تعبیر خواب تابوت

دیدن تابوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تابوت در خواب چیست؟

تعبیر خواب تابوت

اگر در خواب تابوت دیدید نترسید زیرا عمر شما طبیعی است و دیدن تابوت در خواب ارتباطی با مرگ و زندگی ندارد.

نفایس نوشته تابوت ملک وسیع و بزرگ است و مرده مال حرام در حالی که مرحوم مجلسی مرده را مال و منال و خیر و برکت تعبیر کرده است.

اگر دیدید خودتان تابوت می سازید ساختمان می سازید ساختمانی که سالیان دراز بر جا می ماند و خودتان هم از آن بهره مند می گردید.

اگر در خواب دیدید که تابوتی را به دوش می برند و شما هم در زمره تشییع کنندگان هستید خبری از غایب به شما می رسد یا به چیزی که از آن دل بریده اید امیدوار می شوید. اگر گمشده ای دارید که آن را از دست رفته می پندارید باز می یابید.

اگر در خواب دیدید که تابوتی پوشیده است و ندانستید درون آن چیست یا کیست با موردی برخورد می کنید که نمی دانید سود بخش است یا زیان آور که ممکن است سود آور باشد.

به هر صورت دیدن تابوت در خواب وحشتناک نیست و نباید بیننده خواب بترسد.

☺ تعبیر خواب «تابوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تابوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. رضا

  با سلام
  در خواب دیدم که تابوتی که گویا مادرم در آن قرار گرفته بود در
  در پیاده رو جلوتر از خانه مادرم روی زمین گذاشتیم و همسرم و خانم دیگری در حال گریه روی نیمکت جلوی تابوت بودند که به یکباره کامیونی پر از تابوت شهدا آمد و در خیابان روبروی جایی که ما ایستاده بودیم در نزدیکی ما شروع به گذاشتن تابوت‌ها کردند من پشت تابوت مادر در حالیکه به دیوار تکیه داده بودم شروع به گریه کردن کردم و در همین حال در حال افتادن روی تابوت بودم که از خواب با نگرانی زیاد پریدم به نظر جنابعالی تعبیر این خواب چیست ؟
  با تشکر

 2. اسماعیلی

  سلام
  خواب دیدم همراه دوستی در مکان مقدسی بودیم هنگام خروج تابوتی رو یا احترامات نظامی دیدم که وارد آن مکان میکردند و به دوست خود گفتم این جنازه شاه آوردن اینجا خاک کنن هیچ کس به غیر از سربازها تو تشعیع نبود ما دونفر پشت تابوت برای تشعیع راه افتادیم از یک جایی به بعد پنهانی وارد جایی شدن من ایستادم و دوستم بعد از مدتی در پی آنها رفت ومن هم بعدش رفتم وای تو ساختمان پیداشون نکردم. بعد از بیداری حدود ساعت ۳ شب بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشانی از ان باشد که شما اگر چیزی را خواسته اید به ان خواهید رسید که هر چه باشد برای شما اسان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد

  سلام
  وقت بخیرخواب دیدم که جای هسیم، گفتن جایزه میدن، رفتیم تا چلوکباب میدن مال بقیه کباب داشت ولی مال من نداشت ولی پلو رو خوردم و اخرشم یه تهدیگ سرخ و خوشمزه بود که اونم خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به خوابی که دیده اید که در تعبیر خواب نذری گرفتن آمده است می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است از چیزی که همه از آن متنعم می شوند بی بهره بمانید و این موضوع برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. باران

  دختری هستم ۲۴ ساله
  خواب دیدم روی یک پل سفید وایسادم یهو بهم خبر میدن که مادرت فوت شده از اون سمت پل تشییع کنندگان با یه تابوت بزرگ چوبی میان که روش یه پارچه ی ترمه کشیده شده
  وقتی می رسند این سمت پل من پارچه رو کنار می زنم اما داخل تابوت هیچی نیست و خالیه.
  روی پله های پل می نشینم و‌گریه می کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که اولا برای مادر شما طول عمر است و دوما همانگونه که در بالا هم خوانده اید به معنای رسیدن خبر خوشی برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید