تعبیر خواب قبرستان

دیدن قبرستان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قبرستان در خواب چیست؟

قبرستان Cemetery

تعبیر خواب قبر

تعبیر خواب مرده

برگرفته از کتاب کامل التعبیر نوشتۀ: حبیش تفلیسی به نقل از تعبیرستان

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب قبرستان، ارتباط و مصاحبت با افراد جاهلی می‌باشد که دین و دنیای آن‌ها در فساد و تباهی است.

تعبیر رفتن به قبرستان

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در خواب ببینی برای زیارت اهل قبور به قبرستان رفته‌ای، تعبیرش این است که به زندانی‌ها دلداری می‌دهی.

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی به قبرستان می‌روی، یـعـنـی فقیر می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری). حضرت دانیال می‌فرمایند: اگر ببینی در بین قبرستان هستی، یـعـنـی با افراد جاهل مسافرت می‌کنی.

سایر موارد

امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر در خواب ببینی قبرستانی ساخته‌ای، تعبیرش این است که برای آخرت سعی و کوشش می‌کنی.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی لباس قبرکنان را پوشیده‌ای، یعنـی به خدمت مردی پست و کوته‌فکر مشغول می‌شوی .

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای قبرستان عبارتند از:

 1. غم و اندوه
 2.  زندان
 3. رنج و سختی (تعبیرهای مختلف).

☺ تعبیر خواب «قبرستان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قبرستان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


53 دیدگاه

 1. شقایق

  سلام
  من خواب دیدم رفتم سر مزاری که نمیدونم مال کی بود با سنگ مرمر سفید قبرو می شستم خیلی هم ارامش داشتم تعبیر خواب چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد کە شما با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد کە باعث ارامش شما خواهد بود و نشان بر خوبی برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. زهرا

  من در خواب دیدم که شب بود ومن به تنهایی به قبرستان رفته بودم وبه دنبال شخص خاصی انگار بودم ولی نمیدانستم آن کیست بعد به همه ی سنگ قبر ها فاتحه فرستادم
  احساس میکردم مادر بزرگم در خواب مریض است
  چند بار هم در خواب دیدم که خودم مردم
  تعبیرش چیست؟ دیگر کلافه شدم از بس عز این خواب ها دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب های تکراری که موضوع تمامی آن ها مرگ است باید بدانید که ممکن است برای شما دارای تعبیر نباشند و بیشتر اشاره به ناخوداگاه شما و تشویش های درونی شما دارد و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نرگسی

  سلام ، من چند بار خواب دیدم که به قبرستان تنها میرم و دلم هوای قبر پدر بزرگم و میکنه ولی وارد قبرستان نمیشم گریه میکنم و برمیگردم ، و قبرستان خیلی خیلی زیباست انگار که ورودی یک باغ ایستادم ، تعبیرش یعنی چی ، کلافه شدم از بس این خواب و دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب قبرستان رفتن به خیر نیامده است و اینکه در خواب شما به خود قبرستان نرسید اید می تواند برایتان خیر باشد و از این رو صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  سلام
  من خواب دیدم که با خانواده (پدر و مادرو عمه و عمه و …)به قبرستان رفتیم و دنبال قبر یکی از اقوام بودیم بعد من از روی قبر ها رد میشدم و قبر ها اندازه های خیلی متفاوتی داشتن از بزرگ تا کوچیک اندازه جعبه چوک کبریت بعد قبر را پیدا کردیم و رنگش سبز بود همه فاتحه میفرستادن و منم دست زدم روی سنگ قبر و فاتحه فرستادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که اگر فرد خاصی در خواب مد نظر بوده است بر او خیرات بفرستید که نیک است و خواندن سوره فاتحه به این معنی است که، عمرتان انشالله درازخواهد بود و کارتان برپایه ایمان خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. حمید

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم از یک روستا با تعدادی زیادی ادم به سمت قبرستان میرویم بعد از چند لحظه پیاده روی به مسجد رسیدیم بعد از سخنرانی جمعیت داخل مسجد رفت من و چند نفر دیگر بالای سکویی گیر کردیم و بعد از چند لحظه از پله ها پایین رفتیم و به داخل مسجد رفتیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما ن‌ان بر آندارد که شما راه بیهوده را به مسیر نیک تغغیر خواهید داد و این برایتان خیر است و اینکه مسجد در خواب به معنی انجام اعمال نیم و با خیر و برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. نرگس

  سلام وقتتون بخیر
  من پدرم به تازگی فوت شدن خواب دیدم دارم میرم سر مزار پدرم با خودم دقیقا یادم نیست فکر کنم سا گل بردم سا خیرات بعد دیدم دایی و مادربزرگم که به رحمت خدا رفته سر مزار پدر بزرگمن یه عالمه خیرات اورده بودن با گل و قبر قدیمی پدربزرگمم سر جاش بود انگار یه قبر تازه براش درست کرده بودن بعد من اونارو دیدم ناراحت شدم که برای پدرم کمتر خیرات بردیم .
  بعد از خواب بیدار شدم تعبیرشو لطف میکنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این علت است که شما درگیر افکارتان هستید و دلتنگی هم بر شما چیره شده است و اینکه خوابتان می‌تواند اینگونه باشد که شما در خیرات فرستادن از خودتان راضی نیستید این تعبیر بدی ندارد و از احوالات روحی شما من شات گرفته است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. نیایش

  سلام خواب دیدم 2تا قبر کندم و 2 تا جنازه هم هستن که تو خواب فکر میکنم از آشناها مون بودن بعد که قبر گود میشه دایی هام جنازه هارو تو قبر ها میزارن. میشه لطف کنید تعبیر شو بگید ممنون میشم اینم بگم اونجا قبرستون نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قبر کندن آمده استه نشان بر آن دارد که به درده سری گرفتار خواهید شد که نیک نیست و اینکه برای آن افرادی را که در قبر گذاشته اید نشان بر گرفتار شدن به زندان و اسارت هم دارد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. حسن

  خواب دیدم با اهل خانواده خود (خواهر و برادر و زن و فرزند خودم و پسردایی و.. ) در خانه ای هستیم همانند مهمانی بود و زلزله آمد و منم فرزندم را بلند کردم و همگی رفتیم بیرون و بعدش خودمان را همگی در قبرستان دیدیم نزدیک قبر پدر بزرگم و من گفتم حالا که اینجا هستین فاتحه ای برای پدربزرگ بخوانیم،در همان حال پدر خودم که فوت کرده اند هم کنار من بود.نمیدونم تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما به واسطه ی عملی که در اینده برای شما پیش می اید و حس می کنید که خیر نیست به دیگران لطفی خواهید کرد که بسیار ان مرحوم از شما راضی خواهند بود.
   سربلند و پیروز باشید

 9. آیناز

  سلام
  من خواب دیدم با دسته عزای امام حسین وارد قبرستان شدیم شب بود و سر مزارها شمع روشن بود و قبرستان نورانی بود(نورسبز) داخل قبربستان دور زدیم و برگشتنی دم در قبرستان دو گربه مرده دیدم که یکی از آنها چشمهایش باز بود و برق میزد از قبرستان که خارج شدیم خیابان ها همه چراغانی شده بود انگار که مولودی بود.بعد من باخودم گفتم چقدر اینجا خوبه شهر ما اینجوری چراغونی نیست و بعد از خواب پریدم
  میخواستم بدونم تعبیرش چیه ممنون….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که این خواب برای شما به این صورت خواهد بود که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است از جانب شخصی که نمی شناسید خیری دریافت کنید و این برای شما بسیار خیر است و بدانید که در تعبیر خواب قبرستان برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. فاطمه

  من خواب دیدم تو ی شب تاریک که قبرستان بودم شلوغم بود چهاردست پا داشتم راه میرفتم دنبال قبر مادربزرگم زمینم گل بود و خیلی وحشتناک تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان دارد که شما را غمی در راه است اما تعابیر بسیار در این حیطه مختلف است اما باید بسیار اگاه باشید و بدانید که ممکن است هم به این تعبیر باشد که شما دراینده کاری را که به قصد خیر می خواهید بکنید سبب شود که مشکلی و سختی برای شما پیش بیاورد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مونا

  با سلام .خواب دیدم به قبرستان رفتم .در قبرستان بسته بود .در رو باز کردم میخواستم برم سر خاک مادر بزرگم .هر چی میگشتم پیداش نکردم دیدم توی قبرستان یه دستشویی ساختن که قبر مادر بزرگ من پشت اون اعتاده بود رفتم دیدم روی همه قبر ها عکس چسبوندن و عکس مادر بزرگ و پدربزرگم و دختر داییم که در قید حیات است روی قبر مادر بزرگم چسباندن .ممنون میشم تعبیر خوابم دابگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نه چندان دور دل کسی را شاد خواهید کرد که ممکن است مربوط به همان مرحومه باشد و باید بدانید دیدن دستشویی در خواب به معنی خیر است و این در این خواب هم برای شما صادق است و نباید از بابت ان نگران باشید و برای ان مرحومه نشان از خیری دارد.
   در تعبیر خواب هم امده است که دیدن قبر شخصی که زنده است به معنای طول عمر و یا همان تعبیر خواب مردن می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. انتظار

  سلام من خواب دیدم با مادرم از داخل قبرستانی رد میشیم که اون قبرستان توی خوابم جدیده
  از روی قبرها رد میشیم میدویدیم که من یه لحظه روی زمین میفتم و اون قسمت خاکی بود مادرم میگن پاشو بریم پا میشم جلوتر میبینم یکی رو تازه دارن دفن میکنن گزاشتن داخل قبر داخل قبر رو از دور میبینم که مرده رو گزاشتن داخل کیسه بعد دیگه میریم.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قبرستان اممده است که دیدن به قبرستان رفتن در خواب خیر نیست و باید از این موضوع بسیار اگاه باشید و در تعابیر خواب امده است که دیدن به قبرستان رفتن به معنای فقر مالی برای بیننده ی خواب است و از این رو سعی کنید حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 13. سحر

  باسلام
  خواب دیدم دربهشت زهرا قسمت شهدا هستم وخیلی باران شدیدی گرفت که محیط شهداراسریع ترک کردم وبه قبرستان رسیدم و ازبین قبرها میدویدم وحتی ازروی سنگ قبرها راه میرفتم .میخواستم بدونم تعبیر خوابم چیه؟ممنونتون میشم باسپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور قصد در انجام کاری خواهید کرد که به قصد خیر است و از طرفی بسیار باید نسبت به آن اگاه باشید و این خود نشان از ان دارد که شما ممکن است به واسطه ی ان کار خیر بلغزید و در کار دیگری ورود کنید که برای شما خیر نیست و از این رو بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. Zahra

  سلام وقت بخیر
  یکی از آشناهای ما تقریبا ۵۰ روز پیش بر اثر کرونا فوت شدن ، من دیشب خواب دیدم که خودم تنها رفته بودم سر مزارشون و فاتحه خوندم و با خانمش هم صحبت کردم و تسلیت گفتم ، و برگشتم هیچ ترس و وحشتی هم نداشتم توی خواب ، تعبیرش چی هست ؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از کار خیری دارد که در اینده ی نه چندان دور انجام خواهید داد و در اینده اگر کار خیری بر سر مسیر شما قرار گرفت از ان سر باز نزنید
   سربلند و پیروز باشید

 15. پریسا

  سلام . همسر من ۹ سال پیش به رحمت خدا رفتن . دیشب خواب دیدم توی یه روز افتابی بهاری توی قبرستانی بودم که دوتا قبر جدا از اونها زیر سایه درخت تنومند وبزرگ وسرسبزی بودن ویه قاب عکس هم وسط این دوتا قبر بود. توی خوابم احساس کردم مثلا ۴۰ یا ۵۰ سال به زمان اینده رفته بودم . وقتی نزدیک قبرها شدم دیدم عکسی که توی قاب بود عکس همسر مرحوممه که بسیار هنوزم دوسش دارم . و توی خوابم خوشحال شدم گفتم خداروشکر که مثلا اون هم کنار ما دفن شده یعنی کنار من وهمسر فعلیم .
  میخوام بدونم چه تعبیری میشه داشته باشه . سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار خیر است و بدانید که به این صورت میتواند معنی شود که در تعابیر خواب امده است که اینگونه خوابی به معنای رضایت و ارامش ایشان است و این خود نشان از ان است که شما مسیر صحیحی را برای ایشان و ارامش ایشان طی کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. عباس حسینزاده

  خواب دیدم یکی از اقوام ما مرده و بعد شب تزدیک قبرستان می شوم وپدرم یا مادرم به من می گوید که بیا فاتحه بخوانیم و من به ان می گویم وارد قبرستان نمی توانم بشوم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در اینخواب بدانید که تعبیر خواب قبرستان اگر به ان ورود کنید خیر نیست و ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ی نزدیک بلایی در راهتان بود که از ان رهایی خواهید یافت زیرا در تعابیر امده است که قبرستان نشان از مشکلی است که در اینده برای شما پیش خواهد امد.
   حتماا صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 17. sawmi

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم سوارماشین فردی شدم و به یک باغ پشت خونمون رفتیم.و جلو نشسته بودم.ینی کنارش.
  خلاصه وقتی رسیدیم نامزدم هم اونجا بود این اقا به خانومم کلاه گیس رنگی داد این اقا ب ما فهموند اینجا قبرستون.و گف ک من چند ساله مردم.ولی من هیچ قبری اونجا ندیدم.و درواقع وارد باغ هم نشدیمم.همه این اتفاقات تو کوچه باغ افتادد
  خیلی ذهنمو درگیر کرده
  تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   براساس گفته ی معبرین این خواب برای شما خیر نیست و باید بدانید که در خواب دادن کلاه گیش نشان از خطری برای شما است و تعبیر خواب قبرستان هم به معنای فقر است.
   اما اینکه در خواب شما قبرستان را ندیده اید ممکن است انقدر برای شما بد نباشد و از این رو باید حتما صدقه بدهید و بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 18. سارا

  سلام من خواب دیدم که مادر بزرگم که چن ساله فوت شده بهم گفت بیا بریم سر خاک پدرت بابام هم خیلی وقته فوت شده منم با مامانم و مادر بزرگم رفتم قبرستان.تو قبرستان رو یه قبری عکس خودم رو دیدم و چند تا قبر دیگه عکس فامیلامون دیدم که هنوز زنده هستند بعدش هم برگشتیم خونه و برا من سوال بود توخواب چرا وقتی من قبر دارم ولی هنوز زندم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما در اینده به کار های بیهوده مشغول خواهید شد و هیچ منفعت و سودی برایتان نخواهد داشت و اینکه مسیری که در حال رفتن در واقیت روزمره خود هستید را برای شما نشان از خیر در ان نیست و باید در فکر تغیر مسیر و رویه خود باشید که بتوانید راه زندگی را در پیش بگیرید و اینکه قبر افراد دیگر را هم که دیده اید میتواند بر این معنی باشد که انها با شما در یک مسیر قرار دارند که مسیر بیهوده رفتن و بینتیجه ای برایشان است .
   سربلند و پیروز باشید .

 19. مهدی حقدوست

  سلام خسته نباشید
  من در خواب دیدم که توی جاده در حال دوش هستم و یکی رو دیدم که ازش بدیهی دارم بهش سلام کردم و حرکت رو سریعتر کردم دیدم که دنبالم داره میاد وقتی داشتم به پشت نگاه میکردم نا خودآگاه راه خودمو گم کردم و به یک قبرستان رسیدم قبرستان طوری بود که اندازه دومتری پله داشت شاید دو تا از اون پله ها رو اومدم پایین به پله آخری که رسیدم چون ارتفاش زیاد و پایین هم یکی بود نپریدم پایین و سمت راستم پله دیدم که زیر زمین راه داشت وقتی رفتم پایین هرچی میرفتم پایین تمومی نداشت و یه کمی اوضاع اون زیر قبر و اونی که دنبالم لود رو می دیدم
  اگه تعبیرش رو بهم بگین خیلی خیلی ازتون ممنون میشم تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این شکل تعبیر میشود که شما در حال حاضر مشغول کاری هستید که شما را بیهوده به خود مشغول کرده است و هر چه به این کار ادامه دهید برای شما ثمری نخواهد داشت و نشان از این دارد که شما به وسیله این کار بیهوده هر روز پسرفت خواهید کرد و به نطقه کور خواهید رسید پس باید اگاه باشید و هر چه زود تر از مسیر که رفته اید برگردید و با واقعیت زندگیتان روبرو شوید و ان را بسازید تا نتیجه مطلوب را ببینید .
   سربلند و پیروز باشید.

 20. نرگس

  من خواب دیدم ااز ی قبرسستانی رد میشم تعبیرش چیه ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قبرستان آمده است که شما به کاری بیهوده مشغول شده اید و هیچ ثمره و نتیجه ای برای شما ندارد و جز رنج و اندوه چیزی برای شما باقی نخواهد گذاشت و اینکه به گفته
   ابن سیرین : تعبیر خواب قبرستان، ارتباط و مصاحبت با افراد جاهلی می‌باشد که دین و دنیای آن‌ها در فساد و تباهی است و قطعا این خواب می‌خواهد شما را آگاه کند که از مسیری که در آن هستید برگردید و راه و شیوه زندگی بهتر را انتخاب کنید تا روزهای خوب را ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. ا عصی

  الان ساعت سه صبح روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت هست که از خواب پریدم و این خواب رو دیدم:
  توی خواب مادربزرگم(که پارسال همین روزها فوت شد) رو دیدم که صدام کرد ، گفت احسان جان احسان جان، رفتم برم سمتش ناپدید شد. برادرمو پدرم هم توی خواب باهام بودن ازم پرسیدن فلانی رو دیدی؟ گفتم آره، گفتن خوشبحالت، بعدش یکمی رفتیم جلوتر تو مرکز شهر یه قبر بود، رفتم نزدیک نشستم پای قبر، اسم شوهرخالم روی قبر نوشته شده بود، پرسیدم این کیه؟ برادرم گفت دایی جونه، زدم زیر گریه ، تا آخر خوابم گریه میکردم.
  حالا توی بیداریم
  ساعت ده صبح دیدم شوهرخالم زنگ زد! ماشینش خراب شده بود ورفتم کمکش باتری به باتری کردیم و رفت تعمیرگاه!
  ممنون میشم تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان و خبر از دیدار یک دوست قدیمی برای شما دارد که شما از دیدارشان بسیار خوشحال و خرسند خواهید شد و دیدن قبر در خواب نشان از وجود ناراحتی است و بعضی معبران آن را مصبت و غم هم تعبیر کرده اند و اینکه گذرا است و بر شما این ناراحتی نخواهد ماند و اینکه مسیری را انتخاب کرده اید که در آن با افرادی جاهل آشنا خواهید شد مراقب باشید و دوست و دشمن خود را بشناسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. دنیز

  به قبرستان میروم رو قبر پدربزرگم خوابیدم تو روز روشن برای پدر بزرگم گریه میکنم

 23. میلاد

  خواب دیدم ک تا در قبرستان رفتم و وایستادم چون ترسیدم برم داخل انگار قبرستان روی یک بلندی بود انگار شیب داشت یکی از دوستانم ک در خواب بود در قبرستان را باز کرد و رفت داخل و من فقط حمد و سوره میخواندم و ذکر می گفتن در خواب

 24. سعیدی

  توی بیابون که اسمان تاریک تاریک بود میرفتم که دیدم یه قبرستان جلوم ظاهر شد ،میخواستم داخل قبرستان برم ،شنیدم که یه اشنا وعزیز ،منو صدا کرد و گفت فلانی نرو جلوتر خطرناکه

  • مهری

   خواب دیدم رفتم پیش کسی رفتم برای خونه ،مستاجر بشم خونه بهم بده وقتی از داخل خانه بیرون را نگاه کردم دیدم خانه داخل قبرستان است و مردم آمدند زیارت اهل قبور ناراحت شدم آمدم بیرون وعصبانی شدم گفتم من یک شب هم اینجا نمی خوابم دیدم پسر کوچکم از خونه امد بیرون و در را بست یک لحظه ،مکثی کردم و گفتم مهم نیست خودم کلید دارم البته توی ذهنم کلید برای اینکه برم خونه را پس بدم. تعبیرش چیست

 25. پروین

  سلام خواب دیدم رفتم دبستان با دوستم درس بخونم ما بزرگ بودیم اما چند تا بچه هم بودن قسمتی از دبستان چند تا قبر خراب بود که سنگ نداشت انگار خرا بش کرده بودن از دیوار داشت آب می‌ریخت داخل قبر پدرم اومدم روی قبر رو مرتب کنم به سنگها ضربه زدم ی مرتبه بابام گفت نکن بابا قبر بابام پایین بود و آب داخلش میرفت و هوا از لابه لای سنگ آروم خارج میشد رفتم آشپز خونه دیدم مایع کتلت بود قسمتی سیاه بود جدا کردم میخواستم درست کنم اما از وجود اون قبر وحشت شدیدی داشتم با وحشت بیدار شدم لطفا تعبیر کنید

 26. فریده

  سلام . زن عموی من چند روز پیش خواب دیده ک من با بابام ب قبرستان میرفتم ک واسه مامانم فاتحه بخونم البته پدرم هم ب رحمت خدا رفته میخاستم ببینم تعبیرش چیه .

 27. سیدمحمدموسوی

  در قبرستان قدم میزنم از خیراتی های سر قبر ها میخورم و فاتحه میخونم… خیراتی سیب و خرما و خیار دیدم بیشتر

 28. فاطمه

  خواب دیدم دارم کنار رودخونه قدم میزنم از جاهای سر سبزش دیدن میکنم بعد یه دفعه ای ی قبرستون قشنگ دیدم خیلی کوچیک بود ی محیط دایره ای قبرا خیلی نزدیک بودن و کج و کوله بودن بینشون سنگای مشکی بود ک نگینای قرمز داشت برق میزد خیلیم سنگ قبراش تمیز بودن

 29. باران

  خواب دیدم ی قبرستان روی کوه بعد من بالا کو داشتم حموم میکردم بعدش ب خونه برگشتم

 30. پری

  خواب دیدم با خواهرم کنار قبر پدرم رختخواب پهن کردیم خوابیدیم بارون میومد و ما متوجه شدیم در اطراف ما حصار کشیدند و من به خواهرم گفتم پاشو بریم خواهرم خواست رختخواب رو جمع کنه من گفتم نه بریم از خواب بیدار شدم.

 31. Donya

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم دیدن اهل بقور رفته ام و بر سر قبر ها فاتحه میخوندم از ی قبر که گذر کردم شناسنامه ام همان جا افتاد هنگام برگشت یکی از بازماندگان همان مرده شناسنامه ام رو نشونم داد گفت این مال شما نیست ؟گفتم بله و از او گرفتمش.
  میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟
  ممنون

نظر خود را بیان کنید