تعبیر خواب فنر

دیدن فنر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فنر در خواب چیست؟

تعبیر فنر

فنر را در خواب نمی بینیم مگر در رابطه با یک ماشین یا دستگاه یا ساعت و هر چیز دیگری که فنر در آن نقشی ایفا می کند و وظیفه ای بر عهده دارد.

اگر در خواب ببینیم که حلقه ای از فنر ساعت داریم که ندانیم ساعت آن کجاست و چه شده خواب ما می گوید انرژی و توان و تدبیر کار را داریم ولی زمینه مساعد به دست نمی آوریم که خود را نشان بدهیم ولی اگر ساعتی داشته باشیم که فنر نداشته باشد نشان آن است که در امری به سبب بی تدبیری و عدم توانایی در می مانیم.

اگر در خواب ببینیم که اتومبیل ما فنرهای نو و محکم دارد در کار خویش استحکام و قدرت پیدا می کنیم و از همگان پیشی می گیریم ولی اگر اتومبیل ما فنر شکسته و ضعیفی داشته باشد خواب می گوید که در کار در می مانیم و توان و قدرت همدوشی و برابری را از دست می دهیم.

☺ تعبیر خواب «فنر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فنر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. نازی

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم یه چیزی توپاشنه ی پام رفته اولش فکرکردم خاری چیزی باشه یکمش رودراوردم اماهنوزیه چیزی توپاشنه ی پام حس میکردم بابام اصرارداشت خودش درش بیاره وشروع کردبه دراوردنش یه فنربودکه طولش نزدیک ۱۷سانت بود میشه تعبیرش روبگید؟*

 2. نازی

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم یه چیزی توپاشنه ی پام رفته اولش فکرکردم خاری چیزی باشه یکمش رودراوردم اماهنوزیه چیزی توپاشنه ی پام حس میکردم بابام اصرارداشت خودش درش بیاره وشروع کردبه دراوردنش یهذغنربودکه طولش نزدیک ۱۷سانت بود میشه تعبیرش روبگید؟

 3. یاس

  سلام، خواب دیدم تو چشمم فنری به اندازه فنر ماشین های اسباب بازی بچه ها هست متوجه اون نشدم یه روز تو آینه دیدم که در سفیدی چشمم فرو رفته بود با دست اون رو درآوردم هیچ زخم یا خونی نیومد چشمم اذیت نشد میخاستم تعبیرش رو بدونم؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که در اینده ممکن است چیزهایی بینید که باید بر اساس ان ها تصمیمی بگیرید ولی باید این موضوع را هم بدانید که در فهم و تحلیل موضوعات سادگی را مد نظر بگیرید که انشالله برای شما خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید