مجله آلامتو

تعبیر خواب قبرستان

(25 رای, امتیاز میانگین: 3٫04 از 5)

تعبیر دیدن قبرستان در خواب چیست؟

قبرستان Cemetery

تعبیر خواب قبر

تعبیر خواب مرده

برگرفته از کتاب کامل التعبیر نوشتۀ: حبیش تفلیسی به نقل از تعبیرستان

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب قبرستان، ارتباط و مصاحبت با افراد جاهلی می‌باشد که دین و دنیای آن‌ها در فساد و تباهی است.

تعبیر رفتن به قبرستان

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در خواب ببینی برای زیارت اهل قبور به قبرستان رفته‌ای، تعبیرش این است که به زندانی‌ها دلداری می‌دهی.

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی به قبرستان می‌روی، یـعـنـی فقیر می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری). حضرت دانیال می‌فرمایند: اگر ببینی در بین قبرستان هستی، یـعـنـی با افراد جاهل مسافرت می‌کنی.

سایر موارد

امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر در خواب ببینی قبرستانی ساخته‌ای، تعبیرش این است که برای آخرت سعی و کوشش می‌کنی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی لباس قبرکنان را پوشیده‌ای، یعنـی به خدمت مردی پست و کوته‌فکر مشغول می‌شوی .

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای قبرستان عبارتند از:

 1. غم و اندوه
 2.  زندان
 3. رنج و سختی (تعبیرهای مختلف).

تعبیر خواب «قبرستان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قبرستان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. به قبرستان میروم رو قبر پدربزرگم خوابیدم تو روز روشن برای پدر بزرگم گریه میکنم

 2. میلاد در

  خواب دیدم ک تا در قبرستان رفتم و وایستادم چون ترسیدم برم داخل انگار قبرستان روی یک بلندی بود انگار شیب داشت یکی از دوستانم ک در خواب بود در قبرستان را باز کرد و رفت داخل و من فقط حمد و سوره میخواندم و ذکر می گفتن در خواب

 3. سعیدی در

  توی بیابون که اسمان تاریک تاریک بود میرفتم که دیدم یه قبرستان جلوم ظاهر شد ،میخواستم داخل قبرستان برم ،شنیدم که یه اشنا وعزیز ،منو صدا کرد و گفت فلانی نرو جلوتر خطرناکه

  • خواب دیدم رفتم پیش کسی رفتم برای خونه ،مستاجر بشم خونه بهم بده وقتی از داخل خانه بیرون را نگاه کردم دیدم خانه داخل قبرستان است و مردم آمدند زیارت اهل قبور ناراحت شدم آمدم بیرون وعصبانی شدم گفتم من یک شب هم اینجا نمی خوابم دیدم پسر کوچکم از خونه امد بیرون و در را بست یک لحظه ،مکثی کردم و گفتم مهم نیست خودم کلید دارم البته توی ذهنم کلید برای اینکه برم خونه را پس بدم. تعبیرش چیست

 4. فریده در

  سلام . زن عموی من چند روز پیش خواب دیده ک من با بابام ب قبرستان میرفتم ک واسه مامانم فاتحه بخونم البته پدرم هم ب رحمت خدا رفته میخاستم ببینم تعبیرش چیه .

 5. سیدمحمدموسوی در

  در قبرستان قدم میزنم از خیراتی های سر قبر ها میخورم و فاتحه میخونم… خیراتی سیب و خرما و خیار دیدم بیشتر

 6. فاطمه در

  خواب دیدم دارم کنار رودخونه قدم میزنم از جاهای سر سبزش دیدن میکنم بعد یه دفعه ای ی قبرستون قشنگ دیدم خیلی کوچیک بود ی محیط دایره ای قبرا خیلی نزدیک بودن و کج و کوله بودن بینشون سنگای مشکی بود ک نگینای قرمز داشت برق میزد خیلیم سنگ قبراش تمیز بودن

 7. باران در

  خواب دیدم ی قبرستان روی کوه بعد من بالا کو داشتم حموم میکردم بعدش ب خونه برگشتم

 8. خواب دیدم با خواهرم کنار قبر پدرم رختخواب پهن کردیم خوابیدیم بارون میومد و ما متوجه شدیم در اطراف ما حصار کشیدند و من به خواهرم گفتم پاشو بریم خواهرم خواست رختخواب رو جمع کنه من گفتم نه بریم از خواب بیدار شدم.

 9. سلام خسته نباشید
  خواب دیدم دیدن اهل بقور رفته ام و بر سر قبر ها فاتحه میخوندم از ی قبر که گذر کردم شناسنامه ام همان جا افتاد هنگام برگشت یکی از بازماندگان همان مرده شناسنامه ام رو نشونم داد گفت این مال شما نیست ؟گفتم بله و از او گرفتمش.
  میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟
  ممنون

نظر خود را بیان کنید