تعبیر خواب خوک

دیدن خوک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خوک در خواب چیست؟

خوک

خوک در خواب مالی است زیاد ولی حرام. پولی است فراوان که از طریق نامشروع و خلاف حتی به عدد جنایت جمع آوری شده و خودش مردی است در نهایت کثافت و…

پلیدی که با وجود داشتن ثروت زیاد هم کثیف می خورد و هم کثیف زندگی می کند و هم گذشته ای آلوده دارد و هم آینده ای نکبت بار.

داشتن خوک موانست و موالفت با چنین آدمی است و از جهت دیگر اندوختن پولی است که از راه نادرست کسب شده باشد.

اگر در خواب ببینید که خوک در خانه یا جائی دیگر دارید که آن خوک متعلق به شما باشد پولی فراوان به شما می رسد و اگر ببینید خوکان بسیار دارید یا در خوکدانی هستید که آنها هستند و یا خوکدانی متعلق به شما می باشد ثروتی تحصیل می کنید که حرام است ولی موجب شادی و خوشحالی شما می شود.

خوک رانی نیز تحصیل مال حرام، پول ناثواب و عیش و کامروائی خوکانه است. اگر ببینید گوشت خوک می خورید پولی نصیب شما می شود که حرام است اما شما ریشه و منبع و اصل آن را نمی شناسید معهذا می دانید پول درستی نیست.

گراز نیز همین تعابیر را دارد که البته در حرف ـ گ ـ کلمه گراز گفته خواهد شد اما کلا پولی است که با تدبیر و تلاش تحصیل می شود و همان خصوصیات ذکر شده را داراست. به هر حال دیدن خوک در خواب مال حرام است و عیش و کامروائی است به صورت زشت و ناپسند.

تعبیر خواب «خوک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خوک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. کارگر در 1399/05/27در0:09 ق.ظ

  باسلام.
  خواهر من خواب دیده که در خیابان ایستاده و منتظر عبور دسته عزاداری امام حسین بوده تا تماشا کند. ناگهان جلوی دسته عزاداری، یک خوک خیلی خیلی بزرگ را میبیند. و آن خوک شروع میکند به خوردن شیر از یک گاو.
  لطف کنید تعبیر بفرمایید. ممنون.

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در1:57 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که از طریق مال حلالی که دارید منفعت تان زیاد خواهد شد و این که نباید با این مال حلال مال حرامی را وارد آن کنید که خیر نیست و در بعضی تعابیر خوک را مال حرام تعبیر کرده اند. که باید مراقب باشید حالتان از حرام اشباع نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. نرگس در 1399/03/25در4:40 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که یک میز و دوصندلی چوبی هست که یه طرف میز ی زن که نمیشناختمش رو صندلی نشسته بود و روبروش هم ی مرد که نمیشناختمش رو صندلی نشسته بود .
  که دیدم باهم داشتن حرف میزدن که یهو دیدم مرده شبیه خوک صورتی شده . صورتش گردنش دهنش اومده بود جلو اصلا ی جوری بود بعد همینطور داشت حرف میزد دیگه صدا خوک فقط میومد نمیتونستم حرفشو بفهمم خرناس میکشید صدا خوک درمیوورد .
  مثل ی خوک زشت بی ریخت

  • یاسین صداقت در 1399/03/30در4:10 ب.ظ

   با سلام
   این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که ان زن در خواب شما نشانه ای از خود شما بوده است و ان مرد هم موقعیتی و یا شخصی است که در اینده برای شما وجود خواهد داشت که به واسطه ی ان شما به پولی می توانید دست یابید اما باید بدانید که ممکن است منبع حرام داشته باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده در اینده برای شما این موقعیت سبب گمراهی نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مسلم کبوتری در 1399/02/16در3:16 ب.ظ

  خوکی را دیدم که به پای من ور میرفت و به طور عجیبی به نشانه دست دادن با من به اصطلاح یکی از دست هایش را بالا آورد و من هم به طور ناخودآگاهی به او دست دادم و دست من بسیار سوخت از شدت داغی … و بعد از آن خوک را پرت کردم و بعد از اصابت آن خوک با زمین به حالت مرده ای در آمد ولی خونی از او نریخت ولی با وسیله ای مثل بیل سعی در کشتن او کردم ولی خودش مرده بود

  • یاسین صداقت در 1399/02/20در11:59 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که به شما مال حرامی پیشنهاد داده خواهد شد و شما به ان وسوسه می شوید و قبول خواهید کرد اما بسیار زودگذر است و شما ان را رد خواهید کرد و این بسیار خوب است.
   انشالله که همیشه در اعمالتان هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهدی مظفری در 1399/01/31در6:28 ق.ظ

  در خواب دیدم خوکی بسیار بزرگی را بسته بودند و روی زمین می‌کشیدند و در همان حال گاو بزرگی را ذبح می‌کردند و خوک را از جلوی آن گاو عبور می‌دادند. خوک با دیدن این صحنه به‌شدت گریه می‌کرد در حالی که روی زمین کشیده می‌شد و دور می‌شد.

  • یاسین صداقت در 1399/02/02در2:22 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. قربانی گاو و هر حیوان حلال گوشت میمون و مبارک است و نشان از خیر و برکت سلامتی و تندرستی و سود و منفعت دارد. و اما تعبیر خوک مال حرامی است که چند روز یک شخص را خوشحال و باقی عمر او را فساد در بر میگیرد و تعبیر خواب برای شما این است که اگر امری در دست دارید آگاه باشید که حلال را با حرام خراب نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید