تعبیر خواب خوک

دیدن خوک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خوک در خواب چیست؟

تعبیر خواب خوک امام جعفر صادق

خوک در خواب مالی است زیاد ولی حرام. پولی است فراوان که از طریق نامشروع و خلاف حتی به عدد جنایت جمع آوری شده و خودش مردی است در نهایت کثافت و پلیدی که با وجود داشتن ثروت زیاد هم کثیف می خورد و هم کثیف زندگی می کند و هم گذشته ای آلوده دارد و هم آینده ای نکبت بار.

داشتن خوک موانست و موالفت با چنین آدمی است و از جهت دیگر اندوختن پولی است که از راه نادرست کسب شده باشد.

اگر در خواب ببینید که خوک در خانه یا جائی دیگر دارید که آن خوک متعلق به شما باشد پولی فراوان به شما می رسد و اگر ببینید خوکان بسیار دارید یا در خوکدانی هستید که آنها هستند و یا خوکدانی متعلق به شما می باشد ثروتی تحصیل می کنید که حرام است ولی موجب شادی و خوشحالی شما می شود.

خوک رانی نیز تحصیل مال حرام، پول ناثواب و عیش و کامروائی خوکانه است.

اگر ببینید گوشت خوک می خورید پولی نصیب شما می شود که حرام است اما شما ریشه و منبع و اصل آن را نمی شناسید معهذا می دانید پول درستی نیست.

گراز نیز همین تعابیر را دارد که البته در حرف ـ گ ـ کلمه گراز گفته خواهد شد اما کلا پولی است که با تدبیر و تلاش تحصیل می شود و همان خصوصیات ذکر شده را داراست.

به هر حال دیدن خوک در خواب مال حرام است و عیش و کامروایی است به صورت زشت و ناپسند.

☺ تعبیر خواب «خوک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خوک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


40 دیدگاه

 1. حمیده

  سلام درخواب دیدم مادرم چیزی را درون جعبه چوبی قرلر داده نزدیک که رفتم دیدم خوکچه ای هست که چون جایش تنگ است دادو فریاد میکند وبعد از جعبه باتقلا خودرا رها کرد وفرار کردوتبدیل به ماری شد خاکستری با لکه های سبز ،میترسیدم بگیرمش ولی باچشمم دنبال کردم رفت لابلای لباسهای پدرم که از رخت آویز دیواری آویخته شده بود مادرم را برای کمک صدا کردم تا بگیرمش درآخرهم لابلای لباسها ماند نتوانستیم پیدایش کنیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند خیر نباشد و به این معنا باشد که در اینده کسی که برای شما در زندگی مضر است برای شما دچار دردسر شود و از این رو برای شما خیر نیست و باید بسیار از این جهت آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. متقیان

  سلام وقت بخیر
  خواهر خانوممممم خواب دیده که چنتا خوک سیاه بم حمله کرده من آنها کشتم جوابش لطفاً

  • تعبیر خواب

   باسلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که شما در معرض مالی حرام هستید که باید از آن بر حذر باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. حاجوی

  سلام وقت بخیر
  ساعت ۳ نصف شب خواب دیدم جایی هستبم و دختر با دوستاش در حال راه رفتن هست ، یک دفعه نمی دونم چه جوری شد که دخترم توی یه جوب بزرگ افتاد و آب به سرعت دخترم با خودش می برد من هم فریاد زنان و گریان افتادم دنبالش و خدا رو قسم می دادم که نجاتش بده یا دفعه به جایی رسید و توقف کرد و من به راحتی از آب بیرون آوردمش بعد متوجه شدم تو خیابونی که رو به روی حرم امام رضا هست هستیم به امام رضا سلام دادم و تشکر کردم.
  بلند شدم از خواب وچند ساعت بیدار بودم و ساعت ۱۰ صبح دوباره یه چرتی زدم و بازم خواب دیم اما اینبار دیدم تو خونه ما داخل اتاق یه حشراتی هست که خانمی براز تمیز کردن اومده بود و با خودش یه سری بچه خوک آور که اونها رو بخورن رها کرد تو خونه من ترسیده بودم.علاوه بر اون یه گربه ام تو خونه می دوید و به سمت من اومد تو آشپزخانه و من فریاد می کشیدم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در ارتباط با خواب اول شما که بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور ممکن است برای خانواده شما مشکلی پیش بیاید که تنها راه حل آن پناه بردن به معصومان است که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. جلیلی

  سلام ، من خواب دیذم یک گله خوک را خوک چران هدایت میکنه و گله به سمت من اومد ، من بدم میومد خوک ها خودشون را بهم میچسبوندن بعد دو تا بچه خوک و یه خوک بالغ از پاهام رفتن بالا و یکیشون پشت ساق پامو گاز گرفت ، بعد یه نفر برام ضدعفونی کرد پامو ، بعد حس کردم چند ساعت بعد یه مغازه خوراکی و محصولات درست شده با گوشت خوک میفروخت که دو تا خواهرام ازش خوردن من میگفتم حرام نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوک خوردن و همچنین تعبیر خواب خوک چرانی می تواند به این معنا باشد که شما به مالی حرام ممکن است نزدیک شده باشید که برای شما خیر نیست و باید بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشد.
   سربلندوپیروز باشید

 5. محمد عرفان زمانی

  سلام علیکم . خسته نباشید. من خواب دیدم که پسر داییم اومد به من خبر داد که یک خوک وحشی اون آخر و ما ازش می‌ترسیم.
  بعد من سریع دوچرخه رو برداشتم و رفتم پیش خوک. دور و برش به شعاع دور ، دُور میزدم بعد آروم اومدم از کنارش رد شدم .
  اون رو دیدم که خوک تغریبا بزرگی بود که سیاه بود و وحشی ، اما به من حمله نکرد . بعدش من آروم از کنارش رد میشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوک دیدن می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما ممکن است شرایطی ایجاد شود که به مالی زیاد نزدیک شوید اما باید حلال و حرام بودن ان را در نظر بگیرید و بسیار دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. mahmudmozafari

  باسلام من خواب دیدم بدستور پدرم پنج تا خوک سفید شبیه بهم را سربریدن بدون آمدن حتی یک قطره خون زمانی که سر خوک بریده میشد جای آن یک مرغ زنده بیرون می آید.
  من و پدرم داشتیم نگاه میکردیم. این راهم بگم پدرم دقیقأ پنج روز بعد از دنیا رفت.آیا این دو مطلب بهم ارتباطی دارند؟
  لطفأ تعبیر خوابم را بیان فرمایید سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   درباره ی ارتباط این دو نمی توان نظر داد ولی در تعبیر خواب سر بریدن خوک به خیر آمده است و نشان از دور شدن از مال حرام است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. تبسم

  سلام
  من خواب دیدم که یک خوک بزرگ صورتی تو حیاط خونمونه بعد که مامانم اونو بیرون اورد از جاش دیدیم که یه بچه خوکه داره به یه بچه انسان تبدیل میشه و خیلی دست و پامیزنه که رهاش نکنیم بعد که داخل خونه میشیم میبینم چندتا موش سیاه توخونن بعد ک یکم میگذره اونام تبدیل به بچه خوک میشن یا یکم ته چهره از بچه انسان.ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که ایشان را مال حرام در دسترس است که نباید نسبت به ان وسوسه شود که در این صورت ممکن است برای ایشان دچار مشکل شود و این خود نشان از خیر بودن خواب است که شما را از موضوعی آگاه می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمد رضا

  من خواب دیدم که منو پدرم داریم با اکراه یک‌ خوک ذبح شده را پوست میکنیم و بعد به چهار یا پنج تیکه کردیم اونو صبح بین ساعت پنج ونیم یا شیش دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گوشت خوک اگر از ان نخورده اید مشکلی ندارد ولی در غیر این صورت ممکن است به معنای مالی باشد که به زندگی شما وارد شود و حرام باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. آناهیتا

  سلام
  من خواب دیدم یه خوک تو حیاط خونه ماست که من و پدرم داشتیم می انداختیمش بیرون با چوب که بابام گفت بزار من نجاستش رو بندازم بیرون که یهو یه چیزی از خوک پرید چشم بابام ،بابام داد زد چشمم
  بعد. خوک رو از حیاط خونه بیرون کردیم ولی از خونه که خارج شد شبیه به دختر بچه بود که می گفت من رو بیرون نکنید ولی ما پرتش کردیم بیرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن خوک در خانه امده است که می تواند نشانه ای از رسیدن به مالی زیاد باشد و از این رو باید بدانید که ممکن است در خواب شما هم به همین صورت باشد و ممکن است این خیر از زنی به ایشان رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سپیده

  سلام خواب دیدم یه بچه خوک تپل وقهوه ای تیره رنگ رو از توخیابون که رها کرده بودن آوردم خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب بردن خوک به خانه این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ممکن است به مالی زیاد برسید که منبع آن مشخص نیست واز این رو این خواب برای شما در تعبیر به معنای دقیق مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 11. وحید

  با سلام من خواب دیدم که بزی را میخواستیم ذبح کنیم ولی بعداز ذبح و پوست کندن دیدیم خوک تست و زنده شد وبدون پوست با سر نیمه بریده شروع به فرار کرد اما عمویم که او را ذبح کرده بود گفت کارش تمام است و خیلی نمیتواند فرار کند
  این خواب را بعد از نماز صبح دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای دیدن خوک امده است که باید بسیار از جانب ان نگران باشید و بدانید که ممکن است به این معنا باشد که نشان از رسیدن به مالی حرام است و ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما برای مالی ممکن است اقدام کنید که تحقیق نکنید و از حلال و حرام ان اگاه نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. علی

  سلام
  من الان منزل پدریم هستم و دیشب خواب دیدم کسی یه بچه خوک اورده اینجا و خوکه هم همش به همه جای خونه سرک میکشه و بو میکشه و صورت میماله.منم همش به طرف میگفتم اینو بردار ببر بیرون کل خونه امون رو نجس کرد بعد دوباره هی فکر میکردم میگفتم خوک نجس بود یا نه؟!یادم می افتاد نجسه هی میگفتم ببرش و این قضیه دو سه بار تکرار شد
  میشه لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب به این معنا باشد که شما را در ایننده موقعیتی پیش اید که به واسطه ی ان بتوانید مالی به دست اورید اما برای شما حرام باشد وباید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. محمد

  سلام منم غروبی خواب دیدم که توی یه مسیری هستم یکهویی یه حیوانی رو دیدم شبیه خوک یا شایدم گراز نمیدونم دقیق آروم بود بعد دیدم دست پا اونو بستم داریم دنبال خودم می کشم و دوباره انگار باهام حرف بزنه نمیدونم ولی به جایی رسیده بود که دلم به رحم امده بود که آزادش کنم واز طرفی هم می دیدم که انگار اون در خطر هسته دیگه یادم نیست ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که در اطراف شما مالی حرام وجود دارد که شما از ان تا حدی دوری خواهید کرد و در نهایت ان را قبول خواهید نمود که نیک نیست.و اینکه خوک به نشان مال حرام و مردی دون صفت هم تعبیر شده است که نیاز است بیشتر مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ملیحه محامد

  سلام
  خواب دیدم خوکهایی فکر کنم دوتا در طبیعت در گردنه ای بودند مرا که دیدند من اول ترسیدم به من حمله کنند درحالیکه آنها از من فراررار کردند وخودشان را با دویدن به دره انداختند لطفا تعبیرش را بگویید،
  سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خوک در خواب نشانه ی مالی حرام و نجس است و این که در خواب خود دیده اید خوک ها از شما فرار کرده اند بسیار خیر است و ممکن است به معنای دوری از چیزی مضر برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. مینا

  سلام من خواب دیدم یک خوک‌خیلی تمیز و صورتی اومد سمت من خودش رو چسبوند به من و ایستاد کنارم همینطور که کنارم بود شروع کرد به مدفوع کردن تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب آمده است که خوک به معنای ثروت است و در تعبیر خواب مدفوع هم همین مضمون موجود است و انشالله تعبیر این خواب برای شما به معنای رزقی است که در آینده کسب خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سارا

  سلام.من خواب دیدم ‌بچه ۱۸ماهه من فقط صورتش شبیه خوک شده ‌و داخل آشپزخونه مدفوع و ادرار میکنه.وشوهرم مدفوع رو تو پلاستیک ریخته که بیندازیم دور

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که می دانید تعبیر خواب علمی لدنی است و هیچ یک از ما انسان های سراسر خطا به آن علمی نداریم و باید بر اساس باقی تعبیر خواب ها فقط شمایی از خواب خود بدانیم که در این جا و بر اساس تعابیر می تواند به این معنا باشد که شما به واسطه ی فرزندتان ممکن است به خیری عظیم برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. کارگر

  باسلام.
  خواهر من خواب دیده که در خیابان ایستاده و منتظر عبور دسته عزاداری امام حسین بوده تا تماشا کند. ناگهان جلوی دسته عزاداری، یک خوک خیلی خیلی بزرگ را میبیند. و آن خوک شروع میکند به خوردن شیر از یک گاو.
  لطف کنید تعبیر بفرمایید. ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که از طریق مال حلالی که دارید منفعت تان زیاد خواهد شد و این که نباید با این مال حلال مال حرامی را وارد آن کنید که خیر نیست و در بعضی تعابیر خوک را مال حرام تعبیر کرده اند. که باید مراقب باشید حالتان از حرام اشباع نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. نرگس

  سلام من خواب دیدم که یک میز و دوصندلی چوبی هست که یه طرف میز ی زن که نمیشناختمش رو صندلی نشسته بود و روبروش هم ی مرد که نمیشناختمش رو صندلی نشسته بود .
  که دیدم باهم داشتن حرف میزدن که یهو دیدم مرده شبیه خوک صورتی شده . صورتش گردنش دهنش اومده بود جلو اصلا ی جوری بود بعد همینطور داشت حرف میزد دیگه صدا خوک فقط میومد نمیتونستم حرفشو بفهمم خرناس میکشید صدا خوک درمیوورد .
  مثل ی خوک زشت بی ریخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که ان زن در خواب شما نشانه ای از خود شما بوده است و ان مرد هم موقعیتی و یا شخصی است که در اینده برای شما وجود خواهد داشت که به واسطه ی ان شما به پولی می توانید دست یابید اما باید بدانید که ممکن است منبع حرام داشته باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده در اینده برای شما این موقعیت سبب گمراهی نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 19. مسلم کبوتری

  خوکی را دیدم که به پای من ور میرفت و به طور عجیبی به نشانه دست دادن با من به اصطلاح یکی از دست هایش را بالا آورد و من هم به طور ناخودآگاهی به او دست دادم و دست من بسیار سوخت از شدت داغی … و بعد از آن خوک را پرت کردم و بعد از اصابت آن خوک با زمین به حالت مرده ای در آمد ولی خونی از او نریخت ولی با وسیله ای مثل بیل سعی در کشتن او کردم ولی خودش مرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که به شما مال حرامی پیشنهاد داده خواهد شد و شما به ان وسوسه می شوید و قبول خواهید کرد اما بسیار زودگذر است و شما ان را رد خواهید کرد و این بسیار خوب است.
   انشالله که همیشه در اعمالتان هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. مهدی مظفری

  در خواب دیدم خوکی بسیار بزرگی را بسته بودند و روی زمین می‌کشیدند و در همان حال گاو بزرگی را ذبح می‌کردند و خوک را از جلوی آن گاو عبور می‌دادند. خوک با دیدن این صحنه به‌شدت گریه می‌کرد در حالی که روی زمین کشیده می‌شد و دور می‌شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. قربانی گاو و هر حیوان حلال گوشت میمون و مبارک است و نشان از خیر و برکت سلامتی و تندرستی و سود و منفعت دارد. و اما تعبیر خوک مال حرامی است که چند روز یک شخص را خوشحال و باقی عمر او را فساد در بر میگیرد و تعبیر خواب برای شما این است که اگر امری در دست دارید آگاه باشید که حلال را با حرام خراب نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید