تعبیر خواب فروش

دیدن فروش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فروش در خواب چیست؟

فروش sale

فروش اصولا در خواب های ما خوب نیست چون مفهوم آن این است که چیزی را از دست می دهیم و به جای آن پول می گیریم که می دانیم خود پول چیز خوبی نیست و معبران پول را شیئی کثیف دانسته اند.

با قبول این اصل یک حکم کلی در مورد عمل فروش داده شده و آن حکم این است که هر چه را که دوست داریم و نزد ما ارزنده است بفروشیم بد است و آن چه را که دوست نداریم و فاقد ارزش می باشد بفروشیم نیکو است.

حال باید دید آن چیز که می فروشیم چیست. مردی بازرگان در خواب دید که مادر زنش را به بازارچه برده فروشان برده و فروخته است.

زیاد هستند مردانی که از همسر خود حساب می برند. مرد بازرگان هم از آن دسته مردها بود که از زن خویش به شدت می ترسید و رعایت او را می کرد و از مادر زنش که در همان خانه می زیست و نان او را می خورد دل خوشی نداشت. احتمالا به شدت از مادر همسر خویش متنفر بود.

با این زمینه نفرت و انزجار یک شب در خواب دید مادر زنش را به بازار برده فروشان برده و فروخته است.همسرش که در کنار او آرمیده بود بیدارش کرد و گفت ( در خواب دیدی که این طور تقلا و تلاش و سرو صدا می کردی؟) بازرگان گفت: از فرط غصه و ناراحتی در خواب به صدای بلند گریه می کردم چون دیدم که مادر عزیز تو را به بازار برده فروشان برده و فروخته ام.

زن به سر خود زد که ای وای بر من این خواب تعبیر خوبی ندارد و می ترسم بلائی بر مادرم نازل شود فردا حتما نزد معبر می رویم تا بدانیم خواب تو چه تعبیری دارد. روز بعد بازرگان و همسرش نزد معبر رفتند. مرد خواب را تعریف کرد. معبر پرسید (اول باید به من بگوئی آیا مادرزنت را دوست داری یا نه؟ ) مرد بازرگان که می دید همسرش حضور دارد به دروغ گفت( چنان او را دوست دارم که مردمک دیدگانم را ) معبر گفت ( در این صورت زیان می کنی و در روزهای آینده مالی را از دست می دهی که مثل مردمک چشمت نزد تو عزیز است.) بازرگان به شدت نگران زیان مالی بود اما چند روز گذشت و بازرگان نه تنها زیان نکرد بلکه معامله ای سود آور انجام داد و پول کلانی به اضافه دو قطعه جواهر به چنگ آورد.

یک روز به تنهائی نزد معبر رفت و گفت( عجب معبر نادان و ناآگاهی هستی. تو به من گفتی طی روزهای آینده زیان می کنم در حالی که سود کلانی بردم و دو قطعه جواهر هم مانند دو مردمک چشم گران بها به چنگ آوردم .) معبر گفت ( پس تو مردی دروغ گو هستی و نه تنها مادر زنت را دوست نداری بل که از او متنفری ) و بعد تعبیر فروش را برای او گفت که هر چه دوست داریم بفروشیم زیان می کنیم و آن چه را که دوست نداریم بفروشیم سود می بریم.

بازرگان یکی از جواهرات را به معبر داد و گفت: به خدا سوگند چنان از آن زن متنفرم که حاضرم چند سال از باقیمانده عمرم را بدهم که او همین امروز بمیرد. این ماجرا را نقل کردم که بدانید در خواب چه چیز را می فروشید. آن چه را که می فروشیم هر قدر بیشتر ارزنده و عزیز باشد زیان بیشتر است.

تعبیر خواب «فروش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فروش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. لطفی در 1398/04/02در0:39 ق.ظ

  من دوست دخترم را در خواب دیدم که بعد از برگشت وظیفه خود در فروشگاه کوچک نشسته که میخواهد دوکانداری نماید اما در این فروشگا دیگد کسی نمیباشد. لطفا تعبیر خواب ام را بگوید ممنون سازید.

 2. اميد در 1397/09/05در12:41 ب.ظ

  خواب اينكه چند لباس زمستانه را بعد از استفاده از مشتري به صورت سوراخ شده ومندرس گرفته و در راه رفتن به مغازه كمي اتش از ان بلند شده كه ان را كامل در اب گذاشته و خاموش كردم

 3. مجتبی در 1397/04/29در2:50 ب.ظ

  با سلام . ما 2 تا مغازه کنار همیم ک صنفمون هم خوار بار فروشیه و رقیب هم هستیم . مغازه کناری به تازگی شروع به کار کرده. خواب دیدم که تو مغازم مشغول کاسبی بودم ک واسم بار جنس اومد ، جنسا رو که جا به جا کردم یک کارتن شیرینی دیدم بازش کردم هم خودم و هم به مشتریام دادم خوردن بعد از اون از مغازه اومدم بیرون ک برم سمت خونه دیدم مغازه رقیب وسایلا و تابلوشو جمع کرده و مغازه رو فروخته و مغازش خالیه
  خواستم تعبیرشو بدونم

نظر خود را بیان کنید