تعبیر خواب حرف زدن با مرده

دیدن حرف زدن با مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حرف زدن با مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب حرف زدن با مرده

تعبیر خواب حرف زدن با مرده

تعبیر خواب حرف زدن با مرده یکی از رؤیاهایی است که به کرات در بسیاری از افراد تکرار می شود و ممکن است فرد در خواب ببیند مرده زنده است و واضح با او صحبت کند و از او چیزهایی بخواهد و شخص جستجو کند. معنای این رؤیا و دلالت هایی که دارد با توجه به حالتی که فرد مرده آن را دیده متفاوت است.

 

قوی ترین تعبیر خواب


تعبیر خواب حرف زدن با مرده امام صادق

امام صادق(ع) تعبیر خواب حرف زدن با مرده را در حالی که آن متوفی در حال خندیدن با شما صحبت می کند، نشانه آن است که این شخص، یعنی مرده، به واسطه کاری که در زندگی انجام داده، در آخرت خود راحت است.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده حضرت یوسف

حضرت یوسف تعبیر خواب حرف زدن با مرده را نیکو می داند و دیدن سلام کردن به مردگان را در خواب شادی و مژده تفسیر کرده است.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده ابن سیرین

تعبیر خواب حرف زدن با مرده ابن سیرین اینطور آمده است که اگر کسى در خواب ببیند که مرده زنده است و با او صحبت کند و این شخص را خوب بشناسد و نزد او آمد تا بگوید او زنده است و نمرده است، نشانگر مقام است و جایگاه مرده در بهشت، در آخرت به آسایش می رسد.

همچنین طبق تعبیر ابن سیرین حرف زدن با مرده اگر ببیند که با فریاد صحبت می کند، بیانگر این است که مرده در آخرت خود با عذاب سختی روبرو خواهد شد و نیاز دارد که برای او طلب رحمت و مغفرت کند و برای او صدقه دهد تا این عذاب برای او آسان شود. هر کس مرده ای را ببیند که زنده می شود و با او صحبت می کند، نشانه آن است که بیننده خواب در آینده در موقعیت عالی قرار خواهد گرفت.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده در قبر

تعبیر خواب حرف زدن با مرده در قبر، ممکن است بیانگر مقام بلندی باشد که میت در آن مدت در آن حضور دارد. همچنین تعبیر خواب حرف زدن با مرده در قبر، ممکن است بیانگر گناهان و معصیت هایی باشد که بیننده خواب در آن مدت انجام داده است و باید از خداوند تبارک و تعالی استعانت جوید. چه بسا ديدن مرده در خواب در حال صحبت در داخل قبر، بيانگر هشدارى باشد كه به صاحب رؤيا خواهد رسيد و او بايد آن را بگيرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زنده شدن مرده

تعبیر خواب حرف زدن با مرده غریبه


تعبیر خواب حرف زدن با مرده غریبه

تعبیر خواب حرف زدن با مرده غریبه یا مرده ای که بیننده خواب او را نمی شناسد، نشان می دهد که شخصی نزدیک به او وجود دارد که در روزهای آینده از دنیا می رود.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده در مسجد

تعبیر خواب حرف زدن با مرده در مسجد دارای تعبیری ستودنی است و حکایت از حسن و حال خوب  و ایمن بودن از عذاب دارد، زیرا مسجد محفوظ است.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده

تعبیر خواب حرف زدن با مرده اگر فرد ببیند که مرده از او چیزی مانند نان می خواهد، دلالت بر این دارد که این میت نیازمند دعا و صدقه از سوی بیننده است.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده اگر ببیند که با مرده ای زیاد صحبت می کند، بیانگر آن است که صاحب خواب عمر طولانی می کند و موفقیت در کارش اتفاق می افتد.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده اگر بیننده خواب بیمار باشد، نشان دهنده بهبودی، بهبود وضعیت و ناپدید شدن بیماری است و اگر مضطرب باشد، آن خواب، نشانه تسکینی قریب الوقوع، آشکار شدن غم و رفع بحرانی است که زندگی بر او تنگ کرده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب النگو طلا برای دختر مجرد

تعبیر خواب حرف زدن با مادر یا مادر بزرگ مرده

تعبیر خواب حرف زدن با مادر یا مادربزرگ مرده بیانگر عشق و علاقه بیننده خواب به والدین خود است و این نشان می دهد که تمایل به برقراری ارتباط با آنها دارد. اگر مادر یا مادربزرگ فرد در قید حیات است، آن شخص نگران از دست دادن آنهاست و این موضوع موجب نگرانی او شده است.

همچنین تعبیر خواب حرف زدن با مادر یا مادربزرگ مرده نشان دهنده این است که بیننده خواب به کمک احتیاج دارد و اگر مادر او در واقعیت نیز فوت کرده باشد، در عذاب خواهد بود و بهتر است به دنبال راه حلی باشد. از طرف این خواب می تواند نشان دهنده پایان غم و اندوه باشد.


تعبیر خواب در گوشی حرف زدن با مرده

تعبیر خواب در گوشی حرف زدن با مرده برای مرد مجرد نشان دهنده تغییر و تحول اساسی در کارها است به طوریکه وضع اقتصادی او به یکباره بهبود می یابد. تعبیر خواب در گوشی حرف زدن با مرد برای زن باردار بیانگر این است که آن زن فرزند دختری به دنیا می آورد.


تعبیر خواب حرف زدن با مرده برای زن باردار

تعبیر خواب حرف زدن با مرده برای زن باردار، نشان دهنده این است که در دوره فعلی نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارد، علاوه بر این که در دوره فعلی نمی تواند راه حل مناسبی برای مشکلاتی که از آن رنج می برد بیابد.

اگر زن حامله ببیند که مرده می خواهد او را در موردی نصیحت کند، باید تمام سخنی را که به او گفته به خاطر بیاورد زیرا مرده فقط در خواب حقیقت را می گوید.


تعبیر خواب حرف زدن و خندیدن با مرده

تعبیر خواب حرف زدن و خندیدن با مرده، نشانه آن است که از تمام مشکلات و موانعی که در این دوران به آن مبتلا شده است نجات می یابد، علاوه بر این که به خاطر مژده ای که به او خواهد رسید، روزگار او به نیکی متحول می شود. این خواب می گوید که خواب بیننده قادر خواهد بود به تمام آرزوهایی که در زندگی خود دارد، دست یابد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آتش گرفتن خانه خود

سخن آخر

امیدواریم تعبیر خواب حرف زدن با مرده، تعبیر خواب حرف زدن با مرده برای زن حامله، تعبیر خواب حرف زدن با مرد در گوشی و … بتواند پاسخگوی سوالات شما درباره این خواب باشد. اگر شما هم تجربه این خواب و تعبیرش را دارید می توانید آن را در بخش نظرات با دیگر همراهان سایت به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «حرف زدن با مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حرف زدن با مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. طیبه

  سلام پدر من هشت ماه فوت شدن دیروز مادرم خوابشان را دیدن که گریه میکردن میشه تعبیرش را برای من بگید

 2. باهر

  سلام و شب بخیر
  خواب دیدم خاله ام که فوت کرده می گوید گوش بده و گوشی تلفن را بسمت من گرفته و فردی پشت تلفن به زبان دیگری صحبت می کرد و خاله ام برایم ترجمه کرد.
  چون در جلسه خانوادگی بودم و اطرافم شلوغ و بگو و بخند بود متوجه نشدم و به همه گفتم ساکت شوید.بعداز سکوت ،مجددا صدای آن فرد را از طریق گوشی تلفن شنیدم و خاله ام ترجمه کرد و کاملا متوجه نشدم ولی ظاهراً ترجمه کرد که می گوید آن چیزی که میخواهی همان جاهی هست که میخواهی بروی.
  لطفاً تعبیر فرمایید.باتشکر

 3. مهدی

  سلام مادر بنده بر اثر بیماری فوت شده
  در خواب دیدم مادرم برگشته و ما بشدد مراقب هستیم که دیگه فوت نکند با علم اینکه یکبار فوت کرده ولی با پدرم میانه خوبی ندارد
  تعبیر چیست

 4. فروغ

  سلام و خداقوت دیشب خواب زن عموم وکه چندسال پیش فوت کرده دیدم یه چادررنگی سرش کرده بود و جوان بود و خوشحال ازاینکه نمرده و اومده بودکه این موضوع روبهم بگه و من ازخوشحالی گریه میکردم.اگه برام تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

 5. بهار

  با سلام
  یکی از اقوام که قبلاً فوت شدند به خوابم آمدند و خیلی خوشحال و راضی بودند از جایگاه و شرایطی که هستند و من حال مادرم را از ایشان پرسیدم ،در حالی که مادرم زنده هستند و گفتند ایشان هم حالش خوب است
  زمان خواب قبل از اذان صبح بود و در حال حاضر باردار هستم
  ممنون میشم تعبیر کنید

 6. عسل بانو

  سلام دیشب خواب دیدم پدر زنده شده و به خانه برگشته و گریه میکنه و به من میگه دیگه ناراحت نباش عزیزم من برگشتم من هم اون رو بغل کردم و گریه میکردم(داداشم دو ماهه رفته جایی و گیر افتاده و ما خیلی نگرانیم یعنی به خاطر این موضوعه که من این خواب رو دیدم )

 7. مهین

  سلام ، پدرم من به رحمت خدا رفته، دیشب به خواب دوستم آمده و به دوستم گفته چند بار به بچه هام بگو از اینجا جمع کنن برن پشت کوه ممنون میشم تعبیرش بفرمایید

 8. میلام احمد

  با سلام و خسته نباشید ببخشید
  من در خواب دیدم با عموی بابام در بلندی یک کوه ایستاده ام در آنجا آب و برف هم هست عموی بابام بطرف من نگاه می‌کند برای من می‌گوید برویم دیگه باهم حرکت می‌کنیم عموی پدرم از من جلو تر راه می‌رود منم از پشتش بعدی مه جلو میشم دگه عموی پدرم را همراه خودم نمیبینم تعبیر این خواب من چه هست با تشکر از شما

 9. الی

  من خواب دیدم صبح به قبرستان رفتم برای فاتحه، پدربزرگم که کنار قبرش خوابیده بود با من به صحبت پرداخت و به من گفت در راهی که میخواهی قدم بگذاری سختی خواهی کشید و….
  من هم جویای حال پدربزرگم و مادربزرگم در آن دنیا (که هردو در واقعیت نیز فوت شده اند،) شدم و پدربزرگم گفت جایگاه ما خوب است.
  تعبیر این خواب چیست؟

 10. منصور

  درخوال دیدم با عمویم که 4الی 5سالی است فوت کرده .
  پشت درب حیات منزل صدا میزند کلید منزل فلان جاست.
  ازبالای دررفتم بالا عمویم ورحالی که بسمت قبرستان میرفت ازپشت هرچه صدایش کردم عموعمو جوابم نداد.بسیارآرام حرف میزد صبح زودقبرستان رفتم برایش فاتحه دادم .تعبیرش چیست؟

 11. احمد

  سلام ؛ پسر نوجوانم خواب دیده که شوهر خواهر من که سال پیش مرده و دو سالی قبل از مرگش هیچ رابطه ای بینمان نبود ؛ زنده است و من رو می بینه و دستم رو می گیره و فشار میده . جالبه که پسر من ، به دلایلی اون آقا رو نمی شناخت ولی خودش به پسرم خودش رو معرفی کرده و بعد ازون من رو می بینه که می آم و با اون آقا دست میدم .

 12. مبینا

  اگر از مرده که مادربزرگ باشد بپرسیم از دنیای اخرت چه خبز ولی بعدش اصلا یادمون نباشه که چی گفته تعبیرش چیه؟!

 13. توکاش

  باسلام،زن متاهلی هستم و مادرم زنده است در خواب دیدم که مادرم مرده و در ادامه دیدم که با مادرم در حالی که جوان شده با گریه می‌گویم که چرا مردی ما بهت احتیاج داشتیم و مادرم گفت من باید میمردم چون … در این لحظه با صدای زنگ ساعت از خواب پریدم

 14. لیلی

  سلام خواب دیدم که به قبرستون رفتم وبرای عموم ومادر بزرگم فاتحه میخوندم ولی هرلحظه اشتباه میکردم بزور تونستم فاتحه بخونم بعد یهو یدیدم که مادربزرگم زنده س وباهام حرف میزنه داشت میگفت اسم پسرتو عوض کن من بلد نیستم صداش کنم گفتمش تو بگو علی نگو ایلیا اونم بازیش داد گفت علی بعد یهو درحال ترک کردن قبرستان دیدم روی سنگ قبر عموم یه نوشته ظاهر شد که نوشته بود چقدر زود رفتی بشین باهم حرف بزنیم رفتم یجایی دورتر وفقط گریه میکردم تعبیرش چیه

 15. مهدویه

  سلام من همسر برادرم که سه سال پیش در جوانی فوت کردند را در خواب دیدم که ایشان باردار بودند . امدند صندلی را برداشتن و بردند هر چقدر من گریه کردم و گفتم نرو بخاطر بچه هات و همسرت ولی رفتند . آنطرف در هم گویا پسر بگه ای داشتن دستش را کشیدن و بردن
  روی بینی شون هم سرخی بود مثل سوختگی که داره التیام پیدا میکنه میشه تعبیرش را بفرمایید؟

 16. زهرا محمدی

  سلام همسرم بیمار است ودر خواب عمویش که سالها مرده را در خواب دیده که گفته پسرم چی میخای اینجا بیا بریم ..

 17. زینب محمدی

  سلام پسرم خواب داداش دیده توخواب داداش بهش گفته زنده ی بعدباهم رفتن پیش ی سد اونجا همه خوشحال بودن وجشن گرفتن که علی زندس ولی پسرم همش گریه میکرده بعدش پسرم به داداش گفته هرچی میخای بخرم حساب میکنم و علی که فوت شده یه تسبیح برداشت و سهیل پرسید چندصاحب مغازه گفته ۵۵ سهیل پولشو داده باهام رفتن و پسرم گفت با داداش یه مرد میانسالی هم بوده که حالت فراموشی داشته اون مرد میانسال تعبیر این خواب چیه ممنونم

 18. ابوالفضل

  سلام ببخشید اگر لطف کنید خوابمو تعبیر کنید ممنون میشم،چون مشکلات زیادی دارم میخام ببینم تعبیر این خوابم چی میشه.خواب دیدم با پدربزرگ خانمم که فوت کرده صحبت میکنم ازمشکلات زندگیم میگم اونم درحالیکه یه ظرف کوچیک کشمش جلوش بود پاشم مثل موقعی که زنده بود دراز میکرد همونطوری دراز کرده بود نشسته بود به من گفت سعی کن از توی اون زیرزمین بیایین بیرون آخه من وضعیت مالی بدی پیدا کردم مجبور شدم زیرزمین اجاره کنم ،بهش گفتم هرکاری که میکنم نمیتونم ازاون زیرزمین بیام بیرون دیگه کم آوردم بهم گفت همه چی درست میشه نگران نباش بعد منم سرم رو گذاشتم روشانه اون وشروع کردم به گریه کردن.
  ممنون میشم اگرتعبیر کنید

 19. رضا

  باسلام وخسته نباشیدمن برادری داشتم که چندسال پیش فوت کردن والان خواب دیدم برادر درخواب گریه می‌کند دوتازخم بزرگ توکمرش هست وبسیارعذاب می‌کشد وگریه می‌کند وقتی سوال کردم چرا اینجورشدی گفت مادرم این بلارو سرم آورده ومادرم هم ۳سال پیش رحمت خدارفت البته مادرم بعدازفوت برادرم بسیارغمیگین بودن بطوری که شب روزگریه میکردن وبی تاب مرگ برادرم بودن تااینکه سکته کردن وفوت کردن حالا دیشب که خواب برادرم رو دیدم بدجورداشتن عذاب این دوزخم داخل کمرش رومیکشیدن بطوری که یه سره فقط درد می‌کشیدن وگریه میکردن ومادرم هم درخواب حضورداشتن ولی هیچ حرفی نمیزدن فقط نگاه میکردن .ممنون میشم تعبیرخواب رابرام بگید باتشکر

نظر خود را بیان کنید