تعبیر خواب کت و شلوار

دیدن کت و شلوار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کت و شلوار در خواب چیست؟

کت و شلوار در خواب چه تعبیری دارد

معبرین لباس را حال از هر جنس و مدلی که باشد نشان وضع امور زندگی ما هست و بعضی از معبرین نوشته اند جامه و رنگی که دارد می تواند نشان از بیماری و یا موفقیت و پیرزوی دارد جامه می تواند کت و شلوار باشد یا چیز دیگری باشد مثل پیراهن.

کت و شلوار نو و تمیز در خواب های ما نشان از مردی ابرومند و تمیز که در که می تواند کاسب کار خوب یا ادم درست کاری باشد.

لباس بیانگر واقعت ها و ظاهر ما در جامعه است و نشان می دهد ما در نزد خود و دیگران چه جایگاهی داریم.


تعبیر خواب کت و شلوار

تعبیر خواب کت و شلوار اگر دیدید که لکه ای روی لباس شما هست خبر از بهتان زدن به شما دارد.

اگر دیدید که لباسی که برتن دارید زرد رنگ است نشان از بیماری است.

اگر در خواب دیدید که لباس تمیز و خوبی برتن دارید ولی داخل کثیف و چرک است نشان از احساس درونی شماست. برای مثال مردم شما را بالا و بزرگ می پندارند در صورتی که خودتان چنین نگاهی به خود ندارید.

پوشیدن کت و شلوار پشمی نشان ار مال و ثروت است.

اگر کت و شلوار خود را پاره دیدید نشان از فاش شدن رازهایتان است.

اگر کت یا شلوارتان از پشت پاره شد نشان تهمت به شماست در حالی که بیگناه هستید.

پوشیدن کت و شلوار چرک و کثیف نشان از غم و اندوه دارد.

پوشیدن کت و شلوار سیاه شوکت و اعتبار است.

دوختن کت و شلور یا هر لباس دیگری در خواب نشان از سفر است بزرگ یا کوچک بدون کاری که درخواب شما نشان دهنده اهمیت مسافرت شماست.


خواب های مرتبط با کت و شلوار


☺ تعبیر خواب «کت و شلوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کت و شلوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


193 دیدگاه

 1. گرگی

  سلام دوست دختر من خواب دیده من کت شلوار مشکی پوشیدم بعدش اون اومد سمت من و من تا اون رو دیدم سوار ماشین شدم و رفتم تعبیرش چی میشه ؟!(البته ما میخوایم ازدواج کنیم)

 2. فرهاد

  با سلام
  بنده در خواب دیدم که یکی از همکارانم یک دست کت و شلوار بهم داد گفت از طرف محل کار است ولی کاور کت و شلوارو باز نکردم که ببینم چه رنگیه لطفا اگه تعبیری میدونید راهنمای کنید

 3. R

  سلام
  بنده خانمم فوت کرده ، دختری ۴۱ ساله به بنده اظهار علاقه کرده و قرار است ازدواج کنیم، ایشان در خواب دیده موقع مرتب کردن خانه یک کت برداشته دیده کت منه ، رنگ کت هم سرمه ای با خط های سفید بوده، ممنون میشم تعبیرش را بفرمایید.
  با سپاس

 4. R

  سلام
  بنده خانمم فوت کرده و ی دختر خانم ۴۱ ساله بهم علاقمند است، خواب دیده خونه را مرتب میکرده که ی کتی اونجا بوده برداشته دیده کت من هست .. کت سرمه ای رنگ و با خط های سفید بوده
  لطفا تعبیرش را بفرمایید.
  با سپاس

 5. رحمان

  درخواب دیدندکت وشلواریشیک صورتی زیباوامانگران ودلواپس؟لطفا تعبیرش نمایید

 6. آزاده

  با سلام خواب دیدم پسری که قبلا باهاش تو رابطه بودم و به خاطر نداشتن شرایط ازدواج کات کردیم به همراه خواهرم برایش کت و شلوار خریدیم و به همراه خانواده بردیم خونشون این خواب چه تعبیری داره؟؟

 7. سورنا

  سلام خواب دیدم یه کت و شلوار مشکی نو پوشیدم ک کتشو انداختم روی شانم
  ی پیرهن سفیدم زیرش پوشیدم
  بعد رفتیم خونه پدربرزگ مادریم
  و پدربزرگم تا منو دید با اون لباس سریع پول ریخت رو سرم و همین کارو خاله و بقیه اقوامم کردند … 🙂

  خیلی دوست دارم تعبیرشو بفهمم !

 8. مبین

  سلام پسر همسایه مون خواب دیده که شوهر من کت وشلوار سفید پوشیده با یه جفت کفش مشکی وداره جای میره تعبیرش چی می تونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بیشتر نشانی از ذهنیت ایشان به همسر شما باشد و از این رو خیر است و در تعبیر خواب لباس جدید به خیر امده است و نشان از وقار و جایگاه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. محمود مرادخانی

  سلام با اینکه خودم بیمارم ولی توسط یکی از همکارانم توصیه شد که از زنده پویا دربیایم وکت وشلوار نو بگیرم.وقتی کن وشلوار نو را همراه همکار خانم گرفتیم خیلی شیک وزن رنگ مشکی بود.ولی وقتی به اداره رفتم دیدم کتوشلوار بسیار یک به رنگ سفید بر تنم هست وهمه با. تعجب میگفتن مبرکه چقدر بهت میاد خیلی عوض شدی.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این خواب می تواند برای شما خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده نه چندان دور بهبودی را که خودتان هم به آن باور ندارید تجربه کنید و از این رو می تواند برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سعید

  سلام
  من دیشب خواب دیدم ؛ مادرم یه دست کت شلوار برام آویزان کرده که دم پای آن هنوز آماده نشده و به نظرم آشنا میومد الان که دارم فکر میکنم میبینم همون کت و شلوار خودمه که تو خواب دیدم

 11. فاطمه

  من خواب دیدم یه کت زیبا وسرمه ای خط دار کنار یه کوچه افتاده من ازکنارش رد میشم تعبیرش چیه

 12. محبوبه

  با سلام
  من دیشب خواب دیدم می خواستم برای پدرم که چندین سال هست فوت کردن کت و شلوار بخرم و اون رو سوپرایز کنم و مرتبا به مادرم که ایشونم فوت کردن تاکید می کردم که چیزی ب پدرم نگن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده برای ایشان باید کاری انجام دهید که ثوابش به ایشان برسد و از این رو باید خودتان را برای ان اماده کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. رایحه

  سلام من خواب دیدم که پدرم به همراه مردی که دوستش دارم و دلم‌می خواد باهاش ازدواج کنم ؛ به اتفاق همدیگر رفتن کت شلوار نو و بسیار برازنده ای خریدن و اومدن بالای سر من که تازه از خواب بیدار شده بودم.ممنون میشم تعبیرش کنید

 14. امیرمهدی

  سلام بنده یک ماه پیش خواب دیدم پدر و برادرم دارن برای پدرم جلیقه ای که از زیر کت می پوشن سفارش می دن والان خواب دیدم اون سفارش اومده بود تو رستورانی که من تو اونجا دعوا کردم و اومدم بیرون واز پسر دایم که نمیدونم چرا تو اون رستوران بود اجازه گرفتم که سفارشو بازکنم وقتی می خواستم باز کنم انتظار داشتم جواب قبولی دانشگاهی باشه اما وقتی باز کردم دیدم جلیقه سیاه رنگی بود که یک ماه پیش تو خواب دیدم و تو خواب ناراحت شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از انجایی که المان هایی بسیار بی مربوط دارد فقط میتوااند اضغاث احلام باشد و دارای هیچ تعبیری نباشد و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. پریا

  خواب دیدم کت شلوار مردانه طوسی پوشیدم که برای بابامه ولی برام خیلی بزرگه اونو بهم دادن تا برای مهمونی بپوشم ولی من یه دخترم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که به شما مسئولیتی بزرگ داده شود که باید بسیار در انجام ان اگاه باشید و بدانید که برای شما سخت است اما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سام

  سلام. وقت بخیر، پدرم خواب دیده کت و شلوار شیکی پوشیده و به جایی میره، میبینه زن عمو و دختر عموم هم لباس هایی شیکی پوشیدن اما پدرمو که میبینن میگن بیا کتکش بزنیم لباساشو از تنش دربیاریم که پدرم سنگ بر میداره برای رویارویی باهاشون.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر به خیر امده است و نشان از ان می تواند باشد که ایشان را کسی در انتظار است که قدرت و ابرویی مثال زدنی دارد که برای ایشان خیر است و از طرف ان اقوام هم می تواند محبتی به واسطه ی ان شخص دریافت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 17. Aida

  سلام من خواب دیدم به همراه زن عموم که بچه دار نمیشه وارد یه باغی شدیم که خونه وسط اون باغ بود رفتیم داخل پدربزرگم که مرده رو دیدیم واون یه دست کت شلوار سفید زیبا به زن عموم داد که برای عموم ببره تعبیرش چی میشه

  • تعبیر خواب

   باسلام
   از مرده گرفتن در خواب بسیار خیر است و این می تواند نشان از خیری باشد و رزقی باشد که به شما رسد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. آ توسا

  خواب دیدم کت وشلوار مشکی بسیار زیبا و گران قیمت بر تن داشتم که فوق العاده شیک روی تنم بود و کاملا اندازه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از موقعیتی در اینده باشد که برای شما فراهم شود و از این رو این خواب را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. پری زند

  سلام من خواب دیدم که در اتاقی بود و یک نفر به من گفت پشت سرت امام رضا ع ایستاده برگشتم و ایشان را با کت و شلوار دیدم و با تمام ذوق بغلشون کردم …میخواستم تعبیرش رو بدونم.
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای شما به این صورت باشد که دیدن ایشان صرفا نشان از خوبی است و کت و شلوار در این خواب ملاکی برای دیدن نباشد. اما اراستگی در خواب همیشه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. فاطمه

  من باردارم شوهرم خواب دید که کت وشلوار نوو وخیلی شیک پوشیده تعبیرش چیست لطفا جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب لباس نو همیشه به خیر امده است مگر لباس عروس و از این رو باید بدانید می تواند نشان از خیری باشد که در اینده به شما رسد که ممکن است همان فرزندتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. جمال

  سلام من خواب دیدم دختر عموم که معشوقه ی من هست ولی هنوز ازدواج نکردیم برایم یه دست کت و شلوار مشکی خریده

 22. شیما

  اینجا من چند تا خوابم تعبیر شده عالی هست

 23. محمدرضا

  باسلام
  خواب دیدم کت وشلوار دامادی دارم میپوشیم مشکی مجردم ولی پیراهن صورتی ی دسته گل بزرگ هم جلوم بود از این دسته گلها برای عزا ولی مشکی چیزی نبود لباسو داشتم میپوشیدم بیرونم منتظرم بودن ک دیگه از خواب پریدم تعبیرش چیه

 24. شبنم

  سلام وقتتون بخیر
  من دیشب خواب دیدم که نامزدم قراره با کسی دیگه ازدواج کنه و حتی کارت عروسی رو هم یکی دیگه برام آورده ولی خودش که اومد گفت نه اصلا اینطوری نیست ، درحالی که کت طلایی و پیراهن سفید با کروات طلایی پوشیده بود ، تعبیرش چی میشه ؟؟

 25. امیری

  خواب دیدم همسرم میخواست کت و یکی از شلوارهای کهنه اش را به خواهرزاده ام بدهد

 26. عباس رحیمزاده

  با سلام من اول خوابم خیلی پریشان بود ولی بعدش به یه جایی رفتم اونا به من گفتن برادرت یه پارچه داده گفت به برادرم کت به دوزید و اونا آماده کردن به محض دیدن من به من دادن و پوشیدم چهارخانه بود به رنگ نارنجی پوشیدم گفتم چقدر هم بهم میاد بعدش رفتم ممنون میشم جواب بدین

 27. ناشناس

  سلام خواب دیدم یه کت کهنه ولی تمیز تنمه و زیرش هیچ چیزی تنم نیست و رنگ این کت کرمی بودش

 28. Ayda

  سلام من خواب دیده ام ک پسر همسایمون ی کتو شلوار خیلی قشنگ پوشیده بود و رفته بود سر خاک بابام و برایش قرآن میخوند و میگفت من عجله دارم باید بروم دو سه نفر از قامیلتونم با خودم میبرم یعنی چه لطفا بهم بگید

 29. سارا

  سلام من دختر 15ساله ای هستم دیشب پسری که روش کراش داشتم رو توی خواب دیدم که کت و شلوار تمیز و شیک سرمه ای پوشیده بود اما من اشیاء رو به سمت پسر پرتاب میکردم اما اون همچنان میان مردم با سربلندی میگشت البته در واقعیت اون پسر از من خوشش نمیاد.
  تعبیر این خواب چیه؟

 30. مریم

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که یکی از دوستای بابام که نظامی هستن کت و شلوارشون رو به من دادن تا اتو کنم منمیه نگاه کردم و گفتم تمیزه فقط روش مو های فرش بود اونا رو برداشتم دادم بهش
  میشه تعبیرش رو بگین

 31. اسکندر

  سلام.پدر من فوت کرده. دیشب خواب دیدم پدرم با کت و شلوار طوسی وتمیز و پیراهن سفید و شیک برتن خوشحال آمده خانه خودش در آن لحظه دایی ام با ناراحتی وارد شد‌ و برایمان یک هندوانه آورده بود با ناراحتی گفت که چرا پدرت کت و شلوار رنگ روشن پوشیده و در شان ایشان نیست رنگ روشن بپوشه.
  لطفا راهنمایی ام کنید تعبیرش چیست؟؟؟

 32. فرزانه

  سلام.یه اقایی رو ک میشناسم تو خواب با کت وشلوار قهوه ای تمیز و اتو کشیده و زیرش یقه اسکی شیری رنگ پوشیده بود دیدم خیلی ناراحت ایستاده بود من سعی میکردم از نگاهش فرار کنم

 33. شاین

  سلام
  من خواب دیدم منو نامزدم هر دو به یه مهمانی بزرگ دعوت شدیم و یه کت و شلوار مشکی هر دو پوشیدیم.البته هر دو کت و شلوار شبیه هم بود ولی من یه بوت هم پوشیده بودم.

 34. شاین

  سلام
  من خواب دیدم منو نامزدم هر دو به یه مهمانی بزرگ دعوت شدیم و یه کت و شلوار مشکی هر دو پوشیدیم.

 35. Ronak

  سلام من خواب دیدم ک واسه خرید رفتم ب یک پاساژ و در حین نگا کردن نامزدم رودیدم ک کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید تنش بود خیلی ماه شده بود میخواستم بدونم تعبیرش چیه ممنون میشم

 36. a

  سلام
  من خواب ديدم شوهر عمم يك كتو شلوار نو قهوه اي داشت كه سرجا لباسي بود تعجب كردم گفتم چه عجب يك كتو شلوار نو براي اين بنده خدا خريدن كتش هم از شلوارش جدا بود سر جالباسي بود ولي رو پشتي گذاشته بودن بعد ديدم رو يك ميز يك بازي منچ بود كه مال يكي از برادرام بود رو اسم يه شهري را نوشته بود انگار كه يادگاري از مسافرتمون بود در ضمن ما با عمم قهريم و شوهر عمم خيلي جوان و قد بلندتر از خودش بود و اومد نماز خواند صبح نماز بود من تو زير زمين خونه خواب بودم ترسيدم اومدم بالا اينجام خونه مادر بزرگم بود كه فوت شده

 37. Ar

  سلام من ۱۳ سالمه
  امروز امتحان درسی رو دارم که میترسم خرابش کنم ولی خیلی خوندم
  دیشب خواب دیدم که با پدرم توی خیابونیم و همش مغازه های کت و شلوار فروشی رو میبینیم. همه شون هم کت و شلوار های مشکی بودن ، یه جا نوشته بود کت و شلوار ارزان بخرید ، من به پدرم گفتم بیا بخر گفت نه دخترم نمیخوام.
  میشه بگین تعبیر خواب من چیه؟

 38. احمدمحمودی

  سلام من در خواب دیدم شلوار زرشکی خانمم شسته بود گذاشته بود تو حمام که بخشکه گفتم من که شلوار زرشکی نداشتم سرم را برگردوندم دیدم اونطرف کت شلوار زرشکی هم داخل یه چوب لباسی آویزون بود که تا دیدم گفتم چقدر قشنگ وبا ابهت هست وبدون چین وچروک البته با خودم درمورد کت وشلوار حرف میزدم نه با کس دیگه ای البته من شستن لباس هم توسط خانمم را ندیدم ولی خوب چون تو حمام بودن میگم شاید خودش شسته.ممنونم

 39. کیانا طباطبائی

  سلام. دم صبح خواب دیدم مردی مجرد که به من ابراز علاقه کرده با یک ماشین مشکی بسیار گران قیمت تشریفاتی در حالی که کت و شلوار بسیار نو و شیک مشکی رنگ به تن داشت با خواهرم دم در خونمون قرار گذاشته و میخواد اونو سوار ماشینش کنه و من که دیدم به من خیانت شده به شدت گریه کنان میگم خواهرم همیشه به من حسادت داشته و با حسادتش مانع موفقیت من شده و در خواب میخواستم این موضوع رو به پدرو مادرم بفهمونم و همچنین اون مرد بعد اون مرد به خواهرم که البته ایشون مطلقه هست جواب رد میده و بخاطر من دیگه سوارش نمیکنه ولی بعد من در خواب دنبال اون مرد میگردم تا بهش بفهمونم من دیگه اونو نمیخوام و خیانتش رو نمیبخشم…لطفا تو رو خدا تعبیر خواب من رو بگید چی میشه…شب و روزم گریس…با تشکر

 40. Abolfazl

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید پدرمن درخواب دیده که با بردار کوچیک تر از خودش کت شلوار مشکی و کفش های واکس زده شده کاملا ترو تمیز باهم از در خانه پدرشون به یه محلی که تو شهرستانشون هست میرن لطفا میشه ؟
  برام معنی خوابش رو بگید؟

 41. نفس

  سلام. من دختری مجرد هستم، خواب دیدم کت و شلوار سفید رو پوشیدم و با آقایی که نمی شناختم داشتیم حرف می زدیم و دست در دست هم بودیم و ظاهرا داشتیم به مهمانی یا مراسمی می رفتیم. اون آقا نامزد یا همسرم بودند، البته اینو دقیقا نفهمیدم.

 42. ارسلان ۴۷

  سلام و عرض ادب
  خواب دیدم داخل یه لباس فروشی هستم صاحبشم نمیشناختم ولی هر لباسی ک میخواستمو میتونستم بپوشم و امتحان کنم . یه کت و شلوار پوشیدم ک فوق العاده شیک بود رنگش تو مایه های خاکستری روشن بود نه پارگی داشت ن کثیفی فوق العاده شیک بود وقتی کت و شلوار رو پوشیدم صاحب مغازه برای تکمیل شدن چنتا کلاه هم بهم پیشنهاد داد ک خوشم نیومد یه کلاه خودم انتخاب کردم از این لبه دارا ک اونم رنگش روشن بودو یه جورایی انگار لباس پوشیدنمو اون کلاه تکمیل کرد بعد همینطوری ک جلوی اینه بودم از خودم چنتا عکسم گرفتم ولی عکسا تارو تاریک می افتاد

 43. زندگی

  سلام بنده خواب دیدم که مادرم برای من کت شلوار خریده است اما از فامیل هایمان که از مشهد است دست دوم ولی کت شلوار بسیار شیک و زیبایی بود

 44. ثمین خلیلی

  سلام وقتتون بخیر.من تو خواب برای دامادمون ک بچه دارنمیشن دودست کت شلوار کرمِ براق دامادی و طوسی شیک برداشتم ک میگه برمیدارمیشون ولی بعداز چند ساعت پشیمون میشه و میگه دامادی دارم اون یکی رو میره پرو میکنه

 45. مهدی

  با سلام. من دیشب خواب دیدم که یه کت و شلوار سرمه ای پوشیدم و بهمراه یک زن و همراهانش که سیاسی بودن به یک ساختمان رفتم. ایشون با من دست دادند اما دستشون زبر بود و بعد یکی از همراهآن به نشانه تهدید یقه منو گرفت اونها رفتن توی اتاق اما من از اونجا گریختم. متاسفانه موقع برگشت متوجه شدم که کفشمو برداشتن

 46. سعیده

  سلام من خواب دیدم پدرم مریضه بعد خوب میشه و کت و شلوار می پوشه

 47. hosnamavaei61@gmail.com

  سلام خواب دیدم همسرم یه کت شلوار مشکی شک با پیراهن آبی پوشیده بود در خواب همسرم خوشحال بود اما کت شوارش خیلی شک تمیز بود همسرم در خواب ریش داشت .تعبیرش چیه

 48. مهدی

  سلام.خواب دیدم داییم یک دست کت و شلوار سرمه ای نو برایم خریده ولی بعد از پوشیدن کت کمی بزرگ است و سپس من هر چقدر به مرکز خریدی که آن را خریده مراجعه میکنم مغازه کت و شلوار فروشی را پیدا نمیکنم.

 49. ابوذر

  سلام خانمم خواب دیده ک مادر خودم کت شلوار مشکی نو و تمیز برام خریده تعبیرش لطفا؟؟؟؟؟

 50. Hasan

  سلام خواب دیدم روز عقدم هست و کت و شلوار نویی پوشیدم موقعی که میخواهم برای عقد بروم کت و شلوار گم می شود که متوجه میشوم اصرافیان آنرا برای شوخی برداشته اند…بعدا دوباره به من کت و شلوار را می دهند و من به دنبال خانمم میروم

 51. _alireza_

  سلام من خواب دیدم که ی کت شلوار سرمه ای پوشیده بودم و در آینه خودمو نگاه میکردم و خیلی خوشحال بودم

 52. Mar

  سلام من خواب دیدم دامادمون یه کت چهارخونه طوسی به من داد،من دخترم،پسر خالم اون کت رو تنش کرد که ببینه خوبه یا نه؟کت کمی به تنش کوچیک بود گفت که این کت رو بده به من،منم دادم بهش
  تعبیرش چیه؟

 53. دنیا

  سلام یک نفر خواب دیده که عموی فوت شده ام کت و شلوار پوشیده و به دیدنم اومده خیلی هم شاده تعبیرش می‌تونه چی باش

 54. میمی

  سلام خواب دیدم یه پسر خوشتیپ که کلا لباساش کت و شلوار و پیرهن و کفشش سیاهه دستمو توی مهمونی عقد کسی که دوسش دارم گرفته منم یه لباس مجلسی خیلی قشنگ مشکی پوشیده بودم

 55. مهدیه نظریان راد

  سلام من شونزده سالمه و دیشب خواب دیدم که سه نفر دنبال من میدون یکی شون لباس دزد هارو پوشیده و اون دوتا مثله بادیگارد ها کت و شلوار مشکی سر تا پا مشکی پوشیده بودند و من به شدت میترسیدم و حتی در خواب بغض داشتم اونا شلیک هم به من کردند
  اونا چیزی از من ندزدیدند من از اونا یه گوشی گرفتم که توش عکسای مثبت هجده داشت و یه پسری قد بلند با پیرهنی صورتی یا یاسی بود فک کنم و یکی قد کوتاه که یادم نمیاد فک کنم مشکی بود همچیش اومده بودن گوشی رو از من بگیرن و من نمیدادم
  تعبیر خواب من چیه؟؟؟؟
  تروخدا جواب بدین

 56. سیداصلان

  سلام . خواب دیدم در باغ خودم یک دست کت وشلوار ابی پررنگ در دستم است و . اسم همکارم رابرد وگفت . این را باید توباغ بپوشی . ایشان کنار من باغ دارد .
  لطفا تعبیر فرمایید.

 57. Mary

  سلام من خواب ديدم به جايي رفتم و همان لحظه يك نفر جلوي خودم پارچه كرم قهوه اي را برش زد تا برايم كت و شلوار بدوزد كه من ان رنگ را دوست نداشتم و از ايشان خواستم تا رنگ ديگري را انتخاب كنم ولي گفتند فقط مشكي دارند كه من مشكي را نخوتستم همان كرم را دوختند

 58. الناز

  با سلام
  من خواب ديدم خانمي كه مياد خونه رو تميز ميكنه كت و شلوار و كفش نو برادرم رو گذاشته پشت در خونه . رنگ كت و شلوار طوسي يا دودي رنگ بود

 59. محمد

  سلام خواب دیدم پدرم یک دست کت و شلوار تمیز پوشیده بود

 60. .e

  سلام من خواب دیدم که به یک فتوشاپ رفتم برای عکس بعد چند نفر من را راهنمایی کردند به داخل یک اتاق و گفتند بیا پارچه ای را انتخاب کن تا برایت مانتو بدوزنیم و هر چه پارچه نشانم دادان قبول نمیکردم تا چشمم به یک پارچه چهار خونه افتاد و گفتم من آن را میخواهم تعبیر خواب من چیست؟

 61. فرزانه

  سلام من خواب دیدم دارم میرم اون دنیا البته نه از طریق مرگ بلکه فقط با یه اسانسور اونجا که رسیدم مثل پیک نیک بود مردم داشتن تفریح میکردن و پتو انداخته بودن زمین من دیدم روی هر پتو یک دست کت و شلوار چهار خونه خیلی نو و اتو کشیده هست

 62. ف زهراکار

  سلام
  من مردی 46 ساله هستم چند شب پیش خواب دیدم که خواهر خانمم که متاهل هست برای من یک کت و شلوار خاکستری شیک و نو خریده و منم پوشیدمش و برای پدرش هم کت و شلوار نه چندان خوبی گرفته بود که تنش بود

 63. پریناز جعفری

  روز بخیر من دیشب خواب دیدم پدرم که سالهاست فوت کرده کت و شلوار شیک و مشکی به تن کرده لطفا بگید تعبیرش چی میشه ؟

 64. ریحان

  سلام و درود
  من دختری ۱۷ ساله هستم
  خواب دیدم که در مجلس عروسی قرار داریم مادرم کت و شلوار زنانه زیبایی که پر از سنگ دوزی های زیبا بود به تن داشتن و من هم پیراهن قرمز زیبا پوسیده بودم و روسری ساتن قرمزی هم به سر داشتم

 65. Mina

  خواب دیدم با نامزدم رفتیم واسه عروسی براش کت و شلوار بخریم،کت وشلوار مشکی رو پوشید خوش مون اومد همین ک اومد درش بیاره یهو دیدیم ی لکه چسب روی شلوارش هست و من خیلی حرص خوردم و اون می‌گفت درستش میکنیم مهم نیست

 66. مجید

  سلام.خواب دیدم پدر بزرگ مرحومم یکدست کت و شلوار را به اصرار میخواست با هر قیمتی شده به من بفروشدو من با مبلغ کمی آن را خریدم.ممنون میشوم تعبیر ان را بفرماید.

 67. تمنا

  سلام دیشب خواب دیدم یکی از خواستگاران قبلیم که عاشقانه منو دوست داشت کت وشلوار مشکی با پیراهن سفید دست منو به عمد گرفت در حالیکه دراز کشیده بودم و به دیگران گفت خوابه در حالیکه عمدا خودم به خواب زدم

 68. سحر

  سلام پدر من بیماره و دکترا جوابش کردن،چندنفر از آشناها تو خواب پدر منو به صورت سلامت و با کت و شلوار سرمه ای دیدن که حالش خوب شده،میشه تعبیرشو بگین

 69. فاطمه

  خواب دیدن همش چرته… هرجا آدم فقیر تهی دست هست گرفتاری دارد فکرزیاد باعث میشه شب گیج خوابی ببینی
  یه آدم ثروتمند خواب ندید علتشم با خیال راحت میخابه

 70. شبنم

  سلام خسته نباشید همونطور که در متن بالا فرمودید متن و کلیه نظرات رو خوندم ولی نتونستم تعبیرمو بگیرم ممنون میشم تعبیر خوابمو بگین
  من دیشب خواب دیدم که منو همسرم تو یه مسافرتی هستیم رفته بودیم آب درمانی، شوهرم یه کت و شلوار و پیراهن سفید پوشیده بودن ولی ناراحت به نظر می اومدن .خودمم یه پیراهن سفید و یک کت و شلوار خاکستری که مال شوهرم بود رو پوشیده بودم و من چون به نظرم ایشون شیک تر از من به نظرم می اومد من کتم رو در آوردم رو دستم انداختم که منم شیک باشم.ولی من حالم کاملا میزون بود فقط اون ناراحت بود

 71. نظری

  سلام
  خواب دیدم پدر مرحومم،کت شلوار مشکی خیس به تن دارد و از بیمارستان مرخص شده و سمت دستشویی میره،منم باهاش میرم دستشویی که کمکش کنم تعبیرش چیه؟

 72. نسترن نصیری

  سلام خواب دیدم همسرم داره میره وهرچقدر فریاد میزنم اون نمیشنوه یعنی صدام در نمیاد نمتونم داد بزنم کنار ماشین تو یک بیابون تتها ایستادم یهو یکی از همسایه های خیلی قدیمی مون مرد با کت شلوار ووایستاده کنارم وهی دلداری میده ویگه صداش نکن برنمیگرده ومن این خواب روز دیدم وبیدار شدم گلوم درد گرفت بود از بس داد زدم وصدام در نیامد وهمسرم حتی برنگشت نگاهم کنه
  همسرم شش ماه پیش فوت کرده
  ممنون خوابم تعبیر کنید

 73. سعید

  سلام.خواب دیدم کت طوسی رنگ مدیر مونو از تنش در آوردم و آویزونش کردم از چوب رختی اداره.

 74. مرتضی قلی پور

  سلام خسته نباشید من دیشب خاب دیدم که پدرم با کلی کوت و شلوار کامل وارد خانه شد و کوت هارا برای ما خریده برای مهمانی بزرگ

 75. رعنا

  با سلام
  من خواب دیدم ک کسی ک دوسش دارم ی کت شلوار کرم مانند راه راه کرمو سبز زیتونی پوشیده کت شلوار خشگلی بعدش فهمیدم ک توی خواب تابستانه
  هوا گرم شد کتش رو در اورد و ی تیشرت سورمه ای دیدم تنش

 76. مریم

  سلام وقتتون بخیر
  پدرم تو خواب دیدن که مادر بزرگ من (مادر خانم خودشون) بهشون کتی میدن و میگن بپوش. پدرم می بینن که روی آستین های کت کمی لکه و زدگی وجود داره، و بهشون میگن که نه من این کت رو نمی خوام. خودم پارچه می خرم می دوزم.
  مادربزرگم بهشون میگن که؛ نه بپوش به برادرت نگاه کن، ببین چه کت و شلواری می پوشه. پدرمم در جوابشون میگن که برادرمم پارچه می خرن می برن براشون می دوزن. من هم همین کار رو می کنم. و کت رو قبول نمی کنن.
  میشه لطفا تعبیرش رو بفرمایید؟

 77. محمدعلي

  سلام
  خواب ديدم پدر بزرگ مرحومم كت و شلواري كهنه و رنگ و رو رفته پوشيده، ساكت بود و لاغرتر از زمان حيات

 78. ناشناس

  سلام
  خواب دیدم دوست پسرم که باهام قهره،اومد باهام حرف زد منم همه کت و شلوارهاش رو ازش خواستم بجز کت و شلوار مشکیش(گفتم اون رو برا این روزای محرم میپوشه) اونم بدون چون و چرا بهم داد
  تو ذهنم این بود که همه کت و شلوارهاش رو بگیرم که نکنه یه وقت یواشکی ازدواج کنه

 79. هادی

  با سلام. خواب دیدم پدرم حالت مظلوم و مریضی دارد که انگار کسی رو نمیشناسه و مجبور است برود سر بازار و یه برگه دستش بگیره که روش نوشته کت و شلوار اجاره داده میشود برا دراوردن خرج زندگیش به اصطلاح. دلمو کباب کرد این خواب به نظر شما تعبیرش چی میتونه باشه

 80. محسن

  سلام منو نامزدم هنوز عقد نشدیم خواب دیده تو عقدی مون کت شلوار بنفش زشت برم بوده سر شانه اش هم یه پارچه بوده
  این خواب چه تعبیری دارد

 81. ک .ر ا

  نامزدم خواب دیده کت شلوار بنفش زشت تو عقدی مون پوشیدم
  ما هنوز عقد نکردیم

 82. ک .ر امت

  سلام نامزدم خواب دیده کت شلوار بنفش زشت تو عقدی مون برم بوده
  ما هنوز عقد نشدیم

 83. ک .ر امت

  منو نامزدم هنوز عقد نشدیم خواب دیده تن من کت شلوار بفش زشت تو عقدی مون برم بوده

 84. اسد

  سلام من خواب دیدم یکی از همکارانم یه کت سفید ابریشمی به من داد من پوشیدم ولی آستینش یکم کوتاه بود اینومیشه تعبیرکنید

 85. نگین

  سلام دیشب مامانبزرگ من خواب دید که پدربزرگم کت و شلوار پوشیده و با عصایش در یک کوچه باریک حرکت می کند و مامانبزرگم با فاصله زیاد از بابابزرگم پشت سر او حرکت می کند
  الان یک ماهه که بابابزرگم توی بیمارستانه و به علت کهولت سن بستریع و حالش اصلا خوب نیس
  بنظرتون این خواب مامانبزرگم به وضعیت بابابزرگم ربط داره
  اگه کسی تعبیر خواب بلده لطفا جواب بده

 86. محمود

  سلام من خواب مادرم رادیدم که می‌خواست برای من کت و شلوار بخردو گفت بعد به من برگردونی ومن گفتم درست نیست بعد گفت نگهداربرای خودت تعبیرش میخواهم بدانم چی است

 87. مریم

  من تو خواب دیدم یک کت شلوار طوسی همراه با یک پیراهن صورتی رنگ که متعلق به شخص مورد علاقه ام هست یکی از نزدیکانشون به من داد و گفت اینجا جا گذاشته تو که داری میری شهر خودتون براش ببر و من هم گرفتم ازشون که ببرم تحویلش بدم ولی یهو گم کردم کت شلوارش رو هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم همش هم دلهره این رو داشتم که اگر از من سراغ کت و شلوارش رو گرفت چه جوابی بدم بهش… به نظرتون تعبیرش ؟؟

 88. مریم

  من تو خواب دیدم یک کت شلوار طوسی همراه با یک پیراهن صورتی رنگ که متعلق به شخص مورد علاقه ام هست یکی از نزدیکانشون به من داد و گفت اینجا جا گذاشته تو که داری میری شهر خودتون براش ببر و من هم گرفتم ازشون که ببرم تحویلش بدم ولی یهو گم کردم کت شلوارش رو هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم همش هم دلهره این رو داشتم که اگر از من سراغ کت و شلوارش رو گرفت چه جوابی بدم بهش… به نظرتون تعبیرش چیه

 89. آنجل

  سلام پدرم تازه فوت کرده.برادرم خواب دیده که پدرم بهش گفته یه دست کت و شلوار مشکی خوب و قشنگ برام بخر بفرست.میخواستم ببینم تعبیر خواب چیه؟

 90. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که کت یک پسری از اقواممون رو با کت پدرم اشتباه کردم و برداشتم بعدش که بوش کردم متوجه شدم که کت پدرم نیس و کت سورمه ای رنگ رو به اون پسر دادم و هر دومون لبخند زدیم میشه تعبیرس رو بگین؟

 91. شبنم

  سلام. من خواب دیدم دارم برای همسرم کت و شلوار دامادی با یه خانم دیگه که نمی دانم کی بود و توی خواب هم معلوم نبود پرو می کنم. این کار برام طبیعی بود و ناراحت نبودم. کت و شلوار خاکستری دو رنگ تیره و روشن. بعد که از تنش درآورد دیدم روی کاش یه لکه چربی داره. نمی دونستم که بهش این رو بگم یا نه.

 92. فریده بابازاده

  سلام من دیشب خواب دیدم همسرم یه کت و پیراهن آبی پوشیده و کت یه مقدار بهش گشاد بود و روی صندلی با حالت اعتمادبه نفس نشسته بود .‌ممنونم میشم تعبیر نماید. ‌

 93. حدیث

  سلام من دختر خانومی ۲۳ ساله هستم دیشب خواب دیدم عمویم در حال خریدن کت شلوار هست البته ایشون متاهل هستن و پدرم هم قصد خرید کت شلوار را داشتن تعبیرش چی میتونه باشه ممنون.

 94. حوریا

  با سلام من خواب دیدم شخصی که بش علاقه دارم با کت شلوار سرمه ای روشن با پیرهن سفید همراه خانواده اومدن خونه مون و نشستن و من تو این خواب خیلی خوشحال بودم و احساس میکردم واقعیه این مهمانی ممنونم

 95. مريم

  سلام من خواب ديدم پدرم با كت و شلوار صورمه اي داره با تلفن حرف ميزنه من از بالا پنجره نگاش ميكنم يني تعجب كرده بودم تعبيرش چيه؟!

 96. Rohallah

  سلام من خواب دیدم ک موش های خاکستری در اطراف من از این ور به اون ور میرن کت خاکستری بر تنم بود از تنم در آوردم دادم به خواهرم گفتم بتکون اگر موشی توش بود بپر بیرون ک یه موش افتاد بیرون ولی خواهرم گفت این کت مال مادرم هست تو چرا ‌پوشیدی…توی خوابم گفتم مامان نصف هیکل من رو داره چطور ممکنه کت مامان تنم بره ک از خواب پریدم

 97. مهدی

  سلام خواب دیدم پدرم کت و شلوار نو و خیلی شیک به رنگ ذغالی پوشیده ولی پیراهن نو نپوشیده بود البته پیراهنش کهنه و پاره نبود فقط پیراهن قبل خود را پوشیده بود.ممنونم اگه تعبژرش رو برام بگید.

 98. مهدی -مهدی

  سلام خواب دیدم پدرم کت و شلوار نو و خیلی شیک به رنگ ذغالی پوشیده ولی پیراهن نو نپوشیده بود البته پیراهنش کهنه و پاره نبود فقط پیراهن قبل خود را پوشیده بود.ممنونم اگه تعبژرش رو برام بگید.

 99. مهدی

  با سلام خواب دیدم روز عروسیم کت و شلوار پوشیدم خیلی تمیزو شیک ولی دمپا شلوارم بلنده و میوفته زیر پام

 100. Leilanajafi

  من خواب دیدم کسی که خیلی دوسش دارم توخونه پدرم لخته،ولی بعد ازچند لحظه ایشون کت وشلوارسفیدبه همراه یه کروات قرمزپوشیدن میخوام بدونم تعبیرش چیه،ممنون میشم

 101. s

  سلام من یه دختر 13 ساله هستم و دیشب خواب دیدم که یک کت و شلوار مردانه نو، به رنگ آبی پرنگ پوشیدم و زیرش هم یه پیراهن دکمه ای سفید پوشیدم و خیلی هم خوشحالم دلیل خواب من چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب کت و شلوار می توان این خواب را به این صورت تعبیر کرد که شما ممکن است در اینده به وضعی خیر برسید که رسیدن به آن به واسطه ی کاری است که با مردان رقابت می کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 102. Ssra

  سلام
  مادرم خواب دیده که با پدرش می خواستن بزن مشهد.
  مادرم به پدربزرگم گفته شما لباس نیار من برای شما یه کت و شلوار گرفتم.
  مادرم میگه پدربزرگم کت و شلوار رو پوشیده ولی یکم شلوار کوتاه بوده!
  میشه تعبیر اینو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ایشان لباس برای ایشان به حالتی خوب باشد نشان از خیر است اما اگر در این خواب کلیت لباس خوب نباشد نشان از خیر نیست و در باره ی شلوار هم باید بدانید که می تواند نشان از ان باشد که مشکلی برای ایشان وجود دارد که مربوط به خانواده ی ایشان است.
   سربلندو پیروز باشید.

 103. ماه ماهی

  سلام من خواب دیدم با کسی که دوستش دارم قرار دارم بعد متوجه شدم پدر و مادرش با لبخند کنارم ایتادن و دارن نگاهم میکنن ولی من از خجالت نمیتونستم نگاهشون کنم ولی سرمو که بالا اوردم برای سلام دادن دیدن کسی که دوسش دارم ی پیرهن سفید و کت و شلوار و جلیقه نوکمدادی یا نقره ای تنش بود خیلی ام تمیزو خوشگل بود خیلی بهش میومد حتی یه کروات ابی یا مشکی ام داشت که زیبا بود

 104. نازی

  نامزدمی من دوسال پیش بهم خورد و برای من خیلی دردنا ک بود من شب گذشته خواب دیدم نامزد قبلی من با کت و شلوار زرد روی صندلی نشسته و به من نگاه می کند در ضمین ایشون نامزد دارند . تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا خوانده اید کت و شلوار زرد نشان از بیماری است و برای ایشان هم ممکن است به همین تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 105. اسرا

  سلام وقت خوش خواب دیدم دارم تو یه جاده ای میدوم با سرعت زیاد و پسری رو که عاشقشم با کت و شلواری خاکستری دیدم که ازش رد شدم و انگار ازم چیزی خواست ولی دستم رو به علامت منفی تکون دادم لطف کنید تعبیرش کنید.

 106. صفیه

  سلام وقتتون بخیر من امروز خواب دیدم همسر سابقم کتوشلوارشوهرسابق همسرشون روپوشیده ولی براش بزرگ بوده کت وشلوار داشتن براش اندازه میگرفتن خیلی هم خوشحال بود ممنون میشم جواب بدین

 107. اهورا

  سلام خواب دیدم وارد مغازه شدم که چند نفروختم نیمه لخت اون جا بودن یکیش آشنا بود کت تنم رو درآوردم اونی بالا تنه او انداختم واز همه خوشم نیومد انگار دارم میگم که سریع بپوشند واز مغازه خارج بشن .لطف جواب رو مرقوم فرمایید

 108. محمدمهدی

  سلام
  خواب دیدم ، کت شلوار سرمه ای روی جا لباسی آویزونه و زیر کت پیرهن یقه دیپلمات آبی روشن هست

 109. دریا

  سلام خواب دیدم چندین نفرهستیم داخل یک صف ومن نفر اخر هستم ویه کت شلوار تمیز اتو کشیده نو پوشیدم لباسهای بقیه لباس معمولی بود غیر پسر خاله ام که اون هم کت شلواربود ولی نه به تمیزی کت شلوارمن

 110. امیرضا جعفری

  سلام‌ من خواب دیدم عشقم ک ازهم جدا شدیم و (دختره) کت شلوار تنش بود و اونو بوسیدم تعیبر این خواب ؟

 111. لیلا

  سلام
  من خواب دیدم همسرم یه کت شلوار به رنگ خردلی هدیه گرفته و تو جیب هاش ۲ حلقه ازدواج وجود داره و همسرم میگه این همون حلقه مون هست که چند سال پیش گم کردیم و من مدام اسرار دارم که حلقه هارو برگردونیم چون صاحب دارن اما همسرم قبول نمیکنه و حلقه هارو تو دستمون میندازه تعبیرش چی میتونه باشه لطفا بگین

 112. حریر منصوری جمشیدی

  سلام
  من خواب دیدم مادرم داره به شوهرم میگه دو دست کت و شلوار خریدم برات باید بیایی بریم پرو کنی یه پارچه کت شلواری سورمه ایی هم تو وسایلم بود میشه تعبیرش رو بفرمایید

 113. خانم محمودی

  راستی فراموش کردم اینو بگم بعد که کت شلوار رو خودم دست گرفتم از اینو اون پرسیدم ایرادش چیه فهمیدم خیلی بد و زود قضاوت کردم اخه کت و شلواره خیلی خیلی بزرگ و بلند و زشت بود

 114. حیدر

  دوستانم کت و شلوار نو پوشیده بودند،یکی رنگ کاربنی ودیگری رنگ روشن کرمی،میشه تعبیرش را بگین

 115. اورهان

  خواب دیدم یک پیرمردی ک پدرمو میشناخت ولی منو تا حالا ندیده بود منم فقط اسمشو شنیده بودم اومد با من خیلی گرم احوالپرسی کرد رفتیم ی مغازه ک فک کنم برای خودش بود برای ی کت و شلوار زرشکی با پیراهن ابی روشن سفارش داد و اون خانمی هم ک اونجا کار میکرد و لباسارو برام میاورد ی چادر طلایی و گل گلی بهم داد ک ببرم برا مامانم
  تعبیرش چی میتونه باشه
  ممنون

 116. ندا

  سلام من دیشب خواب دیدم با عشقم بیرون رفتیم کت و شلوار خرید انگار داشتیم تدارک میدیدم اونقدر خوشتیپ شد بعدش اومد مامانم دیدش گفت تو میخای با ای ازدواج کنی وای خیلی میترسم توروخدا بهم بگید تبعیرش چیه

 117. مریم

  سلام خواب دیدم برادرشوهرم سرشو گذاشته روی پای من و من میخوام کت شلوار بخرم براش تعبیرش چیه

 118. Ali

  سلام خواب دیدم کت وشلواری دادم دوختن رفتم برا پرودیدم کتش خیله بلنده وگفت میشه کوتاه کرد شلوارش خوب بودفقط‌ پایین شلوار چرخ میخواست یه گلوله تفنگ به زانوی شلوار ک اویزان بود اصابت کرد و سوراخ شد شلوغ بود به زور کلت کمری رو ازش گرفتم

 119. م

  خواب دیدم فردی که دوستش دارم کت و شلوار سفیدی برتن دارد و دارد دنبال من می‌گرده

 120. محمد دیبا

  با سلام
  خاب دیدم یه دست کت شلوار مشکی پوشیدم خیلیم شیک بعد چند نفر داشتن ازم عکس میگرفتن

 121. مهرداد

  سلام خواب دیدم توی یه چمدون قدیمی یه دست کت شلوار بافته شده ازش در اوردم تعبیرش چیه؟

 122. زکی

  با سلام خواب دیدم کت تیره رنگ تقریبا سرمه ای بتن دارم که لبه های یقه اش خیلی. تمیز واتو شده است
  سمت چب لبه کت تو. دستم بود که دیدم شبیه کاشی درآمد لبه کاشی پریده گی . یا شکستگی . کوچک داشت. که باسمباده مالیدم کلا صاف و درست شد اما بعدا دیدم نزدیک لبه اش یک سوراخ مربعی شکل ایجاد شده. مشخص بود با چیزی بریده شده
  با تشکر لطفا تعبیر کنین

 123. yas tanha

  سلام
  من یه پسری رو دوس داشتم که چند وقت پیش نامزدی کرده خواب دیدم که با یه کت و شلوار آبی نفتی خیلی قشنگی اومده خونمون موقع رفتن جلو در بهش میگم کت و شلوار قشنگی پوشیدی میگه مال عروسیمه،میگه همه کت و شلوارام عاریه ای بودن اما اینو خریدم برا عروسیم بهش تبریک میگم و کفشاشو میپوشه که بره یهو از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیرخوابمو ایمیل برام بفرستین

 124. R.r

  با سلام من خواب دیدم کت شلوار بابام که فوت کرده رو پوشیدم رنگش مشکی بود و نو و از بالای چندطبقه با پایین و ادماش نگا میکردم بابامم کنارم بود ولی مامانم از پوشیدن کت شلوار بابام راضی نبود

 125. مریم

  سلام من خواب پسری رو دیدم ک کت وشلوار سفیدی پوشیده بود و ی پاپیون مشکی ب گردن زده بود و ب من لبخند میزد اگر ممکنه تعبیر خوابم رو بگید ممنونم

 126. Donya A

  با سلام خواب دیدم مردی کت خودش رو بمن داد هدیه نه انگار می خواست براش نگهش دارم چه تعبیری دارد؟

 127. سحر

  سلام وقت بخیر خواب دیدم برای شخصی که منو دوست داره رفتم کت و شلوار زرشکی خریدم و شلوار پارچه ای و سر رنگش شک داشتم طوسی بهتره یا زرشکی اما خواهرم اصرار داشت زرشکی که خریدم قشنگتره.البته من به این شحص علاقه احساسی ندارم فقط حس دوستی خالصانه همین.

 128. نظری

  سلام مادر شوهرم خواب دیده عموی شوهرم چن دست کت و شلوار به مادر شوهرم داده و گفته ک برا شوهر منه تعبیرش چی میشه

 129. امیر ابراهیمی

  سلام
  خواب دیدم یه تعداد کت و شلوار نو توی جا لباسی هست از همه رنگها و طرح ها و من مشغول نگاه کردن به اونها هستم

 130. پوریا

  سلام من خواب دیدم که برای کت های که دارم شلوار های هم رنگ خودش گرفته ام و نمیدانم دادم دوختن یا خریدم
  این ودقیق یادم نیست ولی در کل شلوارهایی بسیار زیبا و جذابی بودن و تمام کت هایم تبدیل به کت و شلوارهایی زیبایی شده بودند و بسیار زیبا بودن یک دست زرشکی یک دست زغال سنگی یک دست هم گمان کنم زرد رنگ بود
  و بعد با کلی خوش حال گفتم به نامزدم که ببین چه قشنگ شدن حالا چند دست کت و شلوار دارم و از بین اینها اونی که زرشکی رنگ بود رو خیلی در خواب دوست داشتم و بعد از خواب بیدار شدم

 131. پوریا

  سلام من خواب دیدم که برای کت های که دارم شلوار های هم رنگ خودش گرفته ام و نمیدانم دادم دوختن یا خریدم
  این ودقیق یادم نیست ولی در کل شلوارهایی بسیار زیبا و جذابی بودن و تمام کرده‌ایم تبدیل به کت و شلوارهایی زیبایی شده بودند و بسیار زیبا بودن یک دست زرشکی یک دست زغال سنگی یک دست هم گمان کنم زرد رنگ بود
  و بعد با کلی خوش حال گفتم به خانمم که ببین چه قشنگ شدن حالا چند دست کت و شلوار دارم و از بین اینها اونی که زرشکی رنگ بود رو خیلی در خواب دوست داشتم و بعد از خواب بیدار شدم

 132. سحر

  سلام من خواب دیدم به کسی که علاقه دارم ،نزدیک عروسیمون هست و عشقم برا خودش کت و شلوار مشکی خریده که پیرهن زیرشم زرشکی بود ،بهس اعتراض کردم چرا خودت کت و شلوار خریدی گفت میخواستم تو خرج نکنی ،تعبیرش چیه

 133. فرزاد

  خواب دیدم تو مغازه برگ کت شلوار فروشی هستم که خیلی که یه مغازه خیلی بزرگ و چند طبقه بود رفتم داخل دیدم پدر دوستم که کتشلول. فروش است صاحب مغازه است و خیلی به من احترام و مواظبت کرد و سفارش کرد مه به من بهترین سرویس را بدهند ولی مغازه کتشلول فروشی خیلی شیک و بزرگ بود

 134. محدثه

  خاب دیدم یک مرد کت و شلوار پوشیده و اون فرد کسیه ک دوستم دوسش داره ولی اون فرد نمیدونه

 135. محدثه شفیع

  تو خابم عشقه دوستمو دیدم ک کت و شلوار پوشیده…. لطفا راهنمایی کنید

 136. ش ر

  سلام وقت بخیر پدرم درخواب دیده که من کت نو خریده وبرتن کرده ام تعبیر آن چیست

 137. مهدی

  سلام ودرود من خواب دیدم پدرم ک ۲ ساله فوت شدن باکت و شلوار سورومه ای روشن و مادرم با با کت ودامن همون رنگ در اشپزخانه مشغول شستن ظرف بودن البته مادر در قید حیات هستن ممنون میشم تعبیرشو بفرمایین

 138. مهدی

  سلام خواب دیدم پدرم که فوت شده کت و شلوار سورمه ای و مادرم ک زنده هستن کت و دامن سورمه ای پوشیده بودن و فک کنم توی اشپزخونه در حال ظرف شوستن بودن با تشکر

 139. الی

  سلام.دیدم شوهرم کت و شلوار سورمه ای راه راه پوشیده بودولی شلوارش ازپشت پاره شده بود.یعنی از قسمت خشتک تابالاکامل پاره شده بودولی یه زیره ای داشت که بدنشون پیدانبود.جلوی من راه میرفتن ومن بهشون گفتم شلوارشون پاره شده وبردمشون جایی که شلوارشونوبراش بدوزم.خواهش میکنم تعبیرشوبهم بگید.سپاس

 140. ساره

  خواب دیدم میریم با خوانواه م برای نامزدم کت و شلوار بگیریم من خیلی هیجان زده و خوشحال بودم

  (من مجردم)

 141. بهاره

  سلام خواب دیدم کت کهنه پسرمو به بچه یکی از اقوام میدم البته اون طرف خوشحال میشه خواستم ببینم تعبیرش چیست

 142. بهاره

  سلام خواب دیدم کت کهنه پسرمو به بچه یکی از اقوام میدم البته اون طرف خوشحال میشه خواستم ببینم تعبیرش چیست

 143. Maryam

  سلام
  من خواب دیدم یه کت و شلوار مردانه به رنگ قهوه تنم بود البته پیراهن زیر کت سفید بود ،و قیافه مردونه هم گرفته بودم

 144. کیمیا

  من خواب دیدم کسی کهدر واقعیت مدتی با من آشنا شده ولی گفتن قصد ازدواج ندارن نصف شب به من زنگ می زنن و می گن بریم جایی کار دارم و می ره اتوشویی و منتظر می مو نیم که کت و شلوارشو بگیره ؟؟؟تعبیرش چی می تونه باشه

 145. سرورعنافجه

  سلام من خداب دیدم که پدرم که درقیدحیات نیستن بامن تماس گرفتن وبه من گفتن میخواهم یه کت وشلواربخرم من هم گفتم اوه چیزخوب پیدا نچردی ازتهران برات سفارش میدم

 146. مونا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم تن داییم یک کت وشلوار طوسی با تیشرت و کفش چرم مشکی پاشه و میخاد زن بگیره با دسته گل سفید گل مریم خوشحال میشم تعبیرش رو بگید

 147. فاطمه

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم تن داییم یک کت وشلوار طوسی با تیشرت و کفش چرم مشکی پاشه و میخاد زن بگیره با دسته گل سفید گل مریم خوشحال میشم تعبیرش رو بگید

 148. محمود

  با سلام
  در خواب دیدم باجناقم که مهمان ما بود هنگام رفتن به خاطر سرد بودن هوا من کتم را می خواستم به به او بدهم

 149. نوید

  سلام خواب دیدم رفتم داخل کت و شلوار دوزی که یه کت وشلوار سرمه ای برام دوخته بود خیلی هم قشنگ پوله کت وشلوار هفت صد و سی و دوهزار بود که پدرم پرداخته بود اما من با خیاط دعوا کردم گفتم پول زیاد گرفتی اخرش با ناراحتی کت وشلوار گرفتم و اومدم بیرون ولی نپوشیدم تعبیر این چیه لطفا راهنمایی کنین ؟

 150. Neda

  سلام خواب دیدم عروسی کسی هست که من دوسش دارم و خواستگارمم هست متاسفانه خانوادم قبول نکردن و جدا شدیم .توی خواب عروسیش بود با شخصی غیر من و کت و شلوار قرمز پوشیده بود و خیلی از نظرم زیبا بود و من با ی چمدونی قرار شد منو برسونه ی جایی و بقیه خواستن باهام بیان اون نذاشت و من تنهایی روز عروسیش با ی چمدون رفتم باش تعبیزش چی میشه اصلا بفکرش نبودم

 151. ف.ن

  سلام
  ببخشید من خواب دیدم دارم فیلم یا عکس میگیرم بعد یه پسر که میشناسمش یعنی برادر دوست پسرم هست
  دیدم برگشته نگام میکنه و یه کت و شلوار تمیز پوشیده فک کنم مشکی هم بود
  تعبیرش چی میشه؟؟

 152. الهام

  با سلام خواب دیدم کسی که قبلا دوستش داشتم و جدا شدیم با کت و شلوار مشکی امده بود به دیدنم اما زمانی برخورد کردیم بیرون خانه که من ازدواج کزده و با شوهرم بودم

 153. نفس

  سلام خسته نباشید من خواب یه پسری رو دیدم که تو واقعیت میشناسمشو اینا ولی جلوی من بود وتو تنش کت شلوار نو خیلی شیک تو تنشه و همچننین کروات قرمز و قشنگ هم داشت تعبیرش چیه ممنون

 154. Rez

  سلام ، من خواب دیدم تعداد خیلی زیادی کت و شلوار دارم توی یک اتاق مخصوص بودن که بعضیاشون آویزون بودن و بعضیاشونم رو زمین ریخته بودن و یسریاشونم توی دستشور بودن ، تعبیرش چی میتونه باشه ؟ ،
  باتشکر از سایت خوبتون

 155. Reza

  سلام ، من خواب دیدم توی اتاق لباس هام پر از کت و شلوار است و بعضیاشون مرتب بودن و بعضیاشون روی زمین ریخته شده بودن ، تعبیرش چیست ؟

 156. زینب بازوند

  سلام خواب دیدم استادم کت وشلوارمشکی تنش بودخونه داداشم بودیم داشت تلویزیون روتعمیرمیکردوبه من گفت مغرورنباش یه چیزای دیگه هم گفت که بیدارشدم یادم نمیومد.

 157. زینب بازونو

  سلام خواب دیدم استادم کت وشلوارمشکی تنش بودخونه داداشم بودیم داشت تلویزیون روتعمیرمیکردوبه من گفت مغرورنباش یه چیزای دیگه هم گفت که بیدارشدم یادم نمیومد.

 158. zahra

  سلام مامان بزرگ من خواب دیده که ی دریای بزرگ بوده که من رفتم تو اب و مامان بزرگم خیلی جیغ کرده و وقتی برگشتم ی کت مردونه دستم بوده

 159. ندا

  ببخشید من یک خاانم هستم وخواب دیدم که یک کت وشلوار مشکی شیک پوشیدم وخودم هم در خواب در سن نوجوانی بودم مثل یه مانکن کت وشلوار به تنم بود وبا اقوام صحبت میکردم در ضمن وکت وشلوار از دایی م بهم پارچه اش هدیه داده بودن

 160. رویا

  سلام
  دیشب خواب دیدم پدرم
  کت شلوار نو و خیلی شیک را پوشیده بود

  و با هم میرفتیم .من هم یک جفت صندل خیلی قشنگ پوشیده بودم که نگاه میکردم به آنها و خیلی خوشم آمده بود

 161. حامد

  سلام. خواب دیدم کتم رو گم کردم و داشتم دنبالش میگشتم که یکباره متوجه شدم یک کت دیگر که رنگش بنفش تیره بود و از خودم نیود تنم هست. اما باز هم دنبال کت خودم میگشتم

 162. مینا

  عموی من بیمار هستند و حال مساعدی ندارند من خواب دیدم ایشون کت شوار به تن کردند.

 163. Azin

  سلام .برادر من مجردِ و خواب دیده .جشن عروسیشه ولی بدون پایکوبی و کت و شلوار سفید رنگ پوشیده با یه گل سرخ توی جیبش (عروس رو هم نمیشناخت )
  ممنون میشم تعبیر کنید

 164. Nilo

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من خواب دیدم که پسری که در واقعیت با او در ارتباطم قصد جدایی داشتم و او با ناراحتی از من دور می شد من پشیمان شدم از جدایی و دویدم به سمتش وقتی که رفتم کنارش و دستش و گرفتم لباس های اون عوض شده بود و کت و شلوار خیلی شیک به تن داشت و هر دومون خیلی خوشحال بودیم .
  ممنون میشم تعبیر خوابم بگید .

 165. فرهاد

  خواب دیدم دو دست کت و شلوار مردانه دارم با یه جفت کفش قرمز مردانه که با کت و شلوار مشکی ست میکردم البته پیش کفاش بودم ولی از کفش قرمز خوشم نیومد خواستم با کفش سفید عوض کنم البته کت شلوار سفید تنم بود و عوض هم کردم منتها در حال واکس زدن بودم کفشم افتاد دو طبقه پائین تر انگار مراسم عروسی خودم بود منتها نمی دونم چطور بود من بچه هم داشتم خانمم ولی لباس عروس تنش نبود ولی قدم بلند شده بود توی خونه هم داشتن ماهی سرخ میکردن برای غذای مراسم یه آن کفشم که داشتم واکس میزدم افتاد پائین رفتم بیارم سر از یه جای دیگه در آوردم با زن و بچه تا پرسیدم من اینجا چیکار میکنم از خواب پریدم

 166. سید هاشم موسوی

  باسلام. خانمی خواب دیده که کت و شلوار مشکی به من هدیه داده. تعبیرش چی هست؟ با تشکر

 167. نیلوفر

  سلام من خواب دیدم پسری که در واقعیت به من علاقه داره و منم دوستش دارم کت و شلوار شیک مشکی پوشیده بود مثل داماد من از دیدن او خیلی خوشحال بودم و هر دو حس خوبی داشتیم.

 168. سارا

  خواب دیدم که شوهرثابقم ماشینشو تمیز کرده و کت و شلوار عروسیمون تنشه

 169. سپیده

  سلام
  خواب دیدم کت و شلوار ی پسری که تو واقعیت بهش علاقه دارم و از علاقه اون بخودم بی خبرم تو خونه ما جا مونده لطفا تعبیرش و بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب شما نشان بر آن است که احتمالا ان شخص به شما علاقه داشته باشد و خیر است و تعبیر به بدی ندارد.او می‌توان نشان بر علایق و ذهن شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 170. Hoora

  سلام من نامزدیمم چند هفته بهم خورده ولی دیشب خواب دیدم مادرم یه کت و شلوار سرمه ای خیلی عالی و یه لباس عروس میگه برای تو نامزدت خریدم لباس عروسو تو خواب ندیدم ولی کت وشلوار خیلی زیبا بود و سورمه ای رنگ و درخواب بهمادرم میگفتم پس بده مراسم بهم خورده مادرم میگفت نه صبر کن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در کل برای شما ممکن است خیر باشد اما بدانید که در این بین ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که شما برای تغییر زندگیتان به خیر آزار دهد و باید با انها مبارزه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 171. Lenovo

  سلام من خواب دیدم زن برادر شوهرم کت پدر شوهرمو که به یادگار برداشتم از کمد خونم برداشته من تو خواب انداختمش بیرون کت تو خونم موند اما یهو دیدم تو خواب تو خونه قدیم پدر شوهرم هستم و کت دست برادر شوهرم هست و داره از خونه میره بیرون . لطف کنید جواب منو بدید ممنون میشم این خونه ارث بوده و تازه تقسیم شده بین وراث

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که ممکن است شما به درست و یا غلط سدی در برابر تغییر زندگی ایشان ایجاد کرده اید و این موضوع باید برای شما سبب ان شود که با تعقل تصمیم صحیحی بگیرید و از این رو سعی بر آن کنید که عرف و شرع را ملاک تصمیم خود قرار دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 172. یزدان

  سلام خواب دیدم ی کت شلوار نو پوشیده بودم ولی ی تی شرت نارنجی زیرش بود که در واقع اون تی شرت برا کارمه پاره شدس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ای نزدیک از شغلی که دارید به مقامی بالاتر تغییر وضع خواهید داد و از این رو برای شماخیر است اما بدانید که باید در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 173. ف،ر

  یکی برای من خواب دیده که فرد متشخص و سرشناس یک دست کت وشلوار آبی رنگ مرتب که متعلق به خودش بوده به من هدیه داده است.
  این خواب چه تعبیری دارد.
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین می توان گفت که برای شما خیر است و نشان از وضعیت زندگی شماست که به لطف شخص دیگری تغییر خیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 174. فاطمه‌

  خواب دیدم یه کت و شلوار دخترانه تمیز و نو پوشیدم رنگ آبی روشن.. خیلی خوشحالم اونو پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از اینده ای بسیار خوش دارد ککه در ان در وضعیت شما اصلاحی رخ دهدکه سبب مرتب شدن زندگیتان می شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید