تعبیر خواب زنجیر

دیدن زنجیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زنجیر در خواب چیست؟

دیدن زنجیر در خواب نشانه چیست

زنجیر در خواب نشان اسارت و پیوند انقیاد آمیز است و تعبیر آن متفاوت می شود وقتی که سر زنجیر به جاهای دیگری متصل باشد.

اگر در خواب ببینیم که زنجیر به دور دست هایمان بسته است اگر چه کسی آن را نبسته باشد نشان گرفتاری است.

اگر ببینیم که یک سر زنجیر در دست، و سر دیگرش مثلا به در خانه بسته است گرفتاری خانوادگی پیدا می کنیم یا اسیر عواطف و احساس می گردیم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قفل

چنانچه ببینیم زنجیری روی میز یا در محل کار ما افتاده از نظر شغلی گرفتاری خواهیم یافت. این دو نمونه از این بابت ذکر شد که سر زنجیر به هر جا بسته باشد گرفتاری در همان زمینه است.

چنانچه در خواب ببینیم فقط زنجیری داریم اسیر گناه و آلودگی هستیم چه معبران خود زنجیر را در خواب گناه و معصیت تعبیر کرده اند حال چنانچه ببینید زنجیری را می گشایید خویشتن را از اسارت می رهانید.

بستن زنجیر تجاوز و تعدی است و این فرق نمی کند که زنجیر را به کجا ببندیم چه تجاوز به آن تعبیر می شود.

اگر زنجیر آهنى را در خواب خود دیدید، بدانید آینده‏ شما بسیار مبهم و تاریک خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آهن

☺ تعبیر خواب «زنجیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زنجیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. سعید

  خواب دیدم رفتیم دنبال گنج با چندتا از دوستانم یکدفعه سر یکی زنجیر آهنی رو پیدا کردم کشیدمش بیرون به اندازه ۳متر از زنجیر از زیر خاک اومد بیرون ولی اون سر زنجیر گیر کرد بر زیر خاک دیگه نیومد بیرون تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زنجیر نشان بر ان دارد که شما برای مدتی اسیر احساسات و عواطفتان خواهید شد که میتواند هم خوب باشد و هم بد و باید منطق را در اولویت قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محمد

  سلام‌.پدر من ۲ سال پیش فوت شده.
  به خواب مادرم امده و گفته این زنجیرها که در گوشه ی خانه است رو میخام بفروشم و در ضمن‌ یه سری از زنجیرها پوسیده بوده.
  تعببر چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و اینکه زنجیر در خواب نشان بر اسارت دارد و اینکه گفته فروش انها یعنی خوبی ان به شما باز میگردد و اگر زنجیر در واقعیت وجود دارد شما میتوانید این عمل ا انجام دهید که خیر است و برای پدرتان خیرات هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. یسنا

  با سلام
  من در خواب دیدم ک با نامزدم تویی طبیعت بودیم ک یهو تغییر چهره دادو ب گردن و دست من زنجیر زد و باخودش میکشید و من لاغرو ضعیف شده بودم وقتی لاغر شدم تو خواب قصد کرد که بکشتم وگلوم رو با دندون گرفته بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما در زندکی خود ایشان را به عنوان شخصی می بیینید که به شما ظلم می کند و از این رو باید برای خود روشنگری کنید و ذهن خود را از این موضوع پا کنید. از طرف دیگر در این خواب ها معمولا اشاراتی به چرخه ی زندگی شما دارد که در آن برای شما ممکن است هر اتفاقی نشانه ای و ازردگی خاطری ایجاد کند که سبب دیدن این نوع خواب ها بشود.
   سربلندو پیروز باشید

 4. z

  خواب دیدم زنجیرو دارم ازدهانم خارج میکنم و تهش ی قفل بزرگ بود ازاون قفل کتابیا ،ک همشو ازدهانم خارج کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که دیگران شما را فردی مورد اعتماد میشناسند و اینکه از مسئله ای رنج میبرید که به زودی رهایی پیدا خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. ایدا

  من خواب دیدم در منزل پدر بزرگم که به تازه گی فوت شده چند اسب رو به زنجیر کردم و در حال بازی و پرورش اسب ها هستم زنجیرهارو به دور گردن خودم انداخته بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به ان مرحوم مربوط نباشد و این خواب صرفا برای شما باشد و بدانید که در تعبیر خواب اسب امده است که نشان از اقتدار است و این خود به این معناست که شما در اینده ی نه چندان درو با شخصی که بسیار مقتدر و قوی است به گونه ای برخورد خواهید کرد که سبب ان خواهد شد که برای شما گرفتاری ایجاد شود و به گرفتاری دچار شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مهدی

  خواب دیدن اینکه کسی را با زنجیر می زنند

نظر خود را بیان کنید