تعبیر خواب برج

دیدن برج در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برج در خواب چیست؟

تعبیر خواب برج

برج شخصیت است و کسی است که مقام والا و منزلتی بزرگ دارد.

تماشای برج از پایین احساس ضعف است و چنانچه از پایین به برج مرتفعی نگاه می کنید در مقابل شخصی که از شما قوی تر است احساس ضعف و ناتوانی می کنید و یارای مقابله با او را ندارید.

اگر از بالای برج به پایین نگاه کردید، گویای توفیقی است که به دست می آورید. توفیقی مهم که اهمیت آن را اندک اندک درک می کنید و به تدریج آثارش در زندگی شما آشکار می گردد.

برج ویران و شکسته شخصیت خرد شده است.

اگر خودتان در برج یا روی آن بودید و یا احساس کردید برج به شما تعلق دارد و آن برج شکسته و خرد شده بود شخصیت شما خرد می شود و اگر دیگری در برج شکسته بود او گرفتار مصیبتی می گردد که بیش از زیان مالی به آبروی او لطمه وارد می آید.

تعبیر خواب مشابه: تعبیر خواب ساختمان

☺ تعبیر خواب «برج» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برج» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. مهران

  خواب دیدم بالای برجم و روی آن ایستاده ام که ناگهان چنتا گوسفند میآیند اون بالا و یکی از طبقه های همکف برج تخریب میشود و من می افتم پایین ولی برحه روی طبقه دیگر می افتد و سالم می ماند
  لطفا تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باید بسیار از جانب این خواب اگاه باشید و بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در روزی خود طمع نکنید که برای شما خیری در ان نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. امین

  سلام
  خواب دیدم ک روی سطح بلندی از زمین هستم ک تقریبا هم سطح برج بود و از دور ب برج نگاه میکردم ک درحال تخریب است ولی گروه های امدادی نگهش داشتن و در آخر با برگردوندن قسمت های در حال سقوط برج رو سر پا میکنند
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خوابی خیر نیست و نمی تواند معنای خوبی داشته باشد و به این معنا در تعابیر امده است که ممکن است نشان از ضربه ای به شخصیت ایشان باشد و از این رو حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد

  سلام خواب دیدم در یک برج بلند 70 طبقه نیمه کاره
  که متعلق به رفیقم بود هستم و تا طبقه سوم نتوانستم بیشتر بروم انگار که از ارتفاع می ترسم و در اخر در طبقه همکف باهم صحبت می کردیم. .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به دو صورت دارای تعبیر باشد.
   اول انکه بیانگر حسی در درون شماست که نشان می دهد حسادتی در درون شما وجود دارد.
   دوم آن که می تواند به این معنا باشد که برای شما از طرف ایشان رشدی و موفقیتی در دستزس است اما شما خودتان ممکن است از این موضوع سر باز بزنید و به همین دلیل بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. حسین

  خواب دیدم داخل یه برج نیمه ویران وکثیفم اونجایه تنور اهنی چوب سوز بود که هنوزخاکسترهاش معلوم بود ازش عنکبوت های ریزودرشت میزد بیرون میومد بعدیهویی بدون پایین اومدن ازش خودم رودرحال بالارفتن ازش دیدم ولی وقتی رسیدم دیگه کثیف وخراب نبود روشن وفرش شده بود تنورم تمیز شده بود

  ولی عنکبوت هاش نرفته بودن ولی کم شده بودن اینبار باتاخیر بیرون اومدن اول یه گروهشون دنبالم کردن بعد یه گروهشون ازم فرار میکردن بعدهمشون غیب شدن من موندم بالای برج ازش پایین رونگاه کردم ولی هیچ ترسی نداشتم ازارتفاع زیادش دختری رودیدم که بهش علاقه دارم بهم یه انگشتر نقره داد اول توی دستم تنگ بود از دستم افتاد ولی سریع بدون درنگ برش داشتم اینبار توی دستم جاشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن برج خراب در خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید نشانه ی شخصیت شما در اینده می تواند باشد و باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده با دخالت دیگران خللی در شخصیت خود پیدا خواهید کرد که باید بسیار نسبت به رفع ان اگاه باشید و بدانید که ممکن است برای شما اذیت کننده باشد.
   حتما در این موضوع سهل انگاری را کنار بگذارید و بدانید که پس از رفع آن انشالله برای شما خیری در انتظار خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. فهیمه

  سلام در خواب دیدم به سفر در اطراف شهر رفته ایم با ماشین که دیدم برج میلاد از دور افتاد و فرو ریخت و من خیلی ترسیدم و در داخل ماشین دایی ام که فوت شده راننده بود که گفتم ای وای جنگ شده و زود برگردیم خانه و دخترم خانه تنها بود و مردم شهر همه در خیابان بودند به خاطر همین ترافیک خیلی سنگین بود که من برای اینکه به دخترم زودتر برسم از ماشین پیاده شدم و به سمت خانه و دخترم پیاده دویدم تعبیر این خواب چیست ?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از برج نیست ومی تواند به این صورت تعبیر گردد که اشاره ای به شخصیت درونی شما باشد و از طرف دیگر هم نگرانی های همیشگی شما نسبت به فرزندتان را نشان می دهد پس از جانب آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. امیرحسین صمدی چ

  اگر خودمان در برج یا روی آن بودیم و یا احساس کردید برج به ما تعلق دارد و آن برج سالم و ثروت اندوز در تجارت باشد تعبیر خواب چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب بسیار خیر است و نشان از موفقیت دارد. به تلاشی که مشغول ان هستید ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید