تعبیر خواب تابوت

دیدن تابوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تابوت در خواب چیست؟

تابوت Coffin

اگر در خواب تابوت ديديد نترسيد زيرا عمر شما طبيعي است و ديدن تابوت در خواب ارتباطي با مرگ و زندگي ندارد. نفايس نوشته تابوت ملک وسيع و بزرگ است و …

مرده مال حرام در حالي که مرحوم مجلسي مرده را مال و منال و خير و برکت تعبير کرده است. اگر ديديد خودتان تابوت مي سازيد ساختمان مي سازيد ساختماني که ساليان دراز بر جا مي ماند و خودتان هم از آن بهره مند مي گرديد. اگر در خواب ديديد که تابوتي را به دوش مي برند و شما هم در زمره تشييع کنندگان هستيد خبري از غايب به شما مي رسد يا به چيزي که از آن دل بريده ايد اميدوار مي شويد. اگر گمشده اي داريد که آن را از دست رفته مي پنداريد باز مي يابيد. اگر در خواب ديديد که تابوتي پوشيده است و ندانستيد درون آن چيست يا کيست با موردي برخورد مي کنيد که نمي دانيد سود بخش است يا زيان آور که ممکن است سود آور باشد. به هر صورت ديدن تابوت در خواب وحشتناک نيست و نبايد بيننده خواب بترسد.

☺ تعبیر خواب «تابوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تابوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. باران

  دختری هستم ۲۴ ساله
  خواب دیدم روی یک پل سفید وایسادم یهو بهم خبر میدن که مادرت فوت شده از اون سمت پل تشییع کنندگان با یه تابوت بزرگ چوبی میان که روش یه پارچه ی ترمه کشیده شده
  وقتی می رسند این سمت پل من پارچه رو کنار می زنم اما داخل تابوت هیچی نیست و خالیه.
  روی پله های پل می نشینم و‌گریه می کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که اولا برای مادر شما طول عمر است و دوما همانگونه که در بالا هم خوانده اید به معنای رسیدن خبر خوشی برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید