تعبیر خواب قیر

دیدن قیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قیر در خواب چیست؟

تعبیر قیر

قیر در خواب نشان روزی است ولی قیر اگر انباشته باشد یا گسترده فرق می کند.

در زمان حال از قیر برای آسفالت جاده ها و خیابان ها و اندود بام ها استفاده می کنند و این در گذشته معمول نبوده لذا تعبیری که امروز برای قیر هست با تعبیر معبران کهن فرق می کند.

داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است؛ حرمت و احترام است.

چنانچه در خواب ببینید بشکه بزرگی دارید که انباشته از قیر است و سیاهی آن دیده می شود مورد احترام مردم قرار خواهید گرفت.

دیدن تعداد زیادی بشکه قیر، مالی است فراوان و خواسته ای است سنگین ولی قیر گسترده مثل قیری که برای گرفتن سوراخ های بام و قایق ها یا آسفالت یا اندود بام ها به کار می رود گرفتاری است و دست و پاگیری به خصوص اگر پایتان به آن آلوده شود.

☺ تعبیر خواب «قیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


29 دیدگاه

 1. جواد امیدی

  سلام خواب دیدم عده ای زیاد در حال حمام در قیر داغ هستند و می‌گفتند برای پوست مفید است اما من جرات نمیکردم وارد شوم بعد آن قیر وارد زمین های کشاورزی ما شد و آن را غیر قابل استفاده کرد تعبیر آن چیست

 2. _

  سلام دختر عموم خواب دید بابای من تو خواب قیر داغ ریخته میشه روی پاهاش و از زانو به پایین پاهای بابام ذوب میشه و بابام کلی ناله می‌کنه تعبیرش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب قیر این خواب هم می تواند برای شما خیر نباشد و هم این که برای شما خیری را نمایش دهد و از این رو هردو صادق است ولی بیشتر به ان ماند که غم و اندوهی برای ایشان باشد که باید صدقه دهید و بسیار هم اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد رضا

  سلام در خواب دیدم زمینی گندم زار داریم که یک دفعه طوفانی آمد و زیر گندم زار قیر داغ شروع به اتش گرفتن کرد و سریع همه مزرعه شروع به سوختن و پدرم که فوت شده روی حالت سجده شروع به گریه کردن و همه خانواده هم داشتیم گریه میکردیم البته امروز پنجشنبه اخر سال همه اعزای خانواده سر مزار پدرم رفته بودیم و سبزه عید اونجا گذاشتیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این خواب برای ایشان خیر نیست و می تواند نشانی از ان باشد که باید برای ایشان کاری انجام دهید که خیری به ایشان رسد و اگر هم مشکلی وجود دارد ان را برطرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فاطمه

  سلام
  خواب دیدم دورهم نشستیم و بچه ای روی سر شوهرخاله ام ک سال ها پیش فوت شدن قیر میریزه
  تعبیرش چیه؟

 5. هاشمی

  سلام دیدم سیل میاد ولی مشکی بود شبیه قیر داغ و داشت ماشین هارو زیر میگرفت مردم داشت میسوخت لطفا کمک کنید تشکر

 6. یاسین

  خواب دیدم پدرم فوت کرده و داشتن روی آن قیرمیریزن،تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب قیر می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده باید برای ایشان کاری انجام دهید که هم طول عمر یابد و هم خیری نصیبش شود.
   سربلند و پیروز باشید

 7. علی نورانی

  سلام
  من خواب دیدم با پسرم که یک و نیم سالش هست پشت بام هستیم از یک گوشه بام قیر سیاه جاری میشد پسرم هردو پا را روی قیر جاری گذاشت وراه رفت من خیلی ترسیدم که پاش بسوزد زود به طرفش رفتم با دستم قیرها را از کف پاهایش جدا کردم قیر زیاد گرم نبود و پایش هم اصلا نسوخته بود لطفا تهبیرش کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پا گذاشتن در قیر ممکن است به این معنا باشد که برای شما روزی رسد که از آن بترسید ولی خیر است و از این رو از بابت دیدن خواب خود نباید بر اساس تعابیر خواب نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. pejman

  سلام خساه نباشید .
  من خواب دیدم یه چاه فاضلابی هست که دیوار روی اون خراب شده و به من میگن درستش کنم
  من با قیر دیوارو درست کردم فقط قیر تو خوابم سیاه نبود شفاف بود بی رنگ بعد یه چن قطره از قیر ریخ تو چاه و منفجر شد من قایم شدم سنگا رفتن هوا نخوردن بهم اما آب فاضلاب پاشیده شد به همه جام حتی صورتم ک هی تف میکردم تو خواب … آخرشم تن تن دیوارو درس کردم رفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فاضلاب اگر به تعبیر خواب مدفوع مراجعه شود نشان از خیر است و از این رو ممکن است خواب شما خیر باشد و نشان از روزی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. راحیل

  سلام دوست من خواب دیده که من در خانه ای میان چندین پسر نشستم و ان پسران در حال اسفالت کف اون خونه با قیر هستند و قیر به سر من ریخته میشود اما من بلند نمیشوم تعبیر ان چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید تعبیر خواب قیر نشان از روزی می تواندن باشد و ممکن است این خواب شما نشان از رسیدن خیری به شما از طرف کسانی باشد که انتظار ان را ندارید و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. امیری

  یکی از دوستان برادرم خواب دیده بود که افرادی میخواستن سر برادرم رو وارد بشکه قیر داغ کنند؟تعبیرش چی هست؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب دعوا ممکن است این خواب نشان از ان باشد که ایشان از طرف کسی که نمی شناسند مورد احترام قرار گیرند و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نادر

  با سلام ، خواب دیدم که یه قیری آسفالت مانند خیلی خیلی بزرگی از آسمان افتاد و همه جا رو دود غلیظی برداشت بعد تیکه های اسفالت مثل بارون از آسمان می افتادن و قیر هم مثل سیل منطقه رو گرفته بود و ما هم در حال فرار بودیم به سمت آب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب مستقیما به تعبیر خواب قیر مربوط نمی شود و ممکن است به معنای آن باشد که برای جمعیتی مشکلی پیش بیاید که ایشان هم در این زمره است و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. لیلا

  با سلام خوب دیدم.یکی که به نظر آشنا بود می خواست بهم تجاوز کنه تو خواب انقدر قسمش دادم تا رهام کرد ولی روی دستم یک گاز محکم گرفت..از ترسش فرار کردم ولی راهم رو گم کردم..جای که رفتم بلندی بود که داشتن آسفالت می کردم .هر جا می رفتم کوه بود و آسفالت.حتی پتوی که دورم بود قیری شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند مربوط به ناخوداگاه شما باشد که در ان صورت دارای تعبیر نیست اما اگر بخواهیم تعبیر آن از نظر معبران را بدانید باید عرض کنم که برای شما خیر نیست و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. صادق رحمانی

  سلام در خواب دیدم یک بشکه قیر رو داغ کرده بودم جوری که برای آسفالت باشد و ریخت روی پایم و رفتم با پای خودم بدون هیچ دردی ولی میگفتم که پای من فلج شد باید قطع بشع

 14. جواد

  خواب دیدم پسر دایی فوت شده ام زنده بود و ما هم می‌دانستیم مرده ولی انگار زنده شده و مشغول تعمیر پشت‌بام خانه مادر بزرگم هست و من برایش قیر آوردم و او تعمیر کرد و از آوردن قیر من رو منع کرد و بعد از تعمیر پشت بام خسته بود و با همه قهر کرد چون کسی بهش اهمیت نمی‌داد بعد من رفتم ماساژش دادم و اون از لذت خوابش برد… البته ادامه داشت ولی این قسمتش مهم بود اگر شد جوابو به ایمیلم خم بفرستید با حداقل اطلاع بدید چون من یادم میره… اگر میشه لطف کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم برای شما و هم برای ایشان خیر است و نشان از ان می تواند داشته باشد که شما به واسطه ی کاری که برای ان مرحوم می کنید خیری به دست خواهید آورد و باید بدانید که ماساژ دادن در خواب نشانه ی تشکر می تواند باشد.
   برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مرضیه سادات زرقانی

  سلام
  خواب دیدم یه عده دارند یه وسیله شبیه به بخاری برقی بزگی و خراب میکنن همون موقع تو اون خونه یه خانم که فک میکردم از همونا باشه تو حمام بود وانگار غیر داغ با آب مخلوط شده بود برای همین اون زیر قیر داغ سوخت و بعد اومد ویه ظرف که توش قیر داغ بود دستش بود و به من گف من سوختم توهم ببین و بعد قیر داغ و ریخت روی من و پا من سوخت ومن لنگ زنان رفتم سمت شیر آب تا پامو بشورم و این دفعه آب از شیر آب میومد ولی انگشت پام بد جور سوخته بود در ضمن من بعد از اینکه پامو شستم اون خانم مامانم دیدم ولی دیگه سوختگی یا اثری از غیر داغ روش نبود

 16. مجید

  سلام خواب دیدم از سقف خانه آب چکه میکرد به پشت بام خانه رفتم و بشکه قیر داغ رو روی پشت بام ریختم و با پارو پهن کردم و مشغول تعمیر و بازسازی پشت بام خانه هستم. ولی پایم به قیر آلوده نشد و خودم هم آسیبی ندیدم . میخاسم بدونم تعبیرش چیه ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید این خواب تعبیری خیر دارد و به این معنا میتواند باشد که شما در مسیر اینده ی تان پیشرفتی در راه دارید که این خود تعبیر خواب پشت بام است و دیدن اینکه با قیر ان را اصلاح کرده اید هم نشان از مشکلاتی است که در مسیر زندگی هر شخصی هست و شما بدون انکه بدان درگیر شوید از ان رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 17. OROD

  خواب دیدم سد بزرگی که پشت اون دریاچه ای از قیرسیاه قرار دارد رو دارم وبقدری قیرزیاداست که چندردیف از بلوکهای لبه سد رو برمیدارم تا قیر ازلبه سد روان شده وبه پایین میریزد به طوری که آبشاری ازقیر درست میشود ومن به راحتی روی اون آبشارقیرسفت شده راه میروم وپایین می آیم،تعبیراین خواب چیست؟این رو هم اضاف کنم که ازهمسرم یک ساله جداشدم و به شدت درگیر طلاق ومهریه ونفقه ومسایل مالی هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است؛ حرمت و احترام است.
   این به این معنا برای شما میتواند باشد که با وجود اینکه در حال انجام کاری هستید که خداوند برای هیچ بنده اش ان را نمیخواهد اما شما کسیی هستید که مورد احترام قرار خواهید گرفتو ممکن است به امور مالی این موضوع مربوط نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید