تعبیر خواب پشتی

دیدن پشتی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشتی در خواب چیست؟

تعبیر خواب پشتی

پشتی در خواب حرفه و شغلی است که داریم یا پولی است که دور از چشم دیگران اندوخته ایم و یا در آینده می اندوزیم و جمع می کنیم.

اگر در خواب دیدید که به پشتی و مخده تکیه داده و نشسته اید و احساس آرامش و راحت می کنید به آن معنی است که می توانید به کار خودتان و شغل و حرفه هنری که دارید پشت گرم و امیدوار باشید و در آینده چنان اطمینانی برای شما حاصل می گردد که نگرانی های شما رفع می شود.

اگر بیکار باشید مشغول کار می شوید. اگر تهی دست هستیم به پول و نعمت می رسیم و چنانچه بیمار باشیم شفا می یابیم.

اگر دختر جوانی در خواب ببیند که به پشتی تکیه داده شوهر می کند و شوهر خوبی نصیب او می شود که می تواند به او مستظهر باشد.

اگر پسر مجرد و جوانی در خواب ببیند که پشتی دارد یا به پشتی تکیه داده و نشسته مورد حمایت قرار می گیرد و کسی به او کمک می کند.

اگر پدر یا مادر سالمندی در خواب ببیند که بالای اتاق نشسته و به پشتی تکیه داده فرزندانش به قوت مالی می رسند.

اگر کسی در خواب ببیند که به پشتی تکیه داده که آن پشتی متعلق به خودش نیست شریکش یا دوستش به یاری و مدد کاری او می شتابد و اگر پشتی متعلق به خودش باشد باید شخصا پیروزی حاصل می کند.

پشتی برای زن و شوهر است و چنان چه زنی در خواب ببیند که روبه روی پشتی نشسته و به آن تکیه نداده با شوهرش اختلاف پیدا می کند.

اگر زنی ببیند که پشتی خودش را می شکافد یا پاره می کند و یا می فروشد و یا به دیگری می بخشد از شوهرش طلاق می گیرد.

همین طور است اگر زنی ببیند که پشتی خانه اش سوراخ شده یا بخشی از آن سوخته و اگر ببیند پشتی خانه اش لکه دار و کثیف شده شوهرش بیمار می شود.

اگر بیماری ببیند که به پشتی تکیه داده و روز است و آفتاب در اتاق می تابد از بیماری شفا می یابد. بخشیدن یا فروختن پشتی خوب نیست.


تعبیر خواب های مرتبط با پشتی

☺ تعبیر خواب «پشتی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشتی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. بهداد

  سلام خواب دیدم برادربزرگم به خانه ام امده و پنج شش تا پشتی برام آورده ، که من میرم و میچینمشون اما چون کهنه وقدیمی بودن ناراحت شدم ودوسشون نداشتم و به فکر رد کردنشون افتادم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده به اشتباه به کسی که ممکن است از نزدیکان شما هم باشد تکیه کنید که نتیجه ی خوبی نبینید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم

  سلام، من تو خواب دیدم دور تا دور اتاقم پشتی هست بهم چسبیده بودن، برادرم پشتی میخواست، و چن تا از اونا که کهنه و کلا مدلشون هم با بقیه فرق میکرد رو خواست ببره، منم گفتم ببر بهتر فاصله بین پشتی ها باز میشه بهتر، و یکی از اونا هم که خیلی کهنه بود و پاره خودم گفتم ببره بزاره دم در

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشتی به دیگران دادن امده است که ممکن است ان چنان برای بیننده ی خواب خیر نباشد و از این رو باید اولا حتما صدقه اید بدهید که انشالله ختم به خیر شود و از طرفی هم ممکن است نشان از دخالت دیگران در زندگی ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. آرینا

  من خواب دیدم مادر مرحومم به همراه یکی از خاله هام چندین پشتی قدیمی به خانه آوردن و مادرم از قیمت مناسب آنها صحبت می کرد و پشتی ها خیلی شبیه پشتی های منزل پدربزرگ و مادربزرگ مرحومم بودن . مادرم می گفت چندتا از اینها رو به خاله دیگرم خواهد داد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خریدن پشتی آمده است که بسیار خیر است و از این رو می تواند به این معنا باشد که شما در اینده نه چندان دو ر ممکن است از چیزی که باعث آازار شماست رهایی یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مرادی

  با سلام من ی دختر مجردم
  خواب دیدم
  توی خونمون پر از پشتی های رنگی بود ک بعضیاشون تازه بوودن بعضیا پاره مادرم همشون گذاشت بود تو خونه ومن پشتی های پاره رو پرت دادم وتازه ها رو نگه ااشتم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشتی پاره آمده است که می تواند به معنی آن باشد که در اینده نزدیک چیزی را از خود دور کنید که برای شما خیر نیست و از این جهت خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشد

 5. ایمان

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم دم معازه پشتی فروشی پارک کردم و موقع رفتن پیر مرد فروشنده چند پشتی که نو بودن ولی دیگه نمیتونست بفروشه و بقولی از جابجاییشون خسته بود داد داد به من دوتا پشتی بودن ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این تعبیر باشد که در اینده ممکن است به شما موقعیتی پیشنهاد شود که برای شما خیر باشد و بسیار خوب است.
   بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. فیروزه

  سلام.
  خواب دیدم که تعداد زیادی پشتی را که متعلق به مادر و پدرم است در گوشه ای از خانه ام بر روی هم گذاشته ام و به مادرم می گویم که برای خانه جدیدی که ان شاءالله قرار است در روستا بسازند از این پشتی ها استفاده کنند و مادرم هم پذیرفت. و من هم خوشحال شدم که خانه ام از وسایل جاگیر خالی می شود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشتی امده است که به معنای حرفه و شغل است و اینکه در خواب شما اینگونه دیده اید که شما قصد در رد کردن ان ها را داشته اید ممکن است به این تعبیر باشد که شما فرصتی در دست دارید که ممکن است سبب رشد چشم گیر شما شود و شما سعی بر کنار زدن این فرصت دارید . از این رو باید بسیار دقت کنید تا بتوانید از تک تک فرصت های زندگی استفاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. لیلا

  سلام من خواب دیدم که که خالم وشوهر خالم اومدن خونه نا وباخودشون ۴تا پشتی اوردن خونمون یه بارهم هفته قبل خواب دیدم که توحیاط عمه بابام یه عللمه پشتی ریخته بود رو زمین بعدشم تو باغچه حیاطشون نخود کاشته بودن که رشد کرده بودن این نخودها

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و در تعبیر خواب پشتی همانگونه که در بالا نیر خوانده اید امده است که پشتی به معنای پیشه و حرفه است و این برای شما بسیار خیر است که این خواب را دوبار هم دیده اید و ممکن است به این معنا باشد که برای شما به واسطه ی افرادی که در خواب دیده اید موقعیتی فراهم خواهد شد که سبب پیشرفت شماست و احتمالا برای شما فرصتی شغلی ایجاد خواهد شد که باید قدر ان را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید