تعبیر خواب قیر

دیدن قیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قیر در خواب چیست؟

تعبیر قیر

قیر در خواب نشان روزی است ولی قیر اگر انباشته باشد یا گسترده فرق می کند.

در زمان حال از قیر برای آسفالت جاده ها و خیابان ها و اندود بام ها استفاده می کنند و این در گذشته معمول نبوده لذا تعبیری که امروز برای قیر هست با تعبیر معبران کهن فرق می کند.

داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است؛ حرمت و احترام است.

چنانچه در خواب ببینید بشکه بزرگی دارید که انباشته از قیر است و سیاهی آن دیده می شود مورد احترام مردم قرار خواهید گرفت.

دیدن تعداد زیادی بشکه قیر، مالی است فراوان و خواسته ای است سنگین ولی قیر گسترده مثل قیری که برای گرفتن سوراخ های بام و قایق ها یا آسفالت یا اندود بام ها به کار می رود گرفتاری است و دست و پاگیری به خصوص اگر پایتان به آن آلوده شود.

تعبیر خواب «قیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. مجید در 1399/01/31در8:11 ب.ظ

  سلام خواب دیدم از سقف خانه آب چکه میکرد به پشت بام خانه رفتم و بشکه قیر داغ رو روی پشت بام ریختم و با پارو پهن کردم و مشغول تعمیر و بازسازی پشت بام خانه هستم. ولی پایم به قیر آلوده نشد و خودم هم آسیبی ندیدم . میخاسم بدونم تعبیرش چیه ؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/02در9:56 ق.ظ

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید این خواب تعبیری خیر دارد و به این معنا میتواند باشد که شما در مسیر اینده ی تان پیشرفتی در راه دارید که این خود تعبیر خواب پشت بام است و دیدن اینکه با قیر ان را اصلاح کرده اید هم نشان از مشکلاتی است که در مسیر زندگی هر شخصی هست و شما بدون انکه بدان درگیر شوید از ان رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 2. OROD در 1399/01/09در12:49 ب.ظ

  خواب دیدم سد بزرگی که پشت اون دریاچه ای از قیرسیاه قرار دارد رو دارم وبقدری قیرزیاداست که چندردیف از بلوکهای لبه سد رو برمیدارم تا قیر ازلبه سد روان شده وبه پایین میریزد به طوری که آبشاری ازقیر درست میشود ومن به راحتی روی اون آبشارقیرسفت شده راه میروم وپایین می آیم،تعبیراین خواب چیست؟این رو هم اضاف کنم که ازهمسرم یک ساله جداشدم و به شدت درگیر طلاق ومهریه ونفقه ومسایل مالی هستم

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:34 ق.ظ

   با سلام
   داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است؛ حرمت و احترام است.
   این به این معنا برای شما میتواند باشد که با وجود اینکه در حال انجام کاری هستید که خداوند برای هیچ بنده اش ان را نمیخواهد اما شما کسیی هستید که مورد احترام قرار خواهید گرفتو ممکن است به امور مالی این موضوع مربوط نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید