تعبیر خواب پشت (کمر)

دیدن پشت (کمر) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشت (کمر) در خواب چیست؟

تعبیر خواب پشت کمر

پشت، در خواب فرزند و برادر است و چنان چه بیننده خواب فرزند و برادر نداشته باشد دوست است.

ما طبق معمول به فرزندان خویش دلبستگی امید وارانه ای داریم و چنین می انگاریم که در سنین پیری فرزند پشت و پناه است همین طور برادر که بعد از پدر و مادر به انسان از هر کس دیگر نزدیک تر و به طور طبیعی و غریزی صمیمی تر است.

چنان چه فرزند یا برادر نداشته باشیم روی دوستان خود این طور حساب می کنیم. این باور درست یا نادرست هر چه هست در خواب های ما به صورت پشت ظاهر می شود و شکل می گیرد.

اگر در خواب ببینیم که پشتی سالم و خوش رنگ و عضلانی و بدون لکه و خال و زگیل داریم خواب ما می گوید که به آن سه مورد می توانیم دل خوش و امیدوار باشیم. فرزند و برادر و دوست سالم و خوشبخت و مسروری داریم که برای بیننده خواب نیز می تواند مفید و موثر باشند.

اگر در خواب ببینیم یا حس کنیم که کمر ما زخمی پدید آمده یا پشت ما لاغر و نحیف شده برای یکی از آن سه که گفته شد ملال و اندوهی پیش می آید.


تعبیر خواب مهره های کمر

مهره های ستون فقرات که از ناحیه پشت دیده و احساس می شوند مطلقا فرزندان هستند که قوام ما بر آن ها است و اگر فرزند نداشته باشیم برادر و دوست هستند.

قوت و ضعف مهره های ستون فقرات از ناحیه پشت قوت و ضعف مادی و معنوی فرزندان یا برادران و دوستان است با محاسبه اتکائی که ما بر آن ها داریم و روابط بیننده خواب با ایشان که خواب در این حالات می گوید می توانیم روی آن ها حساب کنیم یا نه و وضع ایشان در آینده چگونه است.

مهره های محکم و برجسته و پر قدرت از قوت فرزندان خبر می دهد یا برادران و دوستان که ما به ایشان نیازمند می شویم.


اگر دیدیدم که باری به دوش می کشیم و پشت ما در اثر فشار و سنگینی بار خسته شده به فرزند یا برادر و دوست خود تحمیل می کنیم و فشاری بیش از حد توانائی بر آن ها وارد می آوریم.

اگر پشت ما زگیل و زخم یا لکه ماه گرفتگی بود و این را در خواب احساس کردیم و دانستیم که چنین چیزی بر پشت ما پیدا شده یکی از آن ها که گفته شد بیمار می شود و اگر حس کردیم که شلاق خورده ایم و اثر شلاق باقی مانده حادثه ای برای آن ها اتفاق می افتد که خوب نیست.


تعبیر خواب های مرتبط با کمر

☺ تعبیر خواب «پشت (کمر)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشت (کمر)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. زهرا

  اگردر خواب ببینیم که یک تکه گوشت اضافه روی کمر در آمده تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این تعبیر است که ممکن است خدای ناکرده برای شما مشکلی ایجاد شود و از این رو حتما صدقه دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. رویا

  سلام،من خواب دیدم با ران مرغ پخته شده کمر شریک احساسیمو از بین شانه ها به کمر را کیسه میکشیدم که در حال انجام این کار بودم که برادرم امد و نشست و با خوش رویی گفت این کیه و من به صورت رسمی معرفیش کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این تعبیر باشد که شما و ایشان در اینده نه چندان دور ممکن است از حقیقتی پرده بر افکنید که برای شما انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مرضیه

  اگردرخواب ببینی روی کمرهمسرت دعا گذاشتن تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید