تعبیر خواب تابه

دیدن تابه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تابه در خواب چیست؟

ماهیتابه frying-pan

تاوه که ما امروز به آن ماهیتابه می گوییم ظرفی است که به ندرت ممکن است در خواب مردان دیده شود و برای زنان نیز طبیعی است چون به کار روزانه ایشان مربوط است اگر مردی در خواب ببیند که تابه ای نو و براق دارد با زنی خوب روز آشنا می شود که کاردان و خانه دار و مدیر است و اگر دید تابه اش کثیف و سوراخ و قراضه است با همسرش اختلاف پیدا می کند و بین آنها بگو مگوی شدید در می گیرد.

اگر مرد مجردی خواب ببیند که تابه ای کثیف و سوراخ و قراضه دارد زنی کریه و زشت و بدخلق و خانه آتش زن در زندگی آینده او نقش حساس پیدا می کند.

فروختن تابه طلاق همسر است و اگر جوانی ببیند که تابه ای نو می خرد عاشق می شود و ازدواج می کند.

چنانچه زنی در خواب ببیند که شوهرش برای او تابه ای نو خریده و به خانه آورده گرفتار هوو می شود.

اگر مردی در خواب ببیند که آشپزخانه یا اتاق پر از تاوه های کثیف می باشد کاری خلاف طبع و رضای زن های خانه انجام می دهد به طوری که همه علیه او خواهند شورید حتی دختر و مادرش.

اگر مردی ببیند که دو تابه در آشپزخانه است یکی بزرگ و دیگری کوچک صاحب دختری می شود که آن دختر از هر جهت به مادرش شبیه خواهد بود.

☺ تعبیر خواب «تابه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تابه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


11 دیدگاه

 1. رکسانا

  سلام من خواب دیدم ی پیرمرد چندتا تابه دست مادر شوهرم داره به مادر شوهرم میگه یکیشون رو به من بده ولی هرچی میگرد تابه استفاده نشده پیدا نمیکنم همشون استفاده شده وکهنه هستن

 2. زری

  سلام در خواب دیدم پدرشوهرم که تازه درگذشته ماهیتابه ای در دست دارد و به ما می گوید این تابه را بشویید و به زن عمویم که او هم درگذشته بدهید این تابه مال اوست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب تابه مممکن است نشان از ان باشد که ایشان و ان فرد دیگر جایگاهی یکسان و خیر دارند و از این رو برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. دانیال

  سلام خسته نباشید
  بنده در خوابن دیدم به مغازه یکی از دوستان رفتن و او چند ظرف مسی بسیار زیبای قلم زده داشت که من آنها را از او خریدم که یکی از ان ظرف ها ماهی تابه بود،و بقیه شأن از جمله کاسه قوری قابلمه درب دار قلم بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده با شخصی خیر ممکن است اشنا شوید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. حمید

  سلام خواب دیدم مای تابه را روی گاز گذاشتم ولی فقط دسته مای تابه سرخ و داغ شد ولی خود مای تابه سرد بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تابه امده است که برای مردان نشان بر زن دارد که اگر شما متعهل هستید بر این معنی است که برای همسرتان مشکلی پیش خواهد امد که میتواند جسمی باشد ولی قابل رفع است و اگر مجرد هستید این امر از برای مادرتان تعبیر شود که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. کیمیا

  خواب دیدم با عشقم رفتیم جایی که دستفروشی بود گفت پدرم و عمه دارن میان تابه ندارم باید یکی بخرم خیلی عصبانی هم بود،تابه دستش دیدم ولی نمیدونم خرید یا نه
  در ضمن عمه هم نداره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای آن شخص به این شکل است که او عاشق خواهد شد و اینکه با او ازدواج خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ملوس

  سلام وقت بخیر در خواب دیدم رفتم فروشگاهی که دوتا ناهی تابه بزرگ دردار مسی خریدم تعبیرش چی هست لطفا بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب تابه برای زنان امری کاملا طبیعی است و تعبیری ندارد و برای مردان که به ندرت پیش می آید تعبیر دارد که در بالا به تفصیل به ان اشاره شده است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید