تعبیر خواب خرچنگ

دیدن خرچنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرچنگ در خواب چیست؟

خرچنگ Crab

خرچنگ در خواب گرفتاری دست و پاگیر است از آن نوع گرفتاری ها که هر طرفش را درست می کنید طرف دیگرش خراب می شود.

ابن سیرین می گوید که خرچنگ در خواب مردی است یا اصولا شخصی است بدگهر و دون همت و کینه توز و همان طور که از شکلش مشهود است چندین دست و پا دارد.

این دست و پای متعدد در خواب های ما بدهکاری خرد خرد است. کشتن خرچنگ در خواب خوب است چون پیروزی بر مشکلات تعبیر می شود. اگر در خواب از خرچنگ نترسید بهتر از این است که بترسید.

اگر در خواب ببینید که گوشت خرچنگ می خورید خوب است چون پول و مالی نصیب شما می شود که متعلق به دشمنی بد خواه است.

☺ تعبیر خواب «خرچنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرچنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. علی موسوی مهربان

  باسلام وادب خدمت آقای صداقت
  خواب دیدم خرچنگ روی دمپایی من هست ولی نترسیدم
  تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از ان باشد که خدای ناکرده ممکن است در اینده نزدیک مشکلی برای شما پیش بیاید اما به راحتی ان را حل کنید که این موضوع خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 2. Ashkan

  سلام من دو ماهه پدرم فوت کرده دیشب شوهر عمم خواب دیده پدرم توبستر بیماری بوده که من ۶ تا خرچنگ رنگارنگ بیشتر قرمز انداختم روی پدرم بعد با ترس از خواب پریده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب خرچنگ ممکن است این خواب برای شما به این صورت تعبیر گردد که نشانه ای از ان است که در اینده کاری انجام ندهید که سبب اذیت برای ان مرحوم شود و از این رو حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Ashkan

  خیلی عالی

 4. خانم مردانی

  سلام
  دیشب من خواب دیدم ک توی خون مون یدونه خرچنگ اومده من همش میترسم میرم اینور اونور بازم خرچنگ
  میاد بعد مامانم اینا پیشم بودم اصلا نمی‌ترسن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرخواب خرچنگ در خانه ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است شخصی بد خواه را در نزد خود ببینید که خیر نیست و باید بسیار در روابط خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. علیرضا

  خب سلام من خواب دیدم که یک درخت انار پر بار میخوان به ما بدن اما یه خرچنگ و یه خورباغه ماین جلومون و من پامو میزارم رو خرچنگ و غورباغه رو کاری نداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن خرچنگ به خیر امده است و از این رو ممکن است این خواب برای شما تعبیری خیر داشته باشد که باید بدانید که نشان از ان باشد که برای رسیدن به خیری باید دشمنی را از سر راه خود بر دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. پری

  با سلام و ممنون از شما
  من دیشب خواب دیدم ک خونه پدرشوهرم تو اتاق همسرم خوابیدیم ک احساس کردم ی خرچنگ سیاه رو پام هستش ک من بعد متوجه شدنم عکس العملم یادم نیست ک ترسیدم یا نه اما پدرشوهرم اومد اون و ازم جدا کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خرچنگ امده است که به نشان از گرفتاری است که هر طرفش را درست میکنی طرف دیگرش خراب میشود و اینکه به معنی بدهکاری های خرد خرد هم تعبیر شده است و کشتن ان در خواب بهتر است و اینکه شما پدر همسرتان شما را نجات داده است به معنی خیر است و اینکه ایشان حمایتگر شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. mahtab

  دوستم ظهر خاب عجیبی برام دیدهظهر 16ماه رمضون،
  خواب دیدا ک یجایی هستیم مث ییلاق اینا شمال یعنی بعد تو برا خودت قبر درست کرده بودی ک قبرت بلند بالا بود و اسم و فامیلتم روش بود و اطراف این قبرت بصورت دایره ای نرده بود و از این نرده ها گلای زرد اویزون بود سقفشم گلای بنفش بعد جالبتر اینکه توهم هر روز میومدی ب اون گلا آب میدادی منم گفتم عااااا چ گلای خوشگلی چه سلیقه ای.ولی ی جورایی توهم با عصبانیت و حرص ب گلا آب میدادی و با خودت بود نمیدونم یا با یکی دیگ صحبت میکردی انگاری با یکی بحث داشتی درست یادم نیتاماااااام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان از حال درونی و روانی شماست و این که شما در محیط زیبایی زندگی میکنید و از لحاض روانی از مکانتان راضی هستسد و کاستی کمتر احساس میکنید اما درون نا ارامی دارید و خودتان برای خودتان به بهانه های الکی جنگ اعصاب درست میکنید و روانتان را نا ارام میکنید . این خواب نماد از ارامش محیط است که شما ان را به هم میریزید پس سعی کنید با ارامش بیشتری روز های بهتری را بسازید و پیش ببرید .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. Mehr

  سلام خسته نباشيد
  خواب ديدم رفتم جايی مثل ساحل که قشنگ بود بعد یه پسر نوجوانی نشسته کنار رودخونه تا منو میبینه به حالت اینکه بخواد اذیتم کنه سمتم یه چیز پرت میکنه که میره تو بلوزم من نگاه میکنم میبینم یه خرچنگ خیلی کوچولو سیاه رنگ,منو با چنگالاش نیشکون میگیره من جیغ میزنم اونو از خودم جدا میکنم پرت میکنم میدوام, همینجور که میدوام و دور میشم از پسر اون همچنان خرچنگای کوچولو به سمتم پرت میکنه و میخورن به من و من جدا میکنم پرت میکنم
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خرچنگ نشان از این است که برای شما گرفتاری های کوچک و دست وپا گیر کننده می افتد که شما را درگیر خود خواهد کرد و اینکه فرار کردن و ترسیدن در خواب از خرچنگ خوب نیست و اینکه آن را پرت کرده اید یعنی شما آنها را دفع خواهید کرد و تلاش برای بهبود اوضاع خود دارید که شما را اذیت می‌کند و از اوضاعتان راضی نیستید. در تعابیر دیگر خرچنگ نشان بر مردی دون صفت است. که به روش دوستی به شما نزدیک می‌شود ولی نیت خیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. ملیحه

  سلام آقای صداقت,سلامت باشید
  من دیشب اوایل خوابم,خواب خرچنگ دیدم از نوع دراز به رنگ.مابل به قرمز که میخواست منو گاز بگیره و انگار داشتم فرار میکردم که از خواب پریدم(جایی خوندم که منظور سردرگمی وشک و تردید است و باید به خود و توانایی ها اعتماد کرد )
  شما بفرمائید
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خرچنگ در خواب به معنای گرفتاری دست و پاگیر و همچون خرچنگ است که وقتی شما را گرفتار کند سخت از ان رها میشوید و اینکه از ان ها فرار کرده اید به معنای نیکی است و باید مسر زندگیتان را به همین شکل ادامه دهید و بدایند که در خواب شما الگوی دیگری ه ماست و ان این است که شما توانسته اید تا حدودی بر این مشکلات فایق ایید زیرا خرچنگ فقط زمانی قرمز است که پخته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

   • ملیحه

    ااهی شکر, ممنونم,شاید گرفتاری شوهر سابق باشد از او فاصله گرفته ام اما همچنان به طریقی میخواهد حرفی,بزند, او را بلاک کرده ام

 10. Fateme

  من خواب دیدم یه قورباغه سر راهم بود و ازش میخواستم دهانشو باز کنه که یهو پرید روی دستمو تبدیل به خرچنگ شد و گازم گرفت

نظر خود را بیان کنید