تعبیر خواب شانه

دیدن شانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شانه در خواب چیست؟

شانه comb

خود شانه نشانه پريشاني فکر و خيال است. نه به معني غم و اندوه بل که تشتت فکر و ترديد در اتخاذ تصميم و گاه ترديد در انتخاب. در اين صورت اگر در رويا ببينيد که شانه اي داريد يا شانه اي خريده ايد يا شانه را کسي به شما داده چندي گرفتار پريشاني از نوعي که …

گفته شد مي شويد. اگر شانه اي در خواب ببينيد که دنده هايش شکسته زيان مي بينيد و تسلسل و توالي کارهايتان از دست مي رود. اما اگر با شانه موي خويش را شانه کنيد نيکو است چون از تشتت و پريشاني فکر و از ترديد و دودلي نجات مي يابيد و غم و رنج را از خود مي رانيد و کارهايتان روال مطلوب مي گيرد. اگر در خواب ببينيد که موي را شانه مي کنيد و به شانه موي چسبيده، يعني چند تار موي شما کم شده و ريخته و با شانه پائين آمده کاري در جهت تنظيم امور خود مي کنيد که به شان و حرمت شما لطمه مي زند و به قدر موئي که از سرتان کم شده از آبروي شما کاسته مي گردد. براي زنان شانه نشانه وجاهت معنوي است و زني اگر در خواب ببيند موي خويش را شانه مي زند در خانه و خانواده عزت و حرمت مي يابد و نزد شوهر عزيز مي شود. وامداري اگر در خواب ببيند که موي خويش را شانه مي کند آن طور که مويش صاف شده و شانه بر آن بند نمي شود و سر مي خورد و پائين کشيده مي شود از غم و اندوه بدهکاري فرج حاصل مي کند و اوم خويش را مي پردازد. اگر زن يا مردي مورد اتهام قرار گرفته باشد و ببيند که موي خويش را به طريقي که گفته شد شانه مي زند و مويش صاف شده برائت حاصل مي کند و از او رفع اتهام مي شود. اگر مريضي اين را در خواب ببيند از بيماری و رنجوري شفا مي يابد. حال اگر ببينيد که موي خود را شانه مي کنيد ولي موي چنان ژوليده است که شانه در آن فرو نمي رود و کار نمي کند و پائين نمي آيد خوب نيست زيرا خواب شما مي گويد با مشکلات بزرگ رو به رو مي شويد و گره بر کارتان مي افتد.

☺ تعبیر خواب «شانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. حدیث در 1399/05/31در0:15 ق.ظ

  سلام خسته نباشید. .چند وقت پیش مادرم یک شانه را که داشتیم دور انداخت و من در خواب دیدم که آن شانه در خانه بود و در یک قسمت دور افتاده بود و من آنرا ور داشتم و داخل کشوی کمدم گذاشتم.تعبیر این خواب من چیست

  • یاسین صداقت در 1399/06/07در8:36 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب شانه آمده است که نشان بر پریشانی فکر دارد و نه به معنی غم بلکه به معنی تردید در کاری و امری که ذهنتان به آن مشغول است و اینکه انشالله با تلاش خودتان از این دو دلی و تردید رها خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. عبادی در 1399/03/14در11:02 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که تو حیاط خونه مادر بزرگم داشتم زمینو میکندم تااینکه دیدم چندتاشانه بزرگ زیر زمین است که یه مرد متشخصی یکی ازاون شانه ها را به میل من به من داد میشه بگین تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/03/18در11:05 ق.ظ

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که بر اساس تعبیر خواب امده است که این خواب به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ی نزدیک به واسطه ی خانواده ی خود به چیزی دست خواهید یافت که سبب شود که از کاری از شما گره ای باز شود و این برای شما خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 3. رسول حبیبی در 1399/02/15در5:04 ق.ظ

  سلام، خدا قوت خواب دیدم چند تا شانه کهنه با دندونه های کج در جیب پیراهنم است ، می دانستم که مال افراد مختلف است حتی یکی از آنها که شکسته و کوچک بود و اصلا در واقع چیزی از شانه باقی نمانده بود از آن یک کودک خیلی کوچولو بود،یکی از شونه ها سالم و مشکی رنگ بود وهمه رو به صاحبان شان برگردوندم خوشحال بودم یکی از اونها که شونه هاشون رو بهش برگردوندم مال یک همکار خانم در اداره مان بود

  • یاسین صداقت در 1399/02/19در2:09 ب.ظ

   با سلام
   اینکه در خواب شانه ای یافته اید که شرایط بالا را دارد و صاحبان ان را شناخته اید میتواند به این معنی باشد که ان ها به تردید و مشکلی برخواهند خورد که توان حل ان را ندارد و اگر تمامی ان اشخاص در خواب را شناخته اید این برای اشاره به ان ها بوده است و ممکن است ان کودک درون خواب هم اشاره ای به شخص خود شما باشد زیرا در خواب معمولا کودک به معنای مایه و دست رنج تلاش شماست.
   بسیار اگاه باشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سید مصطفی در 1398/12/24در6:13 ق.ظ

  باسلام
  خواب دیدم
  شانه پلاستیکی کوچک قرمز که برای ریش و مو استفاده میشود در داخل مکان مذهبی که شلوغ هم بود همراه من هست.شانه از پیش من افتاد و همزمان شخصی که ادم متشخصی بود گفت که این شانه من است من هم شانه رو به او دادم و چند قدمی همراه او امدم وقتی در راه برگشت بودم شانه پلاستیکی قرمز رنگی در همان نقطع پیدا کردم که از شانه من کمی بزرگ تر بود آن را برداشتم این خواب ذهن منو درگیر کرده بی زحمت جواب خواب بدین

  • یاسین صداقت در 1398/12/25در3:52 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن شانه به معنای چیزی است که اشفتگی را از بین میبرد که شما مالک ان هستید. و در این خواب به این شکل میتوان تعبیر کرد که شما خود میدانید چگونه مشکلات زندگیتان را برطرف کنید و این راه هم توسل به خداوند است اما احتمالا در اینده ای نزدیک شخصی از شما در این جهت طلب کمک میکند و شما باید ایشان را یاری دهید که انشالله خداوند به قدرت خود فراخی بزرگتری در کارهایتان قرار دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رسول احمدی در 1398/12/18در8:34 ق.ظ

  از عصبانیت شانرو شکستم شب خواب دیدم تکه های به هم چسبید ودرست شد

  • یاسین صداقت در 1398/12/18در5:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب بدین شکل است که احتمالا به کمک خداوند و تلاش خودتان از پریشانی ذهن رها خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مريم در 1398/12/06در6:26 ق.ظ

  خواب ديدم يك دوستم كه مدتهاست ازش خبري ندارم داره موهاشو جلو من شانه ميكنه و موهاش هم خيس و صافه و خيلي به راحتي شانه ميشه، لطفا تعبيرش رو ميخواستم؟

  • یاسین صداقت در 1398/12/06در4:55 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر شانه در خواب آ« هم به گئنه ای که شما ان را در خواب دیده اید به معنای خیر است و به معنای تسهل و راحتی شخصی است که شما خواب او را دیده اید و این یعنی اینکه ایشان در حال حاضر که حتی شما هم از او بی خبرید زندگی خوب و راحتی دارد.از ایشان احوال بگیرید و شاید رازی در این خواب که به ارتباز شما با او بستگی دارد نهفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. رامین در 1397/10/04در11:52 ب.ظ

  شانه سر نو که از وسط شکسته چه تعبیری دارد؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/04در11:51 ب.ظ

   با سلام
   اگر شانه اي در خواب ببينيد که دنده هايش شکسته زيان مي بينيد و تسلسل و توالي کارهايتان از دست مي رود.
   سربلند و پیروز باشید .

 8. Zyba در 1397/02/21در0:26 ق.ظ

  اتش زدن شانه مو درخواب به چه معناس

 9. شراره در 1397/02/18در3:13 ب.ظ

  خواب دیدم شانه خونمونو افتاد تو چهارراه سر خیابونمون آبی رنگم بود
  لطفا بگید تعبیرش چی می شه ؟

 10. نگین در 1395/02/13در1:52 ق.ظ

  عالی بود

نظر خود را بیان کنید