مجله آلامتو

تعبیر خواب شانه

(9 رای, امتیاز میانگین: 2٫89 از 5)

تعبیر دیدن شانه در خواب چیست؟

شانه comb

خود شانه نشانه پريشاني فکر و خيال است. نه به معني غم و اندوه بل که تشتت فکر و ترديد در اتخاذ تصميم و گاه ترديد در انتخاب. در اين صورت اگر در رويا ببينيد که شانه اي داريد يا شانه اي خريده ايد يا شانه را کسي به شما داده چندي گرفتار پريشاني از نوعي که …

گفته شد مي شويد. اگر شانه اي در خواب ببينيد که دنده هايش شکسته زيان مي بينيد و تسلسل و توالي کارهايتان از دست مي رود. اما اگر با شانه موي خويش را شانه کنيد نيکو است چون از تشتت و پريشاني فکر و از ترديد و دودلي نجات مي يابيد و غم و رنج را از خود مي رانيد و کارهايتان روال مطلوب مي گيرد. اگر در خواب ببينيد که موي را شانه مي کنيد و به شانه موي چسبيده، يعني چند تار موي شما کم شده و ريخته و با شانه پائين آمده کاري در جهت تنظيم امور خود مي کنيد که به شان و حرمت شما لطمه مي زند و به قدر موئي که از سرتان کم شده از آبروي شما کاسته مي گردد. براي زنان شانه نشانه وجاهت معنوي است و زني اگر در خواب ببيند موي خويش را شانه مي زند در خانه و خانواده عزت و حرمت مي يابد و نزد شوهر عزيز مي شود. وامداري اگر در خواب ببيند که موي خويش را شانه مي کند آن طور که مويش صاف شده و شانه بر آن بند نمي شود و سر مي خورد و پائين کشيده مي شود از غم و اندوه بدهکاري فرج حاصل مي کند و اوم خويش را مي پردازد. اگر زن يا مردي مورد اتهام قرار گرفته باشد و ببيند که موي خويش را به طريقي که گفته شد شانه مي زند و مويش صاف شده برائت حاصل مي کند و از او رفع اتهام مي شود. اگر مريضي اين را در خواب ببيند از بيماری و رنجوري شفا مي يابد. حال اگر ببينيد که موي خود را شانه مي کنيد ولي موي چنان ژوليده است که شانه در آن فرو نمي رود و کار نمي کند و پائين نمي آيد خوب نيست زيرا خواب شما مي گويد با مشکلات بزرگ رو به رو مي شويد و گره بر کارتان مي افتد.

تعبیر خواب «شانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. سید مصطفی در

  باسلام
  خواب دیدم
  شانه پلاستیکی کوچک قرمز که برای ریش و مو استفاده میشود در داخل مکان مذهبی که شلوغ هم بود همراه من هست.شانه از پیش من افتاد و همزمان شخصی که ادم متشخصی بود گفت که این شانه من است من هم شانه رو به او دادم و چند قدمی همراه او امدم وقتی در راه برگشت بودم شانه پلاستیکی قرمز رنگی در همان نقطع پیدا کردم که از شانه من کمی بزرگ تر بود آن را برداشتم این خواب ذهن منو درگیر کرده بی زحمت جواب خواب بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن شانه به معنای چیزی است که اشفتگی را از بین میبرد که شما مالک ان هستید. و در این خواب به این شکل میتوان تعبیر کرد که شما خود میدانید چگونه مشکلات زندگیتان را برطرف کنید و این راه هم توسل به خداوند است اما احتمالا در اینده ای نزدیک شخصی از شما در این جهت طلب کمک میکند و شما باید ایشان را یاری دهید که انشالله خداوند به قدرت خود فراخی بزرگتری در کارهایتان قرار دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رسول احمدی در

  از عصبانیت شانرو شکستم شب خواب دیدم تکه های به هم چسبید ودرست شد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بدین شکل است که احتمالا به کمک خداوند و تلاش خودتان از پریشانی ذهن رها خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. خواب ديدم يك دوستم كه مدتهاست ازش خبري ندارم داره موهاشو جلو من شانه ميكنه و موهاش هم خيس و صافه و خيلي به راحتي شانه ميشه، لطفا تعبيرش رو ميخواستم؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر شانه در خواب آ« هم به گئنه ای که شما ان را در خواب دیده اید به معنای خیر است و به معنای تسهل و راحتی شخصی است که شما خواب او را دیده اید و این یعنی اینکه ایشان در حال حاضر که حتی شما هم از او بی خبرید زندگی خوب و راحتی دارد.از ایشان احوال بگیرید و شاید رازی در این خواب که به ارتباز شما با او بستگی دارد نهفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. شراره در

  خواب دیدم شانه خونمونو افتاد تو چهارراه سر خیابونمون آبی رنگم بود
  لطفا بگید تعبیرش چی می شه ؟

نظر خود را بیان کنید