تعبیر خواب عاقد

دیدن عاقد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عاقد در خواب چیست؟

عاقد AGHED

دیدن عاقد در خواب میمون و مبارک نیست زیرا او کسی است که لطمات و صدمات مهلک به بیننده خواب وارد می آورد و مصیبت و بلا می آفریند که البته دیدنش در خواب خوب تعبیر نمی شود.

اگر ببینید آشنایی از جمله آشنایان شما عاقد شد بیگانه به شما آسیب می رساند چه دیدن آشنا به جای بیگانه تصویری است از تمنا و آرزوی ما که ضمیر باطن ما می انگارد اگر آن بیگانه آشنا بود به جای دشمنی محبت می کرد.

به هر حال بیگانه ای در کمین شماست یا خودتان این چنین تصور می کنید و متوحش هستید.

همان طور که در کلمه عروسی نوشته ام اصولا عقد و عروسی دیدن در خواب مبارک نیست و عاقد می تواند عامل این ناخشنودی ها باشد.

اگر ببینید که بیگانه ای عقد می کند آشنایی سبب زیان خواهد شد.

عقد شدن در خواب

اگر در خواب ببینید که عاقد زنی را برای شما یا اگر زن بباشید شما را برای مردی عقد می کند بجاست که نگران حوادث آینده باشید و چنانچه دیدید عاقد دو نفر دیگر را عقد می کند مصیبت شما که بیننده خواب هستید به حداقل می رسد.

به هر حال دیدن عاقد در خواب خوب نیست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خواستگاری

☺ تعبیر خواب «عاقد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عاقد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

17 دیدگاه

 1. ااااممم

  سلام من خواب دیدم میخواستن دوباره بین منو خانومم عقد بخونن ولی نشد، تا اینکه اون عاقد بهم گفت شما که بیا و عاقد شو ، و قرار بود من عاقد بشم و برلی دیگران عقد بخونم
  میشه تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که فردی احتمالا در بین شما و همسرتان را خواسته به هم بزند و اینکه صیغه عقد خوانده نشده بهتر است و احتمالا شما به وسیله عملتان بین زوجی را بر هم خواهید زد و پس از این خواب اگاه باشید که عملی نسنجیده انجام ندهیدکه نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Fateme

  سلام من دوساله خواستگاری دارم که تازگیا پافشاری شون برای جواب مثبت زیاد شده من بعد نماز صبح که خواب شدم اول خواب دیدم خونه عموم نامزدی منه و یه لباس ساده خونه پوشیدم و منو معرفی میکنن که نامزد همون خواستگارمم .
  بعد خواب میبینم چادر سفیدی پوشیدم و کنار سفره عقدی که ساده اما بزرگ بود نشستم و خواستگارم هم بود من ناراحت بودم اما اون شاد و یه خانم محجبه ای هم نشسته بود که میگفتن عاقده .
  لطفا تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که یک شخصی بین شما و این فرد اختلاف می اندازد که باید مراقب باشید و صدقه بدهید که به خیر رفع شود.

 3. مونا

  سلام و وقت بخیر
  من خواب دیدم که توی یه محضر ناشناس برای عقد اومدم و میدونستم که میخوام با کسی که دوستش دارم ازدواج کنم اما نه چهره ی اون فرد رو دیدم و نه عاقد و نه حتی چهره خودم رو توی آینه! فقط اطرافیان که آشنا بودن رو می دیدم!
  از طرفی استرس داشتم و عصبانی بودم که من همیشه برای عقدم کلی برنامه خاص داشتم و این محضر درب و داغون کجاست که منو آوردین و عقد رو بهم زدم!
  میشه در تعبیر این خواب راهنماییم کنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بر هم زدن عقد نشان بر خوبی دارد و مشکلی بر شما بزطرف خواهد شد که نیک است و از شریک عاطفیتان جدا نخواهید شد و اختلافی به وجود نخواهد آمد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. آزیتا

  سلام

  من اصلا عاقد ندیدم.فقط سفره عقد بود و مرد غریبه ای که کنارم نشسته بود تا به عقد هم دربیایم.و من منتظر اجازه از طرف خانواده همسرم بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سفره عقد نشان بر خوبی ندارد و نشان از غم و ناراحتی است و احتمالا بین شما و همسرتان مشاجره ای رخ خواهد داد که به وسیله خانواده همسر رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. آزیتا

  با سلام و عرض ادب خدمت معبر گرامی

  من خواب دیدم یک سفره عقدی هست.و یک مرد سربه زیری روی صندلی کنار سفره عقد به عنوان داماد نشسته بود ؛ که کاملا ناآشنا بود.
  و من هم به عنوان عروس کنار ایشان نشستم…پدرم که در دستش اسکناسهای زیادی بود و خانواده همسرم ( من متاهل هستم و دارای فرزند) کنار سفره عقد بودن.
  من منتظر بودم که خانواده همسرم اجازه عقد رو به من بدن…و از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان به خوبی نیست و بر این تعبیر است که فردی که حکم عاقد را داشته است در بیداری بر فردی دلالت خواهد کرد که بین شما و خانواده همسرتان را با حرفهایش بهم خواهد زد و اینکه اگر صیغه عقد در خواب ندیده اید نشان بر بهتر بودن است. پس شما هم آگاه باشید و با سیاست کلامی ار مشکل را حل و فصل کنید که به خیر تعبیر شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. نرگس

  سلام خواب دیدم به همراه خانواده به دیدار اقوام رفتیم ی خونه بزرگ که نمیشناختم تو خونه درحال استراحت بودم که دیدم یکی داره در میزنه درو وا کردم دیدم پسرداییمه منم سرلخت بدون حجاب و لباس کامل بودم که چیزی نگفت فقط نگام کرد بعد درو بستم که پدربزرگم چندبار منو صدا کرد که من لباسامو تا بپوشم طول کشید و رفتم پیش بابابزرگم و نشستم رو مبل که یهو گوشیشو دروورد و به پدر همون پسرزنگ زد که بیاد و بعد به عاقد زنگ زد که بیاد عقد و بخونه و من خیلی تعجب کردم توخواب ولی ناراحت نبودم ولی تعجب کردم که چرااینقد یهویی . و دیدم که خواهر دوماد خوشحاله لباس مجلسی پوشیده و …همه راضین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که دیدن عاقد در خواب خیر نیست و ممکن است نشانه ای از مشکلی در اینده برای شما باشد و از این روباید بدایند که این موضوع ممکن است در اول خواب شما مشخص باشد وان این خواهد بود که شما در اینده رازی خواهید داشت که فاش شدن ان سبب ناراحتیتان می شود و از این رو باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود .
   سربلند و پیروز باشید

 7. ناشناس

  سلام من خواب دیدم مراسم نامزدی خودم هست ولی نه با همسرم
  داماد رومیشناسم تو خاطرم ولی نمیدونم کیه ولی از این ازدواج خوشحالم همسرم هم اونجا هستن ولی توی خواب همسرم نیستن و بابت این ازدواج سر به سر می میذارن و شوخی میکنن
  در آخر ماعقد میکنیم و من از این وصلت خوشحالم
  ممنون میشم بگین تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از بروز مشکلی دارد که احتمالا از وجود ان کمی ناراحت خواهید شد و دیگران به واسطه ای مشکل شما را اذیت و یا زخم زبان خواهند زد که شما را بیازارند و اینکه شما از بابت این بحث ناراحت خواهید شد و اینکه اگر در خواب عاقد دیده اید و عقد شما معلو بود برای شما نشان بر این دارد که یک نفر باعث بروز مشکل است و باید بسیار اگاهانه عمل کنید . و اینکه نگذارید اطرافیان باعث بروز مشکل برای شما شوند .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. محمد عباسی

  خواهر من خواب دیده خونه عموم اینا اونجا شلوغ و مهمونی سفره عقد هم پهنه از اونا می پرسه اینجا چه خبر عقد کی میگن اینا مال تو اینجا هم مراسم عقد تو

  • الا

   سلام داداش چی شد الان اتفاقی افتاد واست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از پیشرفت کاری و رسیدن به سعادت دارد و اینکه شما در مسیری که هستید موفق خواهید شد و به نتیجه خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید