تعبیر خواب افطار

دیدن افطار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن افطار در خواب چیست؟

تعبیر خواب افطار

تعبیر خواب افطار

تعبیر خواب افطار در ماه رمضان که ماه خیر و برکت است بسیار خوب است، زیرا این ماه بسیار مبارک است. ماه روزه مسلمانان است و روزه یکی از ارکان پنج گانه اسلام است و عبادت و نماز در این ماه در بین مسلمانان فراوان است و امروز با بهترین تعبیر خواب، تعبیر خواب افطاری خوردن، تعبیر خواب افطاری دادن امام صادق و … آشنا می شویم.

 

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب افطار کردن

  • تعبیر خواب افطار کردن اگر فرد ببیند که وقت افطار در اذان مغرب افطار مى کند، بشارتى است که در ماه رمضان به مسافرت یا عمره بجا آورد.
  • تعبیر خواب افطار کردن کسى که ماه رمضان را روزه گرفته و روزه خود را افطار کرده، بیانگر رفع غم و اندوه است.
  • دیدن بیننده که گویا روزه خود را افطار کرده و در حال عمد روزه ماه رمضان را نگرفته است، هشدار آن است که بلای بزرگی به او خواهد رسید.

تعبیر خواب افطاری خوردن

  • تعبیر خواب افطاری خوردن در ماه رمضان با کسی که می‌شناسد افطار می‌کند، دلیل بر کار مشترک آنهاست.
  • تعبیر خواب افطاری خوردن اما در زمانی غیر از وقت افطار، بیانگر آن است که مرتکب گناه و معصیت شده است.
  • تعبیر خواب افطاری خوردن در حالی که فرد فراموش می کند که روزه است و این نشان می دهد که بیننده خیر و برکت و روزی می یابد.

تعبیر خواب افطاری دادن امام صادق

امام صادق (ع) تعبیر خواب افطاری دادن را پرهیزکاری و روزی حلال تفسیر کرده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوشت خام

تعبیر خواب افطاری دعوت شدن

تعبیر خواب افطاری دعوت شدن به این معناست که با دیدگاهی رفتار می کنید که حرام و حلال را تشخیص می دهید، شادی زیادی خواهید داشت، با انجام کارهای بزرگ و سودمند زندگی بسیار راحت تری خواهید داشت.

بر کینه هایی که تجربه کرده ای صبوری داشته باش، که اشک هایت خشک شود، تجارتت باز شود و درآمدها زیاد شود، نعمت های دنیا کارآمدتر و متنوع تر شود.

اگر در خواب شما به ضیافت افطار دعوت شده اید به این معنی است که بحث بین اعضای خانواده شیرین می شود، حسرت با یک خویشاوند رفع می شود، اعتبار از دست رفته در دنیای تجارت دوباره به دست می آید، با دیدگاهی متمایز رفتار می کنید. بین حرام و حلال درآمدت زیاد می شود، تجارتت موفق می شود، غم ها و گرفتاری هایت هر چه زودتر تمام می شود، تعبیر می شود که خوب می شود و همیشه خوشبخت خواهد بود.


تعبیر خواب افطاری دادن زن باردار

تعبیر خواب افطاری دادن زن باردار نشان دهنده آن است که دستاوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت، چیزهای زیادی را به دست می آورد که سال ها آرزویش را داشته اید، بر بیماری بسیار سخت غلبه می کند و غم ها و مشکلات شما را پایان می دهد. زندگی کاملاً جدیدی برای شما به ارمغان می آید، به طوریکه اصطلاحاً می گویند در زندگی صفحه ای جدید باز می شود، و از یک کار ناموفق یک پیروزی حاصل می شود.

در تعبیر خواب افطاری دادن زن باردار اگر ببیند که روزه خود را افطار می کند، ولی ناخواسته، دلیل بر آن است که در دوران بارداری دچار مشکلات سلامتی می شود ولی خداوند متعال او را از این امر نجات می دهد. همچنین وقتی زن حامله ببیند در ماه رمضان روزه خود را افطار می کند، ولی به عمد، دلیل بر عدم مسئولیت پذیری در قبال جنین و شوهر دارد و لذا این امر ممکن است او را در معرض از دست دادن جنین و یا بروز مشکلات دیگری از جمله طلاق قرار دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن النگو برای زن متاهل

تعبیر خواب افطاری دعوت شدن


تعبیر خواب سر سفره افطار نشستن

تعبیر خواب سر سفره افطار نشستن، بیانگر آن است که فرد جایگاه بسیار خوبی در برنامه شغلی خواهد داشت و غم ها و گرفتاری های او از بین می رود، و با این فرد به احترام رفتار می شود.

بعلاوه، تعبیر خواب سر سفره افطار نشستن این است که تندرستی، قدم های نیکی که برمی دارد او را به سعادت و پیروزی می رساند، خود را وقف کار خود می کند، از شر انواع مشکلات کوچک خلاص می شود  و این که او راحت باشد، به وفور زندگی کند، که سلامتی او در معرض خطر نخواهد بود.


تعبیر خواب افطاری دادن مرده

تعبیر خواب افطاری دادن مرده و سیر کردن آن اشاره به درمان سخت ترین بیماری ها در شما یا اطرافیانتان دارد که به شکل معجزه بهبود خواهد یافت. تعبیر خواب افطاری دادن به مرده زن بیانگر این است که فرد صاحب فرزند صالحی خواهد شد که موجب افتخار والدین است.


تعبیر خواب افطاری خوردن در مسجد

تعبیر خواب افطاری خوردن در مسجد بیانگر آن است که روزهای بسیار خوبی خواهید داشت و به زودی خبرهای بسیار خوشحال کننده ای دریافت می شود، دردها و سختی ها به پایان می رسد، از فرصت هایی که دارید به خوبی استفاده می کنید، شادی بزرگی را تجربه خواهید کرد. مشکلات مالی که برای مدت طولانی ادامه دارد به پایان می رسد، گفته می شود که بیننده خواب در زندگی خود گام های بلندی خواهد برداشت و با موفقیت های بزرگ به دستاوردهایی دست خواهد یافت، اعتماد به نفسش را از دست خواهد داد، اما این منفی ها باعث می شود که او بسیار قوی تر از گذشته شود.

علاوه بر این، دیدن افطار در مسجد در خواب، بیانگر آن است که خانواده او در رفاه و خوشبختی زندگی خواهند کرد و زندگی آرام و شادی خواهد داشت، به امور خود سر و سامان داده و وارد امور مختلف خواهد شد.

این خواب اشاره به کار با افرادی دارد که دوستشان دارد و برایشان ارزش قائل است، حتی اگر در ابتدا کمی غافلگیر شود، بعداً این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حلوا خوردن یا حلوا نذری پختن

تعبیر خواب افطاری دادن در خانه

تعبیر خواب افطاری دادن در خانه اشاره به آینده ای عالی و بی خطر برای ببینده خواب دارد. اگر ببینید که به دوستان و نزدیکان خود افطاری می دهید، مژده از اتفاق خوبی است که در زندگی شما می افتد.


تعبیر خواب افطاری خوردن در حرم امام رضا

تعبیر خواب افطاری خوردن در حرم امام رضا بیانگر این است که پیام مهمی مخصوصاً برای خود دارید. این خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که دریافت یک هدیه مهم برای شما نزدیک است یا اینکه هدیه ای وجود دارد که توسط شخص دیگری به شما داده می شود. به طور کلی این خواب معنای خیر و خوبی به همراه دارد.


سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب افطار کردن، تعبیر خواب افطار خوردن، تعبیر خواب افطاری دادن در خانه، تعبیر خواب افطاری دادن مرده و … اشاره کردیم. امیدواریم توانسته باشید تعبیر خواب خود را در اینجا پیدا کنید.

☺ تعبیر خواب «افطار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «افطار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

  1. مهدیه

    سلام من خواب دیدم مادرم افطاری دارد یک مسجد بسیار بزرگ هرچی بگم از بزرگی زیبا یش کم گفتم سفره پهن شده اما مهمان کمه منم درحال پذیرایی هستم وخیلیم استرس دارم که از مهمانها درست پذیرایی نمیشد من دست تنها بودم و یک منزلیم از خواهرم بودفک میکنم از مهمان پر شده بود ویک قسمتی از پله های مرمر بود ک من بالا پایین میرفتم برا پذیرایی اما وقتی ک میخاستم برم ک خودم افطار کنم با یکی از دختر ای خواهرم بودم ک میخاستم برم بالا از پله خواهرم ناراضی بود ک دخترش نیاد بامن چادر مشکی داشت ما ک رفتیم بالا یهو پل هاجدا شدن قشنگ کنار کشیده شدن ب طور رفتن ب پایین وبالامن رفتم بالا واون رفت از پله پایین ومن همچنان میرفتم بالا اما با سر میخوردم ب پایین و چهار دست وپا هرچی تلاش کردم نشد برم بالا بیدار شدم رنگ پله هایم سنگ مرمر مثل پله های خرم بو سبز رنگ تقریبا بار گه های قهوه ای خیلی کم . خیر انشالله

نظر خود را بیان کنید