مجله آلامتو

تعبیر خواب آشتی

(3 رای, امتیاز میانگین: 2٫33 از 5)

تعبیر دیدن آشتی در خواب چیست؟

آشتی کردن Reconciling

ابن سيرين آشتي را در خواب طول عمر تعبير کرده است. آشتي کردن همچنان که دربيداري خوب است در خواب نيز …

صورتي نيکو مي تواند داشته باشد اما اگر با کسي آشتي کرديد که در بيداري با او قهر هستيد نشان آن است که بد او را مي خواهيد و کينه اي از او به دل داريد ولي اگر در خواب با کسي آشتي کرديد که در بيداري قهر نبوده ايد خوب است و اين را مي گويد که خير و صلاح در پيش داريد و مي توانيد براي يکديگر مفيد و موثر واقع شويد . اگر در خواب با کسي که اصلا او را نمي شناسيد آشتي کرديد نشان آن است که کسي به شما نيکي مي کند . امام جعفر صادق عليه السلام نيز آشتي کردن در خواب را درازي عمر مي دانسته اند.

تعبیر خواب «آشتی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آشتی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

  1. بينام در

    پدر و مادرم با من قهر هستن اما من انها رو دوست دارم و با ان ها قهر نيستم ، اما در خواب ديدم كه در خانه ي انها هستم و همه چيز خوب و عاليست ، همه در صلح و مهرباني و بگو و بخند بوديم و حتي در خواب ميدانستم كه انها با من قهر بوده اند و در خواب تعجب داشتم كه با اينكه انها با من قهر بودند اما وقتي به خانه ايشان رفته بودم انها كاملا گرم و صميمي بودن و از ماجراي قهر و كدورت اصلا خبري نبود ، تعبيرش چيست؟

نظر خود را بیان کنید