تعبیر خواب پشت (کمر)

دیدن پشت (کمر) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشت (کمر) در خواب چیست؟

تعبیر خواب پشت کمر

پشت، در خواب فرزند و برادر است و چنان چه بیننده خواب فرزند و برادر نداشته باشد دوست است.

ما طبق معمول به فرزندان خویش دلبستگی امید وارانه ای داریم و چنین می انگاریم که در سنین پیری فرزند پشت و پناه است همین طور برادر که بعد از پدر و مادر به انسان از هر کس دیگر نزدیک تر و به طور طبیعی و غریزی صمیمی تر است.

چنان چه فرزند یا برادر نداشته باشیم روی دوستان خود این طور حساب می کنیم. این باور درست یا نادرست هر چه هست در خواب های ما به صورت پشت ظاهر می شود و شکل می گیرد.

اگر در خواب ببینیم که پشتی سالم و خوش رنگ و عضلانی و بدون لکه و خال و زگیل داریم خواب ما می گوید که به آن سه مورد می توانیم دل خوش و امیدوار باشیم. فرزند و برادر و دوست سالم و خوشبخت و مسروری داریم که برای بیننده خواب نیز می تواند مفید و موثر باشند.

اگر در خواب ببینیم یا حس کنیم که کمر ما زخمی پدید آمده یا پشت ما لاغر و نحیف شده برای یکی از آن سه که گفته شد ملال و اندوهی پیش می آید.


تعبیر خواب مهره های کمر

مهره های ستون فقرات که از ناحیه پشت دیده و احساس می شوند مطلقا فرزندان هستند که قوام ما بر آن ها است و اگر فرزند نداشته باشیم برادر و دوست هستند.

قوت و ضعف مهره های ستون فقرات از ناحیه پشت قوت و ضعف مادی و معنوی فرزندان یا برادران و دوستان است با محاسبه اتکائی که ما بر آن ها داریم و روابط بیننده خواب با ایشان که خواب در این حالات می گوید می توانیم روی آن ها حساب کنیم یا نه و وضع ایشان در آینده چگونه است.

مهره های محکم و برجسته و پر قدرت از قوت فرزندان خبر می دهد یا برادران و دوستان که ما به ایشان نیازمند می شویم.


اگر دیدیدم که باری به دوش می کشیم و پشت ما در اثر فشار و سنگینی بار خسته شده به فرزند یا برادر و دوست خود تحمیل می کنیم و فشاری بیش از حد توانائی بر آن ها وارد می آوریم.

اگر پشت ما زگیل و زخم یا لکه ماه گرفتگی بود و این را در خواب احساس کردیم و دانستیم که چنین چیزی بر پشت ما پیدا شده یکی از آن ها که گفته شد بیمار می شود و اگر حس کردیم که شلاق خورده ایم و اثر شلاق باقی مانده حادثه ای برای آن ها اتفاق می افتد که خوب نیست.


تعبیر خواب های مرتبط با کمر

☺ تعبیر خواب «پشت (کمر)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشت (کمر)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

13 دیدگاه

 1. امید

  سلام اگر در خواب ببینیم که کمر درد خیلی شدید داریم به حدی که غیر قابل تحمل باشد و دکتر گفته مهره ها به شدت تکون خورده تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب درد کمر آمده است که می تواند اشاره ای به فرزند باشد و در این صورت اگر فرزندی دارید که برای ایشان ممکن است مشکلی پیش بیاید و اگر هم نه در اینده ممکن است این خواب تعبیر شود.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. حنا

  من خواب دیدم کمر یکی از اطرافیانم شکسته!! تعببرش چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن پشت امده است که می تواند نشان از مشکلی برای فرزندان ان شخص باشد و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رضایی

  سلام اگر خواب ببینی که روی کمر پدری که فوت کرده خراشی هست تعبیر چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشت انسان آمده است که ممکن است نشان از فرزند باشد و از این رو باید بدانید که می تواند به فرزندان ایشان اشاره کند و باید بسیار از این جهت مراقب باشید.
   حتما صدقده بدهید.
   سربلند و پیرو زباشید

 4. نگار

  سلام من حواب دیدم که کمرم خیلی درد میکنه و میخوان بخاطر یه خطایی منو با کمرم مجازات کنن که به کمرم دست میزنن من به پشت ( به حالت نشسته ) میوفتم زمین و اونا تلاش برای بهبودی کمر من میکنن و کمرم دردش خوب میشه .
  چی میتونه باید تعبیرش ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب کمر در تعابیر خواب ممکن است این خواب به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده به خاطر خطایی ممکن است سرزنش شوید که این خطا به وابستگان شما مربوط است که در تعابیر با فرزند از ان یاد شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. زهرا

  اگردر خواب ببینیم که یک تکه گوشت اضافه روی کمر در آمده تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این تعبیر است که ممکن است خدای ناکرده برای شما مشکلی ایجاد شود و از این رو حتما صدقه دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. رویا

  سلام،من خواب دیدم با ران مرغ پخته شده کمر شریک احساسیمو از بین شانه ها به کمر را کیسه میکشیدم که در حال انجام این کار بودم که برادرم امد و نشست و با خوش رویی گفت این کیه و من به صورت رسمی معرفیش کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این تعبیر باشد که شما و ایشان در اینده نه چندان دور ممکن است از حقیقتی پرده بر افکنید که برای شما انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مرضیه

  اگردرخواب ببینی روی کمرهمسرت دعا گذاشتن تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید