تعبیر خواب آغوش

دیدن آغوش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آغوش در خواب چیست؟

تعبیر خواب در آغوش گرفتن

آغوش گرفتن اگر جنبه شیطانی داشته باشد تعبیر ندارد. گرفتن بدون جنبه شهوی قابلیت تعبیر پیدا می کند و غالبا خوب است اگر آشنایی که محرم شما محسوب می گردد در آغوش بگیرید نشان صلح و دوستی است و صفا و نعمت در محیط خانوادگی.

اگر نا آشنا و بیگانه ای را در آغوش گرفتید که از جنس مخالف باشد نفعی عایدتان می گردد.

اگر یکی از آشنایان را که با شما محرم نیست در خواب در آغوش گرفتید بین شما و یک نفر برخوردی به وجود می آید که نامطلوب نیست و می تواند خیر داشته باشد.

اگر در درگاه خانه شخصی را در آغوش گرفتید که نمی شناختید مسافری به خانه شما وارد می گردد و اگر در درگاه خانه ای نا آشنا و غریب که به شما تعلق ندارد و آنجا را نمی شناسید کسی را در آغوش گرفتید به سفر می روید.

اگر کسی ازپشت شما را بغل کرد در روزهای آینده مورد اتهام قرار می گیرید که برای اثبات بی گناهی خود باید تلاش و تقلای زیادی بکنید.

اگر کودکی را در آغوش گرفتید نیازمند محبت اطرافیان خود هستید.

اگر زنی در خواب ببیند که کودک نا آشنایی را در آغوش گرفته جاری یا خواهر شوهرش از او بدگویی می کند.

اگر در خواب دیدید که حیوانی را در بغل گرفته اید و نوازش می کنید با شخصی که اختلاف دارید و احتمالا بین شما خصومتی وجود دارد آشتی می کنید. در آغوش گرفتن گربه حسودی است.

اگر گربه به شما تعلق داشت کسی به شما حسادت می ورزد و اگر گربه متعلق به دیگری بود شما به دیگری حسد می ورزید. در آغوش گرفتن سگ نیاز به وفاداری است و نشانه فقدان آن.


خواب های مرتبط با در آغوش گرفتن


☺ تعبیر خواب «آغوش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آغوش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


119 دیدگاه

 1. ریحانه

  سلام
  من خواب دیدم که همکارم که دوسش دارم منو بغل کرد و وقتی که از خواب پاشدم خیلی احساس خوبی داشتم و انگار واقعی بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از انجایی که در واقعیت علاقه ای برای شما وجود دارد به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و از این رو می تواند نشانی از ان باشد که شما در خواب دوست داشته اید که این حالت را تجربه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Yas

  سلام وقتتون بخیر

  من خواب دیدم اول توی یه جای تنگ با تعداد زیادی از افراد خانواده (چه دور چه نزدیک) گیر افتادیم و با موجودات ابزی رها میکنن تو فضای بسته در حال خفه شدنیم بعد من از اون حا به نحوی فرار میکنم و میخوام اون هایی که اونجا هستن رو نجات بدم میرم خودمو جای کسایی که میخوان مردم رو بکشن جا میزنم و اونا موی صورتم و ابروهام رو کامل میزنن
  بعد کسی که میشناسم و تازه عقد کرده از پشت بغلم میکنه اولش احساس خوبی دارم ولی سریع حس بدی میگیرم و بهش میگم “بهش خیانت نکن!” بعد میگه “نمیکنم” و ازم فاصله میگیره و انگار ناراحت شده باشه ولی هم زمان که بخاطر اغوشش هنوز حس خوبی دارم ولی از این که از خودم دورش کردم راضیم

  خوابم بین 4.5 تا6 صبحه

  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید!

 3. Armi

  سلام من یکیو دوست دارم که اون دوسم نداره ولی اون خواب دیدم که همو دیدم اولش حرف زدیم بعد بغلم کرد همون لحظه دستم به شاخه درختی خورد یکم زخم شد وقتی بیدار شدم دقیقا همون جای دستم زخم بود قرمز بود

 4. Hosan

  من خواب دیدم یکی از پسرای فامیلمون من رو بغل کرده و منو بوسید تعبیرش چیه؟

 5. مریم ،

  سلام خاب دیدم پسرعموم منو ازپشت بغل کرده و طوری ک الت تناسلیشو حس میکردم و بم فشارمیاورد دیگ بقیش یادم نمیادمتاسفانه،ممنون

 6. فریبرز

  سلام من که مادرم که درحال حاضر فوت کرده رو تو خواب دیدم درحالیکه وارد اتاق من شده ومن دراز کش بودم ومادر اومد رو من خوابید وبوسه های محکم از لب وصورتم کرد درابن موقع خانمم وارد اتاق شد ومن اشاره کردم برو بیرون بعد ازاین اتفاق با خانمم حسابی دعوا کردم بعد درجایی دیگر مادرم رو دیدم که بسیار گریه میکند وبمن گفت انشااله برای پسرت عرق (همون مشروب منظورش بود) بریزی ومن هم بسیار گریه کردم . لطفا تعیبر کنید یعنی چی البته همه موارد فوق در یک خواب بود . سپاسگزارم

 7. ویدا

  سلام
  پیشاپیش از وقت و لطفتان در تعبیر خواب من تشکر می کنم.
  من خواب دیدم یک مرد غریبه که مثلا در خواب اشنای همسرم هست شروع به لمس کردن و بوسیدن من می کند. من به شدت عصبانی می شوم. همسرم واکنشی اصلا نداشت و من هم از روی عصبانیت کلی به سر و صورت ان مرد سیلی زدم که ان مرد هم واکنشی نداشت و از او دور شدم ولی همچنان از دست همسرم ناراحت بودم چون اجازه داده بود ان مرد به من دست درازی کند و هیچ کاری هم برای من انجام نداد.
  البته در کنار مردی که به من دست درازی کرد مردی بود بازهم غریبه که می گفت نفهیده چکار کرده چون مسته.
  ممنون می شوم که لطف کنید و خواب من را تعبیر کنید.

 8. احمدی

  سلام من خواب دیدم یک نفر عروسمو بزور بغل میکنه بعد وقتی اونو از دستش خلاص میکنم منو بغل میکنه تعبیرش چیه لطفا بگید….

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب آغوش بیگانه امده است که نشان از نفعی می تواند باشد که در اینده عاید شما خواهدد شد و از این رو خوابی بسیار خیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهدیه

  سلام
  من در خواب دیدم که پسر نامحرمی رو که نمیشناسمش رو بغل کردم به نظرتون تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب شما امده است که می تواند نشانی از ان باشد که نفعی عایدتان شود که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. Rntl

  من خواب دیدم دوست پسر قبلی دوست صمیمی ام منو بغل کرد معنیش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد. اول انکه از ایشان نفعی عاید یکدیگر بگردد و از طرفی هم می تواند فقط ترس شما برای از دست دادن ایشان را نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. بی نام

  سلام
  من دیشب خواب دیدم که دختر خاله ام که همسن من است را در آغوش گرفته ام من و دختر خاله ام از کودکی همدیگر رو دوست داریم تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از احساس و علایق شما نشات گرفته و تعبیر به بدی ندارد و نشان بر محبت دو طرفه است که خوب است.
   سربلندو پیروز باشید.

 12. نفيسه

  سلام، من پسري رو دوست دارم كه اونم من رو دوست داره ولي يه عده نميزارن ما با هم ازدواج كنيم.

  من خيلي دلم براش تنگ شده ديشب خواب ديدم كه يواشكي اومده تو خونمون و من حسابي بغلش كردم و بوسش كردم بعد يه دفعه ديدم يه قطره اشكش از چشمش روي تنش افتاد. مادر من در خواب اون پسر رو ديد و برعكس انتظار من از ديدنش خوشحال شد،

  پدرم در خواب من با تلفن حرف ميزد ما منتظر بوديم كه تلفنش تموم شه تا اون پسر رو به پدرم هم معرفي كنم وقتي از خواب بيدار شدم شنيدم كه پدرم با تلفن صحبت ميكرد. خواب من خيلي شبيه واقعيت بود و من حس دلتنگي كه داشتم واقعا توي خواب برطرف شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر ندارد و کاملا دیدن همچنین خوابی برای شما طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. ارام

  سلام من تو خواب دیدم کسیو ک دوسش دارم اما فک کنم اون هیچ حسی نسبت بهم نداره تو خواب گفت سرتو بزار روی سینم منم سرمو گذاشتم اونم بادستش سرمو گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این نوع خواب ها دو حالت وجود دارد.یا انکه نشان از حسرت شما برای کسب ایشان است و یا اینکه بر اساس گفته ی معبران به معنای ان میتواند باشد که بین شما و شخصی دیگر اتفاقی رخ خواهد داد که میتواند خیر باشد.
   سربنلد و پیروز باشید

 14. Mohammad

  سلام دوستان من هرچند شب خواب یک پسر رو میبینم که بغلش کردم وهمه این شب ها هم بااون بیرون رفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی است که شما اگر نا آشنا و بيگانه اي را در آغوش گرفتيد که از جنس مخالف باشد نفعي عايدتان مي گردد دو اگر دیدید که شخصي را در آغوش گرفتيد که نمي شناختيد احتمالا برنامه سفری در پیش رو دارید که بسیار برایتان خاطره انگیز خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. Haniko

  سلام
  من دیشب خواب دیدم که کسی که دوسش دارم و اون فرد یکی از فامیل های نزدیکمونه و محرم نیست از بغل درستم منو در اغوش گرفت تعبیر این چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اغوش به این شکل معنی شده است که محتمل است اگر نا آشنا و بيگانه اي را در آغوش بگیرید که از جنس مخالف باشد نفعي عايدتان مي شود . اگر يکي از آشنايان را که با شما محرم نيست در خواب در آغوش گرفتيد بين شما و يک نفر برخوردي به وجود مي آيد که مطلوب است و مي تواند خير داشته باشد .و اینکه اغوش گرفتن به معنی خیر و محبتی است که به بیننده خواب میرسد و حس شما اگر بعد از خواب هم خوشایند باشد که بسیار نیک است برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. رها

  سلام
  دیشب خواب دیدم توی خونه مادری دوست پسرم یه مهمونی هست توی بالن خونه شون، من استاد دوران دانشگاهم رو میبینم که به من میگه بیا بستنی بخوریم و از جیبش دو تا بستنی در میاری اولش فکر کردم بستنی کیم هست بعدش دیدم بستنی به رنگ لیمویی هست و خوردیم. بعدش گفت زنم رو طلاق دادم و منو بغل کرد و فکر کنم صورتم رو بوسید
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از چند المان مشخص شکل گرفته است که ان را تعبیر به خوب و بد میکند اول انکه شما از طرف فردیکه اشنا است احتمالا شما را به دوستی دعوت میکند که مدتی به صورت کاذب سرخوش هستید و بعد بسیار بر این شخص محبت نشان میدهید و احساس خوبی در اوایل ان رابطه دارید اما شما را بعد مدت کوتاه ناراحت و بیمار میکند پس در انتخاب اطرافیان بسیار دقت کنید که خدای نکرده سرخورده نشوید . تعبیر بستنی زرد در خواب نشان از موضوعی خوش و شیرین است که خیلی زود این شیرینی از بین میرود.و رنگ زرد هم نشان بر بیماری دارد . پس بسیار هوشیار باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. شادی

  من خواب دیدم ک بین دوست پسرمومادرش یه مشکلی پیش اومده ک من مادرشوبغل کردم دلداریش میدم ولی یادم نیس قضیه چیه ک مادردوس پسرم ناراحته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب خوابی خیر است و به این شکل تعبیر می شود که تعبیر دعوا و گفت و گوی شدید در خواب به معنای حل مشکلات است و این شامل ان دو نفر می شود که اگر مشکلی در بینشان است حل خواهد شد و در وهله ی دوم آغوش کشیدن شخصی آشنا که محرم است هم به معنای دوستی است و این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که ممکن است رابطه ی شما به ازدواج ختم گردد و این دوستی بیشتر گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. آتنا

  سلام خسته نباشید،من خواب پسر عموم و دیدم که با همسر و دخترش اومده بود ایران و من و بغل کرد و شروع کرد از استرس و ناراحتی هاش گفتن منم سعی میکردم آرومش کنم و بهش میگفتم مشکلاتت حل میشه،بعد دوباره بغلم کرد و خداحافظی کرد به قصد برگشت به آلمان ،ممنون میشم تعبیرش و بهم بگین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن اغوش گرفتن کسی که میشناسید به معنای نزدیکی شما و ایشان است و بدانید که دور بودن از لحاظ مکانی ربطی به نزدیکی قلوب ندارد و این خواب به احتمال زیاد تلنگری برای شما بوده است تا بیشتر از ایشان یاد کنید نکنند که خدای ناکرده مشکلی داشته باشند که شما بتوانید ان را برطرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. آروين پورمحمدي

  با سلام من خواب دیدم که دست دخترم آمده بود جلوي خونمون من در پایین باز کردم و آمد تو پارکینگم بد منو بغل کرد ولی من تو بغلش واقعا آرامش داشتم ولی در واقعیت من دست دختر ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن عشق و آغوش در خواب نیکو است و باید بدانید که تعبیر دیدن عشق در خواب به معنای رسیدن و وصال است و اگر شما کسی در زندگیتان ندارید احتمالا به زودی شخصی را خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 20. Mohammad

  دست شما درد نکند بابت این تعبیر عالی

 21. Mohammad

  من خواب دیدم کسی را که دوسش دارم در آغوش میگیرم ولی نمیدانم چرا خیلی زود از دستش میدم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در قبل نیز هم ذکر شده است تعبیر آغوش کسی که با شما محرم نیست در حال حاضر میتواند بسیار خوب باشد و به معنای رسیدن به ایشان یا کسی هم سنگ او باشد و اینکه در خواب زود ایشان را از دست میدهید به علت این است که شما ایشان را به چشم یک بت یا تابوی ذهنی میبینید که رسیدنتان به او برایتان در ذهنتان سخت شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. …..

  سلام من خواب دیدم تو یه خونه بودیم با دوستم خونه رو نمیشناختیم دوست پسر منم بود بعد من نميدونم چی شد گریم گرفت اون منو بغل کردو برد تو اتاق

 23. محمد

  سلام
  من خواب دیدم قرآن رو بغل کردم.تعبیرش چی میشه
  ممنون

 24. لیلا

  این آقا سعید زحمت بکشه اظهار فضل نکنه. شدی دانیال و ابن سیرین ثانی برا مردم

 25. پگاهی

  سلام من مجردم و کارمندم هستم همکار مجرد چند تا دارم خواب دیدم یکیشون توی راه پله اداره منو بغل کرده و بوسید یعنی چی من از اون همکارم بدم میاد

  • سعید

   خوب شما زودبیدار شدی. باید خواب میموندی ببینی بقیشو

 26. Mehia

  سلام.خواب دیدم که توبغل پسری که دوستش دارم خواب بودم وتوعمرم چنین ارامشی احساس نکردم خیلی ارامش عجیبی بود اینقد توبغلش اروم بودم

  • اتطت

   واقعا

 27. سارا

  سلام من با پسری که برادر رفیقمه رابطه ی خوبی ندارم یعنی ازش بدم میاد دیشب خواب دیدم اون کنارمه و کمرمو گرفته و سمت خودش میکشونه خوااااااهش میکنم اگه تعبیرش رو میدونید بگید

  • سعید

   درسته ازش بدت میاد اما دلتم میخاد یکم باهاش بخوابی

   • نیلوفر

    Shut up

 28. احمد

  سلام
  من قبلا یه دختر خانمی رو دوست داشتم که به هم نرسیدیم الان متاهل هتسم ولی باهم زیاد بحث داریم دیشب خواب دیدم من و اون دختر خانم دوران مجردیم هم دیگه رو بغل کردیم و از خوشخالی گریه میکنیم( لباس مجلسی قرمزی تنش بود )

 29. آریماس

  سلام من خواب دیدم که با پسر عموم که ازهم خوشمون نمیاد خیلی تو خواب صمیمی شدیم و ی جورایی نمیخواستیم ازهم دل بکنیم و همش درحال شوخی کردن بودیم به شوخی باهم دعوا کردیم و من روی اون قرار گرفتم و حس بدنشو حس میکردم حتی نبضش و همون موقع اون یکی پسر عموم (علی)کنارمون بدون هیچ حرف و حرکتی نشته بود علی همون شخصیه ک از بچگی واس ازدواج تایین شده بود البته الان همچین چیزیی دیگه وجود نداره

 30. سیاوش

  سلام من خواب دیدم دوست دخترمو بغل میکنم و همش بوسش میکنم ولی اون هیچ حرکتی نمیکرد چشماش هم بسته بود انگاری مرده باشه تعبیرش چی میتونه باشه

  • سعید

   احتمالا شما قبلا فیلمی با همچین محتوایی دیدی

 31. لطفا جواب بدید

  سلام.
  من ی دختر18ساله هستم.
  خواب دیدم ی پروانه گنده همرام اومده تو خونه ک خودشو میتونه ب هرشکلی پرنده وگل دربیاره و خیلی هم حس خوبی بهش داشتم بعد شبیه ی چیزی شده بود ک از پشت بغلم کرده بود واروم تو گوشم میگف خدا هوای بنده های خوبشو داره.ی دنیایی خدا ساخته ک همه ادما ی روزی میرن اونجا وبهشت وجهنم رو داشت برام توصیف میکرد ووقتی این حرفارو میشنیدم کل بدنم میلرزید

 32. ناشناس

  سلام.من دیشب خواب دیدم دختروپسری باهم خوابیده بودن و مردم اومدن بیدارشون کردن.تعبیرش چیه؟

 33. انصاری

  سلام منهم خواب معشوقم را دیدم که همدیگرو در آغوش گرفتیم

 34. بابک

  سالهاست یک خواب و مرتب میبینم حدود شانزده سال پیش با یکی از دختران فامیل مادری با هم ارتباط عاشقانه خیلی قوی بر قرار کرده بودیم بنا به دلایلی مضحکی بهم نرسیدیم حالا اون و من ازدواج کردیم و بچه داریم هر کدوم زندگی خودمون و داریم البته من متاسفانه متراکه کردم و معمولا بهشم فکر نمیکنم ولی هر دو سه روز یبار خوابشو میبینم که در حال سرزنش من بغلم میکنه بقدری واضح این خوابو میبینم که بعده بیداری بویه موهاشو حس میکنم از این خوابه تکراری چون همسر داره تا چند ساعت احساس شرمندگی میکنم و بعد فراموش میکنم ای کاش حوابم و بدید

  • ناموجود

   اون شخص هنوز به شما فکر میکنه و دوستتون داره و منتظر شماست و زندگی ایده آلی واسش با اون مرد نیست

 35. نازنین

  سلام من خواب دیدم کسیو که عاشقشم محکم بغل کردم اونم منو بغل کرده ولی نمیدونم اون شخص دوسم داره تعبیرش چیه

  • mh

   خواب منم مث خواب شما بود دوست عزیز….دوستان لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

 36. a.sh

  سلام ازاینکه مزاحم میشم ببخشید.
  من یه خوابی که دیدم اولش پیش سه نفر بودم بعدش به یه دختری رسیدم عاشقش شدم هرچی خواسم برم طرفش اون نمیخواست بعد ازاون رفتم ی جای تاریک درصورتی که دختری رو که دیدم غریبه بود پشت سرم اومد وباعشق بغلم کرد خواستم اگه میشه یکم راهنمایی کمید ممنون

 37. لیلا

  خواب دیدم پسری منو در آغوش گرفته و با مهربانی باهام حرف میزنه بعدا فهمیدم همون پسر ازم خوشش میاد.چرا همچین خوابی دیدم من که اونو نمیشناختم آیا خوابم تعبیر داره؟!

  • a.sh

   ببخشید خوابم تقریبا مث شما بوده اگه خبری به دستتون رسید یه کمکی هم به من کنید ممنون میشم

 38. سحر

  خواب دیدم توی ی آزمایشگاه آقای خوش قدو بالایی همسرم بود بخه ما گفتن بچه دار نمیشید اون به من گفت تو برو باهاشون صحبت کن من طاقتشو ندارم. ولی اصلا همدیگه رو نمیشناختیم . من شوق زیادی برای آشنایی و در آغوش گرفتنش داشتم ولی رفتار اون خیلی رسمی و جدی مثل غریبه ها بود و گفت میام پیشت ولی نیومد و من تو حسرت شدیدی موندم .

 39. مالک

  Ba salam man dar khab emam hossien ra didam baham sobat kardi az man porsid chikar mekoni man gofta karmekonam goft afarin kar khodash ebadat hast man baghal kardam an mra bakhal kard man kheli gerye mikardam beman yak jorab dad lutfan tabirash konid

 40. Tina

  سلام ببخشید اگر کسی که هیچ حسی بهش نداری و فقط از اشنا های شماست مدام در خواب ببینی تعبیرش چه میشود(بیشتر اوقات او را در واقعیت میبینم چون یکی از فامیل نزدیک است نه من به اون حسی دارم نه اون به من مطمئنم که هیچ کمکی هم ازم نمیخواهد پس چرا مدام در خوابم میاید)

  • سعید

   این خواب مصداق دقیقی از لفظ “شعر” است.

 41. سعيده

  با سلام. ببخشید جوابها را کجا میگویید؟ با تشكر

 42. سعيده

  سلام. من خواب دیدم کسی را که دوستش دارم به خانه ما امده و در اعوشش گرفتم و برایش درد دل میکنم. تعبیر ان چیست؟ با تشمر

  • سعید

   با تشمری که فرمودید تعبیر خواب شما رو می نمایم:
   عارضم خدمتون که شما خواب بسیار قشنگی دیدی. یکی اومده خونتون شما هم بغلش کردی و درو دل کردی. گمونم شما فیلم ترکی یا هندی با این محتوا دیدی. تعبیرش اینه که دیگه وقته این رسیده که فیلم پورنو کمتر نگاه کنی. افرین دخترم

 43. غزاله

  مادربزرگم ک فوت کرده است عمویم رابقل کرده ودرکناراو خوابیده است

  • ناموجود

   کسی که فوت شده خوب نیست که کنار شخص زنده بخوابد یا او را در آغوش بگیرد یا با خود ببرد …به این معناست که میخواهد شخص زنده را با خود به دنیای مردگان ببرد … صدقه بدهد و به خیر مرده نذری کند

 44. المیرا

  سلام.من یه دوست دارم که قبلا دوس پسرم بوده و حالا دوست معمولیه منه.تو یه استخر لخت همو درآغوش گرفتیم وای خواب عجیب این بود که (معذرت میخوام ازدوستان ) اعضای تناسلی هیچکدوممون معلوم نبود و ارامش خاصی در خوابم بود ا تعبیرشوبگید ممنون میشم

  • سعید

   دخترم شما چندسالته عمو؟

 45. baran

  سلام.خواب دیدم شخصی که عاشقشم منوب اغوش گرفته ودختری که معشوقشه ازصحنه فبلم میگیره وتوفضامجازی پخش میکنه وهمه ازدیدن فیلم خوشحالن.لطفاتعبیر.ممنون

  • سعید11

   سلام.شخصی در پی بردن آبروی شماست.اینقدر عشقتان را جار نزنید

 46. پری

  تو خواب دیدم دوست پسرمو میخواستم از پشت بغلش کنم ولی اون ازم دوری کرد ویه دخترو دیگه رو بغل کرد لطفا تعبیر خواب بگین

  • سعید

   آدم بدبینی هستی

 47. S

  یه ماه پیش خواب دیدم کسی ک واقعا دوسش دارم و اونم منو دوس داره بغل کردم خیلی آرامش داشتم حس خیلی خوبی داشتم و از عشقم دور هستم …اینم بگم عشقمم خیلی خواب منو میبینه خواب بوسه یا نوزادی ک برای خودمونه کلا خوابای مربوط ب وصال….نمیدونم تعبیری داره یا نه لطفا راهنمایی کنید…

  • سعید11

   سلام.از اعتماد بیجا بپرهیز.احساسی برخورد کردن شما باعث دیدن واقعیاتی درخواب شده.

  • سعید11

   خواب دیدن مشترک دلیل تلپاتی و فرازمینی داره.امیدوارم بهم برسید

 48. Love

  سلام
  من خواب دیدم یه نفر که خیلی دوسش دارم رو بغل کردم اونم خیلی با محبت بغلم میکنه درحالی که تو واقعیت احساسی نسبت به من نداره لطفا تعبیرش رو بگید ؟؟؟

  • سعید

   متاسفانه شما دارای خلا عاطفی هستی و توهم میزنی

 49. فرزانه

  سلام روز بخیر بنده ازدواج کردم و تو خواب دیدم یه نوراد تو بغلمه جنسیتشم نمیدونم چی بود

 50. شهرام

  در خواب ديدم دختر جواني و شيك پوش سمت من ميايد مرا در بغل ميگيرد وتبريك ميگويد

  • سعید

   چیو تبریک میگه؟ دختر جوان بودنش مهم نیست. مهم اینه که چیو تبریک میگه. مکنه مرگ مادر پدرتو داره تبریک میگه.

 51. مری

  سلام من خواب دیدیم پسر فامیلمون رو که اصلا بهش فکر نمیکنم و اون الان ازدواج کرده بچه داره رو توی جای خلوت بغل میکنم ابراز محبت میکنه و میبوسمش لطفا تعبیرش رو یهم بگید

  • M

   سلام خواب دیدم یک نفر که خیلی دوسش دارم و با هم قهر هستیم بغل کردم و او هم من را در اغوش گرفت و مدام به صورتم بوسه میزد و گله از دلتنگی میکرد ومن هم گله میکردم و درمنزل کسی که اشنای ۲ طرفه بود بودیم میخوام ببینم تعبیرش چیه

 52. فرزاد

  سلام . در خواب دیدم یکی از بزرگترها که سالهاست فوت کرده.من را به قصد شهوت در آغوش گرهت ولی پس زدم. ضمنا خانم مسنی بود و از نزدیکان.لطفا راهنمایی کنید.متشکرم دوست من.

  • سعید

   فیلم های اروتیک نگاه نکن برات بده

 53. نلي

  سلام من خواب دوستم رو كه خيلي وقته كه با هم نيستيم رو ديدم كه گريه ام گرفته و تو مدرسه ام ميرم طبقه بالا و او نو ميبينم و مياد سمتم بقلش ميكنم و گريه ميكنم و احساس ميكنم اونم داره گريه ميكنه …خيلي دوسش دارم..تعبيرش چيه؟

 54. Dokhtark afghan

  من خواب ديدم از روي پله هاي بلند ميفتم در آغوش يه مردي نامحرم.

 55. محبوبه

  سلام خواب دیدم یهتو بیابون یه خرس میخواد بم حمله کنه بعد اومده نزدیکم من گردنشو نوازش کردم اونم بقلکم کرده.

 56. سرباز گمنام

  سلام ببخشید من ی مدتیه ک میخوام ب عنوان مدافع حرم اعزام بشم سوریه ولی نمیشه ب در بستهذمیخورم تا این ک دارم جایی اموزش میبینم.بگذریم.من خواب دیدم سردار سلیمانی رو صمیمانه در اغوش گرفتم و او میخندید.تعبیرش چیه؟؟؟؟؟

  • “”””””

   منکه دقیق نمی دونم تعبیرش چیه ولی قطعا مثبته دوست عزیز

  • سارا

   آدم بزرگی رو تو خواب دیدی …

 57. فاطمه

  کسی حق توهین به دخترا رو نداره..
  در ضمن هر ادمی نو زندگیش ممکنه خواب خنده دار ببینه مگه فقط دخترااینطورین؟؟؟!!!
  مگه شما پسرا ادم نیستید؟؟!!!

  • محمد

   نه که شمادختر ها به پسر ها توهین نمیکنید؟؟؟
   پسر ها خواب درست و حسابی میبینند که خنددار است.

  • سعید

   هین هین

 58. مهدی

  سلام شما دخترا دیوانه هستین.خخخخخخخ.ی نگاهی ب این خابای خنده دار بندازید خودتون پی میبرید

  • سارا

   شما پسرا که بدتر از اینا رو تو خواب می بینید . فقط روتون نمیشه تعریف کنیییید …

 59. سحر

  دوستم براي من خواب ديده كه در جايي هستيم و صاحب انجا دو گربه يكي سفيد يكي مشكي را به عنوان هديه به من و دوستم ميدهد از انجا كه دوستم از گربه ميترسه گربه اون هم من قبول ميكنم
  تعبير اين خواب رو لطفا بگيد

  • سعید

   خوب بزار بهت بگم تو به دوستت خیانت میکنی و با شوهرش همبستر میشی. فیلم کمتر ببین خواهرم

 60. یاس

  سلام.من چندشب پیش خواب دیدم که تو یه زیرزمین تاریک یه نوزاد که چهره اش خیلی عجیب بود بغل کردم و دارم آرومش میکنم.لطفاتعبیرش روبگید.ممنون

  • مهدی

   sssalam

 61. H o d a

  سلام
  ببخشید من تو خواب دیدیم دوس پسرم را تو مسجد بغل کردم کنار مادرش. و دوس پسرمم همین خوابو دیده ولی در منزل باز هم کنار مادرشون.
  تعبیرش چی میشه؟؟

  • سارا

   واوووو

 62. راحله

  سلام. شخصی روکه توبیداری خیلی دوستش دارم وایشون منودوست نداره به خوابم اومده من درخواب به منزلشون واردشدم وایشون من رودراغوش گرفتن وبهم ابرازمحبت کردن .لطفاتعبیرش روبهم بگین ممنون میشم

  • Mina

   Slm,man khab didam k shakhsiro k asheghesham vali on aslan mano dost nadare , on shakhs mano baghal kardodar hali k man gerye mikardam va goft k negaran nabash man hamishe (va aramesh khasi gereftam)pishetam

  • سعید

   زود بیدار شدی خوابت ناقصه

 63. فهيم

  با سلام خدمت شما بنده در خواب نيمه روز خواب ديدم كهبا يكي از خانمهاي همكلاسيم
  ازدواج كرده ام و در حال همبستري هستيم در حالي كه التم. دراز شده تعبير ش چيست
  با تشكر از شما

  • سرباز گمنام

   احتمالا خواب شیطانی و از رو شهوت بوده ک تعبیر نداشته

  • سعید

   شما احتمالا زیاد فیلم پورنو دیدی. قبل خواب هم انگار یکم مالوندی خودتو

 64. ام ر ن

  من خواب دیدم دختر عمه ام رو خیلی دوستش دارم و بغل گرفتم تعبیرش چیه

 65. پريسا

  خوب نبود 🙁

 66. ویانا

  سلام. من یه دختر شر و شیطونم که پدر استادام رو در اوردم . چند شب پیش تو خواب دیدم دارم تو کلاس شیطونی میکنم و استاد هم هی تذکر میداد. بعد که کلاس تموم شد از من خواست بمونم چون باهام کار داره. همه که رفتن منو چسبوند به دیوار و همینجور که ازم میخواست سر کلاس اروم تر باشم صورتم رو نوازش میکرد.
  چند شب بعدم 2باره خواب دیدم دارم به اجبار باهاش ازدواج میکنم و انگار سر یه دوراهی بودم.(در ضمن لازم که بگم اصلا تو فکرش نبودم).میشه لطفا زود تر تعبیر خوابم روبگید . ممنون.

 67. علی

  ایشون شرم وحیاروتو بقچه جا گذاشتن

 68. نادیا

  سلام . خواب دیدم دوست پسرم که چند ماهی است ترکم کرده را بغل کردم و آرامش تمام وجودم را فرا گرفته لطفا تعبیر خوابم را بگید

  • فریبا

   سلام من خواب دیدم با یه مرد نامحرم نزدیکی میکنم یعنی یه مرد خارجی بود که مثلا داشتیم فیلم بازی میکردیم اما من کاری کردم که با هم نزدیکی کنیم

   • سعید

    شما وقت شوهرت شده دیگه داری کم کم میترشی انگار. با خواستگار بعدیت برو عزیزم. فیلم پورنو هم کمتر ببین. برات ضرر داره

    • جوجو

     ینی سعید عااااالی بودیا بس ک خندیدم پوکیدم

  • سعید

   شما دچار خلا عاطفی هستی و از تنهایی رو اوردی به توهم زدن. بهت توصیه میکنم فیلم سوپر زیاد نگاه نکن.

   • عاطی

    یعنی مردم ازخنده واااااای خدا لایک عالی بودی

نظر خود را بیان کنید