تعبیر خواب چادر

دیدن چادر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چادر در خواب چیست؟

تعبیر خواب چادر مشکی هدیه گرفتن

چادر در خواب ستر است و پوشاننده رازهای بیننده خواب و حافظ شرف و آبرو.

اگر مردی ببیند که چادر دارد رازداری می کند و این راز ممکن است مال خودش باشد یا متعلق به دیگران.

اما اگر ببیند چادر پوشیده چون مرد چادر نمی پوشد و این یک کار غیر طبیعی است نیکو نیست و در خواب نشان دهنده این است که پوشنده چادر اعمال زشت و گناهان بزرگ خویش را از مردم پنهان نگه می دارد و این اعمال آن قدر زشت و بزرگ هستند که اگر بر ملا شوند مورد لعن و نفرین و حداقل مورد سرزنش و شماتت قرار می گیرد.

اگر بیننده خواب ببیند که چادری برای دیگری خریده یا چادر به کسی هدیه می دهد آن چادر رازی است که می خواهد دیگران پوشیده نگه دارند و در صورت اطلاع حفظ کنند و آبرویش را نبرند.

برای زنان دیدن چادر در خواب طبیعی است اما اگر زنی در خواب ببیند که چادر نو پوشیده در محیط خانواده عزت و احترامش بالا میرود و نزد شوهر عزیز می شود.

اگر ببیند که چادرش پاره است یا رازش فاش می شود و یا این که آبرویش در مخاطره قرار می گیرد. به هر حال هر کسی چیزی پنهان دارد که دوست ندارد دیگران بدانند.

کوشش در مسیر حفظ همین پوشیدگی است که در خواب به شکل چادر نمایان می گردد. چادر شب زن است و چادر کلا حرمت و عزت است که به زن بر می گردد.


تعبیر خواب چاقچور

تعبیر خواب چادر زنانه سفید

چاقچور نیز از انواع لباس زنانه است که پوشیدنش این روزها مرسوم نیست.

چاقچور مانند سایر البسه زنانه چیزی نیست که مردان به خواب ببینند مگر این که مربوط به زن باشد و به زن برسد.

اگر مردی ببیند که برای همسرش چاقچور خریده خواب او می گوید که از بابت وفاداری همسرش نگران است.

اگر ببیند که چاقچور همسرش را پاره کرده یا مخفی نموده بین زن و شوهر اختلافی شدید پدید می آید زیرا این خواب زمینه نامساعد مرد را نسبت به همسرش نشان می دهد و طبعا مردی که به این مرحله از تشویش برسد نمی تواند با همسرش سازگار باشد.

اگر زنی ببیند که چاقچور خریده یا کسی به او داده نشان آن است که نسبت به حسن ظن اطرافیان خویش درباره خودش تردید دارد و اگر ببیند که چاقچور پوشیده در خانه و خانواده محترم و عزیز می شود.

چاقچور را از پارچه سفید تهیه می کنند و چنانچه کسی ببیند در خواب چاقچور سرخ رنگ و رنگ نامساعد دیگری پوشیده غمین می شود و این غم ناشی از اتهامی است که به او وارد می آید.

سوراخ یا پاره بودن چاقچور نیز همین معنی را دارد.


خواب های مرتبط با چادر

☺ تعبیر خواب «چادر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چادر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


92 دیدگاه

 1. معصومه

  سلام من در واقعیت زن هستم و در خوابی ک دیدم پسر بودم و زن داشتم در خواب زنی بود ک مادرزنم بود با یک چادرسفیدی ک سرش بود و یک کاغذ منو زنم و تهدید میکنه و میگ زندگی تونو از هم میپاشم و بعدش ک رفت نماز بخونه با یک چادر دیگر بود و این چادر و ی کاغذ ک داخلش نوشته بود رو میزاره روی اپن و زنم میگ ک تا سرگرمه اینا رو ببر بنداز ی جایی من ک از خونه میام بیرون یهو میبینم ایشون پشت تر من هستو منو تهدید میکنه من قصد داشتم این دو رو ببرم در رودخونه سرکوچه بندازم اما هرچی میدوم نمیرسم و یهو از خواب بیدارمیشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار عجیب دیده اید و می تواند نشان گر مشکلی در ذهن شما باشد که از کسی مشکلی در دل دارید که در خواب به این شکل اشفته نمایان شده است و از این رو سعی در ارام کردن شرایط ذهنی خود کنید.
   سربلند و یپروز باشید

 2. معصومه

  سلام من خواب دیدم دم در همسایه مون یک ماره سیاااه و بدنه ی جورایی معلومه ک کلفته رسیدم میخواستم رد بشم میترسیدم پامو ب زمین کوبیدم ک عصبی شد و ب سمتم اومد جیغ میزدم هیچ کس تو کوچه نبود این مار هم وقتی اومد سرش شبیه سوسمار شد و انگار رو هوا بود ب سمت عمودی شده بود و هی از کنارم رد میشدو و نیششو بیرون میاورد و خیلی سریع میرفتو میومد خیلی ترسیده بودم میدونستم اگ فرار میکردمو ب سمت خیابان اصلی یا ب سمت خونه مون میرفتم اینم میومد همون یک جا وایسادمو تکون نکردم و جیغ میزدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ویژگی هایی که در باره ی این خواب فرمایش کرده اید بیشتر به مانند کابوسی است که دیده اید و از این رو ممکن است دارای تعبیر نباشد و باید بدانید که اگرتعبیر هم داشته باشد نشانی از حیله ی دشمنی برای شما است که باید ان را از بین ببرید
   سربلند و پیروز باشید

 3. عیدی وندی

  سلام… من خواب دیدم ک اول مقنعه وچادر مشکی سرم بود ولی بعدش ی سفره نقشه قلم کاربود ولی طرحش و ندیدم فقط از روبرو منگوله هاش افتاده بودن روی پیشونیم ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که تمامی ان ها نشان از ستر دارد می تواند خوابی بسیار خیر باشد و نشان از ترقی در این موضوع برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زهرا

  من خواب دیدم ک شب اردک یه قبرستان ردشدم یه خانوم سیاه پوش باچادرمشگب همش نگاه ب من میکنه ومیره توی قبرستان بعدک ازدم قبرستان ردمیشم میادمیرع بیرون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب قبرستان به خیر نیامده است و ممکن است نشان از مشکلی برای شما باشد که باید بسیار از این جهت اگاه باشید و اگر هم نشانی از ترسی برای شما باشد هیچ مشکللی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Ha

  سلام.من خواب دیدم در مکانی که ندری امام حسین می‌دهند می‌دهند سفره پهن است با چادر مشکی نو مدل عربی با خواهرم رفتم.خانه اقوام بود ولی یادم نیست چه نسبتی داشتن.برای صرف نذری دعوت شده بودیم که رفتیم.تعبیرش چیست ؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اولا که خواب نذری دیدن خیر است و از طرف دیگر هم خواب چادر به خیر امده است و می تواند نشانی از ان باشد که شما دراینده ستری پیدا خواهید کرد که برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سپیده شاه محمدی

  سلام خواب دیدم خانم برادرم چادر مشکی برسر دارد تعبیر آن چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و نشان از بالا رفتن ارج و قرب ایشان در نزد بقیه است و از این رو خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. بانو نوری

  من خواب ديدم چادر سرم هست كه خيلي سنگين باد هم ميوزه سنگيني چادر بيشتر حس ميكردم
  تعبير خوابم چي هست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به واسطه ی حریمی که دارید در شرایطی سخت قرار خواهید گرفت که باید مقاومت کنید که قطعا برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. انسیه حق شناس

  سلام.من خواب دیدم خواهرشوهرم پیش پدر و مادرم مرا شماتت و سرزنش می کردند و من ناراحت شدم بعد خواهرشوهرم اومدن دنبال دخترم که ببرند خونشون دیدم چادر مشکی من افتاده بود جلوی درمون توی کوچه،روی زمین.و خواهرشوهرم دخترم را بردند.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر نباشد و نشان از ان باشد که چیزی از شما بر دیگران اشکارا شود و از انجایی که تعبیر خواب چادر نشان از ستر و پوشش است، از این رو این خواب برای شما ممکن است خوب نباشد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مهسا

  سلام
  مادرم خواب دیده بود که به همراه من به پارچه فروشی رفتیم و من دارم چادر نماز سفید گلدار میخرم و پولشو با آقای فروشنده حساب میکنم.تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر سفید بختی و خیر و برکت است و چادر نماز نشان بر کامل شدن دین به وسیله ازدواج است که خیر است و اگر متاهل هستید به معنی سفید بختی است و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. محدثه

  سلام من خواب دیدم یه خانم قد بلند اومده در خونه بابام بهم چادر هدیه داد؟ تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی است و در نزد مردم و خانواده عزیز و محترم خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. فاطمه

  سلام خواب دیدم میخواستم چادرم رو سر کنم دیدم پاره است پرسیدم کی چادرم رو پاره کرده خواهرم گفت من پارش کردم و انگاری که عمدا نبود ولی من عصبی شدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و احتمالا بر بر این باشد که خواهرتان شما را از موضوعی دلگیر و عصبانی خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. M.H

  سلام. من چند وقت پیش خواب دیدم که در حرم امام رضا علیه السلام هستم. موقع اذان صبح بود و همه آماده میشدند برای نماز جماعت. در حیاط حرم نذری پخش میکردند. من از چند خانم که خیلی مهربان و محترم بودند یک چادر مشکی زیبا که با نوارهای آبی دوردوزی شده بود هدیه گرفتم. حتی برای خواهر و مادرم هم نذری گرفتم. وقتی بیدار شدم موقع نماز صبح بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و مبارک است و اینکه به معنی عفت و ستر است و اینکه ابرویتان محفوظ خواهد ماند و در نزد خانواده خودتان و همسرتان عزیز خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. زینب

  سلام
  من خواب دیدم مادربزرگم که چند سال فوت شدن آمدن و هر سه چادر مشکی من را برده است و هر کاری کردم که یکی از آنها را برای من بگذارد نتوانستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چادر اینگونه است که نشان از ستر و حفظ ابرو دارد و اینکه میت از شما برده خوب نیست و به این صورت است که شما رازی دارید و نمی‌خواهید به دیگران فاش شود پس مراقب باشید. باید صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. سپیده

  سلام من خواب دیدم سرسفره عقد نشستم دامادوخانوادش مرتب وشیک بودن اما من چادرومقنعه مشکی سرم کرده بودم بعد مادربزرگم گفت این چیه پوشیدی پاشو سفید بپوش .من رفتم مقنعه وچادر دراوردم یه مانتوسفیدپوشیدم اما چادرسفیدپیدا نکردم به مامانم گفتم اون چادر رنگی که برام دوختی بهم بده ولی مامانم لج کرد نداد ومن اینقدر گریه کردم وحرص خوردم وازخواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما تحولی در راه دارید و اینکه این تغییر و تحول به وسیله اطرافیانتان به عاقبت بخیری برایتان ختم خواهد شد و احتمال مادرتان با این تحولات مقداری سره ناسازگاری دارند.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. نونا

  سلام ،دایی من سه هفته پیش فوت کرده من خواب زندایی دیدم با چادر مشکی به خانه مادر بزرگم امد با یک سینی حلوا بزرگ به دستش و دو تا از خواهرهاش کنارش بودن و خود زندایی خیلی گریان ناراحت بود در خواب،خانه مادر بزرگم یک خانه قدیمی بود که فروخته شده چند سالی و مادر بزرگم فوت کرده چند سال پیش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر ذهنیت شما از مراسم ختم است و اینکه تصویر سازی برای شما شده است و اینکه تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به علت عملی که زندایتان انجام خواهند داد خبری خوب به او خواهد رسید و مقداری از ناراحتی شان کاسته خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. ترنم

  سلام.
  من خواب دیدم یه چادر زرد گذاشتم(چادری نیستم)و دارم توی خیابون راه میرم.
  یهو یه دختر بیحجاب گفت که چادرتو بکند،جیغ زد.
  منم از ترس اینکه الان توی جمع ابرو ریزی کنه و
  فیلمی بگیره،شونه هاشو گرفتم و گفتم:من الان چادرمو در می ارم داد نزن،البته باز پوشش داشتم.یعنی مانتو پوشیدع بودم.
  دختره گریه کرد و رفت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و نشان از بیماری است و این که این خواب نشان بر این دارد که این مشکل به زودی رفع خواهد شد و نوید به خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. پارمیدا

  سلام من خواب دیدم یکی که چادری نیست چادر مشکی پوشیده داره همراه من میاد چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در اینجا چادر مشکی به علت عرف ذهنی شما دیده شده است و طبیعی است و باید بدایند که در خواب دیدن چادر به معنای ستر است و این هم برای ایشان صحیح است و ممکن است به این معنا باشد که ایشان رازی را به شما گویند که سبب شود رابطه ای بهتر با ایشان داشته باشید و این رز را باید حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. پارمیدا

  سلام من خواب دیوم که یه بنده خدایی که جادری نیست چادری شده و چادر مشکی پوشیده داره همراه من میاد تعبیرش چیه؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و اینکه چادر در خواب برای زنان طبیعی است و اینکه اگر خانمی که چادر به سر کند به این صورت است که پیش خانواده عزیز خواهد شد و در نزد همسرش محبوب خواهد بود .
   سربلند و پیروز باشید.

 19. فرخی

  تعبیر خواب اینکه فرد واسطه ای چادر مرده ای را به من هدیه میدهد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چادر در خواب به معنای ستر است و دیدن این که مرده ای به شما چیزی دهد بر اساس تعابیر خیر است ودر اینجا این خواب برای شما نشان از همان خیری است که به واسطه ی آن ستری برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. میترا

  سلام.. من ۲ سال هست از نامزدم جدا هستم اما ایشون هنوز پیگیر منن..‌دیدم که تو پارکینگ بزرگ خونشون یه سفره طولانی پهن شده من بعنوان عروس خانواده ینی ازدواج کردم با یه چادر سفید اونجام.. این سفره برای معارفه این وصلت پهن بود و تمام اعضای فامیل نامزد سابقم اونجا هستن تنها کسی که اونجا ندیدم خود نامزدم بود.. و دیدم مادر و پدرم هم هستن ..سر سفره ،من خانوادمو به بقیه معرفی میکنن و اونا هم بقیه اعضا رو به ما معرفی میکردن.. و کلی بچه کوچیک زیبا رو هم تو جمع بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است سفره غذا نشان از منفعتی است که از به شما میرسد و چادر سفید نشان بر سفید بختی و عاقبت به خیری است . اینکه اگر در حال حاظر نامزد دارید رابطه گذشته را قطع کنید تا دچار مشکل نشوید .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. پوریا

  سلام من خواب دیدم که نمیدونم شهادت حضرت فاطمه اربعین یا چیزی بود ولی تجمع زیادی جلوی امام زاده محله ی اتابک بود من یه همشهری دارم که دخترش حجابش همیشه کامله و حوزه علمیه میره من تو این خواب دیدم که یک طلبه به چادر مشکی داد گفت بنداز روی سرت هوا نمی دونم گرمه یا داره بارون میاد منم این کارو کردم تا رسیدیم نزدیک امام زاده که من اون همشهری مون رو دیدم گفتم بزار رد بشم از خیابون برم منو نبینه

  اومدم از خیابون که رد شم منو دید گفت یاحسین چادر سرش کرده منم دیدمش دیدم که چادر نداره ولی حجابش با مانتو بود خیلی تعجب کردم آدمی که چادرش از سرش یه خورده پایین نمی اومد به صورتش نقاب میزد که نامحرم نبینه و چشماش معلوم باشه اومدم به اسم صداش کردم گفتم اینو یه طلبه بهم داده و توچادرت کو.. چادرو بهش دادم گفتم سرت اما اون قبول نکرد و فرار کرد منم دنبالش دویدم اما بهش نرسیدم و گمش کردم ممنون میشم سریع جواب بدین. من ۱۶ سالمه و همشهریمون ۱۷

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از ان باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به رازی از اطرافیانی که دارید پی خواهید برد که اصلا برای شما قابل باور نخواهد بود و برای شما همان حالت قبلی قابل تحمل است و نخواهید توانست این موضوع را پذیرش کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 22. ناشناس

  سلام با سپاس از سایت خوبتون
  خواب دیدم جلوی آیینه دارم آماده میشم که برم بیرون اول یه مانتوی مشکی پوشیدم بعد پالتوی مشکی و بعد چادر مشکی
  اما بعد چادر مشکی و پالتوی مشکی رو دراوردم و گفتم از این به بعد دیگه چادر نمیپوشم
  مادرم به شدت مخالفت میکرد اما خواهر بزرگترم سعی میکرد مادرم رو راضی کنه و تصمیم من قطعی بود
  و یه چیز دیگه اینکه من مانتوم کامل مشکی بود اماوقتی که به آینه نگاه کردم رنگ آستینش کرم شده بود .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه نشان بر این دارد که شما این تصمیم را احیانا” گرفته اید و اینکه خواب شما بازتاب فکر شما در بیداری است و اینکه اگر اینگونه نیست تعبیر خواب چادر از سر دراوردن در خواب خوب نیست و نشان بر این دارد که شما خودتان با اعمالتان کاری خواهید کرد که دیگران برای شما حرف در بیاورند و رنگ پالتو تغیر کرده نشان بر خوبی دارد که رنگ لباس تیره در خواب خوب نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. کیانا

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم یه خانمی که نمیشناسم میخواست برای من چادر بدوزه. من یه چادر سفید سرم کرده بودم و اون خانم داشت چادرمو برش میزد و از یه خانم دیگه که چادر مشکی به سر داشت کمک میگرفت.
  وقتی داشت با قیچی پایین چادرم رو اندازه میزد چادرمو به چادر مشکی زنی که کمک میکرد دوخت و چادر اون زن رو قیچی کرد.من تعجب کردم که چرا چادر اون زن رو به چادر من وصل کرد چون رنگها همخونی نداشت و اینکه چادرم بزرگتر و دنباله‌دار میشد، متوجه شدم که اون زن هم از اینکار ناراحت شد ولی به روی خودش نیاورد
  ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما رازی را در خود دارید که ان را تا به امروز پنهان کرده اید و اینکه احتمالا ان را با فردی دیگر در میان خواهید گذاشت و اینکه برایتان نشان از نیکی دارد و ان شخص در این مسیر به شما کمک خواهد کرد و نتیجه مطلوب را کسب خواهید کرد و و اینکه عفت و ابرویتان در پیش دیگران عزیز تر خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. F

  سلام
  من خواب دیدم که چادری که قبلا داشتم و گمشده بود (اشتباهی یکی دیگه بر داشته بوده) پیدا شده و خیلی تمیز هست و قشنگ و من خیلی دوستش دارم
  آیا این خواب تعبیری دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و نیکی است واین که برای زنان دیدن چادر در خواب طبیعی است اما اگر زنی در خواب ببیند که چادر نو پوشیده در محیط خانواده عزت و احترامش بالا میرود و نزدهمسرش عزیز خواهد شد و بین مردم فردی با ابرو و حیا است و نشان از نیکی دارد
   سربلند و پیروز باشید .

 25. شبنم

  سلام من خواب دیدم من به همراه خانواده ام میخواستیم بریم جایی همه دم در منتظر من بودن که آماده بشم بعد من لباس مناسب پیدا نمیکردم بپوشم عموم که دوماه پیش فوت کرده بود اومد و دوتا چادر بهم داد یکی مشکی یکی سفید گفت بپوش برو منتظرتن منم مشکی رو پوشیدم رفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار خیر و نیک است و اینکه مرده در خواب هدیه دهد نشان بر این دارد که برشما خیری خواهد رسید و اینکه چادر در خواب به معنی آبرو فرد است و اینکه نشان بر این دارد که شما فردی با حیا هستید و نام پاک و خوبی در بین مردم دارید و سفید بختی و عاقبت بخیری هم در پیش دارید.
   سربلند و پیروز باشید .

 26. زهرا

  سلام من خواب دیدم که من و خانوادم داشتیم آماده میشدیم بریم بیرون .که خواهرم چادرسرمه ای که مال من بود روپوشید‌و من هم موافقت کردم و کاری نداشتم آیا خواب من تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بله این خواب تعبیر دارد و تعبیر ان میتواند به این صورت باشد که شما برای ایشان در اینده ی نه چندان دور ممکن است کمکی داشته باشید که به واسطه ی گرفتاری ایشان ششما باید در حق خواهرتان این کار را انجام دهید تا عیبی از ایشان ستر و پنهان شود.
   تعبیر این خواب خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. فاطمه

  سلام‌،خاله‌ی‌من‌تابستون‌گذشته‌‌به‌مدت‌3شب‌خواب‌
  دید‌که‌به‌کربلا‌رفته‌وبرای‌خودش‌ومن‌چادر‌می‌خره
  آیا‌این‌خواب‌تعبیری‌دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چادر ستر است و نشان از خیر دارد و پاکی و اینککه در کربلا هم بوده است بر دو وجه است که یک به این مهم دست یابند و دو اینکه شما و خود ایشان به واسطه ی عمل بسیار خیری که ایشان میکنند به سعادتی دست یابید که سبب ستر و پاکی شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 28. فاطمه

  سلام‌،
  من‌چند‌سال‌قبل‌خواب‌دیدم‌در‌
  مراسم‌خواستگاریم‌که‌افراد‌زیادی‌‌حضور‌دارند‌نشسته‌ام‌
  ‌وگریه‌می‌کنم‌آیا‌این‌خواب‌تعبیری‌دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب از دوحالت نمیتواند خارج باشد. اول انکه شما در اینده به عملی وادار شوید که فقط مجبورتان بکنند واز این رو این خواب را دیده اید.
   دوم انکه خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش بیاید که بسیار جدی است و به حدی جدی است که شیرینی ان لحظات رابرایتان تلخ بکند.
   سربلند و پیروز باشید

 29. Mobina

  سلام من خواب دیدم که چادری مشکی که همیشه می پوشم سرم بود ولی خیلی کثیف و نخ کش شده بود بعدش تو خواب یه خانم چادر من رو که دید گفت برو چادرت رو عوض کن اونجا دارن چادر نو هدیه می دن
  منم رفتم اونجایی که خانمه نشون داد و چادر نو گرفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر شما اینگونه می‌تواند باشد که شما رازی داری که نمیخواهید کسی از آن با خبر شود و حرمت و ارزشتان لکه دار شود و به همین وسیله چادر به معنی حرمت و عزت زن است که نقص است اگر لکه ای کثیفی بر آن باشد و برشما خیر است که چادر نو هدیه گرفته اید و بسیار ر نیکو است. وه به تعبیر معبران
   دیدن چادر مشکی معمولی در خواب برای زنان تعبیر خاصی ندارد ولی اگر زنی در خواب ببیند که چادر نو پوشیده در خانواده اش عزت و احترامش زیاد می شود.
   توجه داشته باشید که هر کسی در زندگی خود چیزهایی دارد که دوست ندارد دیگران آنها را بدانند و این چیزها در خواب به صورت چادر نمایان می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

  • زهرا

   سلام من دیشب خواب دیدم که یک چادر نو و زیبا دارم اما یک چادر مشکی که آستینان پر از پرهای کلاغ است و پایین چادر با پر کلاغ پوشیده و تزئین شده است و حتی روسری اش که پایین روسری با پر این پرنده پوشیده شده است و اینکه همه ی چیزی که گفتم سیاه بودند بعد می خواستم وضو بگیرم و قبلش این چادر را پوشیده بودم که جالب اینجاست که در ماه مبارک رمضان بود که در راه یک مرد از من روسری زیبا را دزدید ولی من پوشیده بودم و او را از او گرفتم و پوشیدم و بعد کم کم دیدم چند مرد که هر کدام می خواستن چادر و روسری من را بگیرن اما یک مر میانسال جلو ی آنها را گرفت و چادر و روسری من را پس داد میشه لطفا بگوئید تعبیر خواب من چیست لطفا ممنون میشم

   • یاسین صداقت

    با سلام
    خواب شما از دو جهت باید تعبیر شود اول انکه تمام پوشش شما از پرکلاغ پوشیده شده است و به رنگ سیاه میباشد این میتواند بر این معنی باشد که شما از مسائلی که برایتان پیش امده است در حا انها نا امید هستید و اینکه در دعاهایتان هم از این ناامیدی ها به خداوند شکایت میبرید پس امیدتان را از درگاه رحمت باری تعالی از دست ندهید که منبع رحمت و گشایش ایشان هستند و نه بندگان ایشان. اینکه افرادی از شما پوشیش دزدیده اند نشان بر این دارد که شما را میخواهند بی ابرو کنند و این افراد رابشناسید و برای نقششان میدان خالی نفرمایید و اینکه یک شخص حمایتگر در زندگی شما وجود دارد که مانع رسیدن اسیب به شما است و تا میتواند از شما دفاع خواهد کرد .
    پس جای هیچ نگرانی باقی نخواهد ماند .
    سربلند و پیروز باشید .

 30. Khanom jan

  سلام من خواب دیدم با چادر سفید گل گلی به خانه همسایه که پراز گندم و زن ها در حال کیسه کردن گندم هاهستند می روم و همش با خود می گویم الان اونها می گویند چرا با چنین چادری اومده. لطفا تعبیر این خواب رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چادر در خواب به معنای پوشاندن نقص ها ی خود است و به این معنا میتواند باشد که شما اگر سعی بر اصلاح نقص های خود در زندگی اینده کنید فرصتی به شما داده خواهد شد که رزقی بسیار خوب و حلال دریافت کنید و خداوند شما را برای دیگران الگو قرار خواهدداد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. حمیده

  سلام .من خواب دیدم که در کنار پدرم نشسته ام و مادربزرگم که فوت کرده است هم نشسته است و پدرم با ناراحتی به من میگوید مادرت چادر مشکی نو را به مادربزرگت داده و مادربزرگت هم به کسی دیگه داده است ( که آن هم مرده است) و من بسیار عصبانی میشوم.لطفا تعبیرش را بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی است که ممکن است خیلی به شما ارتباط نداشته باشد ولی تعبیر ان به این صورت که است که چادر در خواب برای زن به معنای عزت و ابرو است و این خواب به این شکل تعبیر می یابد که مادر شما بسیار برای مادربزرگتان در درون خود نگران است و به همین دلیل سعی دارد که زحمات و تلاش خود را برای ایشان خیرات کند ولی مادر بزرگتان بدان نیازی ندارد و عصبانیت شما هم به دلیل اهمیت جایگاه مادرتان برای شما است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. مویداذر

  سلام.خواب دیدم خواهرم تو منزل قدیمیشون با مقنعه و چادره مشکیه قدیمیش گریان مشغول نماز خوندنه و اینکه چهرش تقریبا سیاه شده بود بعده اینکه تموم شد نمازشون مورچه از سرو کولشون بالا میرفت و منم هی دونه دونه از روشون جدا میکردم علت گریه رو که پرسیدم گفتن که با داییم بحثم شده البته بگم داییم و مادرم فوت شدن و اینکه دوتا ساک هم کنارشون بود گفتن که من وسیله هامو اوردم ولی وسیله های مادرم مونده پیش داییمون..تعبییره خوابمو میگین.متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   الگوی اصلی این خواب مورچه است تا چادر و باید برای تعبیر ان به این نکته توجه کرد.
   این خواب بدین شکل تعبیر میگردد که خواهر شما سعی در پوشاندن خطایی دارد که احتمالا در گذشته انجام داده است و همچنین در حال عبادت خدا برای رفع این موضوع است.
   چمدان هم در خواب به معنای گذشته و همان اعمال ایشان است و اینکه من وسیله هایم را اورده ام به معنای این است که ایشان میتواند برای برطرف کردن مشکلات خود کاری کند اما نگرانی ایشان از این است که ممکن است مادرتان را دینی باشد که تنها داییتان قادر به رفع ان باشد .
   بسیار فکر کنید و سعی بر کمک کردن ایشان و یا مادرتان نمایید.
   تعبیر خواب در این بین یک حالت کلی دارد که بر تمام خواب صادق است و ان اینکه خواهرتان در مسیر استغفار و طلب امرزش مزاحمان زیادی دارد که شما کسی هستید که توان کنار زدن ان ها را دارید.
   تعبیر خواب های زیر را هم مطاله کنید.
   تعبیر خواب مورچه الامتو
   تعبیر خواب چمدان الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 33. منصوره خاکشور

  همسرم خوابمو دیده که۳۵سال از حالا جوانترم و چادری انابی رنگ به سر دارم با گلهای ریز سفید بدون ارایش لبخندی بهش میزنم و میروم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چارد در خواب به حالات مختلف بستگی دارد اما برای خواب شما باید بدانید که اگر زنی در خواب چادری نو بپوشد و صوری زیبا داشته باشد نزد شوهرش و خانواده ی خود عزت و قرب بیشتری پیدا خواهد مرد.
   باشد که ایمان به خداوند نیز فراموشتان نشود.
   سربلندو پیروز باشید

 34. zohreh

  خواب دیدم یه اقایی چادرمو گرفته هی بو میکنه ینی چی
  .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر چادر در خواب به معناهای مختلفی در تعابیر آمده است.
   اما در خوابی که شما دیده اید میتواند به این معنا باشد که شما بسیار عفیف و پاکدامن هستید و این موضوع کاملا ذاتی است و این ربطی به ظاهر شخص ندارد و این باطن شماست که پاک است و همین موضوع باعث شده است که در خواب بینید و بدانید که در آینده شخصی این عفت را همچون گلی بو خواهد کشید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. زج

  سلام من خواب دیدم چادر مشکی سرم و باد شدیدی باخودش برد این یعنی چی

 36. آمنه

  من خواب دیدم درزیارتگاهی هستم چادرم گم شدویه خانمی چادرگل گلی مشکی بهم دادومن هرچی سراغ چادرم میگشتم پیدانمیشدمیشه خوابموتعبیرکنید

 37. گوهر

  سلام
  من خواب دیدم ک میخاستیم یه آتشی را خاموش کنم ولی چادر مشکی ک ب سر داشتم سوخت؟

 38. فینا

  با سلام
  خواب دیدم دخترم دو تا چادر گلدار رو هم سر کرده
  یکی چادر طوسی کمرنگ با گلداری تیره و دومین چادر رنگ تیره و شاید مشکی با گلهای طوسی کمرنگ .
  از روی مانتو و مقنعه این دو را سر کرده بود و همسرم می خواست ببرتش مدرسه .
  لطفا تعبیرش را بگید .

 39. مهدیان

  سلام. همسرم خواب دیده یه چادر مشکی خوب و نو سرمنه. تعبیرش چیه؟

 40. فاطمه

  یک نفر چادر کهنه را گرفت و چادر نو داد تعبیرش چیست؟

 41. سهیل کریمی

  اگر زنی پایین چادر در بالای سرش باشد و چهره اش را با لوازم آرایش به شدت خود را آرایش کرده باشد تا زیبا به نظر آید به چه معناست

 42. بهناز

  سلام من در خواب دیدم پدرم میگوید چادر بپوشید و خواهری بزرگ نپوشید و من هم میترستم ولی نمی پوشم?

 43. مریم

  سلام خواب دیدم برای مراسم مهمانی میدوم به فکر لباسم یه چادر سیاه خیلی خوب و اعلایی توی دستم اونو شلوار میدوزم یه شلوار خیلی برازنده و شیک ولی توی خواب به خودم میگم حیف اون چادر نبود شلوار دوختم بعد توی اینه به خودم نگاه میکنم سبیل بلند دارم لطفا تعبیرش رو به من بگید مرسی

 44. Firoza noor

  سلام من خواب دیدم که در یک محفل عروسی هستم و یکی از همسایه ها من دختر برای بجیش میخواهد . بلاخره شال سبزی را که ما افغانها بر سر عروس می اندازیم اون شال را از پاکت نکیشد بر سر من می اندازد و به نفر دیگر میگوی که آینه دختر پیدا کردم من هم کم شرم می کنم سرم را بالای سینی زن میمانم یعنی خوش میشوم که من را انتخاب کرد به بچیش

  امروز این خواب را دیدم یعنی از طرف روز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای زنان دیدن چادر در خواب طبیعی است اما اگر زنی در خواب ببیند که چادر نو پوشیده در محیط خانواده عزت و احترامش بالا میرود و نزد شوهر عزیز می شود.اگر ببیند که چادرش پاره است یا رازش فاش می شود و یا این که آبرویش در مخاطره قرار می گیرد. به هر حال هر کسی چیزی پنهان دارد که دوست ندارد دیگران بدانند. کوشش در مسیر حفظ همین پوشیدگی است که در خواب به شکل چادر نمایان می گردد. چادر شب زن است و چادر کلا حرمت و عزت است که به زن بر می گردد
   سربلند و پیروز باشید .

 45. آرزو

  خواب دیدم، تو روضه هستیم، بعد که روضه تموم شد من چادر سیاهم رو در آوردم و چادر رنگی سر کردم، از خونه آمدم بیرون، دیدم مادرشوهرم توالت عمومی بود از من خواست بهش چادرم رو بدم، چون چادر نداشت، منم نمیدادم و کشید از سرم گفتم نجس شد ولش میرم میشورم و دادم بهشون

 46. مریم بهرامی

  سلام.بعدازساعت ۷صبح درخواب میبینم چادرمشکی برسردارم ودرروستای مادری ام دسته روی وسینه زنی برپاست وباسنج واسب ویراق ازدوربطرف پایین محل میایندومنهم نظاره گرم درحالیکه چادرمشکی برسردارم.تعبیرش چیه؟؟ممنونم

 47. نویان

  سلام من خواب دیدم درعین اینکه با حجاب بودم مردی باتندی به من گفتن حجابتو رعایت کن من بهشون توجه نکردم و یک زن امد ومیخواست چادر مشکی اش را به من بده ولی من قبول نکردم چون اعتقاد داشتم بدون چادر هم حجابم خوبه میخواستم بدونم تعبیرش چیه…

 48. fatemeh

  سلام من خواب دیدم ک با چادر مشکی خوابیدم وسط مجلس و بعد بله گفتم بعدش گریه کردم به مامانم گفتم نمیخوام میخواستم ببینم تعبیرش چیه

 49. رامی

  سلام خواب دیدم خانمی که بهش علاقه دارم چادر سرش بود ولی در حالت عادی چادری نیست جواب تماسم رو نمیداد تعقیبش کردم وارد جایی شبیه دانشگاه شد تو صف اونجا وایساده بود بهو دیدم پسر جوانی نزدیکش شد و با هم صحبت میکردن و میخندیدن منم خیلی ناراحت شدم یهو دیدم پسر جوان ازش جدا شد و رفت , اون دختر خانم هم همون جا چادر از سرش افتاد و زیر چادر لباس های لخت تنش بود , لطفا تعبیر کنید ممنون

 50. عقیل کریمی

  سلام.مدتی پیش دراوج خوشحالی وخوشبختی توی یه سفرخانمموازدست دادم.ازهرلحاظی که حساب کنیدواسم زندگی بدون اون غیرممکن نشون میده واسم.خیلی خیلی حال وروزم خرابه وازهمون شبهای اول بعدازاینکه نمازصبحم رو میخوندم وبعدازکمی دردو دل باخدا وروح اون مرحوم میخوابیدم خوابهای عجیب وبه نظرخودم معنی داری میدیدم که وقتی همه اونها رو کنارهم میزارم واسه خودم به نوعی بشارت دهنده است.ولی یکی ازاون خوابها که شایدسه چهارروز بعداون اتفاق ومراسم خاکسپاری دیدم این بود.یه جایی وایساده بودم که تاحالا توبیداریم ندیده بودم.جای عجیبی بود ولی ترسناک نبود.توی یه لحظه دقیقاپشت سرم به فاصله خیلی خیلی نزدیک یه زن درشت اندام که کلا ازسرتاپاچادرسیاه پوشیده بود ظاهرشد ومن وقتی برگشتم واون رو پشت سرم دیدم آنچنان ترسی ووحشتی سراپای وجودمو فراگرفت که باهمه وجود وتوانم بافریادزدن قصدکردم ازش خودمو دورکنم.فقط راه روبرو واسم بازبود وهمون لحظه که ازاون زن فاصله گرفتم روبروی خودم یه باغ خیلی بزرگ دیدم که فقط بهم تلقین شد که باغه چون دورشو دیوار خیلی خیلی بلندی گرفته بود که داخلش مشخص نبود.یه هو یه موجودی که نمیدونم چه شکلی بود واصلا چی بود وفقط بهم تلقین شدکه نگهبان دراونجاست به سمتم اومد که ازدیدن اون ترسی چندین برابرقبلی منوگرفت که برگشتم وبه همون زنه پناه آوردم.نمیدونم چی شد که بعدش خودم رو روی دست یه عده زیادی دیدم که نمیدونم چی بودن وداشتند منو به سمت یه موجودی میبردن که بازم نمیدونم انسان بود بافرسته.ولی من خیلی ناله والتماس میکردم.منوبردن وبه اون رسوندن وبه دستش دادن واونم منو گذاشت روی تختی که جلوش بود.درضمن یه تیغ مثل این تیغهای جراحی توی دستش بود ودرهمون حینی که داشت منو روی اون تخت میزاشت یه لحظه چشمام که توی چشماش افتادانگارصدسال بود میشناسمش وبهش یه حس ارامش بخشی دارم.وقتی توچشاش نگاه کردم بایه حالت مظلوم وتسلیم ازش پرسیدم توفرشته ای؟اون لحظه اسم نکیر رو آوردم.واون بامهربونی خاصی بهم گفت نترس توهم خیلی بارت سنگین نیست واون تیغ رو گذاشت روی پام که احساس کردم میخواد ببره ورومو اونطرف کردم که دردشو بکشم که یه آن خودمو توی یه اناق خیلی زیبا که کلا ازشیشه بود وروی دریا کنارخانمم ودخترم دیدم که روی یه تخت خواب خیلی قشنگ کنارهم خوابیده بودیم.بعدش بیدارشدم

 51. Niloofar

  سلام من خواب دیدم یه چادر گل گلی سفید بهم دادن که واسه چند لحظه پوشیدم چادری نیستم و واسه ی بار اول تو خواب سر کردم

 52. maryam

  سلام من خواب دیدم در خانه مادرشوهرم که چند ساله فوت کرده هستم و به من و شوهرم که اون هم چندساله فوت کرده می گوید گل روی دیوار که خار دارد بکنید. بعد از کندن گل از روی کل دیوار دست هایم زخمی شدن. من و شوهرم از حیاط بیرون رفتیم و گل خاردار خودش بیرون رفت. من به شوهرم گفتم ببین دستام زخمی شدن و تاول زدن و درد داشتن اما خون نداشت. شوهرم گفت که همش بعد یه مدتی خوب می شن. به مادرشوهرم گفتم ببین اون گل چقد قشنگه از این گلا بکار همیشه. مادرشوهرم گفت من نمی دونم این گل رو کی کاشت خودش بزرگ شد و چسبید به دیوار.مادرشوهرم اومد و بهم گفت کمی از لباسم پاره هست تو چادرتو بهم بده من می خوام برم عروسی. من گفتم با چادر مشکی که عروسی نمی رن. اون گفت جادر مشکی برای تو خوب نیست و نباید بزاری. بعد من کیف و جادرمو بهش دادم اما قصد داشتم سرش که گرم شد ازش بگیرم. احساس کردم اون فقط میخواد الان چادر رو بگیره. بعد چادرو کیفو گذاشت روی یه بوم حلبی . من گفتم چادرم قرمز می شه سرش گرم شد برم بگیرم چون اصراری به بردنش نداشت اما بعد بیدار شدم.

 53. n.f

  بنده خانم هستم چند سالی میشه هر چند وقت یبار خواب چادر میبیتم که مرتب و با پوشش چادر سر کردم
  .خودم مانتویی ام
  میشه بگین تعبیرش چیه
  این خواب و زیاد میبینم

 54. جلیل

  سلام
  مادرم نیمه شب یعنی 9 دی 1395 در خواب دیدند که یک خانم سیده که چند روزیست خواستگار خواهر زاده ام هستند به خواب مادرم آمدند و از مشهد مقدس برای مادرم و خواهرزاده ام وخودشان هرکدام یک چادر و یک مغنعه آورده اند که همگی آنها را با حجاب کامل پوشیده اند…. رنگ زمینه این چادر ها نارنجی روشن و خالهای قرمز داشتند… و در پایان این خانم سادات خواهرزاده بنده را با خود میبرد…

  قبل از این که مادرم این خواب را ببینند چند روز پیش این خانم به توسط واسطه از خواهرزاده بنده از مادرم خواستگاری مکنند و شرط میگذارند که دختر باید چادری باشد و ….
  این در حالیست که خواهرزاده ام مانتو را پوشش حجاب خود قرار داده واین را به آنها از طریق مادرش انتقال داده…
  واسته از خانواده داماد و خود داماد بسیار تعریف میکند..
  البته واسته فرد بسیار دلسوز و مورد اعتماد است…
  اما عروس هم میگوید که هیچ چیز بهتر از راستی و درستی در اول زندگی نیست و …

  از شما برای تعبیر خواب کمال تشکر را دارم.

  • mina

   سلام من خواب ديدم يه چادر مشكي پوشيدم ولي چون خوشم نمياد بپوشم دور كمرم جمع كردم بعد همه به من ميگن چه قدر چادر بهت مياد

نظر خود را بیان کنید