مجله آلامتو

تعبیر خواب خرس

(46 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن خرس در خواب چیست؟

خرس Bear

خرس دشمن قوي پنجه و زورمند است. اگر در خواب ديديد که خرس را کشتيد بر مشکلات پيروز مي شويد يا دشمن را از پاي در مي آوريد. اگر ديديد که…

از خرس فرار مي کنيد ابراز ضعف و ناتواني است اما گوياي اين است که پيروزي حاصل مي کنيد به شرط آن که خرس پشت سرتان نيايد. اگر ديديد که گوشت خرس مي خوريد از همان دشمن يا مشکلي که داريد بهره مند مي شويد. اگر ديديد که پوست خرس را لباس کرده و پوشيده ايد به افتخا مي رسيد و بر دشمن چيره مي شويد.

تعبیر خواب خرس نر و ماده

ابراهیم کرمانی: اگر خرس ماده بیند، زنی بدبخت و دیوانه بود. اگر بیند خرس ماده را بگرفت، دلیل که زنی بدین صفت به نکاح بخواهد. اگر بیند که خرس به خانه او آمد، دلیل که زنی بخواهد اگر ماده بود. اگر نر بود مردی بدین صفت به خانه او درآید.

تعبیر خواب فرار از خرس

مطیعی تهرانی: اگر دیدید که از خرس فرار می‌کنید ابراز ضعف و ناتوانی است اما گویای این است که پیروزی حاصل می‌کنید به شرط آن که خرس پشت سرتان نیاید.

لوک اویتنهاو: مورد حمله خرس واقع شدن: زیان

تعبیر خواب خرس قطبی

آنلی بیتون می‌گوید:

 • دیدن خرس‌های قطبی در خواب، علامت آن است که بدبختی با لباسی زیبا به شما نزدیک خواهد شد. بزرگ‌ترین دشمنان با رفتاری دوستانه می‌خواهند شما را فریب بدهند. رقبا نیز می‌کوشند، مقام شما را از آن خود کنند.
 • دیدن پوست خرس قطبی در خواب، نشانه غلبه بر مخالفان است.

لیلا برایت: اگر در خواب يك خرس قطبى ببينيد، به اين معناست كه در امور عاشقانه‌ى خود شكست مى‌خوريد.

تعبیر خواب «خرس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خرس در خواب به معنای مسکلات است و اینکه شما توانسته اید بر خرسی در خواب پیروز شوید پس بر مشکلاتتان در زندگی هم میتوانید فایق آییید.
   سربلند و پیروز باشید

 1. شيما رزاقي كلشاني در

  سلام خواب ديدم يه پاندا تو خونه داريم(خونه جنگلي بود)كه خيلي دوسش داريم اما شب كه ميخوابيديميواشكي ميومد سراغمون و من و همسرم فرار كرديم بعد يهو خودمونو تو جنگل ديدم كه يه خرس قهوه اي تيره بهمون حمله كرد اول رفت سراغ يكي ديگه اون طرف فرار كرد بعد اومد سراغ من بهم حمله كرد اما من ديدم يه فرش بزرگ جلومه سريع رفتم زير فرش و بعد يه نفر كه يادم نمياد نجاتم داد

 2. سلام، خواب دیدم در یک جنگل با چندتا از همکارم هستم. داشتیم قدم میزدیم که یه خرس قهوه ای بزرگ را دیدم که دنبالمون کرد، بعدش ما فرار کردیم هر کدام به یه طرف، خرس پست سر من میومد و هر طرف هم می خواستم بروم یه خرس قهوه ای دیگه جلوی من بود. ( انگار چندتا خرس در جنگل بودند) هر چقدر سریع تر میدویدم خرس نیز سریع تر پشت سر من آمد دیگه خیلی بمن نزدیک شد که از خواب پریدم، بالاخره متوجه نشدم خرس من را گرفت یا فرار کردم. با سپاس از شما

 3. ابوالفضل در

  سلام من خواب دیدم به یه جوان سه تا خرس حمله کردند من رفتم خرس را کشتم واون جون رو نجات دادم

 4. فاطمه در

  سلام. خواب دوتا خرس نر وماده با بچه هاشون 80تا خرس بودن توی ی قسمت از شهر. مردم و جنگلبانی همه رو گرفتن و تو ی جایی خاک ریختن روی اونا و دفنشون کردن چنتا توله خرس فرار کردن و مامورای جنگلبانی زمین اون قسمت ک خرسهارو دفن کرده بودن سنگ های زیاد ریختن و سیمان کردن

 5. فاطمه عاشوری در

  خرس در جایی بسته بودن ومن طبقه بالا نگاهش میکردم که نکنه بیاد بالا بعد محو شد ودیگه ندیدمش

 6. وحیده در

  سلام.تعبیر اینکه یه خرس سیاه رو لبات بوسه بزنه بعد راهشو بکشه بره ببینی که تبدیل به سگ سیاه شده ؟

 7. یک خرس سفید در یک محیط باز بدنبال یکی از همراهانم بود ک من هم پا ب فرار گذاشتم و از یک دکل برق فشارقوی بالا رفتم.خرس سفید از همه عقب افتاده بود ک با نا امیدی از کنار دکل عبور کرد.اما بازگشت و از شامه خود استفاده کرد و به طرف دکل آمد.ناگهان متوجه شدم ک از پشت باسنم را گرفته و از آن آویزان است.فرد سومی ک همراهمان بود ب زیر دکل آمده بود و مرا راهنمایی میکرد.من هم با یک دست خودم را گرفته بودمو با دستی دیگر صورت خرس را تا او را از خودم جدا کنم.در همین گیرو دار بود که از خواب برخواستم و ساعت 5:50 بود.

 8. شهرام عرب در

  سلام لطفا تعبیر دیدن وبازی با چند بچه خرس را بفرمایید با کمال تشکر

نظر خود را بیان کنید