تعبیر خواب تابوت

دیدن تابوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تابوت در خواب چیست؟

تعبیر خواب تابوت

اگر در خواب تابوت دیدید نترسید زیرا عمر شما طبیعی است و دیدن تابوت در خواب ارتباطی با مرگ و زندگی ندارد.

نفایس نوشته تابوت ملک وسیع و بزرگ است و مرده مال حرام در حالی که مرحوم مجلسی مرده را مال و منال و خیر و برکت تعبیر کرده است.

اگر دیدید خودتان تابوت می سازید ساختمان می سازید ساختمانی که سالیان دراز بر جا می ماند و خودتان هم از آن بهره مند می گردید.

اگر در خواب دیدید که تابوتی را به دوش می برند و شما هم در زمره تشییع کنندگان هستید خبری از غایب به شما می رسد یا به چیزی که از آن دل بریده اید امیدوار می شوید. اگر گمشده ای دارید که آن را از دست رفته می پندارید باز می یابید.

اگر در خواب دیدید که تابوتی پوشیده است و ندانستید درون آن چیست یا کیست با موردی برخورد می کنید که نمی دانید سود بخش است یا زیان آور که ممکن است سود آور باشد.

به هر صورت دیدن تابوت در خواب وحشتناک نیست و نباید بیننده خواب بترسد.

☺ تعبیر خواب «تابوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تابوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. محمد

  سلام
  وقت بخیرخواب دیدم که جای هسیم، گفتن جایزه میدن، رفتیم تا چلوکباب میدن مال بقیه کباب داشت ولی مال من نداشت ولی پلو رو خوردم و اخرشم یه تهدیگ سرخ و خوشمزه بود که اونم خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به خوابی که دیده اید که در تعبیر خواب نذری گرفتن آمده است می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است از چیزی که همه از آن متنعم می شوند بی بهره بمانید و این موضوع برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. باران

  دختری هستم ۲۴ ساله
  خواب دیدم روی یک پل سفید وایسادم یهو بهم خبر میدن که مادرت فوت شده از اون سمت پل تشییع کنندگان با یه تابوت بزرگ چوبی میان که روش یه پارچه ی ترمه کشیده شده
  وقتی می رسند این سمت پل من پارچه رو کنار می زنم اما داخل تابوت هیچی نیست و خالیه.
  روی پله های پل می نشینم و‌گریه می کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که اولا برای مادر شما طول عمر است و دوما همانگونه که در بالا هم خوانده اید به معنای رسیدن خبر خوشی برای شماست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید