تعبیر خواب جهیزیه

دیدن جهیزیه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جهیزیه در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

جهیزیه که در زبان محاوره جهاز می گوییم آبروی ماست و کوششی که برای حفظ آبروی خویش در جامعه به عمل می آوریم و تمام امکاناتی است که برای اثبات آبرومندی خویش در اختیار داریم.

آبروی ما اعتبار ما نیز هست و اعتبار ما سرمایه یا بخشی از سرمایه ما محسوب می گردد پس اگر بتوانیم آبروی خود را محفوظ نگه داریم حافظ اعتبار و سرمایه خویش نیز هستیم. این کشش و کوشش در خواب های ما به شکل خیلی چیزها از جمله جهیزیه متجلی می شود. جامه و پیراهن نیز از این قبیلند.

می گویند ارزش عروس به جهیزی است که همراه می برد پس اگر در خواب ببینیم جهیزیه مجلل می برند خواب ما از پیروزی و موفقیت آینده خبر می دهد و این که موقعیت اجتماعی بسیار محکمی خواهیم داشت.

برعکس اگر جهیزیه فقیرانه و مختصر می برند از بیم و هراس شما نسبت به موقعیت خودتان اطلاع می دهد.

تهیه و تدارک جهیزیه حفظ آبروست.

اگر در خواب ببینید که جهیزیه به خانه شما می آورند سودی عایدتان می شود و مقدار آن بستگی به میزان جهیزیه دارد.

اگر جهیزیه از خانه شما می برند خوب است بی آن که سودی عایدتان شود.

☺ تعبیر خواب «جهیزیه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جهیزیه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. sh در 1399/09/13در12:22 ب.ظ

  سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم که دارم برای جهاز خودم ظرف و ظروف میگیرم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در10:55 ب.ظ

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده خیری خواهید دریافت کرد که انشالله برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ناهید در 1399/08/23در10:06 ب.ظ

  سلام من ی دختر مجرد هستم ی اقایی خواب دیدن که من لباس سفید پوشیدم و عروس شدم اما بعد دیده دارم جهیزیه م رو میفروشم میخوام بدونم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در7:08 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که نشان از ان دارد که شما در اینده آبرویی به واسطه کاری ممکن است کسب کنید و خیری هم به شما برسد اما پس از مدتی ان منفعت مالی را از شما بگیرند اما شما به همان صورت ابرویتان حفظ شود و از این جهت نمی تواند خیلی برای شما بد باشد.
   صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 3. محترم در 1399/07/08در3:52 ب.ظ

  سلام خواب دیدم مادرم از توی کوچه یک کتابخانه متوسط بسیار نو و تمیز و پر از کتاب های بسیار نو پیدا کرده است و آورده است. و به من گفت این را می گذارم برای جهیزیه ات. رفتم کتاب هایش را نگاه کردم دیدم همه زندگینامه های دانشمندان هستند. می شود لطفاً تعبیر بفرمایید، با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در7:09 ب.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و بر اساس تعابیر می تواند به این معنا باشد که شما در اینده شخصی را کسب خواهید کرد که بسیار از شما داناتر و آگاه تر است و از این رو افتخاری برای شما هم خواهد شد.
   سربلند وپیروز باشید

 4. در 1399/06/23در12:47 ب.ظ

  سلام ببخشید من تو عقد هستم خواب دیدم که خونواده داماد اومدن جهیزیمو ببرن وقتی همرو بردن من رفتم تو بغل بابام همینجور تو بغلش گریه میکردم که بابامم گریه افتاد بعدش که رفتم خونه خودم ببینم چجوری چیدن دیدم یک جوری چیدن مثلا یخچال قدیمی بود اورده بودن وسط حال گذاشه بودن یا ظرفارو همرو بالا هم بالاهم یا باند که جاش کنار تلویزیونرو تو اتاق گذاشه بودن خلاصه شبم مهمونی بود و من لباس عروس نداشم خودیا دعوت بودن شبم من رفتم سره خونم چه تعبیری داره میشه لطفا بگین

  • یاسین صداقت در 1399/09/06در7:10 ب.ظ

   با سلام
   این خواب بر خلاف ان چه که دیده اید می تواند برای شما خیر باشد و از این رو نباید نگران ان باشید و بخشی از ان هم می تواند اشاره ای به ترس های درونی شما باشد.
   صدقه ای بدهید و به خدا در کارهایتان توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید