تعبیر خواب چاپ

دیدن چاپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چاپ در خواب چیست؟

تعبیر چاپ

اگر در خواب چاپ خانه ای بزرگ مشاهده کردید در جریان حادثه ای مهم قرار می گیرید که بسیاری مردم دیگر در آن شریک هستند.

چنانچه در خواب دیدید که خودتان شخصا چیزی چاپ می کنید عمل شما چنان است که در بیداری بر آشنائی با شخصیتی مهم اقدام می کنید و پیش قدم می شوید و او کسی است که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.

حال اگر دیدید در یک چاپ خانه هستید و کسی دیگر پشت ماشین قرار دارد و چیزی چاپ می کند خبری مهم به گوش شما می رسد یا شاهد واقعه ای مهم قرار می گیرید.

اگر کسی یک بسته کاغذ چاپ شده به دست شما سپرد -مثل کارت ویزیت، فاکتور و یادداشت- در بیداری پولی به شما می رسد.

چنان چه در خواب ببینید چیزهای منکر چاپ می کنید -در خواب پول نیز از منکرات و مکروهات است- مثل اسکناس، ورق بازی و عکس های زشت و صور قبیحه خواب شما می گوید میل به انجام گناه در شما زیاد است و باعث انتشار یک فکر غلط یا شیوع یک گناه بزرگ می شوید.

حال اگر ببینید کتب خوب مثل قرآن، نهج البلاغه یا عکس انبیا و مقدسان را چاپ می کنید خواب شما می گوید میل به تزکیه و تبری در شما زیاد است.

اگر دیدید عکسی را چاپ می کنید، چنان چه عکسی که چاپ می کنید چهره آشنا باشد با دوستی که مدت ها است او را ندیده اید ملاقات خواهید داشت.

اگر سفر کرده ای دارید او از سفر باز می گردد و چنان چه قیافه ای نا آشنا داشته باشد از جانب شخصی بزرگ احضار می شوید یا کاری به شما محول می گردد.

☺ تعبیر خواب «چاپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. سارا رضایی

  با سلام
  مادرم خواب دیده است کسی کتابی چاپ کرده است که کتابش بسیار بزرگ و به رنگ سرخ پر رنگ هست و ان شخص نیز بسیار خوشحالی میکنید
  تعبیرش چه میباشد ؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای این خواب در تعابیر امده است که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده به اگاهیتان چیزی اضافه شود که بسیار برای شما خیر است و از این رو خوابی بسیار خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. طاهره

  سلام
  خواب دیدم کتابی رو که من نوشتم شخصی دیگر برایم چاپ کرده است و آنرا در دست همگی میبینم.
  در واقعیت هم من کتابی نوشتم که تا هنوز آنرا چاپ نکرده ام.در خواب هم از همین موضوع تعجب کردم که کتاب تنها یک نسخه دارد و انهم پیش خودم هست.
  چگونه کس دیگر آنرا برایم چاپ کرده است.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و فقط چون این حس را داشته اید به این صورت خوابی دیده اید و اما اگر هم دارای تعبیر باشد خیر است و از جانب آن نگران نباشید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. ناهید

  خواب دیدم دختر عموم کتابی چاپ کرده همه ازش تقدیر و تشکر میکنن، همه رو هم دعوت کرده به جز من؟ تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب چاپ کردن به خیر امده است و اینکه شما را دعوت نکرده اند ممکن است به معنای آن باشد که به شما خیری نرسد از چیزی که برای دیگران خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  سلام.من خواب دیدم در حالی که دارم یک ساختمان میسازم. عکس عشق سابقم رو بر روی یک تقویم چاپ کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب های عشق سابق معمولا تعبیر ندارد و در این خواب هم ممکن است به این صورت باشد و بدانید که در خواب ساختن چیزی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. عالیه

  من خواب دیدم کتابم چاپ میشه
  و خیلی خوشحالم به مامانم خبر میدم و ..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و نشان از خبری خوش در اینده می تواند باشد که به دست شما خواهد رسید که نتیجه ی تلاش خودتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. رها

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم که می خواستم عکس سه در چهار خودم رو چاپ کنم. اما فقط یک برگه کاغذ چاپ وجود داشت و پشت کاغذ هم نوشته شده بود. به عکاسه گفتم کاغذ رو عوض کن گفتمش فقط همین کاغذ رو دارم. با خودم گفتم اون موقع پشت عکس چرت و پرت نوشته میشه چطور پشت نویسی کنم عکس رو؟اما چون همون موقع یه مشتری دیگه هم اومد از ترس اینکه کاغذ نمونه و عجله هم داشتم، گفتم چاپ کن . در واقع عکس خوب بود (توی همین سن خودم بود) اما کاغذ پشتش خراب بود
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما کاری در دست انجام دارید و منتظر جواب آن هستید و خطوط نشانه نامه نگاری در انجام کار شماست که به خیر انجام می‌شود. وچنانچه در خواب دیدید که خودتان شخصا چیزی چاپ می کنید عمل شما چنان است که در بیداری بر آشنائی با شخصیتی مهم اقدام می کنید و پیش قدم می شوید و او کسی است که می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید