مجله آلامتو

تعبیر خواب میمون

(6 رای, امتیاز میانگین: 2٫83 از 5)

تعبیر دیدن میمون در خواب چیست؟

تعبیر دیدن میمون در خواب

تعبیر دیدن میمون در خواب

بوزینه در خواب های ما نماینده انواع میمون ها است غیر از گوریل و ارانگوتان. بوزینه در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.

اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.

چنان چه دیدید میمونی را با ریسمان یا زنجیر بسته اید و به دنبال خود می کشید و می برید بر دشمنی که دارید پیروز می شوید.

اگر میمون از مقابل شما گریخت امنیت خواهید یافت اما باید هوشیار باشید زیرا از گزند مجدد او در امان نخواهید بود.

اگر در خواب دیدید که به دنبال میمونی می دوید و می خواهید او را بگیرید و بوزینه از درخت به دیوار و از دیوار به حیاط می جهد و شما را با خود می کشاند کسی هست که با فریب و نیرنگ، امری را به شما مشتبه می کند و مدتی شما را سرگردان و معطل نگه می دارد.

تعبیر خواب میمون

اگر میمون به دنبال شما می دوید و شما از مقابلش می گریختید به قدر دوری و نزدیکی میمون مورد تهدید یک بیماری هستید.

چنان چه بوزینه ای در خانه داشتید که در عالم خواب احساس کردید به شما هدیه داده فریب خواهید خورد.اگر هدیه گرفتید کسی دشمنی خودش را با شما ظاهر می کند و اگر میمونی هدیه دادید شما با کسی که بوزینه را گرفته دشمنی می کنید.

میمون ماده زنی است مفسده جو و فتنه انگیز که باید مراقب او باشید و چنان چه این بوزینه ماده به آغوش شما جست و دست به گردنتان حلقه نمود زنی در صدد اغوای شما بر می آید.

اگر دیدید میمون شما را گاز گرفت بیمار می شوید یا با همسرتان اختلاف پیدا می کنید. با میمون هم غذا شدن ارتکاب گناهی است بزرگ در ردیف گناهان کبیره.

تعبیر خواب «میمون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «میمون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. شیرین در

    سلام خواب دیدم که یه میمون به خونه آوردم میمون خیلی چسپیده بود بهم دست انداخته بود گردنم و با هم سر سفره غذا خوردیم .

  2. خواب دیدم یه میمون با 6 یا 7 تا بچه که میخواست بچه هاش رو رو چوب بامبو بزاره رو سر چوبها هم یه جای نشستن بود به نظرم از گونی یا نخ بود از من کمک خواست منم یکی از بچه هاشو از داخل چوب بامبو گذاشتم و اون رفت بالا بعدش مادر میمونها فهمید بچه هارو اینجوری ببره بالا

نظر خود را بیان کنید