تعبیر خواب پیراهن

دیدن پیراهن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پیراهن در خواب چیست؟

پیراهن shirt

کوششی که ما برای حفظ حیثیت و آبروی خویش یه عمل می آوریم در خواب های ما به صورت پیراهن و پیراهنی که خودمان بر تن داریم ظاهر می شود و چگونگی پیراهنی که پوشیده ایم موقعیت اجتماعی ما را نشان می دهد.

اگر در خواب ببینیم که پیراهنی نو و تمیز و شیک به تن داریم خواب ما می گوید موقعیت اجتماعی خوبی خواهیم داشت و درباره ما به نیکی یاد می کنند و چنان چه ببینیم که پیراهنی چرک و کثیف و پاره یا وصله دار پوشیده ایم گویای آن است که موقعیت مناسبی در اجتماع خویش نداریم و دیگران به ما وقعی نمی نهند و سخنان ما را به پشیزی نمی خرند.


برخی از معبران پیراهن مرد را زن تعبیر کرده اند. اگر بیننده خواب ببیند که در عالم خواب پیراهنی نو از پارچه گران بها پوشیده نشان آن است که وضع خوبی خواهد یافت.

به نوشته ابن سیرین هر چه کهنگی و کثافت پیراهن و پوسیدگی آن بیشتر باشد غم و غصه بزرگتر و بلا و مصیبت حتمی تر است.

چنان چه در خواب مشاهده کنیم کسی پیراهن نو به ما هدیه کرد یا به تن ما پوشاند یک نفر خدمتی بزرگ در حق ما می کند که تاثیر زیادی دارد و احتمالا مسیر زندگیمان را تغییر می دهد.

دریدگی در قسمت جلوی پیراهن افشای راز است. برای خانم ها پیراهن محبوبیت و عزتی است که در خانواده و نزد شوهر خویش دارند.


چنان چه در خواب ببینید که کسی پیراهنی به شما داد که از گرفتن آن خوشحال شده اید خبری خوش دریافت می کنید و اگر آن پیراهن را نپسندید غمی به شما می رسد که زیاد تعیین کننده نیست درصورتی که پیراهن را نپوشید.


اگر در خواب ببینید که پیراهنی را پشت و رو پوشیده اید مورد شماتت و سرزنش قرار می گیرید.

اگر دیدید که پیراهنی را وارونه به تن کرده اید کاری عبث و بیهوده انجام می دهید که مجبور می شوید تمام رشته ها را پنبه کنید و مجددا همان عمل را به نحو دیگری انجام دهید.

از امام جعفر صادق (ع) روایت می کنند که پیراهن در صورتی که نو و متناسب با بدن باشد بزرگی، خرمی و بشارت است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس

تعبیر خواب «پیراهن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیراهن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. معینی در

  در خواب دیدم پدرم کلید انداخت درب واحدمون رو باز کرد در صورتی که اصلا کلید منزل ما را نداره و وقتی تعارف زدیم برای داخل شدن دیدم که پیراهن مشکی به تن داره و خیلی هم ناراحت هست . در خواب احساس کردم که پدرم از ما خیلی ناراحته.
  لطفا تعبیر آن را لطف کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بگویم که ممکن است به این اشاره داشته باشد که برای شما مشکلی پیش ایدکه سبب شود در اینده ای نزدیک ایشان ان را حل کنند و بدانید که اگر در خواب ایشان راناراحت دیده اید ممکن است به علت همان موضوع فوق الذکر باشد.
   پس سعی بر ان کنید که بسیار در کارهای خود دقت کنید که خدای ناکرده موجب رنج خود و ازار ایشان نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خسته نباشید.
  من در خواب دیدم که پدرم به سوریه رفته.
  و از آنجا لباس بلند مشکی با رگه های قهوه ای سوخته به مدل محلی شهرمان سوغاتی آورده است.
  و من لباس رابه دست گرفته وبا دیدن لباس شروع به گریه کردن کردم.
  حتی لباس را نپوشیدم.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.که تعبیر خوابم چیه.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که اشاره ای به سوغاتی دارد که در ادامه برای شما امده است و بدانید که سوغات در خواب خوب است ونشان از ان دارد که شما دست رنجی در اینده ی خود دارید که قطعا پدر شما هم در رسیدن به ان بی تاثیر نیستند و از این رو باید به ایشان احترام بنهید و ممکن است گریه در خواب شما به معنای هزینه ای و یا پشیمانی از برخوردری در اینده باشد.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب سوغات

 3. در خواب دیدم دختر خاله ام که حامله است به خونه ما اومده و داره کمد لباسامونو میگرده و مانتوی کهنه خواهرمو برداشت، تعبیرش چیه لطفا جواب بدهید. ممنون.

نظر خود را بیان کنید