تعبیر خواب قوز

دیدن قوز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قوز در خواب چیست؟

تعبیر قوز

اگر در خواب ببینید که قوز درآورده اید نباید زیاد نگران و متحوش باشید.

قوز داشتن در خواب قابل تفسیر است و یک تعبیر خاص و معین ندارد.

اگر در خواب ببینید که در پشت خود قوز در آورده اید و این قوز سنگینی ندارد و خودتان از داشتن آن ناراحت نیستید مالی اندوخته به شما می رسد که زیاد است.

ولی اگر قوز سنگینی بکند و شما از داشتن آن ناراحت باشید غم و اندوه است؛ غمی است که شما را می آزارد و بر دوشتان سنگینی می کند.

اگر قوز داشته باشید و در خواب از داشتن آن احساس شرمندگی بکنید گناهی مرتکب می شوید که سر زبان ها می افتید و به همان علت درباره شما حرف می زنند و حتی مورد سئوال و مواخذه قرار می گیرید.

اگر در خواب ببینید که قوز دارید و آن را پنهان می کنید در خفا گناهی مرتکب می شوید.

اگر در خواب ببینید که قوز دارید و قوز شما از لباس بیرون افتاده به طوری که دیده می شود در حق شما سخن چینی می کنند و فتنه می انگیزند و به شما تهمت می زنند.

اگر در خواب ببینید که روی سینه شما بود از جانب همسرتان یا فرزندتان غمین می شوید. اگر فرزند ندارید همسرتان شما را می آزارد و اگر فرزند بزرگ دارید او دردسر ایجاد می کند.

تعبیر خواب «قوز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قوز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. دیلا در 1399/01/21در10:43 ب.ظ

  تعبیرخواب قوز خواب دیدم بردارم که فوت کرده قوز در پشتش در آورده تعبیریش چیه البته در خواب پشتش بهم بود

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در11:15 ق.ظ

   باسلام
   اگر ایشان در خواب از این قوز به شکلی متساصل و ناراحت بودند خوابی خیر نیست و باید برای ایشان خیرات دهید تا اگر غم و اندوهی بر ایشان هست رفع شود.
   ولی اگر قوز برای ایشان مشکلی ایجاد نمی کرده است از اعمال ماتاخر ایشان که در دنیا انجام داده اند خیری به ایشان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید