تعبیر خواب شکار

دیدن شکار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکار در خواب چیست؟

شکار Hunting

شکار کردن در خواب کوشش در جهت معیشت است و شکار افکندن چه با دام و چه با تفنگ یا تیر و کمان تحصیل معاش از طریق حلال است به خصوص اگر شکار افکنده شده از حلال گوشتان باشد مانند کل، آهو، بز کوهی و غیره.

شکار گراز و خوک ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام از راه ناصواب است همین طور شکار حیوانات حرام گوشت دیگر. شکار افکندن حیوانات وحشی و قوی چیرگی بر دشمن تعبیر شده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوفالو

تعبیر شکار کردن در خواب

تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق
دیدن شکارکردن در خواب بر پنج وجه بود.

اول: سخن لطیف. دوم: دادن بوسه. سوم: منفعت. چهارم: فرزند. پنجم: مال.

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین
اگر بیند در خواب شکار می کرد، گوسفند کوهی یا گاو کوهی یا گورخری و گوشت آن بخورد، دلیل منفعت بود.
تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی
اگر به خواب بیند شکاری را به دام گرفت، دلیل است که طالب زنان بود.
تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی
شکار کردن در خواب کوشش در جهت معیشت است و شکار افکندن چه با دام و چه با تفنگ یا تیر و کمان تحصیل معاش از طریق حلال است به خصوص اگر شکار افکنده شده از حلال گوشتان باشد مانند کل، آهو، بز کوهی و غیره. شکار گراز و خوک ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام از راه ناصواب است همین طور شکار حیوانات حرام گوشت دیگر. شکار افکندن حیوانات وحشی و قوی چیرگی بر دشمن تعبیر شده است.

☺ تعبیر خواب «شکار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. مهدی

  سلام دیشب یه خوابی دیدم که احساس می کنم قبلا هم این خواب رو دیدم و داره تکرار میشه.تو خوابم یه روباه رو دیدم که یه جا وایستاده و یه سگ هم از اونور میاد تا اون رو بگیره و روباه با این که اون رو می بینه هیچ حرکتی نمی کنه و سگ میاد و اون رو شکارش می کنه و می خوردش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب روباه خواب رایج نیست و باید بر این خواب اهمیت بدهید خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید. اینکه شما دشمنی هم در اطرافتان حس خواهید کرد این شخص با افرادی که دشمن شما هستند درگیر خواهد شد و شما بلایی نخواهید دید اما اگاه باشید که اطرافیانتان از چه شخصیت های برخوردار هستند تا اسیب نبینید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. صدام بشاش

  سلام .
  خواب دیدم که نزدیک یک نهر آب هستم و بالای آب یک خیل بزرگی از پرنده های سیاه یعنی زاغ بود و یا زاغچه بابادک خورده می آمد و یکی از دوستان از هو بر نهر با تفنگ چند ساچمه ای پرنده هارا نشانه گرفته فیر کرد که خیلی از پرنده ها روی نهر ریختند .
  من با عجله از پائین رفته یکی یکی از روی آب می گرفتم که ولی همگی اش جان های خودرا از دست داده بودند.
  یکی بیدار شدم که خواب بوده

نظر خود را بیان کنید