تعبیر خواب کت و شلوار

دیدن کت و شلوار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کت و شلوار در خواب چیست؟

کت و شلوار در خواب چه تعبیری دارد

معبرین لباس را حال از هر جنس و مدلی که باشد نشان وضع امور زندگی ما هست و بعضی از معبرین نوشته اند جامه و رنگی که دارد می تواند نشان از بیماری و یا موفقیت و پیرزوی دارد جامه می تواند کت و شلوار باشد یا چیز دیگری باشد مثل پیراهن.

کت و شلوار نو و تمیز در خواب های ما نشان از مردی ابرومند و تمیز که در که می تواند کاسب کار خوب یا ادم درست کاری باشد.

لباس بیانگر واقعت ها و ظاهر ما در جامعه است و نشان می دهد ما در نزد خود و دیگران چه جایگاهی داریم.


تعبیر خواب کت و شلوار

تعبیر خواب کت و شلوار اگر دیدید که لکه ای روی لباس شما هست خبر از بهتان زدن به شما دارد.

اگر دیدید که لباسی که برتن دارید زرد رنگ است نشان از بیماری است.

اگر در خواب دیدید که لباس تمیز و خوبی برتن دارید ولی داخل کثیف و چرک است نشان از احساس درونی شماست. برای مثال مردم شما را بالا و بزرگ می پندارند در صورتی که خودتان چنین نگاهی به خود ندارید.

پوشیدن کت و شلوار پشمی نشان ار مال و ثروت است.

اگر کت و شلوار خود را پاره دیدید نشان از فاش شدن رازهایتان است.

اگر کت یا شلوارتان از پشت پاره شد نشان تهمت به شماست در حالی که بیگناه هستید.

پوشیدن کت و شلوار چرک و کثیف نشان از غم و اندوه دارد.

پوشیدن کت و شلوار سیاه شوکت و اعتبار است.

دوختن کت و شلور یا هر لباس دیگری در خواب نشان از سفر است بزرگ یا کوچک بدون کاری که درخواب شما نشان دهنده اهمیت مسافرت شماست.


خواب های مرتبط با کت و شلوار


☺ تعبیر خواب «کت و شلوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کت و شلوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

18 دیدگاه

 1. s

  سلام من یه دختر 13 ساله هستم و دیشب خواب دیدم که یک کت و شلوار مردانه نو، به رنگ آبی پرنگ پوشیدم و زیرش هم یه پیراهن دکمه ای سفید پوشیدم و خیلی هم خوشحالم دلیل خواب من چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب کت و شلوار می توان این خواب را به این صورت تعبیر کرد که شما ممکن است در اینده به وضعی خیر برسید که رسیدن به آن به واسطه ی کاری است که با مردان رقابت می کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Ssra

  سلام
  مادرم خواب دیده که با پدرش می خواستن بزن مشهد.
  مادرم به پدربزرگم گفته شما لباس نیار من برای شما یه کت و شلوار گرفتم.
  مادرم میگه پدربزرگم کت و شلوار رو پوشیده ولی یکم شلوار کوتاه بوده!
  میشه تعبیر اینو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ایشان لباس برای ایشان به حالتی خوب باشد نشان از خیر است اما اگر در این خواب کلیت لباس خوب نباشد نشان از خیر نیست و در باره ی شلوار هم باید بدانید که می تواند نشان از ان باشد که مشکلی برای ایشان وجود دارد که مربوط به خانواده ی ایشان است.
   سربلندو پیروز باشید.

 3. نازی

  نامزدمی من دوسال پیش بهم خورد و برای من خیلی دردنا ک بود من شب گذشته خواب دیدم نامزد قبلی من با کت و شلوار زرد روی صندلی نشسته و به من نگاه می کند در ضمین ایشون نامزد دارند . تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا خوانده اید کت و شلوار زرد نشان از بیماری است و برای ایشان هم ممکن است به همین تعبیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سپیده

  سلام
  خواب دیدم کت و شلوار ی پسری که تو واقعیت بهش علاقه دارم و از علاقه اون بخودم بی خبرم تو خونه ما جا مونده لطفا تعبیرش و بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب شما نشان بر آن است که احتمالا ان شخص به شما علاقه داشته باشد و خیر است و تعبیر به بدی ندارد.او می‌توان نشان بر علایق و ذهن شما هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Hoora

  سلام من نامزدیمم چند هفته بهم خورده ولی دیشب خواب دیدم مادرم یه کت و شلوار سرمه ای خیلی عالی و یه لباس عروس میگه برای تو نامزدت خریدم لباس عروسو تو خواب ندیدم ولی کت وشلوار خیلی زیبا بود و سورمه ای رنگ و درخواب بهمادرم میگفتم پس بده مراسم بهم خورده مادرم میگفت نه صبر کن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در کل برای شما ممکن است خیر باشد اما بدانید که در این بین ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که شما برای تغییر زندگیتان به خیر آزار دهد و باید با انها مبارزه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Lenovo

  سلام من خواب دیدم زن برادر شوهرم کت پدر شوهرمو که به یادگار برداشتم از کمد خونم برداشته من تو خواب انداختمش بیرون کت تو خونم موند اما یهو دیدم تو خواب تو خونه قدیم پدر شوهرم هستم و کت دست برادر شوهرم هست و داره از خونه میره بیرون . لطف کنید جواب منو بدید ممنون میشم این خونه ارث بوده و تازه تقسیم شده بین وراث

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که ممکن است شما به درست و یا غلط سدی در برابر تغییر زندگی ایشان ایجاد کرده اید و این موضوع باید برای شما سبب ان شود که با تعقل تصمیم صحیحی بگیرید و از این رو سعی بر آن کنید که عرف و شرع را ملاک تصمیم خود قرار دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 7. یزدان

  سلام خواب دیدم ی کت شلوار نو پوشیده بودم ولی ی تی شرت نارنجی زیرش بود که در واقع اون تی شرت برا کارمه پاره شدس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ای نزدیک از شغلی که دارید به مقامی بالاتر تغییر وضع خواهید داد و از این رو برای شماخیر است اما بدانید که باید در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. ف،ر

  یکی برای من خواب دیده که فرد متشخص و سرشناس یک دست کت وشلوار آبی رنگ مرتب که متعلق به خودش بوده به من هدیه داده است.
  این خواب چه تعبیری دارد.
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین می توان گفت که برای شما خیر است و نشان از وضعیت زندگی شماست که به لطف شخص دیگری تغییر خیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فاطمه‌

  خواب دیدم یه کت و شلوار دخترانه تمیز و نو پوشیدم رنگ آبی روشن.. خیلی خوشحالم اونو پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از اینده ای بسیار خوش دارد ککه در ان در وضعیت شما اصلاحی رخ دهدکه سبب مرتب شدن زندگیتان می شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید