تعبیر خواب خرید

دیدن خرید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرید در خواب چیست؟

تعبیر خواب خرید کردن

خرید در خواب خوب است اما باید دید چه می خرید اما فروش خوب نیست.

معبران کلا نوشته اند خرید و فروش و معامله در خواب خوب نیست لیکن درست نیست که خرید خوب نباشد.

برای فروش در علم تعبیر دلایلی هست که برای خرید نیست. پس خرید به نظر من خوب است اما فروش خوب نیست فقط باید مشخص شود که چه می خرید و در برابر چه متاعی پول می پردازید یا معاوضه جنسی می کنید.

نوشته اند معامله همراه فروش غم و اندوه است و زیان و نشان آنست که کار بیننده خواب آشفته و شوریده می شود؛ کلا دادن جنس در مقابل گرفتن پول که کثیف است نیکو شناخته نشده اما دادن پول در مقابل گرفتن جنس خوب است.

خریدن اشیا شکننده و ضایع شدنی در خواب اتلاف مال تعبیر شده مثل خرید شیشه، سفال، کاسه و کوزه چینی و گلی یا میوه ها و سبزی هایی که ماندنی نیستند و دیر نمانده ضایع و فاسد می شوند و تعفن و گند بوجود می آورند که البته همه این ها در خواب خوب نیستند.

خریدن این چیزها در خواب گوینده بی اعتباری و بی بهائی کارهایی است که در آینده نزدیک انجام می دهید؛ اما خرید چیزهایی مثل ملک، خانه و فرش خوب است منتها هر یک تعبیر خاصی دارند که اگر بخواهم بنویسم طولانی می شود.

☺ تعبیر خواب «خرید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


40 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام من دیشب خواب دیدم ک به یک مغازه شیک رفتم دوتا لیوان سفالی بزرگ(کاپ)داشت ک من از یکیشون ک بزرگتر بود و لبه اش مدل داشت(موج مانند )خیلی خوشم اومد ولی مادرم از اونیکی(ک کوچیکتر بود و یه گل محمدی صورتی بزرگ روش داشت )خوشش اومد مادرم گفت صورتی رو بخر(اونی ک کوچیکتر بود و تغریبا باریک مانند بود)از فروشنده پرسیدم گفتم من از بزرگتره خوشم میاد گفت ب چ درد میخوره مگ‌اینک بخوای دماغتو توش پنهون کنی اون کوچیکتره رو بردار منم بنا ب درخواست اونا گل صورتی ک سلیقه خودم نبود رو خریدم تعبیرش چیه؟

 2. فاطمه

  سلام من دیشب خواب دیدم ک ب یک مغازه شیک رفتم و از دوتا لیوان سفالی بزرگ(کاپ)خوشم اومد نمیدونسم کدومو انتخاب کنم من از بزرگتره خوشم اومد مادرمم همرام بود ولی مادرم از کوچیکتره ک روش ی گل صورتی محمدی بود خوشش اومد از فروشنده پرسیدم گفت( اون بزرگه ک خودم انتخاب کردمو )این ب چ درد میخوره مگ اینکه بخوای دماغتو توش پنهون کنی اونیکی (کوچیکتره ک گل محمدی داشت و سلیقه مادرمم بود) شیک تره اونو بردار منم اونو خریدم (خوشگل بودو البنه یکم قدیمی ولی سلیقه من نبود).

 3. دنیا

  سلام خسته نباشید
  من خواب دایی ام رو دیدم که تازه ترک کرده، خواب دیدم باهم به فروشگاهی رفتیم که همه چیز داشت و دارم وسایلی مثل ماشین ریش و اینا براش میخرم که خوشحالش کنم، میشه تعبیرشو بهم بگید.
  ممنون

 4. دنیا

  سلام خسته نباشید
  من خواب دایی ام رو دیدم که تازه ترک کرده، خواب دیدم باهم به فروشگاهی رفتیم که همه چیز داشت و دارم وسایلی مثل ماشین ریش و اینا براش میخرم که خوشحالش کنم، میشه تعبیرشو بهم بگید.
  ممنون

 5. زهرا

  سلام خواب دیدم بدلیجات میخرم و خوابم خیلی آشفته و ی طوری بود

 6. شیما

  سلام خواب دیدم یک جعبه مداد رنگی از یک فروشگاه لوازم التحریری بزرگ خریدم تعبیرش چیست؟

 7. عباس

  سلام ممنون از زحمات شما
  بنده در خواب دیدم که یکی از دوستان ما یک مالی را فروخته بود و می‌خواست از یکی دیگر از دوستان ما یکی از مغازه هایش را بخرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خریدن ملک و زمین به خیر امده است و نشان از ان گفته شده است که جایگاهی تغییر دهند و در خواب شما هم برای ایشان به این صورت می تواند باشد و انشالله که برای هردوی آن ها خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمد حسین فردوسی

  خواب دیدم در سوپر مارکت سر کوچه در حال خرید هستم چند تا چیز خریده بودم موقع رفتن یادم افتاد سیب زمینی نخریدم بعد رفتم که سیب زمینی بخرم تا اومدم بندازم تو پلاستیک گوشیم اذان گفت بعد واقعا هم سیب زمینی نداریم فردا قبل از سر کار باید بخرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خرید خوراکی ها خیر در خواب تعبیر به خیر امده است و در این صورت می تواند خیر باشد اما اگر پیش از خواب خود به این موضوع فکر کرده اید دارای تعبیر نمی تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. بهناز

  سلام ببخشید من دیشب خواب دیدم رفتم توی فروشگاه بزدگ مثل هایپر استار و دارم کلی خوراکی می خرم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خرید خوردنی به خیر امده است و باید بدانید که این خوراکی چیست و پس از آن به تعبیر مربوطه رجوع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فاطمه

  سلام من خواب دیدم با یکی از دوستام رفتم ی مغازه که لباس رزمی بخرم ولی اون موقع پول نداشتم و فقط قیمت گرفتم گفتم بعدا میخرم اما از همون جا ی کیف لوازم گرفتم که دوستم گفت نمیخواد پولشو بدی انگار مغازه ازخودش بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و می تواند به معنای ان باشد که در اینده ممکن است از این شخص به شما چیزی برسد که برایتان سبب خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نادر

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یک موتور خریدیم و بعد از ان که به خانه رفتم پدرناتنی و مادرم از این که کلاه به سرم رفته و موتور با قیمت ببشتر به من داده اند حرف میزدن.و زمانی که تصمیم گرفتم موتور را پس بدهم نمی دانستم از کجا خریده ام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب می توان موتور را به معنای مسیر زندگی و خرید آن را به معنای کاری در مسیر زندگیتان دانست و از این رو ممکن است این خواب به این معنا باشد که در اینده کاری انجام دهید که سبب شود در زندگیتان خللی ایجاد شود که نتوانید آن را رفع کنید.
   از این رو بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Ali

  سلام
  خواب دیدم که رفتم به فروشگاهی برای خرید،اما سردرگم هیچی نمیخرم،چیزی مد نظرم برای خرید نبود،تعبییر چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب باید موضوع خرید مشخص باشد تا بر اساس آن به تعابیر اشاره کرد اما در خواب شما فقط ممکن است اشاره ای از ناخوداگاه شما باشد که می خواهد ارزو و یا ترسی را به شما نمایش دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Nazanin

  تعبیر خواب خرید لوازم ارایشی بسیار چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب برای زنان خیر است و امری طبیعی محسوب می شود. از بابت دیدن این خواب نگرانی نداشته باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 14. سینا

  سلام، خواب من این بوده که پدرم واسه خونه خرید کرده همین، دیگه نمیدونم چی خریده بود، تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و دیدن چیزی بسیار طبیعی در ذهن شماست که در ناخوداگاه تان گذشته است و در عالم خواب سعی در بزرگنمایی چیزهایی در گذشتیان داشته است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. بنفشه

  سلام من دیشب خواب دیدم که در یه جای شلوغی داشتم یه پیراهن قرمز رو پرو میکردم خیلی هم بهم می اومد وخوشگلم کرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای دیدن تعبیر این خواب به تعبیر خواب پیراهن مراجعه کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 16. Seti

  سلام
  خسته نباشید من با کسی در ارتباط بودم که دوستش داشتم حالا نیست واین دوری از جانب خودشون بوده دیشب خواب دیدم که ایشون برای خرید سرویس طلا منو به کلی طلا فروشی بره و یه سرویس خاص که مد نظرش بوده رو میخواسته برام بخره ولی چون کسی نداشت به پیشنهاد یه طلا فروش عکسش رو تو برگه کشید و قرار شد اونو بسازن و بهمون تحویل بدن میشه تعبیرش رو برام بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها که همیشه برای کسانی که چیزی را از دست می دهند رخ می دهد بی تعبیر هستند و اشاره ای به حسرت های درونی شماست که ناخوداگاه به آن ها فکر می کنید و در عالم خواب جنبه ی واقعی به خود می گیرند.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سحر

  سلام من دیشب خواب دیدم ک پدرم میخواست بهم پول بده که براش حوله بخرم
  پدرم ۲۰شب پیش فوت کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که پدرتان نیاز به ارامش دارند چون در تعبیر خواب حوله آمده است که نشان از آرامش و شادی است و اینکه بر او خیرات بفرستید تا روحشان ارام گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. بهرامی

  سلام وقتتون بخیر ….من خواب دیدم که از سایت بازر که فروشگاه طلا هستش نزدیک ۵ گرم طلا گرفتم ….ممنونم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خوابتان خرید این طلا به قصد پس انداز بوده است این خواب می تواند برای شما خیر باشد و در غیر این صورت اگر برای استفاده ی خود خریده اید این خواب برای شما خیر نیست و باید در اینده نزدیک بسیار در تصمیم های خودتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. آزاده

  باسلام مادرم خواب ۲شب پیش عمویم که مرده است را دید که یه گودالی رو با پسر کوچیکش داره پر میکنه و دیشب خواب دیده که حوله حمام میخرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان به این صورت است که مشکلی درزندگی دارند که آن را رفع خواهند کرد و خرید کردن در خواب نشان بر خبر خوب است و حوله نشان از پاکی و رفع ناراحتی که در کل خوابی خوب برای خانواده شما و عمویتان دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. amir mohammad

  با سلام خواب دیدم که در بوتیک شیک هستم و میخاهم یک تیشرت آستین بلند مشکی بخرم ولی فروشنده مشکی نداشت و همش برام تی شرت های آستین بلند سورمه ای میآورد.و سر انجام من هم چیزی نخریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر این خواب را هم در ادامه خواب قبلتان دیده اید نشان بر این است که در اینده اتفاقی ناراحت کننده خواهد افتاد که شما به ان موضوع ارتباطی ندارید و باز هم تکرار بر این است که صدقه بدهید برای رفع بلا.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. مر جان

  سلام خواب دیدم کاسه چینی میخریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است رابطه ای برقرار کنید که برای شما شکننده باشد و باید بسیار نسبت به آن هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سحر

  سلام من خواب دیدیم مامانم ماشین لباسشویی از این جدید ها خریده داشتن تو آشپزخونه نصبش میکردن.
  ماشین لباس شویی که الان داریم مدلش جدید نیست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی نمی‌تواند داشته باشد جز اینکه نشان به خیر است برای خانواده و اینکه یکی از علایق شما را به شما نشان داده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. alireza2004

  سلام خسته نباشید دیشب یه خواب دیدم میخواستم برام تعبیر کنید خواب دیدم که پلی استیشن چهار خریدم و توی مدرسه هستم و دارم برتی همکلاسی هام میگفتم پلی استیشن خریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما نسبت به هم صنف های خود برتری خواهید داشت که در اینده برای شما بسیار مفید است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید