تعبیر خواب شکار

دیدن شکار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکار در خواب چیست؟

شکار Hunting

شکار کردن در خواب کوشش در جهت معیشت است و شکار افکندن چه با دام و چه با تفنگ یا تیر و کمان تحصیل معاش از طریق حلال است به خصوص اگر شکار افکنده شده از حلال گوشتان باشد مانند کل، آهو، بز کوهی و غیره.

شکار گراز و خوک ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام از راه ناصواب است همین طور شکار حیوانات حرام گوشت دیگر. شکار افکندن حیوانات وحشی و قوی چیرگی بر دشمن تعبیر شده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوفالو

تعبیر شکار کردن در خواب

تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق
دیدن شکارکردن در خواب بر پنج وجه بود.

اول: سخن لطیف. دوم: دادن بوسه. سوم: منفعت. چهارم: فرزند. پنجم: مال.

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین
اگر بیند در خواب شکار می کرد، گوسفند کوهی یا گاو کوهی یا گورخری و گوشت آن بخورد، دلیل منفعت بود.
تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی
اگر به خواب بیند شکاری را به دام گرفت، دلیل است که طالب زنان بود.
تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی
شکار کردن در خواب کوشش در جهت معیشت است و شکار افکندن چه با دام و چه با تفنگ یا تیر و کمان تحصیل معاش از طریق حلال است به خصوص اگر شکار افکنده شده از حلال گوشتان باشد مانند کل، آهو، بز کوهی و غیره. شکار گراز و خوک ارتکاب گناه و تحصیل مال حرام از راه ناصواب است همین طور شکار حیوانات حرام گوشت دیگر. شکار افکندن حیوانات وحشی و قوی چیرگی بر دشمن تعبیر شده است.

☺ تعبیر خواب «شکار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

9 دیدگاه

 1. علی

  سلام
  من خواب دیدم دو نفری سوار اسب هستیم ۴ تا پرنده از نوع کَبک از کنارمون یهو بلند شدن پرواز کنن ک رو هوا زنده گرفتمشون و دیدم تنها روی اسب هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اسب به خیر امده است و ممکن است نشان توسط به شرایط باشد و در تعبیر خواب کبک هم به خیر آمده است و از این رو انشالله خواب شما گویای روزهای خیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رضا

  سلام
  خواب دیدم که در باغ با پسرعمواا نشسته بودم و اسب سفیدی هم انجا بود که یک دفعه ی گرگ اومد و خواست به اسب حمله کنه و من با وجود اینکه میترسیدم از گرگ اومدم جلوشو گرفتم و نزاشتم اسیب جدی به اسب بزنه اما یکباره حدوده ۱۱ ببر هر کدوم از ی طرف اومدنو گرگو خوردن ولی با من کاری نداشتن و منو پسر عموهام رفتیم تو کلبه ای که داخل باغ بود مخفی بشیم که ی وقت ببرا نیان سراغ ما با وجود اینکه میترسیدم به اسب حمله کنن ولی چون زیاد بودن مخفی شدیم و اصلا نمیدونم به اسب چی شد
  همون موقع ها بیدار شدم ساعت هم حدود ۴ صبح بود
  چه تعبیری میتونه داشته باشه؟ حیوون وحشی و اسب سفید. اسبه یکم زخمی بود ولی مشکلی نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب گرگ و تعبیر خواب اسب و ببر میتواند به این معنا باشد که شما دشمنی دارید که ممکن است به واسطه ی کسانی دیگر که خیر خواه شما نیستند از شما دور شود اما باید بدانید که این موضوع بیانگر خیر خواه بودن ان ها نیست و در روابطتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Ali

  سلام
  من تو خواب دیدم که دارم ماشین میرونم چند تا پرنده بزرگ تو آسمون بودن که یکیشون اومد پایین و یه پرنده کوچیک رو شکار کرد و دوباره رفت به سمت آسمون. ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگین.

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب شکار پرنده ممکن است به معنای آن باشد که شما کوششی در گذشته کرده اید که به واسطه ی دیگری برای شما به ثمر خواهد نشست و از این رو خیر است اما باید بدانید که این موضوع مستلزم دانستن نوع آن پرنده هاست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهدی

  سلام دیشب یه خوابی دیدم که احساس می کنم قبلا هم این خواب رو دیدم و داره تکرار میشه.تو خوابم یه روباه رو دیدم که یه جا وایستاده و یه سگ هم از اونور میاد تا اون رو بگیره و روباه با این که اون رو می بینه هیچ حرکتی نمی کنه و سگ میاد و اون رو شکارش می کنه و می خوردش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب روباه خواب رایج نیست و باید بر این خواب اهمیت بدهید خواب دیدن در مورد روباه‌ معمولا به شما هشدار می‌ دهد که به همه اعتماد نکنید چون ممکن است دوستان و افراد اشتباهی در اطراف شما وجود داشته باشند. دیدن روباره در خواب همچنین می ‌تواند به این معنی باشد که در حال حاضر احساس تنهایی می ‌کنید. اینکه شما دشمنی هم در اطرافتان حس خواهید کرد این شخص با افرادی که دشمن شما هستند درگیر خواهد شد و شما بلایی نخواهید دید اما اگاه باشید که اطرافیانتان از چه شخصیت های برخوردار هستند تا اسیب نبینید .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. صدام بشاش

  سلام .
  خواب دیدم که نزدیک یک نهر آب هستم و بالای آب یک خیل بزرگی از پرنده های سیاه یعنی زاغ بود و یا زاغچه بابادک خورده می آمد و یکی از دوستان از هو بر نهر با تفنگ چند ساچمه ای پرنده هارا نشانه گرفته فیر کرد که خیلی از پرنده ها روی نهر ریختند .
  من با عجله از پائین رفته یکی یکی از روی آب می گرفتم که ولی همگی اش جان های خودرا از دست داده بودند.
  یکی بیدار شدم که خواب بوده

نظر خود را بیان کنید