تعبیر خواب خرما

دیدن خرما در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرما در خواب چیست؟

تعبیر خرما در خواب

دیدن خرما در خواب بسیار نیکو است. اگر در خواب دیدید که خرما می خورید شادی به شما می رسد. بهره ای می برید. توفیقی حاصل می کنی.

د اگر دیدید خرما به کسی می دهید به او سود می رسانید.

چنان چه در خواب ببینید که خرما خیرات می کنید بهره ای نصیب شما می شود که هم وسیع است و هم زیاد.

اگر در خواب دیدید که خرما می خورید و هسته اش را به زمین می افکنید سود بی دغدغه می برید.

اگر ببینید که درخت نخل در خانه دارید زنی خواهید داشت که فرزندان صالح می آورد.

اگر در خواب ببینید خرما خریده اید و به خانه می برید معاش شما گسترش می یابد و اگر ببینید نخل می کارید زنی خوش نیت و خوش طبع خواهید خواست. این خواب برای دختران و پسران جوان نیز خوب است و آینده ای روشن را نوید می دهد.


نخل خرما

تعبیر خواب نخل خرما

خرما، محصول نخل که غالبا در جنوب کشور می روید، شیرین و مطبوع است. دیدن نخل در خواب به شرط این که سرسبز و با طراوت باشد ثمر شیرین دارد و باید منتظر پیش آمدهای خوبی باشید.

دیدن نخل پژمرده و بی ثمر در خواب را باید نشانه روزهای سخت و ناگوار بدانید که انشاء الله پیش نخواهد آمد.


تعابیر مرتبط:

☺ تعبیر خواب «خرما» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرما» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

28 دیدگاه

 1. فرشته

  سلام
  خواب دیدم رفتم مغازه خرما فروشی که خیلی‌ شلوغ بود.ماه رمضان بود و دو نایلون رطب تازه تازه خریدم یکی برای نذر تو مسجد یکی برای پخش کردن تو مسجد بین روزه دارا
  از قضا فروشنده کسی بود که عاشقشم ولی خانوادش به شدت مخالف ازدواج مون هستن
  وقتی رطبا رو دستم داد بغلم کرد و شروع کرد به بوسیدنم تو اون شلوغی
  اونجا بود تازه فهمیدم این عشقمه
  قبلش برام گنگ بود که کیه درست نمیشناختمش
  انگار سالها گذشته و از یادم رفته بوده
  بقیه مشتری ها پچ پچ می‌کردند و با تعجب نگاهمون میکردن
  میشه بهم بگید تعبیرش چیه ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خرما خوردن و خرما خریدن آمده است که هر دو این خواب ها برای بینده خواب خیر است و باید بدانید که دیدن این خواب از جهتی هم می تواند اشاره ای به نا خوداگاه شما باشد وکه در ان صورت دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ایوب

  سلام خدمت شما با ارزوی موفقیت وبهترینها برای شما
  مادرم خواب دیده که من ظرفی از خرما به دستش میدم ولی از شدت سنگینی از یک دستش میخاد رها شه ولی بازم به زحمت نگهش میداره ونمیفته ممنون میشم برای تعبیر کمک کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و باید بدانید که در تعبیر خواب خرما زیاد آمده است که بسیار خیر است و نشان از شادی دارد که از وضف ذهن شما هم بیشتر است و از این رو خوابی بسیار خیر دیده اید.
   سربنلد و پیروز باشید

 3. سیما

  سلام خسته نباشید، خواب دیدم کلید خونه یه غریبه را به امانت گرفتم، رفتم خونشون تو یخچالشان یه عالمه خرما دیدم، یکی خوردم دنبال پلاستیک بودم برا خودم بیارم از هواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خرما از دیگران گرفتن آمده است که می تواند به معنای آن باشد که سودی به شما رسد که دغدغه ای برای آند نداشته اید و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی

  سلام خواب دیدم که با پسر عموی خودم خرمای نارس زرد رنگ می‌خریم؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده برای رسیدن به شادی بسیار عجله خواهید کرد که باید بسیار اگاه باشید که صبر خود راهی برای شادی دیدن است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ساشاهد

  سلام
  خواب دیدم یه درخت میوه دشتیم که میوه هاش خرما بود. اول خرماهاش سالم بودن بعد توسط زنبور هایی این خرماها خورده میشدن و هر خرمایی زنبور میخوردش اون خرما فاسد و خراب میشد. حتی یه خرما خراب گداشتم دهنم ولی توف کردم بیرون.
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده به واسطه ی مزاحمی خیری و شادی را از کف می دهید و از این رو باید بسیار نسبت به اطرافیان خود آگاه باشید و بدانید که هر کسی لیاقت ماندن در کنار شما را ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. کتایون

  ممنون از صفحه خوبتون . خواب دیدم یه ظرف از خرمای خیلی خیلی تازه که هنوز به ساقه هست پرشده و جلوی روی منه من شروع کردم به خوردن و در عین حال دیدم خرما ها رنگهای متفاوتی دارند حتی آبی و سبز .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما نشانه ای از همان شادی درونی باشد که انشالله در اینده هم نمود بیرونی پیدا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. بنت زهرا

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم پسر جوانی از اقوام از ظرفی دو تا خرما برداشت و یکیش رو به من داد و من هم گرفتم
  (هر دوی ما مجردیم)
  تعبیرش رو اگه لطف کنید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خرما در خواب نشان از خیر است واین خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که ایشان با شما شادی را شریک خواهند شد که ممکن است ازدواج هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. جانزیب

  سلام و عرض ادب برای شما می‌خواهم برایتان بنویسم که من دختری را دوست دارم و اون هم منو دوست داره ولی خانواده اش اورا به ناک کسی دیگری کرده است و دوست دخترم خیلی ناراحت اس، شبی خواب دید که شخصی برایش خرما می‌دهد او می‌گیرد اما نمی‌خورد ممنون میشوم اگر تعیبر کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که ایشان را در آینده شادی در انتظار است که خود ایشان در عالم واقع از آن سر باز می زنند و ممکن است به این تعبیر باشد که اتفاقی که برای ایشان افتاده است مایه خیر برای ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مریم

  سلام،خواب دیدم که آقایی که انگار همسرم هسن در خواب ی دونه خرما آوردن واسه مهمونمون گفتم از کجا آوردی گفت از نخلستان خودم . بعد انگار نخلستانشون از بالا میدیدم که پر از درخت خرما بود.البته من ازدواج نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما در آینده خیر عظیم و نیکی به شما از طرف شخصی خواهد رسید که خیر و مایع برکت است.
   سربلند پیروز باشید.

 10. ناهید

  سلام و عرض خسته نباشید
  من خواب دیدم داشت باران می بارید بر روی درخت های نخل یه باغ سرسبز ولی به صورت ناگهانی باران باعث پیدایش گل و لای روی زمین شد و من و دوستم رفتیم تو گل و لای روی زمین اما من خودم رو آوردم بیرون و تا نصفه لباسام گلی شد
  اگر میشه تعبیرش رو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باران شدیددر خواب نشان از مشکلی در اینده ی شما دارد که ممککن است دیگران هم از آن اگاه شوند و از این رو باید بسیار در اعمالی که انجام می دهید دقیق باشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 11. ایرانی ۶۰

  سلام
  خواب دیدم داخل حیاط قدیمی یک درخت بزرگ خرما داریم دو نفر از همسایه ها آمدند خرما بچینند اول ناراحت شدم که نکنه تموم بشه چون میخواستم برای خانومم ببرم
  بعد خودم درخت را تکان دادم و برای اونا و خودم و افراد دیگه بطور مساوی تقسیم کردم که دیدم خرما خیلی زیاده و داخلش کشمش هم هست
  آخر کار دیدم گوساله ای داخل حیاط داریم که به ما حمله میکنه من حالت پرواز داشتم از روی دیوارها می پریدم و کمک کردم اون افراد از خونه خارج شدند گوساله اول آروم بود و در آخر هم با تشر زدن آروم شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نزدیک خیری نصیبتان خواهد شد اما باید بدانید که این خیر برای شما سختی های هم دارد که اگر به طور صحیح با آن برخورد کنید سبب افزایش آن خیر خواهد شد.
   سربنلد و پیروز باشید.

 12. نفس

  سلام خواب دیدم دایم کلی خرما اورده میگه نذر سیدوشهدا هست و ی مرده توخوابم میگه خونه دایی کچلوت را متروکه اعلائم کردن تعبییرچیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خرما آمده است که نیکو است و اینکه شما شادی به شما میرسد و از مالی منفعت خواهید برد و اینکه دایی کوچکتان احتمالا ضرری مالی را تجربه خواهد کرد که بد است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. شادی

  با سلام. خواب دیدم که در خواب تو جمع خانواده نشستیم و در مورد عید غدیر صحبت میکردیم و از مرگ مادرمون ناراحت بودیم .در خواب خاطرم بود که مادرم به رحمت خدا رفته ولی ایشون هم کنارمون نشسته بود. من در خواب گفتم کاش روز عیدی چیزی میگرفتیم به نیت مادرم. که مادرم برگشت گفت یک کیلو خرما چیزیه؟ بخرید پولشو خودم حساب میکنم. میشه تعبیرش رو بهم بگید
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانیدکه به این معنا می تواند باشد که شما باید برای شادی روح ایشان حتما چیزی خیرات کنید و بدانید که ممکن است ایشان دینی داشته باشند و یا اینکه چیزی بخواهند که شما هنوز آن را براورده نکرده اید.
   سربلندو پیروز باشید

 14. ناشناس

  سلام
  من تو خواب میدیدم که همسرم یه عالمه خرما خریدن همه درشت و سیاه وما اونا رو داخل فریزر چیدیم تو سبد های کچک وبزرگ
  ومن از روی اون خرما برداشتم و آوردم و خوردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است ودر تعبیر خواب خرما امده است که نشان از ان دارد که شما در اینده ای نزدیک به واسطه ی همسرتان و تلاش خودتان به هدفی که خیر است نائل می شوید.
   سربلندو پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید