچنین از طریق افزایش میزان مطالعه و کسب اطلاعات اضافی و دانش بیشتر در آن زمینه ی به خصوص و یا از طریق مشورت با دیگر افراد یعنی خانواده و یا دوستانتان، برای بهبود روند شغلی و یا مسیر زندگیتان تلاش نموده و با اطاعت و تسلیم شدن در برابر این موضوع که همانند تمام انسان های دیگر، شما هم نیاز به کسب دانش جدید دارید خود را برای کسب دانش اضافی و بهره گیری از دانش سایر افراد آماده کنید.

برای مطالعه یک چیز به خصوص و یا فراگیری آن با دل و جانتان و از صمیم قلب به نحوی که با تمام وجودتان عجین گردد و به جزئی از خودتان تبدیل شود، نه تنها به عنوان یک انسان خام، به دنبال نمودن برنامه ریزی ها و دستورالعمل های سایر افراد حاذق و متخصص در آن زمینه نیاز دارید، بلکه در کنار آن باید اطاعت کورکورانه، فروتنی داشتن و تواضع، ناتوانی خود و پذیرش رهبری دیگران را قبول کنید و در عین حال شخصیت ضعیف و شکننده ی خود را کنار بگذارید چرا که برای دستیابی به چیزی جدید باید قاطع و مصمم و سرشار از اعتماد به نفس باشید و در برابر مشکلات و شکست های مسیر سر خم نکنید.

به طور کلی، اگر در رویاهای خود مشاهده نمودید که در حال مطالعه هستید و یا قصد مطالعه کردن دارید باید بدانید که این بدان معنی است که شما آینده ی خوبی خواهید داشت و در آینده به فرد موفقی تبدیل خواهید شد که می توانید به آن افتخار کنید. در واقع با مشاهده چنین چیزی در خواب و دست نکشیدن از آن در واقعیت قطعا در زندگیتان شاهد پیشرفت های بزرگی خواهید بود و زندگی خوبی در انتظارتان خواهد بود.

همواره این نکته را به خاطر داشته باشید که مطالعه ی یک کتاب در رویا و فراگیری چیزهای جدید و منحصر به فرد از آن، نشانه ای برای ادامه ی تحصیل و به کار گیری تمام سعی و کوشش و قوای اراده تان برای موفقیت در عرصه ی تحصیلی و کسب دانش جدید است.

اگر در خواب هایتان خود را در حال تحصیل در مدرسه می بینید و یا مدام به کلاس های درسی می روید، تعبیر خوابتان این است که رضایت و موفقیت بزرگی در انتظار شما خواهد بود و به زودی کامیابی عظیمی نصیب حالتان خواهد شد. علاوه بر این چنین خوابی می تواند دال بر داشتن داستان عاشقانه ای طولانی مدت باشد پس خود را برای ماجراجویی های بزرگ و داستان های جذاب و دل انگیز آماده کنید.

اما اگر در خواب مشاهده نمودید که در حال مطالعه ی یک زبان خارجی جدید هستید و یا به کسب علم و دانش در مورد یک زبان خارجی علاقه مند گردیده اید باید بگویم تعبیر خواب شما این است که با یک مرد مسن که سن و سال زیاد و در عین حال تجربه ی بالایی دارد به توافق خواهید رسید. جالب است. این طور نیست؟

اگر در خواب دیدید که یاد گرفته اید آواز بخوانید و یا در حال آموختن خواندن یک آواز یا آهنگ زیبا هستید، باید به شما بگویم که زیاد نگران نباشید اما غم و سوگواری موقتی را در پیش دارید که به زودی از آن عبور خواهید کرد و مجددا آرامش خود را باز خواهید جست، لکن این در حالی است که اگر در خواب یا رویایتان مشاهده نمودید که در حال کسب دانش لازم برای کار با یک ابزار جدید هستید و یا می خواهید دستورالعمل های لازم برای کار با یک ابزار را فرا گیرید باید بدانید که این بدان معنی است که ارتباط قلبی و روحیتان با یکی از نزدیکانتان به زودی ضعیف خواهد شد و یا شاید برای همیشه او را ترک کنید اما اگر در خوابتان دیدید که در حال آموختن نحوه ی رقصیدن هستید و یا کسی دارد به شما نحوه ی درست رقصیدن را آموزش می دهد، بدانید تعبیر خوابتان نشان می دهد که این یک نشانه ی خوب برای شماست.

اگر در رویای خود مشاهده نمودید که در حال مطالعه نحوه ی صحیح خواندن کلمات و عبارات مختلف هستید و از این کار لذت می برید، باید آگاه باشید که چنین خوابی چشم اندازهای آتی موجود در کسب و کارتان را پیش بینی می کند و در واقع برخی چشم اندازها و اهداف آتی مسیر شغلیتان را به شما نشان می دهد.

پس این گونه خواب ها را نباید دست کم بگیرید. و اما اگر در رویایتان در مورد مطالعه ی هر چیز جدیدی اعم از کتاب باشد یا درس و یا رشته ی جدیدی خواب دیدید باید بدانید که چنین خواب هایی معمولا اغلب اوقات حاوی نشانه های خوبی هستند و می توانند در زندگی چراغ راهتان باشند.

علاوه بر این، چنین رویاهایی می توانند نشان دهنده ی این موضوع باشند که شما خیلی دوست دارید به دانش جدیدی دست پیدا کنید و اطلاعات جدیدی را در مورد موضوع خاصی به دست آورید و یا به تحصیل در رشته ی خاصی بپردازید و در کل به پیشرفت و ارتقا در زمینه تحصیلی علاقه مند هستید و احتمالا باید پس از بیدار شدن از خواب و در دنیای واقعی، به دنبال بهترین راه موجود برای زمان بندی وقت خود باشید و برنامه ها و زمانتان را به گونه ای تنظیم نمایید که بتوانید چنین دانش عظیمی را به دنیای واقعی خود راه داده و در زندگی تان از آن برای دست یافتن به موفقیت استفاده نمایید.

اگر در خواب مشاهده نمودید که احساس می کنید می خواهید چیز جدیدی را مورد مطالعه قرار دهید و به همین منظور از یک موسسه ی آموزشی منحصر به فرد بازدید می کنید، این علامت به شما نشان می دهد که به زودی از تاریکی غفلت و نا آگاهی در خواهید آمد و در زندگی تان به چنان پیشرفتی خواهید رسید که دیگر پول برایتان حرف اول را نخواهد زد و در زندگی ارزشی برایتان نخواهد داشت.

احساساتی که با مشاهده ی رویای تحصیل کردن در خواب به شما دست خواهند داد و می توانند در واقعیت شما را تشویق کنند، به شما انگیزه ی لازم را بدهند و در نهایت چراغ راهتان شوند عبارتند از:

خوشحالی، هوشمندی، بخشش داشتن، غافلگیر شدن، شکر گذار بودن، شگفت زده شدن، کنجکاو بودن، در حال مطالعه بودن، قدرشناس بودن، بلند پرواز بودن، جاه طلب بودن، سپاس گزار بودن، مغرور بودن، با محبت بودن، مراقبت بودن، خندان بودن، آرامش بخش بودن، تحت کنترل بودن، احساس خوبی داشتن، قابل تحسین بودن، خوشحال بودن، لذت بردن از محتوا، شاد بودن، تحت تاثیر قرار گرفتن و علاقه مند بودن به تحصیل.

همچنین بخوانید: فال موفقیت

متن موفقیت در کار و زندگی

انشا در مورد موفقیت

سخنان بزرگان در مورد موفقیت

چگونه زندگی خوبی داشته باشیم؟

برای موفقیت چه باید کرد؟

چگونه یک بیزینس موفق داشته باشیم


☺ تعبیر خواب «موفقیت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «موفقیت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


38 دیدگاه

 1. یه بنده خدا که دچار این مشکل شد……

  سلام
  من کلا از بچگی دارم خواب میبینم کا پلیس هی میخواد منو بگیره و من، تو خواب همچین میدوم.
  بعد الان خواب میبینم که در پاساچ مفید یه نفر دنبالمه با تفنگ اونجا شب بعد رفتم بالا پشت‌بوم اونجا تیر زد بهم و گوش، سوت کشید تعبیرش چیه؟
  ممنون میشم

 2. یه بنده خدا که دچار این مشکل شد

  سلام
  من کلا از بچگی دارم خواب میبینم کا پلیس هی میخواد منو بگیره و من، تو خواب همچین میدوم.
  بعد الان خواب میبینم که در پاساچ مفید یه نفر دنبالمه با تفنگ اونجا شب بعد رفتم بالا پشت‌بوم اونجا تیر زد بهم و گوش، سوت کشید تعبیرش چیه؟

 3. سپهر

  سلام من قراره یک جا به جایی کاری انجام بدم که بشه خیلی خوب هست و مادرم هم توش شریک هست
  اما خیلی ناامید هستم چون درصد شدنش کم هست
  ولی دیشب خواب دیدم که با خوشحالی میرم از مادرم میپرسه که چیشد اونم با شادی میگه درست شد
  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   انشالله که کار شما به خیر انجامد اما دیدن چنین خواب هایی در استانه انجام کاری دارای تعبیر نیست و نشان از ان دارد که شما در ناخوداگاهتان دوست دارید که پایانی خیر داشته باشید که در خواب هم به همین صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی

  سلام مادرم در خواب دیده که من در کنکور موفق شده ام و مادرم از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به دو صورت می تواند باشد، یا اینکه ایشان ارزویی در خواب دیده اند و دارای تعبیر نیست و یا اینکه می تواند در وواقعیت به عینه برای شما پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مــیراغا

  هفت دفعه در خواب دیدم کی به باچاهی رسیده بودم و باچا بودم اګر همی را بریم تعبیر کنی و دیګه. درخواب دیدم قبولی کشور انګلستان دریافت کرده بودم و در برنامه مهاجرت لندن قبول شده بودم تشکر اګر همی را بریم تعبیر کنی سلامت باشی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تکرار خواب ها دارای تعبیر نیست و نشان از ان دارد که در ذهن شما وجود دارند و علت تکرار آن ها ذهن شماست. از این رو می تواند نشانگر این ارزوی باشد که در خواب شما به واقعیت پیوسته است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. هانیه

  سلام من خواب دیدم که موفق شدم و اونقدر موفقیتم بزرگ بود ک تمام شهر جشن برام گرفته بودن من مدام صدا های زیادی می‌شنیدم طوری که داشتم تو خواب خفه میشدم از بس که زیاد بود
  من درحال خوندن بنر موفقیت م بودم ک از خواب بلند شدم
  به نظرتون تعبیرش چیه یکم عجیبه برام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب موفق شدن در خواب می تواند بسته به شرایطی که در زندگی خود دارید معنای متفاوتی داشته باشد اما نشان از پیامی از ناخوداگاه بیننده ی خواب است که در ان رسیدن به موفقیتی ان چنین حسرت است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مصطفی

  سلام
  من 37 سالمه و در شرکت سرمایه گذاری مشغول به کار هستم(آقا)
  دیشب حدودا ساعت های 4 صبح بود که خواب دیدم در مسابقات المپیک در تیم فوتبال کشورم در مقابل یک تیم فوتبال قدرتمند جهانی موفق شدم گل دوم تیم کشورم را به صورت ماهرانه ای وارد دروازه حریف کنم.
  بعد از اون در شهر و کشور عموم مردم کشورم به عنوان یک افتخارآفرین به من نگاه می کردند و تکریم می کردند.

  ؟؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از موفقیتی برای بیننده ی خواب باشد که البته باید تلاش بسیار زیادی در راستای آن کند اما باید بدانید که هیچ امری غیر ممکن نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مارال

  سلام خواب دیدم پسرنامحرمی که اورا میشناسم دراتاق من استراحت میکنه و بعدش من میشینم کنارش و سرشو رو پام میذارم و صورت و گردنشو نوازش میکنم…این چه تعبیری میتونه داشته باشه؟اون اقا دانشجوی پزشکی هستن و مدت کوتاهی برای جلسه مشاوره پیششون رفتم..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است اشاره ای به ناخوداگاه شما باشد که در ان نسبت به ایشان حسی دارید و در این خواب به اینصورت برای شما نمایش داده شده است و این موضوع سبب آن شده است که فکر کنید که ممکن است دارای تعبیر خواب باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مهراد

  سلام خواب دیدم که نتیجه کنکور دخترنوجوانم بسیار عالی امده و رتبه او 313میشود…تعبیراین خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب رتبه خوب کنکور می تواند نشانه ای از ان باشد که اولا شما در ناخوداگاه خود این ارزو را دارید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و از طرف دیگر هم می تواند به معنای ان باشد که ممکن است در واقعیت این موضوع برای ایشان رخ دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. Artemis

  سلام من دو روز پیش نزدیکای ساعت ۹ و نیم خواب دیدم که داخل یه سالن طوالانی و بزرگم که دیوار های اون از الماس و طلا هست انتهای سالن دری هستش که از جنس چوب ولی دستگیره فلزی داره من در رو باز میکنم و وارد میشم یه فرش اونجاس نور کمی از خورشید میتابه به یک چشم بهم زدن ۳ تا مرده روی فرشن خیلی برام اشنا هستن و به همین دلیل میرم کمکشون کنم که یهو یه موجودی شکل شیطان ظاهر میشه چشمای خونی داره با یه لبخند زشت دودی دور اون بود که من با دیدنش حالم بد شد و بدنم درد گرفت تا خواست حرف بزنه از خواب پریدم تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر می گیرد که شما در اینده ممکن است در وضعیتی قرار بگیرید که در ان کسی و یا دشمنی سعی بر دخالت در زندگی شما بکند و این خود برای شما خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید که این موضوع سبب نشود که زرق و برقی شما را فریب دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. بهار

  من آرزوم هست پزشکی قبول بشم دیشب خواب دیدم توی دبیرستانی که درس می خوندم بودم بعد توی راه پله دانش آموزانی که می شناختم که سال قبل پزشکی قبول شدن رودیدم که مرتب همشون گریه می کردن و در راه پله دررفت وامد بودن حتی با یکیشون هم سلام و احوال پرسی کردم وتوخواب هم برام عجیب بود چرا گریه می کنن
  ممنون می شم تعبیرخوابموبگید تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر برگرفته از ذهن شما و ارزوی شماست و به این صورت می تواند تاویل شود که شما با توجه به آن که ارزوی رسیدن به پزشکی دارید ترسی هم از ان در وجودتان هست که در خواب به این صورت مشاهده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. محمد احسان کوهستانی

  سلام های من را پذیرا شوید !
  دیشب ساعت 4صبح درخواب دیدم که کاری ووظیفه ی که من در چستجو آن استم ،موفق شدم وآنرا گرفتم هدف اش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند خبری از اینده برای شما بیاورد که در ان شما ممکن است به عینه همین چیزی را که در خواب دیده اید در واقعیت هم مشاهده کنید و از این رو سعی کنید که از فرصت های پیش رو حداکثر استفاده را بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. شازیه تاجیک

  سلام خواب دیدم ک رشته ام را تغییر دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و نشان از فکرهای درونی و ترس های درونی شماست.
   از بابت آن نگران نباشید و به تلاش خود ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Zahra.mdz

  مادرم دیدن درخواب من کنکورقبول شدم میشه خواهش کنم زودترتعبیرخواب منو بگین من امسال کنکوردارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است.
   یا انکه در واقعیت هم این موضوع برای شما پیش میاید و یا انکه فقط نشان گر ارزوهای مادر شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ….

  سلام
  یکی از دوستانم چند روز قبل خواب دید که رتبه های کنکورمون اومده و رتبه من ۵۵شده
  من امسال کنکوری هستم
  میشه تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای ایشان دارای تعبیر باشد و به این معناست که ایشان خود را همیشه با شما مقایسه می کنند که به هدفی که می خواهند برسند و از این رو این خواب برای شما دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. نگار

  خواب دیدم معلم شدم و دارم ریاضی درس توان رو به بچه ها درس میدم اینقدر خوشحالم که به ارزون رسیدم همه بچه ها میان داخل کلاسم که ازمن معلم اموزش ببینن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و نشان دهنده ای از تجسم ارزوهای شما در ناخوداگاه شماست.
   اما اگر ارزویتان رسیدن به این موضوع است سعی کنید از تلاش برای ان دست نکشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. نیلی امیرصادقی

  سلام
  من خواب دیدم که جایی که خیلی دوست دارم استخدام شم ولی در یک کشور دیگه بود وارد ایران شده . من هم براش وارد شدن خیلییییی تلاش کردن دست به هر کاری که باید و نباید حتی غیر طبیعی مثل انیمیشن ها زدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب ها بسیار معمول است و ناخوداگاه شما برای توجیه رسیدن به ارزوهایتان سعی می کند که در خواب شما ان ها را بسیار در دسترس و آسان نمایش دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. هما

  سلام
  من دیشب خواب دیدم یکی از رقیبای کاریم که باهم مشکل پیدا کردیم یه جای بزرگ برای کار گرفته و پر از مشتری طوری که من حیرت کرده بودم که چجوری اینجا جای بزرگ و شیک رو زده و اینهمه مشتری کجا بوده
  میشه لطفا تعبیرش کنید
  دو شب پیش هم خواب دیدم خودم باردار هستم و شکمم خیلی بزرگ شده طوری که زیر شکمم رو میگرفتم و راه میرفتم ولی نمیدونستم بچه چیه و تعحب کردم چرا الان باردار شدم
  میشه لطفا تعبیرش کنید
  ممنوو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب موفقیت همکارتان اینگونه میشود تعبیر کرد که شما به علت نگرانیتان با ان فرد که نکند از شما پیشی بگیرد این خواب را از ترس دیده اید و تعبیر بد برای شما و او ندارد و خواب دومتان اگر مجرد هستید تعبیر به خوبی ندارد و اگر متاهل هستید نشان بر خبری خوب برای شما است که انتظارش را نداشته اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. .

  سلام پدر بنده خواب دیدن که من معلم بودم و حقوق خوبی دریافت میکردم و علاوه بر این کار یک کار دیگه هم داشتم که باعث شده بود فرد خیلی پولداری بشم و زندگی مرفهی داشته باشم و توی موسسه های خیریه به نیازمندان کمک میکردم و دست به خیر داشتم.
  تعبیر این خواب چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب بر دو وجه است. یا انکه ایشان در ذهن خود این موضوع را پرورش می دهند و ارزوی آن را دارند که در این صورت تعبیر ندارد و یا اینکه در واقعیت برای شما رخ خواهد داد و در هر دو صورت خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. امیرحسین صمدی 1381

  من با یک بازیگر بنام راستین عزیزپور و یکی از بچه فامیل ها بنام میلاد و یک خانم دندانپزشک بنام سیمین عبدی با کمک بانک ملت یک صرافی بنام سیمین افتتاح میکنیم و بعد از یکسال موفقیت های زیادی در زمینه خریدوفروش انواع ارز، سکه و طلا پیدا و نقل و انتقالات پیدا میکنیم و به ثروت هنگفتی پس از موفقیت های دو سال و پنج ماه بدست می آوریم تعبیر خواب چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینگونه رویاها می تواند تلنگری به بیننده ی خواب باشدو معمولا همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید دیدن رویای موفقیت نشان از درون شما دارد ککه میل به این موضوع دارد و از این رو برای شما بسیار خوب است اگر از ان درس بگیرید و در مسیری که شروع کرده اید با قدرت ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید