تعبیر خواب گاز گرفتن سگ

دیدن گاز گرفتن سگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گاز گرفتن سگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ حضرت یوسف

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ

خواب گاز گرفتن سگ از نظر بسیاری از معبرین دارای تعبیر خوشایندی نبوده و آن را رسیدن صدمات و حادث شدن اتفاقاتی ناخوشایند در زندگی واقعی بیننده خواب برابر دانسته اند. از آنجا که سگ حیوانی درنده و گوشتخوار است و گاهی باعث ایجاد ترس می گردد ممکن است دیدن خواب گاز گرفتن سگ اشاره ای به وقایع دردناکی برای بیننده خواب داشته باشد. ابن سیرین گاز گرفتن سگ را آسیبی دانسته است که از جانب دشمن به بیننده خواب خواهد رسید و گاز گرفتن لباس بیننده خواب توسط سگ را بروز حوادثی ناراحت کننده در زندگی بیننده خواب دانسته ولیکن ابن سیرین می گوید چنانچه سگ لباس بیننده خواب را گاز گرفته و پاره نماید تنها ضرر مالی متوجه بیننده خواب خواهد بود. امروز در آلامتو به تفسیر بیشتر تعبیر خواب گاز گرفتن سگ پرداخته و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. امید است مورد توجه شما همراهان گرامی قرار گرفته و پاسخی برای سوالات احتمالی شما عزیزان باشد.

 

تعبیر خواب  کامل و دقیق


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ حضرت یوسف

تعبیر خواب سگ از نگاه حضرت یوسف نیز دارای تعابیر مثبتی نبوده و دیدن سگ در حالی که پارس می کند را اتفاقات و رویدادهای پر زحمت برای بیننده خواب معرفی نموده اند. به طور کلی حضرت یوسف دیدن سگ خصوصا در خانه را رسیدن شر و بدی برای بیننده خواب دانسته اند.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ امام صادق

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ از دیدگاه امام صادق (ع) چنانچه سگ پای بیننده خواب را گاز گرفته باشد نمایانگر خارج شدن کنترل زندگی از دست بیننده خواب خواهد بود. ولیکن چنانچه بیننده خواب ببیند که شخص دیگری توسط سگ گاز گرفته شده است نشان دهنده ضربه ای از افراد مورد اطمینان برای بیننده خواب خواهد بود. ممکن است چنین رویایی خبر از خیانتی برای بیننده خواب از جانب فردی باشد که به وی اطمینان کامل خواهد داشت. به طور کلی خواب گاز گرفتن سگ از نطر امام صادق دارای پنج تعبیر است که در ذیل به آنها اشاره ای خواهیم داشت:

اولین تعبیر گاز گرفتن سگ در خواب دیدن بی وفایی از نزدیکان خواهد بود.

دومین تعبیر گاز گرفتن سگ در خواب دیدن خیانت از اشخاص مورد اعتماد خواهد بود.

سومین تعبیر گاز گرفتن سگ در خواب نشانه ای از وجود بیماری روحی برای بیننده خواب خواهد بود.

چهارمین تعبیر گاز گرفتن سگ در خواب بروز رویدادهایی ناخوشایند در زندگی بیننده خواب خواهد بود.

پنجمین تعبیر گاز گرفتن سگ در خواب هشداری برای بروز اتفاقات ناگوار در آینده خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عروسی دیگران

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ روی دست راست و چپ

تعبیر خواب گاز گرفتن دست راست و چپ توسط سگ به این معناست که بیننده خواب از جانب فرزند خویش آسیبی خواهد دید و دیدن چنین خوابی هشداری برای بیننده خواب است که در راه شر قرار گرفته و بایستی توجه بیشتری به اطراف خود داشته باشد. گفته شده است اگر زن باردار در خواب ببیند که دستش توسط سگ گاز گرفته شده است نمایانگر مجروح شدن و یا رسیدن زمان زایمان می باشد. دیدن چنین رویایی برای زن شوهر دار نیز به منزله مورد ستم قرار گرفتن بیننده خواب توسط شوهر خواهد بود.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ و خون آمدن

خواب خونریزی از گاز گرفتن سگ نشان دهنده اختلافات بیننده خواب با اطرافیان خواهد بود ممکن است چنین خوابی خبر از درگیری با شخصی بسیار نزدیک با بیننده خواب داده و به کعنای احساس گناه و شرم وی از این رخداد باشد.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ از پا

رویت خواب گاز گرفتن سگ از پا همانگونه که در بالا از امام صادق (ع) نقل شده نشان دهنده خارج شدن تعادل زندگی از دست بیننده خواب خواهد بود. ممکن است مشاهده چنین خوابی خبر از اتفاقات آینده و هشداری برای بیننده خواب باشد که نسبت به مسائل روزمره خود عملکرد بهتری داشته باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کتک زدن

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ از پا


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ از گردن

خواب گاز گرفتن سگ از گردن نمایانگر تضاد و مقابله احساسات درونی بیننده خواب خواهد بود. دیدن چنین خوابی نشان می دهد که بیننده در دوران تضاد احساس و عق قرار داشته و از این رو در حال گذراندن مرحله سختی از زندگی خویش می باشد.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ ولگرد

اگر خواب گاز گرفتن سگ ولگرد را همان خواب گاز گرفتن سگ هار در نظر بگیریم چنین خوابی نشانه وجود دشمنی کینه توز است که برای زندگی بیننده خواب نقشه های شومی در سر پرورانده و بسیار قدرتمند می باشد. به طور کلی دیدن گاز گرفتن سگ در خواب نمایانگر رنج، ناراحتی و آزار بوده و خبر از وقوع حوادثی ناگوار خواهد داد.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ سفید

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ سفید نیز به معنای تهدید و مورد آزار و اذیت قرار گرفتن بیننده خواب توسط شخصی می باشد که نسبت به وی احساس حسادت و نفرت داشته و گفته شده است که اتفاقاتی مرتبط با اعتیاد نیز می تواند به دیدن چنین رویایی مربوط باشد.


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ قهوه ای

خواب گاز گرفتن توسط سگ قهوه ای به معنای آسیب دیدن بیننده خواب توسط رقیبانی است که برای وی نقشه کشیده و ممکن است هشداری باشد برای آنکه بیننده خواب از خود و زندگی خویش مراقبت بیشتری نموده و از رخداد حوادث احتمالی پیشگیری نماید. بهتر است بیننده خواب از دخالت اطرافیان در امور مرتبط با زندگی خویش جلوگیری نموده و یا ارتباط خود را با آنها به حد اقل برساند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عسل خوردن یا گرفتن از دیگران

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ قهوه ای


تعبیر خواب گاز گرفتن سگ سیاه

خواب گاز گرفتن سگ سیاه یکی از خواب های به شدت ترسناک است که می تواند نشانه ای از وجود غم، اندوه، نگرانی و استرس بیننده خواب در زندگی بوده نشان می دهد که حالات ترس و اضطراب در آینده وی پدیدار خواهد شد.

☺ تعبیر خواب «گاز گرفتن سگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گاز گرفتن سگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. احمد هارون

  سلام وقت بخیر! ساعت سه صبح بود فکر کنم! خواب دیدم که دوتا سگ برام حمله کرد یکی سفید رنگ داشت، سگی سفید دوبار گاز گرفت، اما اون یکی یکبار، هردو از پشت دست راست گاز گرفتن. میخواستم لطف نموده برام تدبیر کنید .

 2. صادق

  سلام.ظهر سافت ۱۴ خاب دیدم ی سگ زرد رنگ اول باهم بازی میکردیم بعد ی دفعه انگشتان دست چپمو گاز گرف هرچی میزدم ش زمین ول نمی‌کرد بزور دستمو رها کرد..هیچ درد یا خونی هم نبود ..باتشکر

 3. رقیه

  سلام خواب دیدم که سگ به پسرم حمله کرد و دست اونو گاز گرفت رفتم جدا کردم دست منو هم گاز گرفت و بعد ما از اونجا فرار کردیم رفتیم بیمارستان یا درمانگاه بود تا آمپول کزاز بزنیم به پسرم زدیم ولی من وقت نشد بزنم چون توی مسیر خیلی شلوغ بود و جشن عروسی بود منم دنبال پسرام میگشتم تا پیدا کنم و برم خونمون

 4. حسبی الله

  خواب دیدم یه سگ پای راستمو گاز گرفت خیلی عصبی بود بعد منم زدم زیر گوشش بعد چند روز باجناقم بهم کلی بختون کرد

 5. م.ج

  سلام‌ خواب دیدم دست راستمو سگ کوچک گازگرفت ولی خون نیامدومن اصلا نمیترسیدم وانگشتانم حنجره وبلای فک سگو فشارمیدادم تا دهن سگ بازبشه وبازشد ولی ازدستم خون نیامدومن بلافاصله دستم را لیس زدم وبه صاحبش گفتم‌ لیس میزنم‌ چون فایده داردولی صاحب سگ گفت چه فایده ای مریض میشی

 6. معصومه

  خواب دیدم نون دستم که تو راه سگ قهوه ای دیدم که دست راستم گاز کرفت منم اینقدر گردن سگ قلقلک میدادم فشارش دادم تا دستم از تو دهنش در آورد که خراش افتاد رو دستم و دیدم خونی شده که سریع رفتم دکتر نمونه برداری کرد و گفت هاری گرفتی تا ۵ روز جایی نباید بری منم روم نمیشد به صاحب کارم بگم

 7. بابک

  درود بر شما
  بنده خواب دیدم یک سگ تربیت شده از نژاد ژرمن شپر داشتم و خیلی حرف گوش کن بود ولی بدون اینکه دلیلش رو بفهمم به همه حمله می کرد و مچ دست چپ خودم رو گاز گرفت و از جای دندوناش خون می اومد و من دست و پای اون رو بستم و با نگاهش بهم التماس می کرد که بازش کنم و وقتی بازش کردم بازم به دیگران حمله می‌کرد ولی کسی رو گاز نمی گرفت و در نهایت با کشتن یک سنجاب دیگه آروم شد. سپاسگزار میشم تعبیر حدودی خوابم رو بهم بگید.

 8. ستیون

  دیشب برای آولین بار دیدم که سگ سیاه بزرگ دم در خانه قبلی بود و من داشتم دوچرخه سوار میکردم بعد که رسیدم انجا اومدم پایین و رفت که بگم برید اونور یک سگ سیاه پای چپم را ۱۰ بار گاز می‌گرفت بعد ول می‌کرد

 9. S

  خواب دیدم یک سگ دست چپمو گاز گرفت و باهام صحبت میکرد ، انگار عصبانی بود اما به نظر می‌رسید به سمت من نیست ، تمام مدت بهش میگفتم از سگا میترسم و اون سگ در نهایت دستمو ول کرد، جالب اینجاست که از اول دردی نداشتم و وقتی ولم کرد حتی رد روی دستم نبود.

 10. حمید

  دیشب مثل هر شب خواب سگ رو دیدم ! اما این بار سگ دستمو گاز گرفتو تکه ایی از گوشتمو پاره کرد اما خون نیومد ! ممنون میشم راهنمایی کنین !

 11. سمیه

  خواب دیدم سگ مشکی سفید زانوی راستم رو
  گاز گرفته خون نبود ولی یه مواد زرد رنگ از زانوم بیرون زد

  به زور از خودم جداش کردم
  دوباره دنبالم دوید اینبار کلا رفت توی پاچه شلوارم گیر کرد
  بعد با قیچی کفش و شلوارم پاره کردند اومد بیرون
  ولی تو.کوچه باز وجودش برام ترسناک بود

 12. جلیل

  سلام خواب دیدم ۳تاسگ پاپی پیشم بودن ویکی از این سگها پاچه شلوارم رو گاز گرفته

 13. Hawa

  خواب دیدم سک دست چپ مرا گاز می گیرد ولی افگار نمیشم

 14. شیما

  سلام . خواب دیدم که یه سگی تو خونه پشت مبل خوابیده و وقتی مبل رو کنار کشیدم دیدم یه عالمه توله سگ رو تازه بدنیا آورده. وقتی منو دید حمله کرد بطرفم و دست و لباسم رو گرفت و هر کاری می کردم رهام نمی کرد دیگه به زور توله هاشو و خودشو از خونه بیرون کردم ولی لباسم آغشته به بزاق سگ شده بود که سیاه رنگ بود

 15. سمانه

  سلام خواب دیدم مادرم که چند ساله فوت کرده سگ هاری به او حمله کرد تا من خودمو رسوندم یک قسمت از بدنش جدا شده بود سری جمع کردم تا به بیمارستان برسونم اعضا بدنشو وصل کنن بعد مادرم با این حال خودش راه میرفت در حالی که شکم و دل روده اونو کنده بود لطفا برای تعبیرشو بگید

 16. سلمان

  حالا که خواب دیدیم سگ ما را گاز گرفته و تعبیرش هم که بطور خلاصه خبر از اتفاق بد در آینده به ماست حالا ما باید چکار کنیم که اون اتفاق بده نیوفته؟

 17. طیبه

  سلام من ساعت ۶:۴۳ خواب دیدم سگ قهوه ای کمرنگ از این مدل سگ های کوچک خانگی اول دیدم صاحبش گفت حمامش کنیم وقتی شستمش دست راستم را گاز گرفت شکمش رو فشار دادم تا دستم رو رها کند دندانش در دستم ماند و رهایم کرد اما خون کمی بود درد هم حس نمیکردم ولی خیلی میترسیدم بیدار شدم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 18. فرشید

  سلام من خواب دیدم سگ بزرگ و چند رنگی که بیشتر به قهوهای میخورد بهم حمله کرده .پریده رو ماشین وانت بار دست چپم انگشتهام رو گاز گرفته ولی خون نمیاد منم دست کردم تو چشمش و کور کردم بعد که ولم کرد دیگه از اون محل دور نشد تا منو بگیره.ازجایی بلند اویزان شدم و امد طناب رو برید و حرف زد گفت حالا اگه میتونی بیا بالا بالاخره مردم کمک کردن بیام بالا ولی سگ دوباره افتاد دنبالم تو خونهای مردم که دیگه بیدار شدم ساعت ۴.۲۰صبح این خواب رو دیدم اگه میشه راهنمایی کنیدممنون

 19. سیاوش

  خواب من ی خانومی بود که یک سگ کوچک دستش سگش از اون پا کوتاه ها بود و خیلی کوچک تر از گربه بود نمیدونم چرا درو باز کردیم تقریبا ده نفر بودیم در بین همه بمن گفت الان سگم میگیرتت و دست چپ منو گاز گرفت و ولش نمیکرد منم دنبال چاقو بودم بزنم بهش بازبشه رفتم مغازه دوتا چاقوی بزرگ قرمز بهم داد ولی نزدمش با چاثو خانومه هم هی دنبالم می اومد میگفت توکه میری دکتر با چاقو نزنش

 20. خسرو

  سلام وقت بخیر ساعت پنج صبح بودفک کنم خواب دیدم که اومدم پشت. یک دیوار کوتاه قایم بشم بحالت نشسته وبه پشت ناگهان دیدم در سمت چپم دوتا سگ هستن ویکیشون پنجه دستم که رو به پایین بود رو گاز گرفت ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

نظر خود را بیان کنید