تعبیر خواب کت و شلوار

دیدن کت و شلوار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کت و شلوار در خواب چیست؟

کت و شلوار در خواب چه تعبیری دارد

معبرین لباس را حال از هر جنس و مدلی که باشد نشان وضع امور زندگی ما هست و بعضی از معبرین نوشته اند جامه و رنگی که دارد می تواند نشان از بیماری و یا موفقیت و پیرزوی دارد جامه می تواند کت و شلوار باشد یا چیز دیگری باشد مثل پیراهن.

کت و شلوار نو و تمیز در خواب های ما نشان از مردی ابرومند و تمیز که در که می تواند کاسب کار خوب یا ادم درست کاری باشد.

لباس بیانگر واقعت ها و ظاهر ما در جامعه است و نشان می دهد ما در نزد خود و دیگران چه جایگاهی داریم.


تعبیر خواب کت و شلوار

تعبیر خواب کت و شلوار اگر دیدید که لکه ای روی لباس شما هست خبر از بهتان زدن به شما دارد.

اگر دیدید که لباسی که برتن دارید زرد رنگ است نشان از بیماری است.

اگر در خواب دیدید که لباس تمیز و خوبی برتن دارید ولی داخل کثیف و چرک است نشان از احساس درونی شماست. برای مثال مردم شما را بالا و بزرگ می پندارند در صورتی که خودتان چنین نگاهی به خود ندارید.

پوشیدن کت و شلوار پشمی نشان ار مال و ثروت است.

اگر کت و شلوار خود را پاره دیدید نشان از فاش شدن رازهایتان است.

اگر کت یا شلوارتان از پشت پاره شد نشان تهمت به شماست در حالی که بیگناه هستید.

پوشیدن کت و شلوار چرک و کثیف نشان از غم و اندوه دارد.

پوشیدن کت و شلوار سیاه شوکت و اعتبار است.

دوختن کت و شلور یا هر لباس دیگری در خواب نشان از سفر است بزرگ یا کوچک بدون کاری که درخواب شما نشان دهنده اهمیت مسافرت شماست.


خواب های مرتبط با کت و شلوار


☺ تعبیر خواب «کت و شلوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کت و شلوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


46 دیدگاه

 1. R

  سلام
  بنده خانمم فوت کرده ، دختری ۴۱ ساله به بنده اظهار علاقه کرده و قرار است ازدواج کنیم، ایشان در خواب دیده موقع مرتب کردن خانه یک کت برداشته دیده کت منه ، رنگ کت هم سرمه ای با خط های سفید بوده، ممنون میشم تعبیرش را بفرمایید.
  با سپاس

 2. R

  سلام
  بنده خانمم فوت کرده و ی دختر خانم ۴۱ ساله بهم علاقمند است، خواب دیده خونه را مرتب میکرده که ی کتی اونجا بوده برداشته دیده کت من هست .. کت سرمه ای رنگ و با خط های سفید بوده
  لطفا تعبیرش را بفرمایید.
  با سپاس

 3. رحمان

  درخواب دیدندکت وشلواریشیک صورتی زیباوامانگران ودلواپس؟لطفا تعبیرش نمایید

 4. آزاده

  با سلام خواب دیدم پسری که قبلا باهاش تو رابطه بودم و به خاطر نداشتن شرایط ازدواج کات کردیم به همراه خواهرم برایش کت و شلوار خریدیم و به همراه خانواده بردیم خونشون این خواب چه تعبیری داره؟؟

 5. سورنا

  سلام خواب دیدم یه کت و شلوار مشکی نو پوشیدم ک کتشو انداختم روی شانم
  ی پیرهن سفیدم زیرش پوشیدم
  بعد رفتیم خونه پدربرزگ مادریم
  و پدربزرگم تا منو دید با اون لباس سریع پول ریخت رو سرم و همین کارو خاله و بقیه اقوامم کردند … 🙂

  خیلی دوست دارم تعبیرشو بفهمم !

 6. مبین

  سلام پسر همسایه مون خواب دیده که شوهر من کت وشلوار سفید پوشیده با یه جفت کفش مشکی وداره جای میره تعبیرش چی می تونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بیشتر نشانی از ذهنیت ایشان به همسر شما باشد و از این رو خیر است و در تعبیر خواب لباس جدید به خیر امده است و نشان از وقار و جایگاه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محمود مرادخانی

  سلام با اینکه خودم بیمارم ولی توسط یکی از همکارانم توصیه شد که از زنده پویا دربیایم وکت وشلوار نو بگیرم.وقتی کن وشلوار نو را همراه همکار خانم گرفتیم خیلی شیک وزن رنگ مشکی بود.ولی وقتی به اداره رفتم دیدم کتوشلوار بسیار یک به رنگ سفید بر تنم هست وهمه با. تعجب میگفتن مبرکه چقدر بهت میاد خیلی عوض شدی.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این خواب می تواند برای شما خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده نه چندان دور بهبودی را که خودتان هم به آن باور ندارید تجربه کنید و از این رو می تواند برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سعید

  سلام
  من دیشب خواب دیدم ؛ مادرم یه دست کت شلوار برام آویزان کرده که دم پای آن هنوز آماده نشده و به نظرم آشنا میومد الان که دارم فکر میکنم میبینم همون کت و شلوار خودمه که تو خواب دیدم

 9. فاطمه

  من خواب دیدم یه کت زیبا وسرمه ای خط دار کنار یه کوچه افتاده من ازکنارش رد میشم تعبیرش چیه

 10. محبوبه

  با سلام
  من دیشب خواب دیدم می خواستم برای پدرم که چندین سال هست فوت کردن کت و شلوار بخرم و اون رو سوپرایز کنم و مرتبا به مادرم که ایشونم فوت کردن تاکید می کردم که چیزی ب پدرم نگن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده برای ایشان باید کاری انجام دهید که ثوابش به ایشان برسد و از این رو باید خودتان را برای ان اماده کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. رایحه

  سلام من خواب دیدم که پدرم به همراه مردی که دوستش دارم و دلم‌می خواد باهاش ازدواج کنم ؛ به اتفاق همدیگر رفتن کت شلوار نو و بسیار برازنده ای خریدن و اومدن بالای سر من که تازه از خواب بیدار شده بودم.ممنون میشم تعبیرش کنید

 12. امیرمهدی

  سلام بنده یک ماه پیش خواب دیدم پدر و برادرم دارن برای پدرم جلیقه ای که از زیر کت می پوشن سفارش می دن والان خواب دیدم اون سفارش اومده بود تو رستورانی که من تو اونجا دعوا کردم و اومدم بیرون واز پسر دایم که نمیدونم چرا تو اون رستوران بود اجازه گرفتم که سفارشو بازکنم وقتی می خواستم باز کنم انتظار داشتم جواب قبولی دانشگاهی باشه اما وقتی باز کردم دیدم جلیقه سیاه رنگی بود که یک ماه پیش تو خواب دیدم و تو خواب ناراحت شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از انجایی که المان هایی بسیار بی مربوط دارد فقط میتوااند اضغاث احلام باشد و دارای هیچ تعبیری نباشد و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. پریا

  خواب دیدم کت شلوار مردانه طوسی پوشیدم که برای بابامه ولی برام خیلی بزرگه اونو بهم دادن تا برای مهمونی بپوشم ولی من یه دخترم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که به شما مسئولیتی بزرگ داده شود که باید بسیار در انجام ان اگاه باشید و بدانید که برای شما سخت است اما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سام

  سلام. وقت بخیر، پدرم خواب دیده کت و شلوار شیکی پوشیده و به جایی میره، میبینه زن عمو و دختر عموم هم لباس هایی شیکی پوشیدن اما پدرمو که میبینن میگن بیا کتکش بزنیم لباساشو از تنش دربیاریم که پدرم سنگ بر میداره برای رویارویی باهاشون.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر به خیر امده است و نشان از ان می تواند باشد که ایشان را کسی در انتظار است که قدرت و ابرویی مثال زدنی دارد که برای ایشان خیر است و از طرف ان اقوام هم می تواند محبتی به واسطه ی ان شخص دریافت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 15. Aida

  سلام من خواب دیدم به همراه زن عموم که بچه دار نمیشه وارد یه باغی شدیم که خونه وسط اون باغ بود رفتیم داخل پدربزرگم که مرده رو دیدیم واون یه دست کت شلوار سفید زیبا به زن عموم داد که برای عموم ببره تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   باسلام
   از مرده گرفتن در خواب بسیار خیر است و این می تواند نشان از خیری باشد و رزقی باشد که به شما رسد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. آ توسا

  خواب دیدم کت وشلوار مشکی بسیار زیبا و گران قیمت بر تن داشتم که فوق العاده شیک روی تنم بود و کاملا اندازه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از موقعیتی در اینده باشد که برای شما فراهم شود و از این رو این خواب را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. پری زند

  سلام من خواب دیدم که در اتاقی بود و یک نفر به من گفت پشت سرت امام رضا ع ایستاده برگشتم و ایشان را با کت و شلوار دیدم و با تمام ذوق بغلشون کردم …میخواستم تعبیرش رو بدونم.
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای شما به این صورت باشد که دیدن ایشان صرفا نشان از خوبی است و کت و شلوار در این خواب ملاکی برای دیدن نباشد. اما اراستگی در خواب همیشه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. فاطمه

  من باردارم شوهرم خواب دید که کت وشلوار نوو وخیلی شیک پوشیده تعبیرش چیست لطفا جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب لباس نو همیشه به خیر امده است مگر لباس عروس و از این رو باید بدانید می تواند نشان از خیری باشد که در اینده به شما رسد که ممکن است همان فرزندتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. s

  سلام من یه دختر 13 ساله هستم و دیشب خواب دیدم که یک کت و شلوار مردانه نو، به رنگ آبی پرنگ پوشیدم و زیرش هم یه پیراهن دکمه ای سفید پوشیدم و خیلی هم خوشحالم دلیل خواب من چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب کت و شلوار می توان این خواب را به این صورت تعبیر کرد که شما ممکن است در اینده به وضعی خیر برسید که رسیدن به آن به واسطه ی کاری است که با مردان رقابت می کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. Ssra

  سلام
  مادرم خواب دیده که با پدرش می خواستن بزن مشهد.
  مادرم به پدربزرگم گفته شما لباس نیار من برای شما یه کت و شلوار گرفتم.
  مادرم میگه پدربزرگم کت و شلوار رو پوشیده ولی یکم شلوار کوتاه بوده!
  میشه تعبیر اینو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ایشان لباس برای ایشان به حالتی خوب باشد نشان از خیر است اما اگر در این خواب کلیت لباس خوب نباشد نشان از خیر نیست و در باره ی شلوار هم باید بدانید که می تواند نشان از ان باشد که مشکلی برای ایشان وجود دارد که مربوط به خانواده ی ایشان است.
   سربلندو پیروز باشید.

 21. نازی

  نامزدمی من دوسال پیش بهم خورد و برای من خیلی دردنا ک بود من شب گذشته خواب دیدم نامزد قبلی من با کت و شلوار زرد روی صندلی نشسته و به من نگاه می کند در ضمین ایشون نامزد دارند . تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا خوانده اید کت و شلوار زرد نشان از بیماری است و برای ایشان هم ممکن است به همین تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. سپیده

  سلام
  خواب دیدم کت و شلوار ی پسری که تو واقعیت بهش علاقه دارم و از علاقه اون بخودم بی خبرم تو خونه ما جا مونده لطفا تعبیرش و بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب شما نشان بر آن است که احتمالا ان شخص به شما علاقه داشته باشد و خیر است و تعبیر به بدی ندارد.او می‌توان نشان بر علایق و ذهن شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. Hoora

  سلام من نامزدیمم چند هفته بهم خورده ولی دیشب خواب دیدم مادرم یه کت و شلوار سرمه ای خیلی عالی و یه لباس عروس میگه برای تو نامزدت خریدم لباس عروسو تو خواب ندیدم ولی کت وشلوار خیلی زیبا بود و سورمه ای رنگ و درخواب بهمادرم میگفتم پس بده مراسم بهم خورده مادرم میگفت نه صبر کن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در کل برای شما ممکن است خیر باشد اما بدانید که در این بین ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که شما برای تغییر زندگیتان به خیر آزار دهد و باید با انها مبارزه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. Lenovo

  سلام من خواب دیدم زن برادر شوهرم کت پدر شوهرمو که به یادگار برداشتم از کمد خونم برداشته من تو خواب انداختمش بیرون کت تو خونم موند اما یهو دیدم تو خواب تو خونه قدیم پدر شوهرم هستم و کت دست برادر شوهرم هست و داره از خونه میره بیرون . لطف کنید جواب منو بدید ممنون میشم این خونه ارث بوده و تازه تقسیم شده بین وراث

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که ممکن است شما به درست و یا غلط سدی در برابر تغییر زندگی ایشان ایجاد کرده اید و این موضوع باید برای شما سبب ان شود که با تعقل تصمیم صحیحی بگیرید و از این رو سعی بر آن کنید که عرف و شرع را ملاک تصمیم خود قرار دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 25. یزدان

  سلام خواب دیدم ی کت شلوار نو پوشیده بودم ولی ی تی شرت نارنجی زیرش بود که در واقع اون تی شرت برا کارمه پاره شدس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ای نزدیک از شغلی که دارید به مقامی بالاتر تغییر وضع خواهید داد و از این رو برای شماخیر است اما بدانید که باید در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ف،ر

  یکی برای من خواب دیده که فرد متشخص و سرشناس یک دست کت وشلوار آبی رنگ مرتب که متعلق به خودش بوده به من هدیه داده است.
  این خواب چه تعبیری دارد.
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین می توان گفت که برای شما خیر است و نشان از وضعیت زندگی شماست که به لطف شخص دیگری تغییر خیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. فاطمه‌

  خواب دیدم یه کت و شلوار دخترانه تمیز و نو پوشیدم رنگ آبی روشن.. خیلی خوشحالم اونو پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از اینده ای بسیار خوش دارد ککه در ان در وضعیت شما اصلاحی رخ دهدکه سبب مرتب شدن زندگیتان می شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید