تعبیر خواب میمون

دیدن میمون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن میمون در خواب چیست؟

تعبیر دیدن میمون در خواب

تعبیر دیدن میمون در خواب

بوزینه در خواب های ما نماینده انواع میمون ها است غیر از گوریل و ارانگوتان. بوزینه در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.

اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.

چنان چه دیدید میمونی را با ریسمان یا زنجیر بسته اید و به دنبال خود می کشید و می برید بر دشمنی که دارید پیروز می شوید.

اگر میمون از مقابل شما گریخت امنیت خواهید یافت اما باید هوشیار باشید زیرا از گزند مجدد او در امان نخواهید بود.

اگر در خواب دیدید که به دنبال میمونی می دوید و می خواهید او را بگیرید و بوزینه از درخت به دیوار و از دیوار به حیاط می جهد و شما را با خود می کشاند کسی هست که با فریب و نیرنگ، امری را به شما مشتبه می کند و مدتی شما را سرگردان و معطل نگه می دارد.

تعبیر خواب میمون

اگر میمون به دنبال شما می دوید و شما از مقابلش می گریختید به قدر دوری و نزدیکی میمون مورد تهدید یک بیماری هستید.

چنان چه بوزینه ای در خانه داشتید که در عالم خواب احساس کردید به شما هدیه داده فریب خواهید خورد.اگر هدیه گرفتید کسی دشمنی خودش را با شما ظاهر می کند و اگر میمونی هدیه دادید شما با کسی که بوزینه را گرفته دشمنی می کنید.

میمون ماده زنی است مفسده جو و فتنه انگیز که باید مراقب او باشید و چنان چه این بوزینه ماده به آغوش شما جست و دست به گردنتان حلقه نمود زنی در صدد اغوای شما بر می آید.

اگر دیدید میمون شما را گاز گرفت بیمار می شوید یا با همسرتان اختلاف پیدا می کنید. با میمون هم غذا شدن ارتکاب گناهی است بزرگ در ردیف گناهان کبیره.

☺ تعبیر خواب «میمون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «میمون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


49 دیدگاه

 1. ثابت جو.امیر

  سلام،خواب دیدم یه بچه میمون نر دوستم به خانه آورده و قلاده بلندی داشت و به سمت من بازی میکرد و ناگهان به دستان من چسبید و آلت خود را در کف دست من چسباند و خود را ارضا کرد،
  که حتی آلت اورا مثل جای میخ کف دستم حس میکردم، بعد از اتمام کار من را ول کرد و پرید پایین،ولی هیچ گونه منی از اون حیوان خارج نشده بود.

 2. روهینا

  سلام
  خواب دیدم یک میمون در خانه است و من با دو برادرک های خوردم در خانه هستیم این میمون اول خواب میباشد بعد از ان که میمون بیدار میشود کمی این میمون متفاوت بود یعنی نسبت به میمون های دیگر مقبول بود و همچنان بسیار بزرگ من فرار میکنم و دروازه را قفل میکنم سرش من در پشت دروازه پنهان میشم و برادرک های خوردم گریه میکند و من هم گریه میکنم واقعا زیاد ترسیده بودم
  لطفأ تعبیر همین خوابم را بگوید ❤❤

 3. غلامی

  سلام من خواب دیدم درخیابانی غریب وما آشنا گیر کردم و کسی که برایم اشناست اما اورانمیبینم میگوید اهسته ویواش بریم انتهای خیابان دوستان میمون شکارکردن بخوریم اما اگر میمونها که اطرافمان هستند بفهمند به ماحمله میکنند ورفتیم من دوسه لقمه خوردم خوشم نیامد فرار کردم تعبیرش را میفرمایید البته چنددقیقه قبل ازاذان صبح بود

 4. لیداخانم

  سلام. من خواب دیدم. یه بچه میمون دارم. کنارم نشسته.. بعد من اونو اذیت میکنم.. دستو پاشو گاز میگیرم و اون جیغ میزنه و من لذت میبرم ازاینکه اونو اذیت میکنم.. دلم میخاست بیشتر گازش بزنم و شکنجه اش بدم.. و اونم ساکت نشسته بود. و با چشای فریبکارش نگا میکرد.. ولی هیچکاری نمیتونست بکنه… تعبسرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما در اینده کسی را نزدیک شما است و برای شما خیر نیست را برنجانید که می تواند از این جهت خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. gomnam

  سلام میشه لطفا پاسخ بدید چون این‌خواب من رو مضطرب کرده

  شخصی در زندگیم وجود داره که خیلی علاقمند ب یکدیگر هستیم و اون رو درخوابم بصورت یک میمون سیاه عاشق که من رو بغل کرده دیدم و مدام ازاو طلب فرصت برا رفتن ب سرویس بهداشتی میکنم ب قصد و نیت فرار ازاون میمون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   درتعبیر این خواب امده است که دیدن میمون در خواب می تواند نشان از نیت سو فردی باشد که به ان شکل است و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ساحل میلانی

  من خاب دیدم میمونی بزرگی مارو بوس میکند و همش دور من میگردد و این میمون مال یکی از همسایه هاا بود ک من رفته بود ب دیدنش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که فردی بد نیت که که ذات مکار و فریبنده ای دارد و شما را به نیت گول زدن دوست خود می آندو بسیار هوشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فولادی

  سلام من خواب دیدم سر پشت بام بودیم و دوتا میمون منو دیدن افتادن دنبالم نتونستن بگیرنم و اینکه خودم تنها نبودم,و بعدش نمیدونم کی باخبرمون کرده که یه جادوگر قلب یکیو (یه دختر بچه همراه مون )بوده طلسم کردع کرده مام فهمیدیم نوشته رو قلبشو با اب فک میکنم الکل پاک کردیم همع اونا نابود شدن(میمون ها)رنگ شونم مشکی بوده…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که افرادی با شما دشمنی خواهند کرد و اینکه ذات آنها خوب نیست و پر از مکر و فریب و کینه است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مهسا

  سلام خواب دیدم که یک سگ وحشی سیاه دم در خانه امان است که بعد یک لحظه به شکل یک میمون زشت و سیاه در می آید بعد میخواهد بمن حمله کند و از پنجره ای که وایستادم می آید داخل ساختمان و من تند از دستش فرار میکنم و در ورودی که به داخل واحد را می بندم بعد که در را بسته دید میرود و من بعدش میرم در پنجره ساختمان می بندم
  تعبیرش میشه برام بفرستید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب میمون آمده است که نشان بر دشمنی زیرک و فریبکار دارد که عمل کثیف خود پیاده می‌کند و شما را اذیت خواهد کرد که صدقه بدهید.

 9. مهدي

  خواب ديدم از چيزي خوشحالم مثل بردن بازي فوتبال در شب داشتم خوشحالي ميكردم چند تا ميمون ديدم از دور دست تكون ميدادن من خوشم اومد از دور براشون بوس ميفرستادم نميتونستن بيان جلو بعد بهشون ياد ميدادم از دور بوس بفرستن بعد ياد گرفتن رفتن ،يهو خونه اي داشتم در بيرون شهر و غروب آفتاب شد پرنده اي بود شبيه كركس بيرون خونم از خودم دور كردمشون با سنگ ٢تا بودن شبيه آدم شدن ماهي بهم دادن بعد گفتن خورشيد ببين توش گنبد حرم ، تو آسمون ديدم حرمو از خواب پريدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب شما نشان بر این وجود که میمون به معنی دشمنی زبل و فریبکار است و میتواند شما را اذیت و مسخره کند و و نشان به افراد دون صفت همدارد و اینکه از شما دور بوده اند بهتر است و اینکه کرکس در خواب به معنی خوبی نیست و احتمالا خبر غیر میمئنی در راه است و حتما صدقه بدهید .و اینکه در اینده رزقی به شما خواهد رسید که نیک است و اینکه شما حاجتی به دل دارید که به یک امام متوسل خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. علیرضا

  سلام خواب دیدم که میمون به سمتم می اید بعد از دستم فرار میکند اما اورا میگیرم و به خانه میبرم.
  و بعد او با من دوست میشود. و حرفم را گوش میدهد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما خیر نیست و باید بدانید که در تعبیر این امده است که اگر در خواب خود ببینید که کسی با میمون دوست شود نشان از ان دارد که با دشمن خود دوستی برقرار کند و این برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نرگس

  سلام خواب دیدم تو اتاقمم و همه چیز تو اتاقم زنده شده و حرف میزنن پنجره اتاقم باز بود که دیدم دوتا میمون رنگشون سفید بود و دهنشون باز وحشیانه میدویدن و میخواستن بیان تواتاقم که پنجره رو بستم و نتونستن بیان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که اینکه وسایل شما حرف زده اند نشان از ان می تواند باشد که شما در ناخوداگاهتان برای آن ها شخصیتی قائل شده اید و به همین علت در خواب به این صورت دیده اید.
   اما در تعبیر خواب میمون همانگونه که امده است به معنای دشمنی بسیار بد است و در اینجا هم برای شما به همین صورت است و این خواب برای شما خیر است زیرا از ورود دشمنی به زندگیتان جلوگیری کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مژگان مهرورز

  خواب دیدم روی سر در خانه ی جدیدمان یک میمون لانه کرده، بعد شد 2 تا بعد 3 تا ودر آخر 4 تا، کنار هم و سیاه و اندازه هم، خیلی ترسیده بودیم و اصلا هم نمیتونستیم بیرونشون کنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   میمون در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.
   اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.و این که چند تا بودند نشان بر دشمن بیشتر است که باید از آنها دوری گزینید.حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. حمید

  سلام، خواب دیدم در حال غذا خوردن با خوانواده بودیم از پنجره صدای گربه میومد پدرم رفت که فراریش بده بعد من هم رفتم کمکش اینبار یک میمون هم بالای دیوار بود که سریع از لای در جست و اومد تو اتاق رفت پشت کمد، من با یه چوب چند باری بهش زدم تا اینکه اومد بیرون رو فرار کرد سمتم که دیگه از خواب بیدار شدم.
  تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میمون در خواب های ما نماینده انواع میمون ها است غیر از گوریل و ارانگوتان. بوزینه در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.
   اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. احمد

  سلام وارد یک محیط بزرگ مانند مسجد برای استقبال شخصی شدیم در بالای ان محیط تعدادی میمون بود و از انجا میوه هایی به حالت شوخی و مسخره به طرف ما انداختند .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   میمون در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.و اینکه خواب شما نشان بر این دارد که افرادی شما را اذیت خواهند کرد و مورد مسخره قرار خواهند داد که شما اهمیت ندهید و کار خود را دنبال کنید . و این که این رفتارها شما را ازار خواهد داد اما صبور باشید تا نتیجه را به بهترین شکا ببینید .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. خاطره

  سلام
  خواب دیدم ی میمون سیاه کوچیک تو دستشوییمونه براش آب و غذا گذاشتم
  بعد بردمش حموم ولی نذاشت بشورم خودش تو آب شنا میکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب میمون امده است که به معنای دشمنی بسیار بد است و این در خواب شما به این صورت امدهه است که شما با کسی که برای شما خیر نخواهد در ارتباط هستید و باید در این ارتباط تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. الهه

  سلام‌ من خواب دیدم رفتم تو یه خونه ای که یه حیوون بخریم یه چند نفر رفتن یه میمون خیلی خیلی سیاه و به یه زن چادری سیاه که صورتشو اصلا در خواب ندیدم دادن و همون لحظه از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میمون به گفته معبران به دین معنی است که دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.
   سربلند و پیروز باشید .

 17. میلاد

  خواب دیدم ک یک میمون بزرگ ب اندازیه خودم تو یه جمع نشسته بود بعد از دیدن او موجب ترس و سپس میمون بازی گوشی کرد وسپس رفت از ان جمع با یک فرد

  • یاسین صداقت

   میمون در خواب به گفته معبران دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.اگر دیدید یک میمون در خانه دارید کسی در محدوده خانه شما یا محلی که کار می کنید با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند.. و بر شما ضرری نخواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. Sepideh

  دیدن نوزادی که شکل میمون هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بوزینه در خواب دشمنی است چابک و هزار رنگ وپر مکر و فریب که دشمنی او از روی حسابگری نیست بل که بر مبنای سرشت و طینت بد خود با همه دشمنی می کند بخصوص با بیننده خواب.
   اینکه در خواب شما نوزادی به شکل میمون دیده اید به این معناست که دشمنی با شرایط بالا دارید اما بسیار ضعیف است و اگر خودتان با ان مقابله نکنید دیگر برای شما دشمن ضعیفی نخواهد بود.
   سربلندو پیروز باشید

 19. عمادالدین

  سلام
  من خواب دیدم که در محل کار خود خواب بودم که یک میمون در اتاق را باز کرد و آمد کنار تخت و من هرچه میخواستم داد بزنم ک متوجه بشود و فرار کند نتوانستم ودر آخر دست او را گرفتم و او شروع به صحبت کردن با من کرد وبا هم چای و کلوچه خوردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میمون نشان زنی فریبنده است اگر دیدید یک میمون در محلی که کار می کنید وجود دارد نشان بر این است که فردی با شما دشمنی و خصومت دارد و عداوت می ورزد و توطئه و سعایت می کند. وه این که با شما دست داده است و صحبت مرده اید بر این معنی میتواند باشد که شما فردی و یا زنی فریبکار طرح دوستی با شما را می‌ریزد که به شما ضریه بزند. پس هوشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. رسول

  سلام خواب دیدم که میمونی سیاه هی به طرف من حمله میکنه منم ناخونهای درازی گذاشتم دستم که بترسونم به طرف من نیاد و در آخر که میمون به طرف من حمله کرد میمون رو زدم انداختم کنار یه میمون دیگه گیر کرد بعد من رفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   میمون را در خواب به دشمن تعبیر کرده اند که بسیار سمج است و این خواب تا حدودی خیر است زیرا شمماز گزند دشمنی که دارید احتمالا در امان خواهید بود اما باید بسیار اگه باشید که دوباره این اتفاق نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. سودابه

  با سلام خواب دیدم که پسرم یه رتیلی رو کشت و یه میمونی اون رتیل رو خورد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از آن دارد که دشمنانی در اطراف شما هستن و اینکه آن را کشته اند نشان از دفع دشمن دارد و میمون در خواب زنی است دون صفت که به شما به طریق دوستی وارد می‌شود ونیت زشت در سر دارد ولی در ظاهر مشخص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 22. شهلا

  سلام خواب دیدم یه خانم یه میمون سیاه رو از لای در انداخت به جون من انگار تو خواب میخواست گازم بگیره منم از ترس جیغ زدم یهو در بستم واز خواب پریدم توروخدا تعبیر خواب منو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر میمون در خواب به معنای دشمن است و نه یک دشمن معمولی ،بلکه دشمنی که بسیار باذکاوت است.
   این خواب به معنای علامتی برای اگاهی شما اورده شده است و باید بسیار به اطرافتان اگاه باشید تا از گزند دشمنان دور بمانید.
   سربلند و پیروز باشید

   • شهلا

    ممنونم از شما خیلی لطف کردید برای پاسخ

 23. حمیدرضا

  من خواب دیدم تو خونه پدر بزرگم رو درخت گردویی ک تو حیاطشونه نشسه بود درخته هیچ برگ و گردو ای نداشت ماهم کل خانواده دور هم جمع شده بودیم ای میمونه چند تا میوه سمت من پرت کرد منم گرفتمشون یادم نمیاد خوردم یا ن ولی ی لحظه از آسمون میوه بارید ب طوری ک شما فکر کن یک تن میوه جلومون اومد پایید بدون اینکه یکیش خراب باشه همشون میدرخشیدن همه نوع میوه ایم داخلش بود مخصوصا‌موز و توت فرنگی و گیلاس
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن میمون در خواب به معنای دشمنی است که بسیار حیله گر و چابک است اما در خواب شما تعبیر دیگری نیز وجود دارد که میوه ها هستند و به معنای خیر و برکت است و باید بدانید که این خواب به این شکل تعبیر میشود که شما احتمالا دشمنی دارید که به شما پیشنهاداتی میدهد که در ظاهر نشان دهنده ی خیر و برکت برای شما هستند اما در باطن برای شما خیر نیست و در اخر خداوند به شما رزق و روزی خواه داد که از همه بی نیاز خواهید شد و این خود بسیار برای شما خیر است.
   برای بیشتر خواندن راجع به خوابتان لینک زیر را هم مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب میوه الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 24. فریباfms

  لطفا جواب بدید

 25. فریباfms

  خواب دیدم دوتا میمون ازدوتا کف پاهام اومد بیرون توخونه قدیمی پدرم بودیم توون خواب هم منو بابام بودیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن خواب همانگونه که در متن نیز آمده است معنایی مشخص دارد و بدین معناست که شما که دشمنانی دارید.اما اینکه در خواب دیده اید از کف پاهایتان در آمده اند میتواند به این معنی باشد که در خواب کف پا به معنای شروع راه است.
   پس بدانید که شما اگر میخواهید در مسیری گام بگذارید دشمنانی دارید و در حالتی این دشمنان میتوانند دو نفر باشند و بدانید که شخصی که برای همیشه دوست شماست پدرتان است که همیشه در کنار شما خواهد بود.
   اگاه باشید و ایمان پیشه کنید که قطعا در این صورت پیروز هستید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. شیرین

  سلام خواب دیدم که یه میمون به خونه آوردم میمون خیلی چسپیده بود بهم دست انداخته بود گردنم و با هم سر سفره غذا خوردیم .

 27. م اف

  خواب دیدم یه میمون با 6 یا 7 تا بچه که میخواست بچه هاش رو رو چوب بامبو بزاره رو سر چوبها هم یه جای نشستن بود به نظرم از گونی یا نخ بود از من کمک خواست منم یکی از بچه هاشو از داخل چوب بامبو گذاشتم و اون رفت بالا بعدش مادر میمونها فهمید بچه هارو اینجوری ببره بالا

نظر خود را بیان کنید