تعبیر خواب پشتی

دیدن پشتی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشتی در خواب چیست؟

پشتی poshti

پشتي در خواب حرفه و شغلي است که داريم يا پولي است که دور از چشم ديگران اندوخته ايم و يا در آينده مي اندوزيم و جمع مي کنيم…

اگر در خواب ديديد که به پشتي و مخده تکيه داده و نشسته ايد و احساس آرامش و راحت مي کنيد به آن معني است که مي توانيد به کار خودتان و شغل و حرفه هنري که داريد پشت گرم و اميدوار باشيد و در آينده چنان اطميناني براي شما حاصل مي گردد که نگراني هاي شما رفع مي شود. اگر بيکار باشيد مشغول کار مي شويد. اگر تهي دست هستيم به پول و نعمت مي رسيم و چنانچه بيمار باشيم شفا مي يابيم. اگر دختر جواني در خواب ببيند که به پشتي تکيه داده شوهر مي کند و شوهر خوبي نصيب او مي شود که مي تواند به او مستظهر باشد. اگر پسر مجرد و جواني در خواب ببيند که پشتي دارد يا به پشتي تکيه داده و نشسته مورد حمايت قرار مي گيرد و کسي به او کمک مي کند. اگر پدر يا مادر سالمندي در خواب ببيند که بالاي اتاق نشسته و به پشتي تکيه داده فرزندانش به قوت مالي مي رسند. اگر کسي در خواب ببيند که به پشتي تکيه داده که آن پشتي متعلق به خودش نيست شريکش يا دوستش به ياري و مدد کاري او مي شتابد و اگر پشتي متعلق به خودش باشد بايد شخصا پيروزي حاصل مي کند. پشتي براي زن و شوهر است و چنان چه زني در خواب ببيند که روبه روي پشتي نشسته و به آن تکيه نداده با شوهرش اختلاف پيدا مي کند. اگر زني ببيند که پشتي خودش را مي شکافد يا پاره مي کند و يا مي فروشد و يا به ديگري مي بخشد از شوهرش طلاق مي گيرد. همين طور است اگر زني ببيند که پشتي خانه اش سوراخ شده يا بخشي از آن سوخته و اگر ببيند پشتي خانه اش لکه دار و کثيف شده شوهرش بيمار مي شود. اگر بيماري ببيند که به پشتي تکيه داده و روز است و آفتاب در اتاق مي تابد از بيماري شفا مي يابد. بخشيدن يا فروختن پشتي خوب نيست.

تعبیر خواب «پشتی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشتی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. فیروزه در 1399/02/13در3:24 ق.ظ

  سلام.
  خواب دیدم که تعداد زیادی پشتی را که متعلق به مادر و پدرم است در گوشه ای از خانه ام بر روی هم گذاشته ام و به مادرم می گویم که برای خانه جدیدی که ان شاءالله قرار است در روستا بسازند از این پشتی ها استفاده کنند و مادرم هم پذیرفت. و من هم خوشحال شدم که خانه ام از وسایل جاگیر خالی می شود.

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در10:00 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب پشتی امده است که به معنای حرفه و شغل است و اینکه در خواب شما اینگونه دیده اید که شما قصد در رد کردن ان ها را داشته اید ممکن است به این تعبیر باشد که شما فرصتی در دست دارید که ممکن است سبب رشد چشم گیر شما شود و شما سعی بر کنار زدن این فرصت دارید . از این رو باید بسیار دقت کنید تا بتوانید از تک تک فرصت های زندگی استفاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. لیلا در 1399/02/01در9:59 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که که خالم وشوهر خالم اومدن خونه نا وباخودشون ۴تا پشتی اوردن خونمون یه بارهم هفته قبل خواب دیدم که توحیاط عمه بابام یه عللمه پشتی ریخته بود رو زمین بعدشم تو باغچه حیاطشون نخود کاشته بودن که رشد کرده بودن این نخودها

  • یاسین صداقت در 1399/02/03در10:54 ق.ظ

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و در تعبیر خواب پشتی همانگونه که در بالا نیر خوانده اید امده است که پشتی به معنای پیشه و حرفه است و این برای شما بسیار خیر است که این خواب را دوبار هم دیده اید و ممکن است به این معنا باشد که برای شما به واسطه ی افرادی که در خواب دیده اید موقعیتی فراهم خواهد شد که سبب پیشرفت شماست و احتمالا برای شما فرصتی شغلی ایجاد خواهد شد که باید قدر ان را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید