تعبیر خواب جیرجیرک

دیدن جیرجیرک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جیرجیرک در خواب چیست؟

تعبیر خواب جیرجیرک از امام صادق

جیرجیرک در خواب ما دشمنی است ضعیف و ناتوان که بیش از آن چه بتواند عملا شما را آزار بدهد با سخنانش و یاوه گویی هائی که می کند و شایعاتی که می پراکند که موجب رنج و عذاب شما می شود.

کشتن جیرجیرک پیروزی بر همان دشمن ضعیف است. این دشمن چنان است که وقتی از بین رفت اثر یاوه های قبلی او نیز از بین می رود.

چنان چه در خواب احساس کنید صدای جیرجیرک می شنوید چه از شنیدن آن ناراحت شوید و چه نشوید، کسی پشت سر شما بد می گوید و عیب جوئی می کند و نقاط ضعف شما را بر ملا می سازد.

اگر از صدای جیر جیرک در خواب خوشتان بیاید یکی از نزدیکان شما دانسته یا ندانسته با شما دشمنی می کند. این دشمن کسی است که شما دوستش دارید و ناراحتی او را نمی خواهید.

اگر از صدای جیرجیرک خوشتان نیاید کسی با شما دشمنی می کند که او را می شناسید اما محبتی نسبت به او ندارید فقط قادر به جلوگیری از یاوه سرایی هایش نیستید.

اگر در خواب احساس کنید که تعداد زیادی جیرجیرک صدا می کنند همه مردم پشت سر شما بد می گویند که باید در اعمال خود تجدید نظر کنید.

اگر جیرجیرک در لباس شما بود یکی از محارمتان با شما دشمنی می کند و اگر در رختخواب شما بود همسرتان از شما بد می گوید.

☺ تعبیر خواب «جیرجیرک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جیرجیرک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. Bahar

  سلام من خواب دیدم تو بیابانی جیرجیرک بهم حمله میکرد که بیابان گردا نمیذاشتم بهم نزدیک بشه که نشسته بودم یهو دیدم جیرجیرک پرید کف دستم و بین انگشتام محکم وایساد و من شروع کردم جیغ و داد که از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت از جیرجیرک می ترسید که این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و در غیر این صورت نشانی از دشمنی بسیار ضعیف می تواند باشد که برای شما مشکلی نتواند ایجاد کند.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید