تعبیر خواب مرده شور

دیدن مرده شور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرده شور در خواب چیست؟

شستن مرده در غسالخانه

دیدن مرده شور در خواب، نشانه برطرف شدن غم و غصه است. – خالد بن علی بن محد العنبری


تعبیر خواب مرده شور خانه امام صادق

معنی دیدن شستن مرده در غسالخانه هفت چیز است که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

 • معنی اول دیدن شستن مرده در غسالخانه توبه کردن است.
 • معنی دوم دیدن شستن مرده در غسالخانه عافیت است.
 • معنی سوم دیدن شستن مرده در غسالخانه عاقبت به خیر شدن است.
 • معنی چهارم دیدن شستن مرده در غسالخانه خلاصی از زندان برای زندانی است.
 • معنی پنجم دیدن شستن مرده در غسالخانه رسیدن به مراد دل است.
 • معنی ششم دیدن شستن مرده در غسالخانه رهایی از غم و غصه است.
 • معنی هفتم دیدن شستن مرده در غسالخانه امنیت از ترس است.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده

تعبیر خواب مرده شور خانه خالد اصفهانی

اگر زنی در خواب دید که در غسالخانه بدن مرد مرده ای را می شوید معنی خواب او زیاد شدن طول عمر خود و خانواده اش است.

اگر مردی در خواب دید که بدن زنی را در غسالخانه می شورد معنی خواب این است که روزی خود و خانواده اش زیاد می شود.

اگر در خواب دیدی که به اجبار بدن مرده ای را در غسالخانه غسل می دهی معنی خواب تو این است که مسئولیت بزرگی را بر گردن تو می گذارند و با موفقیت آن را انجام می دهی.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جسد

خواب غسالخانه از دید ابراهیم کرمانی

اگر در خواب دیدید که در غسالخانه مرده ای را که نمی شناسید می شورید معنی خواب شما این است که مسیر زندگی شما تغییر می کند و از گناهان خود توبه می کنید.

اگر در خواب دیدی که مرده ای که سالمند است را می شوری معنی خواب تو این است که زندگی خوبی در آینده خواهی داشت.

اگر در خواب دیدی که مرده خردسالی را می شوری معنی خواب تو شروع مشکلات در زندگی است.

اگر در خواب دیدی که بدن دوست خود را می وشری معنی خواب تو طول عمر هر دو شماست.

اگر در خواب دیدی که بدن مرده را با آب سرد می شوری معنی خواب تو این است که فراوانی و لذت در زندگی خواهی داشت.

اگر در خواب دیدی که بدن مرده را با آب گرم می شوری معنی خواب تو این است که به مراد دلت می رسی و موفق می شوی.


☺ تعبیر خواب «مرده شور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرده شور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


62 دیدگاه

 1. Mahi

  سلام
  خواب دیدم شغل مرده شوری انتخاب کردم و ابتدا یه سری توضیحات به من داده شده بعد نوع پوشش هنگام شستشوی مرده”
  بمن میگن باید انتخاب کنی وارد کدام سالن بشی برای شستن مرده و تا آخر همونجا محل کارت میشود!
  انتخابی که داشتم وارد سالن شدم همه مرده ها خانم بودن و افراد داشتن شستشو میدادن و اقوام مرده ها کنارشون ایستاده بودن!و بمن هم آموزش دادن بابت شستشو و آب بسیار زلال و فراوان روی مرده میریختن و یک مرده کنار گذاشتن برای من که بشورمش (لازمه ذکر کنم خیلی وقته دنبال شغل مناسب خودم هستم)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   مرده شور در خواب می تواند خیر باشد و نشان از ان باشد که شما را طول عمری در انتظار است که بسیار خوب و با عزت است و از این رو از بابت این خواب نگران نباشید.
   سربلند پیروز باشید

 2. امید

  سلام
  برای من یه نفر خانم خواب دیده که دارم کودکی را میشورم و میترسم که اون خانم در خواب گفته اگر می‌ترسی آب بریز
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن شستن کسی در خواب به خیر امده است و در برخی تعابیر امده است که می تواند نشان از طول عمر برای ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. پرى

  سلام خسته نباشين
  من خواب ديده ام كه من و چند تا از دوستان دوران مدرسه با معلم مون ميريم به مرده شور خانه و اونجا رو تميز ميكنيم تعبيرش چيه ؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مرده شورخانه می تواند نشان از ان باشد که شما را طول عمری در اینده در انتظار است که برای ایشان که در خواب شما هم بوده اند صادق است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ماری

  سلام من خواب دیدم شوهرم بدن مرده مادرش را می شوید و یک دست مادرش هم قطع شده بود. دستش را در کارتنی جداگانه گذاشت و بدنش را در کارتنی دیگر . در خانه مادرم چایی می خوردیم ، پدرم هم که خیلی وقت پیش فوت کرده کنار ما چایی می خوردیم . کارتن هایی که مادرشوهرم داخل آنها بسته بندی شده بود در حیاط بود و باران می‌بارید. یک نایلون روی کارتونها کشیدیم که خیس نشود ، البته خانواده مادرم خبر نداشتند که جسد مادرشوهرم داخل کارتن هاست. و یکی اینکه مادرشوهرش الان در قید حیات هستند.و داخل کارتن ها هم وسایل برقی نیز بود مثل آبمیوه گیری و مخلوط کن و خانواده مادرم هم فکر می کردند داخل کارتن ها وسایل برقی است

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است اما برای شوهر شما بیشتر خیر می تواند باشد که نشان از طول عمری فراوان است اما برای نفر دیگر ممکن است نشان از چیزی باشد که باید رخ دهد و مشکلی که رفع شودو اما در مجموع باز هم خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. خالد

  با سلام من الان در خواب دیدم در غسالخانه همراه با دو مرده شور راجع به جسد یکی از آشنایان دور حرف می زنم اما یک ملاقه بسیار بزرگ از آب گرم مخصوص شستن جسد را روی من ریختند خواهش میکنم تعبیر بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند خیر باشد و نشان از ان باشد که خیری و رزقی برای شما در اینده در راه است اما باید بسیار از جهت دریافت ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. یه بنده خدا

  سلام من خواب دیدم در خانه خودم یه مرده شور است که مرده هارا روی تخت من غسل میدهد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که برای شما طول عمری رسد که خیر است و از این رو خوابی خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. نازنین فیضی زاده

  سلام من خواب دیدم که پسر عموی زنده ام مرده است و جنازه اش در خانه بود که دقیقا همان لحظه مردی را که شغلش مرده بود به خانه امد و توی کوچه داشت آب داغ و کارهایی که برای شستن مرده بود انجام میداد که بوی تحفن جنازه هم استشمام میشد م من هم از بالای پنجره داشتم به آن شخص مرده شور نگاه میکردم دقیقا همان لحظه شخصی که دوسش دارم هم از کوچه رد شد و به آن شخص مرده شور نگاهی کرد
  میخوام بدونم تعبیر این خواب چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب نزدیکترین تعبیر به این خواب برای شما می تواند این باشد که شما در اینده به مراد دلتان خواهید رسید و از این رو می تواند خوابی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. زیوری

  سلام خواب دیدم یه زیر زمین خیلی بزرگ مثل بیمارستان سالنی خیلی بزرگی مرده شور خانه بود که پر از تخت بود و هوای آنجا پر از بخار و خفه بود من و پسرم و پسر برادرم اونجا بودیم که بچه ها بازی میکردن و منم دائم نگران بودم که نرین تو اون سالن کنار سالن یه اتاق بود که من اونجا وایستاده بودم وو توی سالن مرده شور خانه فقط یه مرده بود که روی تخت دراز کرده بودن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که برای شما و ان اشخاص در خواب طول عمری رسد که خیر است و از این رو خوابی خوب است و ترس شما در خواب نشان از واقعیت های موجود در زندگی دارد که از ان ترس دارید و به خواب شما مربوط نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مریم اسکندری

  با سلام.من خواب دیدم وارد غسال خانه که پر از کاشی های آبی فیروزه ای هست شدم. با اینکه واقعا در بیداری میترسم. ترسی نداشتم و مدام از خودم می‌پرسیدم چرا من نمی‌ترسم و چرا بوی خاصی از اینجا نمیاد. و یک مرد فوت شده که کت وشوار داشت و همسرش به زور بلندش میکرد تا با اون عکس بگیره.و یک زن با لباس فوت شده بود که میخواستن بلندش کنند تا بشینه.و من فقطنگاهش میکردم. بعد خارج شدم.در خواب تعجب کردم که چرا نمی‌ترسم. لطفا تعبیرش رو بگید.ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب المان های زیادی داردو می تواند تعابیر مختلفی داشته باشد که هر کدام یک معنا داشته باشند و از این رو اشاره به تعبیر خواب مشخص نمی تواند بیانگر تعبیر ان باشد و از این رو باید بدانید که می تواند از جهاتی بی معنی و از جهاتی برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مریم موافق

  من خواب دیدم رفتم مرده شور خانه و فقط دارم نگاه میکنم اما کسی رو نمیشورم اما مرده های زیادی بودن که داشتن شسته میشدن خواهش میکنم تعبیر خوابمو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر برای مرده شور خانه به خیر امده است اما تعبیر دقیق این خواب در جایی اشاره نشده است. از طرفی ممکن است برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مائده

  سلام
  خواب دیدم که منو دارن تو غسالخانه می‌شورن ولی انگار حس میکردم که زنده ام چون با غسال حرف میزدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این صورت باشد که برای شما انشالله طول عمر با عزتی در راه باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. آوات

  سلام، من امشب خواب دیدم که دارم جنازه پدرم رو میشورم، روی میت که باز کردن ابتدا صورتش رو بوسیدم بعد با دستای خودم آب سرد ریختم روی بدنش و اون تکان خورد بعد گفتن زندست و شروع کردم به ماساژ قلبی، بعد از خواب پردیم، در ضمن هنوز پدرم در قید حیات هستن،
  ممنون میشم جواب این تعبیر رو به من بگید

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان می تواند باشد که برای هردو شما طول عمر فراوان مقدر شده است که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مهرداد

  سلام، من خواب دیدم وارد غسالخانه شدم ولی فقط پایین پای مرده را دیدم فکر میکنم زن بود،،، اون شخص که مرده را می‌شست و قرآن می‌خواند هم زن بود،، لطف کنید بفرمایید تعبیرش چیه، ممنون،

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای تعبیر این خواب به خیر امده است و اگر دارای تعبیر باشد ممکن است نشانی از رسیدن رزق و روزی به ایشان باشد و از این رو بسیار خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. علی عادل

  سلام. خوتب دیدم همسرم بدون اینکه من بدانم شغل مرده شوری انجام داده است

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و ممکن است نشان از اینده باشد که در ان متوجه شوید که همسرتان کاری خیر انجام داده است و شما ندانسته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ریحانه

  خواب دیدم که شاهد مردن یک دختر نوجوان هم سن خودم هستم من تو خونه اونها بودم خانوادش هم بودن اون مرده بود و من نمیشناختمش وصیت داشت شخصی اورا در خانه خودشان بشوید خانوادش هی مینداختن گردن همدیگر تا یکی شان اورا شست و بعد شستن اون دیوانه شده بود من هم شاهده ایناتفاق ها بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن مرده در خواب نشان از وجهی از درون خودمان می تواند باشد که در این خواب ممکن است به این مفهوم باشد که شما چیزی را در درون خود از بین برده اید اما حاضر به تعیین و تکلیف آن نیستید و از این رو به این صورت خواب دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. غزال

  من پارسال پدر و مادرم رو به فاصله چند روز از دست دادم و متأسفانه خارج از ایران هستم و به علت بیماری نتونستم تو‌مراسمشون باشم ، خواب دیدم عمه همسرم که سیده هستن منو به زور میبرن غسالخانه و میگن جنازه یه غریبه رو بشور چون تو که برای مراسم مادرت نبودی این مرده رو به نیت مادرت بشور من اول نمی‌پذیرفتم اما بعد قبول کردم این سیده خانم مشغول وضو شدن و رفتن یه جنازه شستن من هم رفتم بشورم اما مرده ای نبود به ایشون گفتم پس من چیکار کنم و در جواب گفتم همین که نیت کردی کافیه و قبوله

  ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دوست عزیز، این خواب برای شما تعبیری ندارد و از انجایی که همیشه با خود عذاب وجدان غیبتتان در مراسم و خاکسپاری عزیزانتان دارید این خواب را دیده اید تا ذهن شما کمی شما را از این لحاظ ارام کند. برای ایشان خیراتی دهید و فاتجه بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. اکرم زمانی

  سلام و وقت بخیر خواب دیدم به من گفته شد جسد دختر 13 ساله ای را در مرده شور خانه‌ای تقریبا تاریک بشویم و من بر خلاف ترسی که داشتم آن را انجام دادم و اصلا نترسیدم در انتها جسد را کفن شده به همراه چند جسد دیگر دیدم لطفا تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس برخی تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که برای شما و عزیزانتان طول عمری با عزت در نظر گرفته شده است که دلیل ان را هم ندانید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. تاجیک

  باسلام
  خواب دیدم روزجمعه به بهشت زهرا رفتم وداخل مرده شورخونه والتماس میکنم به منم بذاریدکه کمک کنم ویک مرده بشورم.اونقدر گشتم تاآخریه بسته دادن به همراه یه دخترجوون که ببریم بشوریم ولی کل بسته فقط استخوان بود واون دخترجوون گفت باید تیمم بدیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از چیزی که نباید تا کنون به ان ادامه می دادید توبه می کنید و این بسیار خیر و خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. هاشم

  سلام من خواب دیدم یک جا ی بزرگ پراز خوراکی وخیرات گذاشتن صبح زود بود با برادرم و پسرم بودم گفتم طرف مرده چقدر براش خیر کردن رفتم جلو دیدم دونفر تو آب داغ دارن میشورن که مرده بودن یکیش احساس کردم هنوز زنده هست بعد یکی دیگه اش انگار موقعه شستن یه چیزی مثل کرم ولی کرم نبود از بدنش بیرون آمد مردم همه عادی نگاه میکردم انکار اتفاق خاصی نیافتاده پیرهن مرده که درآوردن پرت شد سمت برادرم اونم چندشش شد پسرم تو بغل برادرم بود خلاصه از آنجا رفتیم تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را نمی توان به صورت عینی به تعابیر موجود ربط داد اما می تواند نشان از ان باشد که برای شما در اینده ممکن است خدای ناکرده اتفاقی رخ دهد که خودتان قصد انجام ان را ندارید اما به ان دچار شوید. از این رو حتما صدقه دهید و در رفتارهایتان بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. mahya

  سلام من خواب دیدم دو تا از کسانی رو که در واقعیت از دیت دادیم رو جنازشون رو اوردن و گفتن ک خودتون بشورید ولی من قبول نکردم ولی ماموری که جنازه هارو اورد موند و مرده هارو در حمام خانه خودمان شست و تمام مدت من بالا سرشون بودم ولی صورت هاشون رو ندیدم .تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شستن مرده به خیر امده است و از این رو باید ان را خیر بدانید اما در اینکه شما سر باز زده اید ممکن است نشان از کاری باشد که باید انجام دهید تا برای شما خیر باشد اما ان را انجام ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. ملیکا فراهانی

  من خواب دیدم برای تحقیقات وارد غسالخانه شدیم که ببینیم چجوری جسد هارو میشورن بعد جنازه ای که میخواستن بشورن جنازه یه نوزاد بچه بوده که دهنش هم باز بود تعبیرش چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای تمامی خواب های مرده شور خانه به خیر امده است به غیر از ان که ونوزادی را بشویندو به تعبیر ان امده است که می تواند نشان از شروع مشکلاتی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 22. M.N

  با سلام در خواب دیدم دو بار وارد غسالخانه خانه ای شدم که مرده ها نصفی از آنها کفن کامل و دو تا آنها سرشان پوشانده نشده بود یکی از آنها سرش در اثر تصادف متلاشی شده بود و یکی دیگر از آنها چشمش باز بود تا مرا دید چشم خود را بست و مرشور برایم از نحوه مرگشان توضیح می‌داد با ترسی که در وجودم بود که از مردها میترسیدم اما وارد آنجا شدم و همچنین سکوی که مردها را روی آنها قرار می‌دهند دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن مرده میتواند نشان از جنبه هایی از وجود شما باشد که به همین شکل برای شما مرده اند و از این رو در تعبیر این خواب باید بدانید که بخش هایی از درون شما باید رسیدگی شوند تا این اشفتگی رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. ۰

  سلام وقتتون بخیر
  مادر دوستم ۷ماه پیش فوت شدن و من خواب دیدم مراسم سالگرد ایشون هست و دوباره ایشان را در حمام می شستند فکر کنم خواهرانشون بودند و من در کنار دختر مرحومه که خیلی گریه می کردند داشتم نگاه میکردم
  ولی اصلا روی تخت مثل غسالخانه نبودند زیر بغلشان را گرفته بودن و اب رویش میریختند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن شستن مرده در خواب خیر است و می تواند تذکری به بیننده ی خواب باشد و از این رو برای شما خیر است و از باب آن نگران نباشید و بدانید که معنایی خیر برای شما خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 24. آذر

  من‌خواب دیدم رفتم غسالخانه و به مرده شور گفتم نوبت برای مابزار تا مرده بشوری و لی شخصی که مرده نشناختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر افکار شما است و وضعیت کنونی و بیماری که همه گیر است و نشان بر طول عمر شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید.

 25. Morteza

  سلام
  خواب دیدم در یک زیر زمین که نمی دانم کجابود پدرم را که (خداروشکر زنده هستند) فوت کرده و زنی که نمیشناختمش و مرده شور بود قصدداشت او را بشورد و وقتی پارچه را از صورت پدرم کنارزد و من او را دیدم از وحشت فریاد کشیدم و از خواب بیدارشدم .

  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ترس از دست دادن پدرتان است و اینکه مردن در خواب نشان بر طول عمر است و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. میلاد

  سلام بنده خواب دیدم خودم مردم و روی سنگ دارن منو میشورن…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مرده ی خود نشان از طول عمر است و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. سعيدا

  سلام
  من خواب ديدم يه خانوم كه ازنزديكانمهست مرده وقراره من بشورم ومن بااينكه هميشه اين ترس ازمرده و…دارم وتوخواب همه ميخندن كه توميترسي چجوري ميخواي بشوري …احساس ميكنم كه شستم ولي مراحل رو نميبينم ولي توخواب اين حس رو دارم كه شستم ودارم رو صورتش كافور ميريزم ولي چشماش بازه..واون زن رو ميشناسم اما صورتش شبيه كسي كه ميدونم وميشناسم وتوخواب گفتن مرده نيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب آمده است که اگر زنی این گونه ببیند نشان از طول عمر برای ایشان و خانوادیشان است و این خواب برای شما بسیار خیر است و نباید از بابت آن دلهره داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. فاطمه کارگر

  سلام خواب دیدم آب یخ مرده ای که میشناسم را بر رویم میریزند لطفا میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان است که ممکن است از طرف کسی برای شما خیری برسدو از بابت این خواب نگران نباشید .
   سربلند و پیروز باشید

 29. راضی

  سلام من خواب دیدم که میت رو یه نفر دیگه توی غسالخانه میشوره و اون میت رو من نمیشناختم ولی خوب جلوی خودم میت رو غسل داد تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که نشان از افزایش طول عمر شما و خانوادیتان است. بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 30. اسد

  پدرم وهمسایه ام چند سال پیش فوت کرده اند .خواب دیدم که مرده اند وانهارا غسل میدهک

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به خود شما اشاره دارد و بسیار خیر است ودر تعابیر برای ان امده است که به معنای خیر و عافیت برای بیننده ی خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. رها

  خواب دیدم تو قبرستون بودیم خیلی شلوغ بود همه اقوام بودن.همه پشت در مرده شور خونه وایساده بودن یسریا میرفتن داخل که مرده رو بشورن.من تا اول در اون مرده شورخونه رفتم ولی برگشتم.تا نزدیکای شب بود همش منتظر بودیم ک مرده رو بشورن و بیارن.اخرشم گفتن برین خونه ماخودمون خاکش میکنیم.من نمیتونستم بفهمم اون مرده کیه.ولی از اقوام بود که من نتونستم داخل برم.بی تاب بودم.اخرش رفتیم خونه بابابزرگم ک اونجا و مسجد هم خیلی شلوغ بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اشاره ای ممکن است به درون شما داشته باشد که در آن شما چیزی را در حال حذف کردن هستید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و برای شما هم ممکن است مبهم باشد و از بابت آن نگران نباشید ولی در درون خود به دنبال دلیل آن بگردید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید