تعبیر خواب حلقه

دیدن حلقه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حلقه در خواب چیست؟

حلقه ازدواج marriage--rings

به نقل از ستاره؛ حلقه در خواب نشانه وحدت و تمامیت، ذات بنیادین شخص، ارتباط با هستی و حلقه نامزدی یا ازدواج نمادی از حال و وضع پیوند زوجین است.

تعبیر خواب حلقه ازدواج

لوک اویتنهاو می‌گوید: حلقه ازدواج: دوستی

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید حلقه ای به انگشت دارید، نشانه آن است که کارهایی جدید انجام می‌دهید و در به ثمر رساندن آن‌ها توفیق می‌یابید.

تعبیر خواب گم کردن و پیدا کردن حلقه ازدواج

لوک اویتنهاو می‌گوید: گم کردن حلقه ازدواج: دردسر و ناراحتی، رنجش

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید حلقه ازدواج خود را جایی گم کرده‌اید، علامت آن است که اندوه فراوانی به زندگی شما راه خواهد یافت.

برايت مى‌گويد: پيدا كردن حلقه ازدواج در خواب، به معناى دلبستگى به جنس مخالف است.

تعبیر مرتبط: تعبیر خواب ازدواج کردن

تعبیر خواب هدیه گرفتن حلقه ازدواج

لوک اویتنهاو می‌گوید: هدیه گرفتن حلقه ازدواج: خوشبختی خانوادگی، وفاداری

آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند از کسی حلقه ای می‌گیرد، نشانه آن است که نگرانی و تردیدی که نسبت به نامزدش دارد متوقف خواهد شد.

تعبیر خواب حلقه گران قیمت

آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند حلقه ازدواجش پر زرق و برق و درخشان است، علامت آن است که شوهر آینده او مردی وفادار و مهربان خواهد بود.

تعبیر دیدن حلقه ازدواج در دست دیگران در خواب

آنلی بیتون:

 • اگر در خواب حلقه ازدواج را در انگشت یکی از دوستان یا آشنایان خود ببینید، علامت آن است که اصول اخلاقی را زیر پا می‌گذارند و به تفریحات نامشروع می‌پردازید
 • اگر در انگشت دیگران حلقه ای ببینید، نشانه آن است که بر خوشبختی شما افزوده خواهد شد و تعدادی دوست تازه خواهید یافت.
تعبیر مرتبط: تعبیر خواب خواستگاری رفتن

تعبیر خواب حلقه شکسته

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن حلقه شکسته در خواب، علامت روبرو شدن با مشاجرات و اختلافات است. اگر افراد متأهل چنین خوابی ببینید، نشانه آن است که از همسر خود جدا خواهند شد.

تعبیر خواب در آوردن حلقه ازدواج

لیلا برایت: اگر خواب ببينيد كه حلقه‌ى ازدواجتان را از دست خود درمى‌آوريد، به اين معناست كه كارهاى نادرستى انجام مى‌دهيد.

☺ تعبیر خواب «حلقه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حلقه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


82 دیدگاه

 1. مریم

  سلام من خواب دیدم به دستم دو دانه حلقه طلا می‌باشد یکی ساده مردانه یکی زنانه و خیلی برق و درخشش داشتن که به دستم هم خیلی کلان بود خیلی حلقه های نامزدی زیبا بود به مدت ۵دقیقه گم میشه اطرافمو که میبینم پیدا میکنم طلا خیلی نو و برق داشت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که شما در اینده کاری را شروع کنید که برای شماخیر است و باید بدانید که نشان از ان می تواند باشد که باید ان را ادامه دهید و اصلا از ان دست نکشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. صبا

  سلام من خواب دیدم که دو دانه حلقه طلا دارم در دست یکی ساده مردانه یکی با نگین سفید کلان و خیلی هر دوی ای حلقه ها برق و جلا داشتن خیلی زیبا بودن حلقه نامزدی بود به انگشتم میکردم و کلان بود و به اندازه ۵دقیقه گم میکنم و پس پیدا میکنم خیلی زیبا بود برقش آنقدر بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده کارهایی را شروع خواهید کرد که در ان ها توفیق خواهید یافت اما نباید از ان ها دست بکشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رقیه میرزایی

  سلام من خواب دیدم که حلقه ازدواج طلای برادرم در پیش آیینه حمام سر دستشوی با دوتا انگشتر طلا گذشته است و من میگیرم میپوشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از دلبستگی به دیگری برای شما باشد که ممکن است علت ان برادرتان باشد و از این رو می تواند خوابی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. رقیه میرزایی

  واقعا عالیست برای آگاهی مردم تشکر

 5. نیما

  سلام من از همسرم جدا شدم دیشب خواب دیدم یکی از دوستان مشترکمون حلقه ازدواجمون داد به جوفتمون گفت دستتون کنید همسر سابقم دستش کرد من با کمی تاخیر دستم کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب می تواند بیانگر چیز دیگری در خواب شما باشد که امده است که اگر با کسی قهر و دشمن باشید و در خواب ببینید که دوستی شکل گرفته است نشان از ان دارد که این فاصله بین شما بیشتر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سعیده

  سلام
  من ی خاستگار داشتم که خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا اینا دیگه نیومدن و دیشب خواب دیدم مادر اون خاستگاره ی حلقه اورده دوتا به هم چسبیده بودن و داد ب مامانم گفت سرمون شلوغ بود دیر اوردم و مامانم کرد تو دستم حلقه طلا بود
  میشه تعبیرشو بگین؟

  • تعبیر خواب

   با سلامم
   این خواب برای شما تعبیری ندارد و از انجایی که در ذهن شما سوالی به جای مانده است در خواب به این صورت دیده اید که ایشان دوباره به شما بازگشته اند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مریم

  سلام من خواب دیدم ک خاستگارم سه تا حلقه طلا بدون نگین .ساده بودن فقط یکیش نگین طلایی داشت. گذاشت توی دست راستم و هرکاری میکنم از دستم در نمیان هرسه تا حلقه توی یدونه انگشتم بودن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعیبر باشد که برای شما در اینده نزدیک چیزی قرار گرفته است که باید به ان متعهد باشید و ازاین رو برای شما خیر است و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. نسترن

  من خواب دیدم که با نامزدم رفتم حلقه طلا با نگین های برلیان خریدم اما حلقه برای دستم گشاد هست و یه انگشتر دیگه جلوی اون انداختم که حلقه نیفته بعد خواب دیدم که حلقه رو برای این که نیفته تو انگشت وسطم دستم کردم .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از کاری باشد که باید در اینده انجام دهید تا رابطیتان با ایشان به خوبی حفظ شود و از این جهت در اینده باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. آروین

  سلام اسم من آروین است من خواب دیدم که خواهر بزرگم چله طلا را در دست خود کرده میشه تعبیرش را برایم بگوید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که خواهرشما اگر مجرد است می‌تواند نشان بر متاهل شدن ایشان باشد و اگر متاهل است نشان بر وفاداری او دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. سحر

  سلام
  خواب دیدم پسری که عاشقم، یک حلقه (طلا سفید) پر از نگین سفید به دست داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حلقه آمده است که نشان بر وفاداری است و تعبیر به نیک دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. N.K

  سلام، دوستم این خواب رو دیده ایشون مجرد هست، خواب دیده که مراسم عروسی خاله ش هست( خاله ش مسن هست و شوهرش فوت شده) و با کل خانواده تو خونه منتظرن تا عروس بیاد ، بعد به زن داییش میگه که شما برای همه ی دختر های فامیل انگشتر طلا خریدید ولی برای من فکر نکنم بتونید بخرید چون خیلی گرون شده، بعد زن داییش حلقه ی خودشو میده دوستم تو دستش ببینه و میندازه حلقه رو و زن داییش میگه من این حلقه رو عوض کردم ، بعد دوستم دوباره حلقه رو میده به زن داییش ، و زن داییش شروع میکنه به تعریف کردن از دست های دوستم که چقدر دستات زیباس و چقدر بهش انگشتر میاد
  لطفا تعبیر این خواب رو بگین دوستم خیلی نگران شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان بر آن دارد که بین دایی و زن دعایشان اختلافی پیش خواهد آمد که رفع خواهد شد و اینکه عروسی هم در خواب نشان بر غم است که باید صدقه بدهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فرامرز

  من سپیده صبح خواب دیدم دختری آشنا که بسیار دوستش میداشتم حلقه ای پنج پر بنفش به دستم کرده و بعد دیدم انگشتانم همه سبز شدن و حلقه هم عوض شد و سبز نگین دار شد و دختر گفت من کردم اینکار رو… تعبیر این خواب چیست ممنون میشم بفرمایید…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکت دارد و اینکه رنگ سبز به معنی عافیت است برای شنا و انگشتر نگین دار به معنی مقام و رتبه است که خیر است که از تعهد به آن خانم برایتان اتفاق خواهد افتاد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. لنا

  سلام من متاهل هستم وخواب دیدم مادر شوهر من من رو دوباره شوهر داد واون مرد یک حلقه خیلی قشنگ توی دست راست من کرد وعجیب این که من خوشحال بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر بارداری شما در آینده می‌تواند باشد و اینکه نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ع. ط

  سلام.
  حلقه‌ی طلای سفیدی دیشب به‌ خواب دیدم. حلقه دستم بود،به‌ انگشتی که باید باشه،…
  کسی کنارم بود، بهم گفت حلقت خيلي قشنگه. اون نفر همونی بود که روزی باهم عهد بستیم تا همیشه کنار هم باشیم و امروز نگاه میکنم و میبینم چند ماهه که نیست…یا چشم انتظارم خيلي یا حقیقتا این خواب معنایی داره!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   حلقه نشان از تعهد دارد و وفا داری شما به هر که با او متاهل خواهید شد و اینکه شابد ناخوداگاهتان تصاویر را برای شما یاد آوری کرده است که هر آنچه که جز علایق شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. علی

  سلام دختر عموی من خواب دیده که به او دوتا انگشتر دادن یکی نگین دارنگین آن آبی آسمانی بودودیگری بدون نگین است میشه لطف کنید برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ایشان نشان بر این دارد که آبرویشان محفوظ خواهد ماند و کسی بر ایشان بدگویی نخواهد کرد و بعد جا و مقام شان چا در کاری چه در بین مردم بسیار نیک و بالا خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. فاطمه

  سلام
  من خواب دیدم که حلقه ازدواج دست پسری که دوسش دارم دیدم
  میشه این خواب رو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان بر تعهد است و اینکه اگر با ام در ارتباط هستید و برای آینده برنامه ریزی مرده اید بر این معنی است که به شما و خواسته‌هایتان تعهد دارند. و اگر غیر از این است باز هم بر این معنی است که این فرد شخصیتی متعهد دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. Saba

  سلام امروز عروسی پسرداییمه دیشب خواب دیدم که شوهرم به پسر داییم گفته رفت واسه خودشون خرید کنه واسه اینم یدونه حلق بگیره پسر داییم یکی حلقه براش گرفته بود حلقه سه تا رینگ ساده بود که هرسه رو باید باهم انگشت میکردی.. منم تو خواب ناراحت شدم که چرا فقط یکی حلقه برای خودش گرفته و برای من نگرفته … تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر تعهد همسر شما به زندگی است که به معنی بدی نیست و شما از رفتارهای شاید مدیترانه همسرتان ناراحت باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. Ehsan

  سلام من خواب دیدم که دونفرازهمکلاسی های خودم که خانم هستندبه منزل ماآمدند
  یکی ازآنهادوحلقه،یکی طلا ودیگری نقره دردوانگشت مختلف دردست دارد تعبیرچیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر حلقه در خواب نشان بر تعهد است برای ان شخص و اینکه میتواند بر این معنی باشد که ایشان تعهد به همسرشان دارند و فرد وفاداری هستند و از این تعهد فرزندی احتمالا خواهند داشت که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. Nazanin

  سلام من خواب دیدم با خواستگارم رفتیم حلقه ی ازدواج خریدیم اون حلقه انگار نگین روش الماس بود و خیلی درخشان بود
  تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وفاداری شما در رابطه است و شما در آینده وارد رابطه ای خواهید شد که به آن وفادار خواهید ماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. Z

  سلام
  من خواب دیدم که با شوهرم بیرونیم ک۲تا دختر میان جلوی راه شوهرم و تیکه میندازن و شوهرم هم جواب میده که انگار خوششون اومده بود باهم باشن و من باشوهرم دعوا کردیم که یهو دیدم دست شوهرم ۲حلقه ازدواج هست و یکی انگشتر ومن هی خواستم انگشترهام رو در بیارم و بهم گفتیم طلاق بگیریم و اون میگفت حلالت کردم من گفتمش حلالت نمیکنم و من با چاقو رفتم بهش گفتم خودم رو میکشم ولی نکشتم و رفتم گذاشتم سرجاش ولی اون هی با دست میزد تو شکمم که منو بترسونه باچاقو تعبیر خوابم چیه؟ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است برای شما و این که وجود دختر و این موضوعات نشان بر این است که همسرتان شاید به شما بی محلی کرده است و شما از آن بابت نگران هستید و اینکه رفتارهای همسرتان در خواب احتمالا نشان بر بارداری شما است در آینده که تعبیر بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. مریم

  سلام. ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید
  خواب دیدم پدرم یه حلقه ازدواج سیاه که روش نگین داشت و خوشگل بود برام اورد و گفت از طرف خواستگارم بود (که پدرم کمی مخالف ازدواجمونه )و تو خوابم پدرم راضی بود و منم وقتی حلقرو انداختم دستم هم دستامو زیباتر میدیدم هم حلقه خیلی زیبا بود .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و به این صورت است که شما در خواب هایتان مشکلات روزمره زندگی را به صورت حل شده می بینید واین خود برای شما نشانگر و بیانگر ان است که این خواب تعبیر ندارد و پیامی از طرف ناخوداگاه شماست و اشاره ای به درون شما دارد و موضوعاتی که بدان درگیر هسیتد و از بابت این خواب نمی توان هیچ برداشت خاصی از اینده داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سمانه یوسفی

  سلام.من چهارساله نامزد دارم و این دوسه ماه آخر قراره که ازدواج کنیم.دوست نیستیم ازاول انگشتر آوردن.دیشب خواب دیدم نامزد رفت با یکی دیگه و اومد حلقه منو پس داد ورفت.خیلی حالم بده.من ۴سال صبرکردم.تورو خدا تعبیرخوابم چیه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز از بابت این خواب به هیچ وجه نگران نباشید و بدانید که تعبیر ندارد و ترس های ذهنی شماست و به این معنا خواهد بود که شما چون از این موضوع ترس دارید این گونه خوابی دیده اید و این برای شما معنای واقعی ندارد و بسیار معمول است که در خواب های انچه که مربوط به ترس های ماست دیده شود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. مونا

  سلام .من دیشب خواب دیدم که حلقه و انگشتر نامزدیم گم شدن .خیلی آشفته شدم تا پیداشون کردم .تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر حلقه در خواب همان نشان از تعهد است ودر این خواب هم برای شما به همین صورت تعبیر دارد واینکه در خواب ان را گم کنید نشان از خللی در این مسیر است اما اینکه در پایان خواب خود ان را یافته اید نشان از ان دارد که این موضوع برای شما حل خواهد شدو نگرانی زیادی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مهربان

  من خواب دیدم ک من وعشقم دوتا حلقه گران قیمت خرید برامون ودست هم دیگه کردیم یعنی چی؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر پیوند عاطفی و وفاداری به این رابطه است و نشان خیر دارد انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. سایه

  سلام
  من خواب دیدم که برام حلقه ی نامزدی گرفتن یه حلقه ی طلایی بود با یه نگین شبیه الماس روش.
  اون حلقه توی دست راستم بود ، بعد انگار داشتم با دست راستم یه چیزی مثل خمیر رو ورز میدادم دیدم نگین انگشتر افتاده ولی پیداش کردم
  میخواستم بدونم تعبیر داره یا نه؟
  مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اگر شما متاهل هستید و یا در رابطه ای عاطفی قرار دارید برای رابطه شما مشکلی پیش خواهد امد که باید ان را خودتان درست کنید و از پیش امدن ان جلوگیری کنید . که چون شما خودتان با رفتارتان رن مشکل را درست خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 26. ح

  باسلام بنده دختری مجردهستم درخواب دیدم یک خانم بسته ی بزرگی ازانگشتردسشتون بودواردحیاط ماشدن من میدونستم که همه حلقه های ازدواج هستن وهمه اونهابه رنگ مسی بودن ولی من یکی ازاونهارودستم کردم گفتم قشنگه روش الماس متوسطی داشت ودورش هم نگینهای سفیدکارشده بودولی درذهنم میگفتم از رنگش شبیه به بدله….به اون خانوم گفتم این انگشترونگهداربگردم اگه نگینی بزرگترازاین پیدانکردم همینوبرمیدارم ولی انگشترروازدستم درنیاوردم وداشتم نگاهش میکردم ومیگفتن خیلی قشنگهتعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید خدمت شما عرض کنم که احتمالا به این شکل تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ی نه چندان دور انتخابی بر سر راهتان ممکن است قرار گیرد که به واسطه ی ان شما میتوانید اینده ی خود را بسازید و باید بسیار اگاه باشید که انچه برای شما خیر است را انتخاب کنید و اصلا گول ظاهر کسی را نخورید.
   سر بلند و پیروز باشید

 27. فایزه

  سلام من خواب دیدم قرار با پسر دایم نامزد کنم ولی اون موقع عقد نیومد بابلم هم گفت حالا جلو مردم بیا با دامادمون عقد کن منم عقد کردم ولی حلقه دست راستم بود بعد با مادرم که فوت کردن رفتم دکتر آقای دکتر شماره ام گرفت بعد براش توضیح دادم که چرا حلقه دسته راستمه….خواهش میکنم تعبیرش بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در قسمت اول این خواب برای شما امده است که شما از مشکلی رهاایی خواهید یافت اما باز هم برای شما مشکلی جایگزین خواهد شد و باید بسیار اگاه باشید زیرا بر اساس این موضوع شما تعهدی بابت این موضوع خواهید داد که سبب ادامه ی این مشکل خواهد شد.

   از این رو بسیار باید مراقب باشید و در انتخاب های خود دقت کنید.
   صدقه هم بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 28. سارا

  من دختر مجرد هستم
  دیشب دوس پسرم خواب دیده ک باهم ازدواج میکنیم ولی بعد از چند روز صبح ک از خواب بیدار میشه نامه و حلقه من رو پیدا میکنه ک من در اون نامه نوشتم من بدرد تو نمیخورم و اون رو ول کردم ممکنه بدونم تعبیر این خواب چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب فقط نشانه از افکار ذهنی ایشان دارد و به معنای تعبیر داشتن این خواب نیست و باید بدانید که ایشان ممکن است در ناخوداگاه خود به این موضوع فکر کنند که شما را از دست می دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 29. راحیل

  سلام من خواب دیدم توی یک مهمانی یک دختربچه ازمن تعریف کرد وبلافاصله حلقه طلای من ازقسمت نگین برلیانش شکست بعدخودم گفتم اشکال ندارد این را قبلاازهمین قسمت برایم بزر گ کرده بودند ودر آوردمش تعبیراین خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که شما اگر مجردید کسی را خواهید یافت که بسیار از نفر قبلی بهتر خواهد بود ولی اگر متاهل هستید این خواب خیر نیست و ممکن است به معنای مشکلی بین شما و همسرتان باشد که برای حل ان باید هزینه بدهید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 30. هانيه

  من خواب ديدم حلقه شوهرم گم شده خيلي هم دنبالش گشتيم دو تامون ميشه تعبيرش و بگين

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حلقه آمده است که دردسر و ناراحتی، رنجش به هم راه دارد و اینکه آن را پیدا کنید خوب است
   آنلی بیتون می‌گوید گر خواب ببینید حلقه ازدواج خود را جایی گم کرده‌اید، علامت آن است که ناراحتی بر شما وارد مشود. پس صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. Mehri

  سلام خسته نباشيد
  دختر مجردی هستم که تازه با نامزدم که دوسش داشتم بهم زدم و با شخص جدیدی در ارتباط کمی هستم که به درخواست خانواده صحبت میکنم برای آشنایی اگه اخلاقمون خورد خاستگاری بیان.
  دیشب خواب دیدم با خواهرم وارد خونه ای شدم که خانمی اونجا بودن به من پارچه گیپور خردلی رنگ هدیه دادن و به من گفتن خیلی خوشحالم که عروسم تو شدی عزیزم بعد من حس کردم مادر اون نامزدم هستن که بهم زدیم من خیلی خوشحال و شوکه هستم,بعد انگشتری تو دستم میکنه که 3تیکه هستش که دوتاش شبیه هم و نگین درشتی دارن و یه قسمتش نگین سرمه ای ولی پلاستیکی هستس,میام خونه اون قسمت پلاستیکیش جدا میشه و گم میشه من میگردم دنبالش ولی پیداش نمیکنم بعد میگم بهتر اون جدا شد اینجوری قشنگتره این دوتا انگشتر نگین دارم که تو دستم مونده.
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب دارای الگوهای متعددی است اما چون به الگوهای دیگر بی ربط هستند پس ما مجبوریم بخشی از خواب را که دارای الگوی صحیح است تعبیر کنیم.
   از این رو باید بدانید که تعبیر خواب پارچه در این خواب هب معنای خور تعبیر خواب پارچه نیست و فقط حالتی از واقعیت است که درخواب هم شکل گرفته است و از این رو باید بدانید که این خواب فقط برای حلقه تعبیر دارد که نشانگر کارهایی است که در اینده نه چندان دور قرار است به واسطه ی انجام دادنشان تغییرات بزرگی در زندگیتان ایجاد شود.
   این که در خواب هم حلقه ای که گرفته اید به چند قسمت تبدیل شده است نشان از ان دارد که خللی در کارتان ایجاد شده است و نشان از جدایی دارد که ممکن است به جدایی قبلیتان اشاره داشته باشد.این خواب در هرصورت خیر است و نباید نگران تعبیر ان بود.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ا.رحیمی

  سلام .. من مدت دوسال که باسه دخترم جدااز همسرم زندگی میکنم به خاطر اعتیادش وهمدیگه راندیدیم توی این مدت .. تصمیم دارم حلقه ام راهم بفروشم چون یاداور بدبختیهامه.
  .
  دیشب خواب دیدم حلقه ام توی انگشت انگشتریمه جاخوردم وگفتم کی اینو کرده دستم..

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما از فکر و تصمیم شما متشکل شده است و تعبیر خواب شما می‌تواند بر این باشد که اگر نیازی به پول انگشتر ندارید آن را حفظ کنید. فعلا خیر بر این است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. زهرا

  سلام من دختر مجرد هستم
  من خواب دیدم که نامزدیم بود و حی لباس عروس پوشیدم ولی دامادو ندیدم تو مراسم یه حلقه بهم دادن که خیلی گشاد بود برام بعد مراسم با مامانم رفتم عوضش کنم اما اصلا نتونستم حلقه خوب پیدا کنم
  یادمه بعد مراسمم لباس عروسمو دراوردم یه مقدار کثیف شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری بسیار خوب ندارد اما میشود به نوعی آن را به دیده یمنت پذیرفت زیرا خبر از اینده ای احتمالی میدهد تا شما را اگاه کند.
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که احتمالا در اینده شما به شخصی برخورد خواهید کرد که احساساتتان ایشان را مناسب برای زندگی میدانند اما در واقع اگر منطقی و عقلایی به قضیه بنگرید ایشان برای شما نمیتوانند شخص مناسبی باشند.
   پس حتما در انتخابتان دقت کنید و از کمک خانواده بی نصیب نمانید که آنها صلاح شما را میخواهند.
   سربلند و پیروز باشید

 34. M

  من با دوست پسرم چند ماهی میشه قهرم ولی در خواب دیدم حلقه اش رو گردنش انداخته خواهش میکنم تعبیرشو بگین

 35. مرضیه

  با سلام، من خواب دیدم انگشتر حلقه برام گشاد شده و به جای انگشت حلقه، حلقمو توی انگشت وسطی میندازم لطفا تعبیرش رو به من بگید. ممنون

 36. زی زی

  سلام
  من خواب دیدم یه حلقه با یه نگین سبز دستمه به کسی نشون میدم و اون میگه این حلقه طلای خالص نیست و یخورده مس قاطیشه یا قلع یادم نیس و دیگه حلقه دستش موند

 37. مين

  سلام من ديشب خواب ديدم دوست تازه عروسم اومده پيشم و يهو توو آشپزخونه بودم كه حلقه بزرگشو توي دستش ديدم رفتم پيشش درمورد حلقه ش صحبت ميكرديم كه خب حتما بايد ي رينگ ساده هم باشه و اينا حلقه شو درآورد و بهم داد كه نگاه كنم وسطش ي نگين فيروزه مانند آبي آسموني خوشگل بود و اطرافش پر از نگين و گفت دستت كن من حلقشو پس دادم و گفتم نه من حلقه ديگران و نميپوشم ولي خيلي خوشگله مباركت باشه تعبير اين خواب چيشه

 38. الهه

  سلام من مجردم ولی تو خواب دیدم ی حلقه برلیان بسیار گرونقیمت دستمه ولی یهو نگینش افتاد بعد هم ی زاعده از پشت حلقم کنده شد دیدم خیلی داغون شده و هر دقیقه ی قسمتش میریزه بیخیالش شدم و درش آوردم ولی همش نگران قطعات حلقم بودم که ندزدنش که یهو دیدم ی عالمه طلای قدیمی هم دارم که اونام شکستن و دنبال قطعاتشون میگردم میشه لطفا تعبیرش کنید.

 39. بهاره نعمتی

  من خواب دیدم که شوهرم حلقه ازدواجمونو دستش کرده در صورتیکه تو واقعیت بعد از دو سه ماه دیگه دستش نکرد ،گفت طلاست ضرر داره ، معنیش چیه؟

 40. علی اصغر

  سلام،من دیشب در خواب دیدم که با کسی که دوستش دارم نامزد شدم،ولی حلقه نامزدی نگینی است و خیلی بزرگ،حلقه کسی که دوستش دارم نگین های قرمز داشت و نگین های حلقه من ابی،میشه لطفا کمک کنید تا تعبیر ای خواب را پیدا کنم؟

 41. Babak

  سلام من خواب دیدم با یه اقایی دعوام شده و با پشت دست میزنمش و نگین حلقه م اقاهه رو زخمی میکرد منم محکم تر میزدمش که در اخر دیدم نگین حلقه افتاده لطفا تعبیرشو بهم بگیدممنونم

 42. Babak

  سلام من خواب دیدم با یه اقایی دعوام شده و با پشت دست میزنمش و نگین حلقه م اقاهه رو زخمی میکرد منم محکم تر میزدمش که در اخر دیدم نگین حلقه افتاده لطفا تعبیرشو بهم بگیدممنون

 43. مهدی

  خواب کوچک کردن حلقه نامزدی به این شکل که در طلافروشی رفته باشم و اون انگشتر رو حراب کرده باشد بعد ازاون یه انگشتر دیگه ساخته باشد و عین خود انگشتر نباشد چه تعبیری دارد.

 44. بهی

  من خواب دیدم یه حلقه ای که روش نگین کاری بود خریدم و اون حلقه رو پوشیدم دست چپم بعد که نگاش میکنم میبینم نگیناش افتاده ..تعبیرش چیه ؟؟؟؟؟¡¡¡¡¿¿

  • مصطفی

   من خواب دیدم دختری که دوستش دارم تو خیابون دیدم که حلقه دسته چپشه بعد که رفتم دستشو گرفتم ببینم که مطمن شم دیدم حلقه که اولش زرق و برق داشت یهو تبدیل به حلقه پلاستیکی تیره شد.تعبیرش چیه

 45. پ.ن

  سلام من دیشب خواب دیدم کسی که دوستش دارم حلقه ی ازدواج توی دست چپشه ولی با اینکه توی دست چپش بود فهمیده بودم که نامزد کرده انگار واقعا نامزد کرده بود و هنوز ازدواج نکرده بود منم از ناراحتی و افسوس اینکه ای کاش احساسم رو زودتر بهش میگفتم هل شدم و سریع شروع کردم به صحبت باهاش که احساسم رو بهش بگم ولی هر چی خواستم باهاش صحبت کنم نمیشد چون یهو از روی صندلی که روش نشسته بود بلند شد و در حال راه رفتن بود تند و تند داشت راه میرفت و هی میگفت من الان کار دارم فرصت صحبت با شما رو ندارم و من همزمان باهاش راه میرفتم که بتونم احساسم رو بهش بگم تا دیرتر نشده یادمه که بازوش رو گرفتم و بهش گفتم که دوستش دارم ولی دقیق یادم نمیاد که اون در جواب چی گفت
  شخصی که دوستش دارم استادمه و توی خوابم یه چیز دیگه هم دیدم اینکه وقتی از کلاس بیرون اومد لباسش رو کامل عوض کرد و بعدش از دانشگاه خارج شد
  لطفا تعبیر خوابم رو بگید
  این خوابی که دیدم در حالیه که در واقعیت من دوستش دارم و خیلی این احساس رو میکنم که اون هم همین حس رو داره از رفتار ها و کارهاش و نگاه هاش متوجه شدم ولی هنوز هیچکدوم قدم به جلو نذاشتیم که با هم صحبت کنیم من به شخصه روم نمیشه ولی از طرف مقابلم اصلا اطلاع ندارم و از احساسش هم خبر دقیقی ندارم

 46. س.ن

  سلام من همسرم خیلی سال فوت کرده
  دیشب خواب دیدم حلقه ازدواج رو از دستم دراوردم از پله ها افتاد پایین رفتم پیداش کنم هی میگشتم به دنبالش

 47. فاطمه بامری

  سلام من خواب دیدم که پسر عموم حلقه ازدواج دستم کرد و ازم در خواست ازدواج کرد و الان هبت ساله که داریم باهم زندگی میکنیم

  • نیلوفر

   یعنی باهمونی ک خواب دیده بودی ازدواج کردی؟یعنی خوابت برای۸سال قبله؟چ خوب،،من دوسالونیم پیش ی خواب دیدم ک اونقدواضح و روشن بود ک هنوزهم دقیق یادمه ولی تعبیرنشدخواب دیدم کسی ک دوسش داشتم وازهم جداشده بودیم باپشیمونی برگشته و با ی حلقه ازم هم معذرت میخاد هم درخواست ازدواج میکنه و خودش حلقه رو دستم میکنه ،درحالیکه تو واقعیت اون بایکی دیگه دوست شدوباهمونم ازدواج کرد و الانم داره بچه دارمیشه،نمیدونم چرااون خوابودیدم،چون هرخوابی دیدم اتفاق میفتاد

   • آرزو

    سلام. من خواب دیدم حلقه تو انگشتمه نگین داره خیلی خوشگله برق میزنه. ولی وقتی نگاه میکنم بجایه انگشته حلقه توی یک انگشته دیگمه دوباره درمیارم تو انگشته حلقه میکنم. دوباره نگاه میکنم جاش عوض شده. لطفا تعبیرشو بگید. ممنون

نظر خود را بیان کنید