تعبیر خواب گراز

دیدن گراز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گراز در خواب چیست؟

دیدن گراز در خواب

گراز تعبیری به مانند تعبیر خوک را دارد و کلا پولی است که با تدبیر و تلاش تحصیل می شود و همان خصوصیات ذکر شده را داراست. به هر حال دیدن گراز در خواب مال حرام است و عیش و کامروائی است به صورت زشت و ناپسند.

جابر مغربی در مورد گراز می‌گوید: اگر ببینی با گراز جنگ و درگیری می‌کنی، یـعـنـی با شخصی بزرگ و رئیس و سرور که پست و ظالم می‌باشد خصومت و درگیری پیدا خواهی کرد [طبق تعبیرهایی که در مورد سایر جانوران آمده می‌توان این طور برداشت کرد که اگر تو گراز را شکست بدهی، تعبیرش این است که آن شخص را شکست خواهی داد، در غیر اینصورت اگر گراز تو را شکست بدهد، تو مغلوب آن شخص خواهی شد.]


تعبیر گراز در منابع غربی

گراز حیوانی وحشتناک و در عین حال شرور است، البته این حیوان، حیوان مورد علاقه شکارچیان است. گراز می تواند سمبل فراوانی، شجاعت و قدرت و در عین حال سرسختی، درگیری و بی نظمی باشد.

سرو گوشت گراز به عنوان بخشی از غذای اصلی تنها برای احترام به مهمان ها بلکه زمان مناسبی برای میزبان است تا مهارت های شکار خود را به نمایش بگذارد. در اساطیر و افسانه‌های بومی این حیوان نماد حقه بازی در نظر گرفته می‌شود.

گراز نشان دهنده روحیه جنگ، شجاعت، فرماندهی و کنترل است. شکار این حیوانات قدرتمند و بی باک، اغلب چالشی است برای افرادی که می خواهند قدرت شان در شکار را در معرض دید همگان قرار دهند. گراز ثابت می کند که یک حریف شایسته است، او حتی در حضور حریف سخت تر نیز تسلیم نمی شود.

گراز نماد باروری، پایداری، مهمان نوازی، رفاه و نوآوری است. خوک نمادی از بخشندگی است در حالی که گراز برعکس این است.

دیدن گراز در خواب به عنوان یک راهنمای روح می تواند به موارد زیر اشاره داشته باشد:

 • نیاز دارید تا قدرتی مردانه داشته باشید.
 • باید قوی باشید.
 • باید بیشتر به فکر محافظت از خانواده باشید.
 • باید دیگران را درک کنید.
 • باید در محل کار بیشتر به فکر دیگران باشید.

☺ تعبیر خواب «گراز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گراز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


142 دیدگاه

 1. حامد

  با سلام و خسته نباشید.
  من خواب دیدم اول یک روباه عصبانی رو تو کوچمون میبینم.بعد همون روباه رو که اینبار آروم بود کنار یه گراز نشسته بود.و منم هم داشتم نگاهشون میکردم که یه موقع درگیر نشن باهم.ولی آروم بودن.
  ممنون میشم تعبیر این خواب رو بگین.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب روباه و در تعبیر خواب گراز به این صورت می تواند برداشت شود که در نزدیکی شما کسانی وجود دارند که یکی قصد فریب شما و دیگری قصد ضربه زدن به شما را دارد و از این رو باید بسیار در روابط خود اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رقیه

  سلام
  خواب دیدم توی محیط بیمارستان هستیم بیمارانی زیادی هم بستری بودن یهو حیوانات قهوه ای رنگ زیادی به بیمارستان حمله کردند من هم وحشت زده به اتاق پناه بردم و در را محکم بستم ولی آن طرف اتاق کاملا باز بود کلا خیلی ترسیده بودم همه ترسیده بودند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب حیوان درنده به خیر نیامده است و می تواند نشان از کسی باشد که برای شما خیر نیست و بخواهد به شما اسیبی زند و از طرفی میتواند نشانی از ان باشد که باید بسیار اگاه باشید و صدقه ای هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. علی

  در خواب دیدم پای گراز قهوه ای در خانه بسته شده است و می خواستم آن را بیرون کنم نمی رفت به ذهنم رسید بعضی آن را می کشند وگوشت آن را می فروشند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که برای دور کردن مالی حرام از زندگی خود در اینده در تلاش خواهید بود که بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Sara

  خواب دیدم به دندان بچه گراز های قهوه ای طناب بسته بودن تا ی بار سنگینی از ادم ها رو بکشه ولی در رفت .منم بین ادما بودم و گشتم تا گرازو پیدا کنم اما در رفت…

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی باشد که نشانی از ان دارد که شما در اینده به راحتی وجود مالی حرام را پی خواهید برد و اجازه نخواهید داد به زندگی کسی وارد شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. احمدرضا

  سلام ممنون میشم دقیق جواب بدین چون خواب عجیبی دیدم . یه گراز وحشی قهوه ایص داشت بیرون یه گراز دیگه رو میخورد و اونو کشته بود . من که ک گراز رو دیدم فرار کردم اومدم تو خونه و اون حمله کرد به خونه ما و دروازه رو شکوند. بعد شروع به دنبال کردن من کرد و من هم ازش فرار میکردم زمانی که تونستم گراز رو کنترل کنم . من پدرم رو صدا میزدم از ترس و انتظار داشتم پدرم با تفنگ بیا گراز رو بکشه . ولی وقتی پدرم اومد اون گراز انگار رفیقش بود و کاری به پدرم نداشت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این صورت تعبیر شود که از کسی که به نسبت شما قدرتمند تر است فرار خواهید کرد که به مالی حرام درگیر نشوید و از این رو می تواند از جهاتی برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. هستی

  سلام من هستی هستم دیشب خواب عجیبی دیدم که متشکر میشم استاد برام تعبیرش کنین خواب دیدم که

  صدای عجیب و و حشتناک یک گراز میاد انگاری میخواد
  بمیره و کلی چیز عجیب و ترسناک دیگه البته بیشترش صدای گراز بود ممنون میشم تعبیرش کنین با سپاس

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که کسی که برای شما مزاحمتی ایجاد می کندو ظلمی به شما کرده است بدون اینکه بدانید از زندگی شما دور خواهد شد و از شر ان خلاص خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. دریا

  با سلام
  خواب دیدم حیوانی که شبیه گراز وحشی بود به دنبال پسرم هست و پسرم هم فرار می کند.من در عالم خواب سعی داشتم پسرم را به جای امنی هدایت کنم تا دیگر این گراز او را نترساند!گراز عملا به من کاری نداشت و فقط پسرم را اذیت می کرد
  ممنونم
  با احترام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گراز امده است که نشان بر ان است که شما باید خودتان را قوی کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید و اینکه شما برای پسرتان ترسی به دل دارید و باید این ترس را از خود دور منید تا فرزندتان از اسیب به دور باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. نگین

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم یک گراز بزرگ ویک گراز کوچک از کانال ابی گذشتن و ب زمبن کشاورزی ک آن ور کانال ابی لود رفتن تعلیر اون چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر گراز در خواب نشان بر آن دارد که شما باید اعتماد به نفستان را بالا ببرید و از لحاظ روحی و جسمی قدری قوی تر شوید و به جسمتان رسیدگی بیشتری کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. سحر

  سلام من خواب دیدم ک در کنار جای ک خوابیدم یه حیونی هست وقتی چراغ گوشی رو ردشن کردم چیزی شبیع گراز قهوی بود صدام بالا نمیومد ولی با تمام تلاشم مامانم رو صدا زدم گراز رف تو اتاق بغلی هنوزم شک دارم ک گراز بود ولی پوزه ای دراز داشت تقریبا همینجوری داشتم تو تاریکی مامانم صدا میزدم ک از صدام پریدم و سریع رفتم چراغ خواب اتاقم روشن کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان بر مال حرامی است که باید از آن دوری کرد و اینکه شما را به راه بیهوده خواهد کشاند.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. محمد

  سلام من خواب دیدم رفته بودیم طبیعت یهو کلی گراز دیدم اونجا اسلحه داشتم با اسلحه کلی بهشون شلیک کردم اما یادمه تیرام مناسب شکار نبود فقط یکی دوتا از گرازا خوب اسیب دیدن بقیشون نه
  البته ک اونام ب من حمله ای نکردن ب اون صورت وقتی میومدن سمتم با تفنگ شلیک میکردم
  معنیش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما اعتماد به نفس بالایی دارید و احتمالا مالی به شما خواهد رسید که مدتی با آن سرخوش هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. عادل

  سلام
  خواب دیدم تو ی فضای باز ی گراز خیلی کوچیک هست که انگار مال من بود شبیه حیوون خونگی بود و کاری به کسی نداشت و اصلا ترسناک بنظر نمیرسید و بهش غذا دادم و باهاش بازی میکردم
  بعدش خوابم طولانی شد و گراز تبدیل به سگی ک تو واقعیت صاحبشم شد
  لطفا تعبیرشو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت است که شما روحیه پرورش حیوانات خانگی را دارید و در وجح بعدی گراز در خواب نشان از از وجود اعتماد به نفس و قوی بودن د برابر مشکلات زندگی است و از لحاظ روانی گراز بر این تعبیر است و اینکه نشان از مال حرام دارد و مالی که مدتی به آن سرخوش و دلخوش هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. سید مهدی

  با سلام و احترام
  خواب دیدم فرزندم که کوچیک هست گمشده و دارم دنبالش می گردم که بالای پشت بوم یه خونه دیدمش رفتم بالای پشت بوم دنبالش که اونجا نبود
  ولی از یه طرف پشت بوم زیر پارچه ای صدایی شبیه گراز میومد، کنجکاو شدم و پارچه رو کنار زدم که یک گراز سبز رنگ از زیر پارچه دراومد و به طرفی دیگر رفت، به من حمله کرد ولی میدونستم به من نمیخوره و با سرعت زیاد از کنارم رد شد و از پشت بوم به داخل کوچه افتاد و رفت
  ممنون از تعبیر شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما مسولیتی بر عهده خواهید گرفت که شما را به مقام بالایی خواهد برد و اینکه این نیک است و دیدن گراز از لحاظ روانی به شما می‌گوید که باید قوی باشید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید و در لحاظ تعبیر به مال حرام تعبیر شده است که از شما دور خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. احسان

  خواب دیدم یه کفتار یه گراز رو شکار کرد.دقیقا بعدش دوتا شیر رو دیدم یکیشون سفید بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که دشمنانی در اطراف شما است. که نیت به ضرر شما دارند و اینکه شما باید اعتماد به نفستان را در برابر مقابله با دشمنانتان بالا ببرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Fatemeh

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم توی حیاط خونمون بارون اومده همه جا خیسه یک طرف حیاط یهو یه ماهی بزرگ یک متری از لای خاک گل شده حیاط میاد رو بعد از اون یه عالمه ماهی قزل الا بزرگ و تازه میان رو در حال شنا کردن منم چندتا از اون ماهی هارو میگیرم و تو سبد میندازم برای خوردنم بعد یهو متوجه میشم که ماهی های توی گل و لای دارن میمیرن منم سریع شلنگ آب روشون میگیرمو اوناها دوباره جون میگرن اما بعد از چند دقیقه میمیرن و یه طرف دیگ حیاط یه گراز کوچیک میبینم که دوتا توله گراز دوقلو داره شیر میده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رزق و روزی است و این که خیر و برکت به خانه شما وارد می‌شود و نیک است و ماهی نشان بر فره و شکوه هم تعبیر است و اینکه باید مراقب باشید به مال حلال تان حرام وارد نشود. و باید از لحاظ روانی خودتان را قوی کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.
   سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. asuo

  من خواب دیدم دختر خاله ناتنیم یه گراز داره همش با اون منو آزار و اذیت می‌کنه اونو میندازه به جون من

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که دختر خالتان به وسیله مال حرام که به دست آورده اند به شما خوشی خواهند رساند که باید مراقب باشید.. معبرانراز را مال حرام دانسته اند کا دارنده آن به وسیله حرام به خوش گذاری خواهد پرداز.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. الهام

  سلام.خواب دیدم یه بچه گراز قهوه ای دادن بهم که برای نذری روز پنجم ماه محرم ببرم بدم به یه شخص دیگه. مبلغشم ۵۰ تومن بوده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گراز به خواب نشان بر این امر آیت که شما باید از لحاظ روانی خودتان را فوی کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید و در وجح بدی می‌توان بر این معنی باشد که در ای ماه اگرمیتوانید نذری ادا کنید به همان مبلغ که حتما برایتان نیک خواهد شد و اگر حق ناس بر گردن دارید ادا کنید چون گراز نشان بر مال حرام دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. امید

  سلام
  من خواب دیدم به همراه اکثر فامیلهای پدری در حیاط یک امامزاده خیلی قدیمی که ضریح ش چوبی بود هستیم من گوشیم رو تو حیاط جا میزارم بعد از اینکه زیارت کردیم اومدم حیاط دیدم که بارون شدیدی میاد یاد گوشیم افتادم و دیدم که یه گراز قهوه ای با دندان گوشیم رو برام میاره و فرار میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبران اگر در خواب گراز دیده اید باید چند نکته را توجه داشته باشید و اول انکه اعتماد به نفستان را بالا ببرید از لحاظ بدنی خود را قوی کنید و شما باید ارتباط اجتماعیتان را از محدودیت خارج کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. کسری

  سلام من خواب دیدم یک گراز قهوه ای بزرگ جلوی خونه م وایساده من وقای از خونه میام بیرون میبینمش و پا به فرار میزارم ولی اون همونجا وایساده و به من نگاه میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز امده است که نشان به مال حرام دارد و به معنی عیش و کامروائی است به صورت زشت و ناپسندکه خوب نسیست . صدقه بدهید و از مالی و یا راهی که میدانید در ان حرام وجود دارد راهتان را تغییر دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. حمید

  سلام خواب دیدم بالای یه تپه هستم و دوتا گراز درون گلی سیاه رنگ هستند. و به من حمله کردند، بهتر بگویم حس کردم می‌خواهند به من حمله کنند. با فرار از آنها به آبی بسیار ظلال رسیدم و حس آرامش گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فرار از گراز امده است که به معنای رهایی از دشمنی است که داریدو تعبیر این خواب برای شما خیر است و نباید از جانب آن نگران باشید و بدانید که این خواب برای شما اینده ای خیر و نیکو را تصور کرده است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. آذین

  خواب دیدم همراه خانواده ام کنار رودخانه ایم که من در یک سمت و خانواده ام در سمت دیگر رودخانه بودن و با تلاش زیاد از روی اب پریدم و اومدم کنار خانواده ام که ناگهان یه گراز چاق سیاه که داخل اب اب بود.

  به سمت ما میاد و قصد داره که ما رو زخمی کنه و در عرض چند دقیقه تعداد گراز ها بیشتر میشه حدود ۴ تا و به طور ناگهانی داخل یک اتاق با این گراز ها گیر افتادیم و دور تا دور ما رو گرفتن و وحشت سرتاسر وجودمون رو گرفته بود.

  تا اینکه من با تلاش از دستشون فرار میکنم و وارد یه راهرو میشم که وبا دویدن از پله ها بالا میرم و در این بین وحشت داشتم که نکنه گراز ها دنبال میکنن و به خر پشته میرسم .

  که یک پنجره داره و بیرون رو پشت بوم میرم و خودم به پایین میرسونم اطرافمو نگاه میکنم که چند نفر بیرونن و ازشون درخواست کمک میکنم اونا حرفمو باور نمیکنن ولی چند نفر از اقوام برای کمک میان و گراز ها تا کمک برسه.

  فرار میکنن که زن دایی و خواهر و دختر دایی هام گراز هارو دنبال میکنن اما یک گراز هست که جلو خونه دایی ام داخل گودال مخفی شده که من میبینمش و سعی میکنم به افرادی که حرفمو باور نکرده بودن نشون بدم که البته موفق میشم و من رو دیوار بالا نردبون بودم.

  که گراز از گودال اومد بیرون و من سعی میکردم با گوشیم ازش فیلم بگیرم و به بقیه نشون بدم که بهم نگن دروغگو ولی هر چقدر سعی کردم گوشی فیلم نگرفت و گراز فرار کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گراز امده است که به گفته معبران اسلامی به نشانه مال حرام است که باید از ان دوری کنید و به این معنی هم از ان صحبت شده است که نشان بر این است که شما باید خودتان را بسیار قوی تر کنید از لحاظ جسمی و روحی و خواب گراز هشدار است که شما باید اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید و در خوابتان هم این امر اشکار است که حرف دیگران شما را میازارد و شما در تلاش هستید که خودتان را به دیگران ثابت کنید.پس از لحاظ روحی خودتان را به درجه بالاتری ببرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. یاسین

  با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم پسر ۴ ساله م ی گراز سیاه همراهش هست و اصلا ازش نمی ترسید ،ی دفعه گفت میخوام گوشت گراز بخورم بعد شروع کرد به خوردن از قسمت گردن گراز که خون هم نمیومد، من از اتاق بردمش بیرون دیدم پدرم ی گراز سر بریده و گوشتش رو داره میده بچه ها و میگه بخواین تا قوی بشین،ی تیکه هم به من داد که من حالم بهم خورد و بالا آوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان از این است که باید اعتماد به نفستان را بالا ببرید و ذر برابر مشکلات خود را قوی کنید و اینکه گوشت گراز نشان بر مال حلال است که باید از ان دوری کنید که بر خلاف گفته پدرتان خواهد شد و نشان بر خیر نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. فاطمه

  سلام
  من خواب دیدم یه گراز بزرگ و هیکلی قهوه ای دنبال منو خانوادم میکنه و ما به داخل خونه پناه می‌بریم گراز هم میاد تو و داخل خونه یه چیزی رو میخوره و دیوار رو خراب میکنه و میره بیرون و اطراف خونه پرسه میزنه
  ممنون میشم اگه تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز به گفته معبران اول از همه نشان از این دارد که باید خود را قوی کنید و اینکه در مقابل مشکلات قوی تر باشید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید تا در همه جا و هر موقعیتی قوی تر عمل کنید و اینکه ایت خواب تعبیر بر مال حرامی دارد که به خانه شما وارد خواهد شد و اینکه احتمالا اختلافی بین خانواده به سیی این مال پیش خواهد امد و بعد از مدتی رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. عماد

  سلام.تعبیر خاب حمله گراز ب گاو بدون شاخ و من از ترس ی گوشه قایم شده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل معنی خواهد شد که مال حرامی به شما خواهد رسید که که حال شما را برای مدتی خوش خواهد کرد و به مال حلال شما ضربه وارد خواد کرد که نشان از خیر ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. فاطمه

  سلام من خواب دیدم گراز بزرگ و وحشی قهوه ای دنبال منو خانوادم افتاده و ما به داخل خانه اومدیم و گراز هم اومد، داخل خانه چیزی رو خورد بعد هم دیوار رو خراب کرد و رفت، و دور اطراف خانه پرسه میزد، و انگار ک خانه ی ما تو جنگل بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گراز آمده است که نشان از مال حرام دارد و دوم نشان بر قوی بودن بیننده در مشکلات و اینکه احتمالا به وسیله مال حرامی که وارد منزل شما می‌شود اختلافی بین خانواده خواهد افتاد اما سریع رفع خواهد شد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. امير

  سلام خسته نباشيد من در خواب با چند نفر ازاقوام بوديم كه تو خيابان ايستاده بوديم وداخل ماشين در حال خوابيدن بوديم يه دفعه يه گراز از كنار ما رد شد وبعد از چند ثانيه گراز سردرگان به سمت ماشين ما حمله كرد ومن ان را با دست پرا كردم چند بار اين كار راانجام دادم بعد گراز رفت بيرون يك دفعه ديدم بچه هام يه كم اون طرف طر در حال بازي كردن بودن كه گراز يكدفعه خود را به زمين ميماليد وغرق در خون شد گفتن اين پريد شده وارم شد يك دفعه به شكل دخترم در اومد ودخترم به سمت خونه اومد كه خود را تميز كنه غرق در خون شده بود لطفا تعبير اين خواب را برايم بگيد ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز به گفته معبران نشان بر این دارد که باید در مشکلات قوی تر عمل کنید و در اجتماعات اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و به عنوان تکیه گاه خانواده با قدرت عمل کنید دیدن گراز به خواب بیشتر جنبه روانی بیننده خواب را به تصویر خواهد کشید و اینکه نشان بر مال حرام هم دارد که باید از آن پرهیز کنید که اولین صدمه مال حرام به فرزندان آن خانواده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. ساره

  خواب دیدم در بین تعدادی گراز هستم و بین گراز حیوانات اهلی هم وجود داره!ولی گراز ها هم اصلا حمله ای نکردند ب من..تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز می تواند سمبل فراوانی، شجاعت و قدرت و در عین حال سرسختی، درگیری و بی نظمی باشد. و اینکه نشان بر مال حرامی هم دارد که برای شما خوشی کوتاه مدتی به همراه دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. Alireza

  سلام.توی خواب دیدم که با خانواده رفتیم به یه ویلا خارج شهر که مال داییم بود و خانواده داییم هم اونجا بودن.نمیدونم برای چی ولی من تنهایی از اونجا خارج شدم و وقتی میخاستم برگردم به ویلا از زیر یه پل خیلی بزرگ و خیلی تاریک داشتم رد میشدم که یهو فهمیدم یه موجودی دنبالمه که اولش فکر میکردم جن یا یه موجود ناشناخته باشه و شروع کردم به فرار کردن جلوم کلی نرده بود که به سختی از لابلاشون رد میشدم و هی گیر میکردم وقتی سرمو برگردوندم دیدم اون موجود یه گراز سیاه بزرگه و یهو رفت تو یه سوراخ که توی زمین بود و من همون لحظه از ترس از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما واب شما بدین شکل است که گراز نشان از مال حرام است و باید از آن دوری کرد و اینکه از لحاظ روحی نیاز دارید تا قدرتی مردانه داشته باشید.
   باید قوی باشید.باید بیشتر به فکر محافظت از خانواده باشید.
   باید دیگران را درک کنید.باید در محل کار بیشتر به فکر دیگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. الهام حیاتی

  سلام من خواب دیدم که تو یه خونه بزرگ بودیم که یه گراز زخمی و لاغر و ضعیف با دختر از دور اومدن نزدیک من که شدن اون و فراری دادم بعدش از یه در دیگه یه خرس بزرگ وسیاه به صورت ایستاده به من حمله کرد که خودشو انداخت رو من ولی منم داشتم گازش میگرفتم میشه لطفا بگید تعبیرش چی میشه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب در تعبیر خواب گراز امده است که به معنای دشمن است و اینکه در این خواب شما بر ان چیره شده اید بسیار خیر است و به همان معنا در واقعیت است و همچنین در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب بر خرس چیره شوید به این معنا خواهد بود که شما بر مشکلات پیروز خواهید شد و این خواب برای شما خیر است و نشان از خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. کیوان

  باسلام من خواب دیدم دوتا گرازدرحال آمیزش جنسی بودن ولی آلت گراز نرکاملا شبیه انسان بود ..درهمون حال دونفر که اشنابودن از گرفتن اسپرم گراز حرف میزدن برای تکثیرشون ..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گراز به خواب نشان بر مال حرام است و اینکه خوابتان به معنی این است که افرادی در اطراف شما هستن که به فکر افزون شدن مال حرامشان دارند .
   و اینکه دیدن گراز در خواب به عنوان یک راهنمای روح می تواند به موارد زیر اشاره داشته باشد: نیاز دارید تا قدرتی مردانه داشته باشید.باید قوی باشید.باید بیشتر به فکر محافظت از خانواده باشید.باید دیگران را درک کنید.باید در محل کار بیشتر به فکر دیگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید .

 30. امین سبزی

  سلام
  خواب دیدم یه دسته گراز بهم حمله کردن فقط اون بزرگه که بیشترش سیاه بود یکمش سفید بود با سرعت بهم نزدیک شد تو ماشین بودم که محکم به ماشین ظربه زد جوری که چپ کردم
  میتونید تعبیرشو بهم بگید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گراز امده است که نشان ازمال حرام دارد و اینکه باید از ان دوری کنید تا برای شما اتفاق و مشکل بزرگی پیش نیاید و حتمت
   صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. الهام

  سلام.
  خواب دیدم روی یک تپه ایستادم و یه گراز قهوه ای که گرسنه و ضعیفه نگاهم میکنه. من دور و برم و نگاه کردم دیدم پایین پام استخون و پووست حیوان افتاده. اون و از زیر خاک کشیدم بیرون و پرت کردم به یه طرف که گرازه بره بخوره ولی دیدم یه تعداد گرگ حمله کردن به غذا و خوردنش و من دیگه اون گراز رو ندیدم.

  ممنون میشم تعبیرش و بگین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید عرض شود که تعبیر خواب گرگ به معنای دشمن است و تعبیر خواب گراز هم به معنای دشمن است و این خواب در یک جهت تعبیر دارد و بر اساس نظر معبرین این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده به علت دست کم گرفتن شخصی که دشمن شماست و ضعیف است به مشکلی بزرگتر دچار شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید و اصلا نسبت به شخصی که با شما قصد دشمننی دارد مماشات نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. امیر

  سلام و ممنون از سایت عالیتون
  پشت خونه ما یه خرابه هست که چن روز قبل ۲ تا جوجه خریدیم یکیش مرد و اونو انداختیم پشت خونه یا همون خرابه.
  امروز خواب دیدم که سه چهار تا گراز اومد و اون جوجه رو خورد‌.
  تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اگر در واقعیت اتفاقی و الگویی که در خواب هست اتفاق نیفتاده بود تعبیر داشت ولی الان این خواب تعبیری ندارد و فقط اشاره ای به حسرت های ذهنی است و دغدغه ای از ناراحتی درونی بابت ان اتفاقی که افتاده است.
   سربلند و پیروز باشید

 33. فاطمه

  با سلام در خواب دیده ام که گراز های مرده را جلو در خانه همسایه می آورند و می‌گذارند گراز ها طوسی بوده میشه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گراز امده است که به معنای دشمن است و در اینجا این خواب بسیار خیر است و ممکن است به این معنا برای شما باشد که از جایی که نمیدانید خیری برای شما خواهد رسید که به واسطه ی ان دشمنانتان از شما دوری کنند و شکست بخورند در نیتشان.
   سربلند و پیروز باشید

 34. Laleh

  با سلام
  من خواب دیدم که درخانه پدربزرگم هستم و وقتی به حیاطشان رفتم (حیاط آنها خیلی بزرگ است و دور تا دور خانه‌اشان جنگل و …است و یکی از درهایی که به سمت جنگل باز میشد، هم باز بود) در حیاط پدر بزرگم گرازی وحشی خاکستری رنگ دیدم که کسی کاری به آن نداشت و آن گراز هم کاری به بقیه افراد نداشت و در حیاط میچرخید خانواده داییم هم در حیاط بودن ناگهان گراز خاکستری روبروی ما آمد و زبان باز کرد و گفت که میخواهد بچه به دنیا بیاورد همه فرار کردند به جز منو دختردایی ام . من فقط تماشا میکردم و دخترادییم به کمک گراز رفته بود.
  در همان لحظه گراز ۲ نوزاد را به دنیا آورد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به تعبیر معبران گراز نماد از مرد دون صفتی دارد که گذشته کثیفی دارد و آینده کثیف تر. کثیف زندگی کرده است و کثیف می‌میرد و اینکه همچین شخصی در اطراف خانواده شما هست و با او احتمالا ارتباط دارند و اینکه که از نان حرام و مال حرام زندگی خود را می‌گذراند و باعث می‌شود زندگی شما هم کثیف کمد و این که بچه زاییده است نشان خوب نیست صدقه بدهید. که نشان بر مال حرامی است که سود می‌دهد و منفعت از خود دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. نیکتا

  خواب دیدم در یک خانه بزرگ قدیمی هستیم و یک میز بزرگ غذاخوری وسط خانه هست و خونه پدر بزرگمم هست که موقع شام یا ناهاره و میشینیم .
  همه دور میز و بعدش ی عالمه مرد قریبه که همشون هم شکل هم و لباس یکسان پوشیده بودن میرن غذا رو برا ما درست کنن (غذا سر گراز هست ) و.

  جلو چشم ما پوست سر گراز رو خیلی وحشیانه میکنن و بعد میپزن و وقتی که میخوریم خیلی لذت میبریم و خیلی خوشمزه بوده انگار
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است که از اشنایان خانواده پدی شما افرادی وجود دارند که احتمالا معاملات نا مشروع انجام میدهند و اینکه خانواده شما هم به این راه خواهند برد و یا به پدر شما سودی خواهند رساند که حرام است و از راع نامشروع کسب شده است و اینکه خانواده شما ان را قبول خواهند کرد و برای مدتی خوشحال و خورسند خواهند بود . اما ناپایدار است .
   سربلند و پیروز باشید .

 36. سمانه

  سلام خواب دیدم که پدرم به گراز سیاه کوچولو خریده گذاشته خونه . خودش خونه نبود اما گرازه مامانم و برادرم را یکبار گاز گرفت بالای سر من هم میومد با عصبانیت. منم میترسیدم گازم بگیره اما گاز نگرفت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مال حرامی است که وارد زندگیتان احتمالا خواهد شد و به وسیله آن مال به مادر و برادرتان آسیبی وارد می‌شود که جبران آن سخت است و باید به این امر پدرتان را آگاه کنید تا خودای نکرده مالی که ناپسند است وارد زندگیتان نشود و مشکلی برای خانواده پیش نیاید. گراز در تعبیر دیگر نشان از مردی دون سفت است است که گذشته آن کثیف و آینده کثیفی هم دارد زندگی را با پستی به سر می‌برد و باید بیشتر مراقب باشید. برای آرامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. طاهر

  سلام خواب دیدم توی حیاط خونمون ی سوراخ هست بعد که داخلش نکاره کردم توش پر بجه گراز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مردی است که دون صفت که انده کثیفی دارد و گذشته کثیفی را پشته سر دارد و از نظر دگر نشان از مال حرامی است که در نزدیکی شماست و باید از ان دوری کنید تا گزند نبینید .
   سربلند و پیروز باشید .

 38. مدی

  سلام.من دیشب خواب دیدم چهارتا گراز توی حموم قدیمی خونمون هستن اونی که مادرشون بود رنگش سیاه و بچه ها ش رنگشون خاکستری روشن بودن.انگار یکی اینارو اینجا انداخته بود پوست یکی از بچه هاش تا قسمت پایینی بدنش کنده شده بود یکی دیگه سه گلوله خورده بود خود مادرشونم زخمی بود ولی همشون زنده بودن ولی زخمی .

  یکیشون زمانی که من به اون قسمت رسیدم همونی که سه تا گلوله خورده بود فرار کرد و از خونه کاملا خارج شد ولی اون سه تا ی دیگه نرفتن و زمانی که بهشون نزدیک شدم مادرشون خواست بهم حمله کنه یه صدایی در اوورد و بلند شد و من سریع اومدم بیرون و در رو بستم. میشه لطفا تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که برای شما دشمنانی هست که یکی از ان ها همان گراز بزرگ است و دیگران بقیه گراز ها هستند که اگر ان ها را از خود دور نکنید به مانند ان خواهند شد که از رنگ ان مشخص است و در این بین بدانید که تنها چاره ی شما برای غلبه بر ان ها صداقت است و باید در موضوعاتی که میدانید صادق باشید تا دشممنانتان از شما دور شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 39. نجمه

  سلام وقت بخیر من چند دقیقه قبل اذان صبح این خواب رو دیدم.خواب دیدم همسرم با یک شخص دیگه سر یک موضوع بحث میکنن که همسرم برمیگرده به اون نفر میگه اگه مدرکی داری بیار اصلا یادم نمیاد موضوع سر چی بود فقط میدونم خیلی موصوع پیش پا افتاده ای بود.بعد اون شخص چند تا عکس نشون میده که من به شدت وحشت میکنم وبا دیدن عکس صورت یک گراز سیاه که فقط دماغ و چشماش پیدا بود توی خواب شروع به سروصدا میکنم دلیلش رو نمیدونم که چرا اینقد توی خواب ترسیده بودم وقتی بیدارم کردن که اول اذان بود.ممنون میشم اگه تعبیرش رو برام بگین.سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند اینگونه تعبیر شود که احتمالا همسرتان با فردی مشکل مالی دارد که بر سره یک موضوع مالی است و نشان عکس دال بر حرام بودن این مال دارد که برای مدتی شما را خوشحال می‌کند اما عواقب خوبی را هم به دنبال نخواهد داشت و اینکه تعبیر گراز در خواب نشان از مال حرامی است که بدون زحمت به زندگی شخص وارد می‌شود و دوم نشان از مرد دون سفتی است که به شکل کثافت و نکبت بار زندگی خود را ادامه می‌دهد پس باید از هر رو دوری کرد که تا خیر و سعادت در زندگی شما روان شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. Nader

  خواب گراز وحشی دیدم بزرگ بود وسفید و سیاه با دندانهای بزرگ دنبالم کردند ومن با یک تفنگ سر پر که دستم بود به انها شلیک کردم ولی به هدف نخورد و انها به من حمله کردند و من را کشتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست و اگر بخواهیم ساده ان راتعبیر کنیم شما دشمنانی دارید که بر شما چیره می شوند و این برای شما خیر نیست و تنها راه تلاش در این خواب برای شما نشان داده شده است که تعبیر خواب تفنگ به معنای صداقت است و شما با دشمن خود نباید صداقت داشته باشید زیرا باعث شکست شماست.
   صدقه بدهید
   سربلنند و پیروز باشید

 41. :)

  همممم…خاب دیدم گراز دنبالم میکرد و وقتی نتونستم بیشتر از این فرار کنم واستادم و نگا کردم و همون زمان گراز ضربه ای به قفس سینم وارد کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر نیست و باید عرض کنم که دشمنی دارید که باید برای غلبه بر ان تلاش خیلی زیادی کنید و ممکن است به شما اسیبی رساند و از همین رو سعی بر ان کنید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 42. Rahyl

  سلام من خواب دیدم گراز قهوه ای مرا دنبال میکند و من فرار میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان از مال حرامی است که در اطراف شماست و تعبیر دیگر نشان از مرد دون سفتی است که گذشته ای پست دارد و آینده ای نکبت بار و کثیف زندگی می‌کند و کثیف می‌میرد و پس باید از آن دوری کرد و اینکه شما از آن فرار میکنید نشان خوبی دارد و اینکه شما آلوده این مال نخواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. سپيده

  خواب ديدم گراز وارد خونه شده و دستم را ميخورد و دوستانم من رو نگاه ميكنن و ميخندن تعبيرش چيه ؟؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر این خواب میتواند به این معنا باشد که شخصی از دوستان شما دشمن شماست و پس از ان که هم این موضوع را بفهمید باز هم ایشان شما را کمکی نخواهند کردو باید بسیار نسبت به رابطیتان با ایشان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. مهرداد

  سلام خواب دیدم در صحرایی من و برادرم و دونفر ناشناس هست گرازی از راه دور دیدیم بسمتش دویدیم آن فرد ناشناس بسمت گراز شلیگ کرد وقتی به گراز رسیدم جفت پا پریدم روی گراز که افتاده بود وقتی نگاهش کردم تیر به سرش خورده بود و در حال جان دادن و خونریزی بود برادرم پا در لکه ای از خون گراز گذاشت که من او را کنار کشیدم و با توضیح اینکه گراز نجس است از گراز دورش کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در برخی تعابیر خواب امده است که تعبیر خواب گراز به معنای مالی است که با زحمت کسب شود و در این خواب هم احتمالا برای شما صادق است و این خود به این معناست که شما در شرایطی که کسی نتواند خیری بدست اورد به موقعیتی دست خواهید یافت که خیری عظیم به شما رسد اما ممکن است نگذارید به جز خودتان کسی از ان بهره مند شود و این خود به معنی مشکلی است که باید انم را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 45. ایرانی

  سلام ،من وپدرم که فوت شده است در خواب ،درحال گذر از جاده کوهستانی بودیم که ناگهان دوتا حیوان شبیه گراز دیدیم که یکی سفید وتپل و یکی کوچیکتر وسیاه رنگ ،زدیم کنار جاده وپدرم باتفنگش که الان به من رسیده رفت وشلیک کرد به اونا وموفق نشد ومن رفتم وخواستم اسلحه رو به من بده و من به سمت سفید رنگه شلیک کردم و موفق نشدم ودرعالم خواب علت نزدن اونا این بود که تفنگ ساچمه زنی بود و نکته اصلی خواب حضور ودیدن اتفاقی پسر عموم و زنش وبچه اش بود که دقیقا اونجا بغل جاده درمحل گرازها بودند وما یکم باهاشون رابطمون سرده وکدورتی درمیان هست.
  ومن وپدرم درخواب با اونا قهر بودیم

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب گراز به معنی مال حرام است و باید بسیار هوشیار باشید که این مال وارد مال حلال تان نشود و اینکه آن خانواده در مسیر گرازها بودند نشان بر این دارد که یک مال نامشروع که در بین خانواده پدری شما است که باید برسی شود و از آن اجتناب کرد گراز به مال حرامی تعبیر شده است که مدتی فرد را سرخوش می‌کند و بعد گرفتار.
   سربلند و پیروز باشید.

  • ابی فراهانی

   سلام
   در خواب بچه گرازی را دیدم که سعی دارد از یک ماده گوسفند شیر بخورد و ماده گوسفند مانع می شود
   در نزاعی که بین گوسفند و یک خروس با بچه گراز پیش می اید بچه گراز سعی میکند خروس را بکشد ولی بچه گراز توسط خروس کشته می شود

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در تعبیر خواب گراز آمده است در خواب مالی است زیاد ولی حرام. پولی است فراوان که از طریق نامشروع و خلاف حتی به عدد جنایت جمع آوری شده و خودش مردی است در نهایت کثافت و پلیدی که با وجود داشتن ثروت زیاد هم کثیف می خورد و هم کثیف زندگی می کند و هم گذشته ای آلوده دارد و هم آینده ای نکبت بار. موانست و موالفت با چنین آدمی است و از جهت دیگر اندوختن پولی است که از راه نادرست کسب شده باشد. و اینکه گوسفند مال حلالی است که بسیار نیک است و با زحمت به دست می‌آید و دلیل بر این است که مال شما از حلال است و اجازه نمیدهید که مال حرامی به واسطه کسی وارد زندگیتان بشود. و همین طور خروس که نشان بر خیر نیکی است که بر شر و حرام پیروز می‌شود و نشان از خیر است برای شما.
    منوچهر مطیعی تهرانی گوید: خروس منادی و بشیر است. ندای خیر و خوبی و صلح و نیکی سر می‌دهد و بشارت می‌آورد و شادی می‌آفریند، از حضرت رسول اکرم (ص) روایت می‌کنند که فرموده‌اند خروس دوست من است چرا که مرا به اقامه نماز می‌خواند و دعوت می‌کند. دیدن خروس در خواب خوب است و چنان چه در خواب به هر شکل و عنوانی خروس ببینید خبری خوش به شما می‌رسد که ممکن است هم مادی باشد و هم معنوی.
    سربلند و پیروز باشید.

    • ابی فراهانی

     بسیار سپاسگذارم
     مطلب بسیار عالی بود

 46. رزیتا رحمانی

  با سلام , و سپاس به خاطر لطفی که میکنید
  دیشب خواب چندین گراز دیدم . دو توله گراز زنده ، چند گراز مرده ی بزرگ و یک گراز رو به مرگ بسیار بزرگ و خون آلود که با چوب لمسش کردم ، این گرازها روی پشت بوم طبقه ی هم کف ما افتاده بودن .. ( قسمتی که گرازها افتاده بودند در حقیقت ، جزو مشاعات ساختمان ما هست ، و همسایه ی پایین اون قست رو تصرف عُدوانی کرده و پشت بوم زده و به طور نا مشروع به ملک خودش اضافه کرده ، که ما در حال حاضر بر سر این قسمت دادگاه داریم و هم کارشناسان دادگستری و هم شهرداری رای به مشاع بودن و خراب کردن این سقف دادن ، ) .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعداد گرازها در خواب شما قاعدتا اشاره ای است به یک خانواده که شما میشناسید و باید برای شما اشنا باشد و اگر هست بدانید منظور این خواب ممکن است ایشان باشند و این خود بیانگر دشمنی ایشان و ناخلف بودنشان است و از این رو باید گفت که کاملا منطبق با واقعیتی هست که بیان کرده اید و کمکی بزرگ به تعبیر خواب شماست و ممکن است بیانگر شکست دشمن شما باشد که بسیار خیر است برای شخص بیننده ی خواب.
   سربلند و پیروز باشید

   • رزیتا رحمانی

    ممنونم از شما .لطف کردید .

    تندرست باشید

 47. Vajihe

  سلام خواب دیدم توی یه خونه باغی مشغول پهن کردن لباسام بود ک یهو گرازی اومد من فرار کردم داخل ولی خواهرام ازش نمیترسیدن میگفتن کاری بهمون نداره آخرم گراز آروم ازشون رد شد و اومد پیش پدرم ک دراز کشیده بود….ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان از مال حرامی است که در اطراف شماست و باید آن را از خود دور کنید و در غیر این صورت وارد زندگیتان می‌شود و شما را تا مدت زمان کوتاهی خوشحال می‌کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. ناشناس

  سلام خواب دیدم گراز بزرگی به زور وارد خنمون شد درو شکست واومد تو ولی به کسی اسیب نزد بیزحمت تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر گراز نشان بر مال حرامی دارد که وارد خانه شما شده است و
   و به اموال شما ورود کرده است و باید آگاه باشید که از آن دور بمانید و خانوادتان را از این مال دور نگه دارید .
   سربلند و پیروز باشید

 49. لقمان

  سلام خواب دیدم در خواب که به یک گراز نان خشک میدام کنارش هم یک مار خوابیده بود تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان از مال حرامی است که شما به آن چشم دارید و آن را می‌خواهید به دست بیاورید و از آن سودی کسب کنید و مار هم نشان از دشمن است که در کنار مال حرام قرار دارد و برای شما دچار مشکل خواهند کرد پس هوشیار باشید و نگذارید به وسیله دیگران مال حرامی وارد زندگیتان کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. آبتین

  سلام
  خواب دیدم عده ای از پوست گراز بعنوان سفره استفاده میکردند.
  خواستم بدونم تعبیرش چیه ؟
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پوست گراز نشان از مالی حرام دارد و یعنی شکم های خود را از مال حرام پر خواند کردو اگر در خواب ان عده سرخوش باشن نشان از ان دارد که مال حرامی که به دست می اورند تا مدتی انها را خوشحال و بعد به نابودی خواهد کشاند
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب گراز الامتو

   • آبتین

    درود بر شما

 51. شهری

  با سلام . خواب دیدم منو برادرم در یک باغ هستیم در ابتدا گرازی دیدیم برادرم سعی کرد گراز را شکار کند ولی بعدش گاوی مانع اینکار شد و به سمت براردرم حمله ور شد من فکر کردم براردم مغلوب شده ولی در کمال ناباوری دیدم گاو را از سر و گردن بلند کرده و محکم کوبونده بر زمین گاو نقش بر زمین شد مغلوب برادرم اگه تعبیر خواب منو چی میتونه باشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گراز نشان بر مالی دارد که حلال نیست و از بین بردن ان نشان بر خیر دارد و اینکه گراز تبدیل به گاو وحشی شده است بر این معنی است که دوستی در قالب دشمن میخواهد به شما اسیب برساند و اینکه برادرتان بر ان پیروز شده است باز هم نشان خیر است و یعنی اسیبی به مال و جان شما نمیرسد
   سربلند و پیروز باشید

   • شهری

    ممنون از لطف شما

 52. امین

  من خوای دیدم حیوان های مانند گراز ولی خیلی خیلی بزرگ خیلی زیاد هم بودن نزدیکای من و خوانواده ام بودن رو کوه ها هم بودن با سنگ میزدمشان و از نزدیک ماه دور شدن

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از مالی و یا درامدی دارد که از راه نامشروع به دست امده است و تمام اطرافتان را میخواهد بگیرد و این که شما انها را از خوددور کرده اید نشان از ان دارد که شما ان را نمیخواهید و اموال حرام را از خود دفع میکنید
   سربلند و پیروزباشید

 53. احمد مراد

  سلام خواب دیدم همراه برادرم کوه بودیم و اتفاقی یک گراز دیدیم و من به طرفش شلیک کردم و گراز بنظر زخمی شد و فرار کرد،تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شما دشمنی دارید که خیلی راحت میتوانید با صداقتتان برا ان غلبه کنید و فقط نیاز است که کمی در اطرافتان بیشتر تامکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 54. اشی

  سلام
  خواب دیدم با دوستی که چندسالی هست حرف نمیزنم رفتیم در خونشون چندتا سگ داشت که کله گراز رووی بدنشون بود هم گرازبود هم سگ من تعجب کردم درو بستم گفتم هیچ حیونی این دوتا رو با هم جفت نمیندازه که خندید وگفت من انداختم خیلیم باحاله با مون ترس و تعجب از خواب پریدم تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای شما این خوااب به نشانه ی تذکر است که ممکن است در ایننده دوباره این امکان برای شما و ایشان پیش بیاید که احتمالا رابطیتان شکل بگیرد اما در این خواب به شدت شما ارا از این امر نهی کرده است که هردوی این نشانه ها در خواب نشان از نیت بد و دشمنی است.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب سگ آلامتو

 55. نیما

  سلام وقتتون بخیر،صبح بود که این خوابو دیدم،خواب دیدم با یکنفر که ناشناس بود(یا یادم نیست که چه کسی بود)دارم داخل ی خیابون یا محله ی ناشناسی راه میرم که یکدفعه متوجه شدم پشت سرم چیزیه و برگشتم دیدم ی گراز زرد رنگی هست ترسیدم اومدم فرار کنم که انگشتای دست چپم رو کرد داخل دهنش،هر کاری کردم نتونستم دستمو بیرون بکشم و گفتم اگه فشار بیشتری بیارم ممکنه انگشتام قطع بشه،بعد اون فرد ناشناسی که همراهم بود گفت نگاه چقدر گرازه گرسنه هست بعد گرازِ شروع کرد به دوییدن منم بالاجبار همراهش دوییدم که دستم کنده نشه تا اینکه رسیدیم به جایی که دیگه آسفالت تموم میشد و ی برکه یا رودخونه ای بود که وسط این برکه اسکله چوبی قرار داشت،بعد گرازِ پرید و منم پریدم تا اینکه از رو برکه رد شدیم و رو اسکله چوبی که وسط برکه یا مرداب بود اومدیم پایین،بعد که خیلی عصبانی شده بودم با همون دست چپم که تا مچ داخل دهن گراز بود گراز رو بلند کردم و زدمش زمین و دستم آزاد شد و گراز رو هم دیگه ندیدم حالا نمیدونم مُرد یا افتاد تو آب،بعد به آدمایی که اونطرف برکه یا مرداب بودن گفتم زنگ بزنید آتشنشانی تا منو از این طرف بیارن اونطرف چون نه قایقی بود نه چیزی و ظاهرا نمیتونستم شنا کنم،حالا خواستم شما میتونید تعبیرشو بگید؟؟؟ممنونم از لطفتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شکست دادن گراز در خواب بر ان معنی است که شما بر دشمنتان ظفر پیدا میکنید . به گفته جابر مغربی . اگر ببینی با گراز در حال جنگ و درگیری هستی و او را شکست میدهی یعنی بر شخصی بزرگ که رئیس و دارای مقام است اما فردی پست و ظالم است خصومت و پیدا خواهی کرد و بر ان شخص پیروز خواهی شد .
   سربلند و پیروز باشید

   • نیما

    خیلی ممنونم لطف کردین

 56. علی

  با سلام دیشب خواب دیدم به اتفاق پدرم و یکی از دوستانم که کارمند دیوان محاسبات هست داخل بستر یک رودخانه بین نیزارها راه میرفتیم که یک مرتبه گرازها به ما حمله کردند پدرمو بدجور زخمی کردند .از سرنوشت دوستم خبرندارم منم فرار کردم آسیبی بهم نرسید فقط بخاطر پدرم خیلی ناراحت بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن گراز در خواب به معنای دشمنی است که هیچ نمیفهمد و این بدین معناست که شما همچنین دشمناسنی دارید اما منشا ایشان مشخص نیست و ممکن است خدای ناکرده همان دوستتان منشا ان باشند و این یعنی اینکه شما به واسطه ی این دشمنان گزندی نخواهید یافت اما ممکن است یکی از اعضای خانوادیتان که در اینجا پدرتان بوده است از این موضوع متضرر شوند.
   نسبت به اطرافتان بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 57. Raha

  سلام و وقت بخیر
  خواب دیدم تو خونه ای که چند سال قبل زندگی میکردم هستم و 2 تا مرغ و 2 تا خروس داریم که یهو با سر و صدای مرغ و خروسا پریدم بیرون و دیدم که یک گراز اومده و یکی از مرغا و یکی از خرسواری کشته و سر خروس از تنش جدا شده بود که خیلی توی خواب ترسیده بودم و از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول اینکه تعبیر خواب مرغ و خروس به معنای خدمتکار و ثروت است و این خدمتکار میتواند شخصی با مفهومی به این شکل باشد.تعبیر گراز در خواب هم مال حرام است و در مجموع میتوان گفت که این خواب به این صورت معنا دارد که شما خدای ناکرده در اینده دست به مالی خواهید زد که برای خانوادیتان و ثروتتان مشکل پیش می اید.بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 58. مجید

  خواب دیدم که دوتا گرگ خاکستری درکمین یک گراز وحشی نشستن ودریک فرصت غافلگیرانه به گراز حمله کردن و گراز را شکارکردن وپس ازشکار دوتا بچه گرگه ازراه رسیدن وباهم شروع به خوردن گراز کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر گرگ در خواب به معای دشمن است و تعبیر گراز همانگونه که در متن نیز خوانده اید مال دنیا و در حالاتی ناصواب.
   انکه شما در خواب اینگونه رویت کرده اید میتواند به این معنا باشد که شما میدانید که چه کسی دشمن شماست و علت دمشنی خود با آنهارا نیز میدانید که ارتزاق از مال حرام است و ممکن است این خواب فقط اشاره ای از نفس مطمینتان به شما بوده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 59. سجاد عباسی

  سلام
  خواب دیدم منو داماد برادر داماد ما با یک اسلحه که تور فلزی پرتاپ میکنه رفتیم شکار یک گراز به طرف من امد و من جاخالی دادم و برادر دامادم با اسلحه تور رو پرتاب کرد وای گیر نکرد دباره با دست تور رو بالا انداخت و گراز گرفتار شد بعد اوردیم داخل گاراژی که مال دامادم هست پوستی که از لاک بود رنگش ترکیب قرمز و سیاه بود کندیم برادر دامادم گفت این نایابترین و گرانتریت پوست گراز هست ولی مثل لاک لاک پشت بود گراز رو گذاشتیم گاراژ زنده بود فقط لاک رو جدا کردم ازش بعد دو نفر اومدن گفتن اینجا گراز ندیدین ماله ما بود ولی ما گفتیم نه مخفی کردیم و بعد مدتی گشتن ما درو بستیم و رفتیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن ابر به معنای سرچشمه ای از علم است و علمی که ما بدان دسترسی نداریم.
   اینکه شما در خواب نوزاد پسر گرفته اید هم به معنای شادی و سرور در بیداری است و بسیار نیکو است و این که در خواب خود با خودتان گفته اید که این نوزاد برای همسایه ی ما سات هم میتواند به این تعبیر باشد که شما راه حلی علمی برای باروری ان شخص مذکور پیدا کنید و ایشان را کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 60. صالح

  خواب دیدم در صحرا قدم زنان می آمدم که مادر و دایی ام مرا صدا می زدند که بیا و من بی اعتنا.. هنگامی که به پشت سر نگاه کردم صدای گراز را شنیده و فرصت فرار پیدا نکرده و از گراز ضربه خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب گراز نمادی از مال حرام است و تعبیر دایی و مادرتا ن به معنای نزدیکان مادری شماست که سعی بر آن دارند که شما را از عملی شر منصرف کنند.
   پس به نصیحت ها و صحبتهای خیر آن ها گوش دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 61. یو پی جی

  خواب دیدم ک برای شکار کل ب کوه رفتم ولی اول کول ب گله گراز دورمو گرفتن وسوسه شدم چندتا شونو شکار کردم و اخر سر دونفر ادم اومدن پیشم گفتن تیر خوردیم و منم شوکه شدم

 62. رضا

  خواب دیدم من از یه بلندی خیای کوچیک دارم به ۵۰۰ متر اون طرف نگاه میکنم که یه دونه شیر و یه دونه گراز پیش هم وایسادن منم از پشت درخت با یه نفر دیگه که کنارم بود نگاشون میکردیم از پاشت درخت.. البته اونا تو پایینی بودن

 63. عبدلاذکایی

  سلام خواب دیدم یک گرازبزرگ اومدواردخونه شدومافرارکردیم رفتیم بیرون دوباره اومددنبالم من برگشتم بایکی ازبچه های محلمون که چندساله ندیدمش وخبری ازش ندارم واردهانه شدیم ودوتایی درحالی که درراقفل کردیم پشت درهم فشارمیدادیم گرازنتونه بازش کنه ولی هلش دادوبازش کردمن مجبورشدم بایک سنگ زدم به صورتش افتادمنم ایقدزدم باسنگ به صورتش که تمام کردانداختمش کنارکه یهوازجام بلندشدم .خواستم بدونم نظرشماچیه درموردخواب من باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است .
   شکست دادن گراز در خواب بر ان معنی است که شما بر دشمنتان ظفر پیدا میکنید . به گفته جابر مغربی . اگر ببینی با گراز در حال جنگ و درگیری هستی و او را شکست میدهی یعنی بر شخصی بزرگ که رئیس و دارای مقام است اما فردی پست و ظالم است خصومت و پیدا خواهی کرد و بر ان شخص پیروز خواهی شد . وبا تعبیر دیگرا معبران گراز در خواب مال حرام است که و عیشو کامروایی است به صورت زشت و ناپسند که شما ان را از خود دور کرده اید .

 64. سکوت شب

  در خواب دیدم با یکیی از دوستام به شکار گراز رفتیم و شب بود اون نوری که به عنوان روشنایی همراه‌مون بود خراب شد و در تاریکی دوستم به گراز شلیک کرد ولی گراز فرار کرد بعد من رد خون گراز گرفتم که وارد خونه‌ایی خالی از سکنه اما با وسایل جمع شده شدیم،
  و من در اتاق آخر با صحنه‌ایی عجیب روببرو شدم
  گراز ماده مرده بود و چندتا بچه گربه یا شاید بچه‌شیر داشتند از پستان جسد گراز مرده دارن شیر میخورن،
  درخواب سریع به دوستم که در اتاق دیگر داشت دنبال گراز میگشت خبر دادم که گفت این خونه خودم هست،، و حرف باور نکرد و به همراهم اومد و در راه صحبت از چسب و موکت میکرد

  • می می

   خواب دیدی خیر باشه

 65. ناشناس

  خواب دیدم وسط یه جنگل بزرگ تاریکم داشتم راه می رفتم وحشت داشتم بالای یه تپه بودم دیدم یه ادم رفت تو یه درخت دویدم سمت درخته به درخت که رسیدم کسی نبود داشنم با وحشت نگاه میکردم یکی گفت بدو دیدم یه عالم ادم در حال فرارن خالم بود پشت سر هم می گفت بدو مامانمم بود یه عالمه گراز وحشی با جسه خیلی بزرگ با چشای قرمز داشتن میومدن سمتمون شروع کردم به دیویدن یادمه مامانم جا موند من گریه می کردم ومی دیویدم در حین دویدنم همش به عقب نگاه می کردم که مامانم بیاد

 66. کیوان

  خوکی کوچک و معصوم کە رامش کردم و کریە میکدر

  • یاسین صداقت

   با سلام .
   خوک در خواب مال زیاداست که از طریق نامشروع بدست امده است ولی شما را شاد میکند
   سربلند و پیروز باشید
   برای تعابیر بیشتر متن زیر را مطالعه کنید
   تعبیر خواب خوک آلامتو

 67. Tohid

  خواب دیدم با برادرم از ماشین پیاده و به سمت کوهی در اطراف نطنز برای کندن کوه (که اصلا نمیدونم برای چی) حرکت کردیم از ماشین زیاد دور نشده بودیم که دیدم صدای بوق ماشینی از سمت جاده میاد برگشتم دیدم هفت گرگ در تعقیب گرازی برای شکار هستند ، گراز که از دیگه رمقی نداشت به سمت ما در حرکت بود من به برادم گفتم با سنگ هرکدام که سمت ما آمد بزن من دو سنگ در دست داشتم که به سمت گراز پرتاب کردم و سنگ با ضرب کمی به گراز خورد و رد شد دویدم و از دندان نیش گراز گرفتم و آن را مثل گوسفند در حال ذبح خواباندم و به برادرم گفتم با طناب دست و پایش را ببندیم در این هنگام با داد و فریاد و سنگ پرانی گرگها را دور کردیم و گراز را در صندق ماشین گذاشتم و حرکت کردم جالب اینجاست که در ذهنم دنبال مشتری ارمنی برای گوشت گراز برای فروش میگشتم.

 68. پوریا مرادی

  گرازی در زنجیر حمله کرد من با لگد او را نقش زمین کردم ولی او باز با صدایش حمله می کرد

 69. شخصی

  سلام
  در خواب دیدم یه گراز داخل مسجد جمکران دنبال خودمو و خانومم گذاشته بعد به خانومم سریعتر گفتم رفت داخل مسجد بعدشم خودم رفتم بعد به همه کساییم که داخل مسجد بودن گفتیم که بیرون گراز است؟

 70. vajihe

  خواب دیدم در یک باغ خیلی بزرگ عروسی برپا شده
  یک عمارت بزرگ و یک باغ …همه داخل عمارت بودن و من رفتم که تو باغ قدم بزنم اونجا تو محوطه پسر بچه ای روی سکویی نشسته بود و دو گراز که یکی بزرگتر بود و مشخص بود که نر هست و اون یکی که کوچکتر بود ماده، پایین پاش حرکت میکردند..
  تعجب کردم و قصد کردم ک بگم از اونجا بلند بشه چون اون حیوانات وحشی هستند اما همون لحظه گراز نر وحشی شد و خودشو بالای سکو کشید و به پسر حمله کرد
  پسر بلند بلند کمک میخواست فاصله ی من کمی دور بود به علاوه ترسیده بودم با تامل به سمتشون دویدم و حین دویدن دو عدد سنگ بزرگ پیدا کردم و به سمت گرازها پرتاب کردم اما فایده ای نداشت…
  دویدم سمت در باغ چون اونجا چندتا مرد برای خوشامد ایستاده بودن زمانی که کسی رو با خودم به اون نقطه بردم گراز چاله ای کنده بود و پسر بچه ی غرق خون رو داخل چاله انداخته بود….استخوان های بدنش خرد شده بودن و قسمت های از گوشت بدنش رو پاره کرده بود.. دیر شده بود و دیگه صدایی از اون بچه در نمیومد..

 71. Amir

  سلام.خواب دیدم از ساختمانی که دارن تازه میسازن به همراه پدرم و صاحب ساختمان دیدن میکنیم.اطرافمون هم گراز های قهوه ای بودن که مال اون مرد صاحب ساختمان بود.رفتیم داخل ساختمان نشسته بودن یه طرف و به ما نگاه میکردن.که ناگهان از کنارم رد شدن رفتن بیرون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گراز در خواب نشان بر مال و پول فراوان است که از راه نا مشروع کسب شده است. و خواب شما حاکی از ان است که مال و ثروت فراوانی که حرام است به شما داده میشود ولی شما ان را قبول نمیکنید و باید بسیار اگاه باشید زیرا که انسان از وسوسه ی شیطان رجیم هیچ گاه در امان نیست
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید