تعبیر خواب قوز

دیدن قوز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قوز در خواب چیست؟

تعبیر قوز

اگر در خواب ببینید که قوز درآورده اید نباید زیاد نگران و متحوش باشید.

قوز داشتن در خواب قابل تفسیر است و یک تعبیر خاص و معین ندارد.

اگر در خواب ببینید که در پشت خود قوز در آورده اید و این قوز سنگینی ندارد و خودتان از داشتن آن ناراحت نیستید مالی اندوخته به شما می رسد که زیاد است.

ولی اگر قوز سنگینی بکند و شما از داشتن آن ناراحت باشید غم و اندوه است؛ غمی است که شما را می آزارد و بر دوشتان سنگینی می کند.

اگر قوز داشته باشید و در خواب از داشتن آن احساس شرمندگی بکنید گناهی مرتکب می شوید که سر زبان ها می افتید و به همان علت درباره شما حرف می زنند و حتی مورد سئوال و مواخذه قرار می گیرید.

اگر در خواب ببینید که قوز دارید و آن را پنهان می کنید در خفا گناهی مرتکب می شوید.

اگر در خواب ببینید که قوز دارید و قوز شما از لباس بیرون افتاده به طوری که دیده می شود در حق شما سخن چینی می کنند و فتنه می انگیزند و به شما تهمت می زنند.

اگر در خواب ببینید که روی سینه شما بود از جانب همسرتان یا فرزندتان غمین می شوید. اگر فرزند ندارید همسرتان شما را می آزارد و اگر فرزند بزرگ دارید او دردسر ایجاد می کند.

☺ تعبیر خواب «قوز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قوز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. حسین

  مطالب عالی است
  ممنون از شما

 2. Nahal

  من خواب دیدم خواهر کوچکترم قوز دارد و هیچ حالتی نداشت و کنار یک درخت افتاده راه می‌رفت تعبیرش چیه؟

 3. شریفی

  سلام خواب دیدم دختری گوش پشت دارم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشانی از حجم ترس و ناراحتی در ذهن شما باشد که باید ان را کنترل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سعید

  سلام من درخواب دیدم دستانم را روب جلو کش میدم از ناحیه پشت کمر قوز درمی آورم و وقتی دستانم را جمع میکنم دیگر قوزی نیس تعبیر آن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب قوز درآوردن ممکن است به این تعبیر باشد که شما در زندگی خود ممکن است از انجام کاری استرس داشته باشید و از این رو هروقت آن را انجام دهید این برای شما پیش اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. شاپرک

  سلام،
  دوبار خواب دیدم یک آدم ناشناس پشت گردنش و کتفش قوز بزرگی داره. دفعه اول نزدیکش نشدمو فرار کردم. در خواب دوم هم با خالم بودم و فرد قوزی دیدیم و به هم گفتیم وایییی اخی بنده خدا سخته. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی کسی که به شما نزدیک خواهد شد باید حواس خود را بیشتر جمع کنید زیرا ممکن است ان فرد انسانی خیر نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فاطمه

  با درود فراوان
  من خودم قوزه دارم امشب در خوابم دختر بچه ای که همانند من پشتش برجسته بود رادیدم که در حال دویدن است درآن لحظه بیاد قوز خودم افتادم وازاینکه پشت من هم به این شکل حتما نمایان است خجالت کشیدم تعبیر این خواب چیست.باسپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به آن که این موضوع در واقعیت هم برای شما عینی است این خواب تعبیری ندارد و فقط اشاره ای به افکار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 7. دیلا

  تعبیرخواب قوز خواب دیدم بردارم که فوت کرده قوز در پشتش در آورده تعبیریش چیه البته در خواب پشتش بهم بود

  • یاسین صداقت

   باسلام
   اگر ایشان در خواب از این قوز به شکلی متساصل و ناراحت بودند خوابی خیر نیست و باید برای ایشان خیرات دهید تا اگر غم و اندوهی بر ایشان هست رفع شود.
   ولی اگر قوز برای ایشان مشکلی ایجاد نمی کرده است از اعمال ماتاخر ایشان که در دنیا انجام داده اند خیری به ایشان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید