تعبیر خواب خرید

دیدن خرید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرید در خواب چیست؟

تعبیر خرید
خرید در خواب خوب است اما باید دید چه می خرید اما فروش خوب نیست.
معبران کلا نوشته اند خرید و فروش و معامله در خواب خوب نیست لیکن درست نیست که خرید خوب نباشد.
برای فروش در علم تعبیر دلایلی هست که برای خرید نیست. پس خرید به نظر من خوب است اما فروش خوب نیست فقط باید مشخص شود که چه می خرید و در برابر چه متاعی پول می پردازید یا معاوضه جنسی می کنید.
نوشته اند معامله همراه فروش غم و اندوه است و زیان و نشان آنست که کار بیننده خواب آشفته و شوریده می شود؛ کلا دادن جنس در مقابل گرفتن پول که کثیف است نیکو شناخته نشده اما دادن پول در مقابل گرفتن جنس خوب است.
خریدن اشیا شکننده و ضایع شدنی در خواب اتلاف مال تعبیر شده مثل خرید شیشه، سفال، کاسه و کوزه چینی و گلی یا میوه ها و سبزی هایی که ماندنی نیستند و دیر نمانده ضایع و فاسد می شوند و تعفن و گند بوجود می آورند که البته همه این ها در خواب خوب نیستند.
خریدن این چیزها در خواب گوینده بی اعتباری و بی بهائی کارهایی است که در آینده نزدیک انجام می دهید؛ اما خرید چیزهایی مثل ملک، خانه و فرش خوب است منتها هر یک تعبیر خاصی دارند که اگر بخواهم بنویسم طولانی می شود.

تعبیر خواب «خرید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

12 دیدگاه

 1. سحر در 1399/05/22در2:53 ب.ظ

  سلام من دیشب خواب دیدم ک پدرم میخواست بهم پول بده که براش حوله بخرم
  پدرم ۲۰شب پیش فوت کرده

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در4:10 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که پدرتان نیاز به ارامش دارند چون در تعبیر خواب حوله آمده است که نشان از آرامش و شادی است و اینکه بر او خیرات بفرستید تا روحشان ارام گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. آزاده در 1399/04/26در3:06 ب.ظ

  باسلام مادرم خواب ۲شب پیش عمویم که مرده است را دید که یه گودالی رو با پسر کوچیکش داره پر میکنه و دیشب خواب دیده که حوله حمام میخرد

  • یاسین صداقت در 1399/04/31در8:41 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان به این صورت است که مشکلی درزندگی دارند که آن را رفع خواهند کرد و خرید کردن در خواب نشان بر خبر خوب است و حوله نشان از پاکی و رفع ناراحتی که در کل خوابی خوب برای خانواده شما و عمویتان دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. amir mohammad در 1399/04/19در3:24 ب.ظ

  با سلام خواب دیدم که در بوتیک شیک هستم و میخاهم یک تیشرت آستین بلند مشکی بخرم ولی فروشنده مشکی نداشت و همش برام تی شرت های آستین بلند سورمه ای میآورد.و سر انجام من هم چیزی نخریدم

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در4:30 ب.ظ

   با سلام
   اگر این خواب را هم در ادامه خواب قبلتان دیده اید نشان بر این است که در اینده اتفاقی ناراحت کننده خواهد افتاد که شما به ان موضوع ارتباطی ندارید و باز هم تکرار بر این است که صدقه بدهید برای رفع بلا.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مر جان در 1399/04/14در12:05 ب.ظ

  سلام خواب دیدم کاسه چینی میخریدم

  • یاسین صداقت در 1399/04/28در5:51 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است رابطه ای برقرار کنید که برای شما شکننده باشد و باید بسیار نسبت به آن هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سحر در 1399/04/07در6:11 ب.ظ

  سلام من خواب دیدیم مامانم ماشین لباسشویی از این جدید ها خریده داشتن تو آشپزخونه نصبش میکردن.
  ماشین لباس شویی که الان داریم مدلش جدید نیست.

  • یاسین صداقت در 1399/04/17در9:06 ق.ظ

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی نمی‌تواند داشته باشد جز اینکه نشان به خیر است برای خانواده و اینکه یکی از علایق شما را به شما نشان داده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. alireza2004 در 1399/03/14در12:33 ب.ظ

  سلام خسته نباشید دیشب یه خواب دیدم میخواستم برام تعبیر کنید خواب دیدم که پلی استیشن چهار خریدم و توی مدرسه هستم و دارم برتی همکلاسی هام میگفتم پلی استیشن خریدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/18در11:03 ق.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما نسبت به هم صنف های خود برتری خواهید داشت که در اینده برای شما بسیار مفید است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید