تعبیر خواب زگیل

دیدن زگیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زگیل در خواب چیست؟

زگیل Wart

زگیل همانند تبخال یه مشکل پوستی است که دیدن آن در خواب میتواند تعابیر مختلفی داشته باشد.

 • بسیار در خواب خوب است که به صورت ناگهانی زگیل دیده شده بر بدن محو گردد. این خواب به شما موقعیت‌هایی را نشان می‌دهد که شما می‌توانید بر تمامی مشکلاتتان غلبه کنید. مقاومت شما قطعاً منجر به پیروز شدنتان در زندگی خواهد شد.
 • اگر در خواب دیدید که دیگری زگیل دارد این خواب به شما هشدار می‌دهد که مراقب خود باشید دشمنانتان به شما نزدیک هستند. کندن زگیل نشانه توانایی شما برای غلبه بر حمله‌های دشمنانتان است.
 • زگیل در کتاب تعبیر خواب ونگا سمبل مشکلات و وقایع غیر مترقبه است. اگر در خواب زگیلی بر بدن خود دیدید و آن باعث ترس شما شد در واقعیت نشان دهنده این است که شما باعث رنجیدن دیگران خواهید شد و این بخاطر بد طینتی شماست.

تعبیر خواب دیدن زگیل در بدن

مطیعی تهرانی: پوست بدن باید سالم باشد و اگر چیزی روی پوست ما ظاهر شود نشان عدم سلامت آن نقطه از پوست است. اگر کمر ما زگیل و زخم یا لکه ماه گرفتگی بود و این را در خواب احساس کردیم و دانستیم که چنین چیزی بر پشت ما پیدا شده یکی از آن‌ها که گفته شد بیمار می‌شود

اگر دیدید که بر پهلوی شما چیزی روییده مانند زگیل یا غده احتمالاً صاحب فرزند می‌شوید.

تعبیر خواب زگیل روی دست

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید روی بدنتان زگیل زده است، علامت آن است که به راحتی نمی‌توانید فشارهایی که محیط بر شما وارد می‌آورد، دفع کنید.
 • اگر خواب ببینید زگیل از روی دست شما ناگاه محو می‌گردد، علامت آن است که برای کسب ثروت موانع را از جلوی خود کنار خواهید زد.
 • اگر در خواب روی بدن دیگران زگیل مشاهده کنید، علامت آن است که دشمنان سرسختی در نزدیکی شما کمین کرده‌اند.

تعبیر خواب زگیل روی صورت

مطیعی تهرانی: چنانچه مردی در خواب ببینند پلک چشم او زخم یا زگیلی دارد همسرش بیمار می‌شود یا بین زن و شوهر اختلاف ایجاد می‌گردد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیماری پوستی

☺ تعبیر خواب «زگیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زگیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


32 دیدگاه

 1. ابراهیم

  سلام جناب صداقت عزیز
  من در خوابم دیدم روی مچ دستم یه زیگیل در اومده دو سه باری به راحتی کندمش و همین که در اوج نا باوری دوباره در میومد ، اومدم باز بکنمش که دیدم کنارش یه بزرگتر در اومده و از حراس بیدار شدم
  لطفاً تعبیرو با اندیشه تمام بهم بگید
  زندگیم تو موقعیت حیاطی قرار داره لطفا پاسخ دقیق بدین ممنونم آقا یاسین

 2. Del

  سلام من خاب دیدم روی هرکدوم از دستام ی زگیل درومده که هی از دستم جدا میشه که با ی رگ خونی ک توخاب بعش میگفتم ریشه ی اونه هی جمع میش میچسبید ب دستم تعبیرش چیه

 3. رویا

  من خواب دیدم دوتاضایعه شبیه زگیل پرازاب روی دستم ظاهرشدوبه سرعت بزرگ شده وتبدیل به شیشه های اب شدن وازروی دستم کنده شدن

 4. آرش

  سلام من خواب دیدم روی کمر یکی از دوستام ب تعداد خیلی زیادی ک کل کمرش پر شده بود زگیل وحشتناک زده و من رفتم ک روی کمرش شروع ب دارو زدن کردم البته بگم مدتی هست باهم قطع ارتباط کردیم

 5. عامری

  سلام من خواب دیدم روی دستم یک چیز زگیل مانند دراومده شبیه سوراخ هم بود. خودم فشار. دادم دراومد. که رو دست زیاد. بزرگ نبود اما بعد از دراوردنش بزرگ و ریشه دار بود
  خواهش میکنم تعبیرشو بگید

 6. عامری

  سلام من خواب دیدم روی دستم یک چیز زگیل مانند در اومده که خودم فشار دادم از دستم خارجش کردم و به برادر همسرم نشان دادم که بعد از دراوردنش خیلی بزرگ بود و ریشه داشت تعبیرش چیه؟

 7. عامری

  سلام من خواب دیدم روی دستم یک چیز زگیل مانند در اومده که خودم فشار دادم از دستم خارجش کردم و به برادر همسرم نشان دادم که بعد از دراوردنش خیلی بزرگ بود و ریشه داشت تعبیرش چیه؟

 8. منصور

  من خواب دیدم پشت دست مادرخانمم زگیلهای درشت متعدد و پهن روییده و چند تا از اونها بقدری بزرگ و‌پایه دار شده است ، بطول ۳۰-۴۰ سانتیمتر ، که انکار از پشت دست ایشان دستجات گل روییده و سر زگیلها شبیه گل کلم رنگی هست انگار دسته گلی با ساقه های بلند از دست ایشان روییده و با توجه به اینکه جراح هستم از شون خاستم که با تیغ و بی حسی موضعی این زگیلها رو از پایه قطع کنم
  تعبیرش چیست؟

 9. Reza

  با سلام من خواب دیدیم روی دستم زگیل داشت و خودم کندمش تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب به خیر امده است و می تواند نشان از ان باشد که شما موانعی را برای رسیدن به قدرت و ثروت از پیش رو بر خواهید داشت که بسبیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فاطمه

  با سلام من خواب دیدم چهار زگیل کوچک پشت دست راستم درآمده که فکر از بین بردنشون بودم تعبیر خوابم چی میشه ….با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب زگیل برای این خواب آمده است که نشانگر ان است که شما در اینده کسانی را در زندگی خود ممکن است ببینید که برای شما ممکن است دردسری ایجاد کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. Yalda

  سلام حسته نباشید
  من خواب دیدم که رو صورتم دوتا زیگیل گنده زده که قبلا درمانش کرده بودم ولی یکی از رو لپم و یکی نزدیک گوشم دراومده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در واقعیت این موضوع را در گذشته داشته اید پس این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و فقط اشاره ای از ناخوداگاه شماست که ترس های گذشته را برای شما بازگو میکند.
   پس از بابت این خواب نگران نباید باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. محدثه

  سلام من خواب دیدم روی دستم پراززگیل شده وروی دست راستم یک برگ انجیرسبزبزرگ بود برگ راازروی دستم ک برداشتم دیدم روی دست راستمم هماننددست چپم پراززگیل شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما دشمنانی دارید که به اندازه ی کافی برای دور کردن ان ها از زندگی خود تلاش نمی کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما باعث دردسر نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. زهره

  خواب دیدم روی هر دو دستم دو زگیل یک اندازه در اومده و خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر ممکن است به این معنا باشد که شما کاری انجام دهید که سبب رنجش خاطر دیگران شود و از این رو باید بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. باران

  سلام
  من در خواب دیدم که درون هر دو گوشم چند عدد زگیل زده ممنون میشم تعبیر این خواب را بگویید ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده ی نزدیک چیزی خواهید شنید که سبب ناراحتی شما خواهد شد و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. الی

  سلام من خواب دیدم سرتاسر دستم از آرنج تا مچ پر از زیگیل شده ممنون میشم تعبیرش رو بگین بهم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما ضرری در پیش دارید و حتما صدقه ای در نظر بگیرید تا به خیر رفع شود..
   سربلند و پیروز باشید.

 16. محمد

  سلام من خواب دیدم از پای راستم زگیل دراومده و من یه نخ بستم دورش و چن لحظه بعد زگیل آب شد افتاد ولی از جاش کمی خون اومد ک من پاک کردم با دستمال تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنی باشد که شما در اینده در مسیری اشتباه گام نهید که بعد از سعی در رفع آن کنید و از این رو سعی کنید که در انتخاب های خود بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. m….

  سلام من خواب دیدم خاله ام به من زنگ زد و گفت خودش و یک نفر دیگه که اوهم زن بود زگیل در اوردن و به من میگفت بهش بگم چیکار کنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه برای خالتان نشان بر ضرر و مشکلی است که در پیش خواهد داشت و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب زگیل بر دست دیگری نشان بر خوبی ندارد و بر این معنی است که اگر در خواب دیدید که دیگری زگیل دارد این خواب به شما هشدار می‌دهد که مراقب خود باشید دشمنانتان به شما نزدیک هستند.و در کمین هستند که از شما بهانه ای بگیرند و شما را اذیتت کنند.
  سربلند و پیروز باشید.

 19. یاسین صداقت

  با سلام
  در تعبیر خواب امده است که این خواب برای شما به این صورت خواهد بود که باید بسیار اگاه باشید زیرا که ممکن است برای شما مشکلی در اینده ی نزدیک پیش بیاید که انتظار آن را ندارید و دیدن مادر بزرگتان در این خواب هم به دلیل فوت ایشان است و در خواب شما هم این موضوع نشان داده شده است و هم اینکه ایشان را دوباره به شما نشان داده است و این خواب ممکن است به ایشان ربطی نداشته باشد.
  سربلند و پیروز باشید

 20. مریم

  سلام من خواب دیدم روی پای راستم زگیل دراومده خیلی زیاد در اندازه های مختلف خیلی بدم میاد ازشون و ناراحت هستم از پدر دوستم می خوام که برام دعا بخونه تا برطرف بشن اون هم دعا می خونه میگه خیلی سخت میره تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   زگیل در کتاب تعبیر خواب ونگا سمبل مشکلات و وقایع غیر مترقبه است. اگر در خواب زگیلی بر بدن خود دیدید و آن باعث ترس شما شد در واقعیت نشان دهنده این است که شما باعث رنجیدن دیگران خواهید شدپس مراقب رفتار خود باشید
   به گفته مطیعی تهرانی: پوست بدن باید سالم باشد و اگر چیزی روی پوست ما ظاهر شود نشان عدم سلامت آن نقطه از پوست است.
   و در کا زگیل نشان بر ناتوان بودن در قبال فشار های روزمره است
   سربلند و پیروز باشید

 21. امیرحسین

  من خواب دیدم روی کف دست خانومم یه زگیل سیاه دراومده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زگیل اینگونه است که اگر در خواب دیدید که دیگری زگیل دارد این خواب به شما هشدار می‌دهد که مراقب خود باشید دشمنانتان به شما نزدیک هستند.
   برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید