تعبیر خواب عبا

دیدن عبا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عبا در خواب چیست؟

تعبیر خواب عبا

داشتن و پوشیدن عبا در خواب اگر به عنوان پوشش باشد تعبیر جامه و لباس را دارد که در جای خود نوشته ام ولی اگر جهت عبادت باشد نیکو است و خیر و خوبی تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید که عبا می خرید کاری نیک انجام می دهید البته اگر به نیت پوشیدن جهت اقامه نماز باشد.

بخشیدن عبا دعوت به نیکی و خیر وصلاح است و گرفتن عبا نشان آن است که دهنده عبا شان و احترام شما را رعایت می کند و به بیننده خواب ارج می نهد.

اگر ببینید زیر عبا پنهان شده اید و عبا به خودتان تعلق ندارد خواب شما می گوید کسی از شما حمایت می کند و راز شما را نگه می دارد ولی اگر عبا به خودتان تعلق داشته باشد واقعیاتی را از دیگران پنهان می کنید و کارهایی را اعم از نیک و بد در خفا انجام می دهید که دوست ندارید کسی آگاه شود.

عبای سوخته و سوراخ نشان آن است که نسبت به شما بی حرمتی می شود. عبای چرک و کثیف بدنامی و بیماری و رنجوری است.

تعبیر مرتبط با عبا: تعبیر خواب چادر مشکی

☺ تعبیر خواب «عبا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عبا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. اکرم

  خواب دیدم کنارجویی نشستم وعباموپرت میکنم که کناربزارمش بعدافتادتوی اب واب شدیدبودهرچی دویدونتونستم بگیرمش وبعدگفتم عیبی نداره من دوتاچادردیگه دارم این عباروزیادسرم نمیکردم وبعدبیدارشدم

 2. عاطفه

  سلام
  توی خواب دیدم مادرم یک عبا زیبا و می توان گفت گران قیمت پوشیده بود تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و ممکن است به این معنا باشد که ایشان کاری بسیار خیر انجام دهند و ازاین رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. عربی اوافتخر

  سلام دیشب خواب دیدیم که عبای خودم و دخترم در اتش به اندازی چندتا تیکه سوخت که دیگر قابل استفاده نشدن و دخترم اومد گفت محرم اومد مادر چادرم که از قم گرفتی برام بده میخوام سر کنم بهش گفتم که در آتش سوخت خیر ببینید بهم بگوید تعبیر خوابم چی هست امروز بدجوری استرس گرفتم و حالم بده ازاین خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرخواب عبای سوخته آمده است که نشان از بی حرمتی به صاحب عبا است و از این رو ممکن است این خواب برای شما هم به همین معنا باشد و از این جهخت حتما صدقه بدهید و بدانید که باید در رفتار خود بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشد

 4. اسما

  خواب دیدم رفته بودم خرید که دوتا عبای زیبا دیدم خیلی خوشم اومد میخواستم بخرم اما نخریدم گفتم سرفرصت دیگه میخرم..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اینکه در خواب خود عبا ببینید اما نخرید می تواند به این صورت باشد که شما قصد انجام کار خیری کنید اما ان را به پایان نرسانید.
   سعی کنید در انتخاب هایتان دقیق تر شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مقدم

  من خواب دیدم به خونه ی یکی از نزدیکان رفته بودیم که من با اینکه عبایم تمیز بود ان را شستم وهمراه عبایم دو عبای دیگر که صاحب انها صاحب خانه بود وانها را روی بند پهن کردم.قابل ذکر است که من این چند مدت به این خانم (صاحب دو عبا)نظر بدی دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب عبا این خواب ممکن است به این صورت تعبیر یابد که شما حسی دارید که ایشان چیزهایی را از شما پنهان کنند و این موضوع خود نشانه ی آن است که پنهان کردن این موضوعات سبب شده است که شما دست به تلاشی بزنید که به واقعیت پی ببرید.
   سعی کنید که هرکاری می کنید جانب حق و امر خدا را فراموش نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمود

  سلام ،
  من خواب دیدم که لباس روحانیت به تن دارم که از قسمت محل کارم عبور میکنم و خیلی خجالت میکشم که کسی من را نشناسه و همین طور تو مسیر یکی از دوستانم از پنجره منزلشان منو صدا میزنه که یعنی منو شناخته وتو لباس دیدی که من به سرعت از محل دور شدم که تو مسیر یه روحانی تز حالت من متوجه شد که تازه لباس پوشیدم و از من سوال کرد که تازه لباس روحانیت پوشیدی ، گفتم بله و در اخر یه پسر بچه با تمسخر به من توهین کرد که در جوابش به ارامش گفتم توهین نکن ، و لازم به ذکر است من این موارد رو در خواب روز دیدم ، ، یعنی تعبیرش چی میشه ؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در ابتدا باید بدانید که خواب روز نمی تواند آن چنان معتبر باشد و از طرفی هم باید بدانید که ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده شما قصد به انجام کاری کنید که سبب شود دیگران شما را سرزنش کنند اما باید بدانید که هر آن چه که برای شما خیر است را انجام دهید و صحبت دیگران برای شما ملاک نباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. صوری

  سلام در خواب دیدم پدرم که تازه به رحمت خدا رفته و فوت کرده عبا پوشیده . تعبیرش چیست

 8. نصیری

  سلام من خواب دیدم کسی عباشو گم کرده بود من پیداش کردم و بهش دادم. ولی وقتی دادم به صاحبش،صاحبش گفت گم نکردم خودم اونجا گذاشته بودم

نظر خود را بیان کنید