مجله آلامتو

تعبیر خواب مرغ عشق

دیدن مرغ عشق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرغ عشق در خواب چیست؟

مرغ عشق Budgerigar

مرغ عشق(نام رایج در ایران), به لاتین Melopsittacus undulatus یا باجریگار(به انگلیسی: budgerigar) و نیز پاراکیت معمولی (به انگلیسی: common pet parakeet یا شناخته شده با نام shell parakeet) نیز با نام مستعار باجی(به انگلیسی: budgie) پرنده‌ای است اهلی از نژاد طوطی. وطن اصلی این پرنده همچون بسیاری از طوطی سانان دیگر ، قارّه استرالیا است.

شاید کمی متعجب شوید اما دیدن جوجه مرغ عشق در خواب به نشانه عشق علاقه و محبت زن و مرد نسبت به یکدیگر است بیشتر معبران این نظر را تایید کرده اند و دیدن جوجه مرغ عشق ها را در خواب به نشانه ی ارادت قلبی مرد به زن و یا بالاعکس میدانند که در همین مورد توضیحاتی بیشتری داده شده است،اگر کسی ببیند مرغ عشق هایش تخم و سپس جوجه کرده اند به نشانه ی این باشد که در زندگی نسبت به همسر خود وفادار خواهد ماند و محبت به او به خانواده و فرزندانش بیشتر از قبل خواهد شد و برای دختر پسرهایی که مجرد هستند و چنین رویایی را تجربه می کنند به نشانه ی این باشد که رابطه ای احساسی و عاشقانه را با جنس مخالف خود آغاز خواهند کرد

سوال: سلام من خواب دیدم پدر و مادر جوجه مرغ عشق هایم مرده اند و در داخل قفس افتاده اند و بعد من با دستای خودم به اونا دونه و اب میدم تعبیرش چی میشه؟

پاسخ: شما با دیدی کلی به زندگی می‌نگرید به همین دلیل بسیاری از پیشامدهایی که رخ می‌دهد را نمی‌بینید یا این که با بی تفاوتی از کنار ﺁنها رد می‌شوید. شما درک صحیحی از مسائل زندگی دارید و اکثر اوقات حدس‌هایی که در رابطه با جریانات زندگی می‌زنید درست هستند. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید. ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری‌های منطقی پیش برود.

کشتن و از بین بردن مرغ عشق در خواب به معنای کشتن احساسات جنس مخالف ما رد زندگی می باشد همچنین جدایی غم انگیز شدن و یا گرفتاری و فلاکت معنی دیدن جوجه مرغ عشق مرده در خواب است شیخ طوسی میگوید آواز خواندن مرغ عشق در خواب خوب است چون زندگی خصوصی آرامی را اداره خواهید کرد.اگر دیدید که از یک پرنده فروشی یک یا چند مرغ عشق خریداری میکنید به وضعی می سید که کسی دیگر باید به شما کمک کند و در زندگی خصوصی شما دخالت نماید.اگر از روی عمد جوجه مرغ عشق ها را می کشی دلیل نقصان دین و دنیای او بود.

تعبیر خواب مرغ عشق مرده ابراهیم کرمانی:

اگر زنی متاهل چنین رویایی را ببیند به نشانه ی این است که با شوهر خود دچار اختلاف شدیدی میشود که باعث میشود احساسات و عواطف ان ها بسیار کمرنگ و یا سرد شود اگر مردی متاهل خواب مرغ عشق مرده را ببینید به نشانه ی این باشد که در ماه های آینده از همسر خود جدا شود و یا شاهد یک طلاق در بین اشنایان نزدیک خود باشد.

تعبیر خواب مرغ عشق ابن سیرین:

در یکی از کتاب های بسیار قدیمی حیکم و فیلسوف بزرگ ابن سیرین نوشته اند که مرغ عشق های سبز رنگ در خواب های ما به نشانه ی عشق و شروع روابط عاشقانه است و رها کردن و یا پرواز دادن آن ها در آسمان نیکو نیست و در واقعیت به معنای پر کشیدن خوشبختی و رفاه در زندگی زنانشویی میباشد

تعبیر خواب «مرغ عشق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرغ عشق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

103 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که میتواند به این شکل تعبیر شود که شما ممکن است با کسی که همسرتان است و یا به ایشان علاقه ای دارید مشکلی پیش بیاید که ایراد این موضوع به احتمال زیاد از ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 1. سلام روز بخیر
  من ۲ تا مرغ عشق دارم و توی خواب, دخترم قفس اونهارو آورد توی حیاط بعد متوجه شدم یک مرغ عشق دیگه اومد توی حیاط گرفتمش و زیر شیر آب شستمش و گذاشتمش توی قفس و بعد دوباره یکی دیگه هم اومد روی شاخه نشست اونهم گرفتم شستم آخه پرهاشون کثیف بود , و گذاشتم تو قفس مرغ عشقام شدن ۴ تا. اون ۲ تا هم جفت بودن
  آیا این خواب تعبیر داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب مرغ عشق همانگونه که در بالا هم خوانده اید به این معنا است که اشاره ای به شخص اول زندگی هرکدام از ما دارد که همان معشوق ماست و از این رو در این خواب برای شما ممکن است اشاره ای به این صورت امده باشد که بین شما و همسرتان موضوعی است که شاید شفافیت در ان سبب خواهد شد که علاقه ی هردوی شما بسیار بیشتر از پیش شود و این برای هردوی شما خیر است.
   اینکه در خواب هم 4 مرغ عشق دیده اید هم میتواند به معنای زیاد بودن این علاقه باشد و هم میتواند فقط در ناخوداگاه شما باشد که وجود دو مرغ عشق در حقیقت را نفی نمی کند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم بالای سرم یه سکو هست که روش چندتا مرغ عشق هست هرچی پروازشون میدادم که برن باز برمیگشتن همونجا بالا سر من و اصلا ازم نمیترسیدن استراحت میکردن و دوتا طوطی بزرگ دیدم که اوناهم کنارشونن البته عروس هلندی بودن میومدن کنارمو باز پر میزدن میرفتن رو سکو

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ی نه چندان دور با اشخاصی اشنا خواهید شد که فقط به تعداد مرغ عشق هایی که در خواب دیده اید اشخاص خوبی برای زندگی شما هستند و در خواب طوطی دیدن به معنای شخصی وراج و پرحرف است و دلیلی بر خیر نبودن ان نیست.
   بدانید که این خواب با تفاسیر بالا به زندگی اینده شما و شرکیتان مربوط است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرشته در

  سلام روزتون بخیر.خواب دیدم با خانواده شوهرم رفتیم یه جایی مثل کفشداری بود کفشامون رو تحویل بگیریم روی کاغذ کفشا رو لیست کرده بودم.کاغذ رو تحویل دادیم کفشارو بگیریم بعد من تو خواب احساسم این بود کفشم باید کرمی باشه ولی بهم دوجفت کفش مشکی نو دادن که یکیش پاشنه بلند بود واون پاشنه بلند رو پام کردم اندازمم بود.بعد پول کفشداری رو پدرشوهرم حساب کردو رفتن.تو خواب شوهرم با ما نبود.ممنون از پاسخگوییتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب کفش نشان از همسرتان است واین خود به معنی ان است که این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که شما از ایشان ذهنیتی دارید که ممکن است با تغییر ایشان ذهنیت شما به هم بخورد و بدانید که این تغییر برای شما بسیار خیر است و در جهت خیر خواهد بود که به واسطه ی ان خیری به شما می رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام . من دیشب ک شب قدر بود خواب دیدم کنار ی درخت نشستم و ی لحظه برگشتم پشت سرم چنتا پرنده رو درخت میبینم یکیشو برمیدارم تکونم نمیخوره یعنی هیچ تلاشی واسه پرواز نمیکنه نیگاش کردم تا مرغ عشقه آبی رنگه دوباره دست کردم رو همون درخت ی سفیدیشم برداشتم با خودم بردم یعنی دوتا مرغ عشق سفید و آبی برداشتم بردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب مرغ عشق امده است که به معنای ان است که برای شما یاری موافق خواهد امد و یا یاری که دارید بسیار علاقه اش به شما بیشتر می شود و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سعید روشنی در

  سلام من تو خونه دوتا مرغ عشق دارم خواب دیدم تو بازار قدم میزنم یه صدایی از تو دالون خلوت اومد وقتی وارد دالون شدم یکی از فامیل های خودمو دیدم البته پسر که به تازگی نامزد کرده و چند وقت دیگه عروسیشه دوتا مرغ عشق زیبا داشت اونا دستی بودن و به رنگ سبز من خیلی خوشم اومد اون پسر فامیل اونا رو به من داد و من اون دوتا مرغ عشق رو انداختم تو قفس خودم پیش مرغ عشق های خودم خواستم بدونم جوابش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای ایشان تعبیری بسیار خیر دارد و نشان از ان است که ازدواج ایشان بسیار خیر است و نشان از علاقه ی ان دو نفر دارد و برای شما هم در اخر خواب ممکن است به شکل وعده ای اورده شده باشد که برای شما هم محقق گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فوگات در

  با سلام
  من خواب دیدم که یه مرغ عشق سیاه دیدم که نشسته بود جایی و ازاد بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما بر این معنی است که احتمالا شما وارد یک رابطه احساسی خواهید شد که در ان احساسات نو و جدیدی را تجربه خواهید کرد که برایتان محسوس خواهد بود .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. فاطمه در

  سلام من در خواب دیدم که مرغ عشقم اومد و روی دستم نشست.در صورتی که در واقعیت اینطور نیست.اما بعد مرغ عشقم تبدیل به یک حشره شبیه به مورچه شد و من از ترسم بهش ضربه زدم و بعد دوباره تبدیل به مرع عشق سد.اما داست جان میداد.من یک جفت کبوترهم دارم.که در خواب دیدم آنها هم مردند.جان دادن مرغ عشقم را در خواب دیدم اما اینکه به طور کا مل بمیرد را نه. تعبیر چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه شما در واقعیت این پرندگان را دارید دیگر ان ها را شامل تعبیر نمی دانیم و فقط باید عرض کنم در تعبیر خواب مورچه امده است که به نشانه ی فردی مزاحم و مضر است.
   سربلندو پیروز باشید

 8. با سلام
  من تو خواب دیدم که دختر همسایمون ک بچه کوچیک بود یه پرنده خیلی کوچولو زرد رنگ تو دستشه البته نمیدونم مرغ عشق هست یا چیز دیگه ای فقط یادم ک جوجه پرنده ای بود ک پرواز میکرد منم اون و از دست دختر همسایمون گرفتم و گفتم اینو بده برا من ازش گرفتم و خیلیم ازش خوشم اومده بود ک نمیدونم چی شد اون و دادم دست یکی از همسایه هامون و برگشتم خونه اون موقع میبینم همون کسی ک دوسش دارم با خانوادش مهمون خونمون شدن لطفا بگید ک تعبیرش چی است

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما یشتر نشان از وجود احساسات شما و نسبت به شریک عاطفیتان است که در روزمره با ان احساسات درگیر هستید و و اما خواب پرنده زرد نشان از ارزو ها و یا خواسته های است که نشان از بلند پروازی شخص بیننده است که پایان خوبی ندارند . و میتواند خبر از یک بیماری برای شما و یا خانوادتان باشد که قابل درمان و رفع است . و مهمانی امدن برای شما میتواند این تعبیر راداشته باشد که با شریک عاطفیتان با محبت بیشتری رفتار خواهید کرد و صمیمیت در بین شما بیشتر خواهد شد قابل احترام خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. فرشته در

  سلام روزتون بخیر اینکه خواب ببینی عکس کسی کنار جاده هست. و عکسش از واقعی خودش تو بیداری خیلی چاقتره تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام

   تعبیر این خواب به این معنا است که ان فرد زندگی خوبی و در سلامت و ارامش سپری میکند . و این که بستگی به این دارد که ان شخص چه کسی است و این که علاقه شما به دیدار این شخص هم نشان داده میشود و اگر از دیدن این عکس میتواند بر این هم باشد که ان شخص به شما کمکی خواهد رساند . احساسی که شما از دیدن ان عکس دریافت کرده اید بسیار مهم است که اگر ان شخص را جوانتر دیدید نشان بر این که حال و وضع عمومی خوبی دارد و پیر و ناراحت نشان بر این که زندگی خوبی تجربه نمیکند.
   سربلند و پیروز باشید .

 10. محمد ادریس مرید در

  عرض ادب و احترام! من خواب دیدم جفت مرغ عشق دارم که یکی نزدیکم دیگر در قفس است و به بسیار سعی و تلاش از لای پنجره قفس بیرون میشود و میاید کنارم با عشق میورزد هردوتا پرنده سر خود را به دستم میمالد و خیلی مرا دوست دارند .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از نیکی است و این که نشان از عواطف و روابط احساسی شما است که احتمالا وارد رابطه ای خواهید شد که بسیار شریک عاطفیتان به شما محبت خواهد کرد و اینکه شما هم در کنار ایشان احساس خوشبختی و رضایت را خواهید داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. سلام من خواب دیدم تو ورودی حرم امام رضا وارد شدم سه تا مرغ عشق آبی و زرد و سبزرنگ خیلی بزرگ روی دیوار حرم نشسته بودند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر مجرد هستید ممکن است به این شکل تعبیر شود که سه نفر برای شما پا پیش خواهند گذاشت که هر سه بسیار خیر هستند و اگر نه خداوند میل و علاقه ی شما به همسرتان را بسیار زیاد خواهد کرد و زندگیتان بسیار زیبا تر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام من خواب دیدم که دوتا مرغ عشقم یخ زده و من فک کردم مرده و به همین خاطر یکی از پاهای مرغ عشو میخواستم تکون بدم دیدم کنده شده بعدش یخش که باز شد دیدم زندس و رو ی پا وای میسته و بعدش سریع مرغ عشقه ماده رو گرم کردم یخش که باز شد اونم زنده بود و من خیلی نگران بودم که چرا پای نره کنده شد بعدشم از خواب بیدار شدم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب مرغ عشق امده است که به معنای روابط عاطفی بیننده ی خواب است و در اینجا هم همین موضوع صادق است.
   تعبیر این خواب ممکن است به این صورت باشد که برای رابطه ی شما و کسی که دوستش دارید خللی پیش خواهد امد و باید بسیار نسبت به ان هشیار باشید تا خدای ناکرده لطمه ای به رابطیتان وارد نشود اما بدانید که برای برطرف کردن این موضوع شما هستید که باید از خود گذشتگی بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. حنانه پایداری در

  سلام خواب دیدم که قفسی هست که توی اونا پره از مرغ عشق هست من یک مرغ عشق آبی بر داشتم و روی انگشت اشاره ام گذاشتم برادرم کنارم ایستاده بود بهش گفتم نگاه کن من این مرغ عشق رو پرواز میدم بازم میاد پیش من مرغ عشق رو پرواز دادم خیلی پرواز کرد تا میخواست بشینه روی انگشتم برادرم با یه چوب آن رو زد مرغ عشق هم به یک هواکش بر خوردکرد و تکه تکه شد
  من نشستم و خیلی گریه کردم
  لطفا خواب منو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان ارزو ها و رویای ایت که شما در ذهن به انها میپردازید و به انها پر بال میدهید و این که شما اهداف بزرگی دارید که دوست دارید به انها برسید و افرادی مانع از رسیدن شما به انها میشوند وه به صورتی برای شما موانعی درست میکنند ولی در نهایت شما یرای به دست اوردن هدفتان باید بنگین و خیلی راحت میدان را خالی نکنید . که نتیجه جنگیدن برای هدف پایانی شیرین دارد . که گریتان به شادی مودل خواهد شد ئ
   سربلند و پیروز باشید .

 14. فرشته در

  سلام من خواب دیدم یه مرغ عشق به صورت ناخواسته از دست شوهرم پرواز کرد اومد جای من.خودشم تعجب کرده بود گفت مرغ عشقم اومد جای تو.لطفا جواب منو بدین خیلی ممنونتون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب مرغ عشق اینگونه آمده است که نشان از روابط عاطفی دارد. و اینکه احتمالاا بین شما و همسرتان جدالی پیش بیاید که باعث نگرانی شما شود و شما بخواهید از همسرتان دوری کنید که این ناراحتی و مسئله به شکل ناخواسته رخ می‌دهد پس مراقب رابطه تان باشد که خدای نکرده خدشه دار نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

   • فرشته در

    سلام دوباره ببخشید من یادم رفت بگم مرغ عشق از دست شوهرم پرواز کرد و رو شونم نشست.واینکه بعدش رو هوا پرواز میکردم یکم بالاتر از زمین تا جایی که یه جا همسرم چند تا روبان سبز گرفته بود به عنوان خط پایان که یه طرفش مغازه بود که چراغش روشن بود یه طرفش یه درخت با برگهای سبز و تازه که با نسیم ملایم حرکت میکردن.بعد من همینجور که پرواز میکردم رسیدم به اون خط پایان و تو خواب حس خوبی داشتم و حرکت برگها و نسیم ملایم رو بخوبی حس میکردم.تعبیر این خواب من نشانه چیست ایا روابط من با همسرم خوب میشوند یا جدایی صورت میگیرد؟ ممنون میشم از پاسخگوییتون

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     در ادامه خوابتان باید به شما عرض کنم در این تعبیر آلمانی به معنی جدا شدن شما از همسرتان وجود ندارد بلکه نشان از محبت و روابط عاطفی بسیار خوب از طرف همسرتان به شما موجود است. و اینکه پرواز کردن در خواب به معنیه بسیار نیک است و شما اتفاقی نیک برایتان رقم می‌خورد که باب میلتان است و شما سعادت و سلامتی و مراد دل حاصل می‌شود.
     سربلند و پیروز باشید.

 15. سلام من یه خواب عجیب دیدم خواب دیدم یه مرغ عشق ابی رنگ دارم که دم خیلی بلندی داشت میخواستم ببوسمش دمش کنده شد رفت تو دهنم!!!! بعد یکی پیشم بود که نتونستم تشخیص بدم کیه اما حس خوبی به این شخص نداشتم حتی مرغ عشقی که داشتم انگار نمیتونست با اون فرد ارتباطی برقرار کنه انگار ازش میترسید! یه کیسه ی پارچه ای مشکی اونجا بود که تو خواب دیدم این مرغ عشق یه دوبار رفت تو اون انگار میترسید! میشه بگین تعبیرش چیه؟! ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر مرغ عشق همان کسی است که دوستش دارید و اینکه دشم کنده شده است ممکن است به معنای محبت غلطی باشد که شما در اینده انجام دهید و سبب رنجش ایشان و یا اسیبشان شوید.
   و در رابطه با ان شخص هم باید گفت که ممکن است همان عمل شما سبب ایجاد مشکلی برای ایشان شود که دیگران به ایشان گزند رسانند.
   پس در اعمالتان خیلی دقت کنید و حتما اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 16. خواب دیدم یه مرغ عشق و یه اهو تو قفسن میگفتن این ها رو قرار ذبه کنیم به نیت اومدن اقا امام زمان که بیان تعبیرش چی هست ممنون میشم بهم بگید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ذبح بسیار نیک و مبارک است برای امامان بزرگوار ما و اینکه تعبیر شما براین است که برای اعتقاداتتان از هر نفسی می‌گذارید و آن را قربانی میکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سلام من خواب دیدم دوتا مرغ عشق دارم خیلی خوشگلن ی نفر بهم نون داد منم مغز نون رو در اوردم کوچیک کنم برای مرغ عشقا بدم ک یهو ی پرنده دیگ فک کنم طوطی بود دستمو گاز گرفت دو سه بار زدم روی نوک پرنده دستمو ول کرد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این معنا میتواند باشد که این خواب اشاره ای است به رابطه ی شما با شخصی که بسیار دوستش دارید که ممکن است در حال حاضر باشد و یا اینکه در اینده بیاید اما باید بدانید که این رابطه از گزند افراد وراج و پرحرف و فضول به دور نخواهد بود و باید شما تمام نیتتان حفظ ان باشد و سخن این افراد بر روی رابطیه ی شما موثر واقع نشود.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب طوطی آلامتو

 18. حدیث قنبری ساران در

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم رفتم تو اتاقمون پشت پرده یک مرغ عشق سفید بود که دست بردم گرفتمش بعد انقدر گازم گرفت ولش کردم تعبیرش چیست ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر مرغ عشق در خواب به معنای کسی است که دوستش دارید و این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما با شخصی اشنا خواهید شد که بسیار مهر ایشان در دل شما خواهد رفت اما این موضوع برای ایشان ملموس نیست و ممکن است از جانب ایشان ازرده خاطر شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. حسین مهدوی در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم درختی رو خواب دیدم که پر از مرغ عشق بود انواع مرغ عشق روی درخت نشته بودن خیلی زیبا بودن خواستم نظرتون رو بدون تعبیر خوابم چه معنی میده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خوابتان همانند خواب که دیده اید می‌تواند زیبا باشد. دیدن مرغ عشق برای پرها و دختر های مجرد نشان از روابط عاطفی جدید است اگر در رابطه هستید به آن وفا دار می‌مانید و اگر نه رابطه ای عاطفی را شروع خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. مهران در

  سلام من مهران هستم، ۴ تا مرغ عشق دارم سه تا بالغ و یه جوجه مرغ عشق، یکی از مرغ عشقا نر هست و اسمشم چغندره، رنگش آبی کم رنگ با نقطه های مشکی خواب دیدم روی یه تشت بزرگ پر ارزن و کتان و دانه های مختلف گذاشتمش در حال خوردن دانه ارزن و کتان یه دفعه دیدم در حال جون دادنه و یه چیزی رو بالا آورده تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرغ عشق برای شما نشان احساساتی است که شما به پرندگانتان دارید که این این حس از ترس از بین رفتن آنها است. اما تعبیر خواب شما به این گونه می‌تواند باشد که جان دادن مرغ عشق نشان از روابط عاطفی شما دارد که در آن اختلالی به وجود می‌آید که از محبت و احترام اضافه بر وظیفه است که رابطه شما دچار نقص خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سلام..وقتتون بخیر باشه..من خواب دیدم ک اومدم خونه و دیدم ک کلی مرغ عشقه رنگارنگو قشنگ دارم…اینقدر زیاد بود..یه چنتایش رو دستم بودن..انگاری باهام مانوس بودن..یه چنتایش اینورو اونور دورم بودن..یه تعداده زیادشم تو قفس بودن..انگار ک بابام یه جفت واسم خریده بود و اینا زادو ولد کرده بودن…خیلی زیاد شده بودن..من مجردم..ولی به خانمی علاقه شدید دارم..یه مدت با هم بودیم…الان متاسفانه بنا به دلایلی رابطه ایی نداریم..هر چند ک ایشونم به شدت به من علاقه داشت..ولی مشکلات زیاد بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر دارد و نشانه از عششق است و این ممکن است اشاره ای به همان شخصی کهه فرمایش کردید داشته باشد و میتوانید برای اطمینان از صادقه بودن ان با دوباره علاقه و محبت خود و ایشان را امتحان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. ساناز در

  سلام وقت بخیر. چند وقته دارم خواب پرنده میبینم که یکسری دیدم دارم از فروشگاهی 1 جفت مرغ عشق سبز میخرم تا قبل خرید اونا آواز نمیخوندن اما تا بلندشون کردم که بخرمشون شروع به آواز خوندن کردن حتی شخص فروشنده بهم گفت خیلی مواظبشون باش معلومه چون دوست دارن شروع به آواز خونی کردن یکسری هم خواب دیدم تو خونه خودم چندتا قفس هست که تو قفسا 1جفت مرغ عشق 1جفت بلبل و 1طوطی دارم و صداهاشون خیلی قشنگ بود و حتی طوطی باهام حرف میزد تا قبل اینکه طوطی باهام حرف بزنه انگار ناراحت و دپرس بودم اما تا طوطی باهام حرف زد خیلی خوشحال شدم. ممنون میشم خوابم رو برام تفسیر کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب اول بسیار خیر است و ممکن است به این معنا باشد که شما اگر مجرید یاری نیکو خواهید یافت و اگر متاهلید علاقه ی ایشان به شما بسیار زیاد خواهد شد.
   در خواب دوم هم باز اشاره ای به مرغ عشق شده است و میتوان هردو خواب را موازی هم دانست.
   سربلند و پیروز باشید

 23. هانیه در

  البت هی تو دوستام نگهشون می داشتم ولی هی پر پر میزدن تا یکیشونو ول کردم اون یکیو گرفم بیاد تو دستم اونی ک ول کردمو گذاشتمش زیر آب ولی اون یکی دومیه ک همون زردس. ب راحتی میزاشت بهش دست بزنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرغ عشق نشان از روابط احساسی و عاطفی دارد و اینکه خواب شما از اغاز رابطه ای احساسی خبر میدهد و اگر شما در رابطه ای هستید نشان از ان دارد که طرف شما فردیست که به شما وفادار است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. محمد رضا رامی در

  خواب دیدیم مرغ عشق تخم گذاشت و جوجه آن به اندازه یه کبوتر بوده..تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر مجرد هستید زنی خواهید یافت که بسیار خوب و نیکو است و اگر متاهل هستید همسرتان در زندگیتان عشقی به شما خواهد ورزید که از ان سیراب نخواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 25. خواب ديدم دارم موهامو شونه ميزنم اول احساس كردم شپش از موهام داره ميريزه بعد نگاه كردم تا دانه هاي كامل و بزرگ هل در موهام بوده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب هل امده است که به معنای یافتن آرامش و راحتی در زندگی است و این برای خواب شما هم صادق است و باید عرض کنم که در تعبیر خواب شانه هم امده است که شانه تلاش شخص بیننده ی خواب برطرف کردن مشکلات و ناراحتی هایش است و این خواب در کل خیر است و اشاره ای به این موضوع دارد که شما باید شروع به تلاش برای حل کردن مشکلاتتان کنید که پس از ان نه تنها دیگر مشکلاتتان حل شده است بلکه به ارامشی خواهید رسید که هرکس تجربه نخواهد کرد.
   تعبیر خواب شانه
   سربلند و پیروز باشید

 26. سلام آقاي صداقت
  من خواب ديدم دوتا مرغ عشق رو گرفتم و يكيشون بانوكش هرچقدر دستمو گاز ميزنه كه فرار كنه نميتونه ودر نهايت خسته شد ديگه انگشتمو ول كرد و من همچنان هردوشونو دوست داشتم و رهاشون نكردم ميشه لطفا تعبير كنيدمننون ميشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل است که اگر شما در حال حاضر در رابطه ای هستید ایشان سعی بر ان میکند که این رابطه را به پایان برساند اما محبت شما مانع این امر میشود و اگر هم نه که احتمالا در اینده به شخصی برخورد خواهید کرد که اگرچه در ایتدا محبتی به شما ندارد اما به ادامه ی محبت شما ایشان هم وارد ان رابطه خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. علی عبدلی در

  سلام پسری ۱۴ ساله هستم
  خواب دیدم یک جفت مرغ عشق سفید در قفسی دارم و فقط به آنها نگاه می کردم

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   خوابی بسیار خیر است و باید بدانید که در تعبیر خواب مرغ عشق گفته اند که به معنای همان عشق است و ممکن است به پدر و مادرتان اشاره داشته باشد که علاوه بر دوست داشتن شما به یکدیگر هم مهر بسیار زیادی دارند و یا این خواب خبری از ایندهی چند سال بعد شما بدهد که به شخصی خیر برخورد کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. سلام من خواب دیدم مرغ عشق های زیادی توی ی قفس بزرگ بودن ک یدونشون ک زرد رنگ بود و خیلی بزرگ بود از قفس بیرون بود تعبیرش چیه ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر شما با پرندگان ارتباط ندارید این خواب دارای تعبیر است اما اگر حتی یک بار هم پردنده ای داشته اید این خواب نمیتواند دارای تعبیر باشد.
   تعبیر مرغ عشق در خواب هم به معنای شخصی است که یا شما را دوست دارد ویا اینکه شما ایشان را دوست دارید و ممکن است به زودی زود کسی به شما پیشنهادی دهد من باب دوست داشتن که قطعا باید با فکر هر عملی و پاسخی انجام دهید که همانا به مانند همان مرغ عشق ها بهترین انتخاب را از قفس بیرون اورید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. محمد ولی نژاد در

  سلام.خواب دیدم مرغ عشق برم بخرم.رفتم توی مغازه طرف بهم مرغ عشق میده امد توی قفس دستم نگاه میکنم یک چیزی شبیه کوبتر خوشگل بزرگتر از مرغ عشق و کوچکتر از کوبتر کاکل دار سفید سیاه و قیمتی یک جفت بهم میده حتی بهم میگه 200تومان.منم میگیرم.
  تشکر میکنم برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بنده ننتوانستم کامل منظور شما را بفهمم اما با تمام این تفاسیر این خواب خوابی خیر است و ممکن است شما در اینده ای نزدیک اگر رابطه ای دارید بسیار بهتر شود و اگر ندارید به شخصی مناسب و بسیار زیاد عاشق خودتان برخورد کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. علیرضا در

  سلام
  پسری هستم ۱۹ ساله
  خواب دیدم مرغ عشقی در خانه ما است سعی کردم انگشتامو بیارم بالا تا بشینه رو انگشتم ولی دیدم به سختی داره می شینه بعد سعی کردم مرغ عشقو با دوتا دستام بگیرم و گرفتم اما بعد فرار کرد و به من حمله کرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در اینده ای نه چندان دور احتمالا با شخصی اشنا خواهید شد که ایشان را بسیار سخت به دست می اورید ولی چون رابطه احتمالا بر اساس اصرار شکل گرفته است بعد از مدتی ایشان از پیش شما خواهد رفت.پس حتما در اینده به کیفیت روابط از منظر عقلانیت بیشتر توجه کنید .
   سربلند و پیروز باشید

 31. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم دو تا مرغ عشق ابی و سبز تو قفس دارم ولی جفتشون از سوراخای کوچیک قفس فرار میکردند منم عی سعی داشتم ک نزارم فرار کنن و دوباره برمیگشتند تو قفس چندفعه همین فرارو بازگشتشون تکرار میشد ممنون میشم بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر مرغ عشق در خواب اشاره به افرادی دارد که شما را بسیار دوست دارند و یا اینکه شما ان ها را بسیار دوست دارید و این خود نیکو است اما راجع به این که در خوابتان ان ها فرار کرده اند ممکن است به این اشاره داشته باشد که شما با کسی که دوستش دارید به مشکلی بر خواهید خورد و ایشان از شما دل نگران میشوند و باید سعی بر به دست اوردن دل ایشان کنید اما در نهایت شما و رابطیتان پیروز خواهید بود.
   سربلندو پیروز باشید

 32. سعادتی در

  من خواب دیدم دنبال مرغ عشق سفیدم بعد دو تا مرغ عشق سفید پیدا کردم دستم را دراز کردم مرغ عشق ها رفتن روی دستم بعد حرکت کردم بادی امد ومرغ عشق رفت رو زمین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر مرغ عشق در خواب به معنای کسی است که دوستش دارید و یا شما را دوست دارد و باید بدانید که این تعبیر تا حدودی برای خواب شما کافی است و تعبیری نیکو است و ممکن است به معنای اشاره ای به دوست داشتن کسی باشد که او را دوست دارید و اینکه مرغ عشق ها بر روی دستتان امده اند و بعد به زمین نشسته اند هم ممکن است به این تعبیر باشد که شما با کسی که دوستش دارید و شما را هم دوست دارید مشکل بسیار جزیی پیدا خواهید کرد اما بسیار کوچک است و رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. محمدرضا۱۴ در

  سلام٬خواب دیدم یه آفتاب پرست دستمو گاز میگیره هر کاری میکنم نمیتونم آزادش کنم٬یهو مرغ عشق سبز رنگ اومد اینقدر زد تو چشمش تا ولم کرد٬بعد یه صدایی گفت حالا دیدی این پرنده به چه دردی میخوره؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن افتاب پرست در خواب به این معنا میتواند باشد که افتاب پرست همانگونه که در عالم واقع موجودی است که رنگ عوض میکند این میتواند اشاره ای به دمشنان ملون شما داشته باشد که مدام در حال نقش بازی کردن هستند.
   تعبیر خواب مرغ عشق هم یعنی کسی که شما را بسیار دوست دارد و این خواب در مجمومع به این شکل میتواند تعبیر شود که شما به مشکلی از طرف اشخاصی ناصواب دچار شده اید و یا میشوید و شخصی که او را دوست دارید و شما را نیز دوست دارد شما را از این جریان رها خواهد کردو محبت خود را به شما ثابت میکند.
   سربلند و پیروز باشید

 34. ملینا در

  سلام دیشب خواب دیدم تو بک خونه غریبه هستم که مرغ عشق وحشی ابی تو قفس داره من در قفس رو باز کردم و انگشتن جلو بردم به پرنده گفتم بهم اعتماد کنه و اونم روی دستم نشست اون خیلی میترسید و اثر پاهاش رو دستم چندتا زخم ایجاد کرده بود پرنده مال یک نویسنده بود که کتاب جادویی داشت و من در اخر پرنده رو داخل یکی از داستان های کتاب فرستادم. لطفا تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بخشی از خواب شما احتماالا مربوط است به افکارتان اما در این میشود همچین تعبیری دید که شما اگر متاهلید اعتماد همسرتان به شما بیشتر خواهد شد و اگر نه کسی را خواهید یافت که به مثابه ی شخصی است در یک داستان جادوویی و خواهید توانست که ایشان را به خود جذب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. مرتضی در

  سلام
  من خواب دیدم یه قفس پر از پرنده های متفاوت دارم که اکثرا مرغ عشق هستند ولی انگار ازشون بی خبر بودم و از شدت گرسنه بودن و عدم رسیدگی یکی مرده و بقیه هم بی حال هستند تعبیر این خواب چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر مرغ عشق در خواب به معنای کسی است که دوستش دارید و یا دوستان دارد و این خواب تعبیری بدین شکل دارد که شما از کسی که عشقی بینتان هست بی خبرید و یا نسبت به ایشان بی توجهید و این امر سبب از دست رفتتن مهر ایشان نسبت به شما خواهدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 36. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم مرغ عشق سبزی که دارم از قفس رفت ولی ناگهان به قمری تبدیل شد …ومن رفتم تا اونو بگیرم اما اون مظلومانه به من نگاه میکرد!!
  اما در اخر بیخیالش شدم که دیدم خودش برگشت!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر مربوط است به قمری تا مرغ عشق و باید بدانید که دیدن قمری در خواب به معنای شخصی است که به نزد شما می اید و از شما کمک میخواهد و شما باید در حق او به حد توانتان کمک کنید زیرا این هدیه ای است که از طرف خداوند برای شما رسیده است.
   سربلند و پیروز باشید

 37. مرجان در

  سلام من دوتامرغ عشق داشتم یکی ازمرغ عشق هامتاسفانه اوفتادداخل آب داغ مردمان آروم نمیگیرم شبانه رو گریه میکنم الان مرغ عشق نرتنهاس دیشب خواب دیدم مرغ عشقم که مرده است باله هاش داخل قفس گیرکرده وصدام میزنه مامان ومن بالش رولای قفس درآوردم.. تعبیراین خواب چیست…؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به علت عذاب وجدان حاصل از تلف شدن مرغ عشق قبلی شماست و تعبیری ندارد و به علت فکر زیاد حول این موضوع این خواب را دیده اید.
   سعی کنید که جفت دیگری برای آن بگیرید که قطعا شما را هم از این حالت رها میکند.
   سربلند و پیروز باشید

 38. غزاله در

  سلام من خواب دیدم که یک مرغ عشق نر در اشپزخونه مون داشت پرواز میکرد که فرار کنه و بره من نزاشتم درارو بستم و با دستم گرفتمش انداختمش داخل قفس طلایی رنگی که یه دفعه دیدم یه مرغ عش ماده هم تو قفس هست ،،مرغ عشق نر وقتی ،مرغ عشق ماده رو دید شزوع کرد به چرخیدن دورش ،مرغ عشق ماده هم دلبری میکرد،،،،،،،،،، ،،هر چی خوندم متوجه نشدم تعبیر خوابم چی میشه

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر دیدن مرغ عشق در خواب به این معناست که شما اگر متاهلید عشق و دوستی بیشتری به رابطیتان تزریق خواهد شد و اگر هم مجرد هستید ،مرغ عشق در خواب به معنای المانی از برترین موجودی است که عشق ورزیدن خود را نشان می دهد و این به این معناست که شما یا آن کسی را که در نظر دارید کسب خواهید کرد و یا در غیر این صورت کسی به زندگی شما وارد خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 39. مدیسا در

  سلام . من خواب دیده ام خاله ام که سید بوده و فوت شده به من و همسرم مرغ عشق هدیه داد برا همسرم نارنجی بود برای من سفید . که اون نارنجی رفته بود رو سر شوهرم نشسته بود تعبیرش چیه ؟؟؟

 40. سلام من مجرد هستم و با یکی در رابطه هستم. اومده خواستگاریم ولی پدرم قلبا راضی نیست. دیشب خواب دیدم پدرم ی مرغ عشق ک همه رنگ بود تو قفس برام آورد و گفت ک ببرم و بدم به همون طرف منم بردم و دادم و اون طرف ادعا می‌کرد ک این مرغ عشق برای ماست میشه برام خوابمو تعبیر کنید. مچکرم ❤️

 41. عالیییی.
  خواب دیدم در یک قفس یک مرغ عشق بود و یک طوطی. طوطی راحت بیرون قفس می آمد و دوباره برمی گشت داخل قفس اما مرغ عشق کلا در قفس بود. ممنون میشم اگر تعبیر خوابم رو بگویید.

 42. مهران در

  مرغ عشقی را دیدم که اهلی شده بود و روی دستانم می ایستاد و فرار نمیکرد این یعنی چه

 43. امیدی در

  من خواب دیدم مرغ عشقم دانه ندارد وبعد ناراحت شدم گرفتم برایش دانه بخرم ببرم حمام تعبیرش چیست

 44. من خواب دیدم که یه مرغ عشقو خریدم بعد تو دستم گرفتم که ببرم خونه تو راه خونه همش دستمو گاز میگرفت بعد رفتم یه چیزی بخرم(یادم نیست چی بود) که یک دفعه متوجه شدم پرنده از دستم فرار کرده

 45. مسعود در

  خواب دیدم توی یه اتاق دوتا مرغ عشق قرمز بودن که هر دوتاشو گرفتم یکیشون پرهای عقبش کنده شده بود یعنی از قبل نداشت ،میشه برام تعبیرش کنین.
  با سپاس.

 46. امید کریمی در

  سلام من خواب دیدم با ی دختر و مادرش ی جا وایستادیم مرغ عشق اومد نشست رو شونم تعبیرش چیه؟

 47. میلاد در

  خواب دیدم که مرغ عشقی مریض و مردنی را مداوا کردم و ان در دست من بود. تعبیر این خواب چیست؟

 48. سلام. من خواب دیدم ک دوتا مرغ عشق در قفس دارم یکی از انها از قفس خارج میشه و فرار میکنه.
  تعبیرش چیهه

 49. با سلام
  خواب دیدم در حال خرید یه جفت مرغ عشق هستم که رنگ غالبشون مشکی و رگه زرد کمی دارند.البته ندیدمشون فقط فروشنده مشخصاتو داد و قرار بود با قفس بهم بده.
  سپاس از پاسخگویی

 50. سلام
  من خواب ديدم كه توي جنگل بودم يك جوجه مرغ عشق ديدم كه دلم نيومد اينو بگيرم وخودش فراركرد اما يك مرغ عشق ديگه كه رنگش سبز بودوبالغ بود از روهوا گرفتمش بعدش بردمش گذاشتمش تو قفس زيبا

 51. احسان در

  سلام من خواب میدیدم یه مرغ عشق گرفتم انداختم تو قفس ول یه مرغ عشق دیگه از همون جای قبلی گرفتمو انداختم تو قفس.البته یک جفت مرغ عشق تو قفس داشتم که اینا اومده بودن پیش اون قفس که هردوتاشونو گرفتم

 52. فهیمه در

  من خواب دیدم مرغ عشقی سوخته و در حال مرگه به دستم گرفتم و نوازشش کردم مرغ عشق در حالی که بزرگتر از حد طبیعی بود و اندازه ی طوطی بود با نوازشهای من آثار سوختگیش رفع شد و دوباره سرحال و سر زنده شد و گذاشتمش در قفس

 53. سلام من خواب دیدم مرغ عشق خودم که مرده بود زنده شده و داشتم باهاش بازی می کردم

 54. خدیجه در

  سلام من خواب دیدم اقایی جوان بهم سه تامرغ عشق دادبه رنگهای سبزوسفیدوفیروزه ای بعدپرندهاازدستم فرارکردن بازدوباره ‌گرفت وبه من دادالبته یبزرنگ. رویه اقایی دیگه که همونجابودگرفت وبمن داد درضمن پرنده های زیادیم بود اونجاکه درنگاه اول مرده بنظرمیرسیدن ولی برمیداشت وبمن میدادزنده بودن چیدمانشون مثل یبازی بودانگاراین دوتاداشتن بازی میکردن
  خواهش میکنم تعبیرشو بگین.التماس دعا.یاحق

 55. سلام خواب سه تامرغ عشق رودیدم که بدون اینکه متوجه بشم یکیشون روزنده خوردم ومیخواستم دومیم بی اراده بخورم که یکی ازآشناهانزاشت وازم دورشون کرد

 56. سلام
  من خواب دیدم ک دارم قفس مرغ عشق رو جابجا میکنم.
  مرغ عشق ها دستمو گاز میگرفتن و فرار میکرون
  لطفا تعبرش رو بهم اطلاع بدید .

نظر خود را بیان کنید