تعبیر خواب ساعت

دیدن ساعت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ساعت در خواب چیست؟

ساعت clock-hours

در رویاهای ما ساعت دوستی است صدیق که دروغ نمی گوید ولی ممکن است اشتباه کند.

اگر در خواب دیدید که ساعت همیشگی خویش را به مچ دست بسته اید یا در جیب دارید خواب شما می گوید در کارهایتان دقت عمل نداشته و روی سهل انگاری و اهمال فرصت هائی را از دست می دهید.

اگر در خواب دیدید که کسی ساعتی به شما داد یا ساعتی خریدید نشان آن است که با دوست خوبی آشنا می شوید که راهنمای شما خواهد شد و تذکر های مفید می دهد و اشتباهات شما را متذکر می شود.

خانم ایتانوس می گفت: ساعت برای جوان و نوجوان پدر و مادر است که دائم تذکر می دهند و می گویند این کار را بکن و این کار را نکن. کجا بودی؟ و کجا می خواهی بروی؟و باز خواست می کنند که چرا دیرآمدی یا وقت کار و مدرسه گذشته است.

برای زن جوان مادر شوهری است دل سوز و مهربان که بر مبنای دل سوزی و علاقه مندی ایراد می گیرد و تذکر می دهد، برای مردان جوان کار فرمای سخت گیر و علاقه مند به نظم و ترتیب در کار است و برای مرد احساس مسئولیت نسبت به شخص خودش و جامعه و خانواده.

به هر حال ساعت هشداری است به بیننده خواب درباره نقشی که در جامعه و وظیفه ای که از جهت شخص خویش دارد.

اگر بیننده خواب ساعت بزرگی مانندساعت برج لندن ببیند خواب او خبر می دهد که در تشکیلات عظیمی به خدمت گرفته می شود یا وظیفه ای بسیار بزرگ به عهده او محول خواهند کرد.

اگر دیدید که ساعت کار نمی کند و خراب است نقصی در کار خودتان هست و در جائی اهمال کرده و قصور کرده اید.

اگر دیدید صفحه ساعت شما سیاه است و هیچ رقمی بر آن دیده نمی شود با مسئله ای بغرنج روبه رو خواهید شد که قادر به حل آن نیستید.

اگر دیدید ساعتی را خودتان خراب کردید و نتوانستید دوباره آن را به کار بیندازید دوست خوبی را از خود می رنجانید و موجب قطع رابطه صمیمانه ای می شوید.

اگر دیدید ساعت متعلق به دیگری را برداشته اید به کسی خیانت می کنید و اگر دیدید کسی ساعت شما را برداشته و باز پس نمی دهد حقی از شما ضایع می گردد.

☺ تعبیر خواب «ساعت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ساعت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. Mogtaba

  سلام
  خواب دیدم که دایی محمودم که فوت شده دو ساعت به مچهایش بود من هردو را گرفتم و یکی از آنها را به دستم کردم
  صفحه ی بزرک و آبی رنگی داشت و بندش فلزی بود چند کلید هم روی صفحه داشت مثل اینکه رادیو بود
  دایی ام گفت که جنسش سوییسی است
  ازش قیمت را پرسیدم ولی جوابی نداد
  و با تمایل به من داد
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گرفتن ساعت از دیگری به این صورت امده است که ممکن است از طرف ایشان برای شما دوستی ایجاد شود که خیر است و صادق است و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مارال

  سلام من امروز صبح خواب پدرم را که دوماه پیش فوت شده دیدم خواب خوبی بود پدرم با ما می‌گفت و میخندید با مادرم صحبت میکرد و چیزی می‌خورد البته پدرم را که مریض بود در بیمارستان آورده بودیم خونه تا بهتر بشه که بفرستیم ی شهر دیگه تا ی مدت آنجا زندگی کنه و اگه دوست داشتن کلا منزلشون بره اونجا و در خواب دیدم بابام خیلی سر حال و خوب بود و بر خلاف واقعیت که خیلی نحیف و بیمار بود در خوابم سرحال و خوب بود بد در میان خوابم گاهی یک ماشین به شکل یک مینی بوس می‌دیدم که در کوچه ایستاده یا رد میشه بالای سقفش کلا به شکل یک ساعت بزرگ بود که هم عدد داشت هم عقربه ولی یادم نیست که حرکت میکرد یا نه و روی چه عددی بود ..ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شادی میت به خیر امده است و ممکن است این خواب برای شما بسیار خیر باشد و از طرفی باید بدانید که در تعبیر خواب دیدن ساعت بزرگ امده است که وظیفه ای به شما سپرده شده است و ممکن است خیراتی باشد که برای ایشان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Amen

  خوب هستيد؟ دختر مجرد وسي ساله اي هستم،براي تعبيرخوابم شب گذشته خواب ديدم يك اينه و شانه سفيد در وسايلم دارم ، وديشب خواب ديدم يك ساعت مچي مردانه و يك ساعت مچي زنانه نقراي جفت در كيف دارم ونميدانستم متعلق به چه كسي است؟چون روز شب بزرگي است احساس كردم تعبيري دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر شانه مردی عادل است و تعبیر اینه دوست بی ریا و شریک زندگی.
   و اما تعبیر خواب ساعت نشان از دوستی دقیق منظم و صادق که اشتباه هم مرتکب می‌شود می‌دهد و اینکه یک جفت ساعت دیده اید باز هم نشان از دوستی که به مانند ساعت دقیق و منظم است و یا شرکی به همچین خصوصیاتی می‌دهد که جفتی منظم و صادق برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Sajjad

  تعبیر خواب خرابی پین ساعت مچی

 5. منذر

  سلام من خواب دیدم‌ که کلی ساعت مچی نو تو خیابون پیدا کردم تعبیرش را میخواستم ببینم چیست ؟؟؟؟

 6. زینب

  خواب دیدم که یه النگو خیلی قشنگ وشیک دردست دارم بعد الین النگو به ساعت قشنگ نگین دار تبدیل شد خواستم تعبیر خوابم رو بدونم

 7. مهین

  خواب دیدم در خانه ای پدر شوهرم و مهیمانی هم هستند
  من هم ساعتی مردان در دست داشته و روی میز پیشه مهمان گذشته و به پدر شوهرم گفتم که من باید برام کار دارم
  ایشان هم یک ناخون گیر دستم داد و گفت ناخونت کوتا کن
  و لازم نیست من از مهمانها خدا خافطی کنم ایشان به مهمانان خواهد گفت من کار داشتم و رفتم

 8. زهرا

  سلام ديشبءخواب ديدم از زير فرش يه خونه كه به نظر ميومد مال خودم يه ساعت مچي پيدا كردم اما بند نداشت رنكش هم مشكي بود و يه مارمولك هم زير فرش بود كشتمش اما يكي ديكش فرار كرد

 9. Mahdi

  تعبير خواب ساعت كه پيدا كرده بودم و كاملا سالم بود ممنون ميشم

 10. سمیه

  من خواب دیدیم یه زن که همراهش یه پسر می باشد که از شهر دیگر امدن یه ساعت مچی سفید خوشکل که زنجیر اویز هم داشت به من هدیه دادن ومن خیلی خوشحال شدم میخواستم تعبیرشو بدونم؟

  • مریم

   سلام خواب دیدم روی زمین تعدادی صفحه ساعت مچی هست با رنگ های مختلف.و ساع ها بند ندارند
   چندتا برمیدارم تو جیبم میزارم و میگم که میرم بند میزارم و بچه هام استفاده کنند.تعبیرش میخواستم.

 11. سمیه

  دوستم دوتا ساعت مچی ب دستش بسته بود میخواستم تعبیرشو بدونم

 12. محدثه

  با سلام…..من خواب دیدم یه دوست به من دو ساعت مچی طلا داد که یکی از ساعت ها عقربه ثانیه شمارش زودتر حرکت میکند و ساعت دیگرعقربه ثانیه شمارش معمولی حرکت میکند.تعبیر چیست؟
  ممنون

نظر خود را بیان کنید